BIEG WSCHODZĄCEGO SŁOŃCA 2020
Festiwal Biegów Alpejskich 2020
Organizator : "Kozica" Fundacja Biegów Górskich
Data : 2020-08-02
Miejsce : Zawoja
Dystans : 4,7 km
Zgłoszonych : 250
Wystartowało : 187
Nie ukończyło : 1
Ukończyło : 186
Na trasie : 1
Pełne wyniki dla 0km :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | Open K | Open M | K1 | M1 | K2 | M2 | K3 | M3
Klasyfikacja wg czasu netto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaCzas startu
  
1JÓZEFUS Rafał 232LĘDZINYM200:00:00
Przekroczony limit czasu: 01:30:00
2DYNIA Grzegorz 258RZESZÓWM200:00:00
3MIREK Dawid 327KRYNICA-ZDRÓJM100:00:00
4PODLEŚNY Marek 380WROCŁAWM200:00:00
5MIKOŁAJEK Dariusz 391SPEED TEAM BRZESZCZEBRZESZCZEM300:00:00
6URBAŃCZYK Karol 201NON STOP TRAILGLIWICEM100:00:01
7KLONOWSKI Kamil 288CARBON SILESIA SPORTMIKOŁÓWM100:00:02
8GRUND Marek 343MAFIA TEAM LUBLINIECSTRZEBIŃM100:00:02
9JAWORSKI Zbigniew 375KLUSZKOWCEM200:00:02
10KOPIEC Przemek 275TYCHYM100:00:03
11ORKWISZEWSKA Ola 280SCARPA TEAM POLSKABIERUŃK100:00:03
12KARGÓL Rafał 348FANTASTIC 4TARNOWSKIE GÓRYM200:00:03
13ROGOWSKI Maciek 349FANTASTIC 4/SREBRNI BIEGACZE TARNOWSKIE GÓRYTARNOWSKIE GÓRYM200:00:03
14ZAKOWICZ Paweł 363HALINÓWM100:00:03
15ZACHARA Dawid 400MOKRZYSKAM100:00:03
16ZACHARA Łukasz 436MOKRZYSKAM100:00:03
17ORDZOWIAŁY Piotr 224UKS ZAWOJAK \ MOCNI POMOCNIOSIELECM300:00:04
18SUSKA Łukasz 278BIERUŃM200:00:04
19MACIOŁ Sebastian 298TTA BIERUŃBIERUŃM200:00:04
20BUCZYŃSKI Adam 416NON STOP TRAILKRAKÓWM200:00:04
21ORCHOLSKI Witold 390T. S. Opatrunki ToruńTORUŃM200:00:04
22MICHAŁEK Łukasz 309KRAKÓWM100:00:05
23OSOBA Magdalena 310KRAKÓWK100:00:05
24PIETRAS Mateusz 365ŚLEDZIEJOWICEM200:00:05
25GARSKI Kryspin 394ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINABYTÓWM200:00:05
26PAŁKA Piotr 428IAG GBSKRAKÓWM100:00:05
27MACHAJSKA Małgorzata 434KRAKÓWK100:00:05
28HRUBY Anna 271KS AZS AWF KRAKÓWROZKOCHÓWK100:00:06
29SAJDAK Piotr 325KRYNICA-ZDRÓJM100:00:06
30PRĘDKI Damian 357OSIELECM100:00:06
31PACHURA Kinga 666MSZANA DOLNAK200:00:06
32SZCZEPANIK Renata 351KRAKÓWK200:00:07
33KURP Bartłomiej 384KIELCEM100:00:07
34GRABIAS Aleksandra 387LĘBORSKI KLUB BIEGACZA IM. BRACI PETKGDAŃSKK100:00:07
35MUCHA Monika 437ZABIEGANI CZĘSTOCHOWACZĘSTOCHOWAK200:00:07
36RYGIEL Janusz 304ZBYTKÓWM200:00:08
37ZACHARA Kamil 421MOKRZYSKAM100:00:08
38SZEWCZYK Krzysztof 433CZEWARUN TIMCZĘSTOCHOWAM200:00:08
39KLIMA Adam 272RUNHOGS TYCHYTYCHYM100:00:09
40WOŹNIAK Marek 285BIEGOWA KUŹNIAWOJKOWICEM300:00:09
41BIELAŃSKI Zbyszek 293PIEKIELNIKM100:00:09
42ROJEK Paweł 382RYBNIKM100:00:09
43FILIPOWSKI Rafał 320FILIPRUN TEAMKRAKÓWM200:00:10
44HAJDA Justyna 345FANTASTIC 4RADZIONKÓWK100:00:10
45STUDZIŃSKI Mateusz 356LUBISZYNM100:00:10
46RZEŹNIK Krzysztof 449BIERUŃM100:00:10
47PAWLAK Wioletta 294PIEKIELNIKK100:00:11
48OLEJNICZAK Maksymilian 364WARSZAWAM100:00:11
49SZCZERBA Adam 410PIEKIELNIKM100:00:11
50ROGÓŻ Elżbieta 225PRORUNNING PROMOTIONWARSZAWAK200:00:12
51STOPA Paweł 362ŻARNÓWKAM100:00:12
52GRUDNIEWSKI Rafał 405TARNOWSKIE GÓRYM200:00:12
53BAJDA Michał 205WADOWICEM200:00:13
54FIAŁKOWSKA Bożena 243HARPAGAN SOSNOWIECSOSNOWIECK300:00:13
55KOWALIK Michał 316KRAKÓWM100:00:13
56KOWALIK Jan 342KRAKÓWM300:00:13
57ZOSGÓRNIK Aleksandra 352F4 / O CO BIEGA W KALETACHTARNOWSKIE GÓRYK100:00:13
58KORZENIOWSKA Małgorzata 206METLIFE RUNWARSZAWAK200:00:14
59TRACZ Michał 246HARPAGAN SOSNOWIECSOSNOWIECM100:00:14
60KULIG-BAJDA Gabriela 252WADOWICEK100:00:15
61WIATR Wojciech 366ENDURANCE TEAMCHORZÓWM200:00:15
62OŻGA Sebastian 371TYCHYM100:00:15
63KULIG Karolina 398WADOWICEK100:00:15
64HENDZLIK Monika 403ZABIEGANI CZĘSTOCHOWACZĘSTOCHOWAK200:00:15
65SITEK Szymon 414ZABIEGANI CZESTOCHOWACZESTOCHOWAM200:00:15
66WOŹNIAK Michał 263GLADIATORS BY RMF4RTPODOLSZEM100:00:16
67KOWALCZYK Maria 407LIPNICA MAŁAK200:00:16
68KUBICKI Mariusz 435KLUCZBORKM200:00:16
69PODEMSKA-REJDYCH Dominika 303TYCHYK100:00:17
70SYPKO-KUBICKA Katarzyna 419KLUCZBORKK200:00:17
71GOMÓŁKA Agata 424MSZANA DOLNAK200:00:17
72ZDUŃCZYK Paulina 203EVERRUNŁÓDŹK100:00:18
73SZKOŁA-ŚNIEŻEK Agnieszka 208KRAKÓWK200:00:18
74MURZYN Krysia 335HALYNY BIEGAGOLIPNIKK200:00:18
75MORDARSKI Michał 367KRAKÓWM200:00:18
76CIĘŻKI Konrad 202EVERRUNŁÓDŹM200:00:19
77MIROCHA Łukasz 247MUCHARZM200:00:19
78KAŁUŻA Basia 440BIELSKO BIAŁAK200:00:19
79SĘK Marek 370WM TRISELFKRAKÓWM200:00:20
80LEBIEDZKI Jacek 393SOSNOWIECSOSNOWIECM300:00:20
81BONDARCZUK Sylwia 443BIELSKO-BIAŁAK200:00:20
82HOŁUJ Andrzej 211KRAKÓWM300:00:21
83DZIUBIŃSKI Leszek 305LIBIĄŻM200:00:21
84HORBATIUK Lidiia 328KRAKÓWK100:00:21
85SKAŁOŃ Robert 227KAWIKRUNNINGTEAMKRAKÓWM100:00:22
86OTOLA Kamil 259HAGER SPORT TEAMTYCHYM100:00:22
87WRÓBEL Paweł 266NOVOMATIC TECHNOLOGIESKRAKÓWM100:00:22
88MANTERYS Michał 353KKM KALORYFERKRAKÓWM200:00:22
89BRYDNIAK Sylwia 235KRAKÓWK100:00:23
90GRAJKOWSKI Tomasz 260WARSZAWAM200:00:23
91GARSKA Joanna 401ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINABYTÓWK200:00:23
92ZACHURA Szymon 374STRYSZAWAM100:00:24
93STAJER Tomasz 447SIEMIANOWICE ŚLM200:00:24
94KOPCIŃSKA Natalia 306WARSZAWAK100:00:25
95CHARUSTA Martyna 322DO PORZYGUTARGANICEK100:00:25
96WAŁCZYK Andrzej 337WIELICZKAM100:00:25
97JONAK Katarzyna 408LOS TREPOS COMPANIEROSBRZESKOK200:00:25
98CHARUSTA Andrzej 326DO PORZYGUTARGANICEM100:00:26
99WYKA Artur 344STRUMIANYM100:00:26
100DOMIN Łukasz 313RUN TO THE HILLA TEAM LIBIĄŻZAGÓRZEM200:00:27
101SKRZECZEK Anna 395GDÓW PROUD RUNNERSRUDNIKK100:00:28
102MAJOWSKI Michał 254CARBON SPORT SILESIARUDA ŚLĄSKAM200:00:29
103DYNIA Marzena 256RZESZÓWK100:00:29
104BEMBENEK Patrycja 279EKO-OKNA RUNNERSRACIBÓRZK100:00:29
105ŚWIĄTEK Roksana 233GLIWICEK100:00:30
106SZCZUROWSKA Beata 284GLIWICEK300:00:30
107MUSUR Adam 312KB SZERSZEN OLESNICAOLESNICAM300:00:30
108STOSZ Bartosz 300CHORZÓWM200:00:31
109BRZEZINKA Mariusz 339SOCIOS SILESIARYBNIKM100:00:31
110SKOCZYLAS Piotr 411ENDURANCE TEAMCHORZÓWM200:00:32
111KURBIEL Sylwia 413SIEMIANOWICE I PRZYJECIELE BIEGAJĄSIEMIANOWICE ŚLĄSKIEK200:00:32
112RESZOWSKI Bartłomiej 223NIGHT RUNNERSWROCŁWM200:00:33
113WÓJCIK Sylwia 360NIE WIEM NIE OBCHODZI MNIE TOKRAKÓWK100:00:33
114KROTOS Krzysztof 299OQSGLIWICEM200:00:34
115STACHOWSKI Jakub 369NIE WIEM, NIE INTERESUJE MNIE TOKIELCEM100:00:34
116ŚWIĄTEK Tomasz 242GLIWICEM200:00:35
117STARK Sebastian 283WIECZORNE BIEGANIE W OPOLUOPOLEM200:00:36
118PROCHOWSKA Sylwia 295NIGHT RUNNERS WROCŁAWWROCŁAWK100:00:36
119SZTURC Klaudia 383KB MCKIS JAWORZNOJAWORZNOK100:00:36
120SURZYN Aleksandra 262MOCNI POMOCNISTRYSZAWAK100:00:37
121CZOPEK Agnieszka 372KB MCKIS JAWORZNOJAWORZNOK200:00:37
122KAWULAK Kazimierz 222KB MCKIS JAWORZNIOJAWORZNOM300:00:38
123PSZCZÓŁKA BUSCH Aneta 253TARNAWA GÓRNAK200:00:38
124JEŻOWSKI Jacek 402LUBLINM200:00:38
125STACHOWSKI Damian 268STRYSZAWAM200:00:39
126SZELĄG Piotr 392TURBO JEŻE TEAMWARSZAWAM200:00:39
127HANDY Samanta 429POWOLI DO CELUKĘTYK100:00:39
128BURLIGA Iwona 241BUDZÓWK200:00:40
129GACEK Tadeusz 257CZWARTUNIOJORDANÓWM300:00:40
130MYŚLIWIEC Monika 431POWOLI DO CELUBRZESZCZEK100:00:40
131BONDZIŃSKI Karol 240KRAKÓWM100:00:41
132MARONKA Agnieszka 358KRAKÓWK200:00:41
133JÓZEFUS Ewa 250LĘDZINYK200:00:42
134KRÓL Kamil 297KIELCEM100:00:42
135STELMASZCZYK Bartlomiej 302NIKODEMOS WINDYKACJACZĘSTOCHOWAM200:00:42
136GRABSKA Ewa 319SEKCJA BIEGOWA GRUPY PIWNEJKRAKÓWK100:00:43
137SOBCZAK Justyna 214KB WYSZKÓWWYSZKÓWK100:00:44
138SZWAGRZYK Marcin 368SEKCJA BIEGOWA GRUPY PIWNEJKRAKÓWM100:00:44
139PAWLAK Dagmara 373SYCÓWK200:00:44
140PYZIK Michał 244KRAKÓWM100:00:45
141SOBCZAK Daniel 210KB WYSZKÓWWYSZKÓWM200:00:46
142MANIAK Agnieszka 341RADOMK100:00:46
143SUSKI Daniel 396BOCIEK WADOWICEWADOWICEM200:00:46
144OLEKSY Krzysztof 236ADS MASNAKATOWICEM300:00:47
145BŁASZCZYKOWSKI Marcin 340TARNOWSKIE GÓRYM200:00:47
146GIBAŁA Michał 230KATOWICEM100:00:48
147ZGŁOBICA Magdalena 427TARNÓWK100:00:48
148ZACHARA Adrian 439NIEDZIELISKAM100:00:49
149JAŁOCHA Izabela 376WARSZAWAK100:00:49
150SZYDŁOWSKI Damian 385DĘBNOM200:00:50
151KRAKOWIAN Marek 379JEST LEPIEJ RUN TEAMCZĘSTOCHOWAM100:00:50
152LABIAK Krystian 231GISZOWIEC BIEGA RAZEMKATOWICEM200:00:51
153HAWRYLAK Paulina 361WARSZAWAK100:00:51
154BAŃKOWSKI Kamil 426NOWY SĄCZM200:00:51
155MROCZKA Maciej 292HAJIMEKRAKÓWM100:00:53
156BIAŁECKI Aleksander 301ROZBIEGANE MYSŁOWICEMYSŁOWICEM200:00:53
157SŁOMSKA Kamila 321CHRZANÓWK100:00:53
158MAJECKI Tomasz 415CHRZANÓWM100:00:54
159ZIARKOWSKI Bartosz 207ZABIERZÓW BIEGAWIĘCKOWICEM100:00:55
160TRĄBKA Anna 267KALWARIA ZEBRZYDOWSKAK200:00:55
161ZAWISZA Joanna 277RADOMK200:00:56
162UZIĘBŁO Damian 217KATOWICEM100:00:57
163TOKARSKA Agnieszka 282RADOMK200:00:58
164KACZOR Aleksandra 290WARSZAWAK100:00:58
165BUĆKO Wojciech 291WARSZAWAM100:00:58
166SOBIERAJ Bartosz 399SOSNOWIECM100:00:58
167TROJAN Anna 229KRAKÓWK300:00:59
168KUBISZ Joanna 330KRYNICA-ZDRÓJK100:01:00
169BYTOMSKA Kamila 442RUSZ RZYĆKRAKÓWK200:01:00
170SŁOWIK Radosław 204KLUB BIEGACZA LEROY MERLINŻELECHÓWM200:01:01
171MALKUSZ Damian 212KLUB GISZOWIEC BIEGA RAZEMKATOWICEM200:01:01
172FEJA Adam 311ORZECHM200:01:01
173MITEK Sergiusz 296WROCŁAWM200:01:02
174RATKA Sylwia 409CZĘSTOCHOWAK200:01:03
175RATKA Artur 378ORLĘTA CZĘSTOCHOWACZĘSTOCHOWAM200:01:05
176PIASZCZYŃSKI Bogdan 209WIELICZKAM300:01:06
177LIPCZYŃSKA Anna 216ESKADRA KRAKÓWWIELICZKAK200:01:06
178BARANOWSKI Marcin 286KATOWICEM200:01:06
179KAMIŃSKI Mirosław 331WARSZAWSM200:01:10
180KRZYWAK Anna 338GORZÓW WLKP.K200:01:12
181CZERWIŃSKA Kasia 323OBORYGENIWROCŁAWK200:01:19
182HANKIEWICZ BOMIRSKA Olga 417WROCŁAWK200:01:20
183PABICH Honorata 237MAM_NA_WSZYSTKO_WYBIEGANEWROCLAWK200:01:23
184CZEPIEL Daniel 336WROCLAWM200:01:23
185RYŚ Katarzyna 354WROCŁAWK200:01:24
186DOBROSZ - KRAKOWCZYK Joanna 324SISTARSWROCŁAWK200:01:31
187PODLEŚNY Marek 432WROCŁAWM200:01:31
Znaleziono 187 wynik(ów)