BIEG WSCHODZĄCEGO SŁOŃCA STAŃCOWA (GMINA LIPNICA WIELKA) – BABIA GÓRA
Organizator : "Kozica" Fundacja Biegów Górskich
Data : 2020-10-04
Miejsce : Stańcowa
Dystans : 4,5 km
Zgłoszonych : 74
Wystartowało : 64
Nie ukończyło : 1
Ukończyło : 63
Na trasie : 0
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | 05:30 | Open K | Open M | K1 | M1 | K2 | M2 | K3 | M3
Klasyfikacja wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuCzas
netto
4.5km
Czas
brutto
4.5km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
       
1DATA Tomasz 15HRMAX ŻORYŻORYM21M 300:00:0000:45:26.0000:45:26.00 10:055,9
2FIDELUS Jacek 19WCHSZTBRZESKOM22M 600:00:0000:50:41.0000:50:41.00+00:05:1511:155,3
3KORDECKI Łukasz 62WCHSZTBRZESKOM23M 700:00:0000:51:02.0000:51:02.00+00:05:3611:205,3
4SZYMIK Marcin 35NATURE'S SUNSHINE POLANDCHORZÓWM24M 800:00:0000:51:56.0000:51:56.00+00:06:3011:325,2
5PIETRAS Mateusz 30RUN4FUNŚLEDZIEJOWICEM25M 900:00:0000:52:48.0000:52:48.00+00:07:2211:445,1
6GÓRKA Robert 70WISŁABRZESZCZEM26M 1600:00:0000:58:23.0000:58:23.00+00:12:5712:584,6
7WYSZYŃSKI Artur 59SOSNOWIECM27M 1700:00:0000:59:08.0000:59:08.00+00:13:4213:084,6
8KOBRYŃ Dominik 32BYLEDOBIEC ANINKATOWICEM28M 1800:00:0000:59:33.0000:59:33.00+00:14:0713:144,5
9SIĄKAŁA Krystian 50WIKTORIA I FRANCISZEKGÓRKI WIELKIEM29M 2000:00:0001:02:57.0001:02:57.00+00:17:3113:594,3
10KORZENIOWSKI Krzysztof 49SOSNOWIECM210M 2100:00:0001:03:07.0001:03:07.00+00:17:4114:014,3
11SIDZINA Arek 21BIELSKO BIALAM211M 2500:00:0001:06:12.0001:06:12.00+00:20:4614:424,1
12PICZAK Jarosław 24KOZYM212M 2600:00:0001:06:47.0001:06:47.00+00:21:2114:504,0
13GÓRKA Krzysztof 71Z BIEGANIEM MI DO GÓRJAWISZOWICEM213M 2700:00:0001:06:54.0001:06:54.00+00:21:2814:524,0
14LENCZOWSKI Jakub 37IRON DRAGON TRIATHLON CLUB / DOBRENARTY.PLKRAKÓWM214M 2800:00:0001:09:58.0001:09:58.00+00:24:3215:323,9
15WISNIEWSKI Piotr 33ZABRZEM215M 3200:00:0001:13:09.0001:13:09.00+00:27:4316:153,7
16JOŃCZYK Bartłomiej 55OŚWIĘCIMM216M 3400:00:0001:16:34.0001:16:34.00+00:31:0817:003,5
17JOŃCZYK Marcin 18HAJIME RUN TEAM/ESKADRAKRAKÓWM217M 3500:00:0001:16:38.0001:16:38.00+00:31:1217:013,5
18HADAM Przemysław 23TYCHYM218M 3600:00:0001:18:01.0001:18:01.00+00:32:3517:203,5
19SZABELAK Witold 44KINGRUNNER ULTRAZAKOPANEM219M 3700:00:0001:18:33.0001:18:33.00+00:33:0717:273,4
20KUTYŁA Stanisław 58NIEPOŁOMICEM220M 3900:00:0001:21:36.0001:21:36.00+00:36:1018:083,3
Znaleziono 20 wynik(ów)