BIEGNIEMY WYGRAĆ Z CHOROBĄ JAKUBA - 5 KM

Organizator/ Organizer:
Rada Rodziców przy Szkole Podstawowej w Krajence
Data/ Date:
2018-10-27
Miejsce/ Place:
Krajenka
Dystans/ Distance:
5 km
Zgłoszonych/ Registered:
108
Wystartowało/ Started:
75
Nie ukończyło/ Not finished:
1
Ukończyło/ Finished:
74
Na trasie/ On track:
1

Klasyfikacja/ Classiffication: Wszyscy

Wyniki nieoficjalne !!!
Wyniki uproszczone/ Simple results : PDF | PDF2 | CSV
 
Klasyfikacje w punktach pomiarowych/ Classification for time points: 2.5km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii/ Classification by category: Wszyscy | K-Open | M-Open | K18-29 | M18-29 | K30-39 | M30-39 | K40-49 | M40-49 | K50-59 | M50-59 | K60-69 | M60-69 | K70+ | M70+

Msc/ RnkZawodnik/ NameNumer/ BibKlub/ TeamMiejscowość/ CityKraj/ CountryKategoria/ CategoryMkat/ CatRnkK/M/ W/M2.5kmCzas
netto
5km
Różn/ GapTempo
min/km
Tempo
km/h
      
1ANGER Wojciech 132AKTYWNA KRAJENKAKRAJENKAM30-391M 100:10:1500:19:24.12 3:5215.5
2PIKULIK Jarek 192LZS JEDNOŚĆ ŁOBŻENICATRZEBOŃM30-392M 200:10:4700:20:58.74+00:01:344:1114.3
3TRZASKA Andżelika 184KRAJENKAK18-291K 100:10:4800:21:15.37+00:01:514:1514.1
4ŻUJEW Andrzej 228KRAJENKAM40-491M 300:10:4700:21:21.12+00:01:574:1614
5MADEJ Tomasz 178KOMARKRAJENKAM30-393M 400:11:1200:22:17.29+00:02:534:2713.5
6DASZKIEWICZ Maciej 145SATORIIKRAJENKAM18-291M 500:10:5700:22:33.73+00:03:094:3013.3
7KRÓL Patryk 168ZŁOTÓWM30-394M 600:12:1700:23:15.16+00:03:514:3912.9
8GOŹDZIKOWSKA Monika 148KRAJENKAK30-391K 200:11:5300:23:30.89+00:04:064:4212.8
9SELL Mieczysław 199OSIEK NAD NOTECIĄM40-492M 700:12:0200:23:43.54+00:04:194:4412.6
10FĄS Dariusz 146PIŁAPIŁAM40-493M 800:23:47.73+00:04:234:4512.6
11KOWALSKI Artur 165KRAJENKAM40-494M 900:12:0100:23:58.20+00:04:344:4712.5
12KARABASZ Sylwia 159ZŁOTÓWK40-491K 300:12:0400:24:09.61+00:04:454:5012.4
13SAWICKI Leszek 198UZALEŻNIA MNIE TYLKO SPORTKRAJENKAM30-395M 1000:13:4400:24:18.74+00:04:544:5112.3
14GZIEL Piotr 154ZGRUPKA LUBOŃPOZNAŃM40-495M 1100:12:3000:24:23.58+00:04:594:5212.3
15GRUPIŃSKI Grzegorz 152PIŁAM40-496M 1200:13:0200:25:17.11+00:05:525:0311.9
16SZWEDA Marek 233M60-691M 1300:12:3200:25:41.62+00:06:175:0811.7
17MAŁKOWSKI Maciej 229KRAJENKAM30-396M 1400:12:4800:25:54.01+00:06:295:1011.6
18WITKOWSKI Romuald 222KRAJENKAM50-591M 1500:12:5300:26:04.92+00:06:405:1311.5
19KARABASZ Krzysztof 160ZŁOTÓWM40-497M 1600:13:3400:26:17.74+00:06:535:1511.4
20KĘPIŃSKA Karolina 161PIŁAK18-292K 400:13:2500:26:19.33+00:06:555:1611.4
21BARANOWSKI Paweł 137KRAJENKAM18-292M 1700:14:0100:26:23.18+00:06:595:1611.4
22WABERSKA Beata 213POZNAŃK40-492K 500:13:1100:26:23.35+00:06:595:1611.4
23GREŃ Bartłomiej 150PIŁAM30-397M 1800:13:1500:26:24.72+00:07:005:1711.4
24SKÓRNICKI Paweł 230GŁUBCZYNM30-398M 1900:13:2300:26:27.81+00:07:035:1711.3
25WOLSKI Piotr 224KRAJENKAM50-592M 2000:12:5600:26:34.38+00:07:105:1811.3
26MICHNIACKI Łukasz 236KRAJENKAM30-399M 2100:13:4300:26:39.34+00:07:155:2011.3
27MARTIN-KOTULLA Katarzyna 181AKTYWNA KRAJENKAKRAJENKAK30-392K 600:13:2600:26:54.36+00:07:305:2211.2
28LATTA Rafał 171KRAJENKAM30-3910M 2200:14:4500:27:02.54+00:07:385:2411.1
29JAWORSKI Tomasz 235PODRÓŻNAM18-293M 2300:13:1100:27:02.57+00:07:385:2411.1
30WAGNER Monika 214ŁOBŻENICAK18-293K 700:13:2800:27:02.85+00:07:385:2411.1
31JAWORSKA Żaneta 234PODRÓŻNAK18-294K 800:13:2800:27:03.08+00:07:385:2411.1
32KOZLOWSKA Karolina 166ZABIEGANI NOCĄOKONEKK30-393K 900:13:3900:27:07.99+00:07:435:2511.1
33KĘPIŃSKI Bartosz 162KRAJENKAM30-3911M 2400:13:5600:27:10.93+00:07:465:2611
34BARANOWSKI Jacek 136KRAJENKAM50-593M 2500:13:3300:27:20.60+00:07:565:2811
35FILIPIAK Damian 147ŚMIARDOWO KRAJEŃSKIEM18-294M 2600:13:5800:27:27.15+00:08:035:2910.9
36ZAŁACHOWSKI Krzysztof 232MARYNIECM30-3912M 2700:27:31.16+00:08:075:3010.9
37RYDZIŃSKA Monika 196AKTYWNA KRAJENKAKRAJENKAK30-394K 1000:13:3600:27:33.61+00:08:095:3010.9
38JAWORSKA Daria 158IKANO INDUSTRYKRAJENKAK18-295K 1100:13:4600:27:36.55+00:08:125:3110.9
39TRZASKA Adam 175K18-296K 1200:13:5300:28:05.87+00:08:415:3710.7
40ŁODKOWSKI Mateusz 173SIANÓWM18-295M 2800:14:0300:28:06.07+00:08:415:3710.7
41BEKIERSKI Marcin 139PIŁAM30-3913M 2900:13:4100:28:18.17+00:08:545:3910.6
42SZDZUIJ Krzysztof 207KRAJENKAM40-498M 3000:14:1700:28:37.34+00:09:135:4310.5
43NOWAK Dariusz 191ZŁOTÓWM40-499M 3100:14:4400:28:48.18+00:09:245:4510.4
44BACHMATIUK Magdalena 133PIŁAK30-395K 1300:14:1600:29:19.21+00:09:555:5110.2
45KULIN Paweł 169AKTYWNA KRAJENKAKRAJENKAM30-3914M 3200:14:1000:29:39.55+00:10:155:5610.1
46PRZYTUŁA Gabriela 195IKANO INDUSTRYKRAJENKAK40-493K 1400:14:3400:29:44.55+00:10:205:5710.1
47JASIEK Paweł 157ZAKRZEWOM18-296M 3300:14:2300:30:00.06+00:10:356:0010
48WENDLAND Sławomir 216GŁUBCZYNM30-3915M 3400:14:4800:30:01.59+00:10:376:0010
49SAWICKA Aleksandra 197KRAJENKAK30-396K 1500:15:3900:30:07.60+00:10:436:0110
50NIEDŹWIECKA Joanna 186IKANO INDUSTRYKRAJENKAK18-297K 1600:14:3700:30:07.88+00:10:436:0110
51LATTA Małgorzata 172KRAJENKAK30-397K 1700:15:3800:30:07.91+00:10:436:0110
52SZOPIERAJ Danuta 208ZAKRZEWOK18-298K 1800:14:3000:30:42.25+00:11:186:089.8
53MARTIN-BORZYCH Agnieszka 180BUNTOWOK30-398K 1900:15:1900:31:34.28+00:12:106:189.5
54WIŚNIEWSKA Iwona 220KRAJENKAK30-399K 2000:16:0300:32:12.71+00:12:486:269.3
55ALEXEWICZ Magdalena 131UZALEŻNIA MNIE TYLKO SPORTKLUKOWOK30-3910K 2100:16:0300:32:12.94+00:12:486:269.3
56WIEBSKOWSKA Anna 219UZALEŻNIA MNIE TYLKO SPORTKRAJENKAK30-3911K 2200:16:0200:32:13.63+00:12:496:269.3
57KOWALSKA Beata 164IKANO INDUSTRYKRAJENKAK50-591K 2300:15:5000:32:20.76+00:12:566:289.3
58BEHRENDT Bernadeta 138KRAJENKAK50-592K 2400:15:3800:32:21.44+00:12:576:289.3
59NAPIÓRKOWSKA Iwona 185PRZECHLEWOK40-494K 2500:15:4800:32:41.98+00:13:176:329.2
60TYBORSKI Seweryn 210PRZECHLEWOM40-4910M 3500:15:4300:32:42.05+00:13:176:329.2
61ZIĘBA BŁASZKIEWICZ Agnieszka 227PSEUDOBIEGACZKIZŁOTÓWK30-3912K 2600:16:5000:33:51.50+00:14:276:468.9
62CERANOWSKA Aga 143PSEUDOBIEGACZKIZŁOTÓWK40-495K 2700:16:4900:33:51.70+00:14:276:468.9
63STURMOWSKA Monika 206KRAJENKAKRAJENKAK30-3913K 2800:17:0500:34:12.87+00:14:486:508.8
64NOWAK Aleksandra 190ZŁOTÓWK40-496K 2900:16:3400:34:13.81+00:14:496:508.8
65GUMIENNA Bogumiła 153KRAJENKAK18-299K 3000:17:3400:34:28.93+00:15:046:538.7
66GRUPIŃSKA Katarzyna 151PIŁAK30-3914K 3100:18:0200:36:57.61+00:17:337:238.1
67BALICKI Artur 134LECHPOLPROCHYM18-297M 3600:17:2200:37:06.73+00:17:427:258.1
68BRYZIK Radosław 142LECHPOLKRAJENKAM30-3916M 3700:17:2300:37:06.87+00:17:427:258.1
69JASIAK Dominika 156LECHPOLAUGUSTOWOK18-2910K 3200:17:4400:37:06.91+00:17:427:258.1
70SENDŁAK Lucyna Belka 200GMINA IMIASTO KRAJENKAKRAJENKAK50-593K 3300:18:1700:37:25.06+00:18:007:298
71SENDŁAK Szymon 201AKTYWNA KRAJENKAKRAJENKAM18-298M 3800:18:1600:37:26.13+00:18:027:298
72POŻARSKA Justyna 193PIŁAK30-3915K 3400:18:5900:38:55.15+00:19:317:477.7
73SMODIS Andrzej 204KRAJENKAM40-4911M 3900:19:0000:40:46.03+00:21:218:097.4
74MARTIN Krzysztof 179KRAJENKAM50-594M 4000:19:0500:40:49.79+00:21:258:107.3
75GOŹDZIKOWSKA Natalia 149KRAJENKAK30-3916K 35   
Znaleziono 75 wynik(ów)