BIEGUN B4 - BEFORE

Organizator:
OCR Events
Data:
2020-11-07
Miejsce:
Gdynia
Dystans:
4 km
Zgłoszonych:
37
Wystartowało:
27
Nie ukończyło:
1
Ukończyło:
26
Na trasie:
1
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 2km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | B4 - Kobiety | B4 - Mężczyźni

Klasyfikacja wg czasów netto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuMoment startu2kmCzas
netto
4km
Czas
brutto
4km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
         
1JÓZEFIAK Leo 199Biegun OCR TeamB4 - Mężczyźni1M 100:06:572020-11-07 11:09:2400:31:2900:49:57.7500:56:55.45 12:294,8
2KRAJEWSKI Sebastian 915GDAŃSKB4 - Mężczyźni2M 200:07:002020-11-07 11:09:2700:35:4800:51:55.7000:58:56.65+00:01:5712:584,6
3SZYMAŃSKI Patryk 758SŁUPSKB4 - Mężczyźni3M 300:07:042020-11-07 11:09:3100:37:1300:54:49.8501:01:53.95+00:04:5213:424,4
4SZWEDA Mateusz 753WATAHAKOSZALINB4 - Mężczyźni4M 400:07:042020-11-07 11:09:3100:37:1300:54:50.2501:01:54.25+00:04:5213:424,4
5GROS Ewa 825POBIEROWOB4 - Kobiety1K 100:06:592020-11-07 11:09:2600:41:4000:58:47.8001:05:47.40+00:08:5014:414,1
6BZINKIEWICZ Marta 751GDYNIAB4 - Kobiety2K 200:07:042020-11-07 11:09:3100:37:4000:59:02.1001:06:07.05+00:09:0414:454,1
7ŁOSIŃSKA Emilia 733GDYNIAB4 - Kobiety3K 300:07:032020-11-07 11:09:3000:37:4400:59:02.5501:06:06.25+00:09:0414:454,1
8WOJDA Ludwig 739GDYNIAB4 - Mężczyźni5M 500:07:042020-11-07 11:09:3100:37:4300:59:03.0001:06:07.45+00:09:0514:454,1
9BAŁDYGA Anna 819B4 - Kobiety4K 400:07:002020-11-07 11:09:2700:42:0701:07:35.9001:14:35.95+00:17:3816:533,6
10BAŁDYGA Sławomir 890B4 - Mężczyźni6M 600:06:592020-11-07 11:09:2600:42:0901:07:37.0501:14:36.85+00:17:3916:543,5
10WITOS - MALINOWSKA Maria 824B4 - Kobiety5K 500:07:002020-11-07 11:09:2700:42:1901:07:37.0501:14:37.60+00:17:3916:543,5
12MADEJSKA Agata 823B4 - Kobiety6K 600:06:592020-11-07 11:09:2600:42:2101:07:37.6001:14:36.75+00:17:3916:543,5
13KUSOWSKA Agata 778B4 - Kobiety7K 700:06:572020-11-07 11:09:2400:42:2101:07:38.2001:14:36.10+00:17:4016:543,5
14DURAJCZYK-LITERACKA Katarzyna 780MarcoSTARGARDB4 - Kobiety8K 800:06:572020-11-07 11:09:2400:42:1801:07:40.0001:14:37.60+00:17:4216:553,5
15JAŻDŻEWSKA Monika 774WIŚLINKAB4 - Kobiety9K 900:07:012020-11-07 11:09:2800:44:0601:14:06.4501:21:07.55+00:24:0818:313,2
16SZWABA Marta 769GDAŃSKB4 - Kobiety10K 1000:07:012020-11-07 11:09:2800:44:0601:14:07.1501:21:08.30+00:24:0918:313,2
17CHOJNICKA Joanna 847PASŁĘKB4 - Kobiety11K 1100:07:032020-11-07 11:09:3000:54:5501:14:55.3001:21:58.70+00:24:5718:433,2
18BUJNICKA Magdalena 878PASŁĘKB4 - Kobiety12K 1200:07:032020-11-07 11:09:3000:54:5601:14:55.5001:21:59.30+00:24:5718:433,2
19BUJNICKI Marcin 829PASŁĘKB4 - Mężczyźni7M 700:07:052020-11-07 11:09:3200:54:5601:14:56.8501:22:02.40+00:24:5918:443,2
20OBSZAŃSKA Małgorzata 882PASŁĘKB4 - Kobiety13K 1300:07:022020-11-07 11:09:2900:54:5601:15:00.5001:22:03.30+00:25:0218:453,2
21GORYŃSKA Daria 828GDYNIAB4 - Kobiety14K 1400:06:572020-11-07 11:09:2400:58:0301:21:24.1501:28:21.15+00:31:2620:212,9
22WYSAKOWSKA Katarzyna 883SZCZECINEKB4 - Kobiety15K 1500:07:002020-11-07 11:09:2700:54:1001:26:49.9001:33:50.85+00:36:5221:422,8
23AJCHNER-OLENDER Agnieszka 910A&WGDAŃSKB4 - Kobiety16K 1600:06:582020-11-07 11:09:2500:53:4901:28:45.5001:35:44.00+00:38:4722:112,7
24TURZYŃSKI Wacław 912A&WGDAŃSKB4 - Mężczyźni8M 800:06:572020-11-07 11:09:2400:53:4901:28:46.4001:35:44.30+00:38:4822:112,7
25HORNOWSKA Martyna 767Fit kanapowcyGDAŃSKB4 - Kobiety17K 1700:00:132020-11-07 11:02:4000:59:2001:32:17.8501:32:31.65+00:42:2023:042,6
26PRANGA Magdalena 763Fit kanapowcyGDAŃSKB4 - Kobiety18K 1800:00:132020-11-07 11:02:4000:59:2101:32:18.0001:32:31.50+00:42:2023:042,6
27MICHALSKI Krzysztof 1612B4 - Mężczyźni9M 900:00:0000:41:35+20:472,9
Znaleziono 27 wynik(ów)