BIEGUN - BIEG RODZINNY

Organizator:
OCR Events
Data:
2020-11-07
Miejsce:
Gdynia
Dystans:
4 km
Zgłoszonych:
48
Wystartowało:
40
Nie ukończyło:
0
Ukończyło:
40
Na trasie:
0
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 2km | Meta

Klasyfikacja wg czasów netto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuMoment startu2kmCzas
netto
4km
Czas
brutto
4km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
         
1CZAPRAN Marek 1377xRunnersGDANSKBIEG MAŁYCH RODZIN (do 3 osób w drużynie)1M 100:00:032020-11-07 11:15:3000:21:3300:33:42.4000:33:45.40 8:257,1
2WERYK Mateusz 1365Biegun OCR TeamGDAŃSKBIEG MAŁYCH RODZIN (do 3 osób w drużynie)2M 200:00:062020-11-07 11:15:3300:22:3100:33:53.5500:33:59.65+00:00:118:287,1
3TESKA Michal 1057TESKAGDYNIABIEG MAŁYCH RODZIN (do 3 osób w drużynie)3M 300:00:042020-11-07 11:15:3100:23:2800:34:54.7000:34:59.15+00:01:128:436,9
4ROZENSKI Szymon 1448Fitmania OlsztynOLSZTYNBIEG MAŁYCH RODZIN (do 3 osób w drużynie)4M 400:00:052020-11-07 11:15:3200:24:5500:38:42.0000:38:47.25+00:04:599:406,2
5GAŁUSZYŃSKA Katarzyna 1061Active FlowGDYNIABIEG MAŁYCH RODZIN (do 3 osób w drużynie)5K 100:00:042020-11-07 11:15:3100:24:0100:39:09.5500:39:14.10+00:05:279:476,1
6ŁAPACZ Tomasz 1390Power Training / OsproWARSZAWABIEG MAŁYCH RODZIN (do 3 osób w drużynie)6M 500:00:062020-11-07 11:15:3300:27:0500:43:45.5500:43:52.10+00:10:0310:565,5
7GAŁUSZYŃSKI Paweł 1312Active FlowGDYNIABIEG MAŁYCH RODZIN (do 3 osób w drużynie)7M 600:00:062020-11-07 11:15:3300:27:0600:45:13.2500:45:20.15+00:11:3011:185,3
8KRĘGIELSKI Bartosz 1555GDANSKBIEG MAŁYCH RODZIN (do 3 osób w drużynie)8M 700:00:052020-11-07 11:15:3200:26:1700:46:56.4000:47:01.75+00:13:1411:445,1
9KWIATKOWSKI Kajetan 1389Paka dla ZwierzakaGDAŃSKBIEG MAŁYCH RODZIN (do 3 osób w drużynie)9M 800:00:052020-11-07 11:15:3200:31:0000:47:51.9000:47:57.25+00:14:0911:575,0
10DMOWSKI Robert 1065GDYNIABIEG MAŁYCH RODZIN (do 3 osób w drużynie)10M 900:00:032020-11-07 11:15:3000:49:05.0000:49:08.00+00:15:2212:164,9
11STRZELECKA Anna 1102ŻUKOWOBIEG MAŁYCH RODZIN (do 3 osób w drużynie)11K 200:00:132020-11-07 11:15:4000:33:2100:50:28.9000:50:42.65+00:16:4612:374,8
12MARKOWSKA Natalia 1538MS-FIT STUDIOGARZYNBIEG MAŁYCH RODZIN (do 3 osób w drużynie)12K 300:00:062020-11-07 11:15:3300:32:4400:52:56.2000:53:02.30+00:19:1313:144,5
13CHRUPEK Szymon
SKOTNIEWSKA Karolina
1623BIEG MAŁYCH RODZIN (do 3 osób w drużynie)13M 1000:00:072020-11-07 11:15:3400:33:0700:53:11.4000:53:19.20+00:19:2913:174,5
14JASIONOWSKI Piotr 1368GDYNIABIEG MAŁYCH RODZIN (do 3 osób w drużynie)14M 1100:00:092020-11-07 11:15:3600:32:4300:54:13.7000:54:23.35+00:20:3113:334,4
15KUCHARSKI Łukasz 1097GDYNIABIEG MAŁYCH RODZIN (do 3 osób w drużynie)15M 1200:00:082020-11-07 11:15:3500:40:5700:59:48.2000:59:56.30+00:26:0514:574,0
16WIŚNIEWSKI Norbert 1330NOWE MIASTO LUBAWSKIEBIEG MAŁYCH RODZIN (do 3 osób w drużynie)16M 1300:00:092020-11-07 11:15:3600:38:0701:00:42.2001:00:51.85+00:26:5915:104,0
17MICHAŁOWSKA-DYMEK Joanna 1019Żarta WatachaGDAŃSKBIEG DUŻYCH RODZIN (do 5 osób w drużynie)1K 400:14:162020-11-07 11:29:4300:40:2401:01:23.5001:15:40.40+00:27:4115:203,9
18CIROCKA Barbara 1608BIEG DUŻYCH RODZIN (do 5 osób w drużynie)2K 500:14:182020-11-07 11:29:4500:37:5501:02:12.8501:16:31.15+00:28:3015:333,9
19MIŁOŚ Barbara 1035BigYellowFoot Adventure Team¸ Wojowniczki TrójmiastoGDYNIABIEG DUŻYCH RODZIN (do 5 osób w drużynie)3K 600:14:192020-11-07 11:29:4600:37:1701:03:08.1501:17:27.75+00:29:2515:473,8
20DURAY Beniamin 1801ComandoBIEG DUŻYCH RODZIN (do 5 osób w drużynie)4M 1400:14:152020-11-07 11:29:4200:41:5301:05:18.4001:19:34.35+00:31:3616:193,7
21ROZMUS Bartłomiej 1286SOPOTBIEG MAŁYCH RODZIN (do 3 osób w drużynie)17M 1500:00:142020-11-07 11:15:4100:42:3201:06:50.6501:07:05.30+00:33:0816:423,6
22JAGIEŁŁO Monika 1150JAWORZEBIEG MAŁYCH RODZIN (do 3 osób w drużynie)18K 700:00:092020-11-07 11:15:3600:45:3801:08:08.0501:08:17.15+00:34:2517:023,5
23GIERSZEWSKA-KWAPISZ Anna 1162Tsunami-TRISOPOTBIEG MAŁYCH RODZIN (do 3 osób w drużynie)19K 800:00:112020-11-07 11:15:3800:42:5101:10:24.2001:10:35.50+00:36:4117:363,4
24TOMASZEWSKI Robert 1324IŁAWABIEG MAŁYCH RODZIN (do 3 osób w drużynie)20M 1600:00:102020-11-07 11:15:3700:49:1101:11:33.8501:11:44.10+00:37:5117:533,4
25KRUTUL Tamara 1197BANINOBIEG MAŁYCH RODZIN (do 3 osób w drużynie)21K 900:00:112020-11-07 11:15:3800:47:3001:12:12.2001:12:23.65+00:38:2918:033,3
26BIAŁKOWSKI Kacper 1123BARCINBIEG MAŁYCH RODZIN (do 3 osób w drużynie)22M 1700:00:082020-11-07 11:15:3500:49:5701:12:27.6501:12:36.05+00:38:4518:063,3
27STERNA Grzegorz 1066GOWINOBIEG MAŁYCH RODZIN (do 3 osób w drużynie)23M 1800:00:122020-11-07 11:15:3900:48:2501:16:47.6001:17:00.50+00:43:0519:113,1
28CZARNECKA Adrianna 1163BigYellowFoot Adventure TeamGDYNIABIEG MAŁYCH RODZIN (do 3 osób w drużynie)24K 1000:00:082020-11-07 11:15:3500:45:1401:20:19.7501:20:28.55+00:46:3720:043,0
29MILEWSKA Anna 1532BigYellowFoot Adventure TeamGDAŃSKBIEG MAŁYCH RODZIN (do 3 osób w drużynie)25K 1100:00:132020-11-07 11:15:4000:53:5401:22:25.7001:22:39.60+00:48:4320:362,9
30POTURAJ Iwona 1383GDAŃSKBIEG MAŁYCH RODZIN (do 3 osób w drużynie)26K 1200:00:122020-11-07 11:15:3900:58:2401:22:39.4001:22:51.80+00:48:5720:392,9
31BOCIANOWSKI Bartosz 1055BigYellowFoot Adventure TeamGDAŃSKBIEG DUŻYCH RODZIN (do 5 osób w drużynie)5M 1900:14:182020-11-07 11:29:4500:50:5101:23:19.9001:37:38.35+00:49:3720:492,9
32KUJAT Joanna 1063Kontener FormyGDYNIABIEG MAŁYCH RODZIN (do 3 osób w drużynie)27K 1300:00:122020-11-07 11:15:3900:53:3801:23:28.6501:23:40.95+00:49:4620:522,9
33GŁOWACKA Agnieszka 1091Extreme Warrior ParkWARSZAWABIEG MAŁYCH RODZIN (do 3 osób w drużynie)28K 1400:00:072020-11-07 11:15:3400:57:1101:23:38.3501:23:46.05+00:49:5520:542,9
34SYLDATK Katarzyna 1433Kontener FormyTCZEWBIEG MAŁYCH RODZIN (do 3 osób w drużynie)29K 1500:00:112020-11-07 11:15:3800:59:5801:23:50.5501:24:02.45+00:50:0820:572,9
35REINDL Karolina 1020Mama TeamELBLĄGBIEG DUŻYCH RODZIN (do 5 osób w drużynie)6K 1600:31:202020-11-07 11:46:4700:51:1401:25:12.9501:56:33.65+00:51:3021:182,8
36PUCIŁOWSKA Iwona 1360GDAŃSKBIEG DUŻYCH RODZIN (do 5 osób w drużynie)7K 1700:14:172020-11-07 11:29:4400:53:0001:26:24.6501:40:42.55+00:52:4221:362,8
37KACZMAREK Angelika 1075WEJHEROWOBIEG MAŁYCH RODZIN (do 3 osób w drużynie)30K 1800:00:112020-11-07 11:15:3800:54:4601:26:27.0001:26:38.05+00:52:4421:362,8
38MATYSIEWICZ Grzegorz 1513GDYNIABIEG MAŁYCH RODZIN (do 3 osób w drużynie)31M 2000:00:152020-11-07 11:15:4201:04:0201:34:50.5001:35:06.25+01:01:0823:422,5
39DOBROWOLSKA Dorota 1301Active FlowSOPOTBIEG MAŁYCH RODZIN (do 3 osób w drużynie)32K 1900:00:072020-11-07 11:15:3401:00:1201:35:13.2001:35:20.75+01:01:3023:482,5
40MARZEC Joanna 1062GDYNIABIEG MAŁYCH RODZIN (do 3 osób w drużynie)33K 2000:00:132020-11-07 11:15:4001:05:5001:40:11.6001:40:24.60+01:06:2925:022,4
Znaleziono 40 wynik(ów)