BIEG WSCHODZĄCEGO SŁOŃCA STAŃCOWA (GMINA LIPNICA WIELKA) – BABIA GÓRA
Organizator : "Kozica" Fundacja Biegów Górskich
Data : 2020-10-04
Miejsce : Stańcowa
Dystans : 4,5 km
Zgłoszonych : 74
Wystartowało : 64
Nie ukończyło : 1
Ukończyło : 63
Na trasie : 0
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | 05:30 | Open K | Open M | K1 | M1 | K2 | M2 | K3 | M3
Klasyfikacja wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuCzas
netto
4.5km
Czas
brutto
4.5km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
       
1JAKIEŁA-RZADKOSZ Katarzyna 41GLICZARÓW GÓRNYK11K 100:00:0000:49:35.0000:49:35.00 11:015,4
2KIDOŃ Anna 27ORAWARUNLIPNICA MAŁAK12K 200:00:0000:56:44.0000:56:44.00+00:07:0912:364,8
3PACHURA Kinga 666MSZANA DOLNAK21K 300:00:0000:59:51.0000:59:51.00+00:10:1613:184,5
4FIDELUS Joanna 64WCHSZTBRZESKOK22K 400:00:0001:01:13.0001:01:13.00+00:11:3813:364,4
5NOWICKA Katarzyna 7JAWORZNOK13K 500:00:0001:08:08.0001:08:08.00+00:18:3315:084,0
6PRZYSTASZ Magda 67NIEPOŁOMICE BIEGAJĄNIEPOŁOMICEK14K 600:00:0001:08:22.0001:08:22.00+00:18:4715:113,9
7MUCHA Grażyna 16KRAKÓWK23K 700:00:0001:10:34.0001:10:34.00+00:20:5915:403,8
8KATOLIK Jolanta 9CROSSTRENING RACIBÓRZRACIBÓRZK24K 800:00:0001:13:16.0001:13:16.00+00:23:4116:163,7
9TUCHOWSKA Anna 60SOSNOWIECK25K 900:00:0001:13:52.0001:13:52.00+00:24:1716:243,7
10JĘDRYKA Anna 1132-540K15K 1000:00:0001:15:49.0001:15:49.00+00:26:1416:503,6
11MALISZEWSKA Marta 42KINGRUNNER ULTRAZAKOPANEK26K 1100:00:0001:18:29.0001:18:29.00+00:28:5417:263,4
12BAJOŁEK Aleksandra 5AZS AWF MASTERS KRAKOWKRAKOWK31K 1200:00:0001:19:12.0001:19:12.00+00:29:3717:363,4
13GRZEGORZEK Katarzyna 8KOZA NOSTRABIELSKO-BIAŁAK16K 1300:00:0001:20:57.0001:20:57.00+00:31:2217:593,3
14KUTYŁA Agnieszka 57NIEPOŁOMICEK32K 1400:00:0001:21:39.0001:21:39.00+00:32:0418:083,3
15SIWINSKA Gosia 14TYCHYK27K 1500:00:0001:22:10.0001:22:10.00+00:32:3518:153,3
16MICHALSKA Ewa 22MELA TEAMTYCHYK28K 1600:00:0001:22:25.0001:22:25.00+00:32:5018:183,3
17KOSIŃSKA Asia 6WARSZAWAK17K 1700:00:0001:23:24.0001:23:24.00+00:33:4918:323,2
18GĘBALSKA Agnieszka 26WARSZAWAK18K 1800:00:0001:23:32.0001:23:32.00+00:33:5718:333,2
19GĘBALSKA Kasia 4WARSZAWAK19K 1900:00:0001:24:15.0001:24:15.00+00:34:4018:433,2
20PESCHAK Anna 12KRAKÓWK29K 2000:00:0001:24:18.0001:24:18.00+00:34:4318:443,2
21PSZCZÓŁKA-BUSCH Aneta 63TARNAWA GÓRNAK210K 2100:00:0001:26:24.0001:26:24.00+00:36:4919:123,1
22HOŁUJ Barbara 48KRAKÓWK33K 2200:00:0001:27:15.0001:27:15.00+00:37:4019:233,1
23MIKOŁAJCZAK Magdalena 13ŻORYK211K 2300:00:0001:31:04.0001:31:04.00+00:41:2920:143,0
Znaleziono 23 wynik(ów)