BIEG WSCHODZĄCEGO SŁOŃCA 2020
Festiwal Biegów Alpejskich 2020
Organizator : "Kozica" Fundacja Biegów Górskich
Data : 2020-08-02
Miejsce : Zawoja
Dystans : 4,7 km
Zgłoszonych : 250
Wystartowało : 187
Nie ukończyło : 1
Ukończyło : 186
Na trasie : 1
Pełne wyniki dla 0km :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | Open K | Open M | K1 | M1 | K2 | M2 | K3 | M3
Klasyfikacja wg czasu netto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaCzas startu
  
1JÓZEFUS Rafał 232LĘDZINYM200:00:00
Przekroczony limit czasu: 01:30:00
2DYNIA Grzegorz 258RZESZÓWM200:00:00
3MIREK Dawid 327KRYNICA-ZDRÓJM100:00:00
4PODLEŚNY Marek 380WROCŁAWM200:00:00
5MIKOŁAJEK Dariusz 391SPEED TEAM BRZESZCZEBRZESZCZEM300:00:00
6URBAŃCZYK Karol 201NON STOP TRAILGLIWICEM100:00:01
7KLONOWSKI Kamil 288CARBON SILESIA SPORTMIKOŁÓWM100:00:02
8GRUND Marek 343MAFIA TEAM LUBLINIECSTRZEBIŃM100:00:02
9JAWORSKI Zbigniew 375KLUSZKOWCEM200:00:02
10KOPIEC Przemek 275TYCHYM100:00:03
11KARGÓL Rafał 348FANTASTIC 4TARNOWSKIE GÓRYM200:00:03
12ROGOWSKI Maciek 349FANTASTIC 4/SREBRNI BIEGACZE TARNOWSKIE GÓRYTARNOWSKIE GÓRYM200:00:03
13ZAKOWICZ Paweł 363HALINÓWM100:00:03
14ZACHARA Dawid 400MOKRZYSKAM100:00:03
15ZACHARA Łukasz 436MOKRZYSKAM100:00:03
16ORDZOWIAŁY Piotr 224UKS ZAWOJAK \ MOCNI POMOCNIOSIELECM300:00:04
17SUSKA Łukasz 278BIERUŃM200:00:04
18MACIOŁ Sebastian 298TTA BIERUŃBIERUŃM200:00:04
19BUCZYŃSKI Adam 416NON STOP TRAILKRAKÓWM200:00:04
20ORCHOLSKI Witold 390T. S. Opatrunki ToruńTORUŃM200:00:04
21MICHAŁEK Łukasz 309KRAKÓWM100:00:05
22PIETRAS Mateusz 365ŚLEDZIEJOWICEM200:00:05
23GARSKI Kryspin 394ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINABYTÓWM200:00:05
24PAŁKA Piotr 428IAG GBSKRAKÓWM100:00:05
25SAJDAK Piotr 325KRYNICA-ZDRÓJM100:00:06
26PRĘDKI Damian 357OSIELECM100:00:06
27KURP Bartłomiej 384KIELCEM100:00:07
28RYGIEL Janusz 304ZBYTKÓWM200:00:08
29ZACHARA Kamil 421MOKRZYSKAM100:00:08
30SZEWCZYK Krzysztof 433CZEWARUN TIMCZĘSTOCHOWAM200:00:08
31KLIMA Adam 272RUNHOGS TYCHYTYCHYM100:00:09
32WOŹNIAK Marek 285BIEGOWA KUŹNIAWOJKOWICEM300:00:09
33BIELAŃSKI Zbyszek 293PIEKIELNIKM100:00:09
34ROJEK Paweł 382RYBNIKM100:00:09
35FILIPOWSKI Rafał 320FILIPRUN TEAMKRAKÓWM200:00:10
36STUDZIŃSKI Mateusz 356LUBISZYNM100:00:10
37RZEŹNIK Krzysztof 449BIERUŃM100:00:10
38OLEJNICZAK Maksymilian 364WARSZAWAM100:00:11
39SZCZERBA Adam 410PIEKIELNIKM100:00:11
40STOPA Paweł 362ŻARNÓWKAM100:00:12
41GRUDNIEWSKI Rafał 405TARNOWSKIE GÓRYM200:00:12
42BAJDA Michał 205WADOWICEM200:00:13
43KOWALIK Michał 316KRAKÓWM100:00:13
44KOWALIK Jan 342KRAKÓWM300:00:13
45TRACZ Michał 246HARPAGAN SOSNOWIECSOSNOWIECM100:00:14
46WIATR Wojciech 366ENDURANCE TEAMCHORZÓWM200:00:15
47OŻGA Sebastian 371TYCHYM100:00:15
48SITEK Szymon 414ZABIEGANI CZESTOCHOWACZESTOCHOWAM200:00:15
49WOŹNIAK Michał 263GLADIATORS BY RMF4RTPODOLSZEM100:00:16
50KUBICKI Mariusz 435KLUCZBORKM200:00:16
51MORDARSKI Michał 367KRAKÓWM200:00:18
52CIĘŻKI Konrad 202EVERRUNŁÓDŹM200:00:19
53MIROCHA Łukasz 247MUCHARZM200:00:19
54SĘK Marek 370WM TRISELFKRAKÓWM200:00:20
55LEBIEDZKI Jacek 393SOSNOWIECSOSNOWIECM300:00:20
56HOŁUJ Andrzej 211KRAKÓWM300:00:21
57DZIUBIŃSKI Leszek 305LIBIĄŻM200:00:21
58SKAŁOŃ Robert 227KAWIKRUNNINGTEAMKRAKÓWM100:00:22
59OTOLA Kamil 259HAGER SPORT TEAMTYCHYM100:00:22
60WRÓBEL Paweł 266NOVOMATIC TECHNOLOGIESKRAKÓWM100:00:22
61MANTERYS Michał 353KKM KALORYFERKRAKÓWM200:00:22
62GRAJKOWSKI Tomasz 260WARSZAWAM200:00:23
63ZACHURA Szymon 374STRYSZAWAM100:00:24
64STAJER Tomasz 447SIEMIANOWICE ŚLM200:00:24
65WAŁCZYK Andrzej 337WIELICZKAM100:00:25
66CHARUSTA Andrzej 326DO PORZYGUTARGANICEM100:00:26
67WYKA Artur 344STRUMIANYM100:00:26
68DOMIN Łukasz 313RUN TO THE HILLA TEAM LIBIĄŻZAGÓRZEM200:00:27
69MAJOWSKI Michał 254CARBON SPORT SILESIARUDA ŚLĄSKAM200:00:29
70MUSUR Adam 312KB SZERSZEN OLESNICAOLESNICAM300:00:30
71STOSZ Bartosz 300CHORZÓWM200:00:31
72BRZEZINKA Mariusz 339SOCIOS SILESIARYBNIKM100:00:31
73SKOCZYLAS Piotr 411ENDURANCE TEAMCHORZÓWM200:00:32
74RESZOWSKI Bartłomiej 223NIGHT RUNNERSWROCŁWM200:00:33
75KROTOS Krzysztof 299OQSGLIWICEM200:00:34
76STACHOWSKI Jakub 369NIE WIEM, NIE INTERESUJE MNIE TOKIELCEM100:00:34
77ŚWIĄTEK Tomasz 242GLIWICEM200:00:35
78STARK Sebastian 283WIECZORNE BIEGANIE W OPOLUOPOLEM200:00:36
79KAWULAK Kazimierz 222KB MCKIS JAWORZNIOJAWORZNOM300:00:38
80JEŻOWSKI Jacek 402LUBLINM200:00:38
81STACHOWSKI Damian 268STRYSZAWAM200:00:39
82SZELĄG Piotr 392TURBO JEŻE TEAMWARSZAWAM200:00:39
83GACEK Tadeusz 257CZWARTUNIOJORDANÓWM300:00:40
84BONDZIŃSKI Karol 240KRAKÓWM100:00:41
85KRÓL Kamil 297KIELCEM100:00:42
86STELMASZCZYK Bartlomiej 302NIKODEMOS WINDYKACJACZĘSTOCHOWAM200:00:42
87SZWAGRZYK Marcin 368SEKCJA BIEGOWA GRUPY PIWNEJKRAKÓWM100:00:44
88PYZIK Michał 244KRAKÓWM100:00:45
89SOBCZAK Daniel 210KB WYSZKÓWWYSZKÓWM200:00:46
90SUSKI Daniel 396BOCIEK WADOWICEWADOWICEM200:00:46
91OLEKSY Krzysztof 236ADS MASNAKATOWICEM300:00:47
92BŁASZCZYKOWSKI Marcin 340TARNOWSKIE GÓRYM200:00:47
93GIBAŁA Michał 230KATOWICEM100:00:48
94ZACHARA Adrian 439NIEDZIELISKAM100:00:49
95SZYDŁOWSKI Damian 385DĘBNOM200:00:50
96KRAKOWIAN Marek 379JEST LEPIEJ RUN TEAMCZĘSTOCHOWAM100:00:50
97LABIAK Krystian 231GISZOWIEC BIEGA RAZEMKATOWICEM200:00:51
98BAŃKOWSKI Kamil 426NOWY SĄCZM200:00:51
99MROCZKA Maciej 292HAJIMEKRAKÓWM100:00:53
100BIAŁECKI Aleksander 301ROZBIEGANE MYSŁOWICEMYSŁOWICEM200:00:53
101MAJECKI Tomasz 415CHRZANÓWM100:00:54
102ZIARKOWSKI Bartosz 207ZABIERZÓW BIEGAWIĘCKOWICEM100:00:55
103UZIĘBŁO Damian 217KATOWICEM100:00:57
104BUĆKO Wojciech 291WARSZAWAM100:00:58
105SOBIERAJ Bartosz 399SOSNOWIECM100:00:58
106SŁOWIK Radosław 204KLUB BIEGACZA LEROY MERLINŻELECHÓWM200:01:01
107MALKUSZ Damian 212KLUB GISZOWIEC BIEGA RAZEMKATOWICEM200:01:01
108FEJA Adam 311ORZECHM200:01:01
109MITEK Sergiusz 296WROCŁAWM200:01:02
110RATKA Artur 378ORLĘTA CZĘSTOCHOWACZĘSTOCHOWAM200:01:05
111PIASZCZYŃSKI Bogdan 209WIELICZKAM300:01:06
112BARANOWSKI Marcin 286KATOWICEM200:01:06
113KAMIŃSKI Mirosław 331WARSZAWSM200:01:10
114CZEPIEL Daniel 336WROCLAWM200:01:23
115PODLEŚNY Marek 432WROCŁAWM200:01:31
Znaleziono 115 wynik(ów)