BIEG WSCHODZĄCEGO SŁOŃCA STAŃCOWA (GMINA LIPNICA WIELKA) – BABIA GÓRA

Organizator:
"Kozica" Fundacja Biegów Górskich
Data:
2020-10-04
Miejsce:
Stańcowa
Dystans:
4,5 km
Zgłoszonych:
74
Wystartowało:
64
Nie ukończyło:
1
Ukończyło:
63
Na trasie:
0
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | 05:30 | Open K | Open M | K1 | M1 | K2 | M2 | K3 | M3

Klasyfikacja wg czasów brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuCzas
netto
4.5km
Czas
brutto
4.5km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
       
1TUKA Michal 36NIŽNÁ / TT VAVREČKANIŽNÁM11M 100:00:0000:42:37.0000:42:37.00 9:286,3
2KIDOŃ Robert 28ORAWARUNLIPNICA MAŁAM12M 200:00:0000:44:44.0000:44:44.00+00:02:079:566,0
3DATA Tomasz 15HRMAX ŻORYŻORYM21M 300:00:0000:45:26.0000:45:26.00+00:02:4910:055,9
4KIECANA Grzegorz 69KRASNYSTAWM13M 400:00:0000:48:22.0000:48:22.00+00:05:4510:445,6
5JAKIEŁA-RZADKOSZ Katarzyna 41GLICZARÓW GÓRNYK11K 100:00:0000:49:35.0000:49:35.00+00:06:5811:015,4
6MAGERCAK Milos 72SUCHA HORAM14M 500:00:0000:50:35.0000:50:35.00+00:07:5811:145,3
7FIDELUS Jacek 19WCHSZTBRZESKOM22M 600:00:0000:50:41.0000:50:41.00+00:08:0411:155,3
8KORDECKI Łukasz 62WCHSZTBRZESKOM23M 700:00:0000:51:02.0000:51:02.00+00:08:2511:205,3
9SZYMIK Marcin 35NATURE'S SUNSHINE POLANDCHORZÓWM24M 800:00:0000:51:56.0000:51:56.00+00:09:1911:325,2
10PIETRAS Mateusz 30RUN4FUNŚLEDZIEJOWICEM25M 900:00:0000:52:48.0000:52:48.00+00:10:1111:445,1
11DOMALIK Marcin 39LIPNICA WIELKAM15M 1000:00:0000:53:43.0000:53:43.00+00:11:0611:565,0
12ZACHARA Dawid 53MOKRZYSKAM16M 1100:00:0000:54:13.0000:54:13.00+00:11:3612:025,0
13CZARNECKI Jakub 31WIELICZKAM17M 1200:00:0000:54:25.0000:54:25.00+00:11:4812:055,0
14TUSK Paweł 61KS ISKRA PRZY AMW GDYNIAGDYNIAM18M 1300:00:0000:56:02.0000:56:02.00+00:13:2512:274,8
15KIDOŃ Anna 27ORAWARUNLIPNICA MAŁAK12K 200:00:0000:56:44.0000:56:44.00+00:14:0712:364,8
16SZNAJDER Jarosław 52DOBCZYCEM31M 1400:00:0000:58:02.0000:58:02.00+00:15:2512:534,7
17CHROBAK Lukasz 25SKAWAM19M 1500:00:0000:58:10.0000:58:10.00+00:15:3312:554,6
18GÓRKA Robert 70WISŁABRZESZCZEM26M 1600:00:0000:58:23.0000:58:23.00+00:15:4612:584,6
19WYSZYŃSKI Artur 59SOSNOWIECM27M 1700:00:0000:59:08.0000:59:08.00+00:16:3113:084,6
20KOBRYŃ Dominik 32BYLEDOBIEC ANINKATOWICEM28M 1800:00:0000:59:33.0000:59:33.00+00:16:5613:144,5
21PACHURA Kinga 666MSZANA DOLNAK21K 300:00:0000:59:51.0000:59:51.00+00:17:1413:184,5
22FIDELUS Joanna 64WCHSZTBRZESKOK22K 400:00:0001:01:13.0001:01:13.00+00:18:3613:364,4
23HOŁUJ Andrzej 45KRAKÓWM32M 1900:00:0001:01:33.0001:01:33.00+00:18:5613:404,4
24SIĄKAŁA Krystian 50WIKTORIA I FRANCISZEKGÓRKI WIELKIEM29M 2000:00:0001:02:57.0001:02:57.00+00:20:2013:594,3
25KORZENIOWSKI Krzysztof 49SOSNOWIECM210M 2100:00:0001:03:07.0001:03:07.00+00:20:3014:014,3
26SPRLAK Milos 73SUCHA HORAM110M 2200:00:0001:04:53.0001:04:53.00+00:22:1614:254,2
27KAMIŃSKI Marcin 3CZESKI CIESZYNM33M 2300:00:0001:04:58.0001:04:58.00+00:22:2114:264,2
28ŚCIGALSKI Marcin 1NIEPOŁOMICE BIEGAJĄNIEPOŁOMICEM34M 2400:00:0001:05:32.0001:05:32.00+00:22:5514:334,1
29SIDZINA Arek 21BIELSKO BIALAM211M 2500:00:0001:06:12.0001:06:12.00+00:23:3514:424,1
30PICZAK Jarosław 24KOZYM212M 2600:00:0001:06:47.0001:06:47.00+00:24:1014:504,0
31GÓRKA Krzysztof 71Z BIEGANIEM MI DO GÓRJAWISZOWICEM213M 2700:00:0001:06:54.0001:06:54.00+00:24:1714:524,0
32NOWICKA Katarzyna 7JAWORZNOK13K 500:00:0001:08:08.0001:08:08.00+00:25:3115:084,0
33PRZYSTASZ Magda 67NIEPOŁOMICE BIEGAJĄNIEPOŁOMICEK14K 600:00:0001:08:22.0001:08:22.00+00:25:4515:113,9
34LENCZOWSKI Jakub 37IRON DRAGON TRIATHLON CLUB / DOBRENARTY.PLKRAKÓWM214M 2800:00:0001:09:58.0001:09:58.00+00:27:2115:323,9
35MUCHA Grażyna 16KRAKÓWK23K 700:00:0001:10:34.0001:10:34.00+00:27:5715:403,8
36WYKA Artur 65STRUMIANYM111M 2900:00:0001:11:09.0001:11:09.00+00:28:3215:483,8
37LICHOSYT Łukasz 38LIPNICA WIELKAM112M 3000:00:0001:11:24.0001:11:24.00+00:28:4715:523,8
38LICHOSYT Bronisław 43LIPNICA WIELKAM35M 3100:00:0001:12:39.0001:12:39.00+00:30:0216:083,7
39WISNIEWSKI Piotr 33ZABRZEM215M 3200:00:0001:13:09.0001:13:09.00+00:30:3216:153,7
40KATOLIK Jolanta 9CROSSTRENING RACIBÓRZRACIBÓRZK24K 800:00:0001:13:16.0001:13:16.00+00:30:3916:163,7
41TUCHOWSKA Anna 60SOSNOWIECK25K 900:00:0001:13:52.0001:13:52.00+00:31:1516:243,7
42JĘDRYKA Anna 1132-540K15K 1000:00:0001:15:49.0001:15:49.00+00:33:1216:503,6
43MATYSIAK Sławomir 10CHRZANÓWM113M 3300:00:0001:16:25.0001:16:25.00+00:33:4816:583,5
44JOŃCZYK Bartłomiej 55OŚWIĘCIMM216M 3400:00:0001:16:34.0001:16:34.00+00:33:5717:003,5
45JOŃCZYK Marcin 18HAJIME RUN TEAM/ESKADRAKRAKÓWM217M 3500:00:0001:16:38.0001:16:38.00+00:34:0117:013,5
46HADAM Przemysław 23TYCHYM218M 3600:00:0001:18:01.0001:18:01.00+00:35:2417:203,5
47MALISZEWSKA Marta 42KINGRUNNER ULTRAZAKOPANEK26K 1100:00:0001:18:29.0001:18:29.00+00:35:5217:263,4
48SZABELAK Witold 44KINGRUNNER ULTRAZAKOPANEM219M 3700:00:0001:18:33.0001:18:33.00+00:35:5617:273,4
49BAJOŁEK Aleksandra 5AZS AWF MASTERS KRAKOWKRAKOWK31K 1200:00:0001:19:12.0001:19:12.00+00:36:3517:363,4
50NOWAKOWSKI Michał 66CZĘSTOCHOWAM114M 3800:00:0001:20:29.0001:20:29.00+00:37:5217:533,4
51GRZEGORZEK Katarzyna 8KOZA NOSTRABIELSKO-BIAŁAK16K 1300:00:0001:20:57.0001:20:57.00+00:38:2017:593,3
52KUTYŁA Stanisław 58NIEPOŁOMICEM220M 3900:00:0001:21:36.0001:21:36.00+00:38:5918:083,3
53KUTYŁA Agnieszka 57NIEPOŁOMICEK32K 1400:00:0001:21:39.0001:21:39.00+00:39:0218:083,3
54SIWINSKA Gosia 14TYCHYK27K 1500:00:0001:22:10.0001:22:10.00+00:39:3318:153,3
55MICHALSKA Ewa 22MELA TEAMTYCHYK28K 1600:00:0001:22:25.0001:22:25.00+00:39:4818:183,3
56KOSIŃSKA Asia 6WARSZAWAK17K 1700:00:0001:23:24.0001:23:24.00+00:40:4718:323,2
57GĘBALSKA Agnieszka 26WARSZAWAK18K 1800:00:0001:23:32.0001:23:32.00+00:40:5518:333,2
58GĘBALSKA Kasia 4WARSZAWAK19K 1900:00:0001:24:15.0001:24:15.00+00:41:3818:433,2
59PESCHAK Anna 12KRAKÓWK29K 2000:00:0001:24:18.0001:24:18.00+00:41:4118:443,2
60PSZCZÓŁKA-BUSCH Aneta 63TARNAWA GÓRNAK210K 2100:00:0001:26:24.0001:26:24.00+00:43:4719:123,1
61HOŁUJ Barbara 48KRAKÓWK33K 2200:00:0001:27:15.0001:27:15.00+00:44:3819:233,1
62WAŁCZYK Andrzej 29STRUMIANYM115M 4000:00:0001:27:53.0001:27:53.00+00:45:1619:313,1
63MIKOŁAJCZAK Magdalena 13ŻORYK211K 2300:00:0001:31:04.0001:31:04.00+00:48:2720:143,0
KAFAROWSKI Jakub 68KS KANDAHARZAKOPANEOpen MDNF DNF DNF--
Znaleziono 64 wynik(ów)