BIEGIEM DO KOSZAR

Organizator:
Modlin sp. z o. o.
Data:
2019-05-17
Miejsce:
Modlin
Dystans:
5 km
Zgłoszonych:
431
Wystartowało:
381
Nie ukończyło:
0
Ukończyło:
381
Na trasie:
0
Pełne wyniki dla 0km:
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | Drużynowa | Kobiety Open | Mężczyźni Open

Klasyfikacja wg czasów netto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaCzas startu
  
1ZARZYCKI Piotr 1WARSZAWAMężczyźni Open00:00:02
2WASIAK Rafał 2LEGIONOWOMężczyźni Open00:00:02
3NIKOŁAJÓW Adam 4Oddział ZabezpieczeniaWARSZAWAMężczyźni Open00:00:02
4IMIELSKA Izabela 5Oddział Zabezpieczenia GStIŁŻAKobiety Open00:00:02
5DZIERŻAWSKI Jan 6C&FWARSZAWAMężczyźni Open00:00:02
6NOWAK Agnieszka 3NADMAKobiety Open00:00:03
7SOBOWIEC Mariusz 10C&F Running TeamWARSZAWAMężczyźni Open00:00:03
8DZIEPAK Piotr 121 BLTrWOLA MROKOWSKAMężczyźni Open00:00:31
9JUKIEWICZ Krzysztof 13KOZIOROŻEC / Wkurw_TeamLEGIONOWOMężczyźni Open00:00:31
10ZIĘTARA Rajmund 142 RBLog Skład ZegrzeINOWROCŁAWMężczyźni Open00:00:31
11BORYS Marcin 1552 batalion lekkiej piechotyOSTRÓW MAZOWIECKAMężczyźni Open00:00:31
12MAŁECKI Dariusz 176 MBOT, 64 Batalion Lekkiej Piechoty w PłockuPŁOCKMężczyźni Open00:00:31
13JARZYNKA Bartosz 11"Sky za wodą" Poniatowo ŻUROMINMężczyźni Open00:00:32
14SZYDŁOWSKI Jarosław 165MBOT WARSZAWAMężczyźni Open00:00:32
15MOLSA Konrad 196 MBOT, 65 Batalion Lekkiej Piechoty w PomiechówkuNOWY DWÓR MAZOWIECKIMężczyźni Open00:00:32
16HUBAR Tomasz 207dlotTOMASZOW MAZOWIECKIMężczyźni Open00:00:33
17BILIŃSKA Joanna 22RUNNERBPŁOŃSKKobiety Open00:00:45
18CHMIELEWSKA Kinga 23RUNNERBLEGIONOWOKobiety Open00:00:45
19DUDCZAK Aleksandra 24RUNNERBWARSZAWAKobiety Open00:00:45
20IWASZKIEWICZ Michał 25RUNNERBWARSZAWAMężczyźni Open00:00:45
21KACZOROWSKI Paweł 26RUNNERBNOWY DWÓR MAZOWIECKIMężczyźni Open00:00:45
22KURKOWSKI Jarosław 27RUNNERBNOWY DWÓR MAZOWIECKIMężczyźni Open00:00:45
23RÓŻYCKI Jarek 30RUNNERBLEGIONOWOMężczyźni Open00:00:45
24ARBASZEWSKI Marcin 21RUNNERBNOWY DWÓR MAZOWIECKIMężczyźni Open00:00:46
25PIOTROWSKI Grzegorz 28RUNNERBPŁOŃSKMężczyźni Open00:00:46
26POSIEWKA Jacek 29RUNNERBNOWY DWÓR MAZOWIECKIMężczyźni Open00:00:46
27TROJANOWSKI Maciej 31RUNNERBPŁOŃSKMężczyźni Open00:01:00
28WILCZEK Marta 32RUNNERBLEGIONOWOKobiety Open00:01:00
29ŻAGLEWSKA Jolanta 33RUNNERBPŁOŃSKKobiety Open00:01:01
30ŻAGLEWSKI Dariusz 34RUNNERBPŁOŃSKMężczyźni Open00:01:01
31ZIELIŃSKI Tomasz 35Always happyGDANSKMężczyźni Open00:01:01
32SOKOŁOWSKI Darek 36AZS WarszawaWARSZAWAMężczyźni Open00:01:01
33SZCZEPAŃSKI Michał 39Bestie OCR LegionowoLEGIONOWOMężczyźni Open00:01:01
34KAMIŃSKA Marta 91LorakJABŁONNAKobiety Open00:01:01
35RAPINCZUK Jan 38BdsUOT WarszawaNOWY DWÓR MAZOWIECKIMężczyźni Open00:01:02
36SZAROW Paulina 40Bestie OCR LegionowoNOWY DWÓR MAZOWIECKIKobiety Open00:01:02
37ZAREMBA Wojciech 49Crosfit UrsusWARSAWAMężczyźni Open00:01:12
38GRYZ Jacek 42BRAVEHEARTS LEGIONOWOJANÓWEK PIERWSZYMężczyźni Open00:01:13
39CZARNOTA Dorota 43Bravehearts LegionowoLEGIONOWOKobiety Open00:01:13
40PIEKARSKI Paweł 44BRAVEHEARTS LEGIONOWOLEGIONOWOMężczyźni Open00:01:13
41GAWROŃSKA Agata 45Bravehearts Legionowo JABŁONNAKobiety Open00:01:13
42RYBICKI Tomasz 46Bravehearts Legionowo LEGIONOWO Mężczyźni Open00:01:13
43SŁONECKA Anna 47Bravehearts Legionowo WARSZAWAKobiety Open00:01:13
44WOJTOWICZ Krzysztof 50Deloitte Adventure TeamGOLENIÓWMężczyźni Open00:01:13
45PACIOREK Paweł 41Biegaj Pod Okiem TreneraMARKIMężczyźni Open00:01:14
46SZOPA Bartosz 48CiabaterosPRUSZKÓW Mężczyźni Open00:01:14
47NIEWĘGŁOWSKI Marcin 53Doping BorkiBORKIMężczyźni Open00:01:31
48KMIECIAK Piotr 54Droga Do UltraŁÓDŹMężczyźni Open00:01:31
49KWIATKOWSKI Kajetan 55dRUNk WarriorsGDAŃSKMężczyźni Open00:01:31
50BUDNIAK Przemysław 59Enea Zbieramy Biegamy PomagamyDĄBRÓWKAMężczyźni Open00:01:31
51KRZEMIEŃ Krzysztof 60Run Flint RunPOZNAŃMężczyźni Open00:01:31
52RYDZ Adrian 51Doczłapię do mety PIASECZNOMężczyźni Open00:01:32
53KWIATKOWSKA Alicja 56dRUNk WarriorsKobiety Open00:01:33
54PIOTROWSKI Jerzy 57DZIADY OCRWARSZAWAMężczyźni Open00:01:34
55JABŁONKA Radosław 58DZIADY OCR WYSZKÓW Mężczyźni Open00:01:41
56ZDUNEK Michał 62EuroSoft Team / wkurw_teamWARSZAWAMężczyźni Open00:01:51
57KALETA Piotr 63FC FANGAWARSZAWAMężczyźni Open00:01:51
58GAWRYŁO Joanna 67Grupa Po-SUV-iści WARSZAWAKobiety Open00:01:51
59DUDZIŃSKA Sabina 52DOGOŃ Grodzisk Mazowiecki GRODZISK MAZOWIECKIKobiety Open00:01:52
60MISZCZAK Maciej 61e-point S.A.GŁOSKÓWMężczyźni Open00:01:52
61WALCZAK Marek 66Goodshot WARSZAWA Mężczyźni Open00:01:52
62PODOLAK Ewelina 69INSIZABELIN CKobiety Open00:01:52
63RADWAN-PYTLEWSKI Paweł 64Fundacja Morsy Wołomin-KobyłkaWOŁOMINMężczyźni Open00:01:53
64GONTARZ Marek 65GAJMWARSZAWAMężczyźni Open00:01:53
65ORLICKA Anetta 68Homohibernatus JABLONNAKobiety Open00:01:53
66SIECZKOWSKA Małgorzata 70Klub Biegacza Rtv Euro AgdWARSZAWAKobiety Open00:01:53
67ŻYWEK Sylwia 71Hardcorowe WychylylybymyCAŁOWANIEKobiety Open00:02:11
68ŁĄCKI Łukasz 73Hardcorowe WychylylybymyNOWY DWÓR MAZOWIECKIMężczyźni Open00:02:11
69KALEJA Kamil 80Klub EkwadorMODLIN TWIERDZAMężczyźni Open00:02:11
70AJZAK Elżbieta 72Hardcorowe WychylylybymyJÓZEFÓWKobiety Open00:02:12
71CHMIELEWSKI Mateusz 74Hardcorowe WychylylybymyOTWOCKMężczyźni Open00:02:12
72LECH Mateusz 75Hardcorowe WychylylybymyOTWOCKMężczyźni Open00:02:12
73MAJSZCZYK Paulina 76Hardcorowe WychylylybymyOTWOCKKobiety Open00:02:12
74GAWROŃSKI Michał 77iSerwis.net.plMONIOCHYMężczyźni Open00:02:12
75KRÓL Magdalena 78iSerwis.net.plNOWY DWÓR MAZOWIECKIKobiety Open00:02:12
76KRÓL Tomasz 79iSerwis.net.plNOWY DWÓR MAZOWIECKIMężczyźni Open00:02:12
77TETKOWSKI Michał 85Husaria Race TeamNOWY DWÓR MAZOWIECKI Mężczyźni Open00:02:22
78TAPEREK Mariusz 84Husaria Race TeamNOWY DWÓR MAZOWIECKIMężczyźni Open00:02:24
79NOWECKI Michał 88KASZTANYWRĘCZAMężczyźni Open00:02:24
80KLIMKIEWICZ Beata 90Kontener FormyGDYNIAKobiety Open00:02:24
81ABRAMCZYK Marta 81Husaria Race TeamNOWY DWÓR MAZOWIECKIKobiety Open00:02:25
82KRAJEWSKI Marek. 83Husaria Race TeamNOWY DWÓR MAZOWIECKIMężczyźni Open00:02:25
83BLICHARSKA Barbara 86KASZTANYKAŁUSZYNKobiety Open00:02:25
84ZAGÓRSKA Aleksandra 87KASZTANYKAŁUSZYNKobiety Open00:02:25
85ADAMKIEWICZ Mirosław 89KM AKTYWNI SochaczewSOCHACZEWMężczyźni Open00:02:25
86BIELEC Karol 93LorakNOWY DWÓR MAZOWIECKIMężczyźni Open00:02:41
87JAWOREK Anna 96LorakNOWY DWÓR MAZOWIECKIKobiety Open00:02:41
88OWCZAREK Katarzyna 98LorakNOWY DWÓR MAZOWIECKIKobiety Open00:02:41
89MUCHA Robert 92LorakKROCZEWOMężczyźni Open00:02:42
90GOLLNIK Daria 94LorakNOWY DWÓR MAZOWIECKIKobiety Open00:02:42
91GOLLNIK Adam 95LorakNOWY DWÓR MAZOWIECKIMężczyźni Open00:02:42
92KAMIŃSKI Piotr 97LorakNOWY DWÓR MAZOWIECKIMężczyźni Open00:02:42
93STRADZA Katarzyna 99LorakNOWY DWÓR MAZOWIECKIKobiety Open00:02:42
94KOCHANOWSKI Sebastian 100LorakNOWY DWÓR MAZOWIECKI Mężczyźni Open00:02:42
95KLIMEK-MAJEWSKA Magdalena 143RozbiegaMy Nowy DworNOWY DWÓR MAZOWIECKI Kobiety Open00:02:42
96MAJEWSKI Łukasz 303NOWY DWÓR MAZOWIECKIMężczyźni Open00:02:42
97TOMASZEK Przemyslaw 389NOWY DWÓR MAZ Mężczyźni Open00:02:42
98TIMOSZUK Dagmara 104Lost in sportDĘBLINKobiety Open00:02:52
99WOSK Jacek 105Lost in Sport/BsWRYKIMężczyźni Open00:02:52
100PAWLIK Mateusz 106MałpkiWARSZAWAMężczyźni Open00:02:52
101ZAWIŚLAK Aleksandra 107MałpkiWARSZAWAKobiety Open00:02:52
102ZAWIŚLAK Tomasz 108MałpkiWARSZAWAMężczyźni Open00:02:52
103PISZCZAKO Tomasz 102Lirene Ranning TeamWARSZAWAMężczyźni Open00:02:53
104TIMOSZUK Łukasz 103Lost in sportDĘBLINMężczyźni Open00:02:53
105KĄDZIELAWA Mateusz 112LS World RunKRAKÓWMężczyźni Open00:03:14
106GROCHALA Sebastian 113LS World RunŁÓDŹMężczyźni Open00:03:14
107LEMAŃSKI Marcin 114LS World RUNNOWY DWÓR MAZOWIECKIMężczyźni Open00:03:14
108ANUSZEWSKI Krzysztof 117LS World RunWARSZAWAMężczyźni Open00:03:14
109MICHALSKA Karolina 119LS World RunWARSZAWAKobiety Open00:03:14
110PODWYSOCKI Paweł 120LS World RunWARSZAWAMężczyźni Open00:03:14
111WOŹNY Michał 111LS World RunKOZIENICEMężczyźni Open00:03:15
112ZAJĄC Piotr 115LS World RunPRUSZKÓWMężczyźni Open00:03:15
113BUGAJSKI Paweł 118LS World RUNWARSZAWAMężczyźni Open00:03:15
114STOLARCZYK Gosia 121LS World RunWARSZAWAKobiety Open00:03:31
115LISZEWSKI Paweł 122LS World RunWARSZAWA Mężczyźni Open00:03:31
116KUNA Sebastian 124LS World Run WARSZAWAMężczyźni Open00:03:31
117KROK Krzysztof 127niezrzeszonyMUSZYNAMężczyźni Open00:03:31
118MICHALSKI Robert 128Nocne Piłowanie AgrykoliWARSZAWAMężczyźni Open00:03:31
119GASINSKI Krzysztof 130Piekni i BestieOŻARÓW MAZOWIECKIMężczyźni Open00:03:31
120MALCZEWSKI Hubert 125MOCZYMORDKICZYŻÓWKA Mężczyźni Open00:03:32
121SZARSZEWSKI Marcin 126Nasielsk Baszta TeamNOWE PIEŚCIROGI Mężczyźni Open00:03:32
122KUŚMIERKIEWICZ Maciej 138Sochaczewskie Centrum Sportów WalkiSOCHACZEWMężczyźni Open00:03:51
123TUCZYŃSKI Robert 133ORT ŁomiankiŁOMIANKIMężczyźni Open00:03:52
124DUBAS Bartosz 134Otchłań HadesuPOZNAŃMężczyźni Open00:03:52
125KUBJATKO Michal 135Otchłań HadesuPOZNAŃMężczyźni Open00:03:52
126CZERNECKI Piotr 136Rescue TeamNASIELSKMężczyźni Open00:03:52
127MASKIEWICZ Magdalena 137Runners Team JabłonnaJABŁONNAKobiety Open00:03:52
128PŁACZKIEWICZ Robert 139SOL3|SquadRUNBYDGOSZCZMężczyźni Open00:03:52
129IRZYK Piotr 140Sportowy WyszogródPŁOCK Mężczyźni Open00:03:52
130STYŚ Maciej 378ŁOCHÓWMężczyźni Open00:03:52
131BAGNICKI Dariusz 141RozbieaMy Nowy DwórNOWY DWÓR MAZOWIECKIMężczyźni Open00:04:10
132NOWAK Daniel 144RozbiegaMy Nowy DworPOMIECHÓWEKMężczyźni Open00:04:10
133KORZEŃ Adam 145RozbiegaMy Nowy DwórNOWY DWÓR MAZOWIECKIMężczyźni Open00:04:10
134SUCHAŃSKI Michał 147STRAŻ JRG 11WARSZAWAMężczyźni Open00:04:10
135GRAMSZ Miłosz 150Szkoła podstawowa nr 13 PabianicePABIANICEMężczyźni Open00:04:10
136KISIEL Dominik 146STRAŻ JRG 11OBRĘBEKMężczyźni Open00:04:11
137ZIMNY Mateusz 148STRAŻ JRG 11WARSZAWAMężczyźni Open00:04:11
138KACPRZAK Maja 149Strong AFWARSZAWAKobiety Open00:04:11
139SOBIESZEK Natalia 371WIELISZEW Kobiety Open00:04:11
140PRACZ Wiktoria 155SGSPWARSZAWAKobiety Open00:04:30
141SURMACZ Jakub 157SGSPWARSZAWA Mężczyźni Open00:04:30
142KORGA Przemysław 151SGSPWARSZAWAMężczyźni Open00:04:31
143MAJEK Michał 152SGSPWARSZAWAMężczyźni Open00:04:31
144MIOTK Andrzej 153SGSPWARSZAWAMężczyźni Open00:04:31
145ŻOŁNACZ Szymon 156SGSPWARSZAWAMężczyźni Open00:04:31
146KOPYTKO Małgorzata 160WATPASIKONIE Kobiety Open00:04:31
147PODLASIŃSKI Rafał 190GĄSOCIN Mężczyźni Open00:04:32
148POMASKI Bartłomiej 154SGSPWARSZAWAMężczyźni Open00:04:36
149OLEJNIK Rafał 163Wataha TeamCHORZÓWMężczyźni Open00:04:51
150GALIŃSKA Magdalena 161Warszawski ZaułekLEGIONOWOKobiety Open00:04:52
151SMOCZYK Hubert 162Warszawski ZaułekWARSZAWAMężczyźni Open00:04:52
152PENKALSKA Magdalena 164Wieliszew Heron TeamWIELISZEWKobiety Open00:04:52
153RÓŻYCKI Grzegorz 165Wujek SebastianCZĄSTKÓW MAZ.Mężczyźni Open00:04:52
154WNUKOWSKA Natalia 166Wujek SebastianNOWY DWÓR MAZOWIECKIKobiety Open00:04:52
155RÓŻYCKA Magdalena 167Wujek SebastianNOWY DWÓR MAZOWIECKI Kobiety Open00:04:52
156WOJTYRA Jarosław 168ZwierzentaWARSZAWAMężczyźni Open00:04:52
157SKOLIK Andrzej 169CYBULICE MAŁEMężczyźni Open00:04:52
158BARANOWSKI Jarosław 172OSTROŁĘKAMężczyźni Open00:05:12
159DOBROWOLSKA Ania 173OSTROŁĘKAKobiety Open00:05:12
160KRYSIŃSKI Andrzej 175OSTROŁĘKAMężczyźni Open00:05:12
161KRYSIŃSKI Wojciech 176OSTROŁĘKA Mężczyźni Open00:05:12
162GÓRNAŚ Tomasz 178BOŻA WOLAMężczyźni Open00:05:12
163GÓRNAŚ Zofia 179BOŻA WOLAKobiety Open00:05:12
164LENDZISZEWSKI Tomasz 177RZĄŚNIKMężczyźni Open00:05:13
165KAMIENIECKI Tomasz 180WYSZKÓWMężczyźni Open00:05:13
166KŁOS Sebastian 171DRĘŻEWOMężczyźni Open00:05:14
167BUDZIK Jacek 181wkurw_teamNOWE GROCHALEMężczyźni Open00:05:31
168SZAFRAŃSKA Aleksandra 187wkurw_teamWARSZAWAKobiety Open00:05:31
169PODLASIŃSKI Wojciech 182wkurw_teamPRUSZKÓWMężczyźni Open00:05:32
170DEJNEKA Katarzyna 183wkurw_teamTYCHY Kobiety Open00:05:32
171KOŁCIUK Wojciech 184wkurw_teamWARSZAWAMężczyźni Open00:05:32
172SMOGORZEWSKA Marta 185wkurw_teamWARSZAWAKobiety Open00:05:32
173SMOGORZEWSKI Michał 186wkurw_teamWARSZAWAMężczyźni Open00:05:32
174JACHIMOWSKI Michał 189DUCZKIMężczyźni Open00:05:32
175ADAMCZYK Kinga 191WARSZAWAKobiety Open00:05:51
176ARNOLD Aldona 192WARSZAWAKobiety Open00:05:51
177AUGUSTYNIAK Tomasz 193WARSZAWAMężczyźni Open00:05:51
178BEDNAREK Piotr 197RAWA MAZOWIECKAMężczyźni Open00:05:51
179BIELSKA Katarzyna 199SKIERDYKobiety Open00:05:51
180BIŃKOWSKI Radosław 200WARSZAWAMężczyźni Open00:05:51
181BIELIŃSKA Iwona 198WARSZAWA Kobiety Open00:05:52
182JASKÓŁA Joanna 250NOWY DWÓR MAZOWIECKI Kobiety Open00:05:52
183BODEK Katarzyna 201WARSZAWAKobiety Open00:06:11
184BOGDAN Marcin 202WARSZAWAMężczyźni Open00:06:11
185BOJAR Paweł 203WARSZAWAMężczyźni Open00:06:11
186BOJKO Agnieszka 204WARSZAWAKobiety Open00:06:11
187BORKOWSKI Jacek 206WARSZAWAMężczyźni Open00:06:11
188BRYŁA Kamil 208WARSZAWAMężczyźni Open00:06:11
189BRYŃSKA-NOWAK Anna 209RADOMKobiety Open00:06:11
190BUDNICKA Katarzyna 210ZAKROCZYM Kobiety Open00:06:11
191BRATKOWSKI Kamil 207WARSZAWA Mężczyźni Open00:06:12
192CHYŁA Kinga 212WARSZAWAKobiety Open00:06:31
193DĄBROWSKA Karolina 217WARSZAWAKobiety Open00:06:31
194DĄBROWSKI Krystian 218NOWY DWÓR MAZOWIECKIMężczyźni Open00:06:31
195FILOCHOWSKA Marta 220SZCZYTNOKobiety Open00:06:31
196CZERNICHOWSKA Ewelina 213KIELCEKobiety Open00:06:31
197DANA Artur 215POMIECHÓWEKMężczyźni Open00:06:31
198DARCZYŃSKA Kinga 216SMARDZEWICEKobiety Open00:06:31
199CHOŁUJ Jacek 211WARSZAWAMężczyźni Open00:06:32
200DALECKI Łukasz 214NOWE PIEŚCIROGIMężczyźni Open00:06:32
201FIRA Karolina 221OTWOCK Kobiety Open00:06:51
202FRĄTCZAK Piotr 223ŁÓDŹMężczyźni Open00:06:51
203GADOMSKI Łukasz 224PŁOŃSKMężczyźni Open00:06:51
204GAJOS Pawel 225KIELCEMężczyźni Open00:06:51
205GAŁADYK Agnieszka 226WARSZAWAKobiety Open00:06:51
206GAŁEK Katarzyna 227OSTRÓW MAZOWIECKAKobiety Open00:06:51
207GĘCA Piotr 229WARSZAWAMężczyźni Open00:06:51
208GIELNIEWSKA Marlena 230LEGIONOWOKobiety Open00:06:51
209FOLGA Tomasz 222PABIANICE Mężczyźni Open00:06:52
210GAUDYN Marcin 228WARSZAWAMężczyźni Open00:06:52
211GRAMSZ Mateusz 236PABIANICEMężczyźni Open00:07:11
212GOLISZ Marcin 232WARSZAWAMężczyźni Open00:07:11
213GOLISZ Magdalena 233WARSZAWAKobiety Open00:07:11
214GRAMSZ Tomasz 237PABIANICEMężczyźni Open00:07:11
215GROBEREK Monika 238WARSZAWAKobiety Open00:07:11
216GRZESZCZYK Malwina 240LEGIONOWOKobiety Open00:07:11
217GODLEWSKA Renata 231WARSZAWAKobiety Open00:07:12
218GRALA Dominik 235RAWA MAZOWIECKAMężczyźni Open00:07:12
219GROMADA Radosław 239WARSZAWAMężczyźni Open00:07:12
220GRZYBOWSKA Paulina 241WARSZAWAKobiety Open00:07:31
221INOROWICZ Joanna 243WARSZAWAKobiety Open00:07:31
222JACOSZEK Wojciech 244NOWY DWÓR MAZOWIECKIMężczyźni Open00:07:31
223JAKÓBCZAK Karolina 245WARSZAWAKobiety Open00:07:31
224JAKUBIK Michał 246LESZNOMężczyźni Open00:07:31
225JAKUBIK Filip 247LESZNOMężczyźni Open00:07:31
226JASIUL Mariola 249LEGIONOWOKobiety Open00:07:32
227JASTRZĘBSKA Aleksandra 251NOWY DWÓR MAZOWIECKIKobiety Open00:07:51
228JASTRZĘBSKI Adam 252WARSZAWAMężczyźni Open00:07:51
229JEŻEWSKA Angelika 254WARSZAWAKobiety Open00:07:51
230JĘDRZEJEWSKI Paweł 255WARSZAWAMężczyźni Open00:07:51
231JOBDA Marta 256ZAKROCZYMKobiety Open00:07:51
232JOBDA Maciej 257ZAKROCZYMMężczyźni Open00:07:51
233KABATA Paweł 258NOWY DWÓR MAZOWIECKI Mężczyźni Open00:07:51
234JAWORSKA Justyna 253PUŁAWY Kobiety Open00:07:52
235KACZERSKI Kamil 260NOWY DWÓR MAZOWIECKIMężczyźni Open00:07:52
236KACZYŃSKA Dorota 262NOWY DWÓR MAZOWIECKI Kobiety Open00:08:11
237KALBARCZYK Regina 263KOZIENICEKobiety Open00:08:11
238KEMPIŃSKA Magdalena 268SWIEBODZICEKobiety Open00:08:12
239KARASIEWICZ Katarzyna 265KULIGÓWKobiety Open00:08:12
240KEMPIŃSKA Izabela 269ŚWIEBODZICE Kobiety Open00:08:12
241KĘDZIERSKI Mieczysław 270MILANÓWEKMężczyźni Open00:08:12
242KOŁACZ Anna 276WARSZAWAKobiety Open00:08:30
243KOSZUTSKA Katarzyna 279WARSZAWAKobiety Open00:08:30
244KIEŁBASA Dominik 271OŻARÓW MAZOWIECKI Mężczyźni Open00:08:31
245KLECZKOWSKA Katarzyna 272WARSZAWAKobiety Open00:08:31
246KLĘCZAJ Katarzyna 273LEGIONOWOKobiety Open00:08:31
247KOCHAŃSKA Joanna 274WARSZAWAKobiety Open00:08:31
248KOCHAŃSKI Rafał 275WARSZAWAMężczyźni Open00:08:31
249KOPCZYŃSKI Michał 277OLSZEWNICA STARAMężczyźni Open00:08:31
250KOŚCIELAK Urszula 280WARSZAWAKobiety Open00:08:31
251KOPEĆ Anna 278NOWY DWÓR MAZOWIECKI Kobiety Open00:08:32
252KOWALCZYK Marlena 283SULEJÓWEKKobiety Open00:08:51
253KOWNACKA Olga 284BOZA WOLAKobiety Open00:08:51
254KOWNACKI Mariusz 285NOWY DWOR MAZOWIECKIMężczyźni Open00:08:51
255KOZŁOWSKI Piotr 286SOCHACZEWMężczyźni Open00:08:51
256KRYSTKIEWICZ Piotr 287KOZŁOWOMężczyźni Open00:08:51
257KOTYNSKA Barbara 282TOMASZOW MAZOWIECKIKobiety Open00:08:52
258KUPIŃSKI Krzysztof 288KIELCEMężczyźni Open00:08:52
259PIOTROWICZ Sylwia 342KIELCEKobiety Open00:08:52
260LEWANDOWSKI Paweł 293NIDZICAMężczyźni Open00:09:10
261ŁOBODA Piotr 299WAŁCZMężczyźni Open00:09:10
262KWIATKOWSKA Maja 291WARSZAWAKobiety Open00:09:11
263LIPOWSKI Maciej 294WARSZAWAMężczyźni Open00:09:11
264LIPSKI Maciek 295RAWA MAZOWIECKAMężczyźni Open00:09:11
265LUS Tomasz 297ŁOWICZMężczyźni Open00:09:11
266MAGDALIŃSKA Żaneta 300NOWY DWÓR MAZOWIECKIKobiety Open00:09:11
267LITWINEK Paweł 296NOWY DWÓR MAZOWIECKIMężczyźni Open00:09:12
268MAJBOUR Karolina 301WARSZAWAKobiety Open00:09:31
269MAŁKOWSKI Arek 308NIDZICAMężczyźni Open00:09:31
270MANTORSKA Ewelina 309WARSZAWAKobiety Open00:09:31
271MAŚLANIK Dawid 310KROSNO ODRZAŃSKIEMężczyźni Open00:09:31
272MAJKA Grzegorz 304KIELCE Mężczyźni Open00:09:32
273MALCZYK Jacek 305NOWY DWÓR MAZOWIECKIMężczyźni Open00:09:32
274MATEŃKA Piotr 311WARSZAWAMężczyźni Open00:09:51
275MEKS Paweł 312NOWY DWÓR MAZOWIECKIMężczyźni Open00:09:51
276MROWIEC Katarzyna 315ŻYWIECKobiety Open00:09:51
277MUNIAK Rafał 318TUSZYMAMężczyźni Open00:09:51
278MUSIELAK Paulina 319JESIONKA Kobiety Open00:09:51
279NASKRĘT Mariusz 320RACOTMężczyźni Open00:09:51
280MALICKA Emilia 306SKRZESZEWKobiety Open00:09:52
281MRÓZ Sebastian 316KOMORÓWMężczyźni Open00:09:52
282MRÓZ Paulina 317NOWY DWÓR MAZOWIECKIKobiety Open00:09:52
283MOSAKOWSKI Piotr 314NOWY DWÓR MAZOWIECKIMężczyźni Open00:09:52
284MALICKI Kamil 307SKRZESZEWMężczyźni Open00:09:53
285NAWROZIDIS Slaw 321LEGIONOWOMężczyźni Open00:10:11
286NERĆ Zuzanna 322NOWY DWÓR MAZOWIECKIKobiety Open00:10:11
287NIKOŁAJUK Julia 323NOWY DWÓR MAZOWIECKIKobiety Open00:10:11
288NOSKO Adrian 324NOWY DWÓR MAZOWIECKIMężczyźni Open00:10:12
289NOWAK Łukasz 325RADOMMężczyźni Open00:10:12
290OLENDER Marcin 326PISZMężczyźni Open00:10:12
291WANOWSKI Andrzej 327Mężczyźni Open00:10:12
292ORZECHOWSKA Aleksandra 328NOWY DWÓR MAZOWIECKIKobiety Open00:10:12
293OSTROWSKI Rafał 329PŁOCK Mężczyźni Open00:10:12
294OWCZARCZYK Paweł 330STANISŁAWÓW PIERWSZYMężczyźni Open00:10:12
295PACHOLCZYK Mariusz 331MARKIMężczyźni Open00:10:31
296PASTUSZKA Anna 332WARSZAWAKobiety Open00:10:31
297PATORA Jacek 333PŁOCKMężczyźni Open00:10:31
298PĘKACKA Magdalena 337NOWY DWÓR MAZOWIECKIKobiety Open00:10:31
299PATRZYK Monika 335WARSZAWAKobiety Open00:10:31
300PAWŁOWSKA- LIS Maria 336JANOWIEC Kobiety Open00:10:31
301PIEKUT Agata 339NOWY DWÓR MAZOWIECKIKobiety Open00:10:31
302PIASECKI Michał 338WARSZAWAMężczyźni Open00:10:31
303PATRZYK Maciej 334WARSZAWAMężczyźni Open00:10:32
304PIERSA Malgorzata 340OSTROŁĘKAKobiety Open00:10:32
305PRUSINOWSKI Bartosz 346PRZASNYSZMężczyźni Open00:10:32
306KOT Agnieszka 281KIELCEKobiety Open00:10:53
307PIERŚCIENIAK Łukasz 341NOWY DWOR MAZOWIECKIMężczyźni Open00:10:53
308POPIS Katarzyna 345OTWOCKKobiety Open00:10:53
309PRZYBYLSKI Marcin 347JÓZEFÓWMężczyźni Open00:10:53
310PYRKA Szymon 348NIETKOWICEMężczyźni Open00:10:53
311PYSIEWICZ Filip 349POMIECHÓWEKMężczyźni Open00:10:53
312POLITAJ Adrian 344TOPOLINMężczyźni Open00:10:54
313PYSIEWICZ Mateusz 350POMIECHÓWEK Mężczyźni Open00:10:54
314RADZIKOWSKI Karol 352WARSZAWAMężczyźni Open00:11:21
315REY Patryk 354WARSZAWAMężczyźni Open00:11:21
316REY Andrzej 355WARSZAWAMężczyźni Open00:11:21
317RĘAKS Łukasz 356TWIERDZA MODLINMężczyźni Open00:11:21
318ROSAK Ewa 360NOWY DWÓR MAZOWIECKIKobiety Open00:11:21
319RAUFLAJSZ Bartosz 353WARSZAWAMężczyźni Open00:11:22
320ROCHALSKA Ania 357WARSZAWAKobiety Open00:11:22
321ROGOZIŃSKI Tomasz 359ŻUROMINMężczyźni Open00:11:22
322SABAJ Olga 364WARSZAWAKobiety Open00:11:42
323SALAK Bartłomiej 365WARSZAWAMężczyźni Open00:11:42
324SKIBNIEWSKI Grzegorz 369LEGIONOWO Mężczyźni Open00:11:42
325RÓŻALSKA Ewa 361POZNAŃKobiety Open00:11:43
326RYBAK Piotr 362WARSZAWAMężczyźni Open00:11:43
327RZEPCZYŃSKI Krzysztof 363NOWY DWÓR MAZOWIECKIMężczyźni Open00:11:43
328SAŁDAN Marta 366WARSZAWAKobiety Open00:11:43
329SKÓRA Sylwia 370SOCHACZEWKobiety Open00:11:43
330SOCHACZEWSKA Joanna 372GDAŃSKKobiety Open00:12:01
331STUDZIŃSKI Tomasz 377POMIECHÓWEKMężczyźni Open00:12:01
332SZLEZAK-RZEPECKA Mariola 380PIASECZNO Kobiety Open00:12:01
333STACHNIK Mirosław 374OŻARÓW MAZOWIECKIMężczyźni Open00:12:02
334SZCZEBLOWSKA Katarzyna 379WARSZAWAKobiety Open00:12:02
335TARCZYNSKI Marcin 383MARKIMężczyźni Open00:12:21
336TARGASZEWSKI Piotr 384SOCHACZEWMężczyźni Open00:12:21
337TEODORCZYK Michał 386WARSZAWAMężczyźni Open00:12:21
338TOMCZAK Marcin 390Mężczyźni Open00:12:21
339SZULC Katarzyna 381ZĄBKIKobiety Open00:12:22
340ŚWIEŻEWSKA Klementyna 382WARSZAWAKobiety Open00:12:22
341TELAKOWSKA Anita 385WARSZAWAKobiety Open00:12:22
342TKACZ Patryk 387WARSZAWAMężczyźni Open00:12:22
343TKACZYK Anna 388OTWOCKKobiety Open00:12:22
344TUROWSKA Anna 393WARSZAWAKobiety Open00:12:41
345TUSZYŃSKA Monika 395NOWY DWÓR MAZOWIECKI Kobiety Open00:12:41
346TUSZYŃSKI Dariusz 396NOWY DWÓR MAZOWIECKIMężczyźni Open00:12:41
347URBAN Sylwia 400OSTRÓW WIELKOPOLSKIKobiety Open00:12:41
348KARCZEWSKA Iwona 267LEŚNIEWOKobiety Open00:12:42
349TROJANOWSKI Maciej 391PŁOŃSKMężczyźni Open00:12:42
350TROSKA Mateusz 392ŚRODA ŚLĄSKAMężczyźni Open00:12:42
351TUROWSKI Artur 394WARSZAWAMężczyźni Open00:12:42
352TYBOR Przemysław 397TYCHYMężczyźni Open00:12:42
353UCHRONSKA Marzena 398LESNIEWOKobiety Open00:12:42
354UCHROŃSKI Grzegorz 399LEŚNIEWOMężczyźni Open00:12:42
355WASILEWSKA Małgorzata 405WARSZAWAKobiety Open00:13:01
356WINIARCZYK Bartłomiej 408WARSZAWAMężczyźni Open00:13:01
357WŁODARCZYK Dawid 409SÓJKI Mężczyźni Open00:13:01
358WALCZAK Piotr 404SULEJÓWEKMężczyźni Open00:13:02
359WAWRZEŃCZYK Sylwia 406SZEWCE Kobiety Open00:13:02
360URYŃ Iwona 401WIELISZEWKobiety Open00:13:02
361URYŃ Łukasz 402WIELISZEWMężczyźni Open00:13:02
362WACHOL Paweł 403ZAKRICZYMMężczyźni Open00:13:02
363WYSOCKI Przemysław 410WARSZAWAMężczyźni Open00:13:02
364WILIŃSKA Olga 407OŚNIKIKobiety Open00:13:03
365ZAKRZEWSKI Tomasz 413ZAKROCZYMMężczyźni Open00:13:23
366ZAREMBA Grzegorz 415KURPIE DWORSKIE 16Mężczyźni Open00:13:23
367ZAWIDZKA Kasia 416NOWY DWÓR MAZOWIECKI Kobiety Open00:13:23
368ZMYSŁOWSKA Martyna 417WYSZOGRÓDKobiety Open00:13:23
369ZYGMUNT Natalia 418PRUSZKÓWKobiety Open00:13:23
370WITKOWSKI Adam 420Mężczyźni Open00:13:23
371FABIAŃSKI Grzegorz 419Mężczyźni Open00:13:24
372GRZYBIŃSKI Dawid 421Mężczyźni Open00:13:41
373KOZŁOWSKA Sylwia 422Kobiety Open00:13:41
374KORAL Justyna 425Kobiety Open00:13:41
375SAPAŁA Krzysztof 428Mężczyźni Open00:13:41
376SAPAŁA Agnieszka 429Kobiety Open00:13:41
377GOSZCZYŃSKA Wiola 430Husaria Race TeamKobiety Open00:13:41
378KOSZNIRUK Elżbieta 431Kobiety Open00:13:41
379BRZĘCZKOWSKI Piotr 427Mężczyźni Open00:13:42
380SZAFRAŃSKA Justyna 426Kobiety Open00:13:43
381LACZKOWSKI Grzegorz 292OSTROŁĘKA Mężczyźni Open00:14:05
Znaleziono 381 wynik(ów)