BIEGOWA EKSPEDYCJA NA K2

Organizator:
Stowarzyszenie K2 Partners
Data:
2020-12-04
Miejsce:
Polska
Dystans:
312 km
Zgłoszonych:
395
Wystartowało:
355
Nie ukończyło:
334
Ukończyło:
21
Na trasie:
334
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Indywidualnie:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K-OPEN | M-OPEN | K 20 | M 20 | K 30 | M 30 | K 40 | M 40 | K 50 | M 50 | K 60 | M 60 | K 70+ | M 70+

Klasyfikacja wg czasów netto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas
netto
Czas
brutto
Dyst. kmRóżn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
       
1PODOLAK Iza 39GRYFINOK 401K 549:21:59.00505:04:18312,0+00:00:009:296,3
2NARÓĆ Aneta 50K 402K 655:47:27.00553:36:55312,0+06:25:2810:435,6
3MARENDZIAK Aneta 78K 403K 869:17:55.00744:55:48312,0+19:55:5613:194,5
4BURGHARDT Renata 160KB HERMES GRYFINOGRYFINOK 404K 947:11:36.00625:07:12300,5+9:256,4
5SERKOWSKA Anna 58AKADEMIA BIEGOWA KARTUZYKARTUZYK 405K 1034:04:18.00984:47:06300,0+6:488,8
6BODNARCZUK Iwona 47FIZJOBIEGACZE SZCZECINK 406K 1343:29:55.00961:04:54254,0+10:165,8
7SZYMAŃSKA Agnieszka 52PKO BANK POLSKIWYSZKÓWK 407K 1540:36:44.00913:19:09245,9+9:546,1
8ZIELIŃSKA Monika 83K 408K 1921:06:49.00889:14:33211,0+6:0010,0
9JUSZKIEWICZ Małgorzata 206SZCZECINK 409K 2027:00:28.00577:32:04208,0+7:477,7
10STAWSKA Barbara 91K 4010K 2120:28:55.00817:43:03203,3+6:029,9
11GRUDZIEŃ Monika 112PSZCZYNAK 4011K 2443:09:12.00866:10:33199,8+12:574,6
12KUPIS Katarzyna 8K2 TEAMK 4012K 2532:28:27.00889:19:01196,4+9:556,0
13TARARUJ Edyta 19WARSZAWAK 4013K 2631:40:10.00984:58:27190,2+9:596,0
14ZAROBIAK Katarzyna 186SZCZECINK 4014K 2838:14:11.00601:29:00180,9+12:404,7
15KEMPISTY Anna 17WARSZAWAK 4015K 2925:29:14.00840:54:15178,7+8:337,0
16ŁUTOWICZ Gabriela 303SZCZECINK 4016K 3426:02:09.00289:03:27157,0+9:566,0
17KLUCZYK-CZARNECKA Dominika 111BIEGAM BO AŚKA ZMUSZASZCZECINK 4017K 3723:52:59.00960:45:38151,6+9:276,3
18GONERKO Joanna 126BIEGAM BO DOMINIKA MOTYWUJESZCZECINK 4018K 4115:42:32.00792:44:26144,8+6:309,2
19DUDEK Małgorzata 96KOSZALINK 4019K 4718:04:18.00864:49:18131,9+8:137,3
20SZYMECZKO Jola 60RUNONLINE.PLZABORZEK 4020K 4815:12:24.00937:42:05130,8+6:588,6
21KUCZYŃSKA Sylwia 172SZCZECINK 4021K 5132:44:35.00625:31:24123,1+15:573,8
22KASPRZAK Beata 140RUN EXPERT LEJDISSZCZECINK 4022K 5220:06:47.00649:41:03115,8+10:255,8
23RĄCZKA Marita 124WARSZAWAK 4023K 5423:22:41.00745:13:30110,2+12:434,7
24MICHALAK Beata 219OPOLEK 4024K 5724:16:30.00505:38:53102,8+14:104,2
25PIOTROWSKA Anna 282SPARTANIE DZIECIOM /META NADARZYNNADARZYNK 4025K 5910:51:01.00289:16:27101,5+6:249,4
26SWACHA Anita 299WARSZAWAK 4026K 6019:51:50.00266:04:30100,2+11:535,0
27KASPRZAK Magda 7RUN EXPERTMIERZYNK 4027K 6120:54:11.00841:25:1999,8+12:344,8
28DUDA Sylwia 203SZCZECINK 4028K 6218:29:11.00483:01:3199,5+11:085,4
29FRYMUS Anna 202SZCZECINK 4029K 6320:43:40.00457:34:3199,2+12:324,8
30ŚWITALSKA Edyta 136SCTPK 4030K 6411:11:07.00577:10:2296,4+6:578,6
31RUDNIK-MIJAL Małgorzata 151ZMĘCZENI NA STARCIESZCZECINK 4031K 6710:11:04.00697:35:3294,5+6:279,3
32O-Z Iza 181SZCZECINK 4032K 6819:22:26.00601:58:1690,6+12:494,7
33KOGUTEK Agnieszka 196KS "SKARBY" ŚRODA ŚLĄSKAŚRODA ŚLĄSKAK 4033K 7116:40:01.00480:54:0186,0+11:375,2
34ZACHWIEJA Katarzyna 245KRAKÓWK 4034K 7310:35:27.00433:23:0084,8+7:298,0
35PTASZYŃSKA Agnieszka 301KUTNOK 4035K 7414:35:09.00265:18:5084,6+10:205,8
36LIS Beata 249DĄBROWA GÓRNICZAK 4036K 7514:21:35.00408:38:2483,4+10:195,8
37WARKOCZ Monika 175SZCZECINK 4037K 7615:49:41.00577:52:4383,0+11:265,2
38KURKOWIAK Agnieszka 280POZNAŃK 4038K 7813:00:05.00288:51:0878,1+9:596,0
39ORLON Barbara 284SZCZECIŃSKI KLUB ROWEROWY GRYFUSSZCZECINK 4039K 7909:05:45.00288:55:1075,3+7:158,3
40PALCZYNSKA Oksana 166STARGARDK 4040K 8008:08:58.00697:08:3574,1+6:359,1
41PAWŁESA Małgorzata 339WARSZAWAK 4041K 8315:13:03.00265:02:5270,7+12:544,6
42RAJCZYK-PAPROCKA Anna 138RUN EXPERT TEAMSZCZECINK 4042K 8907:51:34.00528:47:4257,7+8:107,3
43WŁOSIŃSKA Beata 278MYSŁOWICEK 4043K 9310:26:10.00241:52:3053,1+11:475,1
44SAKOWSKA Aneta 315MARATONKA GRAJEWOWARSZAWAK 4044K 9609:24:06.00265:19:3051,2+11:015,4
45PIETRUSZKA Renata 357SZCZECINK 4045K 9907:43:08.00192:50:0545,9+10:055,9
46KOZŁOWSKA Bożena 147ŚWIĘTOCHŁOWICEK 4046K 10108:31:29.00529:21:5541,8+12:144,9
47SKRZYPCZAK Marta 310SZCZECINK 4047K 10605:53:47.00649:05:5038,4+9:126,5
48BIAŁKOWSKA Katarzyna 253SIADŁO DOLNEK 4048K 11009:07:42.00169:05:3034,5+15:523,8
49KURASIŃSKA Dorota 188SZCZECINK 4049K 11105:32:03.00337:08:4733,4+9:566,0
50BIAŁAS Agnieszka 183RR RUNERKI ROMKASZCZECINK 4050K 11404:57:21.00528:54:2231,2+9:316,3
51DROŻDŻAL Agnieszka 189SZCZECINK 4051K 11707:05:23.00361:02:5428,5+14:554,0
52LĄCZAK Justyna 385ASSECO ACTIVE TEAMSZCZECINK 4052K 12104:20:39.00026:19:5526,3+9:546,1
53JASKUŁA Mariola 287SZCZECINK 4053K 12206:36:21.00264:38:0326,0+15:143,9
54TERCZEWSKA Małgorzata 342KOŚCIAN TEAMKOŚCIANK 4054K 12302:52:57.00144:53:5624,4+7:068,4
55WŁADKOWSKA Agnieszka 288SZCZECINK 4055K 12605:18:19.00265:48:0022,2+14:194,2
56MATUSZAK Anita 241MATUSZAK TEAMSZCZECINK 4056K 12802:03:35.00121:23:1620,8+5:5610,1
57MATUSZEWSKA Magdalena 192RRSZCZECINK 4057K 13200:44:07.00000:44:075,8+7:367,9
Znaleziono 57 wynik(ów)