BIEGI PRZEŁAJOWE WARCINO - 10KM

Wydarzenie/ Event:
Organizator/ Organizer:
DECATHLON SŁUPSK
Data/ Date:
2018-03-10
Miejsce/ Place:
Warcino
Dystans/ Distance:
10 km
Zgłoszonych/ Registered:
30
Wystartowało/ Started:
30
Nie ukończyło/ Not finished:
0
Ukończyło/ Finished:
30
Na trasie/ On track:
0

Klasyfikacja/ Classiffication: Wszyscy

Wyniki nieoficjalne !!!
Wyniki uproszczone/ Simple results : PDF | PDF2 | CSV
 
Klasyfikacje w punktach pomiarowych/ Classification for time points: 5km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii/ Classification by category: Wszyscy | K-Open | M-Open | K18-39 | M18-39 | K40-49 | M40-49 | K50-59 | M50-59 | K-60+ | M-60+

Msc/ RnkZawodnik/ NameNumer/ BibKlub/ TeamMiejscowość/ CityKraj/ CountryKategoria/ CategoryMkat/ CatRnkK/M/ W/M5kmCzas
netto
10km
Różn/ GapTempo
min/km
Tempo
km/h
      
1BURZYŃSKI Aleksander 54STOPA SŁUPSKSŁUPSKM40-491M 100:18:3800:38:10.55 3:4915.7
2LIPIŃSKI Mateusz 63MUAY RUNNING TEAMSŁUPSKM18-391M 200:19:2300:39:55.55+00:01:453:5915
3TELATYNSKA Sylwia 69AKTYWNE CHOSZCZNOCHOSZCZNOK40-491K 100:20:5100:41:52.75+00:03:424:1114.3
4DUDA Grzegorz 58METALCORP OGRODZENIA SIEMIANICESŁUPSKM18-392M 300:21:2200:43:35.75+00:05:254:2113.8
5CZERWIŃSKI Maciej 76M18-393M 400:23:0000:45:13.00+00:07:024:3113.3
6KASPERSKI Dariusz 61BYDLINOM40-492M 500:22:5500:45:38.35+00:07:274:3313.1
7PĘKAŁA Piotr 64ROZBIEGANY KOSZALINKOSZALINM40-493M 600:23:1200:46:01.45+00:07:504:3613
8IWANIEC Dariusz 77TKKF KOSZALINKOSZALINM40-494M 700:23:0700:46:37.85+00:08:274:3912.9
9JABŁOŃSKI Tomasz 9SPOKO SŁAWNOSŁAWNOM18-394M 800:23:2900:48:38.55+00:10:284:5112.3
10TOMCZAK Dominik 70NIGHTRUNNERS SŁUPSKPOLSKAM40-495M 900:24:0800:49:07.65+00:10:574:5412.2
11CYPRYCH Katarzyna 55SŁUPSKK18-391K 200:24:3700:50:06.55+00:11:565:0012
12KAMIENIECKI Rafał 59TUPOT-USTKAUSTKAM18-395M 1000:24:3800:50:06.70+00:11:565:0012
13BOWNIK Wojciech 53SŁUPSKM18-396M 1100:24:1700:50:17.10+00:12:065:0111.9
14PROTASEWICZ Andrzej 75SŁAWNOM40-496M 1200:24:3900:50:23.90+00:12:135:0211.9
15KASPROWICZ Małgorzata 52SŁUPSKK18-392K 300:25:3100:51:12.25+00:13:015:0711.7
16STRZELECKI Zbigniew 79KORZYBSKIE REKINYM-60+1M 1300:25:0500:52:19.10+00:14:085:1311.5
17ZAWADA Andrzej 72ZSP1 SŁUPSKWODNICAM50-591M 1400:25:2500:53:24.00+00:15:135:2011.2
18WIATRZYK Krzysztof 71DARŁOWODARŁOWOM40-497M 1500:25:3500:53:51.80+00:15:415:2311.1
19KOŚLA Justyna 62SŁUPSKK18-393K 400:26:2900:54:13.50+00:16:025:2511.1
20PIETRZYK Paulina 67SIANÓWK18-394K 500:27:4300:55:18.95+00:17:085:3110.8
21CZERWIŃSKI Szczęsny 57BIAŁOGARDM40-498M 1600:29:3500:56:58.10+00:18:475:4110.5
22PIETRZYK Mateusz 68SIANÓWM18-397M 1700:27:4400:57:05.95+00:18:555:4210.5
23KAMIŃSKI Witold 60STOPA SŁUPSKKRĘPA SŁUPSKAM40-499M 1800:27:5200:57:10.20+00:18:595:4310.5
24SZEWCZYK Adam 80M18-398M 1900:29:4500:58:01.95+00:19:515:4810.3
25PIETRZYCKI Dariusz 65SŁUPSKM40-4910M 2000:28:3600:58:26.00+00:20:155:5010.3
26ŻUKOWICZ Sylwia 73DĘBNICA KASZUBSKADĘBNICA KASZUBSKAK18-395K 600:28:2200:58:57.95+00:20:475:5310.2
27ANDRZEJCZAK Sławomir 51GRZESŁAW USTKAUSTKAM40-4911M 2100:28:2500:59:03.55+00:20:535:5410.2
28MURAWSKI Rafał 78M18-399M 2200:29:4500:59:34.40+00:21:235:5710.1
29CZECH Roman 56GOCH BYTÓWSŁUPSKM-60+2M 2300:29:5101:01:22.20+00:23:116:089.8
30PIETRZYCKI Andrzej 66NIEZRZESZONYSŁUPSKM-60+3M 2400:28:5001:01:22.25+00:23:116:089.8
Znaleziono 30 wynik(ów)