BIEGOWA EKSPEDYCJA NA K2

Organizator:
Stowarzyszenie K2 Partners
Data:
2020-12-04
Miejsce:
Polska
Dystans:
312 km
Zgłoszonych:
393
Wystartowało:
351
Nie ukończyło:
332
Ukończyło:
19
Na trasie:
332
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Indywidualnie:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K-OPEN | M-OPEN | K 20 | M 20 | K 30 | M 30 | K 40 | M 40 | K 50 | M 50 | K 60 | M 60 | K 70+ | M 70+

Klasyfikacja wg czasów netto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas
netto
Czas
brutto
Dyst. kmRóżn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
       
1SIWAK Łukasz 82SZCZECINM 301M 229:29:38.00841:13:00312,0+00:00:005:4010,6
2FURMAŃSKI Marcin 32ZIELONAESENCJA.PLSZCZECINM 302M 435:20:32.00266:07:07312,0+05:50:546:478,8
3DUDA Łukasz 116MIRAZ RACE TEAMCHORZÓWM 303M 850:27:02.00624:39:52312,0+20:57:249:426,2
4NAPIERAŁA Marcin 163KOZIEGŁOWYM 304M 1229:38:11.00673:26:20307,5+00:08:335:4610,4
5ALBERT Damian 18FIZJOBIEGACZE SZCZECINM 305M 1725:46:01.00937:04:23267,4+5:4610,4
6DULNIK Marcin 130BIEGOWE.PLWARSZAWAM 306M 1823:11:22.00769:18:13262,0+5:1811,3
7PODLEŚNY Piotr 80M 307M 2226:14:50.00889:10:28238,8+6:359,1
8DZIERBA Paweł 33M 308M 3419:55:40.00913:01:14199,7+5:5910,0
9HYLLA Mateusz 90TARNÓW OPOLSKIM 309M 3628:48:55.00864:45:41195,2+8:516,8
10GRECZUK Paweł 103CZARNAROZPACZTEAMSŁUBICEM 3010M 4118:21:08.00864:41:22185,2+5:5610,1
11SOWA Krzysztof 57ZWIEDZANIE PRZEZ BIEGANIEM 3011M 4515:15:39.00600:52:24173,9+5:1511,4
12WASILEWSKI Sylwester 36M 3012M 4815:57:39.00889:25:02172,0+5:3410,8
13ŁAPA Przemek 194WROCŁAWM 3013M 4931:29:14.00554:05:45172,0+01:59:3610:595,5
14ŁUKOWIAK Rafał 41GORZÓW WIELKOPOLSKIM 3014M 5217:23:37.00936:52:26166,1+6:169,5
15WIKTORSKI Sebastian 5M 3015M 5317:20:21.00864:48:48162,8+6:239,4
16SACHARSKI Bartłomiej 23WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIEM 3016M 5814:28:34.00888:25:31149,4+5:4810,3
17WITCZAK Adam 153M.A.J. CORREREPYSKOWICEM 3017M 5912:08:51.00720:33:08149,2+4:5312,3
18MATUSIK Michał 71NIEPOŁOMICEM 3018M 6421:01:29.00770:17:13145,5+8:406,9
19ŁOŚ Jarosław 12#RUSZ4LITERYM 3019M 6711:11:41.00936:52:11144,8+4:3812,9
20SZYSZKA Konrad 59SZYSZKI TEAMM 3020M 6915:40:45.00913:15:05142,4+6:369,1
21CHROBOT Kamil 217ZAWIERCIEM 3021M 7111:07:35.00530:16:54138,2+4:4912,4
22GADOWSKI Wojciech 74MIERZYNM 3022M 7916:42:23.001177:32:25128,5+7:487,7
23HAMIK Rafał 173HAMSTER TEAMCHEŁM ŚLĄSKIM 3023M 8018:59:29.00553:21:40127,2+8:576,7
24KOZIOŁ Piotr 263KRAKÓWM 3024M 8412:47:52.00361:03:34123,0+6:149,6
25ZAJĄC Andrzej 128DRUŻYNA SZPIKUCZŁUCHÓWM 3025M 8611:57:43.00817:04:10115,8+6:119,7
26KO Grzesz 85DAMAGEM 3026M 9225:30:03.00888:13:23109,5+13:584,3
27MARTYNIUK Ryszard 302GMINA STRZELCE OPOLSKIESTRZELCE OPOLSKIEM 3027M 9527:01:36.00218:17:15106,5+15:133,9
28KALINOWSKI Łukasz 37M 3028M 9811:14:13.00841:56:29105,2+6:249,4
29JAKUBOWSKI Szymon 239KRUSZEWNIAM 3029M 10207:41:52.00409:17:5390,7+5:0511,8
30KASOWSKI Bogusz 352WARSZAWAM 3030M 10615:11:44.00170:32:2486,7+10:305,7
31M-SKI Bartosz 318TURLANY KLOPSSTARGARDM 3031M 11008:53:27.00145:08:0785,2+6:159,6
32SMYCZ Grzegorz 343SMYKI BIEGAJĄKOSTRZYN NAD ODRĄM 3032M 11309:38:09.00193:17:2984,3+6:518,7
33SOBCZYK Tomasz 204PRUSYM 3033M 11714:47:01.00528:16:0978,8+11:155,3
34HAMIK Adam 240HAMTARIXBIERUŃM 3034M 11812:07:48.00432:49:4378,2+9:186,4
35OPIEKA Krzysztof 46GRYFICEM 3035M 12119:08:23.00937:06:0775,0+15:183,9
36PŁUSA Adam 246WROCŁAWM 3036M 12306:53:45.00266:22:1170,2+5:5310,2
37GROCHOWSKI Marcin 221ŻMIGRÓDM 3037M 12609:36:14.00361:53:3269,0+8:217,2
38MOTŁOCH Piotr 169KRAKÓWM 3038M 12710:38:46.00577:28:5069,0+9:156,5
39KUSAJ Krystian 260ZAWIERCIEM 3039M 12807:01:05.00385:15:1568,4+6:099,7
40CHOWANIEC Sebastian 247ROMET FACTORY TEAMNOWY DWÓR MAZOWIECKIM 3040M 13106:49:55.00170:26:3067,3+6:059,9
41NOWAK Kamil 131WROCŁAW (WROCŁAW-KRZYKI)M 3041M 13207:08:06.00384:53:0066,5+6:269,3
42TYRAŃSKI Michał 22WOLNY ZAWODNIKGRYFICEM 3042M 13406:55:40.00433:06:0963,2+6:349,1
43PAKMUR Michal 146BYLIOTYLISŁUPSKM 3043M 13810:34:02.00481:04:0259,4+10:405,6
44MORAWSKI Piotr 366OTWOCKM 3044M 14310:41:08.00121:01:3953,8+11:555,0
45KWIATKOWSKI Michał 294GÓRA KALWARIAM 3045M 14405:11:42.00193:01:5353,7+5:4810,3
46SAJA Przemysław 38ENDORFINA NOWOGARDM 3046M 14605:53:32.00504:55:2753,1+6:399,0
47PASZKOWSKI Karol 113SZCZECINM 3047M 14707:18:14.00600:24:0452,9+8:177,2
48SOBANSKI Artur 344SZCZECINM 3048M 14804:56:53.00240:28:5852,2+5:4110,5
49PAŃCZYK Tomasz 356SZCZECINM 3049M 14904:37:34.00168:25:5652,1+5:1911,3
50MENDYKA Łukasz 349KB AKTYWNI ŚRODA WLKP.ŚRODA WIELKOPOLSKAM 3050M 15005:58:20.00121:35:0052,1+6:528,7
51ZEMANKIEWICZ Łukasz 139KANAŁ 6AMSZCZECINM 3051M 15306:50:39.00144:46:5148,0+8:337,0
52ZEIDLER Łukasz 337WARSZAWAM 3052M 16303:16:47.00168:58:3640,3+4:5212,3
53BEDNARZ Paweł 334ZAWIERCIEM 3053M 16403:13:23.00168:48:5439,6+4:5312,3
54PAPSKI Mateusz 16ALLONS-Y!POBIEROWOM 3054M 16503:51:34.00625:07:0138,6+5:5910,0
55OKRÓJ Dawid 262WARSZAWAM 3055M 16704:10:25.00145:43:5237,6+6:399,0
56SZORTYKA Rafał 224SINIARZEWOM 3056M 16803:31:30.00360:36:5435,6+5:5610,1
57TEŚLUK Marcin 67CHOSZCZNOM 3057M 17003:00:05.00528:35:5134,0+5:1711,3
58ŚPIEWAK Konrad 45BIEGOWY KLUB FAJTERÓWM 3058M 17207:01:40.00842:28:5032,4+13:004,6
59BUDNICKI Grzegorz 377SZCZECINM 3059M 17502:55:56.00096:53:5530,7+5:4410,5
60KUZNIARSKI Przemyslaw 26KASKADA SZCZECIN RUGBY KLUBSZCZECINM 3060M 17803:06:04.00480:16:4728,2+6:359,1
61OLEK Zbigniew 29M 3061M 17903:35:19.00505:09:4327,7+7:467,7
62GŁOWACKI Adrian 333ŚWINOUJŚCIEM 3062M 18002:49:58.00216:40:3727,4+6:129,7
63GÓRA Grzegorz 331WARSZAWAM 3063M 18303:25:52.00145:13:0426,5+7:467,7
64KWAPIŃSKI Paweł 338SZCZECINM 3064M 18402:35:34.00144:26:0524,6+6:199,5
65BRATKOWSKI Krzysztof 279GRUPA POLMOTORPRZECŁAWM 3065M 18502:23:27.00049:25:0423,9+6:0010,0
66KORBA Krzysztof 314TURZA ŚLĄSKAM 3066M 18903:10:54.00144:35:4122,4+8:317,0
67ULCHURSKI Michał 386ŚWINOUJŚCIEM 3067M 19002:30:43.00001:16:4121,7+6:578,6
68SIWEK Piotr 321BEZRZECZEM 3068M 19403:00:20.00217:00:4919,1+9:266,4
69KOZULA Tomasz 155CHORZÓWM 3069M 19702:27:46.00049:18:3616,1+9:106,5
70KAMIŃSKI Kamil 376KAMIŃSKI TEAMLUBINM 3070M 19901:23:30.00096:46:1514,8+5:3710,7
71SĘK Marcin 273SZCZECINM 3071M 20201:11:22.00024:32:3111,0+6:299,2
72SZUMIŁO Przemysław 373CHOJNAM 3072M 20500:49:12.00000:49:1210,0+4:5512,2
73SZERMENT Eryk 388#SZERMENTTEAMGORZÓW WIELKOPOLSKIM 3073M 20600:54:19.00000:54:1910,0+5:2511,0
74GOŁĘBIEWSKI Daniel 81M 3074M 20701:52:44.00097:09:239,2+12:154,9
75STAROSTA Filip 145DF COOL RUNWARZYMICEM 3075M 20900:41:00.00000:41:007,6+5:2311,1
76BOROWIECKI Grzegorz 320SZCZECINM 3076M 21101:55:42.00144:32:096,3+18:213,3
77BŁAZOWSKI Tomasz 236WROCŁAWM 3077M 21201:22:10.00145:02:556,0+13:414,4
78KTACZ Łukasz 322BEŁCHATÓWM 3078M 21500:29:00.00000:29:005,0+5:4510,4
79DZBANUSZEK Krzysztof 347TRENINGI U MISTRZA ALEXASZCZECINM 3079M 21600:31:54.00000:31:545,0+6:229,4
Znaleziono 79 wynik(ów)