BIEG WSCHODZĄCEGO SŁOŃCA 2020
Festiwal Biegów Alpejskich 2020
Organizator : "Kozica" Fundacja Biegów Górskich
Data : 2020-08-02
Miejsce : Zawoja
Dystans : 4,7 km
Zgłoszonych : 250
Wystartowało : 187
Nie ukończyło : 1
Ukończyło : 186
Na trasie : 1
Pełne wyniki dla 0km :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | Open K | Open M | K1 | M1 | K2 | M2 | K3 | M3
Klasyfikacja wg czasu netto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaCzas startu
  
1MIREK Dawid 327KRYNICA-ZDRÓJM100:00:00
2URBAŃCZYK Karol 201NON STOP TRAILGLIWICEM100:00:01
3KLONOWSKI Kamil 288CARBON SILESIA SPORTMIKOŁÓWM100:00:02
4GRUND Marek 343MAFIA TEAM LUBLINIECSTRZEBIŃM100:00:02
5KOPIEC Przemek 275TYCHYM100:00:03
6ZAKOWICZ Paweł 363HALINÓWM100:00:03
7ZACHARA Dawid 400MOKRZYSKAM100:00:03
8ZACHARA Łukasz 436MOKRZYSKAM100:00:03
9MICHAŁEK Łukasz 309KRAKÓWM100:00:05
10PAŁKA Piotr 428IAG GBSKRAKÓWM100:00:05
11SAJDAK Piotr 325KRYNICA-ZDRÓJM100:00:06
12PRĘDKI Damian 357OSIELECM100:00:06
13KURP Bartłomiej 384KIELCEM100:00:07
14ZACHARA Kamil 421MOKRZYSKAM100:00:08
15KLIMA Adam 272RUNHOGS TYCHYTYCHYM100:00:09
16BIELAŃSKI Zbyszek 293PIEKIELNIKM100:00:09
17ROJEK Paweł 382RYBNIKM100:00:09
18STUDZIŃSKI Mateusz 356LUBISZYNM100:00:10
19RZEŹNIK Krzysztof 449BIERUŃM100:00:10
20OLEJNICZAK Maksymilian 364WARSZAWAM100:00:11
21SZCZERBA Adam 410PIEKIELNIKM100:00:11
22STOPA Paweł 362ŻARNÓWKAM100:00:12
23KOWALIK Michał 316KRAKÓWM100:00:13
24TRACZ Michał 246HARPAGAN SOSNOWIECSOSNOWIECM100:00:14
25OŻGA Sebastian 371TYCHYM100:00:15
26WOŹNIAK Michał 263GLADIATORS BY RMF4RTPODOLSZEM100:00:16
27SKAŁOŃ Robert 227KAWIKRUNNINGTEAMKRAKÓWM100:00:22
28OTOLA Kamil 259HAGER SPORT TEAMTYCHYM100:00:22
29WRÓBEL Paweł 266NOVOMATIC TECHNOLOGIESKRAKÓWM100:00:22
30ZACHURA Szymon 374STRYSZAWAM100:00:24
31WAŁCZYK Andrzej 337WIELICZKAM100:00:25
32CHARUSTA Andrzej 326DO PORZYGUTARGANICEM100:00:26
33WYKA Artur 344STRUMIANYM100:00:26
34BRZEZINKA Mariusz 339SOCIOS SILESIARYBNIKM100:00:31
35STACHOWSKI Jakub 369NIE WIEM, NIE INTERESUJE MNIE TOKIELCEM100:00:34
36BONDZIŃSKI Karol 240KRAKÓWM100:00:41
37KRÓL Kamil 297KIELCEM100:00:42
38SZWAGRZYK Marcin 368SEKCJA BIEGOWA GRUPY PIWNEJKRAKÓWM100:00:44
39PYZIK Michał 244KRAKÓWM100:00:45
40GIBAŁA Michał 230KATOWICEM100:00:48
41ZACHARA Adrian 439NIEDZIELISKAM100:00:49
42KRAKOWIAN Marek 379JEST LEPIEJ RUN TEAMCZĘSTOCHOWAM100:00:50
43MROCZKA Maciej 292HAJIMEKRAKÓWM100:00:53
44MAJECKI Tomasz 415CHRZANÓWM100:00:54
45ZIARKOWSKI Bartosz 207ZABIERZÓW BIEGAWIĘCKOWICEM100:00:55
46UZIĘBŁO Damian 217KATOWICEM100:00:57
47BUĆKO Wojciech 291WARSZAWAM100:00:58
48SOBIERAJ Bartosz 399SOSNOWIECM100:00:58
Znaleziono 48 wynik(ów)