BIEG WIKINGA - NORDIC WALKING - 5 KM

Organizator:
Uczniowski Klub Sportowy „WYSPA”, Gmina Wolin.
Data:
2019-09-29
Miejsce:
Wolin
Dystans:
5 km
Zgłoszonych:
121
Wystartowało:
110
Nie ukończyło:
0
Ukończyło:
110
Na trasie:
0
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K-Open | M-Open | K-Gmina | M-Gmina | K18-29 | M18-29 | K30-39 | M30-39 | K40-49 | M40-49 | K50-59 | M50-59 | K60+ | M60+

Klasyfikacja wg czasów brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MGmina WolinCzas
netto
5km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
      
1DOŁĘGOWSKI Marek 418BKS MANIAK WOLINKOŁCZEWOM40-491M 1Tak00:30:28.85 6:059.8
2FRĄCKOWIAK Roman 421KS METRACO POLKOWICEWIELEŃM50-591M 200:31:09.60+00:00:426:139.6
3KAŹMIERCZAK Norbert 448TUPTUP TEAMSZCZECINM40-492M 300:31:42.35+00:01:146:209.5
4WIERCHANOWSKI Bogdan 505GOLCZEWOM60+1M 400:32:55.80+00:02:276:359.1
5BIELAŃSKI Mirosław 405PACZOCZIKEJKOSSTARGARDM50-592M 500:33:47.10+00:03:196:458.9
6OKRZESIK-FRĄCKOWIAK Izabela 474KS METRACO POLKOWICEWIELEŃK50-591K 100:34:01.40+00:03:336:488.8
7MASŁYK Małgorzata 466PYRZYCEK50-592K 200:34:24.60+00:03:566:538.7
8GUZIKOWSKI Tomasz 431SZCECINM40-493M 600:34:26.45+00:03:576:538.7
9ZIÓŁKOWSKA Sylwia 515SZCZECINK40-491K 300:35:04.90+00:04:357:008.6
10CIEMNY Tadeusz 415ŚWINOUJŚCIEM60+2M 700:34:55.50+00:04:366:598.6
11STACHOWICZ-HAWRYLAK Sylwia 493ZACHODNIOPOM.CENTRUM ONKOLOGIISZCZECINK40-492K 400:35:12.05+00:04:447:028.5
12PARCHIMOWICZ Janusz 476SZCZECINM60+3M 800:35:42.50+00:05:137:088.4
13STEFANICKI Marek 496WŁÓCZYKIJE ŚWINOUJŚCIEŚWINOUJŚCIEM60+4M 900:35:59.10+00:05:337:118.3
14KAMIŃSKA Magdalena 444SZCZECINK30-391K 500:36:20.85+00:05:527:168.3
15SAMOJŁO Sławomir 487ŚWINOUJŚCIEM50-593M 1000:36:41.90+00:06:157:208.2
16MAZUREK Maciej 467KAMIEŃ POMORSKIM30-391M 1100:36:57.75+00:06:307:238.1
17GÓRSKA Agnieszka 427NORDICOWELOVE POLICEPOLICEK40-493K 600:37:07.50+00:06:397:258.1
18RYBICKI Janusz 486POLICEPOLICEM60+5M 1200:37:06.60+00:06:397:258.1
19STASIAK Przemysław 518SZCZECINM30-392M 1300:37:13.85+00:06:507:268.1
20MAJEWSKA Lidia Ewa 463STAROGARDK50-593K 700:37:23.05+00:06:547:288
21KUPNIEWSKA Aleksandra 455KOMPAS TEAMPOLICEK30-392K 800:37:27.35+00:06:597:298
22WOŹNIEWSKA Grażyna 509NORDICOWELOVE POLICEPOLICEK50-594K 900:37:51.85+00:07:237:347.9
23GINIEWSKI Piotr 424SEESITEPOLICEM40-494M 1400:37:58.80+00:07:327:357.9
24KAZIMIERSKA Żaneta 447PŁOCINK40-494K 10Tak00:38:24.75+00:07:597:417.8
25GRZYBOWSKA Ewa 430WOLINK50-595K 11Tak00:38:26.95+00:07:597:417.8
26MARTYNA Ewa 464ŚWINOUJŚCIEK60+1K 1200:38:33.05+00:08:057:427.8
27POPIOŁEK Przemysław 483SZCZECINM40-495M 1500:38:43.50+00:08:227:447.7
28JANKOWSKA Renata 438ŚWINOUJŚCIEK40-495K 1300:38:54.30+00:08:267:467.7
29OLEJNIK Marzena 475SZCZECINK50-596K 1400:38:48.95+00:08:267:457.7
30MISIEWICZ Bożena 469CHOJNAK50-597K 1500:39:00.55+00:08:327:487.7
31JAROSZ Mirosław 440KLUB MORSÓW KURKA WODNAWOLINM40-496M 16Tak00:39:24.90+00:08:587:527.6
32SAPA Dariusz 489BYDGOSKIE ŻÓŁWIEBYDGOSZCZM50-594M 1700:39:31.25+00:09:027:547.6
33PODHAJNA Agnieszka 480SZCZECINK40-496K 1600:39:45.15+00:09:227:577.5
34CHABINKA Ewa 412KLUB MORSÓW KURKA WODNAMIĘDZYZDROJEK40-497K 1700:39:58.30+00:09:317:597.5
35SEŃ Agata 490SZCZECIN (ZACHODNIOPOMORSKIE)K30-393K 1800:40:33.65+00:10:128:067.4
36RUBAJ - FIEDZIUSZKO Anna 484SZCZECINK30-394K 1900:40:43.55+00:10:168:087.4
37DAMAS Edyta 417ZA-BIEGANE BABECZKINOWOGARDK40-498K 2000:41:05.65+00:10:388:137.3
38MIKOŁAJCZYK Marlena 468ZA-BIEGANE BABECZKI NOWOGARDNOWOGARDK40-499K 2100:41:05.25+00:10:398:137.3
39NIEZGODA Adam 470KOMPAS TEAMPOLICEM40-497M 1800:41:13.45+00:10:488:147.3
40CEBEREK-PŁOTCZYK Marcelina 411SZCZECINK60+2K 2200:41:14.15+00:10:488:157.3
41TRZNADEL Leszek 502NIEZRZESZONYSZCZECINM60+6M 1900:41:17.15+00:10:588:157.3
42FALENSKI Rafał 420SZCZECINM40-498M 2000:41:19.35+00:11:018:157.3
43PODZIELNA Aleksandra 481SZCZECINK30-395K 2300:41:28.90+00:11:068:177.2
44BIELECKA Monika 406TUPTUP TEAMSTARGARDK40-4910K 2400:41:40.10+00:11:138:207.2
45BIELAŃSKA Dorota 404PACZOCZIKEJKOSSTARGARDK50-598K 2500:41:42.70+00:11:158:207.2
46STASIAK Iwona 519SZCZECINK60+3K 2600:41:54.00+00:11:288:227.2
47JABLONSKA Danusia 434PACZOCZIKEJKOSSPOKOJNA 18/3K60+4K 2700:42:00.60+00:11:318:247.1
48CZAJKOWSKA Irena 520K60+5K 2800:42:20.60+00:11:548:287.1
49WĄTROBA Sebastian 504VITADIETWARSZAWAM40-499M 2100:42:25.15+00:12:098:297.1
50NOWAK Aneta 471NORDICOWELOVEPOLICEK40-4911K 2900:42:40.20+00:12:138:327
51JASIŃSKA Renata 442WOLINK50-599K 30Tak00:42:50.45+00:12:268:347
52SAPA Stefania 488BYDGOSKIE ŻÓŁWIEBYDGOSZCZK50-5910K 3100:42:49.10+00:12:268:337
53MACIEJEWSKA Grażyna 461STARGARD JA SIĘ NIE ŚCIGAMSTARGARDK60+6K 3200:42:55.85+00:12:298:357
54WOLSKA Maria 507ARIELKA TEAMPOLICEK30-396K 3300:43:02.45+00:12:368:367
55BURNAT-SZCZĘSNA Aneta 410BIEGACZE ŚWINOUJŚCIEŚWINOUJŚCIEK40-4912K 3400:43:12.00+00:12:498:386.9
56BORZĘCKA Jolanta 409WOLINK50-5911K 35Tak00:43:15.60+00:12:498:396.9
57HOŁOTA Iwona 432ŚWINOUJŚCIEK50-5912K 3600:43:12.55+00:12:508:386.9
58MACIEJEWSKA Alicja 460DARZOWICEK40-4913K 37Tak00:43:17.15+00:12:518:396.9
59KALINOWSKA Agnieszka 443KS UZNAM ŚWINOUJŚCIEMIĘDZYZDROJEK40-4914K 3800:43:16.70+00:12:558:396.9
60KASPRZAK Monika 446DRAMINOK30-397K 39Tak00:43:24.70+00:13:048:416.9
61POPIOŁEK Joanna 482SZCZECINK30-398K 4000:43:31.25+00:13:088:426.9
62SZALEWSKA Beata 497NIEZRZESZONASZCZECINK30-399K 4100:43:29.35+00:13:108:416.9
62LIPIŃSKA Małgorzata 456NIEZRZESZONASZCZECINK30-399K 4100:43:29.15+00:13:108:416.9
64BARYŁA Dorota 402WOLINK50-5913K 43Tak00:43:36.60+00:13:188:436.9
65DROZDEK Joanna 419KOMPAS TEAMSZCZECINK40-4915K 4400:43:51.70+00:13:348:466.8
66MASLOWSKA Alina 465WOLINK60+7K 45Tak00:44:18.80+00:13:548:516.8
67HUSIAK Adriana 433ŚWINOUJŚCIEK50-5914K 4600:44:29.35+00:14:038:546.7
68ZUSEL Grażyna 516KAMIEŃ POMORSKIK60+8K 4700:44:31.40+00:14:038:546.7
69BILARD Joanna 408BIKERS ŚWINOUJŚCIEŚWINOUJŚCIEK50-5915K 4800:44:39.10+00:14:178:556.7
70BAŚCIKOWSKA Katarzyna 403SWINOUJŚCIEK40-4916K 4900:44:40.30+00:14:188:566.7
71KRAWCZUK Adam 453KS UZNAMŚWINOUJŚCIEM50-595M 2200:44:47.00+00:14:248:576.7
72ZELEK Grażyna 511WOLINK60+9K 50Tak00:45:04.90+00:14:379:006.7
73PAŚ Monika 477WOLINK30-3911K 51Tak00:45:34.05+00:15:099:066.6
74MACIEJEWSKA Lusia 517WOLINK30-3912K 52Tak00:45:34.75+00:15:109:076.6
75TRZNADEL Ludmila 503NIEZRZESZONASZCZECINK60+10K 5300:45:37.60+00:15:189:076.6
76GŁOGOWSKA Renata 426UNINK40-4917K 54Tak00:45:53.55+00:15:299:106.5
77STANIK Agnieszka 494WOLINK40-4918K 55Tak00:45:53.15+00:15:309:106.5
78WOJTOWICZ Sylwia 506WOLINK40-4919K 56Tak00:46:10.80+00:15:509:146.5
79TARNOWSKA Maria 500WOLINK60+11K 57Tak00:46:10.75+00:15:509:146.5
80WOŹNIAK Agnieszka 508MOKRZYCA MAŁAK40-4920K 58Tak00:46:20.25+00:15:569:166.5
81ZALEWSKA Joanna 510FIZJOTERAPIA DZIECIĘCA D. ZALEWSKISTRZELCE KRAJK40-4921K 5900:46:22.45+00:15:589:166.5
82JADCZUK Kuba 435SZCZECINM30-393M 2300:46:21.10+00:15:589:166.5
83SZAMBELAN Elzbieta 499MOKRZYCA MAŁAK60+12K 60Tak00:46:30.80+00:16:069:186.4
84NOWICKA Krystyna 473WOLINK60+13K 61Tak00:46:33.75+00:16:109:186.4
85ZIEMGOWSKA Kariokka 513WOLINK40-4922K 62Tak00:46:42.55+00:16:239:206.4
86AGATOWSKA Joanna 400ŚWINOUJŚCIEK40-4923K 6300:46:47.05+00:16:269:216.4
87CIESIELSKA Agnieszka 416ŚWINOUJŚCIEK40-4924K 6400:46:47.20+00:16:269:216.4
88JANKOWSKA Ilona 437STARGARDK18-291K 6500:46:50.05+00:16:329:226.4
89PETRUSIEWICZ Paweł 478GOLENIÓWM18-291M 2400:46:50.70+00:16:329:226.4
90KUBISIAK Marta 454WOLINK30-3913K 66Tak00:46:55.15+00:16:359:236.4
90SZAŁAŃSKA Ilona 498SYBINK30-3913K 6600:46:54.35+00:16:359:226.4
92GROCHOLSKA Agnieszka 428WOLINK40-4925K 68Tak00:47:04.40+00:16:399:256.4
93GROCHOLSKA Urszula 429WOLINK60+14K 69Tak00:47:04.65+00:16:409:256.4
94BARYŁA Piotr 401WOLINM50-596M 25Tak00:47:04.00+00:16:449:246.4
95KONIECZNA Irena 451ŚWINOUJŚCIEK60+15K 7000:48:26.65+00:17:599:416.2
96ZIMNICKA Joanna 514IŃSKOK40-4926K 7100:48:41.45+00:18:229:446.2
97NOWAK Mariusz 472WOLINM50-597M 26Tak00:49:12.40+00:18:549:506.1
98TOMCZAK Teresa 501WOLINK50-5916K 72Tak00:49:11.75+00:18:549:506.1
99KLIMKOWSKA Małgorzata 449RECŁAWK40-4927K 73Tak00:50:14.40+00:19:5410:026
100ŁUŻNA Danuta 459WOLINK50-5917K 74Tak00:50:20.85+00:19:5510:046
101ŁUKASZEWICZ Maria 458WOLINK50-5918K 75Tak00:50:18.25+00:19:5510:036
102KONIECZNY Bogdan 452ŚWINOUJŚCIEM60+7M 2700:50:29.20+00:20:0410:055.9
103JANECKA Renata 436WOLINK50-5919K 76Tak00:50:24.90+00:20:0910:056
104PLATO Anna 479WOLINK60+16K 77Tak00:50:24.75+00:20:1010:056
105JARZĄB Anna 441ŻÓŁWINOK60+17K 7800:51:16.75+00:20:5310:155.8
106GAŁUSZKA Agnieszka 422POLICEK30-3915K 7900:53:43.65+00:23:2710:445.6
107GAŁUSZKA Jarosław 423POLICEM30-394M 2800:53:43.90+00:23:2710:445.6
108CHARÓW Katarzyna 413KODRĄBEKK30-3916K 80Tak00:54:46.60+00:24:3110:575.5
109STEFANIAK Ela 495KARSIBÓRK50-5920K 8100:54:47.45+00:24:3110:575.5
110ZELEK Edward 512WOLINM60+8M 29Tak00:57:51.45+00:27:3011:345.2
Znaleziono 110 wynik(ów)