BIEGOWA EKSPEDYCJA NA K2

Organizator:
Stowarzyszenie K2 Partners
Data:
2020-12-04
Miejsce:
Polska
Dystans:
312 km
Zgłoszonych:
393
Wystartowało:
351
Nie ukończyło:
332
Ukończyło:
19
Na trasie:
332
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Indywidualnie:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K-OPEN | M-OPEN | K 20 | M 20 | K 30 | M 30 | K 40 | M 40 | K 50 | M 50 | K 60 | M 60 | K 70+ | M 70+

Klasyfikacja wg czasów netto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas
netto
Czas
brutto
Dyst. kmRóżn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
       
1ŚCIEBURA Paweł 251WARSZAWAM 401M 128:54:56.00242:34:28312,0+00:00:005:3310,8
2SIWAK Łukasz 82SZCZECINM 301M 229:29:38.00841:13:00312,0+00:34:425:4010,6
3SURDACKI Jerzy 93DRUŻYNA SZPIKUGRYFINOM 402M 333:41:04.00841:08:15312,0+04:46:086:289,3
4FURMAŃSKI Marcin 32ZIELONAESENCJA.PLSZCZECINM 302M 435:20:32.00266:07:07312,0+06:25:366:478,8
5NIC Jakub 168MAKSYMILIANOWOM 403M 537:09:38.00577:26:39312,0+08:14:427:088,4
6P-CHA Jarecki 2ZABIEGANY WOŁOMINWOŁOMINM 404M 645:45:01.00601:43:30312,0+16:50:058:476,8
7ZAHORSKI Rafał 193OLEŚNICAM 405M 748:59:31.00505:04:07312,0+20:04:359:256,4
8DUDA Łukasz 116MIRAZ RACE TEAMCHORZÓWM 303M 850:27:02.00624:39:52312,0+21:32:069:426,2
9SZKOCKI Andrzej 108PRZECŁAWM 501M 950:54:46.00529:30:55312,0+21:59:509:476,1
10BARAN Adam 51TARNOBRZEGM 502M 1059:37:04.00433:33:20312,0+30:42:0811:275,2
11WARDENGA Kazimierz 191JEJKOWICEM 503M 1162:15:08.00576:30:02312,0+33:20:1211:585,0
12NAPIERAŁA Marcin 163KOZIEGŁOWYM 304M 1229:38:11.00673:26:20307,5+00:43:155:4610,4
13HEJKA Wladek 56AKADEMIA BIEGOWA KARTUZYKARTUZYM 406M 1337:05:52.00938:21:47299,3+08:10:567:268,1
14KOŁTUN Wojtek 94M 407M 1427:46:55.00841:44:35295,8+5:3810,6
15MARENDZIAK Jarosław 76M 408M 1562:05:27.00864:55:48293,4+33:10:3112:414,7
16PĘKAŁA Piotr 15SP MANOWO/SOSW KOSZALINKOSZALINM 409M 1623:43:15.00936:42:27292,8+4:5112,3
17ALBERT Damian 18FIZJOBIEGACZE SZCZECINM 305M 1725:46:01.00937:04:23267,4+5:4610,4
18DULNIK Marcin 130BIEGOWE.PLWARSZAWAM 306M 1823:11:22.00769:18:13262,0+5:1811,3
19KASPRZAK Artur 100RUN EXPERT TEAMM 4010M 1922:59:12.00841:10:51254,2+5:2511,1
20PAPROCKI Marcin 9RUN EXPERT TEAMM 4011M 2026:28:11.001129:01:21241,1+6:359,1
21BATOR Zbigniew 157WARSZAWAM 601M 2129:51:14.00673:43:04240,4+00:56:187:278,1
22PODLEŚNY Piotr 80M 307M 2226:14:50.00889:10:28238,8+6:359,1
23FARSCHTSCHIYAN Jens 89NIDDATALM 4012M 2350:15:18.00840:36:17227,6+21:20:2213:144,5
24GRYGIELEWICZ Leszek 13M 504M 2420:39:14.00937:24:07223,8+5:3210,8
25MARENDZIAK Wiktor 77M 201M 2550:56:41.00912:55:50223,5+22:01:4513:404,4
26PRZYBYLAK Paweł 141LESZNOM 505M 2630:14:13.00768:14:13217,4+01:19:178:207,2
27PAJKOWSKI Mirosław 31SL SALOSM 506M 2739:13:06.00914:19:17212,4+10:18:1011:045,4
28OLEJNIK Wojciech 86RUN EXPERT TEAMM 202M 2820:03:23.00769:10:52210,9+5:4210,5
29STRZELEC Tomasz 267KB HERMES GRYFINOGRYFINOM 4013M 2937:30:27.00360:24:36208,9+08:35:3110:465,6
30ANDRZEJCZAK Roman 184RR RUNNERKI ROMKASZCZECINM 507M 3018:18:58.00601:21:45204,6+5:2211,2
31BODNAR Zbigniew 11BIEG KORCZAKASZCZECINM 70+1M 3144:20:46.00962:00:14202,2+15:25:5013:094,6
32GRUDZIEŃ Michał 114PSZCZYNAM 4014M 3243:47:09.00817:36:21201,3+14:52:1313:034,6
33PUJSZO Sławomir 158CHWASZCZYNO BIEGACHWASZCZYNOM 4015M 3319:42:43.00673:02:08200,0+5:5410,1
34DZIERBA Paweł 33M 308M 3419:55:40.00913:01:14199,7+5:5910,0
35NATORSKI Maciej 3WARSZAWAM 4016M 3519:26:07.00721:37:43196,2+5:5610,1
36HYLLA Mateusz 90TARNÓW OPOLSKIM 309M 3628:48:55.00864:45:41195,2+8:516,8
37WÓJTOWICZ Marcin 167100 MARATHON CLUB POLSKAKATOWICEM 4017M 3719:47:35.00625:18:43193,5+6:089,8
38CETERA Janusz 117EKSPEDYCJA NORDIC TEAM SZCZECINDZIWNÓWEKM 602M 3832:43:30.00768:29:35189,7+03:48:3410:215,8
39TOKARSKI Rafał 44RAZ SZCZECINM 508M 3925:40:05.00864:51:40187,0+8:147,3
40KROK Krzysztof 207NIEZRZESZONYMUSZYNAM 509M 4035:39:31.00506:16:33185,5+06:44:3511:325,2
41GRECZUK Paweł 103CZARNAROZPACZTEAMSŁUBICEM 3010M 4118:21:08.00864:41:22185,2+5:5610,1
42GARBACKI Igor Garbacki 171SZCZECINM 203M 4236:35:04.00625:26:30182,1+07:40:0812:035,0
43PRUSZANOW Marcin 125KB HERMES GRYFINOGRYFINOM 4018M 4319:13:23.00769:23:42180,4+6:239,4
44BRZEZIŃSKI Piotr 110WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIESZCZECINM 204M 4433:19:15.00840:49:06177,4+04:24:1911:165,3
45SOWA Krzysztof 57ZWIEDZANIE PRZEZ BIEGANIEM 3011M 4515:15:39.00600:52:24173,9+5:1511,4
46WIŚNIOWSKI Krzysztof 133SZCZECINM 4019M 4614:48:10.00744:51:02173,1+5:0711,7
47ZALEJSKI Tomasz 28M 4020M 4720:29:59.00913:13:38172,9+7:068,4
48WASILEWSKI Sylwester 36M 3012M 4815:57:39.00889:25:02172,0+5:3410,8
49ŁAPA Przemek 194WROCŁAWM 3013M 4931:29:14.00554:05:45172,0+02:34:1810:595,5
50WOJTUCH Robert 257KS BPSC TEAMBEDZINM 4021M 5017:56:05.00625:59:30168,6+6:229,4
51KOGUTEK Maciej 195KS SKARBY ŚRODA ŚLĄSKAŚRODA ŚLĄSKAM 4022M 5130:07:01.00817:02:16167,8+01:12:0510:465,6
52ŁUKOWIAK Rafał 41GORZÓW WIELKOPOLSKIM 3014M 5217:23:37.00936:52:26166,1+6:169,5
53WIKTORSKI Sebastian 5M 3015M 5317:20:21.00864:48:48162,8+6:239,4
54BRZOZOWSKI Adam 129SZCZECINM 4023M 5420:38:31.00361:55:28158,7+7:487,7
55RATAJ Maciej 120ŁOCHOWOM 4024M 5516:43:53.00744:40:41155,8+6:269,3
56STEFANICKI Marek 164ŚWINOUJŚCIEM 603M 5630:36:13.00553:22:28153,0+01:41:1712:005,0
57MŁODZIŃSKI Dariusz 69WARSZAWAM 5010M 5723:01:45.00889:10:28152,3+9:046,6
58SACHARSKI Bartłomiej 23WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIEM 3016M 5814:28:34.00888:25:31149,4+5:4810,3
59WITCZAK Adam 153M.A.J. CORREREPYSKOWICEM 3017M 5912:08:51.00720:33:08149,2+4:5312,3
60LICHACZEWSKI Konrad 53M 4025M 6015:21:51.00912:55:41149,0+6:119,7
61CENTKOWSKI Jacek 104DIGITAL.AIM 4026M 6114:04:46.00624:45:39147,4+5:4310,5
62LIDZBARSKI Adam 143SZEMUDM 4027M 6214:27:20.00600:17:27147,0+5:5410,2
63KUCZYŃSKI Sebastian 170SZCZECINM 205M 6332:33:30.00625:53:29145,7+03:38:3413:244,5
64MATUSIK Michał 71NIEPOŁOMICEM 3018M 6421:01:29.00770:17:13145,5+8:406,9
65KALISZEWSKI Tomasz 216OTWOCKM 4028M 6520:09:25.00504:24:37145,3+8:197,2
66DOMBROWA Robert 142NOWY ŚWIAT BIEGAMĄKOSZYCEM 5011M 6614:24:02.00457:51:42145,0+5:5710,1
67ŁOŚ Jarosław 12#RUSZ4LITERYM 3019M 6711:11:41.00936:52:11144,8+4:3812,9
68KOP-OSTROWSKI Paweł 148SZCZECINM 4029M 6815:14:01.00672:56:59144,1+6:209,5
69SZYSZKA Konrad 59SZYSZKI TEAMM 3020M 6915:40:45.00913:15:05142,4+6:369,1
70CICHOCKI Jakub 66DRUŻYNA SZPIKUM 4030M 7013:11:57.00792:56:31141,4+5:3610,7
71CHROBOT Kamil 217ZAWIERCIEM 3021M 7111:07:35.00530:16:54138,2+4:4912,4
72ŁYSIEŃ Dominik 226ŻYWIECM 206M 7224:19:30.00408:54:42136,6+10:415,6
73JANCZAK Marek 244RADOMM 4031M 7311:56:54.00336:56:24134,1+5:2011,2
74ZAROBIAK Piotr 187SZCZECINM 4032M 7420:06:43.001008:38:24130,6+9:146,5
75SZMYTKOWSKI Krzysztof 149MIA SAN MIALEGIONOWOM 4033M 7515:14:28.00672:15:59130,2+7:018,5
76MUSIAŁ Paweł 121WARSZAWAM 4034M 7618:55:10.00768:49:41130,2+8:436,9
77PARCHIMOWICZ Janusz 25M 604M 7721:40:30.00721:50:43130,0+10:006,0
78ROMAŃSKI Krzysztof 135SZCZECINM 5012M 7827:32:07.00770:07:56129,1+12:474,7
79GADOWSKI Wojciech 74MIERZYNM 3022M 7916:42:23.001177:32:25128,5+7:487,7
80HAMIK Rafał 173HAMSTER TEAMCHEŁM ŚLĄSKIM 3023M 8018:59:29.00553:21:40127,2+8:576,7
81KUPIS Krzysztof 132WARZYMICEM 4035M 8122:10:06.00723:15:13126,4+10:315,7
82LIS Jacek 228DĄBROWA GÓRNICZAM 5013M 8215:37:07.00433:27:23125,5+7:288,0
83MATKOWSKI Jerzy 99SZCZECINM 4036M 8315:44:18.00794:00:01124,5+7:357,9
84KOZIOŁ Piotr 263KRAKÓWM 3024M 8412:47:52.00361:03:34123,0+6:149,6
85MATUSZAK Krzysztof 179MATUSZAK TEAMSZCZECINM 4037M 8511:06:43.00456:53:42122,5+5:2611,0
86ZAJĄC Andrzej 128DRUŻYNA SZPIKUCZŁUCHÓWM 3025M 8611:57:43.00817:04:10115,8+6:119,7
87HAWRYLAK Marcin 227BBL SZCZECINSZCZECINM 5014M 8721:21:51.00456:57:19115,8+11:045,4
88ZADROŻNY Grzegorz 174SZCZECINSZCZECINM 4038M 8811:55:40.00648:32:25114,9+6:139,6
89SURUDO Tomasz 92M 4039M 8911:34:57.00529:34:28112,4+6:109,7
90PIETRUSZKA Sławomir 61RAZ SZCZECINM 5015M 9015:27:42.00865:15:51112,2+8:167,3
91WASILEWSKI Andrzej 233SZCZECINM 4040M 9112:35:26.00313:26:28110,3+6:508,8
92KO Grzesz 85DAMAGEM 3026M 9225:30:03.00888:13:23109,5+13:584,3
93DZIEDZIC Józef 283ZABIEGANY WOŁOMINWOŁOMINM 5016M 9311:08:14.00265:21:39107,7+6:129,7
94KIEŁTYKA Robert 214TYCHYM 4041M 9414:35:58.00504:31:42107,3+8:097,3
95MARTYNIUK Ryszard 302GMINA STRZELCE OPOLSKIESTRZELCE OPOLSKIEM 3027M 9527:01:36.00218:17:15106,5+15:133,9
96KARAŚ Jacek 177RED RUNNERPOZNAŃM 4042M 9612:01:32.00624:50:41106,2+6:478,8
97JANASZEK Grzegorz 293WESELM 4043M 9709:09:28.00265:00:20106,1+5:1011,6
98KALINOWSKI Łukasz 37M 3028M 9811:14:13.00841:56:29105,2+6:249,4
99MACIUŁA Rafał 234KS BPSC TEAMDĄBROWA GÓRNICZAM 4044M 9912:57:29.00408:54:45103,1+7:328,0
100DONNER Andreas 305CITYRUNNER BERLINBERLINM 5017M 10020:35:49.00172:30:0499,6+12:244,8
101ZALEWSKI Mariusz 309FIZJOTERAPIA DZIECIĘCA D. ZALEWSKISTRZELCE KRAJM 5018M 10109:16:52.00242:15:0197,3+5:4310,5
102JAKUBOWSKI Szymon 239KRUSZEWNIAM 3029M 10207:41:52.00409:17:5390,7+5:0511,8
103ZAJĄC Krzysztof 68WKURW_TEAM/BEZULTRADZIKIPOZNAŃM 4045M 10311:26:32.00792:36:0890,3+7:367,9
104WEŁPA Albert 123DOLICEM 207M 10411:59:43.00553:30:3587,6+8:127,3
105ZIENTAL Grzegorz 285REBELLION OF FREE RUNNERSBĘDZINM 5019M 10512:29:01.00264:39:1186,9+8:377,0
106KASOWSKI Bogusz 352WARSZAWAM 3030M 10615:11:44.00170:32:2486,7+10:305,7
107DZIAŁDOWSKI Damian 330AKADEMIA WOJSK LĄDOWYCHTORUŃM 208M 10709:20:19.00217:24:3786,2+6:309,2
108TOMALAK Marcin 259SZCZECINM 4046M 10808:13:26.00385:08:5585,8+5:4510,4
109KUBIŚ Kamil 2545KGRYFINOM 4047M 10909:41:59.00386:00:0785,5+6:488,8
110M-SKI Bartosz 318TURLANY KLOPSSTARGARDM 3031M 11008:53:27.00145:08:0785,2+6:159,6
111JURECZKO Rafal 266OLKUSZM 4048M 11108:03:42.00336:28:4485,1+5:4110,6
112GĄSIOREK Janusz 134LIBIĄŻM 4049M 11209:37:12.00696:30:4984,6+6:498,8
113SMYCZ Grzegorz 343SMYKI BIEGAJĄKOSTRZYN NAD ODRĄM 3032M 11309:38:09.00193:17:2984,3+6:518,7
114ADAMCZYK Bernard 306MILANÓWEKM 4050M 11407:31:11.00265:29:5682,7+5:2711,0
115RADOŻYCKI Radek 300SZCZECINM 4051M 11509:23:40.00291:02:5180,0+7:028,5
116MOSTOWSKI Dariusz 329JEDZIEMY DLA AGI (TME MTB TEAM SZCZECIN)SZCZECINM 4052M 11608:42:27.00193:12:0079,4+6:349,1
117SOBCZYK Tomasz 204PRUSYM 3033M 11714:47:01.00528:16:0978,8+11:155,3
118HAMIK Adam 240HAMTARIXBIERUŃM 3034M 11812:07:48.00432:49:4378,2+9:186,4
119DUDEK Dariusz 290GRANICZNAGRANICZNAM 4053M 11914:52:24.00242:21:2578,0+11:265,2
120SAMOJŁO Sławomir 332ŚWINOUJŚCIEM 5020M 12009:34:12.00169:32:4875,6+7:357,9
121OPIEKA Krzysztof 46GRYFICEM 3035M 12119:08:23.00937:06:0775,0+15:183,9
122URBAŃSKI Krzysztof 248GDAŃSKM 4054M 12206:54:40.00385:01:1371,8+5:4610,4
123PŁUSA Adam 246WROCŁAWM 3036M 12306:53:45.00266:22:1170,2+5:5310,2
124PISZCZ Dariusz 367RZESZÓWM 4055M 12408:35:10.00169:16:1369,4+7:258,1
125DĄBROWSKI Dawid 327WYSZKÓWM 209M 12506:23:30.00240:39:3169,1+5:3310,8
126GROCHOWSKI Marcin 221ŻMIGRÓDM 3037M 12609:36:14.00361:53:3269,0+8:217,2
127MOTŁOCH Piotr 169KRAKÓWM 3038M 12710:38:46.00577:28:5069,0+9:156,5
128KUSAJ Krystian 260ZAWIERCIEM 3039M 12807:01:05.00385:15:1568,4+6:099,7
129BIAŁAS Konrad 258WARSZAWAM 4056M 12905:57:45.00121:16:4467,9+5:1611,4
130DOMINIK Szymon 213KWISS.PLMYŚLENICEM 2010M 13006:43:29.00480:40:3067,7+5:5710,1
131CHOWANIEC Sebastian 247ROMET FACTORY TEAMNOWY DWÓR MAZOWIECKIM 3040M 13106:49:55.00170:26:3067,3+6:059,9
132NOWAK Kamil 131WROCŁAW (WROCŁAW-KRZYKI)M 3041M 13207:08:06.00384:53:0066,5+6:269,3
133KNAPSKI Gniewomir 275ODKRYWAĆ BY ŻYĆWARSZAWAM 2011M 13316:43:49.00199:10:3565,6+15:183,9
134TYRAŃSKI Michał 22WOLNY ZAWODNIKGRYFICEM 3042M 13406:55:40.00433:06:0963,2+6:349,1
135WARKOCKI Przemysław 355FTSZLAKPOZNAŃM 5021M 13514:33:00.00124:04:0062,0+14:044,3
136WARKOCZ Adam 176SZCZECINM 4057M 13611:48:26.00385:54:0860,3+11:445,1
137SIWIEC Robert 354PLIK TEAMOLSZEWNICA STARAM 4058M 13706:20:04.00192:58:4460,2+6:189,5
138PAKMUR Michal 146BYLIOTYLISŁUPSKM 3043M 13810:34:02.00481:04:0259,4+10:405,6
139GLAJCAR Tomasz 250HARBUTOWICEM 4059M 13905:45:10.00168:58:4059,1+5:5010,3
140WYRWAS Tadeusz 370ŁOMŻAM 605M 14006:02:31.00121:06:1256,2+6:269,3
141TUMIEL Daniel 271CALCATERRA SPORT ASDRZYMM 4060M 14104:38:38.00097:25:2154,3+5:0711,7
142N Daniel 358KRAKOWM 2012M 14203:56:47.00120:46:1854,0+4:2313,7
143MORAWSKI Piotr 366OTWOCKM 3044M 14310:41:08.00121:01:3953,8+11:555,0
144KWIATKOWSKI Michał 294GÓRA KALWARIAM 3045M 14405:11:42.00193:01:5353,7+5:4810,3
145KUJAWSKI Dariusz 276WARSZAWAM 5022M 14509:41:16.00288:50:2753,4+10:535,5
146SAJA Przemysław 38ENDORFINA NOWOGARDM 3046M 14605:53:32.00504:55:2753,1+6:399,0
147PASZKOWSKI Karol 113SZCZECINM 3047M 14707:18:14.00600:24:0452,9+8:177,2
148SOBANSKI Artur 344SZCZECINM 3048M 14804:56:53.00240:28:5852,2+5:4110,5
149PAŃCZYK Tomasz 356SZCZECINM 3049M 14904:37:34.00168:25:5652,1+5:1911,3
150MENDYKA Łukasz 349KB AKTYWNI ŚRODA WLKP.ŚRODA WIELKOPOLSKAM 3050M 15005:58:20.00121:35:0052,1+6:528,7
151WALIGÓRSKI Tomasz 378GDYNIAM 4061M 15104:36:59.00121:12:4649,7+5:3410,8
152STACHNIO Tomek 316WF OCR TEAM KOSTRZYN NAD ODRĄMIESZKOWICEM 2013M 15204:38:41.00192:58:4649,4+5:3810,6
153ZEMANKIEWICZ Łukasz 139KANAŁ 6AMSZCZECINM 3051M 15306:50:39.00144:46:5148,0+8:337,0
154BAŁABUCH Marcin 237SZCZECINM 2014M 15405:14:59.00456:18:4247,2+6:409,0
155SKIERCZYŃSKI Zbigniew 101K2 PARTNERS DOBRAM 5023M 15504:19:48.00696:33:4747,2+5:3010,9
156TOKARZ Krzysztof 281KRAKÓWM 4062M 15606:42:36.00433:04:5447,1+8:327,0
157BOHN Darek 296LEROY MERLIN KATOWICE BAILDONASOSNOWIECM 4063M 15716:49:00.00199:48:0045,5+22:102,7
158WIDERKIEWICZ Maciej 178KOWALEM 2015M 15804:27:58.00168:54:4844,2+6:039,9
159AKSAMITOWSKI Robert 161WARSZAWAM 4064M 15905:30:44.00289:08:1343,9+7:328,0
160ZENEVICH Slava 209DIETLY.PLKRAKÓWM 2016M 16006:38:03.00435:24:1242,7+9:196,4
161GRZESIAK Maciej 335KRAKÓWM 4065M 16109:01:55.00216:49:2141,9+12:564,6
162DULNY Jarosław 363DULNY FOTOSZCZECINM 4066M 16206:25:00.00097:29:4340,4+9:316,3
163ZEIDLER Łukasz 337WARSZAWAM 3052M 16303:16:47.00168:58:3640,3+4:5212,3
164BEDNARZ Paweł 334ZAWIERCIEM 3053M 16403:13:23.00168:48:5439,6+4:5312,3
165PAPSKI Mateusz 16ALLONS-Y!POBIEROWOM 3054M 16503:51:34.00625:07:0138,6+5:5910,0
166KAMINSKI Karol 325KOSTRZYN NAD ODRĄM 2017M 16603:34:51.00192:40:0538,0+5:3910,6
167OKRÓJ Dawid 262WARSZAWAM 3055M 16704:10:25.00145:43:5237,6+6:399,0
168SZORTYKA Rafał 224SINIARZEWOM 3056M 16803:31:30.00360:36:5435,6+5:5610,1
169PACHUT Krzysztof 372SŁOPNICEM 4067M 16904:15:24.00072:46:2634,7+7:218,2
170TEŚLUK Marcin 67CHOSZCZNOM 3057M 17003:00:05.00528:35:5134,0+5:1711,3
171KULCZAK Paweł 210BRODOWOM 4068M 17104:12:26.00241:15:1932,9+7:407,8
172ŚPIEWAK Konrad 45BIEGOWY KLUB FAJTERÓWM 3058M 17207:01:40.00842:28:5032,4+13:004,6
173WIRA Mariusz 374KB MIŚ BOREK WLKP.BOREK WIELKOPOLSKIM 4069M 17302:27:22.00049:16:2431,5+4:4012,8
174CHROBOCINSKI Daniel 98M 2018M 17403:58:01.00385:16:3430,9+7:427,8
175BUDNICKI Grzegorz 377SZCZECINM 3059M 17502:55:56.00096:53:5530,7+5:4410,5
176SZARAWAGA Jacek 371SZCZECINM 2019M 17605:37:15.00096:51:5829,9+11:175,3
177KRĘCISZ Arkadiusz 368WARSZAWAM 2020M 17705:28:52.00098:11:1129,3+11:135,3
178KUZNIARSKI Przemyslaw 26KASKADA SZCZECIN RUGBY KLUBSZCZECINM 3060M 17803:06:04.00480:16:4728,2+6:359,1
179OLEK Zbigniew 29M 3061M 17903:35:19.00505:09:4327,7+7:467,7
180GŁOWACKI Adrian 333ŚWINOUJŚCIEM 3062M 18002:49:58.00216:40:3727,4+6:129,7
181GRZESZCZUK Mieczysław 362SZCZECINM 606M 18105:30:42.00096:48:4827,4+12:045,0
182KASPRZAK Tomasz 34RUSZOWICEM 4070M 18203:36:51.00938:16:5127,4+7:557,6
183GÓRA Grzegorz 331WARSZAWAM 3063M 18303:25:52.00145:13:0426,5+7:467,7
184KWAPIŃSKI Paweł 338SZCZECINM 3064M 18402:35:34.00144:26:0524,6+6:199,5
185BRATKOWSKI Krzysztof 279GRUPA POLMOTORPRZECŁAWM 3065M 18502:23:27.00049:25:0423,9+6:0010,0
186MIJAL Przemysław 152ZMĘCZENI NA STARCIESZCZECINM 4071M 18603:06:23.00145:39:1423,4+7:577,5
187WEŁPA Adrian 199DOLICEM 2021M 18704:11:34.00409:18:4823,4+10:455,6
188PRZYŁUSKI Robert 180OSLOM 4072M 18802:26:00.00121:47:0023,0+6:209,5
189KORBA Krzysztof 314TURZA ŚLĄSKAM 3066M 18903:10:54.00144:35:4122,4+8:317,0
190ULCHURSKI Michał 386ŚWINOUJŚCIEM 3067M 19002:30:43.00001:16:4121,7+6:578,6
191ANDREJCZUK Wiatek 73KLEOSINM 5024M 19103:36:16.00003:36:1621,1+10:165,8
192KOZACZUK Sebastian 381OŁAWAM 4073M 19202:11:41.00073:18:4320,6+6:239,4
193PETERSBURSKI Robert 286K2 TEAMSZCZECINM 4074M 19301:44:38.00048:48:2920,5+5:0611,8
194SIWEK Piotr 321BEZRZECZEM 3068M 19403:00:20.00217:00:4919,1+9:266,4
195BŁASZCZYK Kamil 379JEŹDŹCY APOKALIPSYKĘDZIERZYN KOŹLEM 2022M 19501:49:22.00049:00:0417,8+6:089,8
196JUDEK Krzysztof 165MIERZYNM 607M 19607:22:12.00264:25:4417,8+24:502,4
197KOZULA Tomasz 155CHORZÓWM 3069M 19702:27:46.00049:18:3616,1+9:106,5
198BRZOZOWSKI Andrzej 156CHORZÓWM 5025M 19802:58:46.00216:37:4915,3+11:415,1
199KAMIŃSKI Kamil 376KAMIŃSKI TEAMLUBINM 3070M 19901:23:30.00096:46:1514,8+5:3710,7
200WĄSIK Rafał 277#WĄSIKITEAMSŁOMNIKIM 4075M 20003:00:29.00169:28:0211,7+15:253,9
201MIKOŁAJCZYK Michał 324UNIVERSITY OF WARSAWWARSZAWAM 2023M 20102:06:45.00048:36:0411,3+11:135,3
202SĘK Marcin 273SZCZECINM 3071M 20201:11:22.00024:32:3111,0+6:299,2
203MICHALSKI Piotr 48LIDER PITERRACOTM 2024M 20302:22:03.00096:47:3110,6+13:244,5
204FINKIELMAN Pawel 105M 608M 20400:54:00.00000:28:0010,4+5:1111,5
205SZUMIŁO Przemysław 373CHOJNAM 3072M 20500:49:12.00000:49:1210,0+4:5512,2
206SZERMENT Eryk 388#SZERMENTTEAMGORZÓW WIELKOPOLSKIM 3073M 20600:54:19.00000:54:1910,0+5:2511,0
207GOŁĘBIEWSKI Daniel 81M 3074M 20701:52:44.00097:09:239,2+12:154,9
208WÓJCIK Mariusz 311ŻE CO?SZCZECINM 4076M 20800:56:01.00000:56:019,1+6:099,7
209STAROSTA Filip 145DF COOL RUNWARZYMICEM 3075M 20900:41:00.00000:41:007,6+5:2311,1
210KRZYWANIAK Andrzej 243WAŁBRZYCHM 4077M 21001:33:36.00001:33:366,4+14:374,1
211BOROWIECKI Grzegorz 320SZCZECINM 3076M 21101:55:42.00144:32:096,3+18:213,3
212BŁAZOWSKI Tomasz 236WROCŁAWM 3077M 21201:22:10.00145:02:556,0+13:414,4
213JASKUŁA Kamil 323SZCZECINM 4078M 21301:04:34.00001:04:345,6+11:315,2
214GĄCEŻEWICZ Piotr 369GRUDZIĄDZM 4079M 21402:06:24.00002:06:245,6+22:342,7
215KTACZ Łukasz 322BEŁCHATÓWM 3078M 21500:29:00.00000:29:005,0+5:4510,4
216DZBANUSZEK Krzysztof 347TRENINGI U MISTRZA ALEXASZCZECINM 3079M 21600:31:54.00000:31:545,0+6:229,4
217CHEĆKO Daniel 350JAWORZNOM 4080M 21700:40:04.00000:40:045,0+8:007,5
Znaleziono 217 wynik(ów)