BIEGOWA EKSPEDYCJA NA K2

Organizator:
Stowarzyszenie K2 Partners
Data:
2020-12-04
Miejsce:
Polska
Dystans:
312 km
Zgłoszonych:
395
Wystartowało:
355
Nie ukończyło:
334
Ukończyło:
21
Na trasie:
334
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Indywidualnie:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K-OPEN | M-OPEN | K 20 | M 20 | K 30 | M 30 | K 40 | M 40 | K 50 | M 50 | K 60 | M 60 | K 70+ | M 70+

Klasyfikacja wg czasów netto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas
netto
Czas
brutto
Dyst. kmRóżn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
       
1ŚCIEBURA Paweł 251WARSZAWAM 401M 128:54:56.00242:34:28312,0+00:00:005:3310,8
2WOJTANIS Magdalena 159TORUŃK 301K 129:07:00.00458:00:00312,0+00:12:045:3510,7
3KOŁTUN Wojtek 94M 402M 229:19:37.00889:44:35312,0+00:24:415:3810,6
4SIWAK Łukasz 82SZCZECINM 301M 329:29:38.00841:13:00312,0+00:34:425:4010,6
5NAPIERAŁA Marcin 163KOZIEGŁOWYM 302M 430:44:39.00697:26:20312,0+01:49:435:5410,1
6SURDACKI Jerzy 93DRUŻYNA SZPIKUGRYFINOM 403M 533:41:04.00841:08:15312,0+04:46:086:289,3
7MŁYNARCZYK Tatiana 72POLICEK 302K 234:41:32.00841:24:49312,0+05:46:366:409,0
8FURMAŃSKI Marcin 32ZIELONAESENCJA.PLSZCZECINM 303M 635:20:32.00266:07:07312,0+06:25:366:478,8
9CIEŚLAK Dominika 4RABKA ZDRÓJK 303K 335:27:22.00481:00:00312,0+06:32:266:498,8
10NOWAK Natalia 95DĘBNOK 304K 437:07:30.00721:07:41312,0+08:12:347:088,4
11NIC Jakub 168MAKSYMILIANOWOM 404M 737:09:38.00577:26:39312,0+08:14:427:088,4
12P-CHA Jarecki 2ZABIEGANY WOŁOMINWOŁOMINM 405M 845:45:01.00601:43:30312,0+16:50:058:476,8
13ZAHORSKI Rafał 193OLEŚNICAM 406M 948:59:31.00505:04:07312,0+20:04:359:256,4
14PODOLAK Iza 39GRYFINOK 401K 549:21:59.00505:04:18312,0+20:27:039:296,3
15DUDA Łukasz 116MIRAZ RACE TEAMCHORZÓWM 304M 1050:27:02.00624:39:52312,0+21:32:069:426,2
16SZKOCKI Andrzej 108PRZECŁAWM 501M 1150:54:46.00529:30:55312,0+21:59:509:476,1
17NARÓĆ Aneta 50K 402K 655:47:27.00553:36:55312,0+26:52:3110:435,6
18TRAWIŃSKA Teresa 14KOLIBER TEAMWARSZAWAK 501K 758:25:53.00672:25:50312,0+29:30:5711:145,3
19BARAN Adam 51TARNOBRZEGM 502M 1259:37:04.00433:33:20312,0+30:42:0811:275,2
20WARDENGA Kazimierz 191JEJKOWICEM 503M 1362:15:08.00576:30:02312,0+33:20:1211:585,0
21MARENDZIAK Aneta 78K 403K 869:17:55.00744:55:48312,0+40:22:5913:194,5
22PĘKAŁA Piotr 15SP MANOWO/SOSW KOSZALINKOSZALINM 407M 1424:22:54.00960:42:27301,4+4:5112,4
23BURGHARDT Renata 160KB HERMES GRYFINOGRYFINOK 404K 947:11:36.00625:07:12300,5+18:16:409:256,4
24SERKOWSKA Anna 58AKADEMIA BIEGOWA KARTUZYKARTUZYK 405K 1034:04:18.00984:47:06300,0+05:09:226:488,8
25HEJKA Wladek 56AKADEMIA BIEGOWA KARTUZYKARTUZYM 408M 1537:05:52.00938:21:47299,3+08:10:567:268,1
26MARENDZIAK Jarosław 76M 409M 1662:59:38.00936:55:48297,4+34:04:4212:424,7
27WALENT Marta 24K 305K 1163:50:03.00961:24:03296,1+34:55:0712:564,6
28ALBERT Damian 18FIZJOBIEGACZE SZCZECINM 305M 1725:46:01.00937:04:23267,4+5:4610,4
29CEBENKO Maria 154KB HERMES GRYFINONOWE CZARNOWOK 502K 1244:08:21.00649:23:49264,1+15:13:2510:016,0
30DULNIK Marcin 130BIEGOWE.PLWARSZAWAM 306M 1823:11:22.00769:18:13262,0+5:1811,3
31BATOR Zbigniew 157WARSZAWAM 601M 1931:58:45.00697:43:04258,8+03:03:497:248,1
32KASPRZAK Artur 100RUN EXPERT TEAMM 4010M 2022:59:12.00841:10:51254,2+5:2511,1
33BODNARCZUK Iwona 47FIZJOBIEGACZE SZCZECINK 406K 1343:29:55.00961:04:54254,0+14:34:5910:165,8
34PAPROCKI Marcin 9RUN EXPERT TEAMM 4011M 2127:35:12.001225:01:21252,8+6:329,2
35WOŹNIECKA Karolina 65BYDGOSZCZBYDGOSZCZK 306K 1423:37:14.00720:52:46247,1+5:4410,5
36SZYMAŃSKA Agnieszka 52PKO BANK POLSKIWYSZKÓWK 407K 1540:36:44.00913:19:09245,9+11:41:489:546,1
37PODLEŚNY Piotr 80M 307M 2226:14:50.00889:10:28238,8+6:359,1
38ROMAŃSKA Marietta 122SZCZECINK 503K 1641:17:00.00793:50:39235,7+12:22:0410:305,7
39GRYGIELEWICZ Leszek 13M 504M 2321:26:30.00937:24:07233,9+5:3010,9
40FARSCHTSCHIYAN Jens 89NIDDATALM 4012M 2451:30:14.00864:36:17233,7+22:35:1813:134,5
41POŹNIAK Aleksandra 20CENTRUM MEDYCZNE EUROMEDISK 307K 1753:33:44.00938:11:22232,2+24:38:4813:504,3
42STRZELEC Tomasz 267KB HERMES GRYFINOGRYFINOM 4013M 2539:45:30.00384:24:36225,1+10:50:3410:355,7
43MARENDZIAK Wiktor 77M 201M 2650:56:41.00912:55:50223,5+22:01:4513:404,4
44PRZYBYLAK Paweł 141LESZNOM 505M 2730:14:13.00768:14:13217,4+01:19:178:207,2
45PAJKOWSKI Mirosław 31SL SALOSM 506M 2839:48:03.00938:19:17215,5+10:53:0711:045,4
46ANDRZEJCZAK Roman 184RR RUNNERKI ROMKASZCZECINM 507M 2919:14:12.00625:21:45214,9+5:2211,2
47KACZMAREK Joanna 40K 308K 1839:10:16.00840:41:31212,5+10:15:2011:035,4
48ZIELIŃSKA Monika 83K 408K 1921:06:49.00889:14:33211,0+6:0010,0
49OLEJNIK Wojciech 86RUN EXPERT TEAMM 202M 3020:03:23.00769:10:52210,9+5:4210,5
50DZIERBA Paweł 33M 308M 3120:56:30.00937:01:14210,1+5:5810,0
51JUSZKIEWICZ Małgorzata 206SZCZECINK 409K 2027:00:28.00577:32:04208,0+7:477,7
52BODNAR Zbigniew 11BIEG KORCZAKASZCZECINM 70+1M 3245:36:12.00986:00:14207,5+16:41:1613:114,6
53GRUDZIEŃ Michał 114PSZCZYNAM 4014M 3344:49:23.00865:36:21203,9+15:54:2713:114,5
54STAWSKA Barbara 91K 4010K 2120:28:55.00817:43:03203,3+6:029,9
55SZÓSTAK Wioletta 62K 504K 2247:20:15.00938:06:37202,5+18:25:1914:014,3
56ZIELIŃSKA Agata 79HQ MNC NEK 309K 2319:26:33.00889:13:40202,2+5:4610,4
57PUJSZO Sławomir 158CHWASZCZYNO BIEGACHWASZCZYNOM 4015M 3419:42:43.00673:02:08200,0+5:5410,1
58GRUDZIEŃ Monika 112PSZCZYNAK 4011K 2443:09:12.00866:10:33199,8+14:14:1612:574,6
59BRZEZIŃSKI Piotr 110WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIESZCZECINM 203M 3535:24:15.00864:49:06197,6+06:29:1910:455,6
60KUPIS Katarzyna 8K2 TEAMK 4012K 2532:28:27.00889:19:01196,4+03:33:319:556,0
61NATORSKI Maciej 3WARSZAWAM 4016M 3619:26:07.00721:37:43196,2+5:5610,1
62GARBACKI Igor Garbacki 171SZCZECINM 204M 3739:16:29.00649:26:30195,6+10:21:3312:025,0
63HYLLA Mateusz 90TARNÓW OPOLSKIM 309M 3828:48:55.00864:45:41195,2+8:516,8
64WÓJTOWICZ Marcin 167100 MARATHON CLUB POLSKAKATOWICEM 4017M 3919:47:35.00625:18:43193,5+6:089,8
65CETERA Janusz 117EKSPEDYCJA NORDIC TEAM SZCZECINDZIWNÓWEKM 602M 4033:13:44.00816:29:35193,1+04:18:4810:195,8
66TARARUJ Edyta 19WARSZAWAK 4013K 2631:40:10.00984:58:27190,2+02:45:149:596,0
67TOKARSKI Rafał 44RAZ SZCZECINM 508M 4125:40:05.00864:51:40187,0+8:147,3
68KROK Krzysztof 207NIEZRZESZONYMUSZYNAM 509M 4235:39:31.00506:16:33185,5+06:44:3511:325,2
69GRECZUK Paweł 103CZARNAROZPACZTEAMSŁUBICEM 3010M 4318:21:08.00864:41:22185,2+5:5610,1
70MIŁOSZEWICZ Aleksandra 1RUN EXPERTMIERZYNK 201K 2718:11:48.00912:37:37184,7+5:5410,2
71ZAROBIAK Katarzyna 186SZCZECINK 4014K 2838:14:11.00601:29:00180,9+09:19:1512:404,7
72ŁAPA Przemek 194WROCŁAWM 3011M 4433:08:13.00578:05:45180,5+04:13:1711:005,4
73PRUSZANOW Marcin 125KB HERMES GRYFINOGRYFINOM 4018M 4519:13:23.00769:23:42180,4+6:239,4
74KEMPISTY Anna 17WARSZAWAK 4015K 2925:29:14.00840:54:15178,7+8:337,0
75WASILEWSKI Sylwester 36M 3012M 4616:20:15.00961:25:02177,0+5:3210,8
76WOJTUCH Robert 257KS BPSC TEAMBEDZINM 4019M 4718:36:55.00649:59:30174,7+6:239,4
77SOWA Krzysztof 57ZWIEDZANIE PRZEZ BIEGANIEM 3013M 4815:15:39.00600:52:24173,9+5:1511,4
78WIŚNIOWSKI Krzysztof 133SZCZECINM 4020M 4914:48:10.00744:51:02173,1+5:0711,7
79ZALEJSKI Tomasz 28M 4021M 5020:29:59.00913:13:38172,9+7:068,4
80WASILEWSKA Ewa 150WEIDE TEAMSZCZECINK 3010K 3022:16:49.00672:34:32170,4+7:507,6
81KOGUTEK Maciej 195KS SKARBY ŚRODA ŚLĄSKAŚRODA ŚLĄSKAM 4022M 5130:07:01.00817:02:16167,8+01:12:0510:465,6
82PAWŁOWSKA-ZALEJSKA Justyna 27K 3011K 3118:50:40.00913:13:26166,8+6:468,9
83ŁUKOWIAK Rafał 41GORZÓW WIELKOPOLSKIM 3014M 5217:23:37.00936:52:26166,1+6:169,5
84WILCZYŃSKA Magdalena 212MARKIK 202K 3221:22:35.00481:15:35165,7+7:447,8
85KLIMKIEWICZ Kaolina 182WARSZAWAK 3012K 3328:05:22.00625:09:38164,3+10:155,8
86WIKTORSKI Sebastian 5M 3015M 5317:20:21.00864:48:48162,8+6:239,4
87SACHARSKI Bartłomiej 23WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIEM 3016M 5415:40:15.00936:25:31162,4+5:4710,4
88RATAJ Maciej 120ŁOCHOWOM 4023M 5517:17:52.00768:40:41161,1+6:269,3
89STEFANICKI Marek 164ŚWINOUJŚCIEM 603M 5631:56:04.00601:22:28160,3+03:01:0811:575,0
90BRZOZOWSKI Adam 129SZCZECINM 4024M 5720:38:31.00361:55:28158,7+7:487,7
91ŁUTOWICZ Gabriela 303SZCZECINK 4016K 3426:02:09.00289:03:27157,0+9:566,0
92SZUDERA Kamila 75SZYSZKI TEAMK 3013K 3522:55:53.00865:27:55157,0+8:456,8
93KOP-OSTROWSKI Paweł 148SZCZECINM 4025M 5816:21:36.00720:56:59156,0+6:179,5
94JANCZARSKA-BERGEL Katarzyna 70KRAKÓWK 3014K 3630:09:03.00914:17:59155,9+01:14:0711:365,2
95MŁODZIŃSKI Dariusz 69WARSZAWAM 5010M 5923:01:45.00889:10:28152,3+9:046,6
96SZYSZKA Konrad 59SZYSZKI TEAMM 3017M 6016:39:02.00937:15:05151,9+6:349,1
97KLUCZYK-CZARNECKA Dominika 111BIEGAM BO AŚKA ZMUSZASZCZECINK 4017K 3723:52:59.00960:45:38151,6+9:276,3
98WITCZAK Adam 153M.A.J. CORREREPYSKOWICEM 3018M 6112:08:51.00720:33:08149,2+4:5312,3
99KUCZYŃSKI Sebastian 170SZCZECINM 205M 6233:19:37.00649:53:29149,2+04:24:4113:244,5
100LICHACZEWSKI Konrad 53M 4026M 6315:21:51.00912:55:41149,0+6:119,7
101KALISZEWSKI Tomasz 216OTWOCKM 4027M 6420:32:39.00528:24:37147,6+8:217,2
102KUŹMIŃSKA Weronika 88K 203K 3831:43:40.00720:59:38147,6+02:48:4412:534,7
103BYTNER-KWIATKOWSKA Monika 295DĄBROWSKI TEAMWARSZAWAK 3015K 3912:09:45.00288:49:53147,5+4:5612,1
104CENTKOWSKI Jacek 104DIGITAL.AIM 4028M 6514:04:46.00624:45:39147,4+5:4310,5
105LIDZBARSKI Adam 143SZEMUDM 4029M 6614:27:20.00600:17:27147,0+5:5410,2
106SAJEWSKA Karolina 6WARSZAWAK 3016K 4024:41:41.00937:59:52146,1+10:085,9
107MATUSIK Michał 71NIEPOŁOMICEM 3019M 6721:01:29.00770:17:13145,5+8:406,9
108PARCHIMOWICZ Janusz 25M 604M 6824:08:03.00817:50:43145,3+9:576,0
109DOMBROWA Robert 142NOWY ŚWIAT BIEGAMĄKOSZYCEM 5011M 6914:24:02.00457:51:42145,0+5:5710,1
110GONERKO Joanna 126BIEGAM BO DOMINIKA MOTYWUJESZCZECINK 4018K 4115:42:32.00792:44:26144,8+6:309,2
111ŁOŚ Jarosław 12#RUSZ4LITERYM 3020M 7011:11:41.00936:52:11144,8+4:3812,9
112JABŁOŃSKA Wiktoria 35ŚWIDNICKA GRUPA BIEGOWAŚWIDNICAK 204K 4224:03:31.00940:32:43144,2+10:006,0
113CICHOCKI Jakub 66DRUŻYNA SZPIKUM 4030M 7113:11:57.00792:56:31141,4+5:3610,7
114KOZIOŁ Piotr 263KRAKÓWM 3021M 7214:36:23.00385:03:34141,3+6:129,7
115CHROBOT Kamil 217ZAWIERCIEM 3022M 7311:07:35.00530:16:54138,2+4:4912,4
116MARENDZIAK Ewa 109CORK CITYK 3017K 4338:57:36.00842:13:53138,1+10:02:4016:553,5
117SZMYTKOWSKI Krzysztof 149MIA SAN MIALEGIONOWOM 4031M 7415:56:10.00720:15:59136,9+6:598,6
118ŁYSIEŃ Dominik 226ŻYWIECM 206M 7524:19:30.00408:54:42136,6+10:415,6
119LIS Jacek 228DĄBROWA GÓRNICZAM 5012M 7616:48:53.00481:27:23136,3+7:248,1
120BARTYZEL Beata 87KRAKÓWK 3018K 4416:02:33.00913:12:42135,3+7:068,4
121JANCZAK Marek 244RADOMM 4032M 7711:56:54.00336:56:24134,1+5:2011,2
122WIEŻEL Hanna 54SZCZECINK 3019K 4525:28:10.00792:38:31133,5+11:265,2
123PUPEK Małgorzata 107WILKI Z CIECHOCINKASZCZECINK 3020K 4613:14:55.00841:15:59132,9+5:5810,0
124MUSIAŁ Paweł 121WARSZAWAM 4033M 7819:20:25.00792:49:41132,2+8:466,8
125DUDEK Małgorzata 96KOSZALINK 4019K 4718:04:18.00864:49:18131,9+8:137,3
126MATUSZAK Krzysztof 179MATUSZAK TEAMSZCZECINM 4034M 7911:53:17.00576:53:42131,7+5:2411,1
127SZYMECZKO Jola 60RUNONLINE.PLZABORZEK 4020K 4815:12:24.00937:42:05130,8+6:588,6
128ZAROBIAK Piotr 187SZCZECINM 4035M 8020:06:43.001008:38:24130,6+9:146,5
129ROMAŃSKI Krzysztof 135SZCZECINM 5013M 8127:32:07.00770:07:56129,1+12:474,7
130GADOWSKI Wojciech 74MIERZYNM 3023M 8216:42:23.001177:32:25128,5+7:487,7
131HAMIK Rafał 173HAMSTER TEAMCHEŁM ŚLĄSKIM 3024M 8318:59:29.00553:21:40127,2+8:576,7
132KUPIS Krzysztof 132WARZYMICEM 4036M 8422:10:06.00723:15:13126,4+10:315,7
133SURUDO Tomasz 92M 4037M 8512:55:38.00649:34:28125,7+6:109,7
134ŻYLUK-GADOWSKA Paulina 55MIERZYNK 3021K 4915:08:46.00744:30:00124,6+7:178,2
135MATKOWSKI Jerzy 99SZCZECINM 4038M 8615:44:18.00794:00:01124,5+7:357,9
136KMIECIAK Aga 238KRAKÓWK 3022K 5014:29:57.00408:27:32124,0+7:008,6
137KUCZYŃSKA Sylwia 172SZCZECINK 4021K 5132:44:35.00625:31:24123,1+03:49:3915:573,8
138DZIEDZIC Józef 283ZABIEGANY WOŁOMINWOŁOMINM 5014M 8712:33:19.00313:21:39123,1+6:079,8
139PIETRUSZKA Sławomir 61RAZ SZCZECINM 5015M 8816:34:15.00937:15:51122,2+8:087,4
140MARTYNIUK Ryszard 302GMINA STRZELCE OPOLSKIESTRZELCE OPOLSKIEM 3025M 8929:56:06.00266:17:15119,5+01:01:1015:014,0
141ZAJĄC Andrzej 128DRUŻYNA SZPIKUCZŁUCHÓWM 3026M 9011:57:43.00817:04:10115,8+6:119,7
142KASPRZAK Beata 140RUN EXPERT LEJDISSZCZECINK 4022K 5220:06:47.00649:41:03115,8+10:255,8
143HAWRYLAK Marcin 227BBL SZCZECINSZCZECINM 5016M 9121:21:51.00456:57:19115,8+11:045,4
144MACIUŁA Rafał 234KS BPSC TEAMDĄBROWA GÓRNICZAM 4039M 9214:14:41.00456:54:45115,2+7:258,1
145ZADROŻNY Grzegorz 174SZCZECINSZCZECINM 4040M 9311:55:40.00648:32:25114,9+6:139,6
146SZEWCZYK Magdalena 127SZCZECINK 3023K 5323:32:15.00744:32:51113,8+12:244,8
147WASILEWSKI Andrzej 233SZCZECINM 4041M 9412:35:26.00313:26:28110,3+6:508,8
148RĄCZKA Marita 124WARSZAWAK 4023K 5423:22:41.00745:13:30110,2+12:434,7
149KO Grzesz 85DAMAGEM 3027M 9525:30:03.00888:13:23109,5+13:584,3
150SZYMAŃSKA Jolanta 230MOSTYK 3024K 5511:28:38.00482:08:54107,8+6:239,4
151DONNER Andreas 305CITYRUNNER BERLINBERLINM 5017M 9622:12:22.00196:30:04107,4+12:244,8
152KIEŁTYKA Robert 214TYCHYM 4042M 9714:35:58.00504:31:42107,3+8:097,3
153KARAŚ Jacek 177RED RUNNERPOZNAŃM 4043M 9812:01:32.00624:50:41106,2+6:478,8
154JANASZEK Grzegorz 293WESELM 4044M 9909:09:28.00265:00:20106,1+5:1011,6
155KOGUTEK Zuzanna 197KS ,,SKARBY" ŚRODA ŚLĄSKAŚRODA ŚLĄSKAK 205K 5623:02:51.00576:51:57106,1+13:024,6
156KALINOWSKI Łukasz 37M 3028M 10011:14:13.00841:56:29105,2+6:249,4
157MICHALAK Beata 219OPOLEK 4024K 5724:16:30.00505:38:53102,8+14:104,2
158ZALEWSKI Mariusz 309FIZJOTERAPIA DZIECIĘCA D. ZALEWSKISTRZELCE KRAJM 5018M 10109:45:25.00266:15:01102,7+5:4210,5
159ULAN Ania 21SZCZECINK 3025K 5836:25:57.00554:03:36101,9+07:31:0121:272,8
160PIOTROWSKA Anna 282SPARTANIE DZIECIOM /META NADARZYNNADARZYNK 4025K 5910:51:01.00289:16:27101,5+6:249,4
161SWACHA Anita 299WARSZAWAK 4026K 6019:51:50.00266:04:30100,2+11:535,0
162KASPRZAK Magda 7RUN EXPERTMIERZYNK 4027K 6120:54:11.00841:25:1999,8+12:344,8
163DUDA Sylwia 203SZCZECINK 4028K 6218:29:11.00483:01:3199,5+11:085,4
164FRYMUS Anna 202SZCZECINK 4029K 6320:43:40.00457:34:3199,2+12:324,8
165JAKUBOWSKI Szymon 239KRUSZEWNIAM 3029M 10208:12:48.00433:17:5397,0+5:0411,8
166SMYCZ Grzegorz 343SMYKI BIEGAJĄKOSTRZYN NAD ODRĄM 3030M 10310:41:59.00217:17:2996,5+6:399,0
167ŚWITALSKA Edyta 136SCTPK 4030K 6411:11:07.00577:10:2296,4+6:578,6
168DZIAŁDOWSKI Damian 330AKADEMIA WOJSK LĄDOWYCHTORUŃM 207M 10410:17:44.00241:24:3796,2+6:259,3
169CHURZĘPA Ewelina 200WROCŁAWK 3026K 6519:16:44.00505:07:0095,9+12:035,0
170PASZEK Krystyna 291DOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKIGRODZISK MAZK 505K 6615:29:20.00266:36:1795,8+9:426,2
171ZIENTAL Grzegorz 285REBELLION OF FREE RUNNERSBĘDZINM 5019M 10513:32:38.00288:39:1195,6+8:307,1
172RUDNIK-MIJAL Małgorzata 151ZMĘCZENI NA STARCIESZCZECINK 4031K 6710:11:04.00697:35:3294,5+6:279,3
173KASOWSKI Bogusz 352WARSZAWAM 3031M 10616:17:01.00194:32:2492,8+10:315,7
174JURECZKO Rafal 266OLKUSZM 4045M 10708:38:17.00360:28:4491,8+5:3810,6
175O-Z Iza 181SZCZECINK 4032K 6819:22:26.00601:58:1690,6+12:494,7
176ZAJĄC Krzysztof 68WKURW_TEAM/BEZULTRADZIKIPOZNAŃM 4046M 10811:26:32.00792:36:0890,3+7:367,9
177MOSTOWSKI Dariusz 329JEDZIEMY DLA AGI (TME MTB TEAM SZCZECIN)SZCZECINM 4047M 10909:45:16.00217:12:0089,9+6:309,2
178KOGUTEK Rozalia 198KS SKARBY ŚRODA ŚLĄSKAŚRODA ŚLĄSKAK 206K 6920:06:58.00432:57:2689,1+13:324,4
179WĄSIATYCZ Iwona 242BARANOWOK 506K 7012:54:59.00480:44:0088,0+8:486,8
180WEŁPA Albert 123DOLICEM 208M 11011:59:43.00553:30:3587,6+8:127,3
181OPIEKA Krzysztof 46GRYFICEM 3032M 11121:13:01.00961:06:0787,4+14:334,1
182SOBCZYK Tomasz 204PRUSYM 3033M 11215:55:14.00552:16:0987,1+10:585,5
183KOGUTEK Agnieszka 196KS "SKARBY" ŚRODA ŚLĄSKAŚRODA ŚLĄSKAK 4033K 7116:40:01.00480:54:0186,0+11:375,2
184KRUPAK Emilia 265GDAŃSKK 3027K 7217:16:17.00361:15:5186,0+12:025,0
185TOMALAK Marcin 259SZCZECINM 4048M 11308:13:26.00385:08:5585,8+5:4510,4
186KUBIŚ Kamil 2545KGRYFINOM 4049M 11409:41:59.00386:00:0785,5+6:488,8
187M-SKI Bartosz 318TURLANY KLOPSSTARGARDM 3034M 11508:53:27.00145:08:0785,2+6:159,6
188ZACHWIEJA Katarzyna 245KRAKÓWK 4034K 7310:35:27.00433:23:0084,8+7:298,0
189GĄSIOREK Janusz 134LIBIĄŻM 4050M 11609:37:12.00696:30:4984,6+6:498,8
190PTASZYŃSKA Agnieszka 301KUTNOK 4035K 7414:35:09.00265:18:5084,6+10:205,8
191LIS Beata 249DĄBROWA GÓRNICZAK 4036K 7514:21:35.00408:38:2483,4+10:195,8
192CHOWANIEC Sebastian 247ROMET FACTORY TEAMNOWY DWÓR MAZOWIECKIM 3035M 11708:14:36.00266:26:3083,0+5:5710,1
193WARKOCZ Monika 175SZCZECINK 4037K 7615:49:41.00577:52:4383,0+11:265,2
194ADAMCZYK Bernard 306MILANÓWEKM 4051M 11807:31:11.00265:29:5682,7+5:2711,0
195GRZYBOWSKA Joanna 308NCBCLEGIONOWOK 3028K 7714:36:15.00264:57:0680,5+10:535,5
196RADOŻYCKI Radek 300SZCZECINM 4052M 11909:23:40.00291:02:5180,0+7:028,5
197PŁUSA Adam 246WROCŁAWM 3036M 12007:41:49.00362:22:1179,2+5:4910,3
198GROCHOWSKI Marcin 221ŻMIGRÓDM 3037M 12111:11:55.00385:53:3279,1+8:297,1
199KNAPSKI Gniewomir 275ODKRYWAĆ BY ŻYĆWARSZAWAM 209M 12217:57:26.00295:10:3578,2+13:464,4
200HAMIK Adam 240HAMTARIXBIERUŃM 3038M 12312:07:48.00432:49:4378,2+9:186,4
201KURKOWIAK Agnieszka 280POZNAŃK 4038K 7813:00:05.00288:51:0878,1+9:596,0
202DUDEK Dariusz 290GRANICZNAGRANICZNAM 4053M 12414:52:24.00242:21:2578,0+11:265,2
203URBAŃSKI Krzysztof 248GDAŃSKM 4054M 12507:26:50.00433:01:1377,9+5:4410,5
204SAMOJŁO Sławomir 332ŚWINOUJŚCIEM 5020M 12609:34:12.00169:32:4875,6+7:357,9
205ORLON Barbara 284SZCZECIŃSKI KLUB ROWEROWY GRYFUSSZCZECINK 4039K 7909:05:45.00288:55:1075,3+7:158,3
206TYRAŃSKI Michał 22WOLNY ZAWODNIKGRYFICEM 3039M 12708:10:11.00961:06:0974,2+6:369,1
207MOTŁOCH Piotr 169KRAKÓWM 3040M 12811:46:22.00649:28:5074,2+9:316,3
208PALCZYNSKA Oksana 166STARGARDK 4040K 8008:08:58.00697:08:3574,1+6:359,1
209BIAŁAS Konrad 258WARSZAWAM 4055M 12906:21:09.00241:16:4473,0+5:1311,5
210KEDZIERSKA Karolina 328SZCZECINK 3029K 8109:59:19.00240:58:0072,1+8:187,2
211MATOGA Urszula 326SIEPRAWK 3030K 8217:54:56.00217:34:4271,8+14:584,0
212KWIATKOWSKI Michał 294GÓRA KALWARIAM 3041M 13006:57:35.00289:01:5371,2+5:5110,2
213GLAJCAR Tomasz 250HARBUTOWICEM 4056M 13106:52:59.00216:58:4071,1+5:4810,3
214PAWŁESA Małgorzata 339WARSZAWAK 4041K 8315:13:03.00265:02:5270,7+12:544,6
215BALCERAK Aleksandra 64K 3031K 8409:51:27.00889:10:4469,6+8:297,1
216PISZCZ Dariusz 367RZESZÓWM 4057M 13208:35:10.00169:16:1369,4+7:258,1
217DĄBROWSKI Dawid 327WYSZKÓWM 2010M 13306:23:30.00240:39:3169,1+5:3310,8
218KUSAJ Krystian 260ZAWIERCIEM 3042M 13407:01:05.00385:15:1568,4+6:099,7
219SIWIEC Robert 354PLIK TEAMOLSZEWNICA STARAM 4058M 13507:10:36.00240:58:4468,2+6:189,5
220DOMINIK Szymon 213KWISS.PLMYŚLENICEM 2011M 13606:43:29.00480:40:3067,7+5:5710,1
221KLIMASZEWSKA Teresa 115KRAKÓWK 3032K 8506:57:33.00840:38:0667,1+6:139,6
222NOWAK Kamil 131WROCŁAW (WROCŁAW-KRZYKI)M 3043M 13707:08:06.00384:53:0066,5+6:269,3
223PASZKIEWICZ Sandra 307SZCZECINK 3033K 8608:10:38.00241:57:5465,7+7:288,0
224MORAWSKI Piotr 366OTWOCKM 3044M 13812:43:51.00145:01:3964,9+11:465,1
225DROŻDŻAL Olga 190POZNAŃK 207K 8711:29:34.00457:05:3163,9+10:475,6
226N Daniel 358KRAKOWM 2012M 13904:31:55.00168:46:1863,0+4:1813,9
227WARKOCKI Przemysław 355FTSZLAKPOZNAŃM 5021M 14014:33:00.00124:04:0062,0+14:044,3
228SIWEK Magdalena 225SZCZECINK 3034K 8807:54:56.00432:24:4061,9+7:407,8
229KUJAWSKI Dariusz 276WARSZAWAM 5022M 14110:31:25.00312:50:2761,1+10:205,8
230WARKOCZ Adam 176SZCZECINM 4059M 14211:48:26.00385:54:0860,3+11:445,1
231PAKMUR Michal 146BYLIOTYLISŁUPSKM 3045M 14310:34:02.00481:04:0259,4+10:405,6
232ZEMANKIEWICZ Łukasz 139KANAŁ 6AMSZCZECINM 3046M 14408:16:33.00240:46:5159,2+8:237,2
233MENDYKA Łukasz 349KB AKTYWNI ŚRODA WLKP.ŚRODA WIELKOPOLSKAM 3047M 14506:57:50.00169:35:0058,0+7:128,3
234RAJCZYK-PAPROCKA Anna 138RUN EXPERT TEAMSZCZECINK 4042K 8907:51:34.00528:47:4257,7+8:107,3
235PAŃCZYK Tomasz 356SZCZECINM 3048M 14605:03:03.00192:25:5657,1+5:1811,3
236CHROBOCIŃSKA Elżbieta 97K 507K 9009:47:48.00816:35:4756,5+10:245,8
237WYRWAS Tadeusz 370ŁOMŻAM 605M 14706:02:31.00121:06:1256,2+6:269,3
238TUMIEL Daniel 271CALCATERRA SPORT ASDRZYMM 4060M 14804:38:38.00097:25:2154,3+5:0711,7
239PIOTROWSKA Gabriela 340PIASECZNOK 3035K 9111:02:21.00240:46:5354,0+12:164,9
240KUCHARCZYK Katarzyna 10K2 PARTNERS TEAMSZCZECINK 3036K 9209:36:39.00504:31:0653,8+10:435,6
241SAJA Przemysław 38ENDORFINA NOWOGARDM 3049M 14905:53:32.00504:55:2753,1+6:399,0
242WŁOSIŃSKA Beata 278MYSŁOWICEK 4043K 9310:26:10.00241:52:3053,1+11:475,1
243PASZKOWSKI Karol 113SZCZECINM 3050M 15007:18:14.00600:24:0452,9+8:177,2
244WASILEWSKA Agata 106PRZECŁAWK 208K 9405:57:02.00744:23:2552,7+6:468,8
245ZARKOVA Denitsa 235NIGHT RUNNERSPOZNAŃK 209K 9507:39:37.00144:49:0852,3+8:476,8
246SOBANSKI Artur 344SZCZECINM 3051M 15104:56:53.00240:28:5852,2+5:4110,5
247GRZESIAK Maciej 335KRAKÓWM 4061M 15211:14:00.00240:49:2152,0+12:574,6
248DULNY Jarosław 363DULNY FOTOSZCZECINM 4062M 15308:05:40.00169:29:4351,6+9:246,4
249SAKOWSKA Aneta 315MARATONKA GRAJEWOWARSZAWAK 4044K 9609:24:06.00265:19:3051,2+11:015,4
250WALIGÓRSKI Tomasz 378GDYNIAM 4063M 15404:36:59.00121:12:4649,7+5:3410,8
251STACHNIO Tomek 316WF OCR TEAM KOSTRZYN NAD ODRĄMIESZKOWICEM 2013M 15504:38:41.00192:58:4649,4+5:3810,6
252PACHUT Krzysztof 372SŁOPNICEM 4064M 15606:08:33.00096:46:2649,3+7:288,0
253BOROWIECKA Joanna 312SZCZECINK 3037K 9712:18:11.00266:46:3447,8+15:263,9
254BAŁABUCH Marcin 237SZCZECINM 2014M 15705:14:59.00456:18:4247,2+6:409,0
255SKIERCZYŃSKI Zbigniew 101K2 PARTNERS DOBRAM 5023M 15804:19:48.00696:33:4747,2+5:3010,9
256TOKARZ Krzysztof 281KRAKÓWM 4065M 15906:42:36.00433:04:5447,1+8:327,0
257OKRÓJ Dawid 262WARSZAWAM 3052M 16006:14:00.00337:43:5246,8+7:597,5
258MADEJ Dominika 211KRAKÓWK 2010K 9809:09:34.00456:37:1946,5+11:495,1
259KOZIEŁ Jacek 272GRYFINOM 4066M 16110:51:05.00073:54:5446,0+14:094,2
260PIETRUSZKA Renata 357SZCZECINK 4045K 9907:43:08.00192:50:0545,9+10:055,9
261BAZELA Marta 269SWINDONK 2011K 10008:17:08.00193:16:3945,5+10:555,5
262BOHN Darek 296LEROY MERLIN KATOWICE BAILDONASOSNOWIECM 4067M 16216:49:00.00199:48:0045,5+22:102,7
263WIDERKIEWICZ Maciej 178KOWALEM 2015M 16304:27:58.00168:54:4844,2+6:039,9
264AKSAMITOWSKI Robert 161WARSZAWAM 4068M 16405:30:44.00289:08:1343,9+7:328,0
265KAMINSKI Karol 325KOSTRZYN NAD ODRĄM 2016M 16504:05:33.00216:40:0543,4+5:3910,6
266ZENEVICH Slava 209DIETLY.PLKRAKÓWM 2017M 16606:38:03.00435:24:1242,7+9:196,4
267KOZŁOWSKA Bożena 147ŚWIĘTOCHŁOWICEK 4046K 10108:31:29.00529:21:5541,8+12:144,9
268ANIELSKA Anna 289KARLINOK 3038K 10203:49:00.00288:32:2840,8+5:3610,7
269ZEIDLER Łukasz 337WARSZAWAM 3053M 16703:16:47.00168:58:3640,3+4:5212,3
270HAŁAS Renata 42SZYBCIEJ NIE MOFEK 508K 10305:29:46.00433:28:5040,0+8:147,3
271BEDNARZ Paweł 334ZAWIERCIEM 3054M 16803:13:23.00168:48:5439,6+4:5312,3
272ANDRZEJCZAK Beata 205RR RUNNERKI ROMKASZCZECINK 509K 10405:08:04.00576:48:0539,4+7:497,7
273PAPSKI Mateusz 16ALLONS-Y!POBIEROWOM 3055M 16903:51:34.00625:07:0138,6+5:5910,0
274SZYMCZAK Monika 162WOLINK 3039K 10506:49:37.00672:42:5638,5+10:395,6
275SKRZYPCZAK Marta 310SZCZECINK 4047K 10605:53:47.00649:05:5038,4+9:126,5
276WITKOWSKA Agnieszka 215WARSZAWAK 3040K 10708:36:00.00385:04:1438,3+13:284,5
277SZARAWAGA Jacek 371SZCZECINM 2018M 17006:54:07.00168:51:5836,9+11:125,4
278KACZMAREK Monika 313WF OCR TEAM KOSTRZYN NAD ODRĄDĘBNOK 3041K 10803:47:30.00240:29:5536,7+6:119,7
279KARWIK Asia 185RR RUNNERKI ROMKASZCZECINK 2012K 10904:39:15.00600:55:1136,6+7:377,9
280KUZNIARSKI Przemyslaw 26KASKADA SZCZECIN RUGBY KLUBSZCZECINM 3056M 17103:54:20.00600:16:4736,2+6:279,3
281SZORTYKA Rafał 224SINIARZEWOM 3057M 17203:31:30.00360:36:5435,6+5:5610,1
282KRĘCISZ Arkadiusz 368WARSZAWAM 2019M 17307:02:54.00146:11:1135,1+12:025,0
283GRZESZCZUK Mieczysław 362SZCZECINM 606M 17406:58:43.00120:48:4834,7+12:045,0
284BIAŁKOWSKA Katarzyna 253SIADŁO DOLNEK 4048K 11009:07:42.00169:05:3034,5+15:523,8
285TEŚLUK Marcin 67CHOSZCZNOM 3058M 17503:00:05.00528:35:5134,0+5:1711,3
286KURASIŃSKA Dorota 188SZCZECINK 4049K 11105:32:03.00337:08:4733,4+9:566,0
287KULCZAK Paweł 210BRODOWOM 4069M 17604:12:26.00241:15:1932,9+7:407,8
288BUDNICKI Grzegorz 377SZCZECINM 3059M 17703:15:13.00120:53:5532,7+5:5810,0
289GÓRA Grzegorz 331WARSZAWAM 3060M 17804:11:18.00241:13:0432,4+7:457,7
290ŚPIEWAK Konrad 45BIEGOWY KLUB FAJTERÓWM 3061M 17907:01:40.00842:28:5032,4+13:004,6
291ROSZKIEWICZ Ewelina 383WARSZAWAK 3042K 11206:13:42.00073:20:3132,2+11:365,2
292WIRA Mariusz 374KB MIŚ BOREK WLKP.BOREK WIELKOPOLSKIM 4070M 18002:27:22.00049:16:2431,5+4:4012,8
293KĘDROŃ Karolina 220JAWORZNOK 3043K 11303:06:43.00456:18:1431,2+5:5910,0
294BIAŁAS Agnieszka 183RR RUNERKI ROMKASZCZECINK 4050K 11404:57:21.00528:54:2231,2+9:316,3
295WAWRZYNIAK Monika 361WF OCR TEAM KOSTRZYN NAD ODRĄKOSTRZYN NAD ODRĄK 3044K 11503:39:30.00120:56:0530,9+7:068,4
296CHROBOCINSKI Daniel 98M 2020M 18103:58:01.00385:16:3430,9+7:427,8
297JANKOWSKA Dorota 144DF COOL RUNWARZYMICEK 3045K 11609:46:49.00409:15:2729,8+19:413,0
298DROŻDŻAL Agnieszka 189SZCZECINK 4051K 11707:05:23.00361:02:5428,5+14:554,0
299SIWEK Piotr 321BEZRZECZEM 3062M 18204:46:19.00241:00:4928,4+10:046,0
300LIS-WILKOSZ Anna 208ŻERNIKI MAŁEK 3046K 11806:22:49.00361:10:1528,0+13:404,4
301OLEK Zbigniew 29M 3063M 18303:35:19.00505:09:4327,7+7:467,7
302GŁOWACKI Adrian 333ŚWINOUJŚCIEM 3064M 18402:49:58.00216:40:3727,4+6:129,7
303ZOWCZAK Dorota 292RAWA TEAMKOMORNIKIK 3047K 11902:51:31.00145:03:2527,4+6:159,6
304KASPRZAK Tomasz 34RUSZOWICEM 4071M 18503:36:51.00938:16:5127,4+7:557,6
305KOBYLNIK Agata 118SZCZECINK 3048K 12002:55:20.00624:20:1726,7+6:349,1
306LĄCZAK Justyna 385ASSECO ACTIVE TEAMSZCZECINK 4052K 12104:20:39.00026:19:5526,3+9:546,1
307JASKUŁA Mariola 287SZCZECINK 4053K 12206:36:21.00264:38:0326,0+15:143,9
308KWAPIŃSKI Paweł 338SZCZECINM 3065M 18602:35:34.00144:26:0524,6+6:199,5
309TERCZEWSKA Małgorzata 342KOŚCIAN TEAMKOŚCIANK 4054K 12302:52:57.00144:53:5624,4+7:068,4
310JAKÓBCZAK Karolina 102KAMIONKA, KOŁO PIASECZNAK 3049K 12404:15:58.00720:42:1024,0+10:395,6
311BRATKOWSKI Krzysztof 279GRUPA POLMOTORPRZECŁAWM 3066M 18702:23:27.00049:25:0423,9+6:0010,0
312JUDEK Krzysztof 165MIERZYNM 607M 18808:10:49.00408:25:4423,9+20:322,9
313MIJAL Przemysław 152ZMĘCZENI NA STARCIESZCZECINM 4072M 18903:06:23.00145:39:1423,4+7:577,5
314WEŁPA Adrian 199DOLICEM 2021M 19004:11:34.00409:18:4823,4+10:455,6
315PRZYŁUSKI Robert 180OSLOM 4073M 19102:26:00.00121:47:0023,0+6:209,5
316FRUBA Karina 380STOPA SŁUPSK / KORONA SZCZECINREDZIKOWOK 3050K 12503:30:35.00072:33:5923,0+9:096,6
317KORBA Krzysztof 314TURZA ŚLĄSKAM 3067M 19203:10:54.00144:35:4122,4+8:317,0
318WŁADKOWSKA Agnieszka 288SZCZECINK 4055K 12605:18:19.00265:48:0022,2+14:194,2
319ULCHURSKI Michał 386ŚWINOUJŚCIEM 3068M 19302:30:43.00001:16:4121,7+6:578,6
320KUPIS Aleksandra 218WARZYMICEK 2013K 12704:53:09.00218:40:4121,2+13:494,3
321ANDREJCZUK Wiatek 73KLEOSINM 5024M 19403:36:16.00003:36:1621,1+10:165,8
322MATUSZAK Anita 241MATUSZAK TEAMSZCZECINK 4056K 12802:03:35.00121:23:1620,8+5:5610,1
323KOZACZUK Sebastian 381OŁAWAM 4074M 19502:11:41.00073:18:4320,6+6:239,4
324PETERSBURSKI Robert 286K2 TEAMSZCZECINM 4075M 19601:44:38.00048:48:2920,5+5:0611,8
325SZUMIŁO Przemysław 373CHOJNAM 3069M 19701:47:55.00072:49:1220,0+5:2311,1
326LEMAŃSKA-BŁAŻOWSKA Elżbieta 231WROCŁAWK 3051K 12904:28:02.00240:40:0219,0+14:064,3
327SĘK Marcin 273SZCZECINM 3070M 19801:51:41.00072:32:3118,0+6:129,7
328BŁASZCZYK Kamil 379JEŹDŹCY APOKALIPSYKĘDZIERZYN KOŹLEM 2022M 19901:49:22.00049:00:0417,8+6:089,8
329KOZULA Tomasz 155CHORZÓWM 3071M 20002:27:46.00049:18:3616,1+9:106,5
330BRZOZOWSKI Andrzej 156CHORZÓWM 5025M 20102:58:46.00216:37:4915,3+11:415,1
331KAMIŃSKI Kamil 376KAMIŃSKI TEAMLUBINM 3072M 20201:23:30.00096:46:1514,8+5:3710,7
332MICHALSKI Piotr 48LIDER PITERRACOTM 2023M 20303:14:10.00120:47:3114,1+13:464,4
333KAMIŃSKI Paweł 375ELBLĄGM 3073M 20401:11:52.00001:11:5212,0+5:5910,0
334BOŁZAN Mariusz 317SZCZECINM 3074M 20501:18:27.00001:18:2712,0+6:329,2
335WĄSIK Rafał 277#WĄSIKITEAMSŁOMNIKIM 4076M 20603:00:29.00169:28:0211,7+15:253,9
336MIKOŁAJCZYK Michał 324UNIVERSITY OF WARSAWWARSZAWAM 2024M 20702:06:45.00048:36:0411,3+11:135,3
337FINKIELMAN Pawel 105M 608M 20800:54:00.00000:28:0010,4+5:1111,5
338SZERMENT Eryk 388#SZERMENTTEAMGORZÓW WIELKOPOLSKIM 3075M 20900:54:19.00000:54:1910,0+5:2511,0
339GOŁĘBIEWSKI Daniel 81M 3076M 21001:52:44.00097:09:239,2+12:154,9
340WÓJCIK Mariusz 311ŻE CO?SZCZECINM 4077M 21100:56:01.00000:56:019,1+6:099,7
341KONIKOWSKA Julia 256SZCZECINK 3052K 13000:58:12.00000:58:128,6+6:468,9
342BOROWIECKI Grzegorz 320SZCZECINM 3077M 21202:13:42.00240:32:098,1+16:303,6
343STAROSTA Filip 145DF COOL RUNWARZYMICEM 3078M 21300:41:00.00000:41:007,6+5:2311,1
344BINEROWSKA Edyta 274SZCZECINK 3053K 13102:18:56.00096:30:487,2+19:173,1
345KRZYWANIAK Andrzej 243WAŁBRZYCHM 4078M 21401:33:36.00001:33:366,4+14:374,1
346BŁAZOWSKI Tomasz 236WROCŁAWM 3079M 21501:22:10.00145:02:556,0+13:414,4
347MATUSZEWSKA Magdalena 192RRSZCZECINK 4057K 13200:44:07.00000:44:075,8+7:367,9
348JASKUŁA Kamil 323SZCZECINM 4079M 21601:04:34.00001:04:345,6+11:315,2
349GĄCEŻEWICZ Piotr 369GRUDZIĄDZM 4080M 21702:06:24.00002:06:245,6+22:342,7
350KTACZ Łukasz 322BEŁCHATÓWM 3080M 21800:29:00.00000:29:005,0+5:4510,4
351DZBANUSZEK Krzysztof 347TRENINGI U MISTRZA ALEXASZCZECINM 3081M 21900:31:54.00000:31:545,0+6:229,4
352CHEĆKO Daniel 350JAWORZNOM 4081M 22000:40:04.00000:40:045,0+8:007,5
353PAWLIK Aneta 137DĄBROWA BISKUPIAK 2014K 13300:25:33.00360:13:013,9+6:339,2
354BARTKOWIAK Waldemar 252ŚREMM 3082M 22100:18:07.00000:18:073,0+6:029,9
355MIŁOSŁAWSKA Iga 270WARSZAWAK 2015K 13400:16:57.00000:16:571,8+9:256,4
Znaleziono 355 wynik(ów)