BIEGOWA EKSPEDYCJA NA K2

Organizator:
Stowarzyszenie K2 Partners
Data:
2020-12-04
Miejsce:
Polska
Dystans:
312 km
Zgłoszonych:
395
Wystartowało:
355
Nie ukończyło:
334
Ukończyło:
21
Na trasie:
334
Pełne wyniki dla 0km:
Wyniki uproszczone:
Indywidualnie:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K-OPEN | M-OPEN | K 20 | M 20 | K 30 | M 30 | K 40 | M 40 | K 50 | M 50 | K 60 | M 60 | K 70+ | M 70+

Klasyfikacja wg czasów netto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoria
 
1CIEŚLAK Dominika 4RABKA ZDRÓJK 30
2ANDREJCZUK Wiatek 73KLEOSINM 50
3FURMAŃSKI Marcin 32ZIELONAESENCJA.PLSZCZECINM 30
4FINKIELMAN Pawel 105M 60
5BARAN Adam 51TARNOBRZEGM 50
6WIDERKIEWICZ Maciej 178KOWALEM 20
7PRZYŁUSKI Robert 180OSLOM 40
8MIJAL Przemysław 152ZMĘCZENI NA STARCIESZCZECINM 40
9PODOLAK Iza 39GRYFINOK 40
10KOZULA Tomasz 155CHORZÓWM 30
11PAWLIK Aneta 137DĄBROWA BISKUPIAK 20
12SOWA Krzysztof 57ZWIEDZANIE PRZEZ BIEGANIEM 30
13DOMBROWA Robert 142NOWY ŚWIAT BIEGAMĄKOSZYCEM 50
14KRZYWANIAK Andrzej 243WAŁBRZYCHM 40
15BŁAZOWSKI Tomasz 236WROCŁAWM 30
16AKSAMITOWSKI Robert 161WARSZAWAM 40
17TEŚLUK Marcin 67CHOSZCZNOM 30
18BAZELA Marta 269SWINDONK 20
19WOŹNIECKA Karolina 65BYDGOSZCZBYDGOSZCZK 30
20WOJTANIS Magdalena 159TORUŃK 30
21ZARKOVA Denitsa 235NIGHT RUNNERSPOZNAŃK 20
22MATUSZEWSKA Magdalena 192RRSZCZECINK 40
23WARKOCZ Adam 176SZCZECINM 40
24BRZOZOWSKI Andrzej 156CHORZÓWM 50
25STAROSTA Filip 145DF COOL RUNWARZYMICEM 30
26WEŁPA Albert 123DOLICEM 20
27SAJA Przemysław 38ENDORFINA NOWOGARDM 30
28OLEK Zbigniew 29M 30
29PAPSKI Mateusz 16ALLONS-Y!POBIEROWOM 30
30DUDA Łukasz 116MIRAZ RACE TEAMCHORZÓWM 30
31KUPIS Aleksandra 218WARZYMICEK 20
32HAŁAS Renata 42SZYBCIEJ NIE MOFEK 50
33LEMAŃSKA-BŁAŻOWSKA Elżbieta 231WROCŁAWK 30
34PASZKOWSKI Karol 113SZCZECINM 30
35DZBANUSZEK Krzysztof 347TRENINGI U MISTRZA ALEXASZCZECINM 30
36BRATKOWSKI Krzysztof 279GRUPA POLMOTORPRZECŁAWM 30
37BINEROWSKA Edyta 274SZCZECINK 30
38CENTKOWSKI Jacek 104DIGITAL.AIM 40
39WÓJCIK Mariusz 311ŻE CO?SZCZECINM 40
40TUMIEL Daniel 271CALCATERRA SPORT ASDRZYMM 40
41KULCZAK Paweł 210BRODOWOM 40
42LIS-WILKOSZ Anna 208ŻERNIKI MAŁEK 30
43CHROBOCINSKI Daniel 98M 20
44KUŹMIŃSKA Weronika 88K 20
45NOWAK Kamil 131WROCŁAW (WROCŁAW-KRZYKI)M 30
46WIEŻEL Hanna 54SZCZECINK 30
47CHEĆKO Daniel 350JAWORZNOM 40
48SKIERCZYŃSKI Zbigniew 101K2 PARTNERS DOBRAM 50
49NOWAK Natalia 95DĘBNOK 30
50GOŁĘBIEWSKI Daniel 81M 30
51MATUSIK Michał 71NIEPOŁOMICEM 30
52TRAWIŃSKA Teresa 14KOLIBER TEAMWARSZAWAK 50
53KORBA Krzysztof 314TURZA ŚLĄSKAM 30
54ZOWCZAK Dorota 292RAWA TEAMKOMORNIKIK 30
55MIŁOSŁAWSKA Iga 270WARSZAWAK 20
56JANCZAK Marek 244RADOMM 40
57SZORTYKA Rafał 224SINIARZEWOM 30
58DROŻDŻAL Agnieszka 189SZCZECINK 40
59JAKÓBCZAK Karolina 102KAMIONKA, KOŁO PIASECZNAK 30
60ZAJĄC Krzysztof 68WKURW_TEAM/BEZULTRADZIKIPOZNAŃM 40
61ŚPIEWAK Konrad 45BIEGOWY KLUB FAJTERÓWM 30
62KEMPISTY Anna 17WARSZAWAK 40
63KTACZ Łukasz 322BEŁCHATÓWM 30
64WASILEWSKA Agata 106PRZECŁAWK 20
65SKRZYPCZAK Marta 310SZCZECINK 40
66GĄCEŻEWICZ Piotr 369GRUDZIĄDZM 40
67JASKUŁA Kamil 323SZCZECINM 40
68KURKOWIAK Agnieszka 280POZNAŃK 40
69WĄSIK Rafał 277#WĄSIKITEAMSŁOMNIKIM 40
70ŁYSIEŃ Dominik 226ŻYWIECM 20
71WITKOWSKA Agnieszka 215WARSZAWAK 30
72FRYMUS Anna 202SZCZECINK 40
73WEŁPA Adrian 199DOLICEM 20
74ZAHORSKI Rafał 193OLEŚNICAM 40
75KURASIŃSKA Dorota 188SZCZECINK 40
76ZAROBIAK Piotr 187SZCZECINM 40
77NIC Jakub 168MAKSYMILIANOWOM 40
78SZYMCZAK Monika 162WOLINK 30
79KOZŁOWSKA Bożena 147ŚWIĘTOCHŁOWICEK 40
80PAKMUR Michal 146BYLIOTYLISŁUPSKM 30
81KASPRZAK Beata 140RUN EXPERT LEJDISSZCZECINK 40
82BRZOZOWSKI Adam 129SZCZECINM 40
83KOBYLNIK Agata 118SZCZECINK 30
84OLEJNIK Wojciech 86RUN EXPERT TEAMM 20
85TOKARSKI Rafał 44RAZ SZCZECINM 50
86KALINOWSKI Łukasz 37M 30
87KASPRZAK Magda 7RUN EXPERTMIERZYNK 40
88WARKOCKI Przemysław 355FTSZLAKPOZNAŃM 50
89SZKOCKI Andrzej 108PRZECŁAWM 50
90ŚCIEBURA Paweł 251WARSZAWAM 40
91KMIECIAK Aga 238KRAKÓWK 30
92WARKOCZ Monika 175SZCZECINK 40
93KUPIS Krzysztof 132WARZYMICEM 40
94MARENDZIAK Aneta 78K 40
95MŁYNARCZYK Tatiana 72POLICEK 30
96NARÓĆ Aneta 50K 40
97KUPIS Katarzyna 8K2 TEAMK 40
98WIKTORSKI Sebastian 5M 30
99P-CHA Jarecki 2ZABIEGANY WOŁOMINWOŁOMINM 40
100BOHN Darek 296LEROY MERLIN KATOWICE BAILDONASOSNOWIECM 40
101HAMIK Rafał 173HAMSTER TEAMCHEŁM ŚLĄSKIM 30
102KUCHARCZYK Katarzyna 10K2 PARTNERS TEAMSZCZECINK 30
103KOGUTEK Agnieszka 196KS "SKARBY" ŚRODA ŚLĄSKAŚRODA ŚLĄSKAK 40
104WYRWAS Tadeusz 370ŁOMŻAM 60
105KWAPIŃSKI Paweł 338SZCZECINM 30
106ZEIDLER Łukasz 337WARSZAWAM 30
107TOKARZ Krzysztof 281KRAKÓWM 40
108WŁOSIŃSKA Beata 278MYSŁOWICEK 40
109PUJSZO Sławomir 158CHWASZCZYNO BIEGACHWASZCZYNOM 40
110LIDZBARSKI Adam 143SZEMUDM 40
111GĄSIOREK Janusz 134LIBIĄŻM 40
112WIŚNIOWSKI Krzysztof 133SZCZECINM 40
113CICHOCKI Jakub 66DRUŻYNA SZPIKUM 40
114SZYMAŃSKA Agnieszka 52PKO BANK POLSKIWYSZKÓWK 40
115NATORSKI Maciej 3WARSZAWAM 40
116BŁASZCZYK Kamil 379JEŹDŹCY APOKALIPSYKĘDZIERZYN KOŹLEM 20
117TERCZEWSKA Małgorzata 342KOŚCIAN TEAMKOŚCIANK 40
118KOGUTEK Rozalia 198KS SKARBY ŚRODA ŚLĄSKAŚRODA ŚLĄSKAK 20
119KAMIŃSKI Kamil 376KAMIŃSKI TEAMLUBINM 30
120KOGUTEK Maciej 195KS SKARBY ŚRODA ŚLĄSKAŚRODA ŚLĄSKAM 40
121GRECZUK Paweł 103CZARNAROZPACZTEAMSŁUBICEM 30
122KASPRZAK Tomasz 34RUSZOWICEM 40
123SIWEK Magdalena 225SZCZECINK 30
124GONERKO Joanna 126BIEGAM BO DOMINIKA MOTYWUJESZCZECINK 40
125KOZACZUK Sebastian 381OŁAWAM 40
126STAWSKA Barbara 91K 40
127SOBANSKI Artur 344SZCZECINM 30
128BAŁABUCH Marcin 237SZCZECINM 20
129SIWAK Łukasz 82SZCZECINM 30
130JUSZKIEWICZ Małgorzata 206SZCZECINK 40
131WITCZAK Adam 153M.A.J. CORREREPYSKOWICEM 30
132SZERMENT Eryk 388#SZERMENTTEAMGORZÓW WIELKOPOLSKIM 30
133WIRA Mariusz 374KB MIŚ BOREK WLKP.BOREK WIELKOPOLSKIM 40
134WAWRZYNIAK Monika 361WF OCR TEAM KOSTRZYN NAD ODRĄKOSTRZYN NAD ODRĄK 30
135GŁOWACKI Adrian 333ŚWINOUJŚCIEM 30
136SAMOJŁO Sławomir 332ŚWINOUJŚCIEM 50
137MIKOŁAJCZYK Michał 324UNIVERSITY OF WARSAWWARSZAWAM 20
138M-SKI Bartosz 318TURLANY KLOPSSTARGARDM 30
139STACHNIO Tomek 316WF OCR TEAM KOSTRZYN NAD ODRĄMIESZKOWICEM 20
140KACZMAREK Monika 313WF OCR TEAM KOSTRZYN NAD ODRĄDĘBNOK 30
141PASZKIEWICZ Sandra 307SZCZECINK 30
142JANASZEK Grzegorz 293WESELM 40
143DUDEK Dariusz 290GRANICZNAGRANICZNAM 40
144PETERSBURSKI Robert 286K2 TEAMSZCZECINM 40
145KUSAJ Krystian 260ZAWIERCIEM 30
146TOMALAK Marcin 259SZCZECINM 40
147KONIKOWSKA Julia 256SZCZECINK 30
148KUBIŚ Kamil 2545KGRYFINOM 40
149LIS Beata 249DĄBROWA GÓRNICZAK 40
150WASILEWSKI Andrzej 233SZCZECINM 40
151HAWRYLAK Marcin 227BBL SZCZECINSZCZECINM 50
152KIEŁTYKA Robert 214TYCHYM 40
153DOMINIK Szymon 213KWISS.PLMYŚLENICEM 20
154ZENEVICH Slava 209DIETLY.PLKRAKÓWM 20
155KROK Krzysztof 207NIEZRZESZONYMUSZYNAM 50
156CHURZĘPA Ewelina 200WROCŁAWK 30
157WARDENGA Kazimierz 191JEJKOWICEM 50
158DROŻDŻAL Olga 190POZNAŃK 20
159KARAŚ Jacek 177RED RUNNERPOZNAŃM 40
160WÓJTOWICZ Marcin 167100 MARATHON CLUB POLSKAKATOWICEM 40
161RUDNIK-MIJAL Małgorzata 151ZMĘCZENI NA STARCIESZCZECINK 40
162WASILEWSKA Ewa 150WEIDE TEAMSZCZECINK 30
163ŚWITALSKA Edyta 136SCTPK 40
164ROMAŃSKI Krzysztof 135SZCZECINM 50
165DULNIK Marcin 130BIEGOWE.PLWARSZAWAM 30
166ZAJĄC Andrzej 128DRUŻYNA SZPIKUCZŁUCHÓWM 30
167SZEWCZYK Magdalena 127SZCZECINK 30
168PRUSZANOW Marcin 125KB HERMES GRYFINOGRYFINOM 40
169PUPEK Małgorzata 107WILKI Z CIECHOCINKASZCZECINK 30
170KASPRZAK Artur 100RUN EXPERT TEAMM 40
171MATKOWSKI Jerzy 99SZCZECINM 40
172SURDACKI Jerzy 93DRUŻYNA SZPIKUGRYFINOM 40
173HYLLA Mateusz 90TARNÓW OPOLSKIM 30
174ZALEJSKI Tomasz 28M 40
175KO Grzesz 85DAMAGEM 30
176PODLEŚNY Piotr 80M 30
177MARENDZIAK Wiktor 77M 20
178MŁODZIŃSKI Dariusz 69WARSZAWAM 50
179HEJKA Wladek 56AKADEMIA BIEGOWA KARTUZYKARTUZYM 40
180LICHACZEWSKI Konrad 53M 40
181ŁUKOWIAK Rafał 41GORZÓW WIELKOPOLSKIM 30
182KACZMAREK Joanna 40K 30
183PAWŁOWSKA-ZALEJSKA Justyna 27K 30
184ALBERT Damian 18FIZJOBIEGACZE SZCZECINM 30
185ŁOŚ Jarosław 12#RUSZ4LITERYM 30
186MIŁOSZEWICZ Aleksandra 1RUN EXPERTMIERZYNK 20
187CHROBOT Kamil 217ZAWIERCIEM 30
188DĄBROWSKI Dawid 327WYSZKÓWM 20
189PIOTROWSKA Gabriela 340PIASECZNOK 30
190RADOŻYCKI Radek 300SZCZECINM 40
191ORLON Barbara 284SZCZECIŃSKI KLUB ROWEROWY GRYFUSSZCZECINK 40
192SZYMAŃSKA Jolanta 230MOSTYK 30
193ULCHURSKI Michał 386ŚWINOUJŚCIEM 30
194WALIGÓRSKI Tomasz 378GDYNIAM 40
195BEDNARZ Paweł 334ZAWIERCIEM 30
196ADAMCZYK Bernard 306MILANÓWEKM 40
197ZADROŻNY Grzegorz 174SZCZECINSZCZECINM 40
198PRZYBYLAK Paweł 141LESZNOM 50
199HAMIK Adam 240HAMTARIXBIERUŃM 30
200GADOWSKI Wojciech 74MIERZYNM 30
201PISZCZ Dariusz 367RZESZÓWM 40
202ŻYLUK-GADOWSKA Paulina 55MIERZYNK 30
203GRYGIELEWICZ Leszek 13M 50
204BUDNICKI Grzegorz 377SZCZECINM 30
205KOGUTEK Zuzanna 197KS ,,SKARBY" ŚRODA ŚLĄSKAŚRODA ŚLĄSKAK 20
206SURUDO Tomasz 92M 40
207SZARAWAGA Jacek 371SZCZECINM 20
208BARTYZEL Beata 87KRAKÓWK 30
209KUZNIARSKI Przemyslaw 26KASKADA SZCZECIN RUGBY KLUBSZCZECINM 30
210WALENT Marta 24K 30
211NAPIERAŁA Marcin 163KOZIEGŁOWYM 30
212KOZIOŁ Piotr 263KRAKÓWM 30
213OKRÓJ Dawid 262WARSZAWAM 30
214BIAŁAS Konrad 258WARSZAWAM 40
215BIAŁKOWSKA Katarzyna 253SIADŁO DOLNEK 40
216GLAJCAR Tomasz 250HARBUTOWICEM 40
217URBAŃSKI Krzysztof 248GDAŃSKM 40
218CHOWANIEC Sebastian 247ROMET FACTORY TEAMNOWY DWÓR MAZOWIECKIM 30
219PŁUSA Adam 246WROCŁAWM 30
220ZACHWIEJA Katarzyna 245KRAKÓWK 40
221MATUSZAK Anita 241MATUSZAK TEAMSZCZECINK 40
222JAKUBOWSKI Szymon 239KRUSZEWNIAM 30
223MACIUŁA Rafał 234KS BPSC TEAMDĄBROWA GÓRNICZAM 40
224LIS Jacek 228DĄBROWA GÓRNICZAM 50
225GROCHOWSKI Marcin 221ŻMIGRÓDM 30
226KĘDROŃ Karolina 220JAWORZNOK 30
227MICHALAK Beata 219OPOLEK 40
228KALISZEWSKI Tomasz 216OTWOCKM 40
229WILCZYŃSKA Magdalena 212MARKIK 20
230MADEJ Dominika 211KRAKÓWK 20
231ANDRZEJCZAK Beata 205RR RUNNERKI ROMKASZCZECINK 50
232SOBCZYK Tomasz 204PRUSYM 30
233DUDA Sylwia 203SZCZECINK 40
234ŁAPA Przemek 194WROCŁAWM 30
235ZAROBIAK Katarzyna 186SZCZECINK 40
236KARWIK Asia 185RR RUNNERKI ROMKASZCZECINK 20
237ANDRZEJCZAK Roman 184RR RUNNERKI ROMKASZCZECINM 50
238BIAŁAS Agnieszka 183RR RUNERKI ROMKASZCZECINK 40
239LĄCZAK Justyna 385ASSECO ACTIVE TEAMSZCZECINK 40
240ROSZKIEWICZ Ewelina 383WARSZAWAK 30
241FRUBA Karina 380STOPA SŁUPSK / KORONA SZCZECINREDZIKOWOK 30
242KAMIŃSKI Paweł 375ELBLĄGM 30
243SZUMIŁO Przemysław 373CHOJNAM 30
244KRĘCISZ Arkadiusz 368WARSZAWAM 20
245MORAWSKI Piotr 366OTWOCKM 30
246DULNY Jarosław 363DULNY FOTOSZCZECINM 40
247GRZESZCZUK Mieczysław 362SZCZECINM 60
248N Daniel 358KRAKOWM 20
249PIETRUSZKA Renata 357SZCZECINK 40
250PAŃCZYK Tomasz 356SZCZECINM 30
251KASOWSKI Bogusz 352WARSZAWAM 30
252MENDYKA Łukasz 349KB AKTYWNI ŚRODA WLKP.ŚRODA WIELKOPOLSKAM 30
253SMYCZ Grzegorz 343SMYKI BIEGAJĄKOSTRZYN NAD ODRĄM 30
254GRZESIAK Maciej 335KRAKÓWM 40
255GÓRA Grzegorz 331WARSZAWAM 30
256DZIAŁDOWSKI Damian 330AKADEMIA WOJSK LĄDOWYCHTORUŃM 20
257MOSTOWSKI Dariusz 329JEDZIEMY DLA AGI (TME MTB TEAM SZCZECIN)SZCZECINM 40
258KEDZIERSKA Karolina 328SZCZECINK 30
259MATOGA Urszula 326SIEPRAWK 30
260KAMINSKI Karol 325KOSTRZYN NAD ODRĄM 20
261SIWEK Piotr 321BEZRZECZEM 30
262BOROWIECKI Grzegorz 320SZCZECINM 30
263BOŁZAN Mariusz 317SZCZECINM 30
264DONNER Andreas 305CITYRUNNER BERLINBERLINM 50
265SAKOWSKA Aneta 315MARATONKA GRAJEWOWARSZAWAK 40
266BOROWIECKA Joanna 312SZCZECINK 30
267ZALEWSKI Mariusz 309FIZJOTERAPIA DZIECIĘCA D. ZALEWSKISTRZELCE KRAJM 50
268GRZYBOWSKA Joanna 308NCBCLEGIONOWOK 30
269ŁUTOWICZ Gabriela 303SZCZECINK 40
270MARTYNIUK Ryszard 302GMINA STRZELCE OPOLSKIESTRZELCE OPOLSKIEM 30
271PTASZYŃSKA Agnieszka 301KUTNOK 40
272SWACHA Anita 299WARSZAWAK 40
273BYTNER-KWIATKOWSKA Monika 295DĄBROWSKI TEAMWARSZAWAK 30
274KWIATKOWSKI Michał 294GÓRA KALWARIAM 30
275PASZEK Krystyna 291DOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKIGRODZISK MAZK 50
276ANIELSKA Anna 289KARLINOK 30
277WŁADKOWSKA Agnieszka 288SZCZECINK 40
278JASKUŁA Mariola 287SZCZECINK 40
279ZIENTAL Grzegorz 285REBELLION OF FREE RUNNERSBĘDZINM 50
280DZIEDZIC Józef 283ZABIEGANY WOŁOMINWOŁOMINM 50
281PIOTROWSKA Anna 282SPARTANIE DZIECIOM /META NADARZYNNADARZYNK 40
282KUJAWSKI Dariusz 276WARSZAWAM 50
283KNAPSKI Gniewomir 275ODKRYWAĆ BY ŻYĆWARSZAWAM 20
284SĘK Marcin 273SZCZECINM 30
285STRZELEC Tomasz 267KB HERMES GRYFINOGRYFINOM 40
286JURECZKO Rafal 266OLKUSZM 40
287KRUPAK Emilia 265GDAŃSKK 30
288BARTKOWIAK Waldemar 252ŚREMM 30
289KLIMKIEWICZ Kaolina 182WARSZAWAK 30
290O-Z Iza 181SZCZECINK 40
291MATUSZAK Krzysztof 179MATUSZAK TEAMSZCZECINM 40
292KUCZYŃSKA Sylwia 172SZCZECINK 40
293GARBACKI Igor Garbacki 171SZCZECINM 20
294KUCZYŃSKI Sebastian 170SZCZECINM 20
295MOTŁOCH Piotr 169KRAKÓWM 30
296PALCZYNSKA Oksana 166STARGARDK 40
297JUDEK Krzysztof 165MIERZYNM 60
298STEFANICKI Marek 164ŚWINOUJŚCIEM 60
299BURGHARDT Renata 160KB HERMES GRYFINOGRYFINOK 40
300BATOR Zbigniew 157WARSZAWAM 60
301CEBENKO Maria 154KB HERMES GRYFINONOWE CZARNOWOK 50
302SZMYTKOWSKI Krzysztof 149MIA SAN MIALEGIONOWOM 40
303KOP-OSTROWSKI Paweł 148SZCZECINM 40
304JANKOWSKA Dorota 144DF COOL RUNWARZYMICEK 30
305ZEMANKIEWICZ Łukasz 139KANAŁ 6AMSZCZECINM 30
306RAJCZYK-PAPROCKA Anna 138RUN EXPERT TEAMSZCZECINK 40
307RĄCZKA Marita 124WARSZAWAK 40
308ROMAŃSKA Marietta 122SZCZECINK 50
309MUSIAŁ Paweł 121WARSZAWAM 40
310RATAJ Maciej 120ŁOCHOWOM 40
311CETERA Janusz 117EKSPEDYCJA NORDIC TEAM SZCZECINDZIWNÓWEKM 60
312KLIMASZEWSKA Teresa 115KRAKÓWK 30
313GRUDZIEŃ Michał 114PSZCZYNAM 40
314GRUDZIEŃ Monika 112PSZCZYNAK 40
315KLUCZYK-CZARNECKA Dominika 111BIEGAM BO AŚKA ZMUSZASZCZECINK 40
316BRZEZIŃSKI Piotr 110WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIESZCZECINM 20
317MARENDZIAK Ewa 109CORK CITYK 30
318PAPROCKI Marcin 9RUN EXPERT TEAMM 40
319CHROBOCIŃSKA Elżbieta 97K 50
320DUDEK Małgorzata 96KOSZALINK 40
321KOŁTUN Wojtek 94M 40
322SZUDERA Kamila 75SZYSZKI TEAMK 30
323SAJEWSKA Karolina 6WARSZAWAK 30
324TYRAŃSKI Michał 22WOLNY ZAWODNIKGRYFICEM 30
325PARCHIMOWICZ Janusz 25M 60
326FARSCHTSCHIYAN Jens 89NIDDATALM 40
327ZIELIŃSKA Monika 83K 40
328ZIELIŃSKA Agata 79HQ MNC NEK 30
329MARENDZIAK Jarosław 76M 40
330JANCZARSKA-BERGEL Katarzyna 70KRAKÓWK 30
331BALCERAK Aleksandra 64K 30
332SZÓSTAK Wioletta 62K 50
333PIETRUSZKA Sławomir 61RAZ SZCZECINM 50
334SZYMECZKO Jola 60RUNONLINE.PLZABORZEK 40
335SZYSZKA Konrad 59SZYSZKI TEAMM 30
336SERKOWSKA Anna 58AKADEMIA BIEGOWA KARTUZYKARTUZYK 40
337MICHALSKI Piotr 48LIDER PITERRACOTM 20
338BODNARCZUK Iwona 47FIZJOBIEGACZE SZCZECINK 40
339OPIEKA Krzysztof 46GRYFICEM 30
340WASILEWSKI Sylwester 36M 30
341JABŁOŃSKA Wiktoria 35ŚWIDNICKA GRUPA BIEGOWAŚWIDNICAK 20
342DZIERBA Paweł 33M 30
343PAJKOWSKI Mirosław 31SL SALOSM 50
344SACHARSKI Bartłomiej 23WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIEM 30
345ULAN Ania 21SZCZECINK 30
346POŹNIAK Aleksandra 20CENTRUM MEDYCZNE EUROMEDISK 30
347TARARUJ Edyta 19WARSZAWAK 40
348PĘKAŁA Piotr 15SP MANOWO/SOSW KOSZALINKOSZALINM 40
349BODNAR Zbigniew 11BIEG KORCZAKASZCZECINM 70+
350KOZIEŁ Jacek 272GRYFINOM 40
351PAWŁESA Małgorzata 339WARSZAWAK 40
352WĄSIATYCZ Iwona 242BARANOWOK 50
353WOJTUCH Robert 257KS BPSC TEAMBEDZINM 40
354PACHUT Krzysztof 372SŁOPNICEM 40
355SIWIEC Robert 354PLIK TEAMOLSZEWNICA STARAM 40
Znaleziono 355 wynik(ów)