BIEGOWA EKSPEDYCJA NA K2

Organizator:
Stowarzyszenie K2 Partners
Data:
2020-12-04
Miejsce:
Polska
Dystans:
312 km
Zgłoszonych:
395
Wystartowało:
355
Nie ukończyło:
334
Ukończyło:
21
Na trasie:
334
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Indywidualnie:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K-OPEN | M-OPEN | K 20 | M 20 | K 30 | M 30 | K 40 | M 40 | K 50 | M 50 | K 60 | M 60 | K 70+ | M 70+

Klasyfikacja wg czasów netto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas
netto
Czas
brutto
Dyst. kmRóżn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
       
1ŚCIEBURA Paweł 251WARSZAWAM 401M 128:54:56.00242:34:28312,0+00:00:005:3310,8
2KOŁTUN Wojtek 94M 402M 229:19:37.00889:44:35312,0+00:24:415:3810,6
3SURDACKI Jerzy 93DRUŻYNA SZPIKUGRYFINOM 403M 533:41:04.00841:08:15312,0+04:46:086:289,3
4NIC Jakub 168MAKSYMILIANOWOM 404M 737:09:38.00577:26:39312,0+08:14:427:088,4
5P-CHA Jarecki 2ZABIEGANY WOŁOMINWOŁOMINM 405M 845:45:01.00601:43:30312,0+16:50:058:476,8
6ZAHORSKI Rafał 193OLEŚNICAM 406M 948:59:31.00505:04:07312,0+20:04:359:256,4
7PĘKAŁA Piotr 15SP MANOWO/SOSW KOSZALINKOSZALINM 407M 1424:22:54.00960:42:27301,4+4:5112,4
8HEJKA Wladek 56AKADEMIA BIEGOWA KARTUZYKARTUZYM 408M 1537:05:52.00938:21:47299,3+08:10:567:268,1
9MARENDZIAK Jarosław 76M 409M 1662:59:38.00936:55:48297,4+34:04:4212:424,7
10KASPRZAK Artur 100RUN EXPERT TEAMM 4010M 2022:59:12.00841:10:51254,2+5:2511,1
11PAPROCKI Marcin 9RUN EXPERT TEAMM 4011M 2127:35:12.001225:01:21252,8+6:329,2
12FARSCHTSCHIYAN Jens 89NIDDATALM 4012M 2451:30:14.00864:36:17233,7+22:35:1813:134,5
13STRZELEC Tomasz 267KB HERMES GRYFINOGRYFINOM 4013M 2539:45:30.00384:24:36225,1+10:50:3410:355,7
14GRUDZIEŃ Michał 114PSZCZYNAM 4014M 3344:49:23.00865:36:21203,9+15:54:2713:114,5
15PUJSZO Sławomir 158CHWASZCZYNO BIEGACHWASZCZYNOM 4015M 3419:42:43.00673:02:08200,0+5:5410,1
16NATORSKI Maciej 3WARSZAWAM 4016M 3619:26:07.00721:37:43196,2+5:5610,1
17WÓJTOWICZ Marcin 167100 MARATHON CLUB POLSKAKATOWICEM 4017M 3919:47:35.00625:18:43193,5+6:089,8
18PRUSZANOW Marcin 125KB HERMES GRYFINOGRYFINOM 4018M 4519:13:23.00769:23:42180,4+6:239,4
19WOJTUCH Robert 257KS BPSC TEAMBEDZINM 4019M 4718:36:55.00649:59:30174,7+6:239,4
20WIŚNIOWSKI Krzysztof 133SZCZECINM 4020M 4914:48:10.00744:51:02173,1+5:0711,7
21ZALEJSKI Tomasz 28M 4021M 5020:29:59.00913:13:38172,9+7:068,4
22KOGUTEK Maciej 195KS SKARBY ŚRODA ŚLĄSKAŚRODA ŚLĄSKAM 4022M 5130:07:01.00817:02:16167,8+01:12:0510:465,6
23RATAJ Maciej 120ŁOCHOWOM 4023M 5517:17:52.00768:40:41161,1+6:269,3
24BRZOZOWSKI Adam 129SZCZECINM 4024M 5720:38:31.00361:55:28158,7+7:487,7
25KOP-OSTROWSKI Paweł 148SZCZECINM 4025M 5816:21:36.00720:56:59156,0+6:179,5
26LICHACZEWSKI Konrad 53M 4026M 6315:21:51.00912:55:41149,0+6:119,7
27KALISZEWSKI Tomasz 216OTWOCKM 4027M 6420:32:39.00528:24:37147,6+8:217,2
28CENTKOWSKI Jacek 104DIGITAL.AIM 4028M 6514:04:46.00624:45:39147,4+5:4310,5
29LIDZBARSKI Adam 143SZEMUDM 4029M 6614:27:20.00600:17:27147,0+5:5410,2
30CICHOCKI Jakub 66DRUŻYNA SZPIKUM 4030M 7113:11:57.00792:56:31141,4+5:3610,7
31SZMYTKOWSKI Krzysztof 149MIA SAN MIALEGIONOWOM 4031M 7415:56:10.00720:15:59136,9+6:598,6
32JANCZAK Marek 244RADOMM 4032M 7711:56:54.00336:56:24134,1+5:2011,2
33MUSIAŁ Paweł 121WARSZAWAM 4033M 7819:20:25.00792:49:41132,2+8:466,8
34MATUSZAK Krzysztof 179MATUSZAK TEAMSZCZECINM 4034M 7911:53:17.00576:53:42131,7+5:2411,1
35ZAROBIAK Piotr 187SZCZECINM 4035M 8020:06:43.001008:38:24130,6+9:146,5
36KUPIS Krzysztof 132WARZYMICEM 4036M 8422:10:06.00723:15:13126,4+10:315,7
37SURUDO Tomasz 92M 4037M 8512:55:38.00649:34:28125,7+6:109,7
38MATKOWSKI Jerzy 99SZCZECINM 4038M 8615:44:18.00794:00:01124,5+7:357,9
39MACIUŁA Rafał 234KS BPSC TEAMDĄBROWA GÓRNICZAM 4039M 9214:14:41.00456:54:45115,2+7:258,1
40ZADROŻNY Grzegorz 174SZCZECINSZCZECINM 4040M 9311:55:40.00648:32:25114,9+6:139,6
41WASILEWSKI Andrzej 233SZCZECINM 4041M 9412:35:26.00313:26:28110,3+6:508,8
42KIEŁTYKA Robert 214TYCHYM 4042M 9714:35:58.00504:31:42107,3+8:097,3
43KARAŚ Jacek 177RED RUNNERPOZNAŃM 4043M 9812:01:32.00624:50:41106,2+6:478,8
44JANASZEK Grzegorz 293WESELM 4044M 9909:09:28.00265:00:20106,1+5:1011,6
45JURECZKO Rafal 266OLKUSZM 4045M 10708:38:17.00360:28:4491,8+5:3810,6
46ZAJĄC Krzysztof 68WKURW_TEAM/BEZULTRADZIKIPOZNAŃM 4046M 10811:26:32.00792:36:0890,3+7:367,9
47MOSTOWSKI Dariusz 329JEDZIEMY DLA AGI (TME MTB TEAM SZCZECIN)SZCZECINM 4047M 10909:45:16.00217:12:0089,9+6:309,2
48TOMALAK Marcin 259SZCZECINM 4048M 11308:13:26.00385:08:5585,8+5:4510,4
49KUBIŚ Kamil 2545KGRYFINOM 4049M 11409:41:59.00386:00:0785,5+6:488,8
50GĄSIOREK Janusz 134LIBIĄŻM 4050M 11609:37:12.00696:30:4984,6+6:498,8
51ADAMCZYK Bernard 306MILANÓWEKM 4051M 11807:31:11.00265:29:5682,7+5:2711,0
52RADOŻYCKI Radek 300SZCZECINM 4052M 11909:23:40.00291:02:5180,0+7:028,5
53DUDEK Dariusz 290GRANICZNAGRANICZNAM 4053M 12414:52:24.00242:21:2578,0+11:265,2
54URBAŃSKI Krzysztof 248GDAŃSKM 4054M 12507:26:50.00433:01:1377,9+5:4410,5
55BIAŁAS Konrad 258WARSZAWAM 4055M 12906:21:09.00241:16:4473,0+5:1311,5
56GLAJCAR Tomasz 250HARBUTOWICEM 4056M 13106:52:59.00216:58:4071,1+5:4810,3
57PISZCZ Dariusz 367RZESZÓWM 4057M 13208:35:10.00169:16:1369,4+7:258,1
58SIWIEC Robert 354PLIK TEAMOLSZEWNICA STARAM 4058M 13507:10:36.00240:58:4468,2+6:189,5
59WARKOCZ Adam 176SZCZECINM 4059M 14211:48:26.00385:54:0860,3+11:445,1
60TUMIEL Daniel 271CALCATERRA SPORT ASDRZYMM 4060M 14804:38:38.00097:25:2154,3+5:0711,7
61GRZESIAK Maciej 335KRAKÓWM 4061M 15211:14:00.00240:49:2152,0+12:574,6
62DULNY Jarosław 363DULNY FOTOSZCZECINM 4062M 15308:05:40.00169:29:4351,6+9:246,4
63WALIGÓRSKI Tomasz 378GDYNIAM 4063M 15404:36:59.00121:12:4649,7+5:3410,8
64PACHUT Krzysztof 372SŁOPNICEM 4064M 15606:08:33.00096:46:2649,3+7:288,0
65TOKARZ Krzysztof 281KRAKÓWM 4065M 15906:42:36.00433:04:5447,1+8:327,0
66KOZIEŁ Jacek 272GRYFINOM 4066M 16110:51:05.00073:54:5446,0+14:094,2
67BOHN Darek 296LEROY MERLIN KATOWICE BAILDONASOSNOWIECM 4067M 16216:49:00.00199:48:0045,5+22:102,7
68AKSAMITOWSKI Robert 161WARSZAWAM 4068M 16405:30:44.00289:08:1343,9+7:328,0
69KULCZAK Paweł 210BRODOWOM 4069M 17604:12:26.00241:15:1932,9+7:407,8
70WIRA Mariusz 374KB MIŚ BOREK WLKP.BOREK WIELKOPOLSKIM 4070M 18002:27:22.00049:16:2431,5+4:4012,8
71KASPRZAK Tomasz 34RUSZOWICEM 4071M 18503:36:51.00938:16:5127,4+7:557,6
72MIJAL Przemysław 152ZMĘCZENI NA STARCIESZCZECINM 4072M 18903:06:23.00145:39:1423,4+7:577,5
73PRZYŁUSKI Robert 180OSLOM 4073M 19102:26:00.00121:47:0023,0+6:209,5
74KOZACZUK Sebastian 381OŁAWAM 4074M 19502:11:41.00073:18:4320,6+6:239,4
75PETERSBURSKI Robert 286K2 TEAMSZCZECINM 4075M 19601:44:38.00048:48:2920,5+5:0611,8
76WĄSIK Rafał 277#WĄSIKITEAMSŁOMNIKIM 4076M 20603:00:29.00169:28:0211,7+15:253,9
77WÓJCIK Mariusz 311ŻE CO?SZCZECINM 4077M 21100:56:01.00000:56:019,1+6:099,7
78KRZYWANIAK Andrzej 243WAŁBRZYCHM 4078M 21401:33:36.00001:33:366,4+14:374,1
79JASKUŁA Kamil 323SZCZECINM 4079M 21601:04:34.00001:04:345,6+11:315,2
80GĄCEŻEWICZ Piotr 369GRUDZIĄDZM 4080M 21702:06:24.00002:06:245,6+22:342,7
81CHEĆKO Daniel 350JAWORZNOM 4081M 22000:40:04.00000:40:045,0+8:007,5
Znaleziono 81 wynik(ów)