BIEG ZE STRAŻAKIEM
Organizator : Ochotnicza Straż Pożarna
Data : 2021-09-19
Miejsce : Czarne
Dystans : 5 km
Zgłoszonych : 60
Wystartowało : 42
Nie ukończyło : 1
Ukończyło : 41
Na trasie : 0
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | OPEN -K | OPEN -M
Klasyfikacja wg czasu netto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas
netto
5km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
     
1BORYCHOWSKI Mariusz 60HerkulesSŁUPSKOPEN -M1M 100:16:30.60 3:1818,2
2RUTKOWSKI Wojciech 55TRIPAKA PRZECHLEWOPRZECHLEWOOPEN -M2M 200:18:09.15+00:01:383:3716,5
3ŁASKAWIEC Paweł 18CZARNE BIEGACZARNEOPEN -M3M 300:18:10.00+00:01:393:3816,5
4JAKUBOWSKI Łukasz 10CZARNEOPEN -M4M 400:18:36.15+00:02:053:4316,1
5HUBNER Marcin 57CZARNEOPEN -M5M 500:19:19.15+00:02:483:5115,5
6JABŁOŃSKI Andrzej 9CZARNEOPEN -M6M 600:19:55.25+00:03:243:5915,1
7KROTLA Bartłomiej 15KLDZ TEAMCZŁUCHÓWOPEN -M7M 700:20:11.65+00:03:414:0214,9
8MICHAŁOWSKI Dariusz 26CZARNE BIEGACZARNEOPEN -M8M 800:20:20.65+00:03:504:0414,8
9RADOMSKI Heronim 35CZARNE BIEGACZARNEOPEN -M9M 900:20:23.65+00:03:534:0414,7
10HAPKA Dagmara 8TRIPAKA PRZECHLEWOPRZECHLEWOOPEN -K1K 100:21:04.20+00:04:334:1214,2
11DRAGUN Szymon 5CZARNEOPEN -M10M 1000:21:08.55+00:04:374:1314,2
12DABROWSKI Dariusz 4WYCZECHYOPEN -M11M 1100:21:11.85+00:04:414:1414,2
13SZEWCZYK Paweł 58WOJNOWOOPEN -M12M 1200:21:29.10+00:04:584:1714,0
14JABŁOŃSKA-KIERSZK Beata 49TRIPAKA PRZECHLEWOPRZECHLEWOOPEN -K2K 200:21:31.60+00:05:014:1813,9
15OJDANA Waldek 27TRIPAKA PRZECHLEWOCZARNEOPEN -M13M 1300:21:35.25+00:05:044:1913,9
16NAPIÓRKOWSKA Asia 56TRIPAKA PRZECHLEWOPRZECHLEWOOPEN -K3K 300:21:50.70+00:05:204:2213,7
17RAPA Łukasz 36'CZARNI' CZARNECZARNEOPEN -M14M 1400:22:41.00+00:06:104:3213,2
18MAŁKA Łukasz 20CZARNEOPEN -M15M 1500:22:53.00+00:06:224:3413,1
19MARCINOWICZ Michał 23KLUB KARATE KYOKUSHIN CZARNECZARNEOPEN -M16M 1600:23:00.45+00:06:294:3613,0
20BODNAR Sławomir 2CZARNEOPEN -M17M 1700:23:38.70+00:07:084:4312,7
21GALICKI Robert 6OSP BOBOLICEBOBOLICEOPEN -M18M 1800:23:56.35+00:07:254:4712,5
22BODNAR Anita 1CZARNEOPEN -K4K 400:24:23.90+00:07:534:5212,3
23PIOTR Gałka 52MKS Wrzos BORNE SULINOWOOPEN -M19M 1900:25:15.30+00:08:445:0311,9
24RAPA Izabela 37CZARNEOPEN -K5K 500:26:28.10+00:09:575:1711,3
25NOWAK Dominik 54CZARNEOPEN -M20M 2000:26:46.85+00:10:165:2111,2
26NOWAK Piotr 53CZARNEOPEN -M21M 2100:26:48.25+00:10:175:2111,2
27MARCINOWICZ Tomasz 22KLUB KARATE KYOKUSHIN CZARNECZARNEOPEN -M22M 2200:27:26.70+00:10:565:2910,9
28MAŁKA Magdalena 21CZARNEOPEN -K6K 600:27:49.25+00:11:185:3310,8
29KOPCZAK Paweł 12CZARNEOPEN -M23M 2300:28:48.75+00:12:185:4510,4
30KOPCZAK Dawid 13CZARNEOPEN -M24M 2400:28:48.85+00:12:185:4510,4
31WOZINSKI Piotr 48OSPCZARNEOPEN -M25M 2500:28:51.75+00:12:215:4610,4
32PAWŁOWSKA Adriana 29CZARNEOPEN -K7K 700:29:58.60+00:13:285:5910,0
33PAWŁOWSKI Michał 30OSP CZARNECZARNEOPEN -M26M 2600:29:59.00+00:13:285:5910,0
34MARCINOWICZ Julia 24KLUB KARATE KYOKUSHIN CZARNECZARNEOPEN -K8K 800:30:15.60+00:13:456:039,9
35OSINSKI Janusz 28CZARNEOPEN -M27M 2700:30:36.50+00:14:056:079,8
36ROKITA Emilia 38CZARNEOPEN -K9K 900:30:43.30+00:14:126:089,8
37MATULEWICZ Piotr 25OSP CZARNECZARNEOPEN -M28M 2800:30:50.65+00:14:206:109,7
38PRZEDNÓWEK Mariola 34CZARNEOPEN -K10K 1000:30:53.05+00:14:226:109,7
39ROKITA Mikołaj 50CZARNEOPEN -M29M 2900:30:53.85+00:14:236:109,7
40SAWCZUK Bogdan 40OKONEKOPEN -M30M 3000:31:11.20+00:14:406:149,6
41ROKITA Irena 51CZARNEOPEN -K11K 1100:49:24.25+00:32:539:526,1
Niesklasyfikowani
DNCPIOTROWICZ Nikola 33CZARNEOPEN -K  
Znaleziono 42 wynik(ów)