BIEGUN B4 - BEFORE

Organizator:
OCR Events
Data:
2019-03-23
Miejsce:
Gdynia
Dystans:
3 km
Zgłoszonych:
27
Wystartowało:
27
Nie ukończyło:
0
Ukończyło:
27
Na trasie:
0
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 0.1km | 1.5km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | Open - Kobiety | Open - Mężczyźni

MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuPoint_0
0.1km
Point_1
1.5km
Czas
netto
4km
Czas
brutto
4km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
         
1BAMBINEK Krzysztof 781GDAŃSKOpen - Mężczyźni1M 100:00:0000:00:3701:23:08.6501:23:08.65 20:472.9
2JAKUBOWSKA Angelika 790STARGARDOpen - Kobiety1K 100:00:0000:00:3801:25:16.3001:25:16.30+00:02:0721:192.8
3KRYSIAK Łukasz 791GDYNIAOpen - Mężczyźni2M 200:00:0000:00:5701:27:01.9501:27:01.95+00:03:5321:452.8
4DUBIŃSKA Agata 786GDYNIAOpen - Kobiety2K 200:00:0000:00:5901:28:03.6501:28:03.65+00:04:5522:002.7
5SZNAJDER Aleksandra 801GDYNIAOpen - Kobiety3K 300:00:0000:00:5701:28:14.9501:28:14.95+00:05:0622:032.7
6RADZIKOWSKA Aleksandra 796GDYNIAOpen - Kobiety4K 400:00:0000:00:5201:30:22.4501:30:22.45+00:07:1322:352.7
7RADZIKOWSKA Natalia 797GDYNIAOpen - Kobiety5K 500:00:0000:00:5201:30:22.9001:30:22.90+00:07:1422:352.7
8WALKOWIAK Adrianna 802TRZEMESZNOOpen - Kobiety6K 600:00:0000:00:4101:30:59.7501:30:59.75+00:07:5122:442.6
9WŁUDARSKA Sylwia 804KRUSZCZEWOOpen - Kobiety7K 700:00:0000:00:4101:31:03.0001:31:03.00+00:07:5422:452.6
10SYLDATK Lukasz 800GDYNIAOpen - Mężczyźni3M 300:00:0000:00:5301:32:05.2501:32:05.25+00:08:5623:012.6
11NEUMUELLER Tomasz 792GDYNIAOpen - Mężczyźni4M 400:00:0000:00:5501:32:17.7501:32:17.75+00:09:0923:042.6
12WENTA Michał 803Gdyńskie PingwinyGDYNIAOpen - Mężczyźni5M 500:00:0000:00:4701:42:53.0001:42:53.00+00:19:4425:432.3
13RYŃSKI Andrzej 798Gdyńskie PingwinyGDYNIAOpen - Mężczyźni6M 600:00:0000:01:0101:43:06.6001:43:06.60+00:19:5725:462.3
14STOPIŃSKI Józef 799Gdyńskie PingwinyGDYNIAOpen - Mężczyźni7M 700:00:0000:00:3901:43:07.4001:43:07.40+00:19:5825:462.3
15DEMKO Tomasz 784Klub PingwinaGDYNIAOpen - Mężczyźni8M 800:00:0000:00:5901:45:04.6001:45:04.60+00:21:5526:162.3
16ŻEMAJTYS Grzegorz 806GDYNIAOpen - Mężczyźni9M 900:00:0000:01:0401:45:07.6501:45:07.65+00:21:5926:162.3
17GUĆ Michał 787Gdyńskie PingwinyGDYNIAOpen - Mężczyźni10M 1000:00:0000:00:4501:46:06.8001:46:06.80+00:22:5826:312.3
18- - 850  100:00:0000:01:0101:46:11.3001:46:11.30+00:23:0226:322.3
19WOSIK Mariusz 805Gdyńskie PingwinyGDYNIAOpen - Mężczyźni11M 1100:00:0000:01:0301:46:16.2501:46:16.25+00:23:0726:342.3
20DEMKO Małgorzta 785Klub PingwinaGDYNIAOpen - Kobiety8K 800:00:0000:00:5901:46:18.6001:46:18.60+00:23:0926:342.3
21HERBASZ Jarek 789Gdyńskie PingwinyGDYNIAOpen - Mężczyźni12M 1200:00:0000:00:5401:46:23.2001:46:23.20+00:23:1426:352.3
22PUKSZTA Paweł 795Gdyńskie PingwinyGDAŃSKOpen - Mężczyźni13M 1300:00:0000:00:5301:46:31.6001:46:31.60+00:23:2226:372.3
23GUĆ Iwona 788Gdyńskie PingwinyGDYNIAOpen - Kobiety9K 900:00:0000:00:5401:46:33.3001:46:33.30+00:23:2426:382.3
24PAWŁOWSKA-PUKSZTA Emilia 794Gdyńskie PingwinyGDAŃSKOpen - Kobiety10K 1000:00:0000:00:4201:46:34.7501:46:34.75+00:23:2626:382.3
25NOWICKA Paulina 793PingwinyGDYNIAOpen - Kobiety11K 1100:00:0000:01:0101:46:35.3501:46:35.35+00:23:2626:382.3
26BOGUSZEWSKA Aleksandra 782Gdyńskie PingwinyGDYNIAOpen - Kobiety12K 1200:00:0000:00:5901:46:45.7001:46:45.70+00:23:3726:412.2
27BOGUSZEWSKI Radomir 783Gdyńskie PingwinyGDYNIAOpen - Mężczyźni14M 1400:00:0001:46:46.5501:46:46.55+00:23:3726:412.2
Znaleziono 27 wynik(ów)