BIEG WSCHODZĄCEGO SŁOŃCA 2020
Festiwal Biegów Alpejskich 2020
Organizator : "Kozica" Fundacja Biegów Górskich
Data : 2020-08-02
Miejsce : Zawoja
Dystans : 4,7 km
Zgłoszonych : 250
Wystartowało : 187
Nie ukończyło : 1
Ukończyło : 186
Na trasie : 1
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | Open K | Open M | K1 | M1 | K2 | M2 | K3 | M3
Klasyfikacja wg czasu netto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuCzas
netto
4.7km
Czas
brutto
4.7km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
       
1URBAŃCZYK Karol 201NON STOP TRAILGLIWICEM11M 200:00:0100:36:06.0000:36:07.75 7:407,8
2KOPIEC Przemek 275TYCHYM12M 300:00:0300:39:05.0500:39:08.05+00:02:598:187,2
3ZAKOWICZ Paweł 363HALINÓWM13M 400:00:0300:39:38.9000:39:41.90+00:03:328:257,1
4KLONOWSKI Kamil 288CARBON SILESIA SPORTMIKOŁÓWM14M 900:00:0200:43:31.9000:43:34.35+00:07:259:156,5
5ZACHARA Dawid 400MOKRZYSKAM15M 1100:00:0300:44:13.2000:44:17.00+00:08:079:246,4
6WOŹNIAK Michał 263GLADIATORS BY RMF4RTPODOLSZEM16M 1400:00:1600:44:55.7000:45:12.00+00:08:499:336,3
7ZACHARA Łukasz 436MOKRZYSKAM17M 1500:00:0300:45:10.0000:45:13.90+00:09:049:366,2
8GRUND Marek 343MAFIA TEAM LUBLINIECSTRZEBIŃM18M 1600:00:0200:45:19.0500:45:21.20+00:09:139:386,2
9STUDZIŃSKI Mateusz 356LUBISZYNM19M 1700:00:1000:45:21.8500:45:32.50+00:09:159:396,2
10TRACZ Michał 246HARPAGAN SOSNOWIECSOSNOWIECM110M 1900:00:1400:46:12.9000:46:27.35+00:10:069:506,1
11KLIMA Adam 272RUNHOGS TYCHYTYCHYM111M 2100:00:0900:47:12.9000:47:22.00+00:11:0610:026,0
12KURP Bartłomiej 384KIELCEM112M 2200:00:0700:47:37.1000:47:45.00+00:11:3110:085,9
13MROCZKA Maciej 292HAJIMEKRAKÓWM113M 2300:00:5300:48:25.0000:49:18.45+00:12:1910:185,8
14ZACHARA Kamil 421MOKRZYSKAM114M 2400:00:0800:49:05.2500:49:13.55+00:12:5910:265,7
15GIBAŁA Michał 230KATOWICEM115M 2600:00:4800:50:20.2000:51:08.80+00:14:1410:425,6
16KRAKOWIAN Marek 379JEST LEPIEJ RUN TEAMCZĘSTOCHOWAM116M 2700:00:5000:50:22.5000:51:13.00+00:14:1610:435,6
17ZACHARA Adrian 439NIEDZIELISKAM117M 3100:00:4900:50:34.7500:51:24.00+00:14:2810:455,6
18UZIĘBŁO Damian 217KATOWICEM118M 3200:00:5700:50:35.9000:51:33.00+00:14:2910:455,6
19PAŁKA Piotr 428IAG GBSKRAKÓWM119M 3400:00:0500:50:52.2500:50:58.10+00:14:4610:495,5
20ROJEK Paweł 382RYBNIKM120M 3500:00:0900:50:56.3500:51:06.05+00:14:5010:505,5
21SAJDAK Piotr 325KRYNICA-ZDRÓJM121M 3600:00:0600:51:22.6000:51:28.80+00:15:1610:555,5
22SZWAGRZYK Marcin 368SEKCJA BIEGOWA GRUPY PIWNEJKRAKÓWM122M 3900:00:4400:51:57.2500:52:42.00+00:15:5111:035,4
23STACHOWSKI Jakub 369NIE WIEM, NIE INTERESUJE MNIE TOKIELCEM123M 4100:00:3400:52:35.3000:53:10.00+00:16:2911:115,4
24OŻGA Sebastian 371TYCHYM124M 4200:00:1500:52:44.8500:53:00.70+00:16:3811:135,3
25MIREK Dawid 327KRYNICA-ZDRÓJM125M 4300:00:0000:52:47.0000:52:47.00+00:16:4111:135,3
26CHARUSTA Andrzej 326DO PORZYGUTARGANICEM126M 4600:00:2600:54:10.3500:54:36.70+00:18:0411:315,2
27KOWALIK Michał 316KRAKÓWM127M 5000:00:1300:55:28.3500:55:41.55+00:19:2211:485,1
28WRÓBEL Paweł 266NOVOMATIC TECHNOLOGIESKRAKÓWM128M 5100:00:2200:55:38.0000:56:00.55+00:19:3211:505,1
29SKAŁOŃ Robert 227KAWIKRUNNINGTEAMKRAKÓWM129M 5200:00:2200:55:39.6000:56:01.70+00:19:3311:505,1
30SZCZERBA Adam 410PIEKIELNIKM130M 5600:00:1100:56:03.7000:56:15.55+00:19:5711:555,0
31MICHAŁEK Łukasz 309KRAKÓWM131M 5700:00:0500:56:12.2000:56:18.10+00:20:0611:575,0
32RZEŹNIK Krzysztof 449BIERUŃM132M 5900:00:1000:56:29.7500:56:40.40+00:20:2312:015,0
33PRĘDKI Damian 357OSIELECM133M 6000:00:0600:56:31.2500:56:38.20+00:20:2512:015,0
34BIELAŃSKI Zbyszek 293PIEKIELNIKM134M 6100:00:0900:56:55.7000:57:05.10+00:20:4912:065,0
35OTOLA Kamil 259HAGER SPORT TEAMTYCHYM135M 6400:00:2200:57:33.6500:57:56.20+00:21:2712:144,9
36STOPA Paweł 362ŻARNÓWKAM136M 6500:00:1200:57:56.9000:58:09.10+00:21:5012:194,9
37WYKA Artur 344STRUMIANYM137M 7100:00:2600:58:41.5500:59:08.50+00:22:3512:294,8
38KRÓL Kamil 297KIELCEM138M 7700:00:4201:01:09.8001:01:52.00+00:25:0313:004,6
39OLEJNICZAK Maksymilian 364WARSZAWAM139M 8000:00:1101:02:18.8001:02:30.05+00:26:1213:154,5
40BUĆKO Wojciech 291WARSZAWAM140M 9000:00:5801:06:39.1001:07:38.05+00:30:3314:114,2
41SOBIERAJ Bartosz 399SOSNOWIECM141M 9200:00:5801:07:18.5501:08:17.40+00:31:1214:194,2
42ZACHURA Szymon 374STRYSZAWAM142M 9600:00:2401:09:34.2501:09:58.75+00:33:2814:484,1
43MAJECKI Tomasz 415CHRZANÓWM143M 9900:00:5401:09:51.8001:10:46.35+00:33:4514:514,0
44ZIARKOWSKI Bartosz 207ZABIERZÓW BIEGAWIĘCKOWICEM144M 10000:00:5501:10:24.6001:11:20.25+00:34:1814:584,0
45PYZIK Michał 244KRAKÓWM145M 10100:00:4501:12:41.0501:13:26.85+00:36:3515:273,9
46BONDZIŃSKI Karol 240KRAKÓWM146M 10200:00:4101:12:42.7001:13:23.80+00:36:3615:283,9
47WAŁCZYK Andrzej 337WIELICZKAM147M 10500:00:2501:16:23.3501:16:48.95+00:40:1716:153,7
48BRZEZINKA Mariusz 339SOCIOS SILESIARYBNIKM148M 11500:00:31   
Znaleziono 48 wynik(ów)