BIEGOWA EKSPEDYCJA NA K2

Organizator:
Stowarzyszenie K2 Partners
Data:
2020-12-04
Miejsce:
Polska
Dystans:
312 km
Zgłoszonych:
393
Wystartowało:
351
Nie ukończyło:
332
Ukończyło:
19
Na trasie:
332
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Indywidualnie:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K-OPEN | M-OPEN | K 20 | M 20 | K 30 | M 30 | K 40 | M 40 | K 50 | M 50 | K 60 | M 60 | K 70+ | M 70+

Klasyfikacja wg czasów netto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas
netto
Czas
brutto
Dyst. kmRóżn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
       
1SZKOCKI Andrzej 108PRZECŁAWM 501M 950:54:46.00529:30:55312,0+00:00:009:476,1
2BARAN Adam 51TARNOBRZEGM 502M 1059:37:04.00433:33:20312,0+08:42:1811:275,2
3WARDENGA Kazimierz 191JEJKOWICEM 503M 1162:15:08.00576:30:02312,0+11:20:2211:585,0
4GRYGIELEWICZ Leszek 13M 504M 2420:39:14.00937:24:07223,8+5:3210,8
5PRZYBYLAK Paweł 141LESZNOM 505M 2630:14:13.00768:14:13217,4+8:207,2
6PAJKOWSKI Mirosław 31SL SALOSM 506M 2739:13:06.00914:19:17212,4+11:045,4
7ANDRZEJCZAK Roman 184RR RUNNERKI ROMKASZCZECINM 507M 3018:18:58.00601:21:45204,6+5:2211,2
8TOKARSKI Rafał 44RAZ SZCZECINM 508M 3925:40:05.00864:51:40187,0+8:147,3
9KROK Krzysztof 207NIEZRZESZONYMUSZYNAM 509M 4035:39:31.00506:16:33185,5+11:325,2
10MŁODZIŃSKI Dariusz 69WARSZAWAM 5010M 5723:01:45.00889:10:28152,3+9:046,6
11DOMBROWA Robert 142NOWY ŚWIAT BIEGAMĄKOSZYCEM 5011M 6614:24:02.00457:51:42145,0+5:5710,1
12ROMAŃSKI Krzysztof 135SZCZECINM 5012M 7827:32:07.00770:07:56129,1+12:474,7
13LIS Jacek 228DĄBROWA GÓRNICZAM 5013M 8215:37:07.00433:27:23125,5+7:288,0
14HAWRYLAK Marcin 227BBL SZCZECINSZCZECINM 5014M 8721:21:51.00456:57:19115,8+11:045,4
15PIETRUSZKA Sławomir 61RAZ SZCZECINM 5015M 9015:27:42.00865:15:51112,2+8:167,3
16DZIEDZIC Józef 283ZABIEGANY WOŁOMINWOŁOMINM 5016M 9311:08:14.00265:21:39107,7+6:129,7
17DONNER Andreas 305CITYRUNNER BERLINBERLINM 5017M 10020:35:49.00172:30:0499,6+12:244,8
18ZALEWSKI Mariusz 309FIZJOTERAPIA DZIECIĘCA D. ZALEWSKISTRZELCE KRAJM 5018M 10109:16:52.00242:15:0197,3+5:4310,5
19ZIENTAL Grzegorz 285REBELLION OF FREE RUNNERSBĘDZINM 5019M 10512:29:01.00264:39:1186,9+8:377,0
20SAMOJŁO Sławomir 332ŚWINOUJŚCIEM 5020M 12009:34:12.00169:32:4875,6+7:357,9
21WARKOCKI Przemysław 355FTSZLAKPOZNAŃM 5021M 13514:33:00.00124:04:0062,0+14:044,3
22KUJAWSKI Dariusz 276WARSZAWAM 5022M 14509:41:16.00288:50:2753,4+10:535,5
23SKIERCZYŃSKI Zbigniew 101K2 PARTNERS DOBRAM 5023M 15504:19:48.00696:33:4747,2+5:3010,9
24ANDREJCZUK Wiatek 73KLEOSINM 5024M 19103:36:16.00003:36:1621,1+10:165,8
25BRZOZOWSKI Andrzej 156CHORZÓWM 5025M 19802:58:46.00216:37:4915,3+11:415,1
Znaleziono 25 wynik(ów)