BIEG WSCHODZĄCEGO SŁOŃCA 2020
Festiwal Biegów Alpejskich 2020
Organizator : "Kozica" Fundacja Biegów Górskich
Data : 2020-08-02
Miejsce : Zawoja
Dystans : 4,7 km
Zgłoszonych : 250
Wystartowało : 187
Nie ukończyło : 1
Ukończyło : 186
Na trasie : 1
Pełne wyniki dla 0km :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | Open K | Open M | K1 | M1 | K2 | M2 | K3 | M3
Klasyfikacja wg czasu netto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaCzas startu
  
1JÓZEFUS Rafał 232LĘDZINYM200:00:00
Przekroczony limit czasu: 01:30:00
2DYNIA Grzegorz 258RZESZÓWM200:00:00
3PODLEŚNY Marek 380WROCŁAWM200:00:00
4JAWORSKI Zbigniew 375KLUSZKOWCEM200:00:02
5KARGÓL Rafał 348FANTASTIC 4TARNOWSKIE GÓRYM200:00:03
6ROGOWSKI Maciek 349FANTASTIC 4/SREBRNI BIEGACZE TARNOWSKIE GÓRYTARNOWSKIE GÓRYM200:00:03
7SUSKA Łukasz 278BIERUŃM200:00:04
8MACIOŁ Sebastian 298TTA BIERUŃBIERUŃM200:00:04
9BUCZYŃSKI Adam 416NON STOP TRAILKRAKÓWM200:00:04
10ORCHOLSKI Witold 390T. S. Opatrunki ToruńTORUŃM200:00:04
11PIETRAS Mateusz 365ŚLEDZIEJOWICEM200:00:05
12GARSKI Kryspin 394ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINABYTÓWM200:00:05
13RYGIEL Janusz 304ZBYTKÓWM200:00:08
14SZEWCZYK Krzysztof 433CZEWARUN TIMCZĘSTOCHOWAM200:00:08
15FILIPOWSKI Rafał 320FILIPRUN TEAMKRAKÓWM200:00:10
16GRUDNIEWSKI Rafał 405TARNOWSKIE GÓRYM200:00:12
17BAJDA Michał 205WADOWICEM200:00:13
18WIATR Wojciech 366ENDURANCE TEAMCHORZÓWM200:00:15
19SITEK Szymon 414ZABIEGANI CZESTOCHOWACZESTOCHOWAM200:00:15
20KUBICKI Mariusz 435KLUCZBORKM200:00:16
21MORDARSKI Michał 367KRAKÓWM200:00:18
22CIĘŻKI Konrad 202EVERRUNŁÓDŹM200:00:19
23MIROCHA Łukasz 247MUCHARZM200:00:19
24SĘK Marek 370WM TRISELFKRAKÓWM200:00:20
25DZIUBIŃSKI Leszek 305LIBIĄŻM200:00:21
26MANTERYS Michał 353KKM KALORYFERKRAKÓWM200:00:22
27GRAJKOWSKI Tomasz 260WARSZAWAM200:00:23
28STAJER Tomasz 447SIEMIANOWICE ŚLM200:00:24
29DOMIN Łukasz 313RUN TO THE HILLA TEAM LIBIĄŻZAGÓRZEM200:00:27
30MAJOWSKI Michał 254CARBON SPORT SILESIARUDA ŚLĄSKAM200:00:29
31STOSZ Bartosz 300CHORZÓWM200:00:31
32SKOCZYLAS Piotr 411ENDURANCE TEAMCHORZÓWM200:00:32
33RESZOWSKI Bartłomiej 223NIGHT RUNNERSWROCŁWM200:00:33
34KROTOS Krzysztof 299OQSGLIWICEM200:00:34
35ŚWIĄTEK Tomasz 242GLIWICEM200:00:35
36STARK Sebastian 283WIECZORNE BIEGANIE W OPOLUOPOLEM200:00:36
37JEŻOWSKI Jacek 402LUBLINM200:00:38
38STACHOWSKI Damian 268STRYSZAWAM200:00:39
39SZELĄG Piotr 392TURBO JEŻE TEAMWARSZAWAM200:00:39
40STELMASZCZYK Bartlomiej 302NIKODEMOS WINDYKACJACZĘSTOCHOWAM200:00:42
41SOBCZAK Daniel 210KB WYSZKÓWWYSZKÓWM200:00:46
42SUSKI Daniel 396BOCIEK WADOWICEWADOWICEM200:00:46
43BŁASZCZYKOWSKI Marcin 340TARNOWSKIE GÓRYM200:00:47
44SZYDŁOWSKI Damian 385DĘBNOM200:00:50
45LABIAK Krystian 231GISZOWIEC BIEGA RAZEMKATOWICEM200:00:51
46BAŃKOWSKI Kamil 426NOWY SĄCZM200:00:51
47BIAŁECKI Aleksander 301ROZBIEGANE MYSŁOWICEMYSŁOWICEM200:00:53
48SŁOWIK Radosław 204KLUB BIEGACZA LEROY MERLINŻELECHÓWM200:01:01
49MALKUSZ Damian 212KLUB GISZOWIEC BIEGA RAZEMKATOWICEM200:01:01
50FEJA Adam 311ORZECHM200:01:01
51MITEK Sergiusz 296WROCŁAWM200:01:02
52RATKA Artur 378ORLĘTA CZĘSTOCHOWACZĘSTOCHOWAM200:01:05
53BARANOWSKI Marcin 286KATOWICEM200:01:06
54KAMIŃSKI Mirosław 331WARSZAWSM200:01:10
55CZEPIEL Daniel 336WROCLAWM200:01:23
56PODLEŚNY Marek 432WROCŁAWM200:01:31
Znaleziono 56 wynik(ów)