BIEGIEM DO KOSZAR

Organizator:
Modlin sp. z o. o.
Data:
2020-08-21
Miejsce:
Modlin
Dystans:
5 km
Zgłoszonych:
126
Wystartowało:
115
Nie ukończyło:
2
Ukończyło:
113
Na trasie:
0
Pełne wyniki dla 0km:
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | Drużynowa | Kobiety Open | Mężczyźni Open

Klasyfikacja wg czasów netto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaCzas startuMoment startu
   
1ŁAPKO Joanna 123Kobiety Open00:04:482020-08-21 19:51:37
2SOSIŃSKI Sebastian 122Mężczyźni Open00:04:532020-08-21 19:51:42
3WOŹNIAK Małgorzata 120Kobiety Open01:26:452020-08-21 21:13:34
4WOŹNIAK Bartosz 121Mężczyźni Open01:26:452020-08-21 21:13:34
5BABIŃSKA Anna 1POZNAŃKobiety Open01:26:452020-08-21 21:13:34
6KLUKOWSKI Marcin 2WARSZAWAMężczyźni Open01:27:002020-08-21 21:13:49
7SOKOŁOWSKI Mateusz 3ZŁODZIEJE I PIJACYWARSZAWAMężczyźni Open01:27:172020-08-21 21:14:06
8DUDCZAK Aleksandra 4PIJANA SYPIALNIAWARSZAWAKobiety Open01:27:372020-08-21 21:14:26
9PECIO Mariusz 28CONSULTRISKWARSZAWAMężczyźni Open01:28:072020-08-21 21:14:56
10SUCHAŃSKI Michał 5CONSULTRISKWARSZAWAMężczyźni Open01:28:072020-08-21 21:14:56
11KISIEL Dominik 23CONSULTRISKPOKRZYWNICAMężczyźni Open01:28:082020-08-21 21:14:57
12SIŁA Justyna 33CONSULTRISKWOLA KRZYSZTOPORSKAKobiety Open01:28:082020-08-21 21:14:57
13ZIMNY Mateusz 58CONSULTRISKNIEBORÓWMężczyźni Open01:28:082020-08-21 21:14:57
14REY Andrzej 6REY RUNNING TEAMWARSZAWAMężczyźni Open01:28:332020-08-21 21:15:22
15DUBAS Bartosz 9POZNAŃMężczyźni Open01:28:552020-08-21 21:15:44
16KOT Agnieszka 12KIELCEKobiety Open01:29:342020-08-21 21:16:23
17JUKIEWICZ Krzysztof 13WKURW_TEAMLEGIONOWOMężczyźni Open01:29:552020-08-21 21:16:44
18ZARZYCKI Piotr 14WARSZAWAMężczyźni Open01:30:112020-08-21 21:17:00
19MRÓZ Sebastian 15KOMORÓWMężczyźni Open01:30:132020-08-21 21:17:02
20WRÓBEL Małgorzata 16RAWA MAZOWIECKAKobiety Open01:30:352020-08-21 21:17:24
21GAJEK Aleksandra 17WARSZAWAKobiety Open01:30:532020-08-21 21:17:42
22ZIELIŃSKA Monika 18MIERZYNKobiety Open01:31:142020-08-21 21:18:03
23SALAK Bartłomiej 19LEGIA BOKSWARSZAWAMężczyźni Open01:31:352020-08-21 21:18:24
24RYDZ Adrian 22DYSPOZYCJA DNIA TEAMPIASECZNOMężczyźni Open01:31:502020-08-21 21:18:39
25TELAKOWSKA Anita 8WARSZAWAKobiety Open01:32:102020-08-21 21:18:59
26TELAKOWSKI Marcin 25WARSZAWAMężczyźni Open01:32:112020-08-21 21:19:00
27WOJTOWICZ Krzysztof 26DELOITTE ADVENTURE TEAMGOLENIÓWMężczyźni Open01:32:312020-08-21 21:19:20
28PIECZATOWSKA Ewelina 27MIERZYNKobiety Open01:32:462020-08-21 21:19:35
29PIETRAS Wojciech 29SOCHACZEWMężczyźni Open01:32:492020-08-21 21:19:38
30NASKRĘT Mariusz 30RACOTMężczyźni Open01:33:152020-08-21 21:20:04
31BEDNAREK Piotr 31RAWA MAZOWIECKAMężczyźni Open01:33:342020-08-21 21:20:23
32SZAFRAŃSKA Aleksandra 32WKURW_TEAMPIASTÓWKobiety Open01:33:512020-08-21 21:20:40
33PYRKA Szymon 34SPARTA NIETKOWICESULECHÓWMężczyźni Open01:34:112020-08-21 21:21:00
34REY Patryk 35REY RUNNING TEAMPRUSZKÓWMężczyźni Open01:34:302020-08-21 21:21:19
35ZDUNEK Michał 36WKURW_TEAMWARSZAWAMężczyźni Open01:34:502020-08-21 21:21:39
36KONSALIK Marcin 38FALA KAZUŃ :DNOWY DWÓR MAZOWIECKIMężczyźni Open01:35:062020-08-21 21:21:55
37KOZŁOWSKA Monika 20WARSZAWAKobiety Open01:35:302020-08-21 21:22:19
38MAMCARZ Krzysztof 7SOCHACZEWMężczyźni Open01:35:302020-08-21 21:22:19
39ADAMCZAK Józef 39ZBĄSZYŃ POZNAŃSKA 41Mężczyźni Open01:35:482020-08-21 21:22:37
40SULEJCZYK Piotr 401.BLTRBUDY BACZACKIEMężczyźni Open01:36:072020-08-21 21:22:56
41KEMPA Piotr 41OBSTAWIAMYTORUŃMężczyźni Open01:36:292020-08-21 21:23:18
42MASKIEWICZ Magdalena 42I LOVE PRZYLESIEJABŁONNAKobiety Open01:36:442020-08-21 21:23:33
43SKOLIK Andrzej 43FUNDACJA WOJSKOWOŚCI POLSKIEJCYBULICE MAŁEMężczyźni Open01:37:002020-08-21 21:23:49
44WOJTYRA Jaroslaw 44ZWIERZENTAWARSZAWAMężczyźni Open01:37:182020-08-21 21:24:07
45JANISZEWSKI Aleksander 45WARSZAWAMężczyźni Open01:37:352020-08-21 21:24:24
46WACHOL Paweł 46ZAKROCZYMMężczyźni Open01:37:542020-08-21 21:24:43
47SZYDLOWSKI Jarosław 4745BLPPŁOŃSKMężczyźni Open01:38:012020-08-21 21:24:50
48SAŁDAN Marta 48BLOG PATRIOTKIWARSZAWAKobiety Open01:38:122020-08-21 21:25:01
49WIĘZIK Marcin 70WILAMOWICEMężczyźni Open01:38:172020-08-21 21:25:06
50SALAK Katarzyna 49WARSZAWAKobiety Open01:38:322020-08-21 21:25:21
51GRYZ Jacek 50BRAVEHEARTS LEGIONOWONOWY DWÓR MAZMężczyźni Open01:38:532020-08-21 21:25:42
52WYRZYK Magdalena 52WĘGRÓWKobiety Open01:39:082020-08-21 21:25:57
53POGONOWSKI Radosław 51SIEDLCEMężczyźni Open01:39:262020-08-21 21:26:15
54KACZMAREK Bartosz 53NOWY DWÓR MAZOWIECKIMężczyźni Open01:39:302020-08-21 21:26:19
55MOSAKOWSKI Piotr 54NOWY DWÓR MAZOWIECKIMężczyźni Open01:39:562020-08-21 21:26:45
56KARASIEWICZ Katarzyna 56KULIGÓWKobiety Open01:40:162020-08-21 21:27:05
57SZULC Kasia 57ZĄBKIKobiety Open01:40:162020-08-21 21:27:05
58PTASIŃSKA Joanna 59SMACZNA KAWUSIANOWY DWÓR MAZOWIECKIKobiety Open01:40:462020-08-21 21:27:35
59KRÓL Patrycja 60SMACZNA KAWUSIAWARSZAWAKobiety Open01:40:462020-08-21 21:27:35
60JAWORSKA Anna 21SMACZNA KAWUSIAMARKIKobiety Open01:40:472020-08-21 21:27:36
61JAWORSKA Katarzyna 61SMACZNA KAWUSIAWARSZAWAKobiety Open01:40:472020-08-21 21:27:36
62JAWORSKI Sylwester 10SMACZNA KAWUSIAMARKIMężczyźni Open01:40:482020-08-21 21:27:37
63ŚLIWIŃSKI Krystian 62STARE GROCHALEMężczyźni Open01:41:052020-08-21 21:27:54
64GÓRNAŚ Tomasz 64BOXING TEAM NOSIRBOŻA WOLAMężczyźni Open01:41:102020-08-21 21:27:59
65BORKOWSKA Joanna 65BOXING TEAM NOSIRNOWY DWÓR MAZOWIECKIKobiety Open01:41:102020-08-21 21:27:59
66MACIŃSKA Małgorzata 68BOXING TEAM NOSIRNOWY DWÓR MAZOWIECKIKobiety Open01:41:122020-08-21 21:28:01
67GÓRNAŚ Zosia 63BOXING TEAM NOSIRBOŻA WOLAKobiety Open01:41:132020-08-21 21:28:02
68PTASZEK Agnieszka 66BOXING TEAM NOSIRNOWY DWÓR MAZOWIECKIKobiety Open01:41:142020-08-21 21:28:03
69STOLARSKA Anna 67BOXING TEAM NOSIRNOWY DWÓR MAZOWIECKIKobiety Open01:41:142020-08-21 21:28:03
70KRYSZTOFIAK Katarzyna 71BOXING TEAM NOSIRNOWY DWÓR MAZOWIECKIKobiety Open01:41:152020-08-21 21:28:04
71REICHEL Ewa 72BOXING TEAM NOSIRNOWY DWÓR MAZOWIECKIKobiety Open01:41:152020-08-21 21:28:04
72RADZIKOWSKI Karol 69WARSZAWAMężczyźni Open01:41:362020-08-21 21:28:25
73KRZYŻANOWSKI Krzysztof 73NOWY DWÓR MAZOWIECKIMężczyźni Open01:41:362020-08-21 21:28:25
74LISIECKI Adam 74LEGIONOWOMężczyźni Open01:41:552020-08-21 21:28:44
75STACHNIK Mirosław 75KRIO-FAZA PRUSZKÓWOŻARÓW MAZOWIECKIMężczyźni Open01:42:152020-08-21 21:29:04
76BRZECZKOWSKI Piotr 76WARSZAWAMężczyźni Open01:42:302020-08-21 21:29:19
77LEŚNICZAK Barbara 78#ŻYCIETRWAJZIELONKAKobiety Open01:42:322020-08-21 21:29:21
78GRĄDZIK Marcin 79DŁUGOSIODŁOMężczyźni Open01:42:562020-08-21 21:29:45
79GRZESZCZYK Malwina 80LEGIONOWOKobiety Open01:43:152020-08-21 21:30:04
80POBIEDZIŃSKI Jacek 82WARSZAWAMężczyźni Open01:43:162020-08-21 21:30:05
81DZIEPAK Piotr 811. BLTRWOLA MROKOWSKAMężczyźni Open01:43:412020-08-21 21:30:30
82ROSAK Ewa 83NOWY DWÓR MAZOWIECKIKobiety Open01:43:562020-08-21 21:30:45
83WIĘCKOWSKA Bogumiła 85MARKIKobiety Open01:44:142020-08-21 21:31:03
84LUBELSKI Tomasz 86WARSZAWAMężczyźni Open01:44:342020-08-21 21:31:23
85LIPSKI Maciej 90WARSZAWAMężczyźni Open01:44:532020-08-21 21:31:42
86JĘDRACHOWICZ Agnieszka 84WYJĄTKOWE BIEGACZKIWARSZAWAKobiety Open01:44:542020-08-21 21:31:43
87MAJEWSKI Wieslaw 87KUŹNIA TRIATHLONUSZRENIAWAMężczyźni Open01:44:542020-08-21 21:31:43
88KUROWSKA Aneta 89WARSZAWAKobiety Open01:44:542020-08-21 21:31:43
89CYBULSKI Rafał 93RECKITTBYTOMMężczyźni Open01:45:162020-08-21 21:32:05
90BURZYŃSKA Katarzyna 98RECKITTBYTOMKobiety Open01:45:362020-08-21 21:32:25
91GRZEL Agnieszka 99BYTOMKobiety Open01:45:472020-08-21 21:32:36
92KACZOROWSKI Paweł 100RECKITTBYTOMMężczyźni Open01:45:482020-08-21 21:32:37
93KURKOWSKI Jarosław 101BYTOMMężczyźni Open01:45:482020-08-21 21:32:37
94NIKOŁAJUK Julia 102BYTOMKobiety Open01:46:022020-08-21 21:32:51
95POSIEWKA Jacek 103RECKITTBYTOMMężczyźni Open01:46:022020-08-21 21:32:51
96ZARZYCKI Krzysztof 104RECKITTBYTOMMężczyźni Open01:46:222020-08-21 21:33:11
97TROJANOWSKI Maciej 105RECKITTBYTOMMężczyźni Open01:46:352020-08-21 21:33:24
98WILCZEK Marta 106RECKITTBYTOMKobiety Open01:46:472020-08-21 21:33:36
99BILIŃSKA Joanna 97RECKITTBYTOMKobiety Open01:46:502020-08-21 21:33:39
100ŻAGLEWSKA Jolanta 107RECKITTBYTOMKobiety Open01:47:052020-08-21 21:33:54
101ŻAGLEWSKI Dariusz 108RECKITTBYTOMMężczyźni Open01:47:052020-08-21 21:33:54
102STRUMNIK Sebastian 114ROZBIEGAMY NOWY DWÓRBYTOMMężczyźni Open01:47:362020-08-21 21:34:25
103OWCZAREK Katarzyna 109ROZBIEGAMY NOWY DWÓRBYTOMKobiety Open01:47:372020-08-21 21:34:26
104BAGNICKI Dariusz 110ROZBIEGAMY NOWY DWÓRBYTOMMężczyźni Open01:47:372020-08-21 21:34:26
105STRADZA Katarzyna 112ROZBIEGAMY NOWY DWÓRBYTOMKobiety Open01:47:372020-08-21 21:34:26
106JAWOREK Anna 115ROZBIEGAMY NOWY DWÓRBYTOMKobiety Open01:47:372020-08-21 21:34:26
107STRUMNIK Katarzyna 113ROZBIEGAMY NOWY DWÓRBYTOMKobiety Open01:47:382020-08-21 21:34:27
108GOLLNIK Adam 116ROZBIEGAMY NOWY DWÓRBYTOMMężczyźni Open01:47:382020-08-21 21:34:27
109KAMIŃSKI Piotr 117ROZBIEGAMY NOWY DWÓRBYTOMMężczyźni Open01:47:382020-08-21 21:34:27
110PATALAN Dariusz 118ROZBIEGAMY NOWY DWÓRBYTOMMężczyźni Open01:47:382020-08-21 21:34:27
111CZUBA Magdalena 119PIJANA SYPIALNIAWARSZAWAKobiety Open01:48:012020-08-21 21:34:50
112WALCZEWSKI Michał 91WKB META LUBLINIECTORUNMężczyźni Open01:48:172020-08-21 21:35:06
113ODOLAK Aleksandra 124Kobiety Open01:48:372020-08-21 21:35:26
KRZEMIŃSKA Jolanta 11BYDGOSZCZKobiety OpenDNF2020-08-21 21:16:03
ANONIMOWY Uczestnik 24BYDGOSZCZMężczyźni OpenDNF2020-08-21 21:16:03
Znaleziono 115 wynik(ów)