BIEGU ZABIEGAJ O FUNDUSZE - 5,4 KM

Organizator:
Urząd Marszałkowski Województwa Wielkopolskiego w Poznaniu
Data:
2019-09-28
Miejsce:
Poznań
Dystans:
5.4 km
Zgłoszonych:
496
Wystartowało:
355
Nie ukończyło:
0
Ukończyło:
355
Na trasie:
0
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K-Open | M-Open | K16-29 | M16-29 | K30-39 | M30-39 | K40-49 | M40-49 | K50+ | M50+

Klasyfikacja wg czasów netto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas
netto
5.4km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
     
1STEPANENKO Paweł 616M16-291M 100:17:14.50 3:1118,8
2LIPIŃSKI Mateusz 346MUAY RUNNING TEAMSŁUPSKM16-292M 200:17:31.30+00:00:163:1418,5
3JAŃCZAK Filip 620Polonia ŚrodaŚRODA WIELKOPOLSKAM30-391M 300:18:23.95+00:01:093:2417,6
4SZYMAŃCZUK Jacek 198Naramowice BiegająPOZNAŃM30-392M 400:18:29.90+00:01:153:2517,5
5ŚLEDŹ Adam 667I-Sport/BKB BakcylBABIMOSTM16-293M 500:18:52.40+00:01:373:2917,2
6PALICKI Marcin 682RUDNAM16-294M 600:18:59.05+00:01:443:3017,1
7ZAJĄC Mateusz 622ALBANNERSGARZYNM16-295M 700:19:25.65+00:02:113:3516,7
8KIN Adrian 623ALBANNERSGOSTYŃM30-393M 800:19:27.70+00:02:133:3616,6
9MAREK Daniel 630Cybina TeamSWARZĘDZM40-491M 900:19:31.95+00:02:173:3716,6
10HAREMZA Maciej 172#BiegaczeDASZEWICEM30-394M 1000:19:44.20+00:02:293:3916,4
11BRZOZOWSKA Monika 176Czerwonak BiegaCZERWONAKK30-391K 100:19:45.20+00:02:303:3916,4
12NOWAK Marcin 419UMWWPOZNAŃM16-296M 1100:19:53.20+00:02:383:4116,3
13MICHALSKI Mikołaj 562POZNAŃM40-492M 1200:20:00.45+00:02:453:4216,2
14WINIARSKI Szymon 539POZNAŃM16-297M 1300:20:31.55+00:03:173:4815,8
15LEMAŃSKI Grzegorz 221Hernik TeamPOZNAŃM50+1M 1400:20:35.20+00:03:203:4815,7
16GOLCZAK Krzysztof 45Team KGBPOZNAŃM40-493M 1500:20:56.50+00:03:423:5215,5
17SWORNOWSKI Krzysztof 199Naramowice BiegająPOZNAŃM40-494M 1600:20:59.85+00:03:453:5315,4
18KONARCZAK Dariusz 466KS HadesNIEPRUSZEWOM30-395M 1700:21:13.55+00:03:593:5515,3
19SARBAK Grzegorz 494MUKS Jedynka MiędzychódMIĘDZYCHÓDM16-298M 1800:21:27.25+00:04:123:5815,1
20PIECHOWIAK Marek 460POZNAŃM30-396M 1900:21:32.30+00:04:173:5915,0
21ROSZYK Przemek 327Czerwonak BiegaKOZIEGŁOWYM40-495M 2000:21:34.95+00:04:203:5915,0
22GÓRNY Robert 394Wybite jedynkiIMIELNOM30-397M 2100:21:40.10+00:04:254:0015,0
23JESSA Łukasz 639Run Team LubaszLUBASZM30-398M 2200:21:42.55+00:04:284:0114,9
24MROSZYŃSKI Wojciech 326Night RunnersPOZNAŃM30-399M 2300:21:44.05+00:04:294:0114,9
25MICHAŁOWSKI Jakub 447Wielkopolska Akademia Nauki i RozwojuPOZNAŃM30-3910M 2400:21:47.70+00:04:334:0214,9
26WASZAK Adrian 180LUBASZM16-299M 2500:21:53.75+00:04:394:0314,8
27REWERS Irek 229CHODZIEŻM40-496M 2600:21:55.95+00:04:414:0314,8
28MALISZEWSKI Adam 52POZNAŃM16-2910M 2700:21:58.60+00:04:444:0414,7
29PIASKOWSKI Dominik 231Hernik TeamPOZNAŃM30-3911M 2800:21:59.50+00:04:454:0414,7
30KAMIŃSKI Daniel 185Run Team LubaszDĘBEM40-497M 2900:22:01.60+00:04:474:0414,7
31FILODA Damian 344RYCZYWÓŁM30-3912M 3000:22:03.60+00:04:494:0414,7
32MALON Bartosz 230LUBLINM16-2911M 3100:22:08.85+00:04:544:0614,6
33ROMANÓW Damian 159Blogobieganiu.comPOZNAŃM16-2912M 3200:22:21.30+00:05:064:0814,5
34KĘDZIORA Magdalena 414GORunning teamBOGUSZYNK16-291K 200:22:24.30+00:05:094:0914,5
35JAWORSKA Magdalena 42GB Wielkopolscy Biegacze/ Team KGBPOZNAŃK40-491K 300:22:24.85+00:05:104:0814,5
36GOS Piotr 362Naramowice BiegająPOZNAŃM40-498M 3300:22:37.25+00:05:224:1114,3
37SZYMANOWICZ Mariusz 74Charty Chartowo/KB ManiacPOZNAŃM40-499M 3400:22:44.50+00:05:304:1214,2
38CZUB Łukasz 195KOMORNIKIM40-4910M 3500:22:47.95+00:05:334:1314,2
39SCHULZ Paweł 133SPP TeamLUBOŃM30-3913M 3600:22:54.30+00:05:394:1414,1
40SAFARYN Dariusz 82ZALASEWOM16-2913M 3700:22:58.55+00:05:444:1514,1
41GRZEGOCKI Piotr 586STRZELNOM30-3914M 3800:23:15.85+00:06:014:1813,9
42SKRZYPKOWIAK Paweł 276POZNAŃM40-4911M 3900:23:21.25+00:06:064:1913,9
43ROSÓŁ Roman 295HernikTeamPOZNAŃM40-4912M 4000:23:22.25+00:06:074:1913,9
44WIŚNIEWSKA Anna 499Hernik TeamPOZNAŃK30-392K 400:23:26.10+00:06:114:2013,8
45JASKÓLSKI Maksymilian 310Lubasz Run TeamLUBASZM16-2914M 4100:23:27.15+00:06:124:2013,8
46LIBERA Damian 282LUCKY LUZERSPOZNANM30-3915M 4200:23:27.25+00:06:124:2013,8
47POLACKI Rafał 691PoznańPOZNAŃM50+2M 4300:23:27.40+00:06:124:2013,8
48MIELECKA Agnieszka 647KS Idmar Racing TeamGĄSAWAK50+1K 500:23:29.10+00:06:144:2013,8
49GURAJDOWSKI Michał 156Drużyna JEZUSAPOZNAŃM30-3916M 4400:23:30.75+00:06:164:2113,8
50PLOTA Mateusz 615KS FABRYKA BIEGANIA OSTRÓW WIELKOPOLSKIOSTRÓW WIELKOPOLSKIM30-3917M 4500:23:32.20+00:06:174:2113,8
51SZYMCZAK Joanna 328POZNAŃK16-292K 600:23:32.60+00:06:184:2113,8
52MĄCZYŃSKI Dominik 651E- Fizjo TeamPIŁAM30-3918M 4600:23:55.60+00:06:414:2513,5
53SOBKOWIAK Robert 446WielkopolskaPOZNAŃM30-3919M 4700:23:58.10+00:06:434:2613,5
54SKRZYPKOWIAK Marcin 277POZNAŃM16-2915M 4800:23:58.40+00:06:434:2613,5
55GRUCHALSKI Wojciech 337KONINM30-3920M 4900:24:01.85+00:06:474:2713,5
56JARONI Tomasz 256POZNAŃM40-4913M 5000:24:02.50+00:06:484:2713,5
57KWARTA Przemysław 699CZERWONAKM50+3M 5100:24:09.50+00:06:554:2813,4
58STARSZAK Kamil 79OSIEK NAD NOTECIĄM16-2916M 5200:24:17.45+00:07:024:3013,3
59KALINOWSKI Krzysztof 523TW POLONIAPOZNAŃM40-4914M 5300:24:23.00+00:07:084:3013,3
60JANOWSKI Andrzej 400WARP Sp. z o.o.PLEWISKAM30-3921M 5400:24:37.15+00:07:224:3313,2
61NYCZ Joanna 97Suchy las biegaSUCHY LASK30-393K 700:24:38.95+00:07:244:3313,1
62DUSZCZAK Marek 171PACZKOWOM30-3922M 5500:24:44.50+00:07:304:3513,1
63BŁASZAK 'robin'robert 612Czerwonak biegaKOZIEGŁOWYM40-4915M 5600:24:45.95+00:07:314:3513,1
64KOCIMSKI Artur 232CHODZIEŻM40-4916M 5700:24:50.05+00:07:354:3513,0
65GRACZYK Artur 461NIGHT RUNNERS WRZEŚNIAGOZDOWOM50+4M 5800:24:52.30+00:07:374:3613,0
66KUBIAK Marcin 508POZNAŃM30-3923M 5900:24:58.70+00:07:444:3713,0
67MALISZEWSKI Adrian 480POZNAŃM30-3924M 6000:25:02.20+00:07:474:3812,9
68MAY-ADAMEK Katarzyna 303RAKOWNIAK40-492K 800:25:06.00+00:07:514:3812,9
69FILIPOWIAK Bartosz 681PRO 366ROKIETNICAM40-4917M 6100:25:07.05+00:07:524:3912,9
70JANKOWIAK Chrystian 645Szary teamMUROWANA GOŚLINAM16-2917M 6200:25:08.05+00:07:534:3912,9
71NOCHOWICZ Bartosz 40PCH_RUNPOZNAŃM30-3925M 6300:25:09.35+00:07:544:3912,9
72KUJAWA Damian 218POZNAŃM30-3926M 6400:25:11.30+00:07:564:4012,9
73SKORLIŃSKI Krzysztof 149EchoZiemi KostrzyńskiejKOSTRZYNM40-4918M 6500:25:19.30+00:08:044:4112,8
74SUSMARSKA Ewa 60Muay Running TeamPOZNAŃK16-293K 900:25:25.35+00:08:104:4212,7
75JARYSZ Piotr 664Wataha - Łączy Nas BieganiePOZNANM30-3927M 6600:25:35.95+00:08:214:4412,7
76BILSKI Marcin 433GORunning TeamPOZNAŃM30-3928M 6700:25:39.80+00:08:254:4512,6
77KWAŚNA Marzena 371SPP TeamLUBOŃK40-493K 1000:25:41.45+00:08:264:4512,6
78FÓRMAN Daniel 235LODOŻERCY_CHODZIEŻCHODZIEŻM40-4919M 6800:25:49.45+00:08:344:4712,5
79KNIAT Joanna 111Blogobieganiu.comPOZNAŃK30-394K 1100:25:49.85+00:08:354:4712,5
80STOIŃSKI Karol 501POZNAŃM40-4920M 6900:26:00.05+00:08:454:4812,5
81MACIEJEWSKI Paweł 206POZNAŃM30-3929M 7000:26:00.30+00:08:454:4812,5
82DAJERLING Monika 13Maratończyk PoznańPOZNAŃK40-494K 1200:26:08.20+00:08:534:5012,4
83SIP Marta 321HERNIK TEAMPOZNAŃK16-294K 1300:26:08.85+00:08:544:5012,4
84LEWANDOWSKI Marcin 648gRUNwald team PoznańPOZNAŃM40-4921M 7100:26:14.80+00:09:004:5112,3
85NOWACKA Helena 580gRUNwald team PoznańPOZNAŃK16-295K 1400:26:18.15+00:09:034:5212,3
86ANTKOWIAK Jacek 259POZNAŃM16-2918M 7200:26:20.60+00:09:064:5212,3
87STANIEWSKI Jakub 338PCH_RUNPOZNAŃM16-2919M 7300:26:23.35+00:09:084:5312,3
88SPYCHAŁA Sławomir 223HERNIK TEAMSAPOWICEM50+5M 7400:26:23.70+00:09:094:5312,3
89WILCZYŃSKA Beata 358POZNAŃK16-296K 1500:26:24.70+00:09:104:5312,3
90TALAREK Maciej 668OBORNIKIM40-4922M 7500:26:24.95+00:09:104:5312,3
91SIBILA Tomasz 136RadziwojakiPOZNAŃM40-4923M 7600:26:26.10+00:09:114:5312,3
92SMIERZCHAŁA Marta 120Pędzące LeniwcePOZNAŃK30-395K 1600:26:26.25+00:09:114:5312,3
93SZEWCZYK Krzysztof 534POZNAŃM30-3930M 7700:26:27.55+00:09:134:5412,2
94KUPCZAK Robert 571Bukowski Klub BiegaczaBUKM50+6M 7800:26:46.05+00:09:314:5712,1
95ŻAK Małgorzata 605POZNAŃK30-396K 1700:26:47.15+00:09:324:5712,1
96BARANOWSKI Dawid 434Kung-Fu Małpy od chlania do bieganiaSWARZĘDZM30-3931M 7900:26:48.20+00:09:334:5712,1
97SZARY Adrian 641Szary teamMUROWANA GOŚLINAM16-2920M 8000:26:50.45+00:09:354:5812,1
98PUCHALSKA Magdalena 128oddychajswobodnie.plPOZNAŃK30-397K 1800:26:50.85+00:09:364:5812,1
99MOŻUCH Klaudia 666MUAY RUNNING TEAMTULCEK30-398K 1900:26:51.70+00:09:374:5812,1
100JANKOWSKI Rafał 577SWARZĘDZM16-2921M 8100:26:55.10+00:09:404:5912,0
101PIŚMIENNA Katarzyna 208WW TeamRABOWICEK30-399K 2000:26:58.10+00:09:434:5912,0
102MATYJASIK-LEWANDOWSKA Ewelina 314Hernik TeamPOZNAŃK30-3910K 2100:27:02.35+00:09:475:0012,0
103NOWAKOWSKA-ĆWIKŁA Agnieszka 409Piątkowo na BiegowoPOZNAŃK40-495K 2200:27:03.20+00:09:485:0012,0
104STAN Adrian 89parkrun PoznańPOZNAŃM40-4924M 8200:27:24.00+00:10:095:0411,8
105NOWAK Iza 135Team Dzikiej KunyPOZNAŃK40-496K 2300:27:27.00+00:10:125:0511,8
106KLIMECKI Tomasz 227PasserottiPOZNAŃM16-2922M 8300:27:27.45+00:10:125:0511,8
107RADOSZ Karina 503Eurovent AthleticsRABOWICEK30-3911K 2400:27:31.10+00:10:165:0511,8
108EGGERT-ADAMSKA Kaja 669Kaktusowe przygodySULECHÓWK16-297K 2500:27:32.50+00:10:185:0511,8
109JĘDROWSKA Katarzyna 465KS HadesKIEKRZK16-298K 2600:27:32.80+00:10:185:0611,8
110PAŁKA Patrycja 527POZNAŃK16-299K 2700:27:33.25+00:10:185:0611,8
111CICHOCKI Bartosz 360POZNAŃM30-3932M 8400:27:38.95+00:10:245:0711,7
112KRÓL Ewa 610POZNAŃK30-3912K 2800:27:41.35+00:10:265:0711,7
113CHOLEWIŃSKI Wojciech 115Hernik TeamMUROWANA GOŚLINAM50+7M 8500:27:47.25+00:10:325:0811,7
114CIEŚLEWICZ Mateusz 165Night RunnersPOZNAŃM40-4925M 8600:27:50.10+00:10:355:0911,6
115JANKOWIAK Dawid 319badgetlemanuniverseGRZEBIENISKOM16-2923M 8700:27:50.40+00:10:355:0911,6
116ŚWIATŁY Robert 214Lodożercy ChodzieżCHODZIEŻM50+8M 8800:27:51.75+00:10:375:0911,6
117WASZYK Anita 61MUAY RUNNING TEAMZALASEWOK30-3913K 2900:27:52.25+00:10:375:0911,6
118JARMUDA Justyna 184POZNAŃK30-3914K 3000:27:57.85+00:10:435:1011,6
119MICHALSKA Agnieszka 561POZNAŃK30-3915K 3100:27:58.70+00:10:445:1011,6
120ZARZECZAŃSKA-JANASIK Blanka 393PECNAK30-3916K 3200:28:00.20+00:10:455:1111,6
121GRAJ Ewa 552POZNAŃK40-497K 3300:28:02.40+00:10:475:1111,6
122BORSUK Damian 680Borsucza OsadaPOZNAŃM30-3933M 8900:28:03.50+00:10:495:1111,6
123ŁĄCZYŃSKI Tomasz 64FC SzamotułySZAMOTUŁYM30-3934M 9000:28:05.40+00:10:505:1211,5
123SKRZYPKOWIAK Kamila 275POZNAŃK40-498K 3400:28:05.40+00:10:505:1211,5
125GŁADYSZAK Bożysław 515POZNANM50+9M 9100:28:07.45+00:10:525:1211,5
126KUPCZAK Monika 350Hernik TeamBUKK16-2910K 3500:28:16.70+00:11:025:1411,5
127WALKIEWICZ Marek 194LUBOŃM30-3935M 9200:28:17.00+00:11:025:1411,5
128ROMANOWICZ Michał 425KB Pilnujemy TyłówPOZNAŃM16-2924M 9300:28:19.95+00:11:055:1411,4
129KAWICKI Dariusz 589POZNAŃM30-3936M 9400:28:22.85+00:11:085:1511,4
130MICHALSKA Wisenna 575Torpol Racing TeamPOZNAŃK30-3917K 3600:28:24.00+00:11:095:1511,4
131SZCZĘSNA Ewa 567POZNAŃK30-3918K 3700:28:25.80+00:11:115:1511,4
132KOŚCIELNA Julia 631BUDZYŃK16-2911K 3800:28:29.70+00:11:155:1611,4
133HERNIK Klaudia 457POZNAŃK16-2912K 3900:28:34.00+00:11:195:1711,3
134SMYREK Przemyslaw 644POZNAŃM30-3937M 9500:28:36.00+00:11:215:1711,3
135KIEŁCZ Michał 536KOZIEGŁOWYM30-3938M 9600:28:38.05+00:11:235:1811,3
136WOGA Andrzej 281KB DęBIECPOZNAŃM50+10M 9700:28:41.65+00:11:275:1811,3
137GARGULIŃSKI Paweł 270Muzeum Narodowe w PoznaniuPOZNAŃM40-4926M 9800:28:45.70+00:11:315:1911,3
138WASZKOWIAK Krzysztof 254MOSINAM30-3939M 9900:28:50.00+00:11:355:2011,2
139DAJERLING Joanna 11Maratończyk PoznańPOZNAŃK16-2913K 4000:28:50.50+00:11:365:2011,2
140LEWANDOWSKI Paweł 253MOSINAM40-4927M 10000:28:52.45+00:11:375:2011,2
141KRZANOWSKI Przemysław 38DRUŻYNA SZPIKUPOZNAŃM40-4928M 10100:28:53.15+00:11:385:2011,2
142ZAKIDALSKI Adam 389POZNAŃM16-2925M 10200:28:53.45+00:11:385:2011,2
143MAKOWSKA Ewa 535KOZIEGŁOWYK30-3919K 4100:28:55.15+00:11:405:2111,2
144KRUSZNIEWICZ Piotr 21Kruchy teamROKIETNICAM30-3940M 10300:28:58.55+00:11:445:2111,2
145NOWAK Patrycja 649DASZEWICEK16-2914K 4200:29:02.90+00:11:485:2211,2
146BARŁÓG Przemysław 650POZNAŃM16-2926M 10400:29:03.00+00:11:485:2211,2
147CZAPLICKA Zuzanna 529Słowik-TeamPOZNAŃK16-2915K 4300:29:03.05+00:11:485:2211,2
148BILSKI Michał Hubert 432GORunning TeamPOZNAŃM16-2927M 10500:29:04.35+00:11:495:2211,1
149ZWIRBLIS Arkadiusz 698TARNOWO PODGÓRNEM30-3941M 10600:29:04.80+00:11:505:2311,1
150CZAPLICKI Tomasz 528Słowik-TeamPOZNAŃM50+11M 10700:29:06.25+00:11:515:2311,1
151KOŚCIELNIAK Szymon 261Czerwonak BiegaCZERWONAKM40-4929M 10800:29:07.75+00:11:535:2311,1
152MATLAK Piotr 377Zawsze w bieguGNIEZNOM40-4930M 10900:29:09.35+00:11:545:2411,1
153HULEWICZ Wiola 222HERNIK TEAMWRZEŚNIAK40-499K 4400:29:10.20+00:11:555:2411,1
154SZUREK Magdalena 390ZALASEWOK40-4910K 4500:29:10.65+00:11:565:2411,1
155SOBCZAK Dominika 625GOWARZEWOK16-2916K 4600:29:15.05+00:12:005:2511,1
156DEMBSKI Jacek 226KAMIONKIM50+12M 11000:29:16.00+00:12:015:2511,1
157KRUSZNIEWICZ Agnieszka 46Kruchy teamROKIETNICAK16-2917K 4700:29:16.75+00:12:025:2511,1
158MATECKA Barbara 258Czerwonak biegaKOZIEGŁOWYK40-4911K 4800:29:19.40+00:12:045:2511,1
159LOTKA Krystian 588POZNAŃM40-4931M 11100:29:19.60+00:12:055:2511,1
159SWOROWSKI Rafał 497GostyńGOSTYŃM30-3942M 11100:29:19.60+00:12:055:2511,1
161MUNC Joanna 587CHODZIEŻK30-3920K 4900:29:20.70+00:12:065:2611,0
162ŚLIWIŃSKI Marek 629PCH_RUNCHODZIEŻM30-3943M 11300:29:20.90+00:12:065:2511,0
163KASPERCZAK Maciej 224Hernik TeamMUROWANA GOŚLINAM40-4932M 11400:29:22.95+00:12:085:2611,0
164KOSIEDOWSKI Wojtek 490POZNANM40-4933M 11500:29:23.30+00:12:085:2611,0
165WITKOWSKI Artur 507www.europrogres.plSOLEC KUJAWSKIM40-4934M 11600:29:26.30+00:12:115:2711,0
166LEMAŃSKA Edyta 220POZNAŃK40-4912K 5000:29:26.55+00:12:125:2711,0
167KLEMCZAK Agnieszka 640POZNAŃK30-3921K 5100:29:33.75+00:12:195:2811,0
168HERNIK Piotr 459POZNAŃM30-3944M 11700:29:39.45+00:12:245:2910,9
169SZMIDT Jacek 58PLEWISKAM50+13M 11800:29:41.10+00:12:265:2910,9
170KWAPICH Arkadiusz 395ŻELAZKOWOM40-4935M 11900:29:44.60+00:12:305:3010,9
171SMELKOWSKA Natalia 351Zawsze w bieguGNIEZNOK30-3922K 5200:29:45.15+00:12:305:3010,9
172LISIAK Justyna 352Zawsze w bieguNIECHANOWOK30-3923K 5300:29:45.35+00:12:305:3010,9
173SZMIDT Szymon 54PLEWISKAM16-2928M 12000:29:45.65+00:12:315:3010,9
174CHMIELEWSKI Piotr 538POZNAŃM40-4936M 12100:29:47.70+00:12:335:3110,9
175WAWRYN Paweł 590POZNAŃM30-3945M 12200:29:50.60+00:12:365:3110,9
176KLASZCZYŃSKA Izabela 5811978MUROWANA GOŚLINAK40-4913K 5400:29:55.00+00:12:405:3210,8
177GÓRA Wiktoria 617GWDA PIŁAOKONEKK16-2918K 5500:29:56.00+00:12:415:3210,8
178SZAJEK Krzysztof 401ST RUNNERSPOZNAŃM30-3946M 12300:29:56.10+00:12:415:3210,8
179CHMIELEWSKA Joanna 530POZNAŃK30-3924K 5600:29:58.35+00:12:435:3310,8
180PELEC-ŁAWNICZAK Teresa 240Drużyna SzpikuPOZNAŃK50+2K 5700:30:05.00+00:12:505:3410,8
181WOJTKOWIAK Katarzyna 239POZNAŃK16-2919K 5800:30:05.45+00:12:505:3410,8
182FIDAREWICZ Ewelina 108DAMASŁAWEKK16-2920K 5900:30:06.65+00:12:525:3410,8
183BOHONOS Magdalena 101OSTRÓW WIELKOPOLSKIK40-4914K 6000:30:06.85+00:12:525:3410,8
184ZIELONKA Joanna 107OWIŃSKAK30-3925K 6100:30:07.10+00:12:525:3410,8
185NOWICKA Anna 202Naramowice biegająPOZNAŃK30-3926K 6200:30:11.40+00:12:565:3510,7
186KINASTOWSKA Joanna 124DOMOVEPOZNAŃK40-4915K 6300:30:21.30+00:13:065:3710,7
187PAŃCZAK Patryk 697POZNAŃM16-2929M 12400:30:23.65+00:13:095:3710,7
188STOIŃSKA Agnieszka 500POZNAŃK40-4916K 6400:30:23.70+00:13:095:3710,7
189ŁASKARZEWSKA Anna 160Beiersdorf Sport TeamSKOKIK16-2921K 6500:30:34.00+00:13:195:3910,6
190POKORSKA Agnieszka 521SMOKI STRATEGORAPOZNAŃK30-3927K 6600:30:36.85+00:13:225:4010,6
191KOZIERSKA Natalia 234Hernik TeamPOZNAŃK30-3928K 6700:30:38.65+00:13:245:4010,6
192SZYMCZAK Marta 293HERNIK TEAMKOZIEGŁOWYK40-4917K 6800:30:39.80+00:13:255:4010,6
193WRZESIŃSKA Magdalena 264POZNAŃK40-4918K 6900:30:40.75+00:13:265:4010,6
194MAĆKOWIAK Agnieszka 84Anonimowi BiegaczePOZNAŃK30-3929K 7000:30:42.25+00:13:275:4110,6
195WOJTKOWIAK Joanna 5Szybkie ŚlimakiLUBOŃK16-2922K 7100:30:43.65+00:13:295:4110,5
196WIŚNIEWSKI Slawomir 532Kuny patagonskieKOZIEGŁOWYM40-4937M 12500:30:44.45+00:13:295:4110,5
197SCHRAUBE Jarosław 322MUROWANA GOŚLINAM50+14M 12600:30:45.30+00:13:305:4110,5
197POLUS Magdalena 386ZMĘCZENI NA STARCIE DOBIEGNIEWPACZKOWOK30-3930K 7200:30:45.30+00:13:305:4110,5
199OMIECZYŃSKI Adam 674NOWE KRAMSKOM30-3947M 12700:30:54.25+00:13:395:4310,5
200MATECKI Tomasz 260Czerwonak biegaKOZIEGŁOWYM40-4938M 12800:30:54.95+00:13:405:4310,5
201PERZ Dariusz 611SZCZUCZYNM30-3948M 12900:30:55.00+00:13:405:4310,5
202KWARTA Ilona 695Czerwonak biegaCZERWONAKK40-4919K 7300:30:56.70+00:13:425:4310,5
203CZECHOWICZ Anna 4051968POZNAŃK50+3K 7400:30:57.40+00:13:425:4410,5
204PIOTROWSKA Katarzyna 312GRZEBIENISKOK30-3931K 7500:31:05.60+00:13:515:4510,4
205NOWAK Natalia 197POZNAŃK30-3932K 7600:31:16.90+00:14:025:4710,4
206NOWAK Basia 477TEAM LESZNOLESZNOK40-4920K 7700:31:17.70+00:14:035:4710,4
207SUSZYŃSKA Katarzyna 187POZNAŃK30-3933K 7800:31:23.75+00:14:095:4810,3
208KACZMAREK Karolina 300Piątkowo na BiegowoPOZNAŃK30-3934K 7900:31:24.45+00:14:095:4810,3
209NOWICKA Agnieszka 14OBORNIKIK30-3935K 8000:31:29.90+00:14:155:5010,3
210SCHRAUBE Dorota 325MUROWANA GOŚLINAK50+4K 8100:31:29.95+00:14:155:5010,3
211PRZYBYSZEWSKA Dominika 368Świerczewo RunPOZNAŃK30-3936K 8200:31:32.55+00:14:185:5010,3
212KALINOWSKA Anna 522TW POLONIA POZNAŃPOZNAŃK40-4921K 8300:31:32.60+00:14:185:5010,3
213ZAWILSKA Małgorzata 402ST RUNNERSPOZNAŃK30-3937K 8400:31:34.40+00:14:195:5010,3
214ZAKRZEWSKI Tomasz 376GNIEZNOM40-4939M 13000:31:38.40+00:14:235:5110,2
215ZAKRZEWSKA Agnieszka 374Mamy BiegamyGNIEZNOK40-4922K 8500:31:38.50+00:14:245:5110,2
216MACIEJCZUK Kamila 153Organic teamSWARZĘDZK30-3938K 8600:31:39.55+00:14:255:5110,2
217GRESER Beata 162OrganicTeamBOGUCINK40-4923K 8700:31:41.60+00:14:275:5210,2
218PŁÓCIENICZAK Sylwia 448LRSZNOK40-4924K 8800:31:42.80+00:14:285:5210,2
219CIESIELSKI Krzysztof 50FAST WALKERGNIEZNOM50+15M 13100:31:43.90+00:14:295:5210,2
220WYLEGAŁA Kamila 65VirtualRunnerClub, PnBCZARNKÓWK30-3939K 8900:31:45.50+00:14:315:5210,2
221MAŃCZAK Magdalena 673POZNANK40-4925K 9000:31:46.85+00:14:325:5310,2
222PRZYBYLAK Dariusz 151PrzybylakteamSWARZĘDZM40-4940M 13200:31:53.35+00:14:385:5410,2
223PRZYBYLAK Marta 178Przybylak TeamSWARZĘDZK16-2923K 9100:31:53.65+00:14:395:5410,2
224CIEŚLIŃSKI Telesfor 504SWARZĘDZM50+16M 13300:31:53.80+00:14:395:5410,2
225SZYGENDA Radek 564KUNY PATAGOŃSKIEKOZIEGŁOWYM30-3949M 13400:32:00.35+00:14:455:5510,1
226BIERNACKA Agnieszka 233POZNAŃK40-4926K 9200:32:02.15+00:14:475:5510,1
227WILCZEWSKA Anna 9Night RunnersPOZNAŃK40-4927K 9300:32:02.80+00:14:485:5510,1
228SOBCZAK Marta 607GOWARZEWOK16-2924K 9400:32:03.00+00:14:485:5610,1
229WYSZYŃSKI Mateusz 585POZNAŃM16-2930M 13500:32:03.15+00:14:485:5610,1
230OTTO Agnieszka 406Piatkowo na BiegowoPOZNAŃK40-4928K 9500:32:03.95+00:14:495:5610,1
231KOWALSKI Zbigniew 139RadziwojakiPOZNAŃM40-4941M 13600:32:06.15+00:14:515:5610,1
232KOŚCIELNY Dariusz 423NIEPRUSZEWOM30-3950M 13700:32:07.45+00:14:525:5610,1
233WILCZYŃSKI Krzysztof 359POZNAŃM50+17M 13800:32:08.05+00:14:535:5710,1
234BAŁWAS Adam 317POZNAŃM16-2931M 13900:32:10.60+00:14:565:5710,1
235MORZY Karolina 489POZNAŃK30-3940K 9600:32:16.05+00:15:015:5810,0
236KUCHARCZYK Marta 103Hyc hyc hycPOZNAŃK30-3941K 9700:32:19.50+00:15:055:5910,0
237KEMPIŃSKA Zuzanna 318POZNAŃK16-2925K 9800:32:20.25+00:15:055:5910,0
238MUSZYŃSKA Marta 519ZALASEWOK30-3942K 9900:32:22.75+00:15:085:5910,0
239KEGEL Karolina 686KobietyBiegająPOZNAŃK30-3943K 10000:32:25.50+00:15:116:0010,0
240DEMBIŃSKA Karolina 687DĄBRÓWKAK30-3944K 10100:32:25.95+00:15:116:0010,0
241GRAY Alicja 12HycHycHyc TeamPOZNAŃK30-3945K 10200:32:26.50+00:15:126:0010,0
242GÓRCZAK Agnieszka 547PLEWISKAK16-2926K 10300:32:26.55+00:15:126:0010,0
243POŁUKORD Lena 365POZNANK30-3946K 10400:32:27.15+00:15:126:0010,0
244KOŚCIELNIAK Maciej 576Czerwonak BiegaCZERWONAKM16-2932M 14000:32:28.55+00:15:146:0010,0
245KOSIŃSKI Tomasz 10HycHycHyc TeamPOZNAŃM30-3951M 14100:32:29.05+00:15:146:0110,0
246TOBIJAŃSKA-NOWAKOWSKA Danuta 243RossbieganiPOZNAŃK40-4929K 10500:32:30.30+00:15:156:0110,0
247NOWACZYK Agata 638KOMORNIKIK30-3947K 10600:32:32.85+00:15:186:0110,0
248PIELA Natalia 407PnBPOZNAŃK30-3948K 10700:32:33.85+00:15:196:019,9
249MICHAŁKOWSKA Monika 403SMOKI STRATEGORAPOZNAŃK16-2927K 10800:32:44.55+00:15:306:039,9
250PRZYBYLAK Agata 372KB DębiecPOZNAŃK40-4930K 10900:32:45.25+00:15:306:039,9
251MARCINKOWSKA Małgorzata 672JAROCINK30-3949K 11000:32:45.95+00:15:316:049,9
252PRZYBYLSKI Witold 66MUAY RUNNING TEAMZALASEWOM40-4942M 14200:32:46.05+00:15:316:049,9
253ARCHANIOŁOWICZ Joanna 83MUAY RUNNING TEAMPOZNAŃK40-4931K 11100:32:46.15+00:15:316:049,9
254ANDRZEJEWSKA Zuzanna 301PO MEDALE ALBO WCALEPOZNAŃK16-2928K 11200:32:48.10+00:15:336:049,9
255BĄK Joanna 271#pomwedalealnowcaleLUBOŃK16-2929K 11300:32:48.20+00:15:336:049,9
256BAŁWAS Maria 316Grupa ProfesjaPOZNAŃK30-3950K 11400:32:48.85+00:15:346:049,9
257STARKIEWICZ Łukasz 287Wataha WilkówPOZNAŃ POZNAŃ-GRUNWALDM16-2933M 14300:32:52.80+00:15:386:059,9
258PSIK Marzena 272Hernik TeamMUROWANA GOŚLINAK50+5K 11500:32:55.95+00:15:416:059,8
259CYWIŃSKA Martyna 15POZNAŃK16-2930K 11600:32:57.05+00:15:426:069,8
260BŁOCISZEWSKA STARCZYŃSKA Anna 131POZNAŃK40-4932K 11700:33:03.85+00:15:496:079,8
261SZCZESIAK Paulina 305POZNAŃK30-3951K 11800:33:05.65+00:15:516:079,8
262PIECHOWIAK Piotr 201wolf teamPOZNAŃM50+18M 14400:33:21.95+00:16:076:109,7
263SKIBA Jakub 288Wataha WilkówPOZNAŃM16-2934M 14500:33:25.70+00:16:116:119,7
264MROCZKOWSKA Magdalena 274SUCHY LASK40-4933K 11900:33:29.25+00:16:146:129,7
265DEWO Ewa 219POZNAŃK30-3952K 12000:33:35.65+00:16:216:139,6
266WOJTKOWIAK Grażyna 3Szybkie ŚlimakiPOZNAŃK50+6K 12100:33:48.85+00:16:346:159,6
267TOPOLSKA Monika 37POZNAŃK40-4934K 12200:33:51.85+00:16:376:169,6
268KAŁUŻNY Łukasz 315POZNAŃM16-2935M 14600:33:59.90+00:16:456:179,5
269RAJCA-BIENIASZEWSKA Katarzyna 474GRZEBIENISKOK40-4935K 12300:34:01.25+00:16:466:179,5
270GLAPIAK Magdalena 339POZNAŃK30-3953K 12400:34:11.50+00:16:576:209,5
271ROSLER-BORAKIEWICZ Marzena 582BLAZEJEWOK30-3954K 12500:34:12.75+00:16:586:209,5
272KAŁUŻNA Kryspina 320POZNAŃK16-2931K 12600:34:16.00+00:17:016:209,5
273MIELCAREK Andrzej 380POZNAŃM40-4943M 14700:34:24.00+00:17:096:229,4
274MAĆKOWIAK Marcin 324POZNAŃM30-3952M 14800:34:28.70+00:17:146:239,4
275JANAS-KASEJA Michał 268Szkoła branżowa 1 stopnia 42POZNAŃM16-2936M 14900:34:30.90+00:17:166:239,4
276GRABSKA Daria 396GNIEZNOK30-3955K 12700:34:30.95+00:17:166:239,4
277SCHRAMM Ewa 306BS42POZNAŃK30-3956K 12800:34:31.50+00:17:176:239,4
278GABRYSZ Agnieszka 155Ciastki.pzPOZNAŃK40-4936K 12900:34:31.70+00:17:176:239,4
279BUDNY Przemysław 661POZNAŃM40-4944M 15000:34:39.05+00:17:246:259,4
280KOWALSKA Milena 137RadziwojakiPOZNAŃK40-4937K 13000:34:45.00+00:17:306:269,3
281KRUSZNIEWICZ Anita 20POZNAŃK30-3957K 13100:34:46.90+00:17:326:269,3
282MIELCAREK Anna 173No Excuses TeamPOZNAŃK30-3958K 13200:34:47.95+00:17:336:269,3
283BUKOWSKA Alina 48Orki z...POZNAŃK40-4938K 13300:34:51.35+00:17:366:279,3
284ZIĘTA Katarzyna 26Orki z...POZNAŃK50+7K 13400:34:51.45+00:17:366:279,3
285WRÓBLEWSKA Ewa 593POZNAŃK30-3959K 13500:34:56.35+00:17:416:289,3
286PAWŁOWSKA Anna 24OSTRZESZÓWK30-3960K 13600:34:57.50+00:17:436:289,3
287MYK Izabela 628Mud GoatsPLEWISKAK16-2932K 13700:35:01.35+00:17:466:299,2
287BUDNA Grażyna 660POZNAŃK40-4939K 13700:35:01.35+00:17:466:299,2
289BOGUSIEWICZ Karolina 475JANOWY MŁYNPOZNAŃK30-3961K 13900:35:12.40+00:17:576:319,2
290MATLAK Lidia 375Zawsze w bieguGNIEZNOK40-4940K 14000:35:16.95+00:18:026:329,2
291PAKOWSKA Honorata 373GNIEZNOK40-4941K 14100:35:17.30+00:18:026:329,2
292WIECZORKIEWICZ-GRAJEK Kinga 33POZNAŃK30-3962K 14200:35:17.60+00:18:036:329,2
293HERNIK Krzysztof 297HERNIK TEAMPOZNAŃM50+19M 15100:35:23.30+00:18:086:339,2
294WITTULA-PREJS Magdalena 292Hernik TeamPRZEŹMIEROWOK40-4942K 14300:35:25.10+00:18:106:339,1
295ADAMSMA Ewa 228HERNIK TEAMKOMORNIKIK30-3963K 14400:35:25.45+00:18:106:339,1
296RATAJCZAK Anna 105Hernik TeamDOLSKK40-4943K 14500:35:29.05+00:18:146:349,1
297KURASZKIEWICZ Małgorzata 602PLEWISKAK30-3964K 14600:35:37.10+00:18:226:359,1
298RATAJCZAK Kamila 378POZNAŃK40-4944K 14700:35:44.70+00:18:306:379,1
299MICHALAK Małgorzata 63POZNAŃK30-3965K 14800:35:44.90+00:18:306:379,1
300KAWKA Mateusz 16POZNAŃM30-3953M 15200:35:44.95+00:18:306:379,1
301RATAJCZAK Izabela 636POZNAŃK40-4945K 14900:36:00.60+00:18:466:409,0
302RAU Justyna 92Ciastki.pzPOZNAŃK40-4946K 15000:36:10.00+00:18:556:419,0
303MEŁNICKA Joanna 265Nie dotyczyPOZNAŃK40-4947K 15100:36:11.60+00:18:576:429,0
304NADROWSKA Katarzyna 255POZNAŃK30-3966K 15200:36:16.25+00:19:016:428,9
305KOWNACKI Arkadiusz 23Wataha Łączy Nas BieganieWITKOWOM50+20M 15300:36:24.95+00:19:106:448,9
306ZAWŁOCKI Marek 583POZNANM50+21M 15400:36:27.20+00:19:126:458,9
307FIGLEWSKA Renata 121POZNAŃK30-3967K 15300:36:33.20+00:19:186:468,9
308KUBIAK Magdalena 96SWARZĘDZK16-2933K 15400:36:38.60+00:19:246:478,8
309KĘDZIORA Zofia 411GORunning teamBOGUSZYNK50+8K 15500:36:49.30+00:19:346:498,8
310KALINOWSKA Emilia 524TW POLONIA POZNAŃPOZNAŃK16-2934K 15600:36:52.45+00:19:376:498,8
311DŁUGOWSKA Kasia 481Endorfin dealersPOZNAŃK30-3968K 15700:36:55.60+00:19:416:508,8
312KRAWCZYK Agata 478Endorfin DealersBIEDRUSKOK30-3969K 15800:36:55.75+00:19:416:508,8
313GRZELAK Barbara 269Fitness24sevenPOZNAŃK50+9K 15900:36:58.25+00:19:436:508,8
314MIELCZAREK Katarzyna 479POZNAŃK16-2935K 16000:37:05.95+00:19:516:528,7
315KOSZCZYŃSKI Maciej 307POZNAŃM40-4945M 15500:37:08.70+00:19:546:528,7
316KONIECZNA Dorota 505POZNANK30-3970K 16100:37:41.45+00:20:266:588,6
317KALOTA Sara 596BUKK16-2936K 16200:37:41.90+00:20:276:588,6
318WOJTKOWIAK Robert 6Szybkie ŚlimakiPOZNAŃM30-3954M 15600:37:42.30+00:20:276:588,6
319KOZŁOWSKA Patrycja 311STRZAŁKOWOK16-2937K 16300:37:46.60+00:20:326:598,6
320ŻURAWSKA Joanna 47POZNAŃK30-3971K 16400:37:47.10+00:20:326:598,6
321RATAJCZAK Aldona 470Team LesznoLESZNOK40-4948K 16500:37:54.35+00:20:397:018,5
322RĘKAWEK Izabela 410POZNAŃK40-4949K 16600:38:18.95+00:21:047:058,5
323WAJDA Anna 130ZALASEWOK30-3972K 16700:38:22.75+00:21:087:068,4
324MIELCAREK Michał 291Lucky LUZersLUBOŃM30-3955M 15700:38:26.95+00:21:127:078,4
325MALINOWSKI Marcin 57POZNAŃM16-2937M 15800:39:33.75+00:22:197:198,2
326OLEJNICZAK Sławka 73Ciastki.pzPOZNAŃK40-4950K 16800:39:52.80+00:22:387:238,1
327PIETEK Katarzyna 81BOLECHOWOK40-4951K 16900:40:31.30+00:23:167:308,0
328FALTYŃSKA Edyta 367CIASTKI.PZPOZNAŃK40-4952K 17000:40:42.45+00:23:277:328,0
329SZEMIEL-AFEK Mariola 366WSZYSTKO O BIEGANIU.PLPOZNAŃK40-4953K 17100:40:42.80+00:23:287:328,0
330MARCINIAK - HENC Aneta 189Night RunnersPOZNAŃK40-4954K 17200:40:53.95+00:23:397:347,9
331MARCINIAK Hanna 190POZNAŃK50+10K 17300:40:54.40+00:23:397:347,9
332KAMIŃSKA Marta 526POZNAŃK40-4955K 17400:40:54.65+00:23:407:347,9
333TOKARZ Justyna 244RossbieganiROKIETNICAK30-3973K 17500:40:57.85+00:23:437:357,9
334KURZAWA Milena 354POZNAŃK16-2938K 17600:41:18.85+00:24:047:397,8
335PUTZ Łukasz 355POZNAŃM30-3956M 15900:41:19.30+00:24:047:397,8
336KAJ Agnieszka 496GOSTYŃK16-2939K 17700:41:36.25+00:24:217:427,8
337POPADOWSKA Anna 141POZNAŃK40-4956K 17800:41:55.05+00:24:407:457,7
338BĄK Agnieszka 140RadziwojakiPOZNAŃK40-4957K 17900:42:26.45+00:25:117:517,6
339PRYMAS Karolina 19POZNAŃK16-2940K 18000:43:56.15+00:26:418:087,4
340KMIN-PAWŁOWSKA Karolina 491POZNAŃK40-4958K 18100:43:59.65+00:26:458:087,4
341KÓZKA Aleksandra 627LUBOŃK30-3974K 18200:44:00.20+00:26:458:087,4
342BRĄŻKOWSKA Iwona 439GORunning teamLUBOŃK16-2941K 18300:45:16.30+00:28:018:227,2
343MAZUREK Marta 347POZNAŃK40-4959K 18400:46:17.30+00:29:028:347,0
344SZARY Jacek 642Szary teamMUROWANA GOŚLINAM40-4946M 16000:46:19.30+00:29:048:347,0
345SZARY Beata 643Szary teamMUROWANA GOŚLINAK40-4960K 18500:46:19.50+00:29:058:347,0
346KURKOWIAK Dariusz 248POZNAŃM50+22M 16100:47:01.20+00:29:468:426,9
347PIDUCH Jan 76Przybylak TeamPOZNAŃM50+23M 16200:48:06.95+00:30:528:546,7
348PRZYBYLAK Stanisław 71Przybylak TeamPOZNAŃM50+24M 16300:48:14.25+00:30:598:556,7
349PRZYBYLAK Dorota 75Przybylak TeamPOZNAŃK50+11K 18600:48:14.60+00:31:008:556,7
349DORNA Romania 541POZNAŃK50+11K 18600:48:14.60+00:31:008:556,7
351PRUSKA-KĘDZIOR Anna 158Face Nordic Walking TeamPOZNAŃK50+13K 18800:48:21.40+00:31:068:576,7
352SZAROLETA Zofia 584Przybylak TeamPOZNAŃK50+14K 18900:51:18.45+00:34:039:306,3
353KULKA Maciej 25Face Nordic Walking Team/ Drużyna SzpikuPOZNAŃM50+25M 16400:51:42.50+00:34:289:346,3
354MAJEWSKA Jadwiga 193Przybylak TeamPOZNAŃK50+15K 19000:56:09.75+00:38:5510:235,8
DNCHADAS Krzysztof 600M16-2900:16:50.500:0019,2
Znaleziono 355 wynik(ów)