BIEGOWA EKSPEDYCJA NA K2

Organizator:
Stowarzyszenie K2 Partners
Data:
2020-12-04
Miejsce:
Polska
Dystans:
312 km
Zgłoszonych:
393
Wystartowało:
351
Nie ukończyło:
332
Ukończyło:
19
Na trasie:
332
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Indywidualnie:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K-OPEN | M-OPEN | K 20 | M 20 | K 30 | M 30 | K 40 | M 40 | K 50 | M 50 | K 60 | M 60 | K 70+ | M 70+

Klasyfikacja wg czasów netto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas
netto
Czas
brutto
Dyst. kmRóżn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
       
1WOJTANIS Magdalena 159TORUŃK 301K 129:07:00.00458:00:00312,0+00:00:005:3510,7
2MŁYNARCZYK Tatiana 72POLICEK 302K 234:41:32.00841:24:49312,0+05:34:326:409,0
3CIEŚLAK Dominika 4RABKA ZDRÓJK 303K 335:27:22.00481:00:00312,0+06:20:226:498,8
4NOWAK Natalia 95DĘBNOK 304K 437:07:30.00721:07:41312,0+08:00:307:088,4
5WALENT Marta 24K 305K 1063:14:53.00937:24:03293,3+34:07:5312:564,6
6WOŹNIECKA Karolina 65BYDGOSZCZBYDGOSZCZK 306K 1323:37:14.00720:52:46247,1+5:4410,5
7POŹNIAK Aleksandra 20CENTRUM MEDYCZNE EUROMEDISK 307K 1752:20:02.00914:11:22226,8+23:13:0213:504,3
8KACZMAREK Joanna 40K 308K 1839:10:16.00840:41:31212,5+10:03:1611:035,4
9ZIELIŃSKA Agata 79HQ MNC NEK 309K 2418:29:18.00865:13:40192,0+5:4610,4
10WASILEWSKA Ewa 150WEIDE TEAMSZCZECINK 3010K 3022:16:49.00672:34:32170,4+7:507,6
11PAWŁOWSKA-ZALEJSKA Justyna 27K 3011K 3118:50:40.00913:13:26166,8+6:468,9
12JANCZARSKA-BERGEL Katarzyna 70KRAKÓWK 3012K 3328:49:38.00890:17:59151,6+11:245,3
13KLIMKIEWICZ Kaolina 182WARSZAWAK 3013K 3425:44:03.00505:09:38150,0+10:175,8
14SZUDERA Kamila 75SZYSZKI TEAMK 3014K 3522:04:57.00817:27:55149,0+8:536,7
15SAJEWSKA Karolina 6WARSZAWAK 3015K 3923:41:26.00817:59:52142,7+9:576,0
16MARENDZIAK Ewa 109CORK CITYK 3016K 4138:02:38.00818:13:53136,3+08:55:3816:443,6
17WIEŻEL Hanna 54SZCZECINK 3017K 4325:28:10.00792:38:31133,5+11:265,2
18PUPEK Małgorzata 107WILKI Z CIECHOCINKASZCZECINK 3018K 4413:14:55.00841:15:59132,9+5:5810,0
19BYTNER-KWIATKOWSKA Monika 295DĄBROWSKI TEAMWARSZAWAK 3019K 4510:57:25.00264:49:53132,4+4:5712,1
20BARTYZEL Beata 87KRAKÓWK 3020K 4714:48:54.00865:12:42125,1+7:068,4
21ŻYLUK-GADOWSKA Paulina 55MIERZYNK 3021K 4815:08:46.00744:30:00124,6+7:178,2
22KMIECIAK Aga 238KRAKÓWK 3022K 4914:29:57.00408:27:32124,0+7:008,6
23SZEWCZYK Magdalena 127SZCZECINK 3023K 5323:32:15.00744:32:51113,8+12:244,8
24SZYMAŃSKA Jolanta 230MOSTYK 3024K 5411:28:38.00482:08:54107,8+6:239,4
25ULAN Ania 21SZCZECINK 3025K 6035:04:27.00530:03:3698,7+05:57:2721:192,8
26CHURZĘPA Ewelina 200WROCŁAWK 3026K 6219:16:44.00505:07:0095,9+12:035,0
27KRUPAK Emilia 265GDAŃSKK 3027K 7815:05:51.00337:15:5174,4+12:104,9
28GRZYBOWSKA Joanna 308NCBCLEGIONOWOK 3028K 7913:16:57.00240:57:0673,2+10:535,5
29PASZKIEWICZ Sandra 307SZCZECINK 3029K 8108:10:38.00241:57:5465,7+7:288,0
30MATOGA Urszula 326SIEPRAWK 3030K 8416:00:16.00193:34:4263,4+15:084,0
31SIWEK Magdalena 225SZCZECINK 3031K 8507:54:56.00432:24:4061,9+7:407,8
32KLIMASZEWSKA Teresa 115KRAKÓWK 3032K 8606:18:56.00792:38:0661,0+6:129,7
33KEDZIERSKA Karolina 328SZCZECINK 3033K 8708:13:38.00192:58:0059,0+8:227,2
34BALCERAK Aleksandra 64K 3034K 8808:02:34.00817:10:4456,4+8:337,0
35PIOTROWSKA Gabriela 340PIASECZNOK 3035K 9011:02:21.00240:46:5354,0+12:164,9
36KUCHARCZYK Katarzyna 10K2 PARTNERS TEAMSZCZECINK 3036K 9109:36:39.00504:31:0653,8+10:435,6
37BOROWIECKA Joanna 312SZCZECINK 3037K 9811:38:47.00194:46:3444,6+15:403,8
38SZYMCZAK Monika 162WOLINK 3038K 10306:49:37.00672:42:5638,5+10:395,6
39WITKOWSKA Agnieszka 215WARSZAWAK 3039K 10508:36:00.00385:04:1438,3+13:284,5
40KACZMAREK Monika 313WF OCR TEAM KOSTRZYN NAD ODRĄDĘBNOK 3040K 10603:47:30.00240:29:5536,7+6:119,7
41ANIELSKA Anna 289KARLINOK 3041K 10703:22:32.00264:32:2835,6+5:4110,5
42WAWRZYNIAK Monika 361WF OCR TEAM KOSTRZYN NAD ODRĄKOSTRZYN NAD ODRĄK 3042K 11203:39:30.00120:56:0530,9+7:068,4
43LIS-WILKOSZ Anna 208ŻERNIKI MAŁEK 3043K 11406:22:49.00361:10:1528,0+13:404,4
44JANKOWSKA Dorota 144DF COOL RUNWARZYMICEK 3044K 11508:51:50.00385:15:2727,7+19:113,1
45ZOWCZAK Dorota 292RAWA TEAMKOMORNIKIK 3045K 11602:51:31.00145:03:2527,4+6:159,6
46KOBYLNIK Agata 118SZCZECINK 3046K 11702:55:20.00624:20:1726,7+6:349,1
47ROSZKIEWICZ Ewelina 383WARSZAWAK 3047K 11804:54:59.00049:20:3125,2+11:425,1
48JAKÓBCZAK Karolina 102KAMIONKA, KOŁO PIASECZNAK 3048K 12004:15:58.00720:42:1024,0+10:395,6
49KĘDROŃ Karolina 220JAWORZNOK 3049K 12202:18:13.00408:18:1423,0+6:0010,0
50LEMAŃSKA-BŁAŻOWSKA Elżbieta 231WROCŁAWK 3050K 12504:28:02.00240:40:0219,0+14:064,3
51FRUBA Karina 380STOPA SŁUPSK / KORONA SZCZECINREDZIKOWOK 3051K 12902:20:56.00048:33:5914,0+10:046,0
52KONIKOWSKA Julia 256SZCZECINK 3052K 13000:58:12.00000:58:128,6+6:468,9
53BINEROWSKA Edyta 274SZCZECINK 3053K 13102:18:56.00096:30:487,2+19:173,1
Znaleziono 53 wynik(ów)