BIEGI DEPTAKA DLA DZIECI I MŁODZIEŻY - BIEG PRZEDSZKOLAKA
Europejski Festiwal Biegowy
Organizator : Fundacja na Ratunek
Data : 2021-09-03
Miejsce : Krynica Zdrój
Dystans : 0.1 km
Mapa : Pokaż
Zgłoszonych : 29
Wystartowało : 28
Nie ukończyło : 0
Ukończyło : 28
Na trasie : 0
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | OPEN Dziewczynki | OPEN Chłopcy
Klasyfikacja wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuCzas
netto
0.1km
Czas
brutto
0.1km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
       
1KURZEJA Wiktor 102KAMIENICAOPEN Chłopcy1M 100:00:0000:00:16.5500:00:16.55 2:4022,5
2KONOPKA Jan 69NOWY SĄCZOPEN Chłopcy2M 200:00:0000:00:17.3500:00:17.35+00:00:002:5021,2
3ZOSGÓRNIK Julia 28O CO BIEGA W KALETACHTARNOWSKIE GÓRYOPEN Dziewczynki1K 100:00:0000:00:17.4500:00:17.45+00:00:002:5021,2
4CHRONOWSKI Nikodem 17MAŁA WIEŚOPEN Chłopcy3M 300:00:0000:00:17.6000:00:17.60+00:00:012:5021,2
5MALEC Maja 15NIEDZICA TEAMNIEDZICAOPEN Dziewczynki2K 200:00:0000:00:18.4000:00:18.40+00:00:013:0020,0
6MYŚLIWIEC Liliana 6KRYNICA ZDRÓJOPEN Dziewczynki3K 300:00:0000:00:18.8500:00:18.85+00:00:023:0020,0
7JURKIEWICZ Ola 437OPEN Dziewczynki4K 400:00:0000:00:19.8000:00:19.80+00:00:033:1018,9
8SKAWIŃSKI Leon 85SANOKOPEN Chłopcy4M 400:00:0000:00:20.6000:00:20.60+00:00:043:2018,0
9BLASZKIEWICZ Antoni 11KRYNICA ZDRÓJOPEN Chłopcy5M 500:00:0000:00:21.0500:00:21.05+00:00:043:3017,1
10BIELAWA Lena 98BOBROWA WOLAOPEN Dziewczynki5K 500:00:0000:00:22.6500:00:22.65+00:00:063:4016,4
11MLEKO Mateusz 105ITMBW KRAKÓWKRAKÓWOPEN Chłopcy6M 600:00:0000:00:22.7000:00:22.70+00:00:063:4016,4
12MATUSIK Liliana 449OPEN Dziewczynki6K 600:00:0000:00:22.8000:00:22.80+00:00:063:4016,4
13MALIK Jakub 75ZAGÓRZEOPEN Chłopcy7M 700:00:0000:00:23.8000:00:23.80+00:00:073:5015,7
14BUDKA Martynka 9MORDARKAOPEN Dziewczynki7K 700:00:0000:00:23.9000:00:23.90+00:00:073:5015,7
15BIELAWA Kornelia 96DĘBICAOPEN Dziewczynki8K 800:00:0000:00:24.2000:00:24.20+00:00:074:0015,0
16MATANIAK Franek 447OPEN Chłopcy8M 800:00:0000:00:24.5500:00:24.55+00:00:084:0015,0
17BLASZKIEWICZ Maja 2TYLICZOPEN Dziewczynki9K 900:00:0000:00:24.9500:00:24.95+00:00:084:0015,0
18GRĘBOWIEC Zofia 23TSA SANDOMIERZSANDOMIERZOPEN Dziewczynki10K 1000:00:0000:00:25.1500:00:25.15+00:00:084:1014,4
19ZAKRZEWSKI Adam 37RZESZÓWOPEN Chłopcy9M 900:00:0000:00:25.8000:00:25.80+00:00:094:1014,4
20MICHALIK Justyna 49NOWY SĄCZOPEN Dziewczynki11K 1100:00:0000:00:26.2500:00:26.25+00:00:094:2013,8
21HOPEJ Szymon 76KRYNICA ZDRÓJOPEN Chłopcy10M 1000:00:0000:00:26.3500:00:26.35+00:00:094:2013,8
22SZYROCKI Szymon 83KS FORMA WODZISLAW ŚLĄSKIMARKLOWICEOPEN Chłopcy11M 1100:00:0000:00:26.8000:00:26.80+00:00:104:2013,8
23PIETRUCHA Jakub 84KRYNICA-ZDRÓJOPEN Chłopcy12M 1200:00:0000:00:33.7500:00:33.75+00:00:175:3010,9
24MATANIAK Elżbieta 448OPEN Dziewczynki12K 1200:00:0000:00:34.9000:00:34.90+00:00:185:4010,6
25LEŚNIK Katarzyna 123CZYRNAOPEN Dziewczynki13K 1300:00:0000:00:38.1500:00:38.15+00:00:216:209,5
26BULANDA Rita 77UKS EVAN NOWY SĄCZNOWY SĄCZOPEN Dziewczynki14K 1400:00:0000:00:44.2000:00:44.20+00:00:277:208,2
27TRYJEFACZKA Maria 433OPEN Dziewczynki15K 1500:00:0000:00:48.2500:00:48.25+00:00:318:007,5
28DUDEK Nikodem 444  100:00:0000:04:42.4000:04:42.40+00:04:2547:001,3
Znaleziono 28 wynik(ów)