BIEG WSCHODZĄCEGO SŁOŃCA STAŃCOWA (GMINA LIPNICA WIELKA) – BABIA GÓRA
Organizator : "Kozica" Fundacja Biegów Górskich
Data : 2020-10-04
Miejsce : Stańcowa
Dystans : 4,5 km
Zgłoszonych : 74
Wystartowało : 64
Nie ukończyło : 1
Ukończyło : 63
Na trasie : 0
Pełne wyniki dla 0km :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | 05:30 | Open K | Open M | K1 | M1 | K2 | M2 | K3 | M3
Klasyfikacja wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaCzas startu
  
1DATA Tomasz 15HRMAX ŻORYŻORYM200:00:00
2FIDELUS Jacek 19WCHSZTBRZESKOM200:00:00
3CHROBAK Lukasz 25SKAWAM100:00:00
4KIDOŃ Robert 28ORAWARUNLIPNICA MAŁAM100:00:00
5PIETRAS Mateusz 30RUN4FUNŚLEDZIEJOWICEM200:00:00
6CZARNECKI Jakub 31WIELICZKAM100:00:00
7KOBRYŃ Dominik 32BYLEDOBIEC ANINKATOWICEM200:00:00
8SZYMIK Marcin 35NATURE'S SUNSHINE POLANDCHORZÓWM200:00:00
9TUKA Michal 36NIŽNÁ / TT VAVREČKANIŽNÁM100:00:00
10DOMALIK Marcin 39LIPNICA WIELKAM100:00:00
11HOŁUJ Andrzej 45KRAKÓWM300:00:00
12SZNAJDER Jarosław 52DOBCZYCEM300:00:00
13ZACHARA Dawid 53MOKRZYSKAM100:00:00
14WYSZYŃSKI Artur 59SOSNOWIECM200:00:00
15TUSK Paweł 61KS ISKRA PRZY AMW GDYNIAGDYNIAM100:00:00
16KORDECKI Łukasz 62WCHSZTBRZESKOM200:00:00
17KIECANA Grzegorz 69KRASNYSTAWM100:00:00
18GÓRKA Robert 70WISŁABRZESZCZEM200:00:00
19MAGERCAK Milos 72SUCHA HORAM100:00:00
20SPRLAK Milos 73SUCHA HORAM100:00:00
21KAMIŃSKI Marcin 3CZESKI CIESZYNM300:00:00
22LICHOSYT Bronisław 43LIPNICA WIELKAM300:00:00
23WISNIEWSKI Piotr 33ZABRZEM200:00:00
24MATYSIAK Sławomir 10CHRZANÓWM100:00:00
25JOŃCZYK Bartłomiej 55OŚWIĘCIMM200:00:00
26JOŃCZYK Marcin 18HAJIME RUN TEAM/ESKADRAKRAKÓWM200:00:00
27HADAM Przemysław 23TYCHYM200:00:00
28SZABELAK Witold 44KINGRUNNER ULTRAZAKOPANEM200:00:00
29NOWAKOWSKI Michał 66CZĘSTOCHOWAM100:00:00
30KUTYŁA Stanisław 58NIEPOŁOMICEM200:00:00
31WAŁCZYK Andrzej 29STRUMIANYM100:00:00
32LENCZOWSKI Jakub 37IRON DRAGON TRIATHLON CLUB / DOBRENARTY.PLKRAKÓWM200:00:00
33WYKA Artur 65STRUMIANYM100:00:00
34LICHOSYT Łukasz 38LIPNICA WIELKAM100:00:00
35GÓRKA Krzysztof 71Z BIEGANIEM MI DO GÓRJAWISZOWICEM200:00:00
36ŚCIGALSKI Marcin 1NIEPOŁOMICE BIEGAJĄNIEPOŁOMICEM300:00:00
37SIĄKAŁA Krystian 50WIKTORIA I FRANCISZEKGÓRKI WIELKIEM200:00:00
38KORZENIOWSKI Krzysztof 49SOSNOWIECM200:00:00
39PICZAK Jarosław 24KOZYM200:00:00
40SIDZINA Arek 21BIELSKO BIALAM200:00:00
Niesklasyfikowani
KAFAROWSKI Jakub 68KS KANDAHARZAKOPANEOpen MDNF
Znaleziono 41 wynik(ów)