BIEGNIJ Z ORKIESTRĄ - MIELNO - 3 KM

Organizator:
Centrum Kultury w Mielnie, Fundacja Herkules All Sports
Data:
2020-01-12
Miejsce:
Mielno
Dystans:
3 km
Zgłoszonych:
51
Wystartowało:
34
Nie ukończyło:
0
Ukończyło:
34
Na trasie:
0
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K-OPEN | M-OPEN

Klasyfikacja wg czasów brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas
netto
3km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
     
1HUBERT Łukasz 13TKKF KOSZALINKOSZALINM-OPEN1M 100:11:15.25 3:4516
2RYKIEL Michał 36DĄBROWSKI TEAMBONINM-OPEN2M 200:11:20.45+00:00:053:4615.9
3MAJKOWICZ Rafal 27KOSZALINM-OPEN3M 300:11:22.75+00:00:073:4715.8
4SZULC Arek 41MARYCZ.COMKOSZALINM-OPEN4M 400:11:50.70+00:00:353:5615.2
5ROKOSZ Radosław 338PPLOTKOSZALINM-OPEN5M 500:11:57.70+00:00:423:5915.1
6PICK Tomasz 32SKSG KORONA SZCZECINKOSZALINM-OPEN6M 600:11:58.10+00:00:423:5915
7WALEŃSKI Michał 42TKKF KOSZALINSKIBIENKOM-OPEN7M 700:12:00.55+00:00:454:0015
8KORMAN Kamil 20KOSZALINM-OPEN8M 800:12:15.35+00:01:004:0514.7
9BIEŃKOWSKI Tomasz 5NIEKŁONICEM-OPEN9M 900:12:18.50+00:01:034:0614.6
10KRYNICKA GRZYB Małgorzata 22TRZEBIATÓWK-OPEN1K 100:13:26.95+00:02:114:2813.4
11HAŁKA Justyna 11TRUCHT ŁOBEZŁOBEZK-OPEN2K 200:13:34.65+00:02:194:3113.3
12WIKTOROWSKI Maciej 44TAGER SPORTKOSZALINM-OPEN10M 1000:13:38.30+00:02:234:3213.2
13RUTKOWSKI Artur 34RUNKINGKOSZALINM-OPEN11M 1100:14:00.40+00:02:454:4012.9
14SARAPUK Piotr 49KOSZALINM-OPEN12M 1200:14:18.35+00:03:034:4612.6
15HAŁKA Arkadiusz 12TRUCHT ŁOBEZŁOBEZM-OPEN13M 1300:14:25.55+00:03:104:4812.5
16KRYNICKA Magdalena 21TRZEBIATÓWK-OPEN3K 300:14:39.75+00:03:244:5312.3
17PAWŁOWSKI Grzegorz 30MIELNOM-OPEN14M 1400:14:48.90+00:03:334:5612.2
18SARAPUK Gabriela 48TKKF KOSZALINKOSZALINK-OPEN4K 400:14:57.75+00:03:424:5912
19BOGACKI Tomasz 7TKKF KOSZALINKOSZALINM-OPEN15M 1500:15:25.60+00:04:105:0811.7
20JAROSZ Dariusz 46TKKF KOSZALINSUCHA KOSZALIŃSKAM-OPEN16M 1600:15:40.15+00:04:245:1311.5
21BOGACKA Lucyna 6TKKF KOSZALINKOSZALINK-OPEN5K 500:15:40.25+00:04:255:1311.5
22ADAMOWICZ Maciej 1SP MIELNOKOSZALINM-OPEN17M 1700:16:35.95+00:05:205:3110.9
23STARZYŃSKI Mateusz 39MIELNOM-OPEN18M 1800:16:44.20+00:05:285:3410.8
24PISKORSKI Piotr 50MIELENKOM-OPEN19M 1900:16:44.75+00:05:295:3410.8
25LAWRENC Sylwester 51MIELENKOM-OPEN20M 2000:16:46.40+00:05:315:3510.7
26MIARKA Arkadiusz 28BRAKMIELNOM-OPEN21M 2100:17:42.80+00:06:275:5410.2
27BEDNARZ Katarzyna 4KOŁOBRZEGK-OPEN6K 600:17:52.30+00:06:375:5710.1
28RYKIEL Monika 47BONINK-OPEN7K 700:18:16.75+00:07:016:059.9
29KIEDOS Dariusz 16JW1223KOSZALINM-OPEN22M 2200:18:25.90+00:07:106:089.8
30PAHULAK Aleksandra 29SKRZESZEWOK-OPEN8K 800:18:47.75+00:07:326:159.6
31GRZESKOWIAK Aldona 9MIELNOK-OPEN9K 900:19:48.75+00:08:336:369.1
31GRZESKOWIAK Aleksandra 10MIELNOK-OPEN9K 900:19:48.75+00:08:336:369.1
33SPODYMEK Agata 38SARBINOWOK-OPEN11K 1100:20:07.15+00:08:516:428.9
34CZYCZ Igor 8MIELNOM-OPEN23M 2300:22:39.95+00:11:247:337.9
Znaleziono 34 wynik(ów)