BIEGUN - BIEG RODZINNY

Organizator:
OCR Events
Data:
2019-11-16
Miejsce:
Gdynia
Dystans:
4 km
Zgłoszonych:
28
Wystartowało:
23
Nie ukończyło:
0
Ukończyło:
23
Na trasie:
0
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta

Klasyfikacja wg czasów brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MLiczba dzieciCzas startuCzas
netto
4km
Czas
brutto
4km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
        
1KROMELITSKIY Andrey 0073KALININGRADLiczba dzieci 21M 1200:00:1600:43:03.3500:43:19.90 10:455.6
2TESKA Michał 0075GDYNIALiczba dzieci 11M 2100:00:1400:44:04.7000:44:19.10+00:00:5911:015.4
3JÓZEFIAK Łukasz 0977Liczba dzieci 31M 3300:00:1300:44:36.9000:44:50.15+00:01:3011:095.4
4KWIATKOWSKI
KWIATKOWSKA Kajetan
Tatiana
0090Liczba dzieci 12M 4100:00:1300:46:37.1500:46:51.10+00:03:3111:395.1
5MROZOWSKI Przemysław 0086WEJHEROWOLiczba dzieci 13M 5100:00:1900:48:00.1000:48:19.75+00:04:5912:005
6WIŚNIEWSKI Norbert 0900NOWE MIASTO LUBAWSKIELiczba dzieci 14M 6100:00:1600:51:28.8500:51:45.40+00:08:2512:524.7
7JÓZEFIAK Mateusz 0978Liczba dzieci 41 1400:00:1500:56:42.9500:56:58.30+00:13:3814:104.2
8BAŁDYGA Anna 0074COUNTRY161Liczba dzieci 22K 1200:00:2400:57:52.9500:58:17.65+00:14:5714:284.1
9- - 0959Liczba dzieci 15 2100:00:2701:02:25.4501:02:53.00+00:19:3315:363.8
10KWIATKOWSKI Szymon 0093Liczba dzieci 16M 7100:00:3101:08:41.2501:09:12.80+00:25:5217:103.5
11WAŁDOWSKI Dominik 0087xRunnersGDAŃSKLiczba dzieci 32M 8300:00:1801:11:19.8501:11:38.60+00:28:1817:503.4
12POBUDKIEWICZ Maciej 0084Hardcorowe WychylylybymyOTWOCKLiczba dzieci 33M 9300:00:2301:32:13.1501:32:36.20+00:49:1623:032.6
13MICHAŁOWSKA-DYMEK Joanna 0080GDAŃSKLiczba dzieci 23K 2200:00:2401:35:23.4001:35:47.90+00:52:2823:502.5
14WIDŁAK Tomasz 0078GDYNIALiczba dzieci 24M 10200:00:3301:35:25.3001:35:59.05+00:52:3923:512.5
15JANKOWSKA Patrycja 0077PĘPOWOLiczba dzieci 25K 3200:00:4001:36:29.6001:37:10.50+00:53:5024:072.5
16STERNA Grzegorz 0079IC FAMILY SPORT TEAMREDALiczba dzieci 17M 11100:00:2801:40:51.9001:41:20.10+00:58:0025:132.4
17SULĘTA-SILDATKE Małgorzata 0901GDYNIALiczba dzieci 18K 4100:00:3501:40:49.2501:41:24.50+00:58:0425:122.4
18RAGAN-MAZUROWSKA Adrainna 0083KOWALELiczba dzieci 34K 5300:00:2101:45:07.1501:45:28.45+01:02:0826:162.3
19KRUTUL Tamara 0082BANINOLiczba dzieci 19K 6100:00:2101:45:11.9001:45:33.35+01:02:1326:182.3
20CZARNECKA Adrianna 0081Gorillas OCRGDYNIALiczba dzieci 26K 7200:00:3001:50:57.1501:51:27.85+01:08:0727:442.2
21SZMYT Marcin 0894KOSZALINLiczba dzieci 110M 12100:00:3701:52:21.1001:52:58.65+01:09:3828:052.1
22- - 0970Liczba dzieci 35 3300:00:3601:59:21.8001:59:58.30+01:16:3829:502
23WILKANIEC Joanna 0880BOJANOLiczba dzieci 111K 8100:00:4002:05:22.5502:06:02.65+01:22:4231:201.9
Znaleziono 23 wynik(ów)