BIEGOWA EKSPEDYCJA NA K2

Organizator:
Stowarzyszenie K2 Partners
Data:
2020-12-04
Miejsce:
Polska
Dystans:
312 km
Zgłoszonych:
395
Wystartowało:
355
Nie ukończyło:
334
Ukończyło:
21
Na trasie:
334
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Indywidualnie:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K-OPEN | M-OPEN | K 20 | M 20 | K 30 | M 30 | K 40 | M 40 | K 50 | M 50 | K 60 | M 60 | K 70+ | M 70+

Klasyfikacja wg czasów netto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas
netto
Czas
brutto
Dyst. kmRóżn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
       
1MARENDZIAK Wiktor 77M 201M 2650:56:41.00912:55:50223,5+00:00:0013:404,4
2OLEJNIK Wojciech 86RUN EXPERT TEAMM 202M 3020:03:23.00769:10:52210,9+5:4210,5
3BRZEZIŃSKI Piotr 110WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIESZCZECINM 203M 3535:24:15.00864:49:06197,6+10:455,6
4GARBACKI Igor Garbacki 171SZCZECINM 204M 3739:16:29.00649:26:30195,6+12:025,0
5KUCZYŃSKI Sebastian 170SZCZECINM 205M 6233:19:37.00649:53:29149,2+13:244,5
6ŁYSIEŃ Dominik 226ŻYWIECM 206M 7524:19:30.00408:54:42136,6+10:415,6
7DZIAŁDOWSKI Damian 330AKADEMIA WOJSK LĄDOWYCHTORUŃM 207M 10410:17:44.00241:24:3796,2+6:259,3
8WEŁPA Albert 123DOLICEM 208M 11011:59:43.00553:30:3587,6+8:127,3
9KNAPSKI Gniewomir 275ODKRYWAĆ BY ŻYĆWARSZAWAM 209M 12217:57:26.00295:10:3578,2+13:464,4
10DĄBROWSKI Dawid 327WYSZKÓWM 2010M 13306:23:30.00240:39:3169,1+5:3310,8
11DOMINIK Szymon 213KWISS.PLMYŚLENICEM 2011M 13606:43:29.00480:40:3067,7+5:5710,1
12N Daniel 358KRAKOWM 2012M 13904:31:55.00168:46:1863,0+4:1813,9
13STACHNIO Tomek 316WF OCR TEAM KOSTRZYN NAD ODRĄMIESZKOWICEM 2013M 15504:38:41.00192:58:4649,4+5:3810,6
14BAŁABUCH Marcin 237SZCZECINM 2014M 15705:14:59.00456:18:4247,2+6:409,0
15WIDERKIEWICZ Maciej 178KOWALEM 2015M 16304:27:58.00168:54:4844,2+6:039,9
16KAMINSKI Karol 325KOSTRZYN NAD ODRĄM 2016M 16504:05:33.00216:40:0543,4+5:3910,6
17ZENEVICH Slava 209DIETLY.PLKRAKÓWM 2017M 16606:38:03.00435:24:1242,7+9:196,4
18SZARAWAGA Jacek 371SZCZECINM 2018M 17006:54:07.00168:51:5836,9+11:125,4
19KRĘCISZ Arkadiusz 368WARSZAWAM 2019M 17307:02:54.00146:11:1135,1+12:025,0
20CHROBOCINSKI Daniel 98M 2020M 18103:58:01.00385:16:3430,9+7:427,8
21WEŁPA Adrian 199DOLICEM 2021M 19004:11:34.00409:18:4823,4+10:455,6
22BŁASZCZYK Kamil 379JEŹDŹCY APOKALIPSYKĘDZIERZYN KOŹLEM 2022M 19901:49:22.00049:00:0417,8+6:089,8
23MICHALSKI Piotr 48LIDER PITERRACOTM 2023M 20303:14:10.00120:47:3114,1+13:464,4
24MIKOŁAJCZYK Michał 324UNIVERSITY OF WARSAWWARSZAWAM 2024M 20702:06:45.00048:36:0411,3+11:135,3
Znaleziono 24 wynik(ów)