BIEGOWA EKSPEDYCJA NA K2

Organizator:
Stowarzyszenie K2 Partners
Data:
2020-12-04
Miejsce:
Polska
Dystans:
312 km
Zgłoszonych:
395
Wystartowało:
355
Nie ukończyło:
334
Ukończyło:
21
Na trasie:
334
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Indywidualnie:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K-OPEN | M-OPEN | K 20 | M 20 | K 30 | M 30 | K 40 | M 40 | K 50 | M 50 | K 60 | M 60 | K 70+ | M 70+

Klasyfikacja wg czasów netto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas
netto
Czas
brutto
Dyst. kmRóżn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
       
1WOJTANIS Magdalena 159TORUŃK 301K 129:07:00.00458:00:00312,0+00:00:005:3510,7
2MŁYNARCZYK Tatiana 72POLICEK 302K 234:41:32.00841:24:49312,0+05:34:326:409,0
3CIEŚLAK Dominika 4RABKA ZDRÓJK 303K 335:27:22.00481:00:00312,0+06:20:226:498,8
4NOWAK Natalia 95DĘBNOK 304K 437:07:30.00721:07:41312,0+08:00:307:088,4
5PODOLAK Iza 39GRYFINOK 401K 549:21:59.00505:04:18312,0+20:14:599:296,3
6NARÓĆ Aneta 50K 402K 655:47:27.00553:36:55312,0+26:40:2710:435,6
7TRAWIŃSKA Teresa 14KOLIBER TEAMWARSZAWAK 501K 758:25:53.00672:25:50312,0+29:18:5311:145,3
8MARENDZIAK Aneta 78K 403K 869:17:55.00744:55:48312,0+40:10:5513:194,5
9BURGHARDT Renata 160KB HERMES GRYFINOGRYFINOK 404K 947:11:36.00625:07:12300,5+18:04:369:256,4
10SERKOWSKA Anna 58AKADEMIA BIEGOWA KARTUZYKARTUZYK 405K 1034:04:18.00984:47:06300,0+04:57:186:488,8
11WALENT Marta 24K 305K 1163:50:03.00961:24:03296,1+34:43:0312:564,6
12CEBENKO Maria 154KB HERMES GRYFINONOWE CZARNOWOK 502K 1244:08:21.00649:23:49264,1+15:01:2110:016,0
13BODNARCZUK Iwona 47FIZJOBIEGACZE SZCZECINK 406K 1343:29:55.00961:04:54254,0+14:22:5510:165,8
14WOŹNIECKA Karolina 65BYDGOSZCZBYDGOSZCZK 306K 1423:37:14.00720:52:46247,1+5:4410,5
15SZYMAŃSKA Agnieszka 52PKO BANK POLSKIWYSZKÓWK 407K 1540:36:44.00913:19:09245,9+11:29:449:546,1
16ROMAŃSKA Marietta 122SZCZECINK 503K 1641:17:00.00793:50:39235,7+12:10:0010:305,7
17POŹNIAK Aleksandra 20CENTRUM MEDYCZNE EUROMEDISK 307K 1753:33:44.00938:11:22232,2+24:26:4413:504,3
18KACZMAREK Joanna 40K 308K 1839:10:16.00840:41:31212,5+10:03:1611:035,4
19ZIELIŃSKA Monika 83K 408K 1921:06:49.00889:14:33211,0+6:0010,0
20JUSZKIEWICZ Małgorzata 206SZCZECINK 409K 2027:00:28.00577:32:04208,0+7:477,7
21STAWSKA Barbara 91K 4010K 2120:28:55.00817:43:03203,3+6:029,9
22SZÓSTAK Wioletta 62K 504K 2247:20:15.00938:06:37202,5+18:13:1514:014,3
23ZIELIŃSKA Agata 79HQ MNC NEK 309K 2319:26:33.00889:13:40202,2+5:4610,4
24GRUDZIEŃ Monika 112PSZCZYNAK 4011K 2443:09:12.00866:10:33199,8+14:02:1212:574,6
25KUPIS Katarzyna 8K2 TEAMK 4012K 2532:28:27.00889:19:01196,4+03:21:279:556,0
26TARARUJ Edyta 19WARSZAWAK 4013K 2631:40:10.00984:58:27190,2+02:33:109:596,0
27MIŁOSZEWICZ Aleksandra 1RUN EXPERTMIERZYNK 201K 2718:11:48.00912:37:37184,7+5:5410,2
28ZAROBIAK Katarzyna 186SZCZECINK 4014K 2838:14:11.00601:29:00180,9+09:07:1112:404,7
29KEMPISTY Anna 17WARSZAWAK 4015K 2925:29:14.00840:54:15178,7+8:337,0
30WASILEWSKA Ewa 150WEIDE TEAMSZCZECINK 3010K 3022:16:49.00672:34:32170,4+7:507,6
31PAWŁOWSKA-ZALEJSKA Justyna 27K 3011K 3118:50:40.00913:13:26166,8+6:468,9
32WILCZYŃSKA Magdalena 212MARKIK 202K 3221:22:35.00481:15:35165,7+7:447,8
33KLIMKIEWICZ Kaolina 182WARSZAWAK 3012K 3328:05:22.00625:09:38164,3+10:155,8
34ŁUTOWICZ Gabriela 303SZCZECINK 4016K 3426:02:09.00289:03:27157,0+9:566,0
35SZUDERA Kamila 75SZYSZKI TEAMK 3013K 3522:55:53.00865:27:55157,0+8:456,8
36JANCZARSKA-BERGEL Katarzyna 70KRAKÓWK 3014K 3630:09:03.00914:17:59155,9+01:02:0311:365,2
37KLUCZYK-CZARNECKA Dominika 111BIEGAM BO AŚKA ZMUSZASZCZECINK 4017K 3723:52:59.00960:45:38151,6+9:276,3
38KUŹMIŃSKA Weronika 88K 203K 3831:43:40.00720:59:38147,6+02:36:4012:534,7
39BYTNER-KWIATKOWSKA Monika 295DĄBROWSKI TEAMWARSZAWAK 3015K 3912:09:45.00288:49:53147,5+4:5612,1
40SAJEWSKA Karolina 6WARSZAWAK 3016K 4024:41:41.00937:59:52146,1+10:085,9
41GONERKO Joanna 126BIEGAM BO DOMINIKA MOTYWUJESZCZECINK 4018K 4115:42:32.00792:44:26144,8+6:309,2
42JABŁOŃSKA Wiktoria 35ŚWIDNICKA GRUPA BIEGOWAŚWIDNICAK 204K 4224:03:31.00940:32:43144,2+10:006,0
43MARENDZIAK Ewa 109CORK CITYK 3017K 4338:57:36.00842:13:53138,1+09:50:3616:553,5
44BARTYZEL Beata 87KRAKÓWK 3018K 4416:02:33.00913:12:42135,3+7:068,4
45WIEŻEL Hanna 54SZCZECINK 3019K 4525:28:10.00792:38:31133,5+11:265,2
46PUPEK Małgorzata 107WILKI Z CIECHOCINKASZCZECINK 3020K 4613:14:55.00841:15:59132,9+5:5810,0
47DUDEK Małgorzata 96KOSZALINK 4019K 4718:04:18.00864:49:18131,9+8:137,3
48SZYMECZKO Jola 60RUNONLINE.PLZABORZEK 4020K 4815:12:24.00937:42:05130,8+6:588,6
49ŻYLUK-GADOWSKA Paulina 55MIERZYNK 3021K 4915:08:46.00744:30:00124,6+7:178,2
50KMIECIAK Aga 238KRAKÓWK 3022K 5014:29:57.00408:27:32124,0+7:008,6
51KUCZYŃSKA Sylwia 172SZCZECINK 4021K 5132:44:35.00625:31:24123,1+03:37:3515:573,8
52KASPRZAK Beata 140RUN EXPERT LEJDISSZCZECINK 4022K 5220:06:47.00649:41:03115,8+10:255,8
53SZEWCZYK Magdalena 127SZCZECINK 3023K 5323:32:15.00744:32:51113,8+12:244,8
54RĄCZKA Marita 124WARSZAWAK 4023K 5423:22:41.00745:13:30110,2+12:434,7
55SZYMAŃSKA Jolanta 230MOSTYK 3024K 5511:28:38.00482:08:54107,8+6:239,4
56KOGUTEK Zuzanna 197KS ,,SKARBY" ŚRODA ŚLĄSKAŚRODA ŚLĄSKAK 205K 5623:02:51.00576:51:57106,1+13:024,6
57MICHALAK Beata 219OPOLEK 4024K 5724:16:30.00505:38:53102,8+14:104,2
58ULAN Ania 21SZCZECINK 3025K 5836:25:57.00554:03:36101,9+07:18:5721:272,8
59PIOTROWSKA Anna 282SPARTANIE DZIECIOM /META NADARZYNNADARZYNK 4025K 5910:51:01.00289:16:27101,5+6:249,4
60SWACHA Anita 299WARSZAWAK 4026K 6019:51:50.00266:04:30100,2+11:535,0
61KASPRZAK Magda 7RUN EXPERTMIERZYNK 4027K 6120:54:11.00841:25:1999,8+12:344,8
62DUDA Sylwia 203SZCZECINK 4028K 6218:29:11.00483:01:3199,5+11:085,4
63FRYMUS Anna 202SZCZECINK 4029K 6320:43:40.00457:34:3199,2+12:324,8
64ŚWITALSKA Edyta 136SCTPK 4030K 6411:11:07.00577:10:2296,4+6:578,6
65CHURZĘPA Ewelina 200WROCŁAWK 3026K 6519:16:44.00505:07:0095,9+12:035,0
66PASZEK Krystyna 291DOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKIGRODZISK MAZK 505K 6615:29:20.00266:36:1795,8+9:426,2
67RUDNIK-MIJAL Małgorzata 151ZMĘCZENI NA STARCIESZCZECINK 4031K 6710:11:04.00697:35:3294,5+6:279,3
68O-Z Iza 181SZCZECINK 4032K 6819:22:26.00601:58:1690,6+12:494,7
69KOGUTEK Rozalia 198KS SKARBY ŚRODA ŚLĄSKAŚRODA ŚLĄSKAK 206K 6920:06:58.00432:57:2689,1+13:324,4
70WĄSIATYCZ Iwona 242BARANOWOK 506K 7012:54:59.00480:44:0088,0+8:486,8
71KOGUTEK Agnieszka 196KS "SKARBY" ŚRODA ŚLĄSKAŚRODA ŚLĄSKAK 4033K 7116:40:01.00480:54:0186,0+11:375,2
72KRUPAK Emilia 265GDAŃSKK 3027K 7217:16:17.00361:15:5186,0+12:025,0
73ZACHWIEJA Katarzyna 245KRAKÓWK 4034K 7310:35:27.00433:23:0084,8+7:298,0
74PTASZYŃSKA Agnieszka 301KUTNOK 4035K 7414:35:09.00265:18:5084,6+10:205,8
75LIS Beata 249DĄBROWA GÓRNICZAK 4036K 7514:21:35.00408:38:2483,4+10:195,8
76WARKOCZ Monika 175SZCZECINK 4037K 7615:49:41.00577:52:4383,0+11:265,2
77GRZYBOWSKA Joanna 308NCBCLEGIONOWOK 3028K 7714:36:15.00264:57:0680,5+10:535,5
78KURKOWIAK Agnieszka 280POZNAŃK 4038K 7813:00:05.00288:51:0878,1+9:596,0
79ORLON Barbara 284SZCZECIŃSKI KLUB ROWEROWY GRYFUSSZCZECINK 4039K 7909:05:45.00288:55:1075,3+7:158,3
80PALCZYNSKA Oksana 166STARGARDK 4040K 8008:08:58.00697:08:3574,1+6:359,1
81KEDZIERSKA Karolina 328SZCZECINK 3029K 8109:59:19.00240:58:0072,1+8:187,2
82MATOGA Urszula 326SIEPRAWK 3030K 8217:54:56.00217:34:4271,8+14:584,0
83PAWŁESA Małgorzata 339WARSZAWAK 4041K 8315:13:03.00265:02:5270,7+12:544,6
84BALCERAK Aleksandra 64K 3031K 8409:51:27.00889:10:4469,6+8:297,1
85KLIMASZEWSKA Teresa 115KRAKÓWK 3032K 8506:57:33.00840:38:0667,1+6:139,6
86PASZKIEWICZ Sandra 307SZCZECINK 3033K 8608:10:38.00241:57:5465,7+7:288,0
87DROŻDŻAL Olga 190POZNAŃK 207K 8711:29:34.00457:05:3163,9+10:475,6
88SIWEK Magdalena 225SZCZECINK 3034K 8807:54:56.00432:24:4061,9+7:407,8
89RAJCZYK-PAPROCKA Anna 138RUN EXPERT TEAMSZCZECINK 4042K 8907:51:34.00528:47:4257,7+8:107,3
90CHROBOCIŃSKA Elżbieta 97K 507K 9009:47:48.00816:35:4756,5+10:245,8
91PIOTROWSKA Gabriela 340PIASECZNOK 3035K 9111:02:21.00240:46:5354,0+12:164,9
92KUCHARCZYK Katarzyna 10K2 PARTNERS TEAMSZCZECINK 3036K 9209:36:39.00504:31:0653,8+10:435,6
93WŁOSIŃSKA Beata 278MYSŁOWICEK 4043K 9310:26:10.00241:52:3053,1+11:475,1
94WASILEWSKA Agata 106PRZECŁAWK 208K 9405:57:02.00744:23:2552,7+6:468,8
95ZARKOVA Denitsa 235NIGHT RUNNERSPOZNAŃK 209K 9507:39:37.00144:49:0852,3+8:476,8
96SAKOWSKA Aneta 315MARATONKA GRAJEWOWARSZAWAK 4044K 9609:24:06.00265:19:3051,2+11:015,4
97BOROWIECKA Joanna 312SZCZECINK 3037K 9712:18:11.00266:46:3447,8+15:263,9
98MADEJ Dominika 211KRAKÓWK 2010K 9809:09:34.00456:37:1946,5+11:495,1
99PIETRUSZKA Renata 357SZCZECINK 4045K 9907:43:08.00192:50:0545,9+10:055,9
100BAZELA Marta 269SWINDONK 2011K 10008:17:08.00193:16:3945,5+10:555,5
101KOZŁOWSKA Bożena 147ŚWIĘTOCHŁOWICEK 4046K 10108:31:29.00529:21:5541,8+12:144,9
102ANIELSKA Anna 289KARLINOK 3038K 10203:49:00.00288:32:2840,8+5:3610,7
103HAŁAS Renata 42SZYBCIEJ NIE MOFEK 508K 10305:29:46.00433:28:5040,0+8:147,3
104ANDRZEJCZAK Beata 205RR RUNNERKI ROMKASZCZECINK 509K 10405:08:04.00576:48:0539,4+7:497,7
105SZYMCZAK Monika 162WOLINK 3039K 10506:49:37.00672:42:5638,5+10:395,6
106SKRZYPCZAK Marta 310SZCZECINK 4047K 10605:53:47.00649:05:5038,4+9:126,5
107WITKOWSKA Agnieszka 215WARSZAWAK 3040K 10708:36:00.00385:04:1438,3+13:284,5
108KACZMAREK Monika 313WF OCR TEAM KOSTRZYN NAD ODRĄDĘBNOK 3041K 10803:47:30.00240:29:5536,7+6:119,7
109KARWIK Asia 185RR RUNNERKI ROMKASZCZECINK 2012K 10904:39:15.00600:55:1136,6+7:377,9
110BIAŁKOWSKA Katarzyna 253SIADŁO DOLNEK 4048K 11009:07:42.00169:05:3034,5+15:523,8
111KURASIŃSKA Dorota 188SZCZECINK 4049K 11105:32:03.00337:08:4733,4+9:566,0
112ROSZKIEWICZ Ewelina 383WARSZAWAK 3042K 11206:13:42.00073:20:3132,2+11:365,2
113KĘDROŃ Karolina 220JAWORZNOK 3043K 11303:06:43.00456:18:1431,2+5:5910,0
114BIAŁAS Agnieszka 183RR RUNERKI ROMKASZCZECINK 4050K 11404:57:21.00528:54:2231,2+9:316,3
115WAWRZYNIAK Monika 361WF OCR TEAM KOSTRZYN NAD ODRĄKOSTRZYN NAD ODRĄK 3044K 11503:39:30.00120:56:0530,9+7:068,4
116JANKOWSKA Dorota 144DF COOL RUNWARZYMICEK 3045K 11609:46:49.00409:15:2729,8+19:413,0
117DROŻDŻAL Agnieszka 189SZCZECINK 4051K 11707:05:23.00361:02:5428,5+14:554,0
118LIS-WILKOSZ Anna 208ŻERNIKI MAŁEK 3046K 11806:22:49.00361:10:1528,0+13:404,4
119ZOWCZAK Dorota 292RAWA TEAMKOMORNIKIK 3047K 11902:51:31.00145:03:2527,4+6:159,6
120KOBYLNIK Agata 118SZCZECINK 3048K 12002:55:20.00624:20:1726,7+6:349,1
121LĄCZAK Justyna 385ASSECO ACTIVE TEAMSZCZECINK 4052K 12104:20:39.00026:19:5526,3+9:546,1
122JASKUŁA Mariola 287SZCZECINK 4053K 12206:36:21.00264:38:0326,0+15:143,9
123TERCZEWSKA Małgorzata 342KOŚCIAN TEAMKOŚCIANK 4054K 12302:52:57.00144:53:5624,4+7:068,4
124JAKÓBCZAK Karolina 102KAMIONKA, KOŁO PIASECZNAK 3049K 12404:15:58.00720:42:1024,0+10:395,6
125FRUBA Karina 380STOPA SŁUPSK / KORONA SZCZECINREDZIKOWOK 3050K 12503:30:35.00072:33:5923,0+9:096,6
126WŁADKOWSKA Agnieszka 288SZCZECINK 4055K 12605:18:19.00265:48:0022,2+14:194,2
127KUPIS Aleksandra 218WARZYMICEK 2013K 12704:53:09.00218:40:4121,2+13:494,3
128MATUSZAK Anita 241MATUSZAK TEAMSZCZECINK 4056K 12802:03:35.00121:23:1620,8+5:5610,1
129LEMAŃSKA-BŁAŻOWSKA Elżbieta 231WROCŁAWK 3051K 12904:28:02.00240:40:0219,0+14:064,3
130KONIKOWSKA Julia 256SZCZECINK 3052K 13000:58:12.00000:58:128,6+6:468,9
131BINEROWSKA Edyta 274SZCZECINK 3053K 13102:18:56.00096:30:487,2+19:173,1
132MATUSZEWSKA Magdalena 192RRSZCZECINK 4057K 13200:44:07.00000:44:075,8+7:367,9
133PAWLIK Aneta 137DĄBROWA BISKUPIAK 2014K 13300:25:33.00360:13:013,9+6:339,2
134MIŁOSŁAWSKA Iga 270WARSZAWAK 2015K 13400:16:57.00000:16:571,8+9:256,4
Znaleziono 134 wynik(ów)