BIEGNIEMY WYGRAĆ Z CHOROBĄ JAKUBA - BIEG DZIECI – ROCZNIK 2008 – 2006 – 400M

Organizator/ Organizer:
Rada Rodziców przy Szkole Podstawowej w Krajence
Data/ Date:
2018-10-27
Miejsce/ Place:
Krajenka
Dystans/ Distance:
0.4 km
Zgłoszonych/ Registered:
44
Wystartowało/ Started:
40
Nie ukończyło/ Not finished:
5
Ukończyło/ Finished:
35
Na trasie/ On track:
5

Klasyfikacja/ Classiffication: Wszyscy

Wyniki nieoficjalne !!!
Wyniki uproszczone/ Simple results : PDF | PDF2 | CSV
 
Klasyfikacje w punktach pomiarowych/ Classification for time points: Meta
Klasyfikacje wg kategorii/ Classification by category: Wszyscy | Dziewczęta | Chłopcy

Msc/ RnkZawodnik/ NameNumer/ BibKlub/ TeamMiejscowość/ CityKraj/ CountryKategoria/ CategoryMkat/ CatRnkK/M/ W/MCzas
netto
0.4km
Różn/ GapTempo
min/km
Tempo
km/h
     
1KAMIŃSKI Oliwier 43KRAJENKAChłopcy1M 100:00:59.83 2:3024
2KAMIŃSKA Roksana 42KRAJENKADziewczęta1K 100:01:17.15+00:00:173:1518.5
3KOZŁOWSKI Radosław 54ZABIEGANI NOCĄOKONEKChłopcy2M 200:01:18.10+00:00:183:1518.5
4BARABASZ Weronika 3KRAJENKADziewczęta2K 200:01:18.97+00:00:193:1718.2
5NOWAK Marcin 71ZŁOTÓWChłopcy3M 300:01:24.25+00:00:243:3017.1
6SUKIENNIK Anastazja 117KRAJENKADziewczęta3K 300:01:26.92+00:00:273:3716.6
7SAWICKI Filip 82KRAJENKAChłopcy4M 400:01:32.09+00:00:323:5015.7
8PIETRZAK Zuzanna 77AUGUSTOWODziewczęta4K 400:01:32.73+00:00:323:5215.5
9GAJEWSKA Jagoda 21KRAJENKADziewczęta5K 500:01:33.82+00:00:333:5215.5
10BETAŃSKA Michalina 8KRAJENKADziewczęta6K 600:01:34.77+00:00:343:5715.2
11GÓRSKI Jakub 29KRAJENKAChłopcy5M 500:01:37.68+00:00:374:0214.8
12GARCZYŃSKA Amelia 25KRAJENKADziewczęta7K 700:01:38.83+00:00:394:0714.5
13BRODECKA Martyna 12POGÓRZEDziewczęta8K 800:01:39.90+00:00:404:1014.4
14BARABASZ Jan 4KRAJENKAChłopcy6M 600:01:40.07+00:00:404:1214.3
15SERWAN Adam 86GLUBCZYNChłopcy7M 700:01:40.94+00:00:414:1214.3
16CHOJNACKA Michalina 15KRAJENKADziewczęta9K 900:01:42.19+00:00:424:1514.1
17ŁOSOŚ Piotr 62PODRÓŻNAChłopcy8M 800:01:44.06+00:00:444:2013.8
18GRUPIŃSKA Klaudia 31PIŁADziewczęta10K 1000:01:44.77+00:00:444:2213.7
19WRUK Natalia 104KRAJENKADziewczęta11K 1100:01:45.32+00:00:454:2513.6
20BONDOS Maciej 9KRAJENKAChłopcy9M 900:01:49.63+00:00:494:3513.1
21SZDZUIJ Weronika 90KRAJENKADziewczęta12K 1200:01:50.79+00:00:504:3713
22BURNIEWICZ Oliwia 14ŚMIARDOWO KRAJEŃSKIEDziewczęta13K 1300:01:51.55+00:00:514:3713
23URBAŃSKI Jakub 96KRAJENKAChłopcy10M 1000:01:53.94+00:00:544:4512.6
24ŻYŁKA Martyna 109KRAJENKADziewczęta14K 1400:01:55.86+00:00:564:5012.4
25KACHELEK Klaudia 38KRAJENKADziewczęta15K 1500:01:57.23+00:00:574:5212.3
26OGÓREK Szymon 72ŚMIARDOWO KRAJEŃSKIEChłopcy11M 1100:02:02.31+00:01:025:0511.8
27BASZCZYN Natalia 6KRAJENKADziewczęta16K 1600:02:02.49+00:01:025:0511.8
28SUKIENNIK Kinga 116KRAJENKADziewczęta17K 1700:02:02.61+00:01:025:0511.8
29GŁUCHOWSKA Patrycja 28KRAJENKADziewczęta18K 1800:02:06.14+00:01:065:1511.4
30KAMIŃSKA Olga 41KRAJENKADziewczęta19K 1900:02:06.70+00:01:065:1511.4
31MOŁDRZYK Zuzanna 66KRAJENKADziewczęta20K 2000:02:08.27+00:01:085:2011.3
32FĄS Kaja 18KRAJENKADziewczęta21K 2100:02:08.69+00:01:085:2211.2
33BASZCZYN Wiktoria 5KRAJENKADziewczęta22K 2200:02:09.67+00:01:095:2211.2
34CHOJNACKI Mikołaj 16KRAJENKAChłopcy12M 1200:02:16.89+00:01:175:4210.5
35MOŁDRZYK Aleksander 67KRAJENKAChłopcy13M 1300:02:45.41+00:01:456:528.7
36MACIOS Miłosz 65KRAJENKAChłopcy14M 14   
37KRUMREY Dawid 59PODRÓŻNAChłopcy15M 15   
38NALEPA Hubert 69KRAJENKAChłopcy16M 16   
39WANDZIOCH Sven 97KRAJENKAChłopcy17M 17   
40BUDNIK Cezary 13PODRÓŻNAChłopcy18M 18   
Znaleziono 40 wynik(ów)