BIEGOWA EKSPEDYCJA KILIMANDŻARO
Organizator : Stowarzyszenie K2 Partners
Data : 2021-10-27
Miejsce : Polska
Dystans : 350 km
Zgłoszonych : 82
Wystartowało : 69
Nie ukończyło : 65
Ukończyło : 4
Na trasie : 65
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Indywidualnie :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K-OPEN | M-OPEN
Klasyfikacja wg czasu netto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas
netto
Czas
brutto
Dyst. kmRóżn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
       
1WOJTANIS Magdalena 11TORUŃK-OPEN 1K 1040:53:22.014d 04:02:15350,0+00:00:007:008,6
2STRZELEC Tomasz 6GRYFINOM-OPEN 1M 1059:59:36.019d 02:05:51350,0+19:06:0110:175,8
3MUCHA Grzegorz 40ŁÓDŹM-OPEN 2M 2066:56:17.015d 02:08:08350,0+26:02:5911:285,2
4SZAJKOWSKA Ewa 1WARSZAWAK-OPEN 2K 2092:01:44.013d 01:45:52350,0+51:08:0215:463,8
5PODKAŃSKI Krzysztof 45INOWROCŁAWM-OPEN 3M 3036:01:19.017d 01:29:26284,6+7:357,9
6ŁUTOWICZ Gabriela 23SZCZECINK-OPEN 3K 3036:49:52.020d 01:26:23215,0+10:165,8
7KULCZAK Paweł 16BRODOWOM-OPEN 4M 4049:49:42.021d 03:19:26210,8+08:56:0214:104,2
8STEFANICKI Marek 27ŚWINOUJŚCIEM-OPEN 5M 5037:41:32.019d 01:35:39209,5+10:475,6
9BARAN Adam 39TARNOBRZEGM-OPEN 6M 6035:35:08.020d 01:15:23206,2+10:215,8
10MORAWSKI Piotr 5OTWOCKM-OPEN 7M 7042:19:48.020d 02:26:40199,6+01:26:0212:434,7
11MICHALSKA Katarzyna 31WARSZAWAK-OPEN 4K 4045:11:50.017d 01:41:38169,3+04:18:0316:013,7
12MŁYNARCZYK Tatiana 24WOŁCZKOWOK-OPEN 5K 5014:36:08.018d 01:40:07157,4+5:3310,8
13KROK Krzysztof 42MUSZYNAM-OPEN 8M 8027:01:32.015d 01:46:12143,1+11:195,3
14GRYGIELEWICZ Leszek 25BEZRZECZEM-OPEN 9M 9012:50:02.021d 00:37:02129,4+5:5610,1
15KASPRZAK Artur 10MIERZYNM-OPEN 10M 10009:54:10.019d 01:13:09122,5+4:5112,4
16SEMENIUK Igor 21SZCZECINM-OPEN 11M 11012:33:31.019d 00:47:26113,7+6:379,1
17CEBEŃKO Maria 26GRYFINOK-OPEN 6K 6018:24:18.020d 01:04:44101,1+10:555,5
18WASILEWSKA Ewa 19SZCZECINK-OPEN 7K 7017:21:23.014d 04:03:1899,1+10:305,7
19BATOR Zbigniew 59WARSZAWAM-OPEN 12M 12013:45:55.08d 01:17:1996,6+8:327,0
20SURDACKI Jerzy 56GRYFINOM-OPEN 13M 13009:43:23.09d 01:15:3095,3+6:079,8
21KARCZEWSKI Mariusz 12GRYFICEM-OPEN 14M 14007:58:59.021d 00:59:1990,6+5:1711,4
22SIWAK Łukasz 49SZCZECINM-OPEN 15M 15016:29:59.012d 00:30:5987,8+11:165,3
23BURYTA Maciej 15SZCZECINM-OPEN 16M 16017:16:39.021d 00:57:0583,9+12:214,9
24SPLONSKOWSKI Krzysztof 34SZCZECINM-OPEN 17M 17007:31:26.019d 01:21:5481,3+5:3310,8
25PIETRUSZKA Sławomir 4671-665 SZCZECINM-OPEN 18M 18013:59:36.016d 02:48:1780,7+10:245,8
26JANCZARSKA-BERGEL Katarzyna 38KRAKÓWK-OPEN 8K 8006:30:23.09d 01:03:3768,7+5:4110,6
27SACHARSKI Bartłomiej 22SZCZECINM-OPEN 19M 19005:33:58.017d 00:49:3661,9+5:2311,1
28ZARKOVA Denitsa 32POZNAŃK-OPEN 9K 9008:27:47.010d 00:33:5061,5+8:157,3
29PTASZYŃSKA Agnieszka 28SZCZECINK-OPEN 10K 10006:52:25.019d 01:12:2961,3+6:438,9
30LITWINCZUK Gabriel 47KLUCZEM-OPEN 20M 20007:24:31.014d 01:09:1358,3+7:377,9
31OKRÓJ Dawid 30WARSZAWAM-OPEN 21M 21011:52:22.020d 00:25:5458,2+12:144,9
32CICHOCKI Jakub 35SZCZECINM-OPEN 22M 22005:37:50.014d 00:57:2056,9+5:5610,1
33WOŹNIAK Mariusz 33GRÓJECM-OPEN 23M 23005:26:25.012d 00:30:4453,4+6:069,8
34PAPROCKI Marcin 9SZCZECINM-OPEN 24M 24005:11:45.07d 01:06:4452,1+5:5910,0
35PĘKAŁA Piotr 50KOSZALINM-OPEN 25M 25003:59:09.010d 00:46:3750,3+4:4512,6
36KLIMKIEWICZ Karolina 57WARSZAWAK-OPEN 11K 11008:37:22.05d 00:56:5547,3+10:565,5
37WAHN Przemysław 69SZCZECINM-OPEN 26M 26004:20:13.05d 01:52:2545,5+5:4310,5
38WĄSIK Gabriela 7SŁOMNIKIK-OPEN 12K 12012:25:26.019d 02:07:1944,4+16:473,6
39KUCHARCZYK Kaśka 8SZCZECINK-OPEN 13K 13009:16:31.012d 01:01:4544,3+12:334,8
40WITKOWSKA Agnieszka 18WARSZAWAK-OPEN 14K 14009:16:55.019d 00:53:2243,0+12:574,6
41BIAŁKOWSKA Katarzyna 52SIADŁO DOLNEK-OPEN 15K 15020:44:16.08d 01:20:0442,8+29:042,1
42SOWA Krzysztof 36SZCZECINM-OPEN 27M 27003:16:08.016d 00:33:5936,9+5:1811,3
43OLECH Bogusław 58PRZECŁAWM-OPEN 28M 28024:01:29.06d 05:49:0835,9+40:101,5
44DZIEDZIC Józef 67WOŁOMINM-OPEN 29M 29008:19:36.06d 02:09:2635,4+14:064,3
45MACULEWICZ Łukasz 29SZCZECINM-OPEN 30M 30007:38:34.015d 01:13:2432,6+14:034,3
46SZAJKOWSKI Stanisław 53WARSZAWAM-OPEN 31M 31008:26:04.08d 01:22:1128,3+17:523,4
47KOZIOŁ Piotr 70KRAKÓWM-OPEN 32M 32012:28:19.01d 10:37:5227,6+27:062,2
48ZAKRZEWSKA Kasia 75WARSZAWAK-OPEN 16K 16004:36:50.02d 01:02:0727,1+10:125,9
49MICHALAK Beata 78OPOLEK-OPEN 17K 17008:20:20.04d 01:01:0427,0+18:313,2
50NOWICKA Katarzyna 13SZCZECINK-OPEN 18K 18006:44:52.020d 00:28:0926,9+15:034,0
51WĄSIK Rafał 4SŁOMNIKIM-OPEN 33M 33007:12:48.020d 00:43:0126,4+16:233,7
52PETERSBURSKI Robert 48SZCZECINM-OPEN 34M 34002:12:55.08d 00:39:0925,0+5:1911,3
53KURKOWIAK Agnieszka 14POZNAŃK-OPEN 19K 19004:23:17.05d 01:14:3023,6+11:095,4
54KOZACZUK Sebastian 74OŁAWAM-OPEN 35M 35002:15:04.04d 00:53:4921,5+6:179,5
55ANDREJCZUK Wiatek 61KLEOSINM-OPEN 36M 36003:22:24.00d 03:22:2420,1+10:046,0
56GRAPATYN Piotr 76BYDGOSZCZM-OPEN 37M 37004:02:16.04d 00:56:2820,0+12:065,0
57SAJA Przemysław 20NOWOGARDM-OPEN 38M 38002:13:23.02d 01:13:2719,5+6:508,8
58TUZINEK Kamila 37MORYŃK-OPEN 20K 20004:30:45.014d 01:50:5417,6+15:233,9
59TYRAŃSKI Michał 62GRYFICEM-OPEN 39M 39004:01:09.05d 00:37:1717,5+13:464,4
60KUCHARCZYK Katarzyna 17SZCZECINK-OPEN 21K 21002:35:07.07d 00:23:5815,5+10:006,0
61PAŁKA Tomasz 80WOLBROMM-OPEN 40M 40001:16:39.00d 01:16:3915,4+4:5812,1
62ADAMCZYK Kamila 3SZCZECINK-OPEN 22K 22003:10:57.011d 01:31:2714,1+13:324,4
63KUJAWA Joanna 68SZCZECINK-OPEN 23K 23002:14:00.03d 00:49:0013,0+10:185,8
64PRUSZANOW Marcin 64GRYFINOM-OPEN 41M 41001:15:25.00d 01:15:2511,8+6:239,4
65WŁODARCZAK Paweł 65SZCZECINM-OPEN 42M 42001:29:56.00d 01:29:5611,6+7:457,7
66KRYSTEK Magdalena 54PABIANICEK-OPEN 24K 24002:00:56.09d 00:20:488,6+14:034,3
67BOGUSŁAWSKI Rafał 81SZCZECINM-OPEN 43M 43000:43:23.00d 00:43:236,5+6:409,0
68BRZEZIŃSKI Piotr 72SZCZECINM-OPEN 44M 44001:39:08.02d 00:27:286,4+15:293,9
69KOBYLNIK Agata 2SZCZECINK-OPEN 25K 25000:25:15.00d 00:25:152,4+10:315,7
Znaleziono 69 wynik(ów)