BIEGU ZABIEGAJ O FUNDUSZE - 10,8 KM

Organizator:
Urząd Marszałkowski Województwa Wielkopolskiego w Poznaniu
Data:
2019-09-28
Miejsce:
Poznań
Dystans:
10.8 km
Zgłoszonych:
205
Wystartowało:
156
Nie ukończyło:
3
Ukończyło:
153
Na trasie:
3
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 5.4km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K-Open | M-Open | K16-29 | M16-29 | K30-39 | M30-39 | K40-49 | M40-49 | K50+ | M50+

Klasyfikacja wg czasów netto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MLap
5.4km
Czas
netto
10.8km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
      
1OLIJNYK Paweł 191CZERNIGOWM30-391M 100:17:2300:36:24.50 3:2217,8
2ŁUCYK Maciej 624Maratończyk PoznańPOZNAŃM30-392M 200:18:1900:37:33.65+00:01:093:2817,2
3STARSZAK Marcin 78OSIEK NAD NOTECIĄM30-393M 300:19:2200:38:41.30+00:02:163:3416,8
4BLAHODIR Yuriy 7OSTRÓW WLKP.M30-394M 400:18:2800:39:19.15+00:02:543:3816,5
5GEHRKE Robert 49CHODZIEŻM30-395M 500:19:2200:39:21.30+00:02:563:3816,5
6ORŁOWSKI Marcin 196Dąbrowski TeamPOZNAŃ-GRUNWALDM30-396M 600:19:4700:39:52.95+00:03:283:4116,2
7SZYMCZAK Wojciech 329PARAGRAFPOZNAŃM30-397M 700:20:0300:40:39.45+00:04:143:4515,9
8ZODROW Norbert 252CHODZIEŻM16-291M 800:20:1200:40:41.65+00:04:173:4615,9
9ZIEMBIŃSKI Grzegorz 537REHAU CrossactivePOZNAŃM30-398M 900:20:4000:40:50.95+00:04:263:4615,9
10HARKIEWICZ Piotr 109Naramowice biegaja / oddychajswodnie.plPOZNAŃM30-399M 1000:21:0200:42:09.00+00:05:443:5415,4
11CHWIROT Kazimierz 454KM Lwówek Wlkp.LWÓWEK WLKP.M40-491M 1100:21:0400:42:36.65+00:06:123:5615,2
12LISEK Mieczysław 453KMTLWÓWEKM50+1M 1200:21:0400:42:44.30+00:06:193:5715,2
13FELLENBERG Tomasz 113mojebieganie.plPOZNAŃM30-3910M 1300:21:3600:42:50.85+00:06:263:5815,1
14ŁAWNICZAK Tomasz 241Drużyna SzpikuPOZNAŃM30-3911M 1400:21:1700:43:09.90+00:06:453:5915,0
15KOLOMIEC Krystyna 2Szybkie ŚlimakiOSTRÓW WIELKOPOLSKIK16-291K 100:21:3700:44:05.85+00:07:414:0414,7
16KAŹMIERCZAK Piotr 93Naramowice BiegająPOZNAŃM40-492M 1500:21:5300:44:24.60+00:08:004:0614,6
17MICHALIK Marcin 299PLEWISKAM30-3912M 1600:22:0300:45:09.00+00:08:444:1014,4
18KOCZOROWSKI Jakub 289Parkrun PoznańPOZNAŃM40-493M 1700:22:2500:45:22.15+00:08:574:1214,3
19JÓŹWIAK Tomasz 353SIERAKÓWM16-292M 1800:22:1600:45:33.75+00:09:094:1314,2
20KRÓL Darek 498Hernik TeamŚWIĄTNIKIM50+2M 1900:22:3900:45:42.80+00:09:184:1314,2
21DI MARINO Massimo 200POZNAŃM40-494M 2000:22:3500:46:04.55+00:09:404:1614,1
22SKÓRNICKI Leszek 216Night RunnersPOZNAŃM40-495M 2100:22:4200:46:06.25+00:09:414:1614,1
23BEDNARKIEWICZ Patryk 469POZNAŃM16-293M 2200:23:0800:46:10.35+00:09:454:1614,0
24PUCHALSKI Maciej 123oddychajswobodnie.plPOZNAŃM30-3913M 2300:23:1600:46:40.60+00:10:164:1913,9
25NIEDZIELSKI Roman 614BS TruchtaczDobrzycaPOZNAŃM30-3914M 2400:22:5300:46:41.20+00:10:164:1913,9
26MIKOŁAJCZAK Jakub 59POZNAŃM16-294M 2500:23:2800:47:10.50+00:10:464:2213,7
27MAJEWSKI Maciej 485POZNAŃM50+3M 2600:23:2100:47:18.95+00:10:544:2213,7
28CIESIELSKI Sebastian 415Kibole w biegu / Pakieciarze TeamPOZNAŃM40-496M 2700:23:2600:47:21.05+00:10:564:2313,7
29GALICA Bartosz 685We LOVE to DEVelop softwarePOZNAŃM40-497M 2800:24:1000:47:21.30+00:10:564:2313,7
30NAPIERAŁA Marcin 404Piątkowo na BiegowoKOZIEGŁOWYM30-3915M 2900:22:3400:47:25.55+00:11:014:2313,7
31ANTKOWIAK Michał 118MUAY RUNNING TEAMMUROWANA GOŚLINAM30-3916M 3000:24:2300:47:33.50+00:11:094:2413,6
32ZIELIŃSKI Robert 370Luboński Klub BiegaczaLUBOŃM40-498M 3100:24:0000:47:40.65+00:11:164:2413,6
33GOLCZAK Sebastian 420Grzmot KomornikiKOMORNIKIM40-499M 3200:23:4000:47:41.80+00:11:174:2513,6
34CICHY Mateusz 694Wola PoznańPOZNAŃM16-295M 3300:24:0200:48:16.55+00:11:524:2813,4
35KRÓLIK Dariusz 134PTKWO teamPOZNAŃM30-3917M 3400:24:0300:48:20.55+00:11:564:2813,4
36CZACZYK Łukasz 4181988POZNANM30-3918M 3500:24:2900:48:22.45+00:11:574:2813,4
37SROKA Marcin 335PLEWISKAM40-4910M 3600:23:5500:48:29.35+00:12:044:2913,4
38KABZINSKI Leszek 676GNIEZNOM30-3919M 3700:24:1200:48:29.90+00:12:054:2913,4
39PIETRASZ Dagmara 117POZNAŃK30-391K 200:24:1600:48:44.05+00:12:194:3013,3
40ŚPITALNIAK Katarzyna 68RunnersclubPOZNAŃK16-292K 300:24:3100:48:48.75+00:12:244:3113,3
41KASPERCZAK Karolina 242Zabiegany SzamocinPOZNAŃK16-293K 400:24:3900:48:57.15+00:12:324:3113,2
42PASTERNAK Piotr 662MARGONINM16-296M 3800:24:3800:48:57.25+00:12:324:3113,2
43GRZYWACZYK Artur 127#BIEGACZESUCHY LASM50+4M 3900:24:2900:48:59.45+00:12:344:3213,2
44HARKIEWICZ Wiola 112Naramowice biegaja / oddychajswobodnie.plPOZNAŃK30-392K 500:24:1900:49:02.20+00:12:374:3213,2
45KRAWCZYK Konrad 99POZNAŃM30-3920M 4000:24:4400:49:18.00+00:12:534:3313,1
46MĄCZYŃSKA Ewa 652E-Fizjo TeamPIŁAK30-393K 600:24:1000:49:33.70+00:13:094:3513,1
47KINASTOWSKI Krystian 188M40-4911M 4100:25:0000:49:45.00+00:13:204:3613,0
48SZKÓDLIŃSKI Bartosz 110oddychajswobodnie.plPOZNAŃM40-4912M 4200:24:5000:49:46.80+00:13:224:3613,0
49NOWAK Maciej 8POZNAŃM40-4913M 4300:24:2600:49:53.60+00:13:294:3713,0
50WALKOWIAK Joanna 86Muay Running TeamPOZNAŃK30-394K 700:25:0100:50:17.85+00:13:534:3912,9
51KACZMAREK Grzegorz 166STAWISZYNM30-3921M 4400:25:5700:50:19.05+00:13:544:3912,9
52UJEJSKA Danuta 441Lucky LukiŚWIĘCIECHOWAK40-491K 800:25:0300:50:23.75+00:13:594:4012,9
53WELTROWSKI Grzegorz 334POZNAŃM40-4914M 4500:26:0400:51:22.25+00:14:574:4512,6
54WOJTASZEK Maciej 424POZNAŃM40-4915M 4600:26:0200:52:05.15+00:15:404:4912,4
55JANKOWIAK Marcin 4POZNAŃM30-3922M 4700:26:5500:52:28.40+00:16:034:5112,4
56TWAROWSKI Wojciech 145POZNAŃM30-3923M 4800:26:1300:52:34.25+00:16:094:5212,3
57CICHA Ania 51PCH RUNCHODZIEŻK30-395K 900:26:1900:52:34.65+00:16:104:5212,3
58JAWORSKI Adam 167BLIZANÓWM50+5M 4900:25:5700:52:40.40+00:16:154:5212,3
59ZIELIŃSKA Justyna 369Luboński Klub BiegaczaLUBOŃK40-492K 1000:26:1700:52:50.85+00:16:264:5312,3
60NOWACKA Małgorzata 542POZNAŃK30-396K 1100:26:2600:52:59.70+00:16:354:5412,2
61ANTKOWIAK Monika 116MUAY RUNNING TEAMMUROWANA GOŚLINAK30-397K 1200:27:0500:53:13.00+00:16:484:5512,2
62RZONSOWSKI Piotr 618Rozbieganie biedruskoBIEDRUSKOM30-3924M 5000:25:2900:53:19.70+00:16:554:5612,2
63WALCZAK Natalia 438WatahaPOZNAŃK40-493K 1300:26:3100:53:25.40+00:17:004:5612,1
64PIAZDECKA Anna 53POZNAŃK40-494K 1400:26:5500:53:31.95+00:17:074:5712,1
65WŁOSZYŃSKI Marek 684lubońLUBOŃM40-4916M 5100:26:5500:53:57.55+00:17:334:5912,0
66ZIELONKA Witold 170PoznańPOZNAŃM40-4917M 5200:26:3400:54:24.90+00:18:005:0211,9
67GRESER Artur 164OrganicTeamBOGUCINM40-4918M 5300:26:2300:54:26.30+00:18:015:0211,9
68RATAJCZAK Krzysztof 634POZNAŃM40-4919M 5400:27:0700:54:32.60+00:18:085:0211,9
69PRZYBYTKOWSKI Krzysztof 332POZNAŃM40-4920M 5500:27:4200:54:34.90+00:18:105:0311,9
70GUMULA Paulina 262Branżowa Szkoła I st. nr 42 PoznańPOZNAŃK30-398K 1500:27:1100:54:44.50+00:18:205:0411,8
71PTASZYŃSKI Jan 492OSIEDLE ROZALIN W LUSÓWKUROGOŹNOM50+6M 5600:26:2800:55:07.20+00:18:425:0611,8
72BRZOSKA Katarzyna 601POZNAŃK40-495K 1600:27:2200:55:14.35+00:18:495:0611,7
73WAŚKO Adam 304LUBASZM40-4921M 5700:27:3900:55:18.60+00:18:545:0711,7
74ELLMANN Leszek 148DirtySparrowsPOZNAŃM16-297M 5800:24:5900:55:29.50+00:19:055:0811,7
75KOLANSKI Bartosz 578run for jfkPOZNANM40-4922M 5900:27:3100:55:40.85+00:19:165:0911,6
76ORLICKI Michał 488RamirentPOZNAŃM30-3925M 6000:27:0800:55:43.10+00:19:185:0911,6
77TUREK Maciej 545MUROWANA GOŚLINAM30-3926M 6100:27:2400:55:50.85+00:19:265:1011,6
78ROROT Wojciech 550BIEDRUSKOM40-4923M 6200:26:0700:55:53.10+00:19:285:1011,6
79PREJS Kamil 294PRZEŹMIEROWOM40-4924M 6300:27:2800:55:54.70+00:19:305:1011,6
80RATAJCZAK Dariusz 95HERNIKTEAMDOLSKM40-4925M 6400:28:0200:55:57.40+00:19:325:1011,6
81BIALOSKORSKA Olga 696GOSTYNK50+1K 1700:27:1900:55:59.20+00:19:345:1111,6
82BARTKOWIAK Łukasz 444OMMŁ TEAM / R-TEAMRYDZYNAM40-4926M 6500:24:4700:56:05.30+00:19:405:1111,6
83MAĆKOWIAK Adrian 85Anonimowi BiegaczePOZNAŃM30-3927M 6600:27:3200:56:10.10+00:19:455:1211,5
84KOZIARA Krystyna 245POZNAŃK50+2K 1800:27:2800:56:13.40+00:19:485:1211,5
85JABOUR Sylwia 174Organic Fitness TeamKAMIONKIK16-294K 1900:26:5900:56:16.95+00:19:525:1211,5
86ROGALIŃSKI Jaroslaw 487ekipa UMWWPOZNAŃM40-4927M 6700:28:4600:56:23.80+00:19:595:1311,5
87WALCZAK Tomasz 427PCH_RUNCHODZIEŻM40-4928M 6800:28:0300:56:34.20+00:20:095:1411,5
88PUCHALSKA Paulina 349POZNAŃK30-399K 2000:27:1100:56:37.75+00:20:135:1411,4
89BOROWSKI Bartosz 659POZNANM40-4929M 6900:28:1700:56:44.60+00:20:205:1511,4
90SKIBIŃSKA Justyna 422PCH_RUNCHODZIEŻK40-496K 2100:28:0400:56:58.85+00:20:345:1611,4
91PIŚMIENNY Mieszko 207WW TeamRABOWICEM30-3928M 7000:26:5800:56:59.40+00:20:345:1611,4
92SOMMERFELD Marcin 126Team AlbedoPOZNAŃM16-298M 7100:27:4500:57:12.55+00:20:485:1711,3
93WOLNIAK Andrzej 169KALISZM50+7M 7200:28:1900:57:20.20+00:20:555:1811,3
94WOJCIECHOWSKI Andrzej 513POZNAŃM40-4930M 7300:28:2300:57:37.85+00:21:135:2011,2
95KURASZKIEWICZ Rafał 603PLEWISKAM30-3929M 7400:27:3000:57:39.80+00:21:155:2011,2
96UJEJSKI Robert 443ŚWIĘCIECHOWAM50+8M 7500:27:5300:57:46.25+00:21:215:2011,2
97MUSIELAK Adam 540PGB Sportowa PaczkaPOZNAŃM30-3930M 7600:28:5800:57:49.90+00:21:255:2111,2
98SZYMCZAK Krzysztof 154Organic teamSWARZĘDZM30-3931M 7700:28:0500:57:50.70+00:21:265:2111,2
99DUDA Jadwiga 129#BIEGACZESZAMOTUŁYK50+3K 2200:27:5900:57:56.30+00:21:315:2111,2
100ADAMCZAK Sebastian 147PTKWO TeamPOZNAŃM30-3932M 7800:28:3600:57:57.35+00:21:325:2111,2
101WITKOWSKI Marcin 336Czarne StopyPOZNAŃM40-4931M 7900:29:5400:58:10.75+00:21:465:2311,1
102CZEKALSKA Daria 210CHODZIEŻK30-3910K 2300:29:0400:58:14.10+00:21:495:2311,1
103CZEKALSKI Piotr 209Lodożercy ChodzieżCHODZIEŻM30-3933M 8000:29:0400:58:14.30+00:21:495:2311,1
104SZMATUŁA Elżbieta 69STRZELNOK16-295K 2400:29:0500:58:14.85+00:21:505:2311,1
105MONDRA Joanna 1POZNAŃK16-296K 2500:28:2400:58:15.35+00:21:505:2311,1
106OLTMANN Paweł 263BRANŻOWA SZKOŁA 1STOPNIANR 42 W POZNANIUPOZNAŃM16-299M 8100:28:3700:58:15.85+00:21:515:2311,1
107KWAŚNY Tomasz 267POZNAŃM40-4932M 8200:29:1200:58:19.95+00:21:555:2411,1
108LEHWARK Marcin 502Drużyna SzpikuKOZIEGŁOWYM40-4933M 8300:28:1400:58:22.10+00:21:575:2411,1
109CHOJNIAK Wiesław 94POZNAŃM40-4934M 8400:29:0400:58:25.00+00:22:005:2411,1
110PRZYBYLSKA - KACZMAREK Wioletta 568gRUNwaldPOZNAŃK30-3911K 2600:28:2700:58:47.95+00:22:235:2611,0
111SALITA Lech 257ALTOM GNIEZNOGNIEZNOM50+9M 8500:29:3400:58:54.25+00:22:295:2711,0
112BARCIK Łukasz 658RUMIANEKM30-3934M 8600:28:1700:58:59.50+00:22:355:2711,0
113SAJNA Piotr 213POZNAŃM30-3935M 8700:29:1200:59:08.35+00:22:435:2811,0
114AYARI Anis 340Tunisia foreverPOZNAŃM16-2910M 8800:30:0300:59:15.80+00:22:515:2910,9
115GIERSZEWSKI Mateusz 290POZNAŃM30-3936M 8900:29:4400:59:28.10+00:23:035:3010,9
116MUSZYŃSKI Paweł 204Zalasewo ZaiwaniaZALASEWOM40-4935M 9000:29:1400:59:30.20+00:23:055:3010,9
117WASIELEWSKA Agnieszka 665GRODZISK WLKP.K16-297K 2700:29:5800:59:31.05+00:23:065:3010,9
118JÓZEFCZYK Justyna 408Piątkowo na BiegowoPOZNAŃK30-3912K 2800:29:1500:59:31.15+00:23:065:3010,9
119PUCHALSKA Elżbieta 273_KLECZEWK40-497K 2900:29:5400:59:58.75+00:23:345:3310,8
120HARASIMOWICZ Hanna 413Wszystko o bieganiuZALASEWOK30-3913K 3000:29:3101:00:10.90+00:23:465:3410,8
121WITKOWSKI Michał 387RaksopolPOZNAŃM30-3937M 9100:30:2901:00:12.10+00:23:475:3410,8
122OLEJNIK Janusz 693TRZEBIATÓWM50+10M 9200:29:3501:00:13.40+00:23:485:3410,8
123MATUSZCZAK Jędrzej 70POZNAŃM30-3938M 9300:29:3701:00:58.65+00:24:345:3810,6
124KUBCZYK Zdzisław 168KALISZM50+11M 9400:29:5001:01:01.45+00:24:365:3810,6
125KWARTA Dobrochna 692Czerwonak biegaCZERWONAKK16-298K 3100:31:0501:01:14.40+00:24:495:4010,6
126KOCZOROWSKI Robert 700ZALASEWOM30-3939M 9500:29:5401:01:18.30+00:24:535:4010,6
127CZARNECKA Danuta 72Pch_RunCHODZIEŻK50+4K 3200:29:3501:01:30.85+00:25:065:4110,5
128DĄBROWSKI Jerzy 579POZNAŃM50+12M 9600:30:0001:01:36.45+00:25:115:4210,5
129WOGA Dawid 283Drużyna SzpikuPOZNAŃM16-2911M 9700:30:2601:01:37.45+00:25:125:4210,5
130LEPIECH Anita 296KB Maniac PoznańPOZNAŃK30-3914K 3300:33:2501:02:09.15+00:25:445:4510,4
131MIELCZAREK Lidia 302PALĘDZIEK30-3915K 3400:30:4301:02:11.00+00:25:465:4510,4
132RYBA Agata 608KS KROTOSZ KROTOSZYNPOZNAŃK30-3916K 3500:30:5401:03:21.90+00:26:575:5210,2
133SOBKOWIAK Monika 683KS Krotosz KrotoszynKROTOSZYNK30-3917K 3600:30:5301:03:22.35+00:26:575:5210,2
134RYBA Wojciech 609KS Krotosz KrotoszynPOZNAŃM30-3940M 9800:30:5301:03:22.65+00:26:585:5210,2
135MODRZYŃSKA Elżbieta 486R-teamLESZNOK30-3918K 3700:31:4201:04:03.30+00:27:385:5510,1
136NOWAK Marta 421PCH RUNCHODZIEŻK30-3919K 3800:32:1201:04:06.20+00:27:415:5610,1
137WALCZAK Małgorzata 426PCH_RUNCHODZIEŻK40-498K 3900:32:1301:04:06.50+00:27:425:5610,1
138KOSTECKA Martyna 468M&M'sPOZNAŃK30-3920K 4000:32:2701:04:44.15+00:28:195:5910,0
139PIETRZAK Michał 467M&M'sPOZNAŃM30-3941M 9900:32:2801:04:44.90+00:28:205:5910,0
140HERKT Dawid 436POZNAŃM16-2912M 10000:31:5401:06:03.70+00:29:396:079,8
141BERCZYŃSKI Andrzej 39Wielkopolscy BiegaczePOZNAŃM40-4936M 10100:31:5801:07:12.80+00:30:486:139,6
142MADEJ Dorota 435POZNAŃK16-299K 4100:32:1901:07:14.15+00:30:496:139,6
143BEDNARKIEWICZ Jakub 506POZNAŃM16-2913M 10200:32:4001:07:27.70+00:31:036:149,6
144BRODNICKI Damian 298KB MANIAC PoznańPOZNAŃM30-3942M 10300:33:2601:09:24.75+00:33:006:259,3
145BARTKOWIAK Monika 445OMMŁ TEAM / R-TEAMRYDZYNAK40-499K 4200:34:2401:09:31.00+00:33:066:269,3
146WARKOCKA Agnieszka 595ZŁOTNIKIK40-4910K 4300:33:2301:10:00.70+00:33:366:289,3
147SMUSZKIEWICZ Kasia 482Słowik-TeamPOZNAŃK30-3921K 4400:34:5101:10:30.15+00:34:056:319,2
148WOJCIECHOWSKI Tomasz 483Słowik-TeamPOZNAŃM40-4937M 10400:34:5001:10:30.65+00:34:066:319,2
149WARKOCKI Mariusz 594ZŁOTNIKIM40-4938M 10500:33:4001:10:38.90+00:34:146:329,2
150MAREK Magda 412ZALASEWOK40-4911K 4500:34:1901:10:50.25+00:34:256:339,1
151WITKOWSKI Marek 391Biegnę dla Werki i Kasi :-)LUBOŃM30-3943M 10600:36:3001:16:05.80+00:39:417:028,5
152KOZAK Krystyna 471LOBLESZNOK50+5K 4600:37:3701:16:12.50+00:39:487:038,5
153BARCIK Anna 657RUMIANEKK30-3922K 4700:36:0801:16:20.25+00:39:557:048,5
154CZAPCZYK Maciej 18POZNAŃM30-3944M 10700:32:48+00:15:256:049,9
155SZCZEPANIAK Klaudia 462WatahaGOSTYŃK30-3923K 4800:40:44+00:23:217:328,0
156GOSK Tomasz 543Słowik-TeamZALASEWOM40-4939M 108   
Znaleziono 156 wynik(ów)