BIEGI PRZEŁAJOWE WARCINO - 5KM

Wydarzenie/ Event:
Organizator/ Organizer:
DECATHLON SŁUPSK
Data/ Date:
2018-03-10
Miejsce/ Place:
Warcino
Dystans/ Distance:
5 km
Zgłoszonych/ Registered:
29
Wystartowało/ Started:
26
Nie ukończyło/ Not finished:
0
Ukończyło/ Finished:
26
Na trasie/ On track:
0

Klasyfikacja/ Classiffication: Wszyscy

Wyniki nieoficjalne !!!
Wyniki uproszczone/ Simple results : PDF | PDF2 | CSV
 
Klasyfikacje w punktach pomiarowych/ Classification for time points: Meta
Klasyfikacje wg kategorii/ Classification by category: Wszyscy | K-Open | M-Open | K18-39 | M18-39 | K40-49 | M40-49 | K50-59 | M50-59 | K-60+ | M-60+

Msc/ RnkZawodnik/ NameNumer/ BibKlub/ TeamMiejscowość/ CityKraj/ CountryKategoria/ CategoryMkat/ CatRnkK/M/ W/MCzas
netto
5km
Różn/ GapTempo
min/km
Tempo
km/h
     
1ZACHARCZUK Albin 20UNIA HRUBIESZÓWSŁUPSKM18-391M 100:18:07.30 3:3716.6
2SIÓDMIAK Igor 16MKP SZCZECINEK / TRIATHLONSZCZECINEKM18-392M 200:18:18.00+00:00:103:3916.4
3GUZOWSKI Dariusz 7CARRY PETFOODTRZEBIELINO / TALEX BORZYTUCHOMCETYŃM40-491M 300:18:24.70+00:00:173:4116.3
4PALIWODA Dawid 14GRĄSINOM18-393M 400:21:41.00+00:03:334:2013.8
5KUŁAKOWSKI Dawid 24TKKF KOSZALINKOSZALINM40-492M 500:22:19.80+00:04:124:2813.4
6KOSTRZEWSKI Adrian 11GRĄSINOM18-394M 600:22:21.80+00:04:144:2813.4
7TRZEBIATOWSKA Kinga 22K18-391K 100:22:33.45+00:04:264:3013.3
8SOKOŁOWSKI Maciej 17KOSZALINM18-395M 700:22:52.20+00:04:444:3413.1
9MICERSKI Tomasz 23TKKF KOSZALINKOSZALINM40-493M 800:23:39.75+00:05:324:4412.7
10BARGAŃSKA Justyna 2RUNTASTYCZNI TEAM BYTÓWBYTÓWK18-392K 200:23:49.45+00:05:424:4512.6
11KĘSIK Agnieszka 28ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINASŁUPSKK18-393K 300:24:21.80+00:06:144:5212.3
12BANCEWICZ Radosław 1SALON KOSMETYCZNY DIAMENTBUKÓWKAM18-396M 900:24:36.90+00:06:294:5512.2
13KOŚLA Sara 150SUCHORZEK18-394K 400:24:41.00+00:06:334:5612.2
14GARSKA Joanna 27BYTÓWK40-491K 500:24:56.70+00:06:494:5912
15WĄSICKA Wiktoria 19AML SŁUPSKSŁUPSKK18-395K 600:25:21.95+00:07:145:0411.8
16GRĄBCZEWSKI Rafał 6JESZCZE 1223KŁOSM18-397M 1000:27:08.35+00:09:015:2511
17HRYCIÓW Paweł 8JW1223BIAŁOGARDM18-398M 1100:27:09.15+00:09:015:2511
18SAŁAJ Angelika 15STAROSTWO POWIATOWE SŁUPSKZBYSZEWOK18-396K 700:27:54.90+00:09:475:3510.7
19KUBIAK Paweł 25DĘBNICA KASZUBSKAM18-399M 1200:28:59.65+00:10:525:4810.3
20FILIPÓW Tadeusz 5NIEZRZESZONYLĘBORKM-60+1M 1300:29:14.40+00:11:075:5110.3
21WOŚ Przemysław 74M40-494M 1400:29:36.20+00:11:285:5510.1
22MAKOWSKA Monika 13SŁOWINOK18-397K 800:30:16.40+00:12:096:039.9
23KONKEL Joanna 10MKS 'ŚWIĘC' SŁAWNOSŁAWNOK50-591K 900:30:26.85+00:12:196:059.9
24MARCZAK Małgorzata 21ŻELKOWOK50-592K 1000:33:39.60+00:15:326:438.9
25BUDZYŃSKA Elżbieta 3SŁUPSKK50-593K 1100:35:12.95+00:17:057:028.5
26SOLAK Halina 26K-60+1K 1200:47:45.15+00:29:379:336.3
Znaleziono 26 wynik(ów)