BIEGUN - BIEG RODZINNY

Organizator:
OCR Events
Data:
2020-11-07
Miejsce:
Gdynia
Dystans:
4 km
Zgłoszonych:
48
Wystartowało:
40
Nie ukończyło:
0
Ukończyło:
40
Na trasie:
0
Pełne wyniki dla 2km:
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 2km | Meta

Klasyfikacja wg czasów netto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaCzas startuMoment startu2km
    
1CZAPRAN Marek 1377xRunnersGDANSKBIEG MAŁYCH RODZIN (do 3 osób w drużynie)00:00:032020-11-07 11:15:3000:21:33
2WERYK Mateusz 1365Biegun OCR TeamGDAŃSKBIEG MAŁYCH RODZIN (do 3 osób w drużynie)00:00:062020-11-07 11:15:3300:22:31
3TESKA Michal 1057TESKAGDYNIABIEG MAŁYCH RODZIN (do 3 osób w drużynie)00:00:042020-11-07 11:15:3100:23:28
4GAŁUSZYŃSKA Katarzyna 1061Active FlowGDYNIABIEG MAŁYCH RODZIN (do 3 osób w drużynie)00:00:042020-11-07 11:15:3100:24:01
5ROZENSKI Szymon 1448Fitmania OlsztynOLSZTYNBIEG MAŁYCH RODZIN (do 3 osób w drużynie)00:00:052020-11-07 11:15:3200:24:55
6KRĘGIELSKI Bartosz 1555GDANSKBIEG MAŁYCH RODZIN (do 3 osób w drużynie)00:00:052020-11-07 11:15:3200:26:17
7ŁAPACZ Tomasz 1390Power Training / OsproWARSZAWABIEG MAŁYCH RODZIN (do 3 osób w drużynie)00:00:062020-11-07 11:15:3300:27:05
8GAŁUSZYŃSKI Paweł 1312Active FlowGDYNIABIEG MAŁYCH RODZIN (do 3 osób w drużynie)00:00:062020-11-07 11:15:3300:27:06
9KWIATKOWSKI Kajetan 1389Paka dla ZwierzakaGDAŃSKBIEG MAŁYCH RODZIN (do 3 osób w drużynie)00:00:052020-11-07 11:15:3200:31:00
10JASIONOWSKI Piotr 1368GDYNIABIEG MAŁYCH RODZIN (do 3 osób w drużynie)00:00:092020-11-07 11:15:3600:32:43
11MARKOWSKA Natalia 1538MS-FIT STUDIOGARZYNBIEG MAŁYCH RODZIN (do 3 osób w drużynie)00:00:062020-11-07 11:15:3300:32:44
12CHRUPEK Szymon
SKOTNIEWSKA Karolina
1623BIEG MAŁYCH RODZIN (do 3 osób w drużynie)00:00:072020-11-07 11:15:3400:33:07
13STRZELECKA Anna 1102ŻUKOWOBIEG MAŁYCH RODZIN (do 3 osób w drużynie)00:00:132020-11-07 11:15:4000:33:21
14MIŁOŚ Barbara 1035BigYellowFoot Adventure Team¸ Wojowniczki TrójmiastoGDYNIABIEG DUŻYCH RODZIN (do 5 osób w drużynie)00:14:192020-11-07 11:29:4600:37:17
15CIROCKA Barbara 1608BIEG DUŻYCH RODZIN (do 5 osób w drużynie)00:14:182020-11-07 11:29:4500:37:55
16WIŚNIEWSKI Norbert 1330NOWE MIASTO LUBAWSKIEBIEG MAŁYCH RODZIN (do 3 osób w drużynie)00:00:092020-11-07 11:15:3600:38:07
17MICHAŁOWSKA-DYMEK Joanna 1019Żarta WatachaGDAŃSKBIEG DUŻYCH RODZIN (do 5 osób w drużynie)00:14:162020-11-07 11:29:4300:40:24
18KUCHARSKI Łukasz 1097GDYNIABIEG MAŁYCH RODZIN (do 3 osób w drużynie)00:00:082020-11-07 11:15:3500:40:57
19DURAY Beniamin 1801ComandoBIEG DUŻYCH RODZIN (do 5 osób w drużynie)00:14:152020-11-07 11:29:4200:41:53
20ROZMUS Bartłomiej 1286SOPOTBIEG MAŁYCH RODZIN (do 3 osób w drużynie)00:00:142020-11-07 11:15:4100:42:32
21GIERSZEWSKA-KWAPISZ Anna 1162Tsunami-TRISOPOTBIEG MAŁYCH RODZIN (do 3 osób w drużynie)00:00:112020-11-07 11:15:3800:42:51
22CZARNECKA Adrianna 1163BigYellowFoot Adventure TeamGDYNIABIEG MAŁYCH RODZIN (do 3 osób w drużynie)00:00:082020-11-07 11:15:3500:45:14
23JAGIEŁŁO Monika 1150JAWORZEBIEG MAŁYCH RODZIN (do 3 osób w drużynie)00:00:092020-11-07 11:15:3600:45:38
24KRUTUL Tamara 1197BANINOBIEG MAŁYCH RODZIN (do 3 osób w drużynie)00:00:112020-11-07 11:15:3800:47:30
25STERNA Grzegorz 1066GOWINOBIEG MAŁYCH RODZIN (do 3 osób w drużynie)00:00:122020-11-07 11:15:3900:48:25
26TOMASZEWSKI Robert 1324IŁAWABIEG MAŁYCH RODZIN (do 3 osób w drużynie)00:00:102020-11-07 11:15:3700:49:11
27BIAŁKOWSKI Kacper 1123BARCINBIEG MAŁYCH RODZIN (do 3 osób w drużynie)00:00:082020-11-07 11:15:3500:49:57
28BOCIANOWSKI Bartosz 1055BigYellowFoot Adventure TeamGDAŃSKBIEG DUŻYCH RODZIN (do 5 osób w drużynie)00:14:182020-11-07 11:29:4500:50:51
29REINDL Karolina 1020Mama TeamELBLĄGBIEG DUŻYCH RODZIN (do 5 osób w drużynie)00:31:202020-11-07 11:46:4700:51:14
30PUCIŁOWSKA Iwona 1360GDAŃSKBIEG DUŻYCH RODZIN (do 5 osób w drużynie)00:14:172020-11-07 11:29:4400:53:00
31KUJAT Joanna 1063Kontener FormyGDYNIABIEG MAŁYCH RODZIN (do 3 osób w drużynie)00:00:122020-11-07 11:15:3900:53:38
32MILEWSKA Anna 1532BigYellowFoot Adventure TeamGDAŃSKBIEG MAŁYCH RODZIN (do 3 osób w drużynie)00:00:132020-11-07 11:15:4000:53:54
33KACZMAREK Angelika 1075WEJHEROWOBIEG MAŁYCH RODZIN (do 3 osób w drużynie)00:00:112020-11-07 11:15:3800:54:46
34GŁOWACKA Agnieszka 1091Extreme Warrior ParkWARSZAWABIEG MAŁYCH RODZIN (do 3 osób w drużynie)00:00:072020-11-07 11:15:3400:57:11
35POTURAJ Iwona 1383GDAŃSKBIEG MAŁYCH RODZIN (do 3 osób w drużynie)00:00:122020-11-07 11:15:3900:58:24
36SYLDATK Katarzyna 1433Kontener FormyTCZEWBIEG MAŁYCH RODZIN (do 3 osób w drużynie)00:00:112020-11-07 11:15:3800:59:58
37DOBROWOLSKA Dorota 1301Active FlowSOPOTBIEG MAŁYCH RODZIN (do 3 osób w drużynie)00:00:072020-11-07 11:15:3401:00:12
38MATYSIEWICZ Grzegorz 1513GDYNIABIEG MAŁYCH RODZIN (do 3 osób w drużynie)00:00:152020-11-07 11:15:4201:04:02
39MARZEC Joanna 1062GDYNIABIEG MAŁYCH RODZIN (do 3 osób w drużynie)00:00:132020-11-07 11:15:4001:05:50
40DMOWSKI Robert 1065GDYNIABIEG MAŁYCH RODZIN (do 3 osób w drużynie)00:00:032020-11-07 11:15:30
Znaleziono 40 wynik(ów)