BIEG WSCHODZĄCEGO SŁOŃCA STAŃCOWA (GMINA LIPNICA WIELKA) – BABIA GÓRA
Organizator : "Kozica" Fundacja Biegów Górskich
Data : 2020-10-04
Miejsce : Stańcowa
Dystans : 4,5 km
Zgłoszonych : 74
Wystartowało : 64
Nie ukończyło : 1
Ukończyło : 63
Na trasie : 0
Pełne wyniki dla 0km :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | 05:30 | Open K | Open M | K1 | M1 | K2 | M2 | K3 | M3
Klasyfikacja wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaCzas startu
  
1DATA Tomasz 15HRMAX ŻORYŻORYM200:00:00
2FIDELUS Jacek 19WCHSZTBRZESKOM200:00:00
3CHROBAK Lukasz 25SKAWAM100:00:00
4KIDOŃ Anna 27ORAWARUNLIPNICA MAŁAK100:00:00
5KIDOŃ Robert 28ORAWARUNLIPNICA MAŁAM100:00:00
6PIETRAS Mateusz 30RUN4FUNŚLEDZIEJOWICEM200:00:00
7CZARNECKI Jakub 31WIELICZKAM100:00:00
8KOBRYŃ Dominik 32BYLEDOBIEC ANINKATOWICEM200:00:00
9SZYMIK Marcin 35NATURE'S SUNSHINE POLANDCHORZÓWM200:00:00
10TUKA Michal 36NIŽNÁ / TT VAVREČKANIŽNÁM100:00:00
11DOMALIK Marcin 39LIPNICA WIELKAM100:00:00
12JAKIEŁA-RZADKOSZ Katarzyna 41GLICZARÓW GÓRNYK100:00:00
13HOŁUJ Andrzej 45KRAKÓWM300:00:00
14SZNAJDER Jarosław 52DOBCZYCEM300:00:00
15ZACHARA Dawid 53MOKRZYSKAM100:00:00
16WYSZYŃSKI Artur 59SOSNOWIECM200:00:00
17TUSK Paweł 61KS ISKRA PRZY AMW GDYNIAGDYNIAM100:00:00
18KORDECKI Łukasz 62WCHSZTBRZESKOM200:00:00
19FIDELUS Joanna 64WCHSZTBRZESKOK200:00:00
20PACHURA Kinga 666MSZANA DOLNAK200:00:00
21KIECANA Grzegorz 69KRASNYSTAWM100:00:00
22GÓRKA Robert 70WISŁABRZESZCZEM200:00:00
23MAGERCAK Milos 72SUCHA HORAM100:00:00
24SPRLAK Milos 73SUCHA HORAM100:00:00
25KAMIŃSKI Marcin 3CZESKI CIESZYNM300:00:00
26LICHOSYT Bronisław 43LIPNICA WIELKAM300:00:00
27WISNIEWSKI Piotr 33ZABRZEM200:00:00
28MATYSIAK Sławomir 10CHRZANÓWM100:00:00
29JOŃCZYK Bartłomiej 55OŚWIĘCIMM200:00:00
30JOŃCZYK Marcin 18HAJIME RUN TEAM/ESKADRAKRAKÓWM200:00:00
31HADAM Przemysław 23TYCHYM200:00:00
32MALISZEWSKA Marta 42KINGRUNNER ULTRAZAKOPANEK200:00:00
33SZABELAK Witold 44KINGRUNNER ULTRAZAKOPANEM200:00:00
34BAJOŁEK Aleksandra 5AZS AWF MASTERS KRAKOWKRAKOWK300:00:00
35NOWAKOWSKI Michał 66CZĘSTOCHOWAM100:00:00
36GRZEGORZEK Katarzyna 8KOZA NOSTRABIELSKO-BIAŁAK100:00:00
37KUTYŁA Stanisław 58NIEPOŁOMICEM200:00:00
38KUTYŁA Agnieszka 57NIEPOŁOMICEK300:00:00
39SIWINSKA Gosia 14TYCHYK200:00:00
40MICHALSKA Ewa 22MELA TEAMTYCHYK200:00:00
41KOSIŃSKA Asia 6WARSZAWAK100:00:00
42GĘBALSKA Agnieszka 26WARSZAWAK100:00:00
43GĘBALSKA Kasia 4WARSZAWAK100:00:00
44PESCHAK Anna 12KRAKÓWK200:00:00
45PSZCZÓŁKA-BUSCH Aneta 63TARNAWA GÓRNAK200:00:00
46HOŁUJ Barbara 48KRAKÓWK300:00:00
47WAŁCZYK Andrzej 29STRUMIANYM100:00:00
48MIKOŁAJCZAK Magdalena 13ŻORYK200:00:00
49NOWICKA Katarzyna 7JAWORZNOK100:00:00
50PRZYSTASZ Magda 67NIEPOŁOMICE BIEGAJĄNIEPOŁOMICEK100:00:00
51LENCZOWSKI Jakub 37IRON DRAGON TRIATHLON CLUB / DOBRENARTY.PLKRAKÓWM200:00:00
52MUCHA Grażyna 16KRAKÓWK200:00:00
53WYKA Artur 65STRUMIANYM100:00:00
54LICHOSYT Łukasz 38LIPNICA WIELKAM100:00:00
55KATOLIK Jolanta 9CROSSTRENING RACIBÓRZRACIBÓRZK200:00:00
56TUCHOWSKA Anna 60SOSNOWIECK200:00:00
57JĘDRYKA Anna 1132-540K100:00:00
58GÓRKA Krzysztof 71Z BIEGANIEM MI DO GÓRJAWISZOWICEM200:00:00
59ŚCIGALSKI Marcin 1NIEPOŁOMICE BIEGAJĄNIEPOŁOMICEM300:00:00
60SIĄKAŁA Krystian 50WIKTORIA I FRANCISZEKGÓRKI WIELKIEM200:00:00
61KORZENIOWSKI Krzysztof 49SOSNOWIECM200:00:00
62PICZAK Jarosław 24KOZYM200:00:00
63SIDZINA Arek 21BIELSKO BIALAM200:00:00
Niesklasyfikowani
KAFAROWSKI Jakub 68KS KANDAHARZAKOPANEOpen MDNF
Znaleziono 64 wynik(ów)