BIEGUN B4 - BEFORE

Organizator:
OCR Events
Data:
2019-11-16
Miejsce:
Gdynia
Dystans:
3 km
Zgłoszonych:
30
Wystartowało:
30
Nie ukończyło:
0
Ukończyło:
30
Na trasie:
0
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | Open - Kobiety | Open - Mężczyźni

Klasyfikacja wg czasów brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuCzas
netto
4km
Czas
brutto
4km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
       
1PIEKIELNA Katarzyna 0948Open - Kobiety1K 100:00:0000:06:40.8000:06:40.80 1:4036
2CIROCKA Barbara 0939Open - Kobiety2K 200:00:2800:59:03.0000:59:31.60+00:52:5014:454.1
3MUKOWSKI Tomasz 0043OBOZIN15Open - Mężczyźni1M 100:00:1801:09:50.0501:10:08.85+01:03:2817:273.4
4BIELICKI Przemek 0040GDYNIAOpen - Mężczyźni2M 200:00:2001:19:54.4501:20:15.35+01:13:3419:583
5SZCZEPAŃSKA Monika 0085OSP OcieszynOBORNIKIOpen - Mężczyźni3M 300:00:2601:23:43.5001:24:10.45+01:17:2920:562.9
6WŁUDARSKA Sylwia 0882KRUSZCZEWOOpen - Kobiety3K 300:00:3001:30:51.7001:31:22.45+01:24:4122:432.6
7KURDEK Lukasz 0041BARLOGIOpen - Mężczyźni4M 400:00:3101:30:51.2001:31:23.05+01:24:4222:432.6
8ŁAŹNIAK Paweł 0092  100:00:3001:33:09.3501:33:39.50+01:26:5823:172.6
9TRZEBIATOWSKA Aldona 0069GDYNIAOpen - Kobiety4K 400:00:3501:42:09.7001:42:45.50+01:36:0425:322.3
10KUCHARSKI Bartosz 0051GDYNIAOpen - Mężczyźni5M 500:00:3301:42:13.3501:42:46.50+01:36:0525:332.3
11PALCZEWSKI Kewin 0983Open - Mężczyźni6M 600:03:5301:48:26.1501:52:19.15+01:45:3827:062.2
12- - 0982  200:03:4701:59:14.4002:03:01.55+01:56:2029:482
13ZIELONKA Łukasz 0972  300:03:5102:04:32.5502:08:24.30+02:01:4331:081.9
14BUDNIAKIEWICZ Michał 0984  400:03:5202:04:34.9502:08:27.00+02:01:4631:081.9
15KUPIEC Mateusz 0981  500:03:5002:04:45.6002:08:35.90+02:01:5531:111.9
16DEMANGE Patrycja 0979  600:03:5602:08:43.1502:12:39.20+02:05:5832:101.9
17JAKIEL Paweł 0973  700:03:4902:08:50.0502:12:39.85+02:05:5932:121.9
18CYBULSKI Krzysztof 0971Open - Mężczyźni7M 700:03:5702:08:58.6002:12:56.25+02:06:1527:262.2
19MOKŁOWICZ Ania 0067Znikajace punktyWEJHEROWOOpen - Kobiety5K 500:00:2902:13:31.6502:14:01.40+02:07:2033:231.8
20MOKŁOWICZ Piotr 0068Znikajace punktyWEJHEROWOOpen - Mężczyźni8M 800:00:3002:13:32.3002:14:02.45+02:07:2133:231.8
21ROSIŃSKA Magdalena 0098WOJOWNICZKI IŁAWAOpen - Kobiety6K 600:00:2402:13:52.9002:14:17.70+02:07:3633:281.8
22- - 0099  800:00:2002:13:58.3502:14:18.95+02:07:3833:291.8
23RYPIŃSKA Karolina 0094WOJOWNICZKI IŁAWAOpen - Kobiety7K 700:00:2702:13:51.4502:14:19.10+02:07:3833:281.8
24- - 0096  900:00:2802:13:51.5002:14:20.05+02:07:3933:281.8
25- - 0097  1000:00:2502:13:54.6002:14:20.35+02:07:3933:281.8
26- - 0095  1100:00:2202:13:58.4002:14:21.25+02:07:4033:291.8
27WIŚNIEWSKA Julia 0975  1200:03:5302:12:12.8002:16:06.70+02:09:2533:031.8
28PIENIERSKA Hanna 0976  1300:03:5602:12:11.4502:16:08.15+02:09:2733:031.8
29CZAPIEWSKA Matylda 0980  1400:03:5902:12:10.5502:16:09.85+02:09:2933:021.8
30UCINIAK Emilia 0974  1500:03:5502:12:21.4002:16:16.50+02:09:3533:051.8
Znaleziono 30 wynik(ów)