BIEG ZAKOCHANYCH - 10.2KM

Organizator:
Koszalińskie Towarzystwo Krzewienia Kultury Fizycznej
Data:
2016-02-14
Miejsce:
Jamno
Dystans:
10.2 km
Zgłoszonych:
434
Wystartowało:
375
Nie ukończyło:
1
Ukończyło:
374
Na trasie:
0

Klasyfikacja: Wszyscy

Wyniki uproszczone: PDF | PDF2 | CSV
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: 3.94km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | Para | K-OPEN | M-OPEN | K-18 | M-18 | K-30 | M-30 | K-40 | M-40 | K-50 | M-50 | K-60 | M-60 | K-70+ | M-70+

MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startu3.94kmCzas
netto
10.2km
Czas
brutto
10.2km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
        
1WITKOWSKI Mateusz 375KL ISKRA BIAŁOGARDKOSZALINM-181M 100:00:0100:13:2100:34:15.6500:34:17.15 3:2117.9
2WASZCZUK Tomasz 357WASZCZUK TEAMWARZYMICEM-301M 200:00:0100:14:1700:37:25.7500:37:27.20+00:03:103:4016.3
3IGNACZAK Piotr 93KB.10 BIAŁOGARDBIAŁOGARDM-182M 300:00:0100:15:1000:39:05.1000:39:06.65+00:04:493:4915.7
4GARSKI Kryspin 407ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINA / SEXYRUNNERSBYTÓWM-401M 400:00:0300:15:1000:39:23.3500:39:26.95+00:05:073:5115.5
5FAMULSKI Cezary 54FORMA ROSNOWOROSNOWOM-302M 500:00:0200:15:3400:39:31.2500:39:33.85+00:05:153:5215.5
6WIDONIAK Rafal 360BIEGNIJMY.PLKOSZALINM-402M 600:00:0300:15:1000:39:54.6500:39:58.15+00:05:393:5415.3
7KAMIENIECKI Rafał 123TUPOT-USTKAUSTKAM-303M 700:00:0300:15:0900:40:15.3000:40:19.00+00:05:593:5615.2
8PLUTA Grzegorz 263KB HERMES GRYFINONOWE CZARNOWOM-501M 800:00:0100:15:4800:40:31.7500:40:33.15+00:06:163:5815.1
9GÓRA Sylwester 73OKONEKM-403M 900:00:0200:15:4700:40:32.1000:40:34.10+00:06:163:5815.1
10ROKOSZ Radosław 284JW 1223KOSZALINM-304M 1000:00:0400:15:4500:40:47.3500:40:51.70+00:06:313:5915
11USTIANOWSKI Wojciech 351JW1223KOSZALINM-183M 1100:00:0300:15:3400:41:06.7000:41:10.30+00:06:514:0114.9
12SIEMIĄTKOWSKI Robert 292RUNNERSWALDE DARŁOWODARŁOWOM-305M 1200:00:0200:15:3600:41:13.5000:41:16.40+00:06:574:0214.8
13BARTOSIŃSKI Bartłomiej 5DECATHLONBORZĘCIN DUŻYM-184M 1300:00:0200:16:0400:41:39.1000:41:41.55+00:07:234:0514.7
14KOŚCIELNIAK Robert 154TKKF KOSZALINKOSZALINM-502M 1400:00:0300:16:2100:41:51.8000:41:55.60+00:07:364:0614.6
15KORCZYŃSKI Sławomir 151DECATHLON KOSZALINKOSZALINM-185M 1500:00:0900:15:5600:42:05.3500:42:14.35+00:07:494:0714.5
16CHUDY Henryk 34K S OLSZEWSKI I SYNOWIE SŁAWSKOSŁAWSKOM-601M 1600:00:0200:16:0000:42:07.8500:42:09.90+00:07:524:0714.5
17SOBCZYK Łukasz 299KOŁOBRZEG BIEGAKOŁOBRZEGM-404M 1700:00:0200:16:0500:42:08.7500:42:10.80+00:07:534:0714.5
18BAJGERT Robert 2VOLTAIX.PL/KB WYGANKOŁOBRZEGM-405M 1800:00:1200:16:1200:42:10.0000:42:22.00+00:07:544:0814.5
19WOJCIECHOWICZ Jacek 416KOSZALINM-306M 1900:00:0500:15:4500:42:36.0500:42:42.00+00:08:204:1014.4
20MODRZEJEWSKI Mateusz 222KOCHAM ASIE !!KOSZALINM-186M 2000:00:1100:16:4000:42:48.1500:43:00.00+00:08:324:1114.3
21MOKSA Dariusz 223SIANÓWM-187M 2100:00:0600:15:3900:42:53.4000:43:00.35+00:08:374:1214.3
22UZNAŃSKI Ryszard 353KOŁOBRZEGM-406M 2200:00:0100:16:0600:42:57.5500:42:59.25+00:08:414:1214.2
23LESZCZYŃSKI Marcin 182WWW.GARROSH.PLRYMAŃM-407M 2300:00:0300:16:5300:43:05.4500:43:08.95+00:08:494:1314.2
24KATRYCZ Zbigniew 130ŚWIERCZYNAM-503M 2400:00:0300:16:2100:43:09.6500:43:12.65+00:08:544:1314.2
25KAPUŚCIŃSKI Robert 127JW 1223 KOSZALINKOSZALINM-307M 2500:00:0300:16:2300:43:43.3000:43:46.65+00:09:274:1714
26HABUŁYK Tomasz 82PRZECHLEWOM-408M 2600:00:0500:17:0500:43:45.9000:43:51.45+00:09:304:1714
27DĘGA Ryszard 44TUPOT-USTKAUSTKAM-602M 2700:00:0500:16:5500:43:47.6500:43:52.90+00:09:324:1714
28CZYŻEWSKI Janusz 37KOŁOBRZEG BIEGA MARATON TEAMKOŁOBRZEGM-504M 2800:00:0600:16:4500:43:49.5500:43:56.30+00:09:334:1714
29KOTARA-PAŁKA Małgorzata 155KOSZALINK-301K 100:00:0300:16:4800:43:51.4500:43:55.15+00:09:354:1814
30SZYMCZAK Henryk 340SŁONINOM-409M 2900:00:0700:17:3600:44:00.0000:44:07.65+00:09:444:1813.9
31MICKIEWICZ Adam 21936DROP MRZEŻYNOMRZEŻYNOM-188M 3000:00:0200:16:2700:44:01.2500:44:03.75+00:09:454:1813.9
32SKIERKA Grzegorz 296MKS ŚWIĘC SŁAWNOKWASOWOM-308M 3100:00:2300:17:2700:44:12.5000:44:35.70+00:09:564:2013.8
33PŁAŻALSKI Przemysław 264BRAKBROJCEM-309M 3200:00:0400:17:0500:44:17.1500:44:21.95+00:10:014:2013.8
34IWANOWSKI Rafal 96TRZEBIATOWM-3010M 3300:00:0400:17:0500:44:17.4000:44:21.90+00:10:014:2013.8
35WINKEL Jerzy 371KOSZALINM-4010M 3400:00:0400:16:2300:44:19.1000:44:23.85+00:10:034:2013.8
36ZIELIŃSKI Mateusz 394SŁONECZNY PATROL KOSZALINKOSZALINM-189M 3500:00:2900:17:5300:44:19.9000:44:49.45+00:10:044:2013.8
37MROCZKOWSKI Marek 226ROZBIEGANY KOSZALINKOSZALINM-3011M 3600:00:2300:17:2700:44:21.3500:44:44.95+00:10:054:2013.8
38JAMNIAK Bartosz 103MTS HAMER MIASTKOMIASTKOM-1810M 3700:00:0300:16:2700:44:29.5000:44:33.30+00:10:134:2113.8
39MALINOWSKI Mariusz 204KOSZALINM-3012M 3800:00:0800:16:5700:44:32.6500:44:41.60+00:10:174:2213.7
40SZKOŁUDA Miłosz 328POLANÓWM-1811M 3900:00:0800:16:3900:44:34.0000:44:42.00+00:10:184:2213.7
41BOGDANOWICZ Krzysztof 11TKKF KOSZALINKOSZALINM-505M 4000:00:0400:16:5600:44:38.1000:44:42.30+00:10:224:2213.7
42KRUK Marcin 169XXXKOSZALINM-3013M 4100:00:0300:16:5100:44:53.5500:44:56.75+00:10:374:2413.6
43GIEŁDA Jędrzej 65SMASHING PĄPKINSKOSZALINM-3014M 4200:00:1100:16:5800:44:54.7500:45:06.45+00:10:394:2413.6
44KALWAT Marcin 12121 BLTŚWIDWINM-1812M 4300:00:0200:16:5500:45:06.5000:45:08.50+00:10:504:2513.6
45ZIÓŁKOWSKI Wojciech 399KB 'GOCH' BYTÓWOKONEKM-3015M 4400:00:0500:17:3100:45:15.1500:45:20.90+00:10:594:2613.5
46EMILIT Grzegorz 51KARLINOM-3016M 4500:00:1400:17:3300:45:19.7500:45:34.05+00:11:044:2613.5
47JAKUBOWSKI Krystian 405DARŁOWOM-3017M 4600:00:1400:17:5700:45:24.1000:45:38.65+00:11:084:2713.5
48BONISŁAWSKI Jarosław 12B/KSŁAWNOM-3018M 4700:00:3300:18:4500:45:34.4000:46:08.00+00:11:184:2813.4
49WALASEK Robert 355BARCZEWSKI TEAMKOŁOBRZEGM-1813M 4800:00:0500:17:3200:45:42.4500:45:47.50+00:11:264:2813.4
50JAKUBOWSKI Karol 1022BZTRZEBNICAM-1814M 4900:00:0300:17:2400:45:42.6000:45:45.65+00:11:264:2813.4
51GRZYWA Roman 7918.WOGWEJHEROWOM-4011M 5000:00:0600:17:4200:45:45.9500:45:52.90+00:11:304:2913.4
52JANKIEWICZ Tomasz 105MTS HAMER MIASTKOMIASTKOM-4012M 5100:00:0400:17:2500:46:02.7500:46:07.20+00:11:474:3013.3
53WINKEL Łukasz 370KOSZALINM-4013M 5200:00:0600:17:3700:46:07.7000:46:14.10+00:11:524:3113.3
54ZIOMKO Rafał 398KOŁOBRZEGM-4014M 5300:00:2500:18:1700:46:08.4000:46:33.75+00:11:524:3113.3
55LEWICZ Jan 185REDZIKOWOM-3019M 5400:00:1500:17:3200:46:09.2000:46:24.85+00:11:534:3113.3
56WIECZOREK Wojciech 361ŚWIDWINM-3020M 5500:00:1300:18:2900:46:09.2000:46:22.35+00:11:534:3113.3
57KONIECZNA Anka 148ROZBIEGANY KOSZALINKOSZALINK-401K 200:00:0800:18:1000:46:09.4000:46:17.60+00:11:534:3113.3
58OLEJNIK Bartłomiej 242ŻYTNIA TEAMKOSZALINM-3021M 5600:00:0500:18:0200:46:11.1000:46:16.85+00:11:554:3113.3
59STRUMIŃSKI Rafał 317ŻYTNIA TEAMKOSZALINM-3022M 5700:00:0500:18:0100:46:16.2500:46:21.40+00:12:004:3213.2
60CHOŁUJ Jarosław 32KOSZALINM-4015M 5800:00:1000:18:2800:46:18.2500:46:28.65+00:12:024:3213.2
61KUBIŃSKI Rafał 174ALLIANZ RUNNING TEAMSŁUPSKM-506M 5900:00:0900:17:3300:46:21.2000:46:30.75+00:12:054:3213.2
62PETA Andrzej 258MTS HAMER MIASTKOMIASTKOM-4016M 6000:00:0500:17:4500:46:22.5500:46:27.90+00:12:064:3213.2
63MERDA Katarzyna 213MTS HAMERMIASTKOK-302K 300:00:0400:17:4800:46:25.0500:46:29.20+00:12:094:3313.2
64WOCH Edward 378KOSZALINM-507M 6100:00:2500:18:1000:46:26.3500:46:51.40+00:12:104:3313.2
65MERDA Piotr 212MTS HAMERMIASTKOM-3023M 6200:00:0400:17:2500:46:26.9000:46:31.65+00:12:114:3313.2
66CHODOR Martyna 27TKKF KOSZALINKOSZALINK-303K 400:00:0400:18:1800:46:28.0000:46:32.25+00:12:124:3313.2
67WIERZBICKI Jakub 365ŚWIDWINM-3024M 6300:00:1700:17:3300:46:29.8000:46:47.10+00:12:144:3313.2
68KURLAPSKI Mariusz 178STR ŚWIDWINŚWIDWINM-4017M 6400:00:0600:17:4800:47:07.1500:47:13.15+00:12:514:3713
69WÓJCIK Damian 389RUNNERSWALDE DARŁOWODARŁOWOM-4018M 6500:00:1300:17:5900:47:08.5500:47:22.15+00:12:524:3713
70KSZCZANOWICZ Jacek 172KOŁOBRZEGM-4019M 6600:00:2800:18:1400:47:14.8000:47:43.25+00:12:594:3713
71JAROSZEWSKI Daniel 411KOSZALINM-3025M 6700:00:0100:17:4800:47:15.6500:47:17.35+00:13:004:3812.9
72GÓRECKI Mirosław 428CZARNY KOŃKOSZALINM-4020M 6800:00:2500:18:3400:47:16.1500:47:41.85+00:13:004:3812.9
73BIL Adrian 8KOSZALINM-3026M 6900:00:1400:18:0000:47:21.4000:47:35.45+00:13:054:3812.9
74ROSZCZYNIALSKI Michał 285GDYNIAM-3027M 7000:00:0800:18:1100:47:22.2000:47:30.20+00:13:064:3812.9
75ZIELIŃSKI Przemysław 396OLSZTYNM-4021M 7100:00:1900:18:2300:47:25.4000:47:44.95+00:13:094:3812.9
76WILKOWSKI Krzysztof 369KOSZALINM-3028M 7200:00:0700:17:5500:47:26.5000:47:34.05+00:13:104:3912.9
77SZABLA Ewelina 414MTS HAMERMIASTKOK-304K 500:00:0700:17:5500:47:26.6500:47:33.85+00:13:114:3912.9
78KAMYK Piotr 125MH KOSZALIN IT SERWIS WWW.MH-INFORMATYKA.PLKOSZALINM-3029M 7300:00:0800:18:1700:47:29.2500:47:37.25+00:13:134:3912.9
79ZWOLIŃSKI Jan 401TKKF KOSZALINWIERCISZEWOM-4022M 7400:00:1000:18:2200:47:32.9000:47:43.55+00:13:174:3912.9
80SKOWYRSKI Janusz 297TKKF KOSZALIN/ROWERIA KOSZALINBIESIEKIERZM-508M 7500:00:1300:18:4500:47:33.7500:47:47.35+00:13:184:3912.9
81JAROSZ Dariusz 112TKKF KOSZALINSUCHA KOSZALIŃSKAM-4023M 7600:00:1200:18:4600:47:34.0000:47:46.70+00:13:184:3912.9
82LITWINOWICZ Renata 187KOLOBRZEGK-402K 600:00:0200:18:3100:47:35.6500:47:38.60+00:13:204:4012.9
83ŁABEJSZA Łukasz 190WOJOWNICY WÓDYKOSZALINM-3030M 7700:00:2700:18:5500:47:39.5000:48:07.20+00:13:234:4012.8
84MACHELSKA Sylwia 199PGB SPORTOWA PACZKAKOSZALINK-305K 700:00:0600:18:2800:47:42.2500:47:48.25+00:13:264:4012.8
85BUTOWICZ Adam 23SZCZECINEKM-509M 7800:00:1800:18:4200:47:42.8500:48:01.50+00:13:274:4012.8
86CHMIELOWIEC Władysław 26SZCZECINM-5010M 7900:00:0700:18:1900:47:46.9500:47:54.05+00:13:314:4112.8
87NOGA Sebastian 236TKKF KOSZALINKOSZALINM-1815M 8000:00:0400:18:0700:47:51.0500:47:55.25+00:13:354:4112.8
88GÓRA Agnieszka 74OKONEKK-306K 800:00:1400:18:4500:47:51.3500:48:05.50+00:13:354:4112.8
89GRZYSTEK Marcin 78SITNOM-3031M 8100:00:2800:18:3400:47:57.1000:48:26.05+00:13:414:4212.8
90OGRODNIK Grzegorz 241JW1223KOSZALINM-4024M 8200:00:0500:18:2600:48:01.4000:48:06.65+00:13:454:4212.7
91WOJCIECHOWSKI Adrian 381AMADEUS CROSSTRAINING GYMKOSZALINM-1816M 8300:00:1800:18:2900:48:04.7500:48:23.60+00:13:494:4212.7
92LEWANDOWSKI Marek 184INOWROCŁAWM-3032M 8400:00:2700:19:1000:48:04.9500:48:32.65+00:13:494:4212.7
93STOJEWSKI Jarosław 314B/KSŁAWNOM-3033M 8500:00:0400:17:4900:48:06.2500:48:11.05+00:13:504:4312.7
94JABŁOŃSKI Arkadiusz 98TYCHOWOM-4025M 8600:00:2400:18:3700:48:08.9000:48:33.25+00:13:534:4312.7
95MĘDEL Marta 214KOSZALINK-403K 900:00:0800:18:4400:48:15.4000:48:23.40+00:13:594:4312.7
96KRZEWIŃSKA Małgorzata 171TKKF KOSZALINKOSZALINK-501K 1000:00:0700:18:4400:48:17.0000:48:24.90+00:14:014:4412.7
97ŁUKASIEWICZ Aleksandra 196DZIKI KOSZALINKOSZALINK-307K 1100:00:0400:18:3100:48:17.2000:48:22.00+00:14:014:4412.7
98RAMA Janusz 277KOŁOBRZEGKOŁOBRZEGM-4026M 8700:00:2100:19:2100:48:18.0500:48:39.95+00:14:024:4412.7
99FRONTCZAK Izabela 60TKKF KOSZALINSZCZECINEKK-181K 1200:00:1100:17:5000:48:21.7000:48:32.95+00:14:064:4412.7
100PUŚCIAN Krzysztof Kamil 273GIMNAZJUM W MANOWIEMANOWOM-4027M 8800:00:0600:18:2700:48:24.7500:48:31.55+00:14:094:4412.6
101KAJKOWSKI Rafał 118CS SP KOSZALINKOSZALINM-4028M 8900:00:0600:18:5600:48:28.7500:48:35.15+00:14:134:4512.6
102WILIŃSKI Marek 368ŚWIDWINM-5011M 9000:00:0600:18:4600:48:33.5000:48:39.80+00:14:174:4512.6
103SIWIK Stanisław 295KOSZALINM-3034M 9100:00:1100:18:3200:48:33.6000:48:45.40+00:14:174:4512.6
104DEMBICKI Daniel 42NOWE BIELICEM-4029M 9200:00:1000:18:2400:48:38.0500:48:48.95+00:14:224:4612.6
105KAŹMIERCZAK Dawid 133SAMOCHODÓWKA KOSZALINSTARE BIELICEM-1817M 9300:00:1400:18:2900:48:38.0500:48:52.40+00:14:224:4612.6
106KRASIŃSKI Witold 165KOSZALINM-4030M 9400:00:1100:18:3700:48:42.3000:48:53.80+00:14:264:4612.6
107NACHYŁA Paweł 230DZIKI KOSZALINKOSZALINM-1818M 9500:00:0600:17:5100:48:42.7500:48:48.75+00:14:274:4612.6
108KITŁOWSKI Marcin 137KLUBCZARNEM-3035M 9600:00:1700:18:4800:48:45.8000:49:02.95+00:14:304:4612.6
109JANUSZEWSKI Jacek 109NIEZRZESZONYKOSZALINM-5012M 9700:00:1100:18:2500:48:48.7000:48:59.95+00:14:334:4712.5
110ŚWIETLIK Tomasz 344KOSZALINM-5013M 9800:00:2600:18:5400:48:49.4000:49:15.45+00:14:334:4712.5
111CUBER Wojciech 36PODGAJEM-3036M 9900:00:0600:18:4800:48:54.7500:49:00.85+00:14:394:4712.5
112WIERZBICKI Sylwester 364RUNNERSWALDE DARŁOWODOMASŁOWICE/DARŁOWOM-3037M 10000:00:1200:19:0900:48:55.0000:49:07.10+00:14:394:4712.5
113MĘDEL Cezary 215KOSZALINM-4031M 10100:00:0800:18:4800:48:55.1500:49:03.85+00:14:394:4712.5
114CHORĄŻY Karolina 33KOSZALINK-182K 1300:00:3100:18:4900:48:59.5000:49:31.25+00:14:434:4812.5
115ROGOŻA Ireneusz 283KOSZALINM-4032M 10200:00:0600:18:2700:48:59.5500:49:06.20+00:14:434:4812.5
116JANICKA Katarzyna 104BAJADERKI KOSZALINKOSZALINK-308K 1400:00:0800:18:3300:49:00.5500:49:08.70+00:14:444:4812.5
117NAKONIECZNY Rafał 231BAJADERKI KOSZALINKOSZALINM-3038M 10300:00:0700:18:3400:49:01.1500:49:08.95+00:14:454:4812.5
118ŁABAŃSKI Waldemar 189KOSZALINM-1819M 10400:00:2000:18:2700:49:01.6000:49:22.40+00:14:454:4812.5
119CHWALEBA Jan 35KOSZALINM-5014M 10500:00:3400:19:1400:49:09.3500:49:44.15+00:14:534:4912.4
120WIELGUS Paweł 362OKONEKOKONEKM-3039M 10600:00:0300:18:5100:49:09.7000:49:13.50+00:14:544:4912.4
121IWANIEC Dariusz 94OSP SIERAKOWOSIERAKOWOM-4033M 10700:00:0900:18:4600:49:14.5500:49:24.30+00:14:584:4912.4
122ZIENTARSKA Joanna 420ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINABYTÓWK-404K 1500:00:0500:18:3400:49:19.0000:49:24.50+00:15:034:5012.4
123SOROKA Piotr 304KOSZALINM-3040M 10800:00:0900:18:5100:49:22.7000:49:32.55+00:15:074:5012.4
124KAMELSKI Piotr 122B/KSŁAWNOM-4034M 10900:00:0800:19:2000:49:23.3000:49:32.00+00:15:074:5012.4
125KUKIEŁA Tomasz 175KOSZALINM-3041M 11000:00:2800:19:4400:49:26.4000:49:54.80+00:15:104:5012.4
126DUDZIAK Piotr 48KOSZALINM-4035M 11100:00:0900:18:4800:49:29.8500:49:39.40+00:15:144:5112.4
127ŻYWICKI Bartosz 402DZIKI KOSZALINKOSZALINM-3042M 11200:00:5300:18:4500:49:38.2000:50:31.60+00:15:224:5112.3
128NIEMCZUK Dariusz 235KOSZALINM-5015M 11300:00:1500:20:0000:49:39.1000:49:54.90+00:15:234:5212.3
129KACHLICKI Kamil 116KOSZALINM-4036M 11400:00:0700:19:0800:49:47.0000:49:54.80+00:15:314:5212.3
130MRUGALSKI Damian 229KOSZALINM-3043M 11500:00:2100:20:0800:49:50.3500:50:12.05+00:15:344:5312.3
131ŁOPIŃSKI Piotr 192DREZDENKOM-3044M 11600:00:1100:18:4000:50:04.1500:50:15.65+00:15:484:5412.2
132GOŃKA Krzysztof 71KOSZALINM-1820M 11700:00:0200:18:2000:50:05.6500:50:07.95+00:15:504:5412.2
133KASPERSKI Mirosław 129B-RUN-EK KOSZALINKOSZALINM-4037M 11800:00:0700:19:1700:50:06.9000:50:14.45+00:15:514:5412.2
134MARKOWSKI Andrzej 207TKKF KOSZALINKOSZALINM-603M 11900:00:0300:18:5300:50:09.1500:50:12.50+00:15:534:5512.2
135PEŁKA Janusz 256KOSZALINM-5016M 12000:00:0400:18:4600:50:15.5000:50:19.55+00:15:594:5512.2
136WITKA Piotr 374KLUB ŁEBA MORS POLANDGARCZEGORZEM-5017M 12100:00:0900:18:5300:50:21.5000:50:30.65+00:16:054:5612.2
137RAJNER Krzysztof 276KOSZALINM-3045M 12200:00:2200:20:4100:50:22.8500:50:45.20+00:16:074:5612.1
138KUBALA Mateusz 173KOSZALINM-1821M 12300:00:0300:18:0700:50:23.7000:50:26.75+00:16:084:5612.1
139DĄBROWSKA Anna 40KOSZALINK-309K 1600:00:1500:19:1600:50:23.9000:50:39.85+00:16:084:5612.1
140PSTRĄGOWSKI Marcin 270KOSZALINM-3046M 12400:00:1600:18:3700:50:25.4500:50:41.55+00:16:094:5612.1
141MAZURKIEWICZ Jolanta 210KLUBMŚCICEK-183K 1700:00:1000:19:4600:50:25.5500:50:35.80+00:16:094:5612.1
142MICHALAK Michał 217DZIKI KOSZALINKOSZALINM-3047M 12500:02:3500:18:0300:50:29.4000:53:04.75+00:16:134:5612.1
143SZPILER Krzysztof 329KOSZALINM-1822M 12600:00:1000:19:4600:50:31.7000:50:42.60+00:16:164:5712.1
144DZIĘBOWSKI Mariusz 50KOSZALINM-3048M 12700:00:2100:18:5000:50:33.5500:50:55.15+00:16:174:5712.1
145ŚWIĘTOŃ Rafał 345KOSZALINM-3049M 12800:00:1500:20:0800:50:34.4500:50:50.40+00:16:184:5712.1
146KANIOWSKI Jacek 126W.P.K SŁOŃ TEAM USTKASŁAWNOM-4038M 12900:00:2000:19:0700:50:40.3000:51:00.80+00:16:244:5812.1
147CHOŁUJ Karol 31ZAWSZE DO PRZODUKOSZALINM-3050M 13000:00:1200:18:5800:50:41.8000:50:54.50+00:16:264:5812.1
148SUGIER Michał 320NMCKOSZALINM-3051M 13100:00:1600:19:3200:50:47.8500:51:04.60+00:16:324:5812
149KOZŁOWIECKI Waldemar 162TKKF KOSZALINKOSZALINM-604M 13200:00:0300:19:4400:50:54.7500:50:57.75+00:16:394:5912
150LINERT Mariusz 423KOŁOBRZEGM-1823M 13300:00:0600:18:5500:50:55.9000:51:02.20+00:16:404:5912
151KAŹMIERCZAK Tomasz 132JW 3937KOSZALINM-3052M 13400:00:0900:20:0800:50:56.5500:51:05.90+00:16:404:5912
152DONIGIEWICZ Leszek 45KOSZALINM-605M 13500:00:1500:20:0700:50:58.1500:51:13.40+00:16:424:5912
153CINCIO Robert 433KOSZALINM-3053M 13600:00:0800:18:5100:50:58.7500:51:07.30+00:16:434:5912
154GAWIECKI Piotr 63KOSZALINM-4039M 13700:00:0200:19:0700:51:00.8000:51:03.55+00:16:455:0012
155JÓŹWIAK Mariusz 114KOSZALINM-3054M 13800:00:1000:19:2000:51:01.6500:51:11.80+00:16:465:0012
156OSOBNIAK Ryszard 247KOSZALINM-606M 13900:00:1900:19:5000:51:02.5500:51:21.60+00:16:465:0012
157STANIASZEK Bogusław 306GŁOBINOM-607M 14000:00:1400:20:4400:51:05.1000:51:19.65+00:16:495:0012
158WOLF Weronika 386SIANÓWK-405K 1800:00:1500:19:3200:51:07.2000:51:22.50+00:16:515:0012
159MRUGALSKA Magdalena 227KOSZALINK-184K 1900:00:2000:19:2100:51:10.1000:51:31.05+00:16:545:0112
160RATAJCZYK Robert 281PIŁAM-1824M 14100:00:2800:19:3400:51:15.6000:51:44.25+00:16:595:0111.9
161DZIESZUK Dariusz 49TKKF KOSZALINKOSZALINM-4040M 14200:00:0900:20:0200:51:15.6000:51:25.25+00:16:595:0111.9
162KĘPKA Mirosław 135K.B.SPRINT ŚWIDWINŚWIDWINM-4041M 14300:00:1700:20:0300:51:16.4000:51:33.40+00:17:005:0111.9
163ROGALSKI Roberto 282ZAWSZE SIĘGAJ WYŻEJKOSZALINM-3055M 14400:00:1200:19:3400:51:19.7000:51:31.80+00:17:045:0111.9
164PAKULSKI Marcin 249KOSZALINM-4042M 14500:00:2500:24:1000:51:24.3000:51:50.15+00:17:085:0211.9
165MIELEWCZYK Leszek 221LTS LĘBORKLĘBORKM-608M 14600:00:0800:19:5700:51:28.9000:51:37.35+00:17:135:0211.9
166RYNKIEWICZ Aldona 288KOSZALINK-185K 2000:00:0200:18:5900:51:28.9500:51:31.25+00:17:135:0211.9
167KACZMAREK Łukasz 117KLUBKOSZALINM-3056M 14700:00:2500:19:3100:51:34.3500:52:00.00+00:17:185:0311.9
168STAWISZYŃSKI Jarosław 309FORUM ROZWOJU KOSZALINAKOSZALINM-3057M 14800:00:3300:20:4800:51:37.4000:52:10.80+00:17:215:0311.9
169SZYMAŃSKI Jarosław 339TEAM BIEGOWY SZCZECINEKSZCZECINEKM-4043M 14900:00:1700:20:2900:51:57.9500:52:15.10+00:17:425:0511.8
170RASZPLA Radosław 280CIOTECZKI.PLKOSZALINM-4044M 15000:00:0700:19:2300:51:58.0000:52:05.50+00:17:425:0511.8
171KOZIBRODA Marcin 159TEAM BIEGOWY SZCZECINEKSZCZECINEKM-4045M 15100:00:1100:20:4400:52:00.8000:52:12.15+00:17:455:0511.8
172NOREK Tomek 237KOSZALINM-4046M 15200:00:1900:19:5600:52:02.0500:52:21.50+00:17:465:0611.8
173SZULC Arkadiusz 426KOSZALINM-3058M 15300:00:1100:20:2400:52:06.4500:52:17.95+00:17:505:0611.7
174WOJTASIEWICZ Wincenty 424JASŁOM-609M 15400:00:0900:19:1000:52:08.4500:52:17.50+00:17:525:0611.7
175DORAWA Wojtek 46KOSZALINM-1825M 15500:00:1700:20:3700:52:14.2000:52:31.40+00:17:585:0711.7
176ŁANGOWSKA Iwona 191KOŁOBRZEG BIEGAKOLOBRZEGK-502K 2100:00:0800:21:4900:52:16.3500:52:24.75+00:18:005:0711.7
177HAŁAJKO Magdalena 429KOSZALINK-3010K 2200:00:2300:19:2300:52:23.9500:52:47.45+00:18:085:0811.7
178PETA Renata 257MTS HAMER MIASTKOMIASTKOK-3011K 2300:00:0300:20:1100:52:28.9000:52:32.20+00:18:135:0811.7
179LAS Mateusz 425KOSZALINM-1826M 15600:00:3000:19:2500:52:30.3500:53:00.65+00:18:145:0811.7
180KUŁAKOWSKI Dawid 176AMATORESKOSZALINM-3059M 15700:00:1100:19:4400:52:53.0500:53:04.90+00:18:375:1111.6
181WALCZAK Agnieszka 356KOSZALINK-406K 2400:00:1400:20:0100:52:57.8500:53:12.00+00:18:425:1111.6
182LENKIEWICZ Marta 180TRZEBIATÓWK-3012K 2500:00:1000:20:0700:53:02.2500:53:12.40+00:18:465:1111.5
183LENKIEWICZ Piotr 181TRZEBIATÓWM-3060M 15800:00:1000:20:0600:53:02.5000:53:12.55+00:18:465:1111.5
184POCZĄTEK Michał 265NIEZRZESZONYPIŁAM-6010M 15900:00:0500:20:2900:53:03.4000:53:09.35+00:18:475:1211.5
185ZAKRZEWSKA Agata 390TRZEBIATÓWK-3013K 2600:00:1000:20:2200:53:08.0000:53:18.25+00:18:525:1211.5
186BROVCHENKO Juri 20ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINABYTÓWM-1827M 16000:00:0500:20:1200:53:08.4000:53:13.85+00:18:525:1211.5
187BROVCHENKO Sylwia 19ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINABYTÓWK-186K 2700:00:0500:20:1100:53:08.6500:53:13.85+00:18:535:1211.5
188SZYMAŃSKA Ewa 337TEAM BIEGOWY SZCZECINEKSZCZECINEKK-407K 2800:00:1200:20:5700:53:09.0000:53:21.30+00:18:535:1211.5
189STEFANIAK Piotr 311KLUB ŁEBA MORS POLANDLĘBORKM-5018M 16100:00:0900:21:2000:53:10.8000:53:19.85+00:18:555:1211.5
190SZULC Szymon 332GRYF LOK \ SZULC RUNNERS TEAMBIAŁOGARDM-3061M 16200:00:2200:21:2600:53:13.2000:53:35.90+00:18:575:1311.5
191GIEMZA Agnieszka 66SŁUPSKK-3014K 2900:00:0400:19:5800:53:15.7500:53:20.50+00:19:005:1311.5
192HOC Dariusz 86KOŁOBRZEGM-4047M 16300:00:1000:21:5900:53:48.9500:53:59.65+00:19:335:1611.4
193DORAWA Piotr 47KOSZALINM-1828M 16400:00:1600:20:4000:53:57.7000:54:14.60+00:19:425:1711.3
194KUPREWICZ Grzegorz 415KOSZALINM-3062M 16500:00:0800:20:0500:53:57.8000:54:06.35+00:19:425:1711.3
195MIĄSEK Ryszard 216MANOWOM-3063M 16600:00:2500:20:3200:54:03.6000:54:29.25+00:19:475:1811.3
196SACHARZEWSKA Anna 289STARE BIELICEK-3015K 3000:00:1400:20:4700:54:03.6500:54:17.65+00:19:485:1711.3
197TYLUŚ Sylwia 349TEAM BIEGOWY SZCZECINEKSZCZECINEKK-3016K 3100:00:1200:21:0300:54:10.3500:54:23.15+00:19:545:1811.3
198HOC Agnieszka 87KOŁOBRZEGK-3017K 3200:00:1100:21:4600:54:14.1500:54:25.70+00:19:585:1911.3
199ŚRODA Wojciech 343KOSZALINM-4048M 16700:00:2900:21:4400:54:21.0000:54:50.55+00:20:055:1911.3
200PIOR Tomasz 260KONIKOWOM-3064M 16800:00:2400:20:4500:54:21.5500:54:46.50+00:20:055:1911.3
201SZULC Marek 335RUNNERS TEAMBIAŁOGARDM-5019M 16900:00:2300:21:2500:54:24.0500:54:47.75+00:20:085:2011.3
202NOWAK-IGNACAK Monika 240BIAŁOGARDK-408K 3300:00:1300:21:2700:54:24.7000:54:38.20+00:20:095:2011.2
203DĄBROWSKA Alicja 39ROZBIEGANY KOSZALINSIANÓWK-503K 3400:00:1500:21:2300:54:24.8500:54:40.00+00:20:095:2011.2
204WOLF Emil 385SIANÓWM-4049M 17000:00:1400:21:2400:54:25.5000:54:39.55+00:20:095:2011.2
205NAPIERAŁA Bogumił 417ROGOWOM-5020M 17100:00:0600:20:1100:54:26.1000:54:33.05+00:20:105:2011.2
206SZAFIRSKI Marek 324CAMINO SŁUPSKSŁUPSKM-5021M 17200:00:2000:21:1100:54:33.9500:54:54.00+00:20:185:2011.2
207NOWACZYK Adrian 239KOSZALINM-3065M 17300:00:1800:21:1700:54:36.4500:54:55.10+00:20:205:2111.2
208WAWRZYNIUK-NOWACZYK Anna 358KOSZALINK-3018K 3500:00:1800:21:1600:54:36.7000:54:55.10+00:20:215:2111.2
209HRYCIÓW Paweł 90BIAŁOGARDM-3066M 17400:00:3200:22:0700:54:45.5000:55:18.00+00:20:295:2211.2
210GROCHOWSKI Rafał 77KOSZALINM-4050M 17500:00:2200:20:4100:54:45.6500:55:08.45+00:20:305:2211.2
211FAJGIER Tomasz 52KOSZALINM-4051M 17600:00:0600:21:2300:54:53.3500:55:00.00+00:20:375:2211.1
212ŻYWOT Norbert 403WT KOŁOBRZEGKOŁOBRZEGM-4052M 17700:00:2100:21:0300:54:55.2500:55:16.65+00:20:395:2311.1
213KOŁAKOWSKI Dariusz 142K.B.SPRINT ŚWIDWINŚWIDWINM-4053M 17800:00:3000:21:3300:54:55.5000:55:26.45+00:20:395:2311.1
214KORPAL Cezary 152ROZBIEGANY KOSZALINKOSZALINM-5022M 17900:00:2000:22:5300:54:56.5500:55:16.75+00:20:405:2311.1
215SIENICKI Piotr 293KOSZALIN BEACHM-4054M 18000:00:1200:21:1300:55:04.9500:55:17.25+00:20:495:2411.1
216NIEDBAŁA Konrad 233KOSZALINM-4055M 18100:00:2600:20:5100:55:13.2000:55:39.70+00:20:575:2411.1
217UZNAŃSKA Agata 352KOŁOBRZEGK-504K 3600:00:1300:21:1200:55:13.6000:55:27.05+00:20:575:2411.1
218KAZIMIERCZAK Leszek 131CSSPNIEKŁONICEM-3067M 18200:00:2600:21:1400:55:14.8000:55:41.15+00:20:595:2511.1
219FLEŚMAN Eliza 57KOSZALINK-187K 3700:00:0200:19:4000:55:16.6000:55:19.55+00:21:005:2511.1
220ŁUSZCZEWSKI Krzysztof 198ŻYTNIA TEAMZŁOTÓWM-3068M 18300:00:1900:21:2200:55:19.3500:55:38.55+00:21:035:2511.1
221MIELCZAREK Maciej 220KOSZALINM-4056M 18400:00:2500:22:4200:55:27.5000:55:53.35+00:21:115:2611
222WOCH Zbigniew 379NIEZRZESZONYKOSZALINM-6011M 18500:00:0300:20:5200:55:29.7500:55:32.95+00:21:145:2611
223DĄBROWSKI Grzegorz 41KOSZALINM-4057M 18600:00:1300:21:1500:55:30.0500:55:43.50+00:21:145:2611
224MALINOWSKA Małgorzata 202STR-ŚWIDWINŚWIDWINK-505K 3800:00:0500:21:2900:55:34.7500:55:40.00+00:21:195:2611
225JABŁOŃSKA Katarzyna 97TYCHOWOK-409K 3900:00:2300:22:1500:55:36.4500:56:00.35+00:21:205:2711
226RADECKI Jacek 274JW CS SPKOSZALINM-4058M 18700:00:0600:21:0000:55:36.9000:55:43.80+00:21:215:2711
227HNATOWSKI Artur 85DM FC KOSZALINKOSZALINM-4059M 18800:00:2600:20:2700:55:38.9000:56:05.55+00:21:235:2711
228SIEPRACKI Adam 294FORUM ROZWOJU KOSZALINAKOSZALINM-3069M 18900:00:3300:21:2800:55:39.0500:56:12.75+00:21:235:2711
229ŁUCZEJKO Sławomir 195TAEM BIEGOWY SZCZECINEKSZCZECINEKM-5023M 19000:00:1500:21:2400:55:41.5500:55:57.00+00:21:255:2711
230MAZUREK Barbara 209BABECZKI KOSZALINKOSZALINK-3019K 4000:00:1900:21:1800:55:42.6000:56:01.65+00:21:265:2711
231STOJEWSKA Katarzyna 313B/KSŁAWNOK-188K 4100:00:0600:20:4600:55:43.0000:55:49.45+00:21:275:2711
232WOJANOWSKI Zbigniew 380GRUDZIĄDZM-5024M 19100:00:0400:21:2000:55:45.1000:55:49.15+00:21:295:2711
233KOBUS Emilia 140KOSZALINK-3020K 4200:00:3300:21:1300:55:48.0000:56:21.95+00:21:325:2811
234KOBUS Maciej 139KOSZALINM-3070M 19200:00:3300:21:1300:55:48.6000:56:21.85+00:21:325:2811
235KURŁOWICZ Krzysztof 427KOSZALINM-3071M 19300:00:1800:20:4100:55:58.1500:56:16.35+00:21:425:2910.9
236WOCH Małgorzata 377KOSZALINK-506K 4300:00:2400:21:5800:55:59.3500:56:23.40+00:21:435:2910.9
237GŁOWACKI Włodzimierz 68NIEZRZESZONYKOSZALINM-70+1M 19400:00:0100:20:0700:56:03.9000:56:05.00+00:21:485:2910.9
238GIGOŁO Łukasz 67SUNDAYBIKERS KARLINO TEAMKARLINOM-4060M 19500:00:0400:20:2900:56:05.2500:56:10.00+00:21:495:3010.9
239KOMOROWSKA Beata 146BEZ KLUBUKOSZALINK-3021K 4400:00:1800:21:1000:56:05.8500:56:24.25+00:21:505:3010.9
240KAMIŃSKI Tomasz 124JW1223KOSZALINM-3072M 19600:00:0300:20:5400:56:06.3500:56:09.85+00:21:505:3010.9
241MALESZA-HOUSIN Joanna 201KOSZALINK-4010K 4500:00:1700:21:4800:56:08.3500:56:26.30+00:21:525:3010.9
242SZYCA Małgorzata 336BYTÓWK-189K 4600:00:1600:21:0800:56:14.4000:56:30.80+00:21:585:3010.9
243KOPREK Łukasz 150SŁONECZNY PATROL KOSZALINKOSZALINM-3073M 19700:00:2900:21:1900:56:21.2000:56:50.45+00:22:055:3110.9
244CHMIELEWSKA Małgorzata 25STARGARD SZCZECIŃSKIK-1810K 4700:00:2900:21:1900:56:21.5500:56:50.65+00:22:055:3110.9
245MARCZAK Andrzej 206ŻELKOWOM-5025M 19800:00:1000:21:5000:56:22.2000:56:32.65+00:22:065:3110.9
246JANKIEWICZ Helena 106MTS HAMERMIASTKOK-3022K 4800:00:1500:21:1600:56:30.4500:56:45.45+00:22:145:3210.8
247ŁUKASZYK Andrzej 410KOSZALINM-4061M 19900:00:1500:21:4100:56:30.5500:56:45.60+00:22:145:3210.8
248GIZIŃSKI Marcin 430KOSZALINM-3074M 20000:00:1100:21:1900:56:33.8500:56:45.70+00:22:185:3210.8
249POLAŃSKA Katarzyna 266DZIKI KOSZALINKOSZALINK-3023K 4900:00:0800:21:1500:56:36.9500:56:45.45+00:22:215:3310.8
250KOWALCZYK Piotr 156-KOSZALINM-3075M 20100:00:3500:21:0600:56:37.1500:57:12.80+00:22:215:3310.8
251WITKA Grażyna 373KLUB ŁEBA MORS POLANDGARCZEGORZEK-4011K 5000:00:0800:21:3000:56:41.7000:56:50.25+00:22:265:3310.8
252GUDZIŃSKI Lech 80KOSZALINM-6012M 20200:00:1500:21:4900:56:41.7500:56:57.50+00:22:265:3310.8
253BĄK Zbigniew 6RUNNERSWALDEDARŁOWOM-3076M 20300:00:2500:21:4800:56:58.8000:57:24.15+00:22:435:3510.7
254OLINSKI Arek 243SIANÓWM-3077M 20400:00:3000:22:0900:57:00.0000:57:30.35+00:22:445:3510.7
255SKOWRON Adam 434KOSZALINM-3078M 20500:00:2800:21:3300:57:02.1000:57:30.10+00:22:465:3510.7
256SOBOLEWSKI Marek 302KOSZALINM-4062M 20600:00:1400:21:1500:57:03.6000:57:17.65+00:22:475:3510.7
257HIROWICZ Agnieszka 408KOSZALINK-3024K 5100:00:0900:21:3600:57:05.8000:57:14.95+00:22:505:3510.7
258KARNICKI Zygmunt 128TKKF KOSZALINKOSZALINM-6013M 20700:00:0900:21:3500:57:05.8500:57:14.90+00:22:505:3510.7
259ORŁOWSKA Małgorzata 244DZIKI KOSZALINKOSZALINK-3025K 5200:00:0900:21:1400:57:07.4000:57:17.05+00:22:515:3610.7
260MATEJKO Marcin 208TYCHOWOTYCHOWOM-1829M 20800:00:2500:22:1800:57:08.7000:57:34.05+00:22:535:3610.7
261NAPIERAŁA Marcin 232KOSZALINM-3079M 20900:00:2700:22:2000:57:09.7500:57:37.00+00:22:545:3610.7
262KOWALCZYK Stanisław 157NIEZRZESZONYŚWIDWINM-6014M 21000:00:1200:21:4600:57:16.7000:57:29.40+00:23:015:3610.7
263JANKOWSKA Monika 107FOLLOW ME SZCZECINEKSZCZECINEKK-1811K 5300:00:1600:21:5600:57:17.7000:57:33.85+00:23:025:3610.7
264TURCZYN Grzegorz 348NIGHT RUNNERS SŁUPSKSŁUPSKM-4063M 21100:00:2400:21:4700:57:21.7000:57:46.25+00:23:065:3710.7
265BENEDYSIUK Sławomir 419KOSZALINM-4064M 21200:00:0900:21:1800:57:33.4000:57:43.05+00:23:175:3810.6
266MĄDRZYK Magdalena 211KLUBKOŁOBRZEGK-3026K 5400:00:0700:22:3000:57:53.1000:58:00.60+00:23:375:4010.6
267PTASZYŃSKA Katarzyna 271KOŁOBRZEG BIEGAKOŁOBRZEGK-507K 5500:00:0800:22:3200:57:54.5000:58:02.95+00:23:385:4010.6
268CHODOR Izabela 28GORZEBĄDZK-3027K 5600:00:3100:23:3800:57:54.8000:58:26.50+00:23:395:4010.6
269KOWALENKO Robert 418BIAŁOGARDM-3080M 21300:00:3300:21:0100:57:57.1000:58:30.15+00:23:415:4010.6
270BORUC Barbara 14SZCZECINEKK-4012K 5700:00:1400:22:1200:57:57.1000:58:11.95+00:23:415:4010.6
271BORUC Jacek 15SZCZECINEKM-5026M 21400:00:1400:22:1200:57:57.5500:58:12.20+00:23:415:4010.6
272KOZLOWSKI Tomasz 160KOSZALINM-3081M 21500:00:0800:19:5800:58:15.7000:58:23.70+00:24:005:4210.5
273WOLAŃSKI Mariusz 384KLUBKOŁOBRZEGM-5027M 21600:00:0700:22:3000:58:35.8000:58:43.65+00:24:205:4410.4
274PSTRĄGOWSKA Marlena 269KOSZALINK-3028K 5800:00:1800:22:2400:58:36.9500:58:55.00+00:24:215:4410.4
275ZARZYCKI Dariusz 392USTKAM-3082M 21700:00:1100:18:4400:58:37.2500:58:49.05+00:24:215:4410.4
276ZARZYCKA Izabela 391USTKAK-3029K 5900:00:1100:21:3000:58:38.1500:58:49.15+00:24:225:4410.4
277JĘDRASZCZYK Marek 113WŁ SŁUPSKSŁUPSKM-4065M 21800:00:1800:21:3700:58:49.9000:59:08.00+00:24:345:4610.4
278ŚLEDŹ Andrzej 342WŁ SŁUPSKSŁUPSKM-4066M 21900:00:1700:21:3900:58:50.4500:59:08.10+00:24:345:4610.4
279KIPER Jarosław 406JW 1223STRZEKĘCINOM-4067M 22000:00:0900:22:1400:58:58.3500:59:07.70+00:24:425:4610.4
280WŁAŚNIAK Jowita 376DZIKI KOSZALINSŁUPSKK-3030K 6000:00:0900:23:2200:58:58.9500:59:08.90+00:24:435:4610.4
281GZELA Olga 81BIEGNIJMY.PLKOSZALINK-3031K 6100:00:1600:22:0000:58:59.9000:59:16.70+00:24:445:4710.4
282IGNACAK Marcin 92BIAŁOGARDM-3083M 22100:00:1300:21:2900:59:04.8000:59:18.60+00:24:495:4710.4
283SZULC Adam 334RUNNERS TEAMBIAŁOGARDM-1830M 22200:00:2300:22:4400:59:05.2500:59:29.15+00:24:495:4710.4
284MUSZYŃSKI Jacek 409GOCH BYTÓWBYTÓWM-6015M 22300:00:2200:22:2400:59:12.8000:59:34.90+00:24:575:4810.3
285PAWŁOWSKA Urszula 254KOSZALINK-3032K 6200:00:2600:22:2100:59:15.4500:59:41.95+00:24:595:4810.3
286GORT Mateusz 431KOSZALINM-1831M 22400:00:2700:18:4700:59:22.8000:59:50.65+00:25:075:4910.3
287ŁUSZCZEWSKA Agnieszka 197ŻYTNIA TEAMZŁOTÓWK-3033K 6300:00:1900:22:3400:59:30.4500:59:49.90+00:25:145:5010.3
288VON BARDELEBEN Agnieszka 354BABECZKI KOSZALINKOSZALINK-4013K 6400:00:1900:23:0700:59:35.9500:59:55.10+00:25:205:5010.3
289MOŻEJKO Anna 224BABECZKI.PLKOSZALINK-3034K 6500:00:1700:23:0900:59:37.2500:59:54.85+00:25:215:5010.3
290HELLER Zdzisław 84NIEZRZESZONYKOSZALINM-6016M 22500:00:2200:23:1500:59:45.1001:00:07.65+00:25:295:5110.2
291HRANKOWSKA Monika 89SŁUPSKK-1812K 6600:00:2300:23:2300:59:50.7001:00:13.70+00:25:355:5110.2
292KOŁODZIEJCZAK Agnieszka 144PARKRUN SZCZECINEKTUROWOK-4014K 6700:00:3100:23:1200:59:55.9001:00:27.30+00:25:405:5210.2
293KOŁODZIEJCZAK Grzegorz 143PARKRUN SZCZECINEKTUROWOM-4068M 22600:00:3100:23:1200:59:55.9501:00:27.20+00:25:405:5210.2
294JAKÓBCZAK Darek 99KOSZALINM-4069M 22700:00:2200:24:2201:00:08.7001:00:30.95+00:25:535:5310.2
295MAJCHRZAK Paweł 200KARLINOM-4070M 22800:00:0500:21:3101:00:09.4501:00:14.95+00:25:535:5310.2
296BŁOŃSKA Agnieszka 9BABECZKI KOSZALINKOSZALINK-4015K 6800:00:1800:23:2701:00:10.5001:00:29.30+00:25:545:5410.2
297JAKUBCZYK Agnieszka 100BABECZKI KOSZALINSTRZEGLINOK-1813K 6900:00:1800:23:2701:00:13.1001:00:31.75+00:25:575:5410.2
298ZWOLAK Basia 400KOSZALINK-4016K 7000:00:2200:24:2201:00:13.1001:00:35.65+00:25:575:5410.2
299URBAŃSKI Aleksander 35017WOG KOSZALINKOSZALINM-4071M 22900:00:2900:22:5901:00:13.7001:00:42.75+00:25:585:5410.2
300ORYSZCZYN Arkadiusz 245KOSZALINM-3084M 23000:00:0900:22:3301:00:15.5001:00:25.35+00:25:595:5410.2
301SZUBERT Agnieszka 331USTRONIE MORSKIEK-3035K 7100:00:0700:22:3001:00:18.2001:00:26.15+00:26:025:5410.1
302GAWLIK Artur 64KOSZALINM-3085M 23100:00:3500:22:2501:00:28.5001:01:03.55+00:26:125:5510.1
303MARCZAK Małgorzata 205ŻELKOWOK-508K 7200:00:2600:22:1001:00:36.6501:01:03.25+00:26:215:5610.1
304BOGACZ Katarzyna 10B/KSŁAWNOK-3036K 7300:00:0600:21:3801:00:37.7001:00:43.75+00:26:225:5610.1
305KŁYK Olimpia 138DZIKI KOSZALINKOSZALINK-1814K 7400:02:3500:21:2201:00:48.4001:03:23.55+00:26:325:5710.1
306GAWIECKA Mariola 62KOSZALINK-4017K 7500:00:0200:23:0301:01:08.0001:01:10.35+00:26:525:5910
307HAMUŁKA Krzysztof 413ŚWIESZYNOM-4072M 23200:00:1000:21:4601:01:13.3501:01:24.00+00:26:576:0010
308GRELA Maciej 76FOLLOW ME SZCZECINEKSZCZECINEKM-1832M 23300:00:1600:22:3701:01:19.8501:01:35.95+00:27:046:0010
309WIERZBICKI Kacper 363JW 1223KOSZALINM-1833M 23400:00:1800:22:2201:01:31.1001:01:49.75+00:27:156:019.9
310CHOŁUJ Joanna 30KOSZALINK-1815K 7600:00:2600:23:3701:01:43.8501:02:10.70+00:27:286:039.9
311JANKOWSKI Remigiusz 4KOLOBRZEGM-3086M 23500:00:3200:24:0601:02:00.5001:02:32.50+00:27:446:049.9
312STASZEWSKA Aneta 308BRAKSZCZECINEKK-4018K 7700:00:3100:23:1201:02:03.3001:02:34.75+00:27:476:059.9
313DĘBOWSKA-SZCZYTKOWSKA Izabella 43K.B.SPRINT ŚWIDWINŚWIDWINK-4019K 7800:00:2000:24:0601:02:05.7501:02:26.40+00:27:506:059.9
314SZCZYTKOWSKI Marek 327K.B.SPRINT ŚWIDWINŚWIDWINM-4073M 23600:00:2000:24:0601:02:05.8001:02:26.55+00:27:506:059.9
315NOWACKA Elżbieta 238KOSZALINK-4020K 7900:00:1600:23:2901:02:24.7501:02:41.45+00:28:096:079.8
316SULIGA-KRAKOWIAK Agnieszka 321CZARNEK-4021K 8000:00:1500:23:3901:02:26.3001:02:41.35+00:28:106:079.8
317IWANKIEWICZ Justyna 95KOSZALINK-3037K 8100:00:1000:23:3701:02:47.7501:02:57.75+00:28:326:099.7
318KONIECZKA Piotr 147KOSZALINM-4074M 23700:00:3000:23:4401:02:49.2001:03:19.25+00:28:336:099.7
319KOWALEWSKI Daniel 158BAŁTYK-TRANSPORT TEAMKOSZALINM-3087M 23800:00:3200:23:4801:03:00.1501:03:32.15+00:28:446:109.7
320TREJDER Maria 347BAJADERKI KOSZALINKOSZALINK-4022K 8200:00:3100:23:5001:03:01.0501:03:32.25+00:28:456:109.7
321PAULIŃSKI Jan 252KOSZALINM-6017M 23900:00:1400:24:3601:03:09.8001:03:24.25+00:28:546:119.7
322NIEMCZUK Anna 234KOSZALINK-509K 8300:00:1400:24:3601:03:09.8501:03:24.30+00:28:546:119.7
323PACZYŃSKA Iwona 248KOSZALINK-4023K 8400:00:2600:24:0901:03:13.0001:03:39.25+00:28:576:119.7
324PIOR Mirosław 262NIEZRZESZONYGRUDZIĄDZM-5028M 24000:00:3000:24:3001:03:24.7001:03:55.00+00:29:096:139.7
325PIOR Ewa 261NIEZRZESZONAGRUDZIĄDZK-5010K 8500:00:2900:24:3001:03:25.2001:03:55.15+00:29:096:139.6
326PAWLIK Mateusz 253KOŁOBRZEGM-1834M 24100:00:0500:23:5101:03:46.5001:03:52.15+00:29:306:159.6
327SZULC Martyna 333GRYF LOK BIAŁOGARD / RUNNERS TEAMBIAŁOGARDK-1816K 8600:00:2100:24:1601:03:50.5501:04:12.50+00:29:346:159.6
328SZYMAŃSKI Tomasz 338TEAM BIEGOWY SZCZECINEKSZCZECINEKM-4075M 24200:00:1300:21:4601:03:52.9501:04:06.25+00:29:376:159.6
329FIJAŁKOWSKA Małgorzata 56TEAM BIEGOWY SZCZECINEKSZCZECINEKK-3038K 8700:00:1200:21:4701:03:53.2001:04:06.00+00:29:376:159.6
330PASEK Paula 250DUNOWOK-3039K 8800:00:0200:23:1001:04:16.5501:04:18.70+00:30:006:189.5
331BORSUK Dorota 13KOSZALINK-4024K 8900:00:1900:24:2001:04:17.8501:04:37.80+00:30:026:189.5
332DĄBROWSKA Katarzyna 38ROZBIEGANY KOSZALINSIANÓWK-1817K 9000:00:1500:23:1001:04:27.2501:04:42.85+00:30:116:199.5
333TELEGA Michał 346KOSZALINM-3088M 24300:00:3100:24:1901:04:41.9001:05:13.10+00:30:266:209.5
334PEWIŃSKA Justyna 259JW 1223KOSZALINK-3040K 9100:00:2300:24:0101:04:51.8501:05:15.10+00:30:366:219.4
335STEC Edyta 310BABECZKI.PLKOSZALINK-3041K 9200:00:1700:24:0901:04:52.7001:05:10.30+00:30:376:219.4
336SZCZYGIELSKA Aleksandra 326KOŁOBRZEGK-3042K 9300:00:1200:24:0601:04:59.9501:05:12.25+00:30:446:229.4
337SCHMIDT Dariusz 290KOŁOBRZEGM-5029M 24400:00:3200:24:4801:05:08.6001:05:41.10+00:30:526:239.4
338WOŹNIAK Dariusz 388WWW.LIMO300C.COMSŁAWNOM-4076M 24500:00:2500:24:3001:05:25.8501:05:50.90+00:31:106:249.4
339WOŹNIAK Honorata 387WWW.LIMO300C.COMSŁAWNOK-4025K 9400:00:2200:24:3301:05:28.1001:05:50.90+00:31:126:259.3
340GÓRECKA Joanna 404KOSZALINK-4026K 9500:00:2500:24:4001:05:32.5501:05:57.60+00:31:166:259.3
341ZIELIŃSKI Jarosław 395BIAŁOGARDM-3089M 24600:00:2400:23:3801:05:40.7001:06:05.55+00:31:256:269.3
342LEWANDOWSKA Dominika 183BIAŁOGARDK-1818K 9600:00:2400:24:1201:05:41.4501:06:05.85+00:31:256:269.3
343ŁOSIAK Liliana 422KOŁOBRZEGK-3043K 9700:00:2700:24:3501:05:52.2001:06:19.90+00:31:366:279.3
344SZOSTAŁO Wiktor 421KOŁOBRZEGM-6018M 24700:00:2700:24:3501:05:52.3501:06:19.80+00:31:366:279.3
345WESOŁY Małgorzata 359WARSZAWAK-1819K 9800:00:2000:24:0601:05:53.6501:06:13.70+00:31:386:279.3
346KRAWCZUK-KIEŁB Anna 166WIEKOWOK-4027K 9900:00:1500:24:0901:05:56.2501:06:12.10+00:31:406:279.3
347ŁUBNIEWSKA Natalia 194KOSZALINK-3044K 10000:00:1900:24:0501:06:00.9001:06:20.65+00:31:456:289.3
348JUSZCZYK Agnieszka 115KOSZALINK-3045K 10100:00:1900:24:2101:06:00.9001:06:20.85+00:31:456:289.3
349WIKTOROWICZ Małgorzata 366CIOTECZKI.PLKOSZALINK-4028K 10200:00:2400:24:5501:06:01.5001:06:26.45+00:31:456:289.3
350MALINOWSKA Agnieszka 203CIOTECZKI.PLKOSZALINK-3046K 10300:00:2400:24:5501:06:02.2501:06:26.40+00:31:466:289.3
351RASZPLA Ilona 279CIOTECZKI.PLKOSZALINK-4029K 10400:00:2400:24:5501:06:02.4001:06:26.65+00:31:466:289.3
352OSIOWY Ewa 432BIESIEKIERZK-3047K 10500:00:2600:25:4501:06:25.2501:06:51.90+00:32:096:309.2
353KRAMARZ Aneta 164ROSSBIEGANIKOSZALINK-3048K 10600:00:2100:26:0201:06:25.4501:06:47.10+00:32:096:309.2
354POLAŃSKA Małgorzata 267KLUBKOSZALINK-4030K 10700:00:1900:24:2901:06:44.6501:07:04.00+00:32:296:329.2
355LIPSKI Henryk 186SZCZECINSZCZECINM-6019M 24800:00:3400:24:0101:06:57.6501:07:32.45+00:32:426:339.1
356RUSIECKI Paweł 287WSPL SP ZOZ W KOSZALINIEBIESIEKIERZM-4077M 24900:00:2700:24:2701:06:59.8001:07:27.65+00:32:446:349.1
357KURCZ Barbara 177BABECZKI KOSZALINKOSZALINK-4031K 10800:00:2000:26:0701:07:50.0001:08:10.35+00:33:346:399
358SZAFIROWICZ-CHOJNACKA Paulina 323KOSZALINK-3049K 10900:00:1200:26:3101:07:54.2001:08:06.90+00:33:386:399
359CHOJNACKI Bartosz 29KOSZALINM-3090M 25000:00:1200:26:3101:07:54.5001:08:07.20+00:33:386:399
360BAGIŃSKA Agnieszka 1BAJADERKI KOSZALINKOSZALINK-3050K 11000:00:3000:25:3901:08:50.4501:09:20.90+00:34:346:448.9
361KOZŁOWIECKA Małgorzata 161KOSZALINK-5011K 11100:00:1700:26:2701:09:11.6501:09:28.95+00:34:566:468.8
362PASEK Jan 251DUNOWOM-6020M 25100:00:0700:24:5801:09:37.2001:09:44.30+00:35:216:498.8
363KORPAL Grażyna 153ROZBIEGANY KOSZALINKOSZALINK-5012K 11200:00:3200:25:2101:09:48.1001:10:20.20+00:35:326:508.8
364PEŁKA Iwona 255KOSZALINK-4032K 11300:00:2700:27:3501:10:10.9001:10:38.30+00:35:556:528.7
365ZIĘTALA Danuta 397KOŁOBRZEG POLSKIE CENTRUM SPAKOŁOBRZEGK-4033K 11400:00:3100:28:0001:11:14.8001:11:45.95+00:36:596:598.6
366JAKUBOWSKA Anna 101KOSZALINK-1820K 11500:00:2100:25:5101:11:19.6001:11:41.25+00:37:036:598.6
367BRZOZOWSKA Dominika 21STRZEKĘCINOK-1821K 11600:00:2100:26:0301:12:09.4501:12:30.75+00:37:537:048.5
368JARCZAK Katarzyna 110WOJOWNICZKA WÓDYSIANÓWK-1822K 11700:00:2500:26:0601:13:28.6001:13:54.45+00:39:127:128.3
369FORNALAK Rafał 59KOSZALINM-4078M 25200:00:2000:26:2601:17:18.1501:17:38.80+00:43:027:347.9
370HAUSMAN Andrzej 83KSR ROWERIAKOSZALINM-6021M 25300:00:2200:27:4601:17:54.6001:18:17.45+00:43:387:387.9
371SOKOŁOWSKA Małgorzata 303KOŁCZYGLOWYK-1823K 11800:00:1600:23:0101:20:43.9501:21:00.65+00:46:287:547.6
372STASZEK Mariola 307NIEZRZESZONAKOSZALINK-5013K 11900:00:2300:30:4801:24:40.6501:25:04.25+00:50:258:187.2
373BARTNIK Marian 3TKKF KOSZALINKOSZALINM-70+2M 25400:00:0000:31:1101:25:03.3001:25:04.15+00:50:478:207.2
DQBUDZYŃSKA Elżbieta 22BBL SŁUPSKSŁUPSKK-50DQ00:23:36 DQ2016-02-14 DQ DQ--
DQSTRUSIŃSKA Anna 318KOSZALINK-18DQ00:25:09 DQ DQ DQ--
Znaleziono 375 wynik(ów)