BIEGACZE- KREWKI BIEG VOL 2 - „DNI HONOROWEGO KRWIODAWSTWA”

Wydarzenie:
Organizator:
Tryumf
Data:
2020-11-22
Miejsce:
Polska
Dystans:
15 km
Zgłoszonych:
484
Wystartowało:
406
Nie ukończyło:
22
Ukończyło:
384
Na trasie:
22
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Indywidualnie:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacja po poszczególnych dniach: Dzień 1 | Dzień 2 | Dzień 3 | Dzień 4 | Dzień 5 | Dzień 6 | Dzień 7 | Dzień 8 | Dzień 9 | Dzień 10 | Dzień 11 | Dzień 12 | Dzień 13 | Dzień 14 | Dzień 15

Klasyfikacja wg pokonanego dystansu, czasów brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MDni rywaliazacjiCzas
netto
Czas
brutto
Dyst. kmRóżn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
       
1ROGALEWSKI Łukasz 186HDK LEGIONSTAROGARD GDAŃSKIM - SENIOR 11M 11542:00:24.00338:25:45585,90,0004:1813,9
2KRYSKE Bartosz 332WOJSKOWY KLUB HDK PCK PRZY 9 BKPANC W BRANIEWIEBIAŁE BŁOTAM - SENIOR 21M 21528:50:02.00345:31:54384,7-201,1304:2913,3
3DUBIAŁ Rafał 439LESZNOM - MASTERS1M 31540:54:27.00346:31:34336,0-249,8707:188,2
4MAZUREK Dariusz 208HDK / RZESZOWSKIE GAZELE I GEPARDYSTALOWA WOLAM - SENIOR 22M 41533:18:16.00345:13:19331,0-254,8296:029,9
5MONCZYŃSKI Bogusław 22KLUB HDK "STRZELEC" KALISZKALISZM - WETERAN 21M 51542:14:42.00340:14:35318,9-266,9607:567,5
6KOWALEWSKI Andrzej 257WOJSKOWY KLUB HDK PCK „LOGISTYK” WAŁCZSZYDŁOWOM - MASTERS2M 61525:10:36.00346:04:19296,4-289,4055:0511,8
7RABIEGA Monika 462LESZNOK - MASTERS 1K 11527:03:55.00337:54:00280,1-305,7465:4710,3
8BŁAUCIAK Monika 34WOJSKOWY KLUB HDK PCK "LOGISTYK" WAŁCZPIŁAK - MASTERS 2K 21538:09:40.00342:11:45278,0-307,8938:147,3
9BŁAUCIAK Mirosław 35WOJSKOWY KLUB HDK PCK "LOGISTYK" WAŁCZPIŁAM - MASTERS3M 71533:44:10.00318:04:17246,8-339,0458:127,3
10OLEJNICZAK Kamil 11KUTNOM - SENIOR 12M 81516:05:11.00337:03:19214,5-371,3804:3013,3
11WACHEK Sebastian 361WOJSKOWY KLUB HDK PCK PRZY 9 BKPANC W BRANIEWIEBRANIEWOM - MASTERS4M 91519:59:46.00337:29:43203,7-382,1205:5310,2
12POGORZELSKI Kamil 230BIAŁYSTOKM - SENIOR 13M 101526:02:08.00338:37:53203,4-382,4407:407,8
13TOMACZKOWSKA Bożena 51KOŚCIERZYNAK - WETERAN 1 1K 31529:15:01.00337:34:59190,2-395,6179:136,5
14RUDNIKOWSKI Andrzej 117BYDGOSZCZM - WETERAN 11M 111527:49:20.00336:22:07181,0-404,8909:136,5
15KURNYTA Stanisław 188WAŁBRZYCHM - WETERAN 12M 121518:22:36.00340:50:23164,6-421,2566:419,0
16HAJDUS Piotr 353WOJSKOWY KLUB HDK PCK PRZY 9 BKPANC W BRANIEWIEBRANIEWOM - MASTERS5M 131516:15:37.00338:49:25160,8-425,0726:049,9
17MARCINKIEWICZ Magdalena 362KRAKÓWK - SENIOR 21K 41527:47:11.00339:43:01139,4-446,48711:575,0
18TKACZ Patryk 449HDK LEGION ODDZIAŁ INTERNETOWYGRANICAM - SENIOR 14M 141515:58:51.00344:52:24137,9-447,9406:578,6
19PIETRUSZKIEWICZ Agnieszka 23KLA KOTWICABRZEGK - MASTERS 3K 51514:39:45.00337:18:41131,8-454,0336:409,0
20HAŃĆKOWIAK Benon 99KLUB HDK LEGION ODDZIAŁ POZNAŃPOZNAŃM - WETERAN 13M 151522:44:57.00338:22:15128,6-457,22010:365,7
21DZIEDZIC Paweł 212WOJSKOWY KLUB HDK PCK "LOGISTYK" WAŁCZCZARNKÓWM - MASTERS6M 161511:08:23.00336:58:20121,2-464,7005:3110,9
22CHRAPEK Daniel 173HDK LEGIONTYCHYM - SENIOR 23M 171511:36:33.00339:04:53121,1-464,7515:4510,4
23ZAGULSKI Piotr 373OLSZTYNM - SENIOR 24M 181511:13:06.00336:58:49120,8-465,0405:3410,8
24KOZERA Piotr 302OLSZTYNM - SENIOR 15M 191507:29:07.00164:38:52120,6-465,2423:4316,1
25SZCZUROWSKI Adam 38LEGION KLUB HDKLUBAŃM - MASTERS7M 201529:19:00.00336:34:00116,0-469,85015:094,0
26KRZYŻANOWSKI Paweł 247LEGION HDKSTARACHOWICEM - SENIOR 16M 211510:06:13.00340:59:37114,5-471,3435:1711,3
27WITKOWSKI Jakub 432OLSZTYNM - JUNIOR1M 221523:23:30.00242:53:35113,3-472,56012:234,8
28HELLER Zdzisław 211HERBMARATONOW.PLKOSZALINM - WETERAN 22M 231515:37:55.00342:00:30112,2-473,6208:217,2
29KONOPKA Tomasz 283#TK.X7XGDAŃSKM - MASTERS8M 241509:30:15.00289:54:09111,5-474,3605:0611,7
30SIEK Michał 293KURATORIUM OŚWIATY W OPOLUBRZEGM - WETERAN 14M 251512:30:17.00327:59:37110,1-475,7326:488,8
31BORKOWSKI Leszek 233NOWI SIEDLCE - NW WSCHÓDGRABIANÓWM - WETERAN 15M 261514:31:02.00337:59:38104,2-481,6248:217,2
32DRAJER Sebastian 155OSTRÓW WIELKOPOLSKIM - SENIOR 25M 271509:54:12.00333:47:07104,1-481,7775:4210,5
33KOZŁOWSKI Adam 457REDAM - MASTERS9M 281516:20:26.00342:55:15103,3-482,5709:296,3
34MALANOWSKA Zuzanna 305HDK KREWKI URSYNÓWWARSZAWAK - SENIOR 22K 61521:26:18.00342:08:29101,7-484,15812:384,7
35DOBROWOLSKI Piotr 154TERYTORIALSI 2LBOTLUBLINM - MASTERS10M 291511:01:25.00336:40:12101,1-484,7846:329,2
36PLACHA Jan 95IM-POSSIBLE TEAMLASKIM - MASTERS11M 301509:25:33.00263:19:3799,6-486,2405:4010,6
37MANDYWEL Grzegorz 387KRWIODAWCY W MUNDURACH BARTOSZYCEBARTOSZYCEM - MASTERS12M 311508:09:45.00337:13:3695,6-490,2905:0711,7
38PARKITNY Aleksander 161WROCŁAWM - SENIOR 26M 321509:41:07.00289:30:0193,5-492,3806:139,7
39STEFANIK Jarosław 331SZCZECINM - MASTERS13M 331517:07:49.00346:17:2491,3-494,56811:155,3
40KUPILAS Mariusz 291WOJSKOWY KLUB HDK PCK LOGISTYK WAŁCZWAŁCZ DRUGIM - SENIOR 17M 341508:11:30.00313:48:4488,0-497,8305:3510,7
41CISZEWSKA Danuta 160GRUPA REKONSTRUKCJI HISTORYCZNEJ 13PP W PUŁTUSKUPUŁTUSKK - SENIOR 23K 71509:12:21.00265:11:2088,0-497,8706:169,6
42WALCZAK Sławomir 137CZECHOWICE-DZIEDZICEM - WETERAN 16M 351510:20:22.00336:36:4783,6-502,2907:258,1
43STEFAŃCZYK Joanna 458TOMASZÓW MAZOWIECKIK - SENIOR 11K 81524:33:00.00340:44:4483,3-502,57017:413,4
44JAKUBIEC Urszula 280HDK CZĘSTOCHOWAPORAJK - SENIOR 12K 91504:53:53.00309:55:3680,4-505,4643:3916,4
45BIS Sławek 226WARSZAWAM - MASTERS14M 361506:37:03.00336:24:2480,4-505,4724:5612,1
46DURMAN Dawid 70DARŁOWOM - SENIOR 18M 371506:04:41.00338:36:5380,0-505,8974:3313,2
47GÓRSKI Krzysztof 201ŁOMŻĄM - SENIOR 27M 381507:34:08.00225:37:4077,8-508,0495:5010,3
48POPOWICZ Bartłomiej 150CHYNÓWM - SENIOR 28M 391507:34:11.00300:28:2177,3-508,5595:5210,2
49KORNILUK Marcin 333WOJSKOWY KLUB HDK PCK PRZY 9 BKPANC W BRANIEWIEBRANIEWOM - MASTERS15M 401506:42:28.00287:03:4475,4-510,4945:2011,2
50KREROWICZ Grzegorz 49NOWY SACZM - MASTERS16M 411506:08:30.00121:32:3075,0-510,8504:5412,2
51KOŚCIŃSKA Elżbieta 79WOJSKOWY KLUB HONOROWYCH DAWCÓW KRWIBEZRZECZEK - MASTERS 4K 101507:34:40.00337:15:0471,6-514,2806:219,4
52DZIEPAK Piotr 2381. BLTR / MROKOWSKA WOLA NA BIEGANIEWOLA MROKOWSKAM - MASTERS17M 421506:46:40.00336:38:1768,5-517,3645:5610,1
53TONDEL Krzysztof 85KLUB HDK LEGIONBIELSKO-BIAŁAM - SENIOR 29M 431506:21:17.00312:53:0168,1-517,7405:3510,7
54JANIC Arkadiusz 348ZŁOCHOWICEM - SENIOR 19M 441506:56:01.00265:08:0965,3-520,5706:229,4
55WACZYŃSKI Kamil 301OLSZTYNM - SENIOR 110M 451504:58:11.00319:49:2863,2-522,6604:4312,7
56CZERWIŃSKI Janusz 388DAMY RADE ZEGRZEZEGRZEM - WETERAN 23M 461506:37:30.00340:33:3662,0-523,8106:249,4
57BOGDAN Ryszard 205BIECKA SZKOŁA KATÓWLIBUSZAM - WETERAN 24M 471506:54:12.00337:43:4761,6-524,2106:438,9
58JĘDRZEJEWSKI Łukasz 14KLUB HDK LEGION ODDZIAŁ PŁOCKBIELSKM - SENIOR 210M 481506:55:51.00213:22:0361,6-524,2756:458,9
59LITWA Małgorzata 299SZKOLNY KLUB HDK ZSZ NR 4 OSTROŁĘKAOSTROŁĘKAK - MASTERS 5K 111509:55:54.00340:02:3661,3-524,5719:436,2
60CZAJA Wojciech 297WROCŁAWM - SENIOR 211M 491506:16:37.00337:38:5361,1-524,7276:099,7
61KUREK Damian 222HDK KSPTOMASZÓW LUBELSKIM - SENIOR 212M 501507:48:43.00215:23:1361,1-524,7917:407,8
62SZESZKO Bartłomiej 307SOSNOWIECM - MASTERS18M 511507:29:26.00169:56:4959,2-526,6507:357,9
63WODNICKA Julia 330KRAKOWSKA SZKOŁA SPORTUKRAKÓWK - JUNIOR 1K 121510:16:27.00336:39:3957,9-527,92310:385,6
64ZBROWSKI Michał 94BIEGNĘ, ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆNOWA WIEŚ WARSZAWSKAM - SENIOR 213M 521505:53:14.00312:33:0057,6-528,2606:089,8
65PRZYBYLAK Wanda 165PIASTÓWK - WETERAN 21K 131506:32:17.00216:34:1756,1-529,7206:598,6
66DUSZA Rafal 69PRESTONM - MASTERS19M 531504:51:59.00307:44:5953,9-531,9465:2511,1
67SUDER Michał 370KLUB HDK PCK PRZY OSP W OBROWCUKRAPKOWICEM - SENIOR 214M 541505:03:18.00215:21:4752,7-533,1365:4510,4
68SZCZYPA Bartosz 10LEGION HDK, BLISCY KREWNIDĄBROWA GÓRNICZAM - SENIOR 111M 551512:34:00.00336:25:0051,7-534,15014:354,1
69LEMPKOWSKI Bogumił 424SIEDLCEM - MASTERS20M 561503:09:30.00025:11:1251,5-534,3523:4016,3
70ANCYGIER Kamil 371KLUB LEGION HDKWARSZAWAM - SENIOR 215M 571510:32:43.00331:43:4951,0-534,88212:244,8
71KRUPA Aleksandra 415MOSTKOWOK - SENIOR 13K 141505:23:05.00340:01:3550,6-535,2496:239,4
72WAJDA Bartosz 358KLUB HDK PCK OSTASZEWO TORUŃSKIEPAPOWO BISKUPIEM - MASTERS21M 581505:26:06.00316:13:0150,4-535,4996:289,3
73SADOWSKI Krzysztof 132HDK LEGIONGONIĄDZM - SENIOR 216M 591521:30:44.00223:55:0050,2-535,64025:422,3
74KLIMASZEWSKI Tobiasz 429HDK PCK TERENOWY ZIELONA GÓRAZIELONA GÓRAM - SENIOR 217M 601504:42:19.00288:22:5649,6-536,2605:4110,5
75CZERWIEC Waldemar 346WARSZAWAM - SENIOR 218M 611505:40:02.00336:52:3449,3-536,5826:548,7
76WOJTALEWICZ Krystian 314LEGION HDKSZUBINM - SENIOR 219M 621507:27:27.00120:39:2548,5-537,3709:136,5
77PONTUS Tomek 266SZCZECINM - SENIOR 220M 631504:45:32.00289:10:4048,3-537,5805:5410,1
78PALESKI Tomasz 412WARSZAWAM - SENIOR 112M 641504:00:18.00193:39:4047,6-538,2335:0211,9
79KULIBERDA Łukasz 421ZIELONA GÓRAM - SENIOR 221M 651505:07:57.00337:17:5447,3-538,5406:309,2
80SKOWRON Małgorzata 158STREET RUN RADOMRADOMK - SENIOR 14K 151504:36:23.00130:56:0346,6-539,2165:5510,1
81ŚWIĄTEK Zbigniew 114ZDUŃSKA WOLAM - SENIOR 222M 661506:03:15.00336:44:3946,5-539,3107:487,7
82NOWAK Andrzej 3247PBOTGDAŃSKM - MASTERS22M 671504:08:02.00192:46:0445,2-540,6505:2910,9
83GOSTOMSKA Małgorzata 50REBELLION OF FREE RUNNERSCZEMPIŃK - MASTERS 6K 161505:32:00.00312:56:2344,5-541,3707:278,0
84DRELA Kamil 334STREET RUN RADOMRADOMM - SENIOR 223M 681504:55:09.00168:45:3843,1-542,7846:518,8
85SZCZEPANIAK Adam 27ŁĘCZYCAM - SENIOR 224M 691507:25:02.00170:07:0042,2-543,67410:335,7
86KOLIŃSKI Robert 181WROCŁAWM - MASTERS23M 701503:33:27.00336:42:4542,1-543,7205:0311,8
87GAWLIŃSKI Marcin 422HDK PCK LOGISTYK WAŁCZPIŁAM - SENIOR 225M 711504:14:16.00312:18:1741,6-544,2506:069,8
88KUBIK Wanda 16JASIENICAK - SENIOR 24K 171504:49:50.00338:06:5741,2-544,6507:028,5
89BARCZAK Sylwester 63KLUB HDK "STRAŻAK" W MIERZECICACHKNURÓWM - SENIOR 226M 721504:00:55.00313:39:3941,1-544,7405:5110,2
90JASIŃSKI Michał 152RYBNICKI KLUB NORDIC WALKINGRYBNIKM - SENIOR 227M 731505:01:25.00198:23:2140,7-545,1107:238,1
91KONDELA Paweł 15AKTYWNE CHOSZCZNOCHOSZCZNOM - MASTERS24M 741503:18:59.00312:53:0140,5-545,3604:5412,2
92MORDEC Ewelina 443HDK PCK RZESZÓWRZESZÓWK - SENIOR 25K 181510:57:31.00286:23:3839,8-546,06416:313,6
93GODYŃ Sylwiusz 6HDK ZŁOTORYJAWOJCIESZÓWM - MASTERS25M 751504:55:50.00335:57:4039,6-546,2817:288,0
94CZAPLICKI Bartłomiej 167WQRW_TEAMBYDGOSZCZM - SENIOR 228M 761504:07:59.00337:42:4839,5-546,3476:169,6
95SKŁODOWSKI Stefan 254ŁOJDY 16/3M - MASTERS26M 771502:56:40.00093:55:2439,1-546,7554:3113,3
96HUK Mateusz 245CHEŁMM - SENIOR 113M 781504:00:51.00174:40:3938,6-547,2696:149,6
97KURAS Rafal 394LEGION HDKGDAŃSKM - MASTERS27M 791504:24:11.00288:09:1537,6-548,2107:018,5
98MICHOŃSKI Sebastian 390SZTUMM - MASTERS28M 801504:04:26.00144:51:1337,3-548,5066:329,2
99RZOSIŃSKI Paweł 190KRWIODAWCY W MUNDURACH BARTOSZYCEBARTOSZYCEM - SENIOR 229M 811505:12:24.00079:29:5036,6-549,2478:327,0
100MIROSŁAW Rafał 84WARSZAWAM - SENIOR 230M 821503:23:07.00145:23:5436,6-549,2505:3210,8
101PAWŁOWICZ Dariusz 129KLUB HONOROWYCH DAWCÓW KRWI PRZY MZK SP Z O.O. W STALOWEJ WOLISTALOWA WOLAM - SENIOR 114M 831512:32:01.00305:23:1336,4-549,41620:382,9
102POKRYWKA Roksana 444RZESZÓWK - JUNIOR 2K 191510:01:36.00286:23:3836,2-549,65116:373,6
103ZINIEWICZ Krzysztof 48LEGIONWARSZAWAM - MASTERS29M 841504:15:55.00336:41:1936,2-549,6897:048,5
104BUDZAJ Robert 284JAKTORÓWM - MASTERS30M 851503:38:13.00163:20:0735,6-550,2556:079,8
105WYSOCKI Dariusz 383WPGDAŃSKM - SENIOR 231M 861502:55:14.00289:15:3735,1-550,7904:5912,0
106KRAJEWSKI Mariusz 261SZREŃSKM - SENIOR 115M 871504:31:15.00167:59:4334,8-551,0817:487,7
107DYCHA Marek 41OLSZTYNM - SENIOR 232M 881504:14:12.00315:00:0934,6-551,2537:208,2
108RYBA Adam 220MIEROSZÓWM - SENIOR 233M 891508:02:59.00316:30:5734,3-551,58314:054,3
109MICHALSKI Janusz 61RUDA ŚLĄSKA 9M - WETERAN 17M 901504:58:31.00098:08:4234,1-551,7108:446,9
110ANDRUSZKIEWICZ Krzysztof 9DĄBROWA GÓRNICZAM - MASTERS31M 911506:03:19.00006:03:1933,9-551,93310:425,6
111LISOWSKA Magdalena 409WILCZYCEK - MASTERS 7K 201504:21:02.00213:51:4133,8-552,0537:437,8
112PĘDZIWIATR Joanna 140SĄ WOLNIEJSI/KRWIODAWCY W MUNDURZEOLSZTYNK - SENIOR 26K 211503:49:00.00169:05:2733,5-552,3506:508,8
113GAJEWSKI Tomasz 430RZESZÓWM - SENIOR 234M 921505:41:39.00222:48:2232,8-553,03410:245,8
114ANTOSZ Wojciech 171MIZERÓWM - SENIOR 235M 931503:21:28.00001:40:4432,4-553,4106:129,7
115KURKOWIAK Krzysztof 101WROCŁAWM - SENIOR 236M 941503:02:17.00073:58:0732,0-553,8375:4110,5
116NOWAK Tomasz 217TARNÓWM - WETERAN 18M 951502:49:54.00193:26:3531,5-554,3105:2311,1
117KUPREWICZ Małgorzata 115WĘGORZEWOK - SENIOR 27K 221503:48:10.00264:50:4831,5-554,3407:148,3
118JAWORSKA Justyna 397CZĘSTOCHOWAK - SENIOR 15K 231503:54:43.00337:01:4131,5-554,3847:278,0
119SADURSKI Leszek 357KOŃSKOWOLAM - SENIOR 116M 961503:09:09.00312:16:1731,3-554,5626:029,9
120TRZMIELEWSKI Krystian 356LEGNICAM - SENIOR 237M 971503:08:02.00312:34:4531,3-554,5706:0010,0
121HOLLA Łukasz 197HDK LEGIONPODWILKM - SENIOR 117M 981506:34:27.00193:16:1230,7-555,14712:504,7
122HOLLA Łukasz 196HDK LEGIONPODWILKM - SENIOR 118M 991506:34:27.00193:16:1230,7-555,14712:504,7
123GRAMS Dariusz 30MIROSŁAWM - SENIOR 119M 1001503:37:15.00265:24:1430,7-555,1517:048,5
124MANDYWEL Ilona 400KRWIODAWCY W MUNDURACH BARTOSZYCEBARTOSZYCEK - MASTERS 8K 241502:53:24.00240:58:3130,3-555,5505:4310,5
125GRALEWICZ Krzysztof 40SEROCKM - MASTERS32M 1011502:42:28.00335:55:0330,2-555,6515:2211,2
126OLEJNICZAK Szymon 8PONIECM - SENIOR 120M 1021502:26:22.00336:14:5130,1-555,7604:5112,3
127DUBIEL Hubert 147WARSZAWAM - SENIOR 238M 1031503:24:03.00340:36:2130,1-555,7946:478,8
128PAWŁOWICZ Dariusz 355KLUB HONOROWYCH DAWCÓW KRWI PRZY MZK SP Z O.O. W STALOWEJ WOLISTALOWA WOLAM - SENIOR 121M 1041507:09:46.00334:37:1830,0-555,80914:184,2
129DOBRUCH Hanna 169WARSZAWAK - WETERAN 1 2K 251503:23:47.00312:44:3029,1-556,8007:008,6
130CZERWIŃSKI Dariusz 253LOVELASYPOLICEM - WETERAN 19M 1051504:14:49.00314:12:1929,0-556,8408:476,8
131LATECKI Marcin 433HDK LEGION POZNAŃWRZEŚNIAM - MASTERS33M 1061503:43:23.00172:46:1629,0-556,8617:427,8
132PERŁOWSKA-GOZDEK Anna 315KRAKOWSKA SZKOŁA SPORTUKRAKÓWK - SENIOR 28K 261502:43:29.00216:33:3028,8-557,0305:4010,6
133KOWALCZYK Artur 157MSWIAPIASECZNOM - SENIOR 239M 1071503:10:34.00259:18:4728,1-557,7706:478,8
134PIGOŃ Kacper 267WEJHEROWOM - SENIOR 240M 1081502:27:41.00336:24:5127,7-558,1285:1911,3
135PAWŁOWSKI Marek 200JELCZ-LASKOWICEJELCZ-LASKOWICEM - MASTERS34M 1091502:51:02.00336:33:0427,5-558,3906:139,6
136WRZESZCZ Daniel 269ELBLĄGM - SENIOR 241M 1101503:23:14.00336:43:2227,4-558,4807:258,1
137SKIERKA Agata 3137 PBOTGDAŃSKK - SENIOR 29K 271504:02:28.00341:55:5527,2-558,6848:556,7
138MASZTAFIAK Piotr 461VIRTUAL-IT.PL TEAMLUBOŃM - MASTERS35M 1111503:31:01.00105:24:0227,1-558,7877:477,7
139MALICKI Mateusz 107LEGION HDK ODDZIAŁ POZNAŃPOZNAŃM - SENIOR 242M 1121503:25:19.00317:39:5226,6-559,2617:437,8
140DOLEWSKI Konrad 216GDAŃSKM - SENIOR 243M 1131502:36:27.00336:32:4226,4-559,4305:5510,1
141MIKOLAJCZYK Lukasz 398HDK ŻOŁNIERSKA KREWMIEDZYRZECZM - SENIOR 244M 1141502:31:23.00264:25:0726,3-559,5705:4510,4
142ALENOWICZ Rafał 312WOJSKOWY KLUB HDK PCK PRZY 9 BKPANC W BRANIEWIE.DRAWSKO POMORSKIEM - MASTERS36M 1151502:40:27.00288:32:2126,2-559,6556:079,8
143SUCHOSTAWSKI Daniel 414KATOWICEM - SENIOR 122M 1161507:19:15.00147:08:5826,2-559,68016:473,6
144SYNOWIEC Aleksander 184WROCŁAWM - SENIOR 123M 1171506:26:25.00006:26:2525,7-560,19015:034,0
145GAJDA Piotr 343LEGION HDKCZĘSTOCHOWAM - SENIOR 245M 1181505:05:30.00261:54:2825,5-560,31311:575,0
146KUZIN Krzysztof 372GRH FIVE-O-DEUCELEGIONOWOM - SENIOR 246M 1191502:31:08.00320:30:5625,4-560,4175:5610,1
147ADAMEK Dominik 20ZALASEWOM - SENIOR 247M 1201506:00:50.00170:30:2425,4-560,45514:124,2
148ZINIEWICZ Krzysztof 385LEGIONWARSZAWAM - MASTERS37M 1211502:55:13.00288:07:2125,2-560,6666:578,6
149LIPIECKA-PISZ Agnieszka 413JASŁOK - MASTERS 9K 281505:01:48.00265:48:2624,8-561,06012:104,9
150CUDNOCH Arkadiusz 64WOJSKOWY KLUB HDK PCK PRZY 9 BKPANC W BRANIEWIEBRANIEWOM - SENIOR 248M 1221502:13:08.00097:33:0124,5-561,3025:2511,1
151PLEWA Sylwia 468WOJSKOWY KLUB HDK PCK ''LOGISTYK'' WAŁCZPIŁAK - MASTERS 10K 291502:41:07.00048:26:0324,1-561,7366:409,0
152SMOLIŃSKI Paweł 420OTWOCKM - MASTERS38M 1231533:01:57.00338:25:4824,0-561,88982:420,7
153WIETRZYŃSKI Maciej 193WOJSKOWA AKADEMIA TECHNICZNAWARSZAWAM - SENIOR 124M 1241502:45:48.00309:17:5723,9-561,9356:558,7
154MĄKA Michał 318BIAŁOBIELM - MASTERS39M 1251502:42:56.00312:30:4223,7-562,2006:538,7
155TKACZ Wiktoria 204PYSZNICAK - SENIOR 16K 301502:26:41.00024:32:4123,6-562,2106:129,7
156ŚPIEWOK Paweł 474BRENNAM - SENIOR 249M 1261002:54:53.00168:54:0223,6-562,2907:258,1
157LANGE Daniel 182LEGION HDK BASZTAWISŁA WIELKAM - SENIOR 250M 1271503:20:58.00072:25:2823,5-562,3108:327,0
158GRUZLEWSKI Radosław 59LEGION HDK 10BKPANCŻAGAŃM - SENIOR 251M 1281405:51:02.00241:02:5923,5-562,35014:564,0
159SUKIENNIK Marcin 259STREET RUN RADOMRADOMM - SENIOR 252M 1291502:33:17.00056:04:2423,5-562,3876:319,2
160WAWRZEŁA Łukasz 263GDYNIAM - SENIOR 253M 1301502:25:19.00096:52:5823,2-562,6506:159,6
161TIDE Krzysztof 271ŻORYM - SENIOR 125M 1311502:09:53.00052:02:3423,2-562,6895:3610,7
162NIEDBALIK Grzegorz 225KRAKOWSKA SZKOŁA SPORTUKRAKÓWM - MASTERS40M 1321502:08:51.00192:06:4623,1-562,7705:3410,7
163MATUS Dawid 159GRUDZIĄDZM - SENIOR 126M 1331501:58:49.00216:32:4123,0-562,8105:0911,6
164BINKIEWICZ Grzegorz 264BINKI TEAMZĄBKIM - SENIOR 254M 1341502:42:20.00289:00:3122,9-562,9467:058,5
165FALBA Wioletta 320ROZBIEGANE DZIAŁDOWODZIAŁDOWOK - WETERAN 1 3K 311502:10:42.00337:14:2922,7-563,1405:4510,4
166PIECHOWIAK Mateusz 141RYNARZEWOM - SENIOR 127M 1351502:36:23.00336:18:3522,7-563,1706:538,7
167GŁODZIK Tomasz 112CHORZELÓWM - SENIOR 255M 1361502:25:43.00340:35:5422,7-563,1836:259,3
168OJRZANOWSKI Waldemar 406BYDGOSZCZM - MASTERS41M 1371502:45:48.00096:15:4022,7-563,1917:198,2
169KLISZCZ Beata 382WARSZAWAK - SENIOR 210K 321503:17:44.00313:04:3622,6-563,2078:436,9
170NATORA Adrian 375WARSZAWAM - SENIOR 128M 1381502:55:59.00168:43:5622,6-563,2707:477,7
171OJRZANOWSKA Maria 405BYDGOSZCZK - MASTERS 11K 331502:46:53.00096:15:4822,5-563,3777:258,1
172MAJOREK Łukasz 60HDK PCK CZERWONA KRWINKA LIBUSZALIBUSZAM - SENIOR 256M 1391503:11:55.00168:42:3322,4-563,4078:337,0
173GOLLNIK Adam 445NOWY DWÓR MAZOWIECKIM - SENIOR 257M 1401502:00:06.00120:33:2922,4-563,4805:2211,2
174MATYSIAK Filip 125WARSZAWAM - SENIOR 129M 1411401:54:07.00000:58:0022,3-563,6005:0711,7
175KUCHARSKI Piotr 87PARCELAM - SENIOR 258M 1421502:32:24.00288:48:1422,0-563,8066:548,7
176BĄK Bartek 58NISKOM - SENIOR 130M 1431502:36:42.00192:31:2822,0-563,8507:078,4
177ANDRYSZCZYK Aleksandra 352SZKOLNE KOŁO HDK ZSZ NR.4 OSTROŁĘKAOLSZEWO-BORKIK - JUNIOR 3K 341503:29:17.00320:43:1021,9-563,9639:336,3
178DUCHNOWSKI Paweł 246OLECKOM - SENIOR 259M 1441502:03:51.00337:37:1021,8-564,0295:4010,6
179LISOWSKI Łukasz 408WILCZYCEM - SENIOR 260M 1451502:48:18.00242:50:4321,8-564,0507:437,8
180GRATKOWSKI Michał 71MOSINAM - MASTERS42M 1461503:57:58.00303:26:2921,6-564,22911:005,5
181KAPUŚCIŃSKI Rafał 187KRWIODAWCY W MUNDURACH BARTOSZYCEWĘGORZEWOM - SENIOR 261M 1471501:54:16.00097:21:4621,5-564,3105:1811,3
182BŁASZCZYK Sebastian 138TUREKM - SENIOR 131M 1481502:31:27.00121:19:0321,5-564,3607:028,5
183PAMUŁA Grzegorz 231KĘDZIERZYN KOŻLEM - WETERAN 110M 1491502:21:45.00192:38:5321,4-564,4106:369,1
184ŚWIĄTEK Andrzej 146HDK LEGIONPOZNAŃM - MASTERS43M 1501502:12:22.00002:12:2221,4-564,4506:119,7
185PASIK Oliwer 323BIELSKO-BIAŁAM - MASTERS44M 1511502:25:47.00336:22:0721,3-564,5206:508,8
186PIWNICKI Mateusz 277WARKAM - SENIOR 132M 1521501:59:12.00001:59:1221,3-564,5245:3510,7
187KOSACKI Łukasz 244ZSI KIELCEKIELCEM - SENIOR 262M 1531502:33:06.00002:33:0621,2-564,6117:128,3
188CHOJNOWSKI Wojciech 248ŁOMŻAM - SENIOR 133M 1541503:15:36.00003:15:3621,2-564,6219:126,5
189PIETRUSZKIEWICZ Michał 21BRZEGM - SENIOR 263M 1551502:18:07.00211:58:1221,1-564,7956:339,1
190KLIMAS Karol 306KRAKÓWKRAKÓWM - SENIOR 264M 1561501:46:53.00312:27:0020,7-565,1205:0911,6
191TWARDOSZ-SUDER Alan 255LEGION HDKKRAKÓWM - SENIOR 265M 1571503:21:00.00216:21:0020,7-565,1709:436,2
192KULIKOWSKA Marzena 108ŻAGAŃK - MASTERS 12K 351502:31:03.00097:14:0320,7-565,1907:188,2
193WALAS Katarzyna 66HDK PCK RZESZÓWWÓLKA HYŻNEŃSKAK - SENIOR 211K 361502:55:03.00240:43:5820,6-565,2378:297,1
194ŁĘSZCZAK Jarosław 52GAJ WIELKIM - SENIOR 266M 1581502:20:57.00169:51:1220,4-565,4816:558,7
195NAŁYSNYK Paweł 1269PRSĘPOPOLM - SENIOR 134M 1591503:48:51.00192:28:3320,4-565,50011:145,3
196TERLECKI Krzysztof 325LEGION HDKTARNOWSKIE GÓRYM - MASTERS45M 1601502:10:48.00336:09:0120,3-565,5306:269,3
197JAKOB Marta 83SKWIERZYNAK - MASTERS 13K 371501:40:43.00192:20:1420,3-565,5504:5712,1
198WICHERSKI Tomasz 98KRAKOWM - SENIOR 267M 1611501:47:35.00048:45:0520,3-565,5905:1811,3
199RYBKA Sonia 342AQUARIUM TEAMCHRZANÓW-BALINK - SENIOR 212K 381502:09:23.00338:27:3820,2-565,6476:249,4
200CICHOCKI Andrzej 401JÓZEFOSŁAWM - WETERAN 111M 1621503:02:11.00026:17:3420,1-565,7709:046,6
201FRANKUS Katarzyna 203GÓRAK - MASTERS 14K 391502:17:21.00169:10:4420,1-565,7706:508,8
202NADZIEJA Maciej 42WYSZKÓWM - SENIOR 268M 1631502:23:11.00144:38:0620,1-565,7967:088,4
203LIGĘZA Dariusz 180LEGION HDKSTALOWA WOLAM - SENIOR 269M 1641502:44:23.00216:09:0020,0-565,8108:127,3
204DYMECKI Krystian 279HDK PCK MOSZCZENICAMOSZCZENICAM - SENIOR 135M 1651502:00:53.00264:31:0120,0-565,8406:029,9
205ŁYSKAWIŃSKI Bartosz 89RAKONIEWICEM - SENIOR 270M 1661503:46:27.00167:29:4319,8-566,01611:255,3
206LUBAŃSKA Alicja 386BUKOWICEK - WETERAN 1 4K 401501:58:00.00001:58:0019,8-566,0605:5710,1
207ZAWALICH Marcin 191PROSTKIM - SENIOR 271M 1671501:46:16.00238:12:3819,7-566,1845:2411,1
208JĘDRYCHOWSKA Ania 3KLUB HDK LEGIONSŁOMNIKIK - SENIOR 17K 411504:12:27.00048:50:2619,6-566,22012:514,7
209WOŁOCH Justyna 378KRWIODAWSTWO W MUNDURACH BARTOSZYCEBARTOSZYCEK - SENIOR 18K 421502:58:55.00072:53:5519,5-566,3509:106,5
210SZCZEPAŃSKI Wojciech 466SZCZYTNOM - MASTERS46M 1681303:59:41.00241:05:2819,5-566,40012:194,9
211BUCHMAN Sebastian 130NOWY SĄCZM - MASTERS47M 1691501:58:59.00298:00:4119,4-566,4296:079,8
212DUDA-MACIEJCZEK Katarzyna 240ZAMIENIEK - SENIOR 213K 431502:48:59.00217:39:2919,0-566,8228:526,8
213RATAJCZAK Krzysztof Tomasz 295LEGION HDK 10 BKPANCCHEŁMŻAM - SENIOR 136M 1701502:20:35.00192:13:4418,9-566,9207:258,1
214BUDZIAREK Adam 17#BBKTSGDAŃSKM - MASTERS48M 1711502:00:56.00293:52:3918,9-566,9316:239,4
215JODŁOWSKI Mateusz 272STALOWA WOLAM - SENIOR 272M 1721507:00:57.00073:22:2118,8-567,00722:202,7
216BARTOSIAK Krzysztof 172KLUB LEGION HDKJABŁONNAM - MASTERS49M 1731502:12:37.00288:04:2618,8-567,0107:028,5
217DYKACZ Joanna 72KRAKÓWK - MASTERS 15K 441505:52:47.00336:04:1118,8-567,05618:463,2
218LIPIECKA Anna 97ŻAGAŃK - SENIOR 214K 451502:15:47.00145:14:3518,6-567,2407:178,2
219PRUCHYŃSKI Kamil 221LEGION HDKMIĘDZYRZECZM - SENIOR 273M 1741002:13:39.00144:31:2818,5-567,3107:128,3
220TYLAK Piotr 135GŁOGÓWM - SENIOR 274M 1751501:57:34.00313:10:3618,5-567,3596:219,4
221KRAJS Artur 463OPOLEM - SENIOR 275M 1761202:39:33.00072:40:0218,4-567,4508:406,9
222OKRASZEWSKI Jacek 345HDK KREWKI URSYNÓWWARSZAWAM - WETERAN 25M 1771502:51:24.00313:33:5818,4-567,5009:206,4
223BŁASZCZYK Damian 120LEGION KLUB HDKPOZNAŃM - SENIOR 137M 1781502:10:14.00343:10:4918,2-567,6607:098,4
224ROMANIUK Remigiusz 175WARSZAWAM - MASTERS50M 1791503:00:20.00075:55:2818,1-567,7259:566,0
225BŁASZKIEWICZ Malwina 123HDK LEGIONTORUŃK - SENIOR 19K 461501:58:30.00168:38:0618,0-567,8706:359,1
226KRAJNIK Wojciech 31PARKRUN GRUDZIĄDZGRUDZIĄDZM - MASTERS51M 1801501:48:31.00192:25:2518,0-567,8706:029,9
227MICHALEK Tomasz 235KSSKRAKÓWM - WETERAN 112M 1811501:51:35.00312:47:5618,0-567,9006:129,7
228GÓRA Radosław 426BRUDZOWICEM - SENIOR 138M 1821502:16:07.00288:35:5917,9-567,9507:367,9
229KUŹMIŃSKA Beata 239KRAKÓWK - SENIOR 215K 471503:43:58.00049:12:1417,8-568,09012:364,8
230ROMANIUK Krzysztof 174WARSZAWAM - MASTERS52M 1831503:10:02.00337:23:4217,7-568,18110:455,6
231SUŁYK Krzysztof 336HDK KSPPOMIECHÓWEKM - MASTERS53M 1841501:37:16.00201:23:1817,6-568,2335:3110,9
232REJNAT Aleksandra 434GLIWICEK - MASTERS 16K 481502:21:06.00288:22:4317,6-568,2808:017,5
233KLUZIAK Jarosław 149MIŃSK MAZOWIECKIM - SENIOR 276M 1851501:38:34.00048:53:3117,5-568,3205:3710,7
234PIĄTEK Dawid 384OGNISTY LEGIONMIELECM - SENIOR 139M 1861501:39:01.00168:46:0017,5-568,3305:3910,6
235KOZŁOWSKI Jakub 26HDK CZĘSTOCHOWACZĘSTOCHOWAM - SENIOR 277M 1871503:28:05.00025:51:2917,5-568,37011:545,0
236DZIAŁOWSKI Dariusz 28DĄBROWA GÓRNICZAM - MASTERS54M 1881502:01:49.00084:19:0117,5-568,3796:588,6
237WÓJCIK Kamil 163KLUB HDK PRZY WATWARSZAWAM - SENIOR 140M 1891501:39:54.00242:04:0217,4-568,4205:4310,5
238STOKARSKA Beata 88POLICYJNY KLUB SHDK RP W GDYNIGDYNIAK - WETERAN 1 5K 491502:20:18.00287:36:3317,4-568,4688:047,4
239PASOŃ Dariusz 215BĘDZINM - WETERAN 113M 1901501:47:31.00120:43:3217,4-568,4706:119,7
240SKUBISZEWSKI Marcin 329WOJSKOWY KLUB HDK PCK PRZY 9 BKPANC W BRANIEWIEBRANIEWOM - MASTERS55M 1911501:47:33.00264:33:2417,4-568,5006:119,7
241BALACHOWSKI Robert 374NIEPOŁOMICEM - SENIOR 278M 1921501:41:46.00264:10:0217,3-568,5205:5210,2
242SULEJCZYK Piotr 2141.BLTRBUDY BACZACKIEM - MASTERS56M 1931501:48:29.00001:48:2917,3-568,5606:169,6
243JAKUBOWSKI Andrzej 4LEGION HDKŻAGAŃM - SENIOR 141M 1941502:00:09.00047:44:5417,3-568,5726:578,6
244GRĄTKIEWICZ Jakub 36WATSTRAWCZYNM - SENIOR 142M 1951501:28:15.00264:27:2817,3-568,5805:0611,7
245CICHOCKA Katarzyna 402JÓZEFOSŁAWK - SENIOR 216K 501502:10:55.00072:44:2117,3-568,5907:357,9
246SZYMUŚ Michał 340SKAWINAM - SENIOR 279M 1961504:18:59.00336:40:3917,2-568,61615:014,0
247KASPRZAK Sylwia 354HDK BARTOSZYCEBARTOSZYCEK - SENIOR 217K 511501:46:14.00072:39:4917,2-568,6506:109,7
248WOŁOCH Paweł 451HDK KRWIODAWCY W MUNDURACHBARTOSZYCEM - SENIOR 143M 1971502:12:09.00144:46:0517,2-568,6707:417,8
249KOZIATEK Pawel 446HDK KSPPIASECZNOM - SENIOR 280M 1981502:13:00.00312:43:0017,2-568,6707:447,8
250BARCIKOWSKI Grzegorz 281HDK LEGIONKONSTANCIN-JEZIORNAM - SENIOR 144M 1991501:46:17.00192:29:5217,2-568,6806:119,7
251SCHNOBER Jarek 471LEGION HDKLEBOSZOWICEM - MASTERS57M 2001304:38:20.00192:46:2317,1-568,70416:133,7
252WOROBIEC Maksymilian 105CZARNÓWM - SENIOR 281M 2011504:17:19.00237:35:4417,1-568,77315:044,0
253WACHOWIAK Adam 341STANISŁAWÓW DRUGIM - SENIOR 282M 2021501:45:50.00072:22:1517,0-568,8196:129,7
254MICHALSKI Mateusz 473RYBNIKM - SENIOR 145M 203801:37:51.00144:58:4417,0-568,8275:4410,4
255MAJKRZAKA Mariusz 294MOCNI POMOCNISUCHA BESKIDZKAM - MASTERS58M 2041503:55:04.00058:38:0017,0-568,85413:494,3
256LEPER Krystian 344CHOJNICEM - SENIOR 283M 2051502:15:12.00020:40:3217,0-568,8597:577,5
257SKOK Marcin 44GOŁDAPM - SENIOR 284M 2061501:52:28.00193:16:4717,0-568,8776:379,1
258TOMASZEWSKA Dorota 189KLUB HDK IM. KSIĘŻNEJ HELENY JABŁONOWSKIEJ W PUSTKOWIE OSIEDLUPUSTKÓWK - MASTERS 17K 521501:33:54.00050:42:2817,0-568,8875:3210,8
259ROSIAK Grzegorz 7ŚWINOUJŚCIEM - MASTERS59M 2071533:07:00.00271:23:0016,9-568,960117:380,5
260KOCHAŃSKI-ONOSZKO Dominik 282WOJSKOWY KLUB HDK PCK "BROTHERHOOD OF BLOOD" PRZY PWD DWD P-WELBLĄGM - SENIOR 285M 2081501:43:42.00221:59:3016,9-568,9626:089,8
261DYŚKO Arkadiusz 252WARSZAWAM - SENIOR 146M 2091501:31:17.00168:30:1216,8-569,0105:2511,1
262LEDWOŃ Jakub 328GLIWICEM - MASTERS60M 2101503:25:57.00048:48:5216,8-569,02012:144,9
263SZAL Robert 363LEGION HDKKROCZEWOM - MASTERS61M 2111501:41:12.00336:37:1616,8-569,0306:0010,0
264BEDNAREK Marcin 55ŁÓDŹM - MASTERS62M 2121503:23:57.00313:20:1016,8-569,04012:074,9
265DUBIAŁ Szymon 360LESZNOM - JUNIOR2M 2131503:54:57.00056:27:4216,7-569,19314:064,3
266MAJKRZAKA Mariusz 319MOCNI POMOCNISUCHA BESKIDZKAM - MASTERS63M 2141503:59:39.00026:23:1216,6-569,22214:244,2
267BORUSZEWSKI Maciej 144WARSZAWAM - MASTERS64M 2151501:50:21.00001:50:2116,6-569,2306:389,0
268ADAMCZEWSKI Sławomir 151BRZEZINYM - WETERAN 114M 2161501:51:27.00003:40:4616,5-569,3156:448,9
269GÓRALCZYK Tomasz 268WARSZAWAM - SENIOR 286M 2171502:40:25.00073:53:3316,5-569,3509:436,2
270KWAPISZ Mateusz 392KĘPNOM - SENIOR 287M 2181501:53:46.00001:53:4616,4-569,4406:558,7
271SZCZEPANIAK Klaudia 199GOSTYŃK - SENIOR 218K 531501:33:04.00001:33:0416,4-569,4505:4010,6
272SZAFRAŃSKI Mikołaj 452POZNAŃM - SENIOR 147M 2191501:57:00.00338:33:5716,4-569,4547:088,4
273WARDENGA Joanna 12JEJKOWICE BIEGAJĄJEJKOWICEK - MASTERS 18K 541502:05:50.00216:46:1016,3-569,5057:417,8
274GAJDEK Mateusz 43HDK PCK " PODHALANCZYK"RZESZÓWM - MASTERS65M 2201501:55:39.00312:55:3316,3-569,5447:058,5
275KOZIOŁKIEWICZ Paweł 286JELENIA GÓRAM - MASTERS66M 2211501:56:50.00121:21:1116,3-569,5467:098,4
276KRASOWSKI Tomasz 5WAŁCZM - MASTERS67M 2221501:43:58.00049:12:4316,3-569,5806:239,4
277KANCLERZ Marcin 350KĘPNOM - MASTERS68M 2231501:08:21.00072:27:5516,2-569,6404:1214,2
278PISZCZEK Michał 90WOLSZTYNM - MASTERS69M 2241501:43:02.00193:33:1116,2-569,6436:219,4
279JASTRZĘBSKI Krzysztof 419WOŁCZYNM - SENIOR 148M 2251501:52:00.00072:47:0016,2-569,6506:548,7
280WOROBIEC Weronika 106CZARNÓWK - SENIOR 110K 551505:10:53.00242:15:3016,2-569,65719:113,1
281TOMALA Paweł 42515BZORZYSZM - MASTERS70M 2261501:18:43.00001:18:4316,2-569,6894:5212,3
282BIAŁEK Paweł 142ŁÓDŹM - SENIOR 288M 2271501:42:37.00165:13:1216,1-569,7216:219,4
283KACZMAREK Tomasz 258WRZEŚNIAM - MASTERS71M 2281501:22:23.00081:26:0416,1-569,7225:0611,7
284OLCZAK Beata 164ŁÓDŻK - MASTERS 19K 561503:20:59.00241:02:4416,1-569,74012:284,8
285CIEMAŁA Szczepan 467WIESZCZĘTAM - SENIOR 149M 2291304:11:37.00216:53:1716,1-569,75015:373,8
286ŁĘŻNIAK Cezary 404JĘDRZEJÓWM - SENIOR 150M 2301501:31:34.00219:39:3216,1-569,7705:4110,5
287KONOPKA Adam 469MARKOWI BIEGACZEMARKIM - SENIOR 289M 2311402:19:31.00220:04:5916,1-569,7738:406,9
288KŁOPOTEK GŁÓWCZEWSKI Michał 237CHOJNICEM - SENIOR 290M 2321501:32:27.00222:39:4416,1-569,7835:4510,4
289SIWEK Grzegorz 183HDK LEGIONLANCKORONAM - MASTERS72M 2331502:27:23.00224:07:4816,0-569,8179:116,5
290JAŚKIEWICZ Tomasz 381TOMASZÓW MAZOWIECKIM - MASTERS73M 2341501:33:45.00144:26:3716,0-569,8325:5110,3
291GUDOWSKA Dominika 25KRAKOWSKA SZKOŁA SPORUKRAKÓWK - SENIOR 219K 571502:22:00.00312:47:4516,0-569,8408:526,8
292OCELOK Tomasz 110KALETYM - MASTERS74M 2351502:00:02.00002:00:0216,0-569,8507:308,0
293IWAŃCZUK Katarzyna 136WARSZAWAK - SENIOR 220K 581002:09:00.00002:09:0016,0-569,8508:037,4
294KALKOWSKI Paweł 18THIRTY SPORTS GROUPWROCŁAWM - SENIOR 291M 2361501:31:56.00001:31:5616,0-569,8595:4410,4
295MAZIARCZYK-KOTWICA Katarzyna 298KNIAZYCE 1AK - SENIOR 221K 591501:46:36.00169:15:4016,0-569,8596:399,0
296ORYCH Jacek 103MARKOWI BIEGACZEMARKIM - MASTERS75M 2371502:23:53.00192:51:5516,0-569,8789:006,7
297KOWIERSKI Jacek 2SOSNOWIECM - SENIOR 292M 2381501:41:19.00024:09:1615,9-569,9306:219,4
298WARDA Anna 349LEGION HDKKĘTRZYNK - MASTERS 20K 601503:10:00.00096:43:2215,9-569,94911:565,0
299KOWALIK Dominika 113KRAKÓWK - SENIOR 222K 611501:43:00.00216:53:0015,9-569,9606:289,3
300FISZER Bartłomiej 116SULEJÓWEKM - SENIOR 151M 2391501:32:59.00001:32:5915,9-569,9665:5110,2
301ZAKRZEWSKI Daniel 290AUGUSTÓWM - SENIOR 293M 2401503:30:01.00119:26:3715,9-569,98613:144,5
302PRZYBYLIŃSKI Maciej 185HDK KATOWICEBYDGOSZCZM - SENIOR 152M 2411501:24:10.00262:01:2215,8-570,0055:1811,3
303KUPIEC Jakub 368WSKTWROCŁAWM - SENIOR 294M 2421501:31:59.00289:51:4215,8-570,0065:4810,3
304WŁODEK Katarzyna 417KRAKÓWK - SENIOR 223K 621502:34:04.00144:52:3715,8-570,0209:436,2
305KUMIŃSKA Anna 194SZKOLNY KLUB HDK ZSZ NR 4 OSTROŁĘKACZERWINK - JUNIOR 4K 631501:45:05.00264:24:0815,8-570,0206:389,0
306SAJNÓG Małgorzata 339WWW.POLANDONBIKE.PLSOSNOWIECK - SENIOR 224K 641502:35:22.00022:43:5215,8-570,0339:496,1
307CYBULSKA Anna 369KRAKÓWK - SENIOR 225K 651507:57:04.00338:56:5115,8-570,04830:112,0
308ŚWISTAK Piotr 304WARSZAWAM - SENIOR 295M 2431501:38:35.00001:38:3515,8-570,0706:149,6
309JAJUGA Michał 275DIRTY SPARROWSCZEMPIŃM - MASTERS76M 2441501:12:44.00096:25:2015,8-570,1004:3713,0
310MAZUR Michał 442LEGIONOWOM - SENIOR 296M 2451501:21:00.00001:21:0015,7-570,1205:0811,7
311CELER Bartosz 20616 BATALION REMONTU LOTNISKKALISZM - SENIOR 297M 2461502:16:04.00225:49:2715,7-570,1548:406,9
312JOCHYMEK Karolina 377GLIWICEK - SENIOR 111K 661502:08:13.00121:05:4815,7-570,1868:117,3
313DANISEWICZ Przemysław 337WARSZAWAM - SENIOR 153M 2471501:28:13.00312:29:5215,7-570,1905:3710,7
314PYĆ Gabriela 37WARSZAWAK - SENIOR 226K 671501:49:18.00288:22:4615,6-570,2306:598,6
315PYĆ Dorota 33KURATORIUM OŚWIATY W OPOLUJANÓW LUBELSKIK - SENIOR 112K 681501:49:18.00288:22:4615,6-570,2407:008,6
316FIGAT Arkadiusz 251BARTOSZYCEM - MASTERS77M 2481501:26:44.00001:26:4415,6-570,2505:3310,8
317MĘŻYKOWSKI Krzysztof 411SZUBINM - MASTERS78M 2491501:52:19.00190:21:3015,6-570,2567:128,3
318GIELAS-MGLEJ Edyta 54KRAKÓWK - MASTERS 21K 691502:10:13.00323:21:3915,6-570,2918:227,2
319SEBUNIA Aleksandra 213LEGION HDKSWAROŻYNK - MASTERS 22K 70403:14:15.00003:14:1515,5-570,30112:294,8
320CHMIEL Mateusz 177LEGION HDKLEGIONOWOM - SENIOR 154M 2501501:28:55.00145:54:2215,5-570,3155:4310,5
321SLOWINSKI Maurycy 303WROCŁAW (WROCŁAW-KRZYKI)M - MASTERS79M 2511501:59:50.00266:34:2115,5-570,3157:427,8
322PIOTROWSKI Karol 93SŁAWNOM - SENIOR 298M 2521501:36:52.00192:13:4515,5-570,3206:149,6
323ŁUBIŃSKI Paweł 273MŁAWAM - SENIOR 299M 2531502:05:50.00288:21:1615,5-570,3308:067,4
324FĄFARA Krzysztof 288KIELCEM - MASTERS80M 2541502:59:20.00129:05:3715,5-570,33411:335,2
325PIKAUS Łukasz 74WITNICAM - SENIOR 2100M 2551501:10:19.00312:20:5015,4-570,4404:3313,1
326ZARZECZNA Patrycja 104ALEKSANDRÓW ŁÓDZKIK - SENIOR 227K 711502:12:18.00002:12:1815,4-570,4768:367,0
327CHMIEL Mateusz 453LEGION HDKLEGIONOWOM - SENIOR 155M 256801:29:01.00073:22:3015,4-570,4855:4710,4
328WALCZAK Rafał 327LEGIONOWOM - SENIOR 2101M 2571501:41:56.00240:34:3915,4-570,4856:389,0
329KACZOREK Mateusz 118LUBLINM - SENIOR 2102M 2581501:12:05.00144:27:4415,4-570,4904:4112,8
330ROKICKI Michał 455DŁUGA SZLACHECKAM - SENIOR 2103M 2591501:18:09.00288:22:5315,4-570,4905:0511,8
331PŁOSA Monika 176SZCZECINK - SENIOR 228K 721502:44:06.00260:48:3715,3-570,50110:415,6
332JAROSZ Patryk 447SUWAŁKIM - SENIOR 156M 2601502:01:44.00002:01:4415,3-570,5057:557,6
333REJNAT Agata 435AGATA & KUBAWARSZAWAK - SENIOR 113K 731501:40:26.00120:30:0715,3-570,5306:339,2
334BOJDO Klaudia 431TARNÓWK - SENIOR 229K 741502:19:31.00144:24:2815,3-570,5409:066,6
335SOSNOWSKA Katarzyna 278WARKAK - SENIOR 114K 751501:58:38.00001:58:3815,3-570,5477:457,7
336BEŁZA Michał 80BOCHNIAM - SENIOR 2104M 2611501:37:34.00001:37:3415,3-570,5506:229,4
337JANKOWSKI Karol 29WOJSKOWY KLUB HDK PRZY 18 PUŁKU LOGISTYCZNYM - LEGIONŁOMŻAM - SENIOR 2105M 2621501:37:47.00168:17:5015,3-570,5506:239,4
338GRUSZKA Jakub 68WARSZAWAM - SENIOR 2106M 2631501:39:02.00001:39:0215,3-570,5516:289,3
339ZWIERZCHOWSKI Marek 47LEGION HDKWARSZAWAM - SENIOR 157M 2641501:50:06.00310:35:5015,3-570,5627:128,3
340JASTROWICZ Piotr 156TEAM DALEJLAMAWROCŁAWM - SENIOR 158M 2651001:30:15.00168:44:4615,3-570,5805:5410,2
341TATAROWICZ Paweł 232CZĘSTOCHOWSKI LEGION HDKCZĘSTOCHOWAM - SENIOR 159M 2661501:37:56.00312:11:5415,3-570,5806:249,4
342WALCZAK Beata 300LEGIONOWOK - SENIOR 230K 761501:34:22.00125:21:4615,3-570,5956:119,7
343OK Patka 32HDK NILKRAKÓWK - SENIOR 115K 771501:37:40.00048:46:2715,3-570,6006:249,4
344KACZMAREK Mariusz 19LEGION HDKWITKOWOM - MASTERS81M 2671501:36:53.00001:36:5315,2-570,6036:219,4
345GAŁKOWSKI Marcin 427TCZEWM - SENIOR 2107M 2681501:48:15.00001:48:1515,2-570,6107:068,4
346KOSIOREK Dariusz 481POZNAŃM - WETERAN 115M 269501:38:22.00001:38:2215,2-570,6156:279,3
347WARDENGA Kazimierz 13JEJKOWICE BIEGAJĄJEJKOWICEM - WETERAN 116M 2701501:33:16.00289:02:0115,2-570,6206:079,8
348LENCZEWSKA-MACIĄG Dorota 67ZGIERZK - MASTERS 23K 781501:44:57.00001:44:5715,2-570,6256:538,7
349KOWALCZUK Dariusz 389KLUB HDK PCK IM.K.SKUBLEWSKIEGO PRZY MPK LUBLINLUBLINM - SENIOR 2108M 2711501:27:25.00146:22:1615,2-570,6375:4410,4
350KOWALCZUK Dariusz 376KLUB HDK PCK IM.K.SKUBLEWSKIEGO PRZY MPK LUBLINLUBLINM - SENIOR 2109M 2721501:27:25.00146:22:1615,2-570,6375:4410,4
351JASTRZĘBSKI Tomasz 365HDK LEGION ODDZIAŁ INTERNETOWYLUBLINM - SENIOR 2110M 2731502:24:23.00070:40:5815,2-570,6449:296,3
352WILCZYŃSKI Krzysztof 62DRUŻYNA SZPIKUZALASEWOM - MASTERS82M 2741501:44:13.00024:58:0815,2-570,6506:518,8
353KORZYSTKO Bartosz 170ŚWIDWINM - SENIOR 2111M 2751501:28:04.00001:28:0415,2-570,6735:4810,3
354ZABOROWSKI Andrzej 207OSP SZYMBARKPOTUŁYM - SENIOR 2112M 2761501:19:45.00072:30:5315,1-570,7105:1611,4
355PĘKAŁA Piotr 121KOSZALINM - MASTERS83M 2771501:17:31.00001:17:3115,1-570,7195:0711,7
356KEMPISTY Michał 448SUWAŁKIM - SENIOR 160M 2781502:01:41.00002:01:4115,1-570,7398:037,5
357OLEJNICZAK Adam 86BYTOMM - SENIOR 161M 2791501:27:53.00120:41:2715,1-570,7505:4910,3
358PRACOŃ Izabela 335KURYŁÓWKAK - JUNIOR 5K 791512:32:09.00347:10:0015,1-570,77049:521,2
359MIKOŁAJCZAK Przemysław 274SŁUPSKM - SENIOR 2113M 2801501:39:13.00146:30:2115,1-570,7746:349,1
360SZELONGIEWICZ Agnieszka 119WARSZAWAK - SENIOR 231K 801501:45:32.00121:27:1315,1-570,7777:008,6
361SKOCZYLAS Anita 456HDK PCK BŁĘKITNA KROPELKAPOZNAŃK - MASTERS 24K 81502:12:07.00000:50:4815,1-570,7808:466,8
362NASKRĘT Mariusz 139WARSZAWA - WESOŁAM - MASTERS84M 2811501:50:52.00001:50:5215,1-570,7907:218,2
363PAWEŁCZYK Adam 56”KLUB HDK "STRAŻAK" W MIERZECICACH"WOJKOWICEM - MASTERS85M 2821501:32:13.00120:01:0715,1-570,7986:079,8
364SASS Witold 265ŁÓDŹM - SENIOR 162M 2831501:59:52.00240:27:2615,1-570,8007:577,5
365LEWANDOWSKI Zbigniew 292BIEGAM BO MNIE LUDZKOŚĆ WKU.WIAMURZYNOWOM - SENIOR 2114M 2841501:26:13.00001:26:1315,0-570,8105:4310,5
366KRÓLIKOWSKI Tomasz 347GĄDKIM - SENIOR 2115M 2851501:12:37.00144:14:2015,0-570,8104:4912,4
367PĘDRYS Damian 391BOBREKM - SENIOR 2116M 2861501:52:42.00192:46:3615,0-570,8107:298,0
368CHYŁA Dawid 102HDK PCK "LOGISTYCY"LUBICZ GÓRNYM - SENIOR 2117M 2871501:17:12.00001:17:1215,0-570,8205:0811,7
369KREFT Krzysztof 256ALL-CHEMIAGDAŃSKM - MASTERS86M 2881501:18:50.00001:18:5015,0-570,8295:1411,4
370SKOTNICKI Jacek 202LEGION HDKNYSAM - SENIOR 2118M 2891501:37:32.00001:37:3215,0-570,8306:299,2
371WALTER Karol 76DRUŻYNA SZPIKUKOKOSZCZYNM - SENIOR 2119M 2901501:21:49.00001:21:4915,0-570,8405:2711,0
372PUTYRA Damian 100BALIGRÓDM - SENIOR 163M 2911501:23:04.00001:23:0415,0-570,8405:3210,8
373GAJDA Weronika 441OSP SOLARNIALUBLINIECK - SENIOR 116K 821501:45:36.00168:27:3215,0-570,8407:028,5
374OKUPNICZAK Rafał 285LESZNOM - MASTERS87M 2921501:05:01.00001:05:0115,0-570,8504:2013,8
375NOGIEĆ Jakub 436AGATA & KUBAWARSZAWAM - SENIOR 164M 2931501:37:03.00120:34:0515,0-570,8506:289,3
Poniżej dystansu minimalnego: 15,0 km
376SZCZEPAŃSKA Marta 465SZCZYTNOK - SENIOR 232K 831302:57:04.00248:07:0013,8-572,04512:494,7
377BORUCZYŃSKI Dariusz 464SZCZECINM - MASTERS88M 2941203:10:13.00144:52:0611,8-574,08716:103,7
378KULIK Angelika 122PCK SULECHÓW, LEGION HDKCIGACICEK - SENIOR 233K 841002:28:06.00073:33:4411,0-574,85013:274,5
379KUREK Bartek 475POZNAŃM - SENIOR 2120M 295301:15:00.00024:35:007,8-578,0409:366,2
380MAZUR Tomasz 403HDK KREWKI URSYNÓWWARSZAWAM - SENIOR 2121M 2961200:23:24.00000:23:243,2-582,6217:148,3
Niesklasyfikowani
DNCIZAJASZ Szymon 75RUMIAM - SENIOR 21501:16:34.00001:16:3414,8-571,0045:0911,6
DNCSTATEK Gabriela 393SIETESZK - JUNIOR 1503:11:18.00241:12:2614,8-571,06012:564,6
DNCCHABIŃSKI Artur 270SZCZECINM - SENIOR 21501:27:35.00168:38:0914,6-571,2906:0010,0
DNCKALUGA Gracjan 162PRZEMYŚLM - SENIOR 11502:18:25.00192:13:4214,3-571,5129:396,2
DNCRATAJCZYK Michał 364GARBYM - SENIOR 21501:29:20.00336:22:2414,0-571,8206:229,4
DNCOLSZAŃSKI Rafał 296ZAKLICZYNM - SENIOR 21501:26:13.00333:21:4412,8-573,0516:448,9
DNCZAJĄCZKOWSKI Artur 321ROZBIEGANE DZIAŁDOWODZIAŁDOWOM - MASTERS1501:03:20.00001:03:2012,5-573,3305:0311,9
DNCCZEMPIEL Mateusz 241LECYMY DURŚPIEKARY ŚLĄSKIEM - SENIOR 21501:06:26.00001:06:2612,3-573,5905:2511,1
DNCKULA Damian 77BOLESŁAWIECM - SENIOR 11501:01:00.00097:47:2211,5-574,3155:1711,3
DNCBOREK Wojciech 65KRAKÓWM - SENIOR 21500:57:32.00020:45:1111,2-574,6725:0811,7
DNCZACZ Ludmiła 262KRAKÓWK - MASTERS 1501:04:38.00000:32:1911,2-574,6905:4710,4
DNCKACZOROWSKI Grzegorz 326GOCZAŁKOWICE-ZDRÓJM - SENIOR 11501:16:10.00240:30:4411,1-574,7476:518,7
DNCKONOPACKI Piotr 192KLUB HDK LEGION OSP GLINIANKAEMÓWM - MASTERS1501:10:46.00040:14:0910,4-575,4386:478,8
DNCGROBORZ Malwina 242LECYMY DURŚPIEKARY ŚLĄSKIEK - SENIOR 11500:56:47.00000:56:4710,4-575,4505:2711,0
DNCKURAS Rafal 209GDAŃSKM - MASTERS1501:48:26.00336:24:509,6-576,25011:175,3
DNCSCHAB Krzysztof 380KRZYŻ WIELKOPOLSKIM - MASTERS1501:00:49.00033:30:028,6-577,2567:048,5
DNCPAŃTA Ernest 91PIŁAWA GÓRNAM - SENIOR 21500:46:31.00000:46:318,3-577,5015:3410,8
DNCZAGROBELNA Bozena 236KRAKOWSKA SZKOŁA SPORTUKRAKOWK - MASTERS 1501:15:24.00312:47:588,2-577,6309:106,5
DNCRAJWA Roman 148TL ATHLETICS JASTRZĘBIECHYBIEM - SENIOR 11501:17:08.00001:17:088,0-577,8509:386,2
DNCBUDZAJ Magdalena 289JAKTORÓWK - MASTERS 1501:11:48.00025:00:507,6-578,3009:306,3
DNCWILCZYŃSKI Roman 46BYDGOSZCZM - MASTERS1501:40:00.00001:40:006,5-579,31015:173,9
DNCCZUPRYNA Adam 78LEGION HDKLEGIONOWOM - SENIOR 21501:08:09.00072:33:136,3-579,59010:535,5
DNCBOŻENA Bożena 359ZABRZE 41-813K - MASTERS 1500:39:28.00000:39:285,6-580,2507:028,5
DNCSAMSEL Artur 250PUŁTUSKM - SENIOR 11500:39:20.00000:45:235,3-580,5867:288,0
DNCDMOCHOWSKA Agnieszka 198WATAHA TEAMRADZIONKÓWK - SENIOR 21500:32:25.00000:32:255,1-580,7506:219,4
DNCPUCZEL Piotr 39OLSZTYNM - SENIOR 21500:30:00.00000:30:005,1-580,7795:5410,1
Znaleziono 406 wynik(ów)