BIEGUN ELITE

Organizator:
OCR Events
Data:
2019-03-23
Miejsce:
Gdynia
Dystans:
9.4 km
Zgłoszonych:
309
Wystartowało:
290
Nie ukończyło:
82
Ukończyło:
208
Na trasie:
0
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 0.1km | 3km | 4.7km | 4.8km | 7.8km | Meta

MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuPoint_0
0.1km
Point_1
3km
Finish_All
4.7km
Point_0
4.8km
Point_1
7.8km
Czas
netto
9.5km
Czas
brutto
9.5km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
            
1OŚLIZŁO Tomasz 72Husaria Race TeamGORZYCEElite A - 13:001M 100:00:0000:00:2900:21:4200:34:4500:35:2000:56:2701:08:43.7501:08:43.75 7:148.3
2KRAWCZYK Tomasz 48Husaria Race TeamDOBROŃElite A - 13:002M 200:00:0000:00:3000:21:4200:34:3800:35:1500:58:2101:10:41.5001:10:41.50+00:01:577:268.1
3KRAWIECKI Mateusz 49Husaria Race TeamLUBAWAElite A - 13:003M 300:00:0000:00:2000:22:5700:35:4500:36:2601:00:3701:12:56.9001:12:56.90+00:04:137:407.8
4BANDOSZ Robert 4Koniuchy OCRSIERPCElite A - 13:004M 400:00:0000:00:2100:23:0700:35:5800:36:3801:01:0001:13:14.3001:13:14.30+00:04:307:427.8
5KRÓL Piotr 50SOCIOS SILESIARYBNIKElite A - 13:005M 500:00:0000:00:1900:22:4400:35:5000:36:2901:01:2101:14:52.9001:14:52.90+00:06:097:527.6
6BUDZISZ Krzysztof 8SOCIOS SILESIABYTOMElite A - 13:006M 600:00:0000:00:2000:22:2300:35:2400:36:0401:02:3301:15:16.5001:15:16.50+00:06:327:557.6
7JANUSZEWSKI Bartosz 33Koniuchy OCRWARSZAWAElite A - 13:007M 700:00:0000:00:1900:22:5200:37:4000:38:2201:02:4901:15:37.2001:15:37.20+00:06:537:577.5
8SZCZEPANIAK Marcin 83xRunnersKONINElite A - 13:008M 800:00:0000:00:1500:22:0100:35:5900:36:4401:02:3601:16:22.0001:16:22.00+00:07:388:027.5
9SELIANIN Dmytro 313SOCIOS SILESIATARNOWSKIE GÓRYElite C - 13:201M 900:00:0000:00:1700:23:3400:37:1100:37:5301:03:5101:16:38.7001:16:38.70+00:07:548:047.4
10KOZŁOWSKI Artur 47Husaria Race TeamŁASKElite A - 13:009M 1000:00:0000:00:1900:23:2300:37:5000:38:3701:03:3501:16:54.1501:16:54.15+00:08:108:057.4
11BRZOSKWINIA Wojciech 6Husaria Race TeamBOLECHOWICEElite A - 13:0010M 1100:00:0000:00:2400:23:4400:37:2200:38:0501:03:2801:16:55.9001:16:55.90+00:08:128:057.4
12ANTCZAK Marcin 1NextremeMIĘDZYRZECZElite A - 13:0011M 1200:00:0000:00:1900:23:2400:37:5600:38:5001:04:0501:17:39.8501:17:39.85+00:08:568:107.3
13KOŁOSZUK Marcin 267NextremeLESZNOElite A - 13:0012M 1300:00:0000:00:3100:26:0500:39:5000:40:3701:06:3701:18:46.7001:18:46.70+00:10:028:177.2
14KOWALCZYK Dawid 270KRASOCINElite B - 13:101M 1400:00:0000:00:2200:23:2800:37:4600:38:2401:05:2001:19:02.1001:19:02.10+00:10:188:197.2
15WASIELEWSKI Michał 95Koniuchy OCRKUTNOElite A - 13:0013M 1500:00:0000:00:2200:23:2600:37:2500:38:0601:04:0701:19:02.4001:19:02.40+00:10:188:197.2
16ŚWIĘTEK Bartosz 85Gorący Potok TeamNOWE BRZESKOElite A - 13:0014M 1600:00:0000:00:2600:25:0500:39:0200:39:4001:05:0701:19:11.4001:19:11.40+00:10:278:207.2
17SALAMON Mateusz 79Power TrainingKIELCEElite A - 13:0015M 1700:00:0000:00:2600:24:4300:39:0200:39:4001:06:0801:19:31.2501:19:31.25+00:10:478:227.2
18ARSENTSYEU Andrei 2xRunnersNOVOPOLOTSKElite A - 13:0016M 1800:00:0000:00:2300:24:2300:37:3500:38:2401:05:1901:19:33.3501:19:33.35+00:10:498:227.2
19KUPIS Łukasz 54ScyzoryMASŁÓWElite A - 13:0017M 1900:00:0000:00:2700:25:2100:39:3300:40:1801:06:3401:19:42.4501:19:42.45+00:10:588:237.2
20KASZA Rafał 39Husaria Race TeamZIELONA GÓRAElite A - 13:0018M 2000:00:0000:00:1900:24:0800:38:5400:39:3501:05:2501:20:03.3501:20:03.35+00:11:198:257.1
21KATOLIKAU Raman 258xRunnersMINSKElite B - 13:102M 2100:00:0000:00:1900:25:2200:39:2100:40:1401:06:5101:20:08.6001:20:08.60+00:11:248:267.1
22JÓZEFIAK Łukasz 251xRunnersPSZCZÓŁKIElite B - 13:103M 2200:00:0000:00:1900:24:2400:38:2900:39:0901:06:2301:20:43.8501:20:43.85+00:12:008:297.1
23LEWICKI Marcin 57NextremeBODZANÓWElite A - 13:0019M 2300:00:0000:00:2100:24:3200:38:2500:39:1101:06:4601:21:44.6501:21:44.65+00:13:008:367
24TARKA Andrzej 87Husaria Race TeamZELÓWElite A - 13:0020M 2400:00:0000:00:2700:25:1500:39:3400:40:2101:07:3901:22:05.5501:22:05.55+00:13:218:386.9
25IDCZAK Piotr 148Dirty SparrowsSULĘCINEKElite B - 13:104M 2500:00:0000:00:1700:25:3400:39:4800:40:4201:08:3201:23:04.4501:23:04.45+00:14:208:446.9
26DECIUK Teofil 349ZIELONA GORAElite C - 13:202M 2600:00:0000:00:2100:25:1600:40:1900:41:0701:08:1301:23:05.1001:23:05.10+00:14:218:446.9
27PRYKOWSKI Tomasz 305xRunnersŁÓDŹElite C - 13:203M 2700:00:0000:00:1700:26:0000:41:1600:42:0201:10:1201:23:34.6001:23:34.60+00:14:508:476.8
28TOMAKA Tomasz 88Husaria Race TeamRZESZÓWElite A - 13:0021M 2800:00:0000:00:2400:25:4400:40:4300:41:2701:09:2501:24:27.7001:24:27.70+00:15:438:536.7
29JASTRZĘBSKI Piotr 34SOCIOS SILESIAZABRZEElite A - 13:0022M 2900:00:0000:00:2500:26:4500:42:0100:42:4101:10:3001:24:28.5501:24:28.55+00:15:448:536.7
30SAŁATA Marcin 80Koniuchy OCRRADOMElite A - 13:0023M 3000:00:0000:00:2200:25:2800:40:3000:41:2301:10:2301:24:47.8001:24:47.80+00:16:048:556.7
31KAŁUŻNY Adam 37SOCIOS SILESIARUDA ŚLĄSKAElite A - 13:0024M 3100:00:0000:00:2300:25:5000:41:2200:42:1201:10:0501:25:00.8501:25:00.85+00:16:178:566.7
32CEJKO Dawid 12Baltic SealsSŁUPSKElite A - 13:0025M 3200:00:0000:00:2000:25:3400:41:1600:42:0501:10:5601:25:03.5501:25:03.55+00:16:198:576.7
33SYWANYCZ Ireneusz 325PodTrzepakiemGDAŃSKElite C - 13:204M 3300:00:0000:00:2600:26:3000:41:4300:42:3101:11:3101:25:27.1501:25:27.15+00:16:438:596.7
34URBAŃSKI Kamil 93NextremeSULĘCINElite A - 13:0026M 3400:00:0000:00:2300:25:0400:40:3700:41:2701:10:1201:25:38.4501:25:38.45+00:16:549:006.7
35GROCHOŁA Michał 143SOCIOS SILESIAMIKOŁÓWElite B - 13:105M 3500:00:0000:00:1500:26:2000:42:0800:42:5501:10:4801:25:40.2001:25:40.20+00:16:569:016.7
36MARUSZEWSKI Marcin 62NextremeBRWILNOElite A - 13:0027M 3600:00:0000:00:2500:24:0700:37:4300:38:2801:05:4201:25:49.6501:25:49.65+00:17:059:026.6
37BUGAJSKI Jakub 10ScyzoryMASŁÓWElite A - 13:0028M 3700:00:0000:00:3000:25:5800:41:4900:42:3201:11:1101:26:04.5501:26:04.55+00:17:209:036.6
38KALININ Jarek 36xRunnersWROCŁAWElite A - 13:0029M 3800:00:0000:00:2800:26:5300:42:0700:42:5301:11:0301:26:11.1001:26:11.10+00:17:279:046.6
39HENDZEL Miłosz 146Koniuchy OCRSZCZECINElite B - 13:106M 3900:00:0000:00:2300:26:4600:42:0200:42:5201:11:5001:26:31.8501:26:31.85+00:17:489:066.6
40PUPKOWSKI Kamil 78xRunnersSKWIERZYNAElite A - 13:0030M 4000:00:0000:00:1700:22:4300:35:0200:35:4001:00:0401:26:32.3001:26:32.30+00:17:489:066.6
41KONEWKA Jacek 45Husaria Race TeamDRZEWICAElite A - 13:0031M 4100:00:0000:00:2900:28:0100:42:5000:43:3301:11:4201:26:46.2501:26:46.25+00:18:029:086.6
42OŚLIZŁO Marek 299SOCIOS SILESIASKRZYSZÓWElite C - 13:205M 4200:00:1500:00:0800:23:2400:40:2800:41:1801:07:5201:26:59.2001:27:14.20+00:18:159:096.6
43PAWŁOWSKI Kamil 75Dirty SparrowsCHOCEŃElite A - 13:0032M 4300:00:0000:00:2400:25:5300:42:2200:43:0301:11:3701:27:14.9501:27:14.95+00:18:319:106.5
44FARKOWSKI Konrad 21Koniuchy OCRNULLElite A - 13:0033M 4400:00:0000:00:2500:25:3300:40:4700:41:2901:11:3001:27:18.3501:27:18.35+00:18:349:116.5
45WYPUKOŁ Jakub 99SOCIOS SILESIAKATOWICEElite A - 13:0034M 4500:00:0000:00:2900:26:5000:42:4900:43:3701:11:4201:27:29.4501:27:29.45+00:18:459:126.5
46KLONOWSKI Kamil 261Husaria Race TeamMIKOŁÓWElite B - 13:107M 4600:00:0000:00:1800:26:2600:42:3900:43:2601:13:1301:27:40.8501:27:40.85+00:18:579:136.5
47ZAWISTOWSKI Jakub 101Husaria Race TeamWARSZAWAElite A - 13:0035M 4700:00:0000:00:2400:27:3100:43:0500:43:5801:13:2201:27:44.8001:27:44.80+00:19:019:146.5
48SPRUTTA Mateusz 351Carbon OCR Racing TeamMYSŁOWICEElite C - 13:206M 4800:00:0000:00:1900:27:1400:43:4500:44:2801:12:3901:27:52.2501:27:52.25+00:19:089:146.5
49GAŁDYN Kamil 23Gorący Potok TeamSZAFLARYElite A - 13:0036M 4900:00:0000:00:2300:26:1900:44:0600:44:5001:15:1301:27:56.4001:27:56.40+00:19:129:156.5
50ZGUTKA Tomasz 102Husaria Race TeamSZCZECINElite A - 13:0037M 5000:00:0000:00:2500:29:0400:44:0001:14:0701:28:02.0501:28:02.05+00:19:189:166.5
51MAZUR Damian 63SOCIOS SILESIARUDA ŚLĄSKAElite A - 13:0038M 5100:00:0000:00:2700:27:3200:44:0600:44:5301:13:4201:28:38.3501:28:38.35+00:19:549:196.4
52JAKUBCZAK Marcin 31Best BeastsBYDLINO UL .WCZASOWA 58Elite A - 13:0039M 5200:00:0000:00:2800:27:0700:43:1200:44:0601:13:2201:28:39.0001:28:39.00+00:19:559:196.4
53JELIŃSKI Mateusz 35xRunnersGORĘCZYNOElite A - 13:0040M 5300:00:0000:00:3100:27:0400:43:0400:43:5701:14:1001:28:50.7001:28:50.70+00:20:069:216.4
54CZERWIŃSKI Maciej 15Baltic SealsSŁUPSKElite A - 13:0041M 5400:00:0000:00:2000:25:0700:42:1500:43:0501:13:1501:28:54.8501:28:54.85+00:20:119:216.4
55BRZOZOWSKI Filip 7Husaria Race TeamZALASEWOElite A - 13:0042M 5500:00:0000:00:2500:24:5900:40:0900:41:0001:13:0501:29:46.3501:29:46.35+00:21:029:266.3
56JAGODZKI Daniel 30KIELCEElite A - 13:0043M 5600:00:0000:00:2900:29:0300:44:5600:45:4401:15:4001:30:38.0001:30:38.00+00:21:549:326.3
57KUPIJAJ Marcin 53SOCIOS SILESIAGLIWICEElite A - 13:0044M 5700:00:0000:00:2000:27:5800:45:1300:45:5701:15:1101:31:31.5001:31:31.50+00:22:479:386.2
58GAZUREK Kacper 24xRunnersUSTROŃElite A - 13:0045M 5800:00:0000:00:2800:28:1800:45:0300:45:4601:16:0401:31:34.5501:31:34.55+00:22:509:386.2
59MÓRAWSKI Mieszko 67Husaria Race TeamWARSZAWAElite A - 13:0046M 5900:00:0000:00:2000:27:3300:44:5300:45:4401:16:1801:32:14.9001:32:14.90+00:23:319:426.2
60HOŁDA Dominik 147KONTENER FORMYGDYNIAElite B - 13:108M 6000:00:0000:00:2400:28:4100:45:0200:45:4901:18:1401:33:13.3501:33:13.35+00:24:299:486.1
61ILNICKI Dariusz 51NOWY TARGElite A - 13:0047M 6100:00:0000:00:2200:26:5100:44:1700:45:2001:15:4201:33:27.6501:33:27.65+00:24:439:506.1
62DOLATA Krzysztof 19SOCIOS SILESIAGLIWICEElite A - 13:0048M 6200:00:0000:00:3100:28:0600:30:1600:45:4201:18:1101:33:34.7501:33:34.75+00:24:519:506.1
63RYNKIEWICZ Mateusz 310Fit Test - Dzikie Dziki GorzówGORZÓW WLKP.Elite C - 13:207M 6300:00:0000:00:2300:25:3500:42:4000:43:3401:16:1701:33:44.8001:33:44.80+00:25:019:526.1
64KEMPNY Paweł 259SOCIOS SILESIAMIKOŁÓWElite B - 13:109M 6400:00:0000:00:2000:32:0100:48:0800:48:5001:19:2201:33:57.9501:33:57.95+00:25:149:536.1
65LISOWSKI Grzegorz 58SOCIOS SILESIAŚWIĘTOCHŁOWICEElite A - 13:0049M 6500:00:0000:00:2800:26:3700:42:4900:43:4101:15:4101:34:03.0001:34:03.00+00:25:199:546.1
66STOKOWSKI Dariusz 82Husaria Race TeamWARSZAWAElite A - 13:0050M 6600:00:0000:00:2600:25:4400:43:3100:44:2901:16:2901:34:45.3501:34:45.35+00:26:019:586
67DĄBROWSKI Przemysław 119Hardcorowe WychylylybymyOTWOCKElite B - 13:1010M 6700:00:0000:00:2000:30:1400:46:5400:47:5001:17:4601:35:26.1501:35:26.15+00:26:4210:026
68TRAPKOWSKI Przemek 89xRunnersGDAŃSKElite A - 13:0051M 6800:00:0000:00:2000:28:2800:45:1700:46:1001:18:0401:35:34.4501:35:34.45+00:26:5010:036
69KILIMNIK Tomasz 41Hardcorowe WychylylybymyOTWOCKElite A - 13:0052M 6900:00:0000:00:2200:29:0300:47:2600:48:1301:19:3001:35:48.4001:35:48.40+00:27:0410:055.9
70HEŁMECKI Mateusz 28Koniuchy OCRCHEŁMIECElite A - 13:0053M 7000:00:0000:00:2300:27:2000:44:4200:45:2701:21:0001:36:07.5501:36:07.55+00:27:2310:075.9
71KOLIBABSKI Radosław 42Hardcorowe WychylylybymyWARSZAWAElite A - 13:0054M 7100:00:0000:00:1700:30:5900:47:1900:48:0501:21:2101:38:27.5501:38:27.55+00:29:4310:215.8
72KOŁODZIEJ Krystian 266Bestie OCR LegionowoMARKIElite B - 13:1011M 7200:00:0000:00:1800:31:1600:49:0400:49:4501:20:3601:38:34.8501:38:34.85+00:29:5110:225.8
73KIĘPISTY Patryk 260Move FactoryŁÓDŹElite B - 13:1012M 7300:00:0000:00:1500:29:1500:47:2100:48:1501:22:4701:38:44.8501:38:44.85+00:30:0110:235.8
74ŻURAWIK Rafał 347Lemon TeamKRAKÓWElite C - 13:208M 7400:00:0000:00:1900:29:1900:46:4800:47:4501:22:5401:38:46.7001:38:46.70+00:30:0210:235.8
75OPOLONY Ireneusz 297SOCIOS SILESIAŁAŃCEElite C - 13:209M 7500:00:0000:00:2200:27:2600:44:1200:45:0601:20:1101:39:14.8501:39:14.85+00:30:3110:265.7
76GUZ Grzegorz 144PositiveFreaksTeamŚWIECIEElite B - 13:1013M 7600:00:0000:00:2600:29:0900:46:2200:47:2501:19:4001:39:48.7501:39:48.75+00:31:0510:305.7
77BYRCZEK Michał 114Wataha Grupa TreningowaWROCŁAWElite B - 13:1014M 7700:00:0000:00:2300:30:5800:47:1600:48:1801:23:3501:39:52.5501:39:52.55+00:31:0810:305.7
78MĘDYGRAŁ Krystian 64Wataha Grupa TreningowaWROCŁAWElite A - 13:0055M 7800:00:0000:00:2700:30:2200:48:0600:48:5901:22:4301:39:55.1501:39:55.15+00:31:1110:315.7
79WAŁDOWSKI Dominik 94xRunnersGDAŃSKElite A - 13:0056M 7900:00:0000:00:3200:32:2300:48:5700:49:5201:22:0101:39:55.6001:39:55.60+00:31:1110:315.7
80GRABARCZYK Wojciech 26Best BeastsSŁUPSKElite A - 13:0057M 8000:00:0000:00:3900:32:5700:48:1400:49:0501:22:3801:40:03.2001:40:03.20+00:31:1910:315.7
81MACHTYL Zygmunt 60Best BeastsBIERKOWOElite A - 13:0058M 8100:00:0000:00:2800:33:3400:49:3500:50:3401:23:4701:40:06.2501:40:06.25+00:31:2210:325.7
82JAGODZIŃSKI Karol 29Power TrainingWARSZAWAElite A - 13:0059M 8200:00:0000:00:2000:32:5100:50:4300:51:2701:24:1801:40:12.9501:40:12.95+00:31:2910:325.7
83LEJK Beniamin 56xRunnersŻUKOWOElite A - 13:0060M 8300:00:0000:00:2700:30:3200:47:2200:48:0701:23:5301:40:29.7501:40:29.75+00:31:4610:345.7
84ROSOCHACKI Marcin 308GRYFICEElite C - 13:2010M 8400:00:0000:00:2300:32:1000:47:3200:48:2401:26:3001:40:43.7001:40:43.70+00:31:5910:365.7
85LISOWSKI Adam 283SOCIOS SILESIAMYSŁOWICEElite B - 13:1015M 8500:00:0000:00:2100:25:5800:43:4700:44:3601:17:5401:40:53.8501:40:53.85+00:32:1010:375.7
86CHMIELORZ Józef 122Carbon OCR Racing TeamLĘDZINYElite B - 13:1016M 8600:00:0000:00:1700:27:4100:43:3400:44:2001:17:0101:41:59.0501:41:59.05+00:33:1510:445.6
87KUBER Andrzej 272xRunnersLIDZBARK WARMIŃSKIElite B - 13:1017M 8700:00:0000:00:1700:30:2300:51:4000:52:2801:24:3901:42:26.2501:42:26.25+00:33:4210:465.6
88EBERT Damian 130Bestie OCR LegionowoLEGIONOWOElite B - 13:1018M 8800:00:0000:00:1600:33:0700:53:5000:54:4601:27:3401:42:31.2001:42:31.20+00:33:4710:475.6
89MORAWSKI Grzegorz 66Koniuchy OCRWARSZAWAElite A - 13:0061M 8900:00:0000:00:2400:30:1600:48:3700:49:2801:23:3201:42:57.1501:42:57.15+00:34:1310:505.5
90KMIECIAK Jakub 262Dirty SparrowsSULĘCINEKElite B - 13:1019M 9000:00:0000:00:1800:31:0200:49:2300:50:1301:25:1901:43:35.1501:43:35.15+00:34:5110:545.5
91KOWALEWSKI Kasper 46Dirty SparrowsGRUSZCZYNElite A - 13:0062M 9100:00:0000:00:2700:31:1700:48:4000:49:2901:25:2701:44:17.6501:44:17.65+00:35:3310:585.5
92SZYSZKA Kacper 84Koniuchy OCRKUTNOElite A - 13:0063M 9200:00:0000:00:1700:35:5100:55:5600:56:4201:28:4701:44:40.6501:44:40.65+00:35:5611:015.4
93MIKRUT Jakub 65Gorący Potok TeamCZARNY DUNAJECElite A - 13:0064M 9300:00:0000:00:3000:37:2300:54:1000:54:4901:26:2101:45:09.6501:45:09.65+00:36:2511:045.4
94SARZYŃSKI Arkadiusz 312Crossfit StoczniaGDAŃSKElite C - 13:2011M 9400:00:0000:00:2300:31:0200:51:1800:52:1801:28:3801:45:10.0001:45:10.00+00:36:2611:045.4
95PAŁDYNA Mateusz 74xRunnersWYDMINYElite A - 13:0065M 9500:00:0000:00:2100:38:1500:56:4600:57:2601:29:3601:45:35.7501:45:35.75+00:36:5211:065.4
96BĄK Daniel 108GDAŃSKElite B - 13:1020M 9600:00:0000:00:1600:30:1600:50:0100:50:4801:28:3701:46:08.0501:46:08.05+00:37:2411:105.4
97BUGAJ Mariusz 9Hardcorowe WychylylybymyWARSZAWAElite A - 13:0066M 9700:00:0000:00:3600:33:1900:52:0500:52:5501:26:5701:46:38.2501:46:38.25+00:37:5411:135.3
98BURDZY Daniel 11Bestie OCR LegionowoLEGIONOWOElite A - 13:0067M 9800:00:0000:00:1900:27:1500:58:3600:59:3501:29:1001:47:21.6001:47:21.60+00:38:3711:185.3
99DALKIEWICZ Dariusz 118CrossFit Team SuszSUSZElite B - 13:1021M 9900:00:0000:00:2300:29:1800:44:2900:45:0901:29:4701:47:23.5501:47:23.55+00:38:3911:185.3
100ŁOTOCKI Rafał 287WOLF TEAM TRZCIANKATRZCIANKAElite C - 13:2012M 10000:00:0000:00:2100:31:1600:48:3500:49:2501:27:5901:48:21.2501:48:21.25+00:39:3711:245.3
101KONARSKI Łukasz 268KONTENER FORMYWARSZAWAElite B - 13:1022M 10100:00:0000:00:2200:34:0500:53:2500:54:2201:30:4601:49:18.4501:49:18.45+00:40:3411:305.2
102ZOCŁOŃSKI Łukasz 346SOCIOS SILESIARUDA ŚLĄSKAElite C - 13:2013M 10200:00:0000:00:2400:33:3500:53:0500:54:0401:30:4801:49:27.7501:49:27.75+00:40:4411:315.2
103ZALEJASZ Sylwester 341Hell SquadGDAŃSKElite C - 13:2014M 10300:00:0000:00:1600:34:2300:52:4600:54:1101:33:4201:49:43.3001:49:43.30+00:40:5911:325.2
104KONARSKI Tomasz 269Power TrainingWARSZAWAElite B - 13:1023M 10400:00:0000:00:2200:34:2100:54:2500:55:1301:31:3401:50:04.0001:50:04.00+00:41:2011:355.2
105SŁODOWNIK Dominik 316xRunnersWARSZAWAElite C - 13:2015M 10500:00:0000:00:1900:32:5400:51:0200:52:2101:28:5301:50:34.2001:50:34.20+00:41:5011:385.2
106FRANASZEK Bartłomiej 135Husaria Race TeamZĄBKIElite B - 13:1024M 10600:00:0000:00:2500:31:2400:52:0000:52:5901:29:2501:50:52.9501:50:52.95+00:42:0911:405.1
107SADOWSKI Michał 311Power TrainingWARSZAWAElite C - 13:2016M 10700:00:0000:00:2500:37:4700:55:4800:56:5001:33:1601:51:06.5001:51:06.50+00:42:2211:415.1
108ZALEWSKI Michał 100Bestie OCR LegionowoNOWY DWÓR MAZOWIECKIElite A - 13:0068M 10800:00:0000:00:2600:33:0200:58:4100:59:4501:32:5801:51:47.7501:51:47.75+00:43:0411:465.1
109STEC Kuba 322Best BeastsSŁUPSKElite C - 13:2017M 10900:00:0000:00:2800:34:0600:51:3200:52:3101:29:5501:52:01.9501:52:01.95+00:43:1811:475.1
110PEDERSEN Brian 300VOJENSElite C - 13:2018M 11000:00:0000:00:3400:36:3800:55:2400:56:1201:33:2301:52:30.4001:52:30.40+00:43:4611:505.1
111WITEK Paweł 338BRWINOWElite C - 13:2019M 11100:00:0000:00:1800:33:5200:52:3300:53:2201:31:5201:52:50.2001:52:50.20+00:44:0611:525.1
112JANISZEWSKI Grzegorz 32Dziady OCRWARSZAWAElite A - 13:0069M 11200:00:0000:00:3000:32:3400:53:2500:54:1901:30:0701:52:57.2501:52:57.25+00:44:1311:535
113REDZIK Mateusz 306Dirty SparrowsGNIEZNOElite C - 13:2020M 11300:00:0000:00:3000:35:5900:53:3400:54:2701:34:1201:53:06.1001:53:06.10+00:44:2211:545
114KOCZOROWSKI Paweł 264Baltic SealsUSTKAElite B - 13:1025M 11400:00:0000:00:2800:34:3900:55:2700:56:3701:34:2701:53:12.8001:53:12.80+00:44:2911:545
115ULDYNOWICZ Bartosz 333Dirty SparrowsGRYFICEElite C - 13:2021M 11500:00:0000:00:2900:32:4900:51:3700:52:4701:33:5201:53:28.1001:53:28.10+00:44:4411:565
116OTWINOWSKI Maciej 73KLOBUCKElite A - 13:0070M 11600:00:0000:00:2300:34:1700:54:4300:55:4701:33:0401:53:54.1001:53:54.10+00:45:1011:595
117TRĄBIŃSKI Grzegorz 90xRunnersGDAŃSKElite A - 13:0071M 11700:00:0000:00:1900:32:5200:51:4100:52:4401:32:2401:54:37.8001:54:37.80+00:45:5412:035
118SOBOŃ Krystian 319xRunnersŻMIGRÓDElite C - 13:2022M 11800:00:0000:00:1800:29:1200:45:4900:46:4501:18:1701:55:13.5501:55:13.55+00:46:2912:074.9
119TRELKA Karol 91Dirty SparrowsOSTRÓW WLKP.Elite A - 13:0072M 11900:00:0000:00:2000:31:0000:50:0100:51:0701:37:2601:56:17.0501:56:17.05+00:47:3312:144.9
120CHOŁUJ Łukasz 406PWPW S.A.BANIOCHAElite C - 13:2023M 12000:00:0000:00:2600:35:4200:55:1100:56:4201:36:1801:57:25.7501:57:25.75+00:48:4212:214.9
121BASIAK Michał 5Hardcorowe WychylylybymyJÓZEFÓWElite A - 13:0073M 12100:00:0000:00:3300:36:1700:57:1300:58:2001:39:5301:57:55.6501:57:55.65+00:49:1112:244.8
122ARUSZTOWICZ Bartosz 3Hardcorowe WychylylybymyOTWOCKElite A - 13:0074M 12200:00:0000:00:3400:33:5500:54:3200:55:3401:36:3101:59:51.0501:59:51.05+00:51:0712:364.8
123KULAK Rafał 273Baltic SealsGŁOBINOElite B - 13:1026M 12300:00:0000:00:2100:34:0800:57:1500:58:1801:38:0601:59:54.8001:59:54.80+00:51:1112:374.8
124LECH Mateusz 280Hardcorowe WychylylybymyOTWOCKElite B - 13:1027M 12400:00:0000:00:2000:36:5701:02:1401:03:1801:42:0102:00:01.2502:00:01.25+00:51:1712:384.7
125KUMOROWSKI Rafał 274KONTENER FORMYGDYNIAElite B - 13:1028M 12500:00:0000:00:2200:34:5100:58:2200:59:0401:41:3902:00:36.0002:00:36.00+00:51:5212:414.7
126PIELATOWSKI Adam 76Dirty SparrowsPOZNAŃElite A - 13:0075M 12600:00:0000:00:3500:36:0000:56:2600:57:2301:39:2202:00:59.3002:00:59.30+00:52:1512:444.7
127PACIOREK Piotr 350Husaria Race TeamKRAKÓWElite C - 13:2024M 12700:00:0000:00:2100:31:3600:52:2100:53:2301:36:2002:01:44.9502:01:44.95+00:53:0112:484.7
128KURACH Stanisław 276Dziady OCRWARKAElite B - 13:1029M 12800:00:0000:00:3200:38:4100:59:2701:00:3201:42:5302:02:03.6002:02:03.60+00:53:1912:504.7
129PEKHTSERAVA Tatsiana 189xRunnersMINSKElite Kobiety - 13:301K 100:00:0000:30:2400:59:0701:16:3001:17:1501:47:2102:02:07.0002:02:07.00+00:53:2312:514.7
130ZIELIŃSKI Bartosz 343Dirty SparrowsGNIEZNOElite C - 13:2025M 12900:00:0000:00:2300:33:3300:51:2400:52:1601:43:4502:03:26.0502:03:26.05+00:54:4212:594.6
131KNOP Marcin 263xRunnersKRAKÓWElite B - 13:1030M 13000:00:0000:00:1600:33:4500:55:5700:56:5401:38:3702:03:59.4002:03:59.40+00:55:1513:034.6
132STANGEL Piotr 320KONTENER FORMYGDYNIAElite C - 13:2026M 13100:00:0000:00:2600:36:3200:59:0600:59:4801:44:2302:05:33.2002:05:33.20+00:56:4913:124.5
133LEBIODA Marcin 279SOCIOS SILESIARYBNIKElite B - 13:1031M 13200:00:0000:00:3500:39:2400:59:4601:00:5701:43:0602:05:37.8502:05:37.85+00:56:5413:134.5
134MOROŃ Bartłomiej 295Power TrainingBRZESZCZEElite C - 13:2027M 13300:00:0000:00:2500:29:4500:47:0400:48:0101:21:4002:11:49.3502:11:49.35+01:03:0513:524.3
135PIASECKI Mikołaj 301Dirty SparrowsPUSZCZYKOWOElite C - 13:2028M 13400:00:0000:00:2700:39:3701:01:0301:01:5901:52:1802:12:28.8002:12:28.80+01:03:4513:564.3
136HAJEWSKI Michał 145Dziady OCRDĄBROWA GÓRNICZAElite B - 13:1032M 13500:00:0000:00:2700:42:0101:03:0501:04:0201:50:1002:14:44.3502:14:44.35+01:06:0014:104.2
137WIŚNIEWSKI Michał 337Best BeastsBIERKOWOElite C - 13:2029M 13600:00:0000:00:3200:41:3001:03:2401:04:3201:47:1002:19:30.5502:19:30.55+01:10:4614:414.1
138MIODEK Adrian 292Dirty SparrowsOPALENICAElite C - 13:2030M 13700:00:0000:00:3100:43:3901:03:1501:04:2301:51:0502:20:04.3502:20:04.35+01:11:2014:444.1
139ORANKIEWICZ Krzysztof 71NextremePŁOCKElite A - 13:0076M 13800:00:0000:00:3700:31:2200:48:5300:49:5201:32:0402:20:04.6502:20:04.65+01:11:2014:444.1
140GROBELNA Aleksandra 161xRunnersBRZEG DOLNYElite Kobiety - 13:302K 200:00:0000:30:2001:02:0101:22:4901:23:3601:58:2702:22:21.2002:22:21.20+01:13:3714:594
141MISIAK Piotr 293IZABELINElite C - 13:2031M 13900:00:0000:00:2600:39:0501:08:0601:09:0502:01:3202:22:56.9502:22:56.95+01:14:1315:024
142GRZELAK Marek 27Hardcorowe WychylylybymyOSTRÓWIECElite A - 13:0077M 14000:00:0000:00:3900:59:2901:23:3601:24:3902:05:1502:23:31.8502:23:31.85+01:14:4815:064
143BENGIER Kamil 109Best BeastsBYDLINOElite B - 13:1033M 14100:00:0000:00:3400:44:3501:04:4001:05:4502:06:1702:24:48.3502:24:48.35+01:16:0415:143.9
144BARANOWSKA Katarzyna 203Gorący Potok TeamWŁOCŁAWEKElite Kobiety - 13:303K 300:00:0000:30:1700:59:0001:15:4101:16:1901:47:2702:24:49.7502:24:49.75+01:16:0615:143.9
145JASTRZĘBSKI Sławomir 149Dziady OCRLEGIONOWOElite B - 13:1034M 14200:00:0000:00:2000:35:5600:57:1100:58:1801:45:1802:24:51.0502:24:51.05+01:16:0715:143.9
146DĄBROWSKI Adam 120Husaria Race TeamWARSZAWAElite B - 13:1035M 14300:00:0000:00:2400:49:0101:12:2101:13:2001:56:2902:25:01.5502:25:01.55+01:16:1715:153.9
147RYNKIEWICZ Agnieszka 193Husaria Race TeamGORZÓW WIELKOPOLSKIElite Kobiety - 13:304K 400:00:0000:30:2001:01:0501:21:1301:22:0401:58:5202:28:24.7002:28:24.70+01:19:4015:373.8
148KACHNIARZ Marcin 253KOBYLANKAElite B - 13:1036M 14400:00:0000:00:2600:36:2500:56:5000:57:5401:43:5702:32:23.2502:32:23.25+01:23:3916:023.7
149DASZKIEWICZ Małgorzata 155Power TrainingPŁOCKElite Kobiety - 13:305K 500:00:0000:30:2801:01:1901:20:4101:21:3102:11:2902:34:47.7002:34:47.70+01:26:0316:173.7
150DYSZKIEWICZ Grzegorz 128Koniuchy OCRKUTNOElite B - 13:1037M 14500:00:0000:00:1900:32:0400:52:1000:53:1002:10:2202:36:37.9002:36:37.90+01:27:5416:293.6
151WIŚNIEWSKI Norbert 336Husaria Race TeamNOWE MIASTO LUBAWSKIEElite C - 13:2032M 14600:00:0000:00:2500:42:2101:07:4701:09:0701:54:0602:39:47.3002:39:47.30+01:31:0316:493.6
152GALICA Andrzej 22Gorący Potok TeamSZAFLARYElite A - 13:0078M 14700:00:0000:00:2900:27:4500:49:0600:50:0901:47:0702:40:04.4502:40:04.45+01:31:2016:503.6
153GUŹDZIOŁ Bartosz 352Dirty SparrowsPOZNAŃElite C - 13:2033M 14800:00:0000:00:3500:48:4501:14:3401:16:0002:06:0402:40:08.2002:40:08.20+01:31:2416:513.6
154KAMIONKA Mateusz 256Husaria Race TeamCHOJNICEElite B - 13:1038M 14900:00:0000:00:2000:46:2201:08:1701:09:1501:47:1402:44:03.2502:44:03.25+01:35:1917:163.5
155WIELECHOWSKA Natalia 200Husaria Race TeamWARSZAWAElite Kobiety - 13:306K 600:00:0000:30:2901:07:4001:29:3101:30:2402:13:4002:47:39.3502:47:39.35+01:38:5517:383.4
156DUCHNOWSKI Tomasz 124Husaria Race TeamPOZNAŃElite B - 13:1039M 15000:00:0000:00:2400:36:3900:54:5300:55:5702:29:0002:50:21.1002:50:21.10+01:41:3717:553.3
157KARCZEWSKI Piotr 38Best BeastsKOBYLNICAElite A - 13:0079M 15100:00:0000:00:4000:42:4501:04:2301:05:3001:48:3102:51:15.0502:51:15.05+01:42:3118:013.3
158PISARCZYK Karolina 190BeFit24TeamOLSZOWICEElite Kobiety - 13:307K 700:00:0000:30:3201:11:2701:38:1501:39:1102:26:5502:52:01.8002:52:01.80+01:43:1818:063.3
159ŁUCZAK Łukasz 59xRunnersGDAŃSKElite A - 13:0080M 15200:00:0000:00:2600:34:4300:53:4100:54:2802:23:1302:54:36.6502:54:36.65+01:45:5218:223.3
160GOLAK Sebastian 139POZNAŃElite B - 13:1040M 15300:00:0000:00:1900:36:1101:04:4701:06:1202:19:1502:55:55.5502:55:55.55+01:47:1118:313.2
DQWOJTYSZYN Wojciech 96xRunnersNAMYSŁÓWElite A - 13:00DQ00:00:19 DQ00:23:16 DQ00:37:30 DQ00:38:17 DQ01:03:19 DQ01:14:50.20 DQ DQ--
DQBRANDT Arkadiusz 112Best BeastsBYDLINOElite B - 13:10DQ00:00:32 DQ00:45:52 DQ01:18:19 DQ01:19:40 DQ DQ01:42:16.65 DQ DQ--
DQFABIAN Marcel 132SOCIOS SILESIAPYSKOWICEElite B - 13:10DQ00:00:19 DQ00:46:15 DQ01:12:55 DQ01:13:55 DQ01:42:19 DQ01:57:45.35 DQ DQ--
DQPIONK Tadeusz 302RUMIAElite C - 13:20DQ00:00:28 DQ00:43:25 DQ01:12:23 DQ01:13:34 DQ DQ01:58:11.25 DQ DQ--
DQTYLINDUS Aliaksandr 332XTrail TeamMINSKElite C - 13:20DQ00:00:21 DQ00:49:35 DQ01:07:21 DQ01:08:17 DQ01:47:35 DQ02:03:44.65 DQ DQ--
DQCZACHURSKI Mateusz 116xRunnersBOCHNIAElite B - 13:10DQ00:00:21 DQ00:30:28 DQ00:53:22 DQ00:54:14 DQ DQ02:06:21.95 DQ DQ--
DQONUFREJUK Marcin 70Best BeastsGÓROWO IŁAWECKIEElite A - 13:00DQ00:00:36 DQ00:39:57 DQ01:04:18 DQ01:05:30 DQ01:45:59 DQ02:07:10.50 DQ DQ--
DQKUPIS Przemysław 275ScyzoryMASŁÓWElite B - 13:10DQ00:00:24 DQ00:40:45 DQ01:12:55 DQ01:13:34 DQ01:53:22 DQ02:08:31.55 DQ DQ--
DQTUWALSKI Bernard 92Dziady OCRWARSZAWAElite A - 13:00DQ00:00:34 DQ00:54:31 DQ01:25:35 DQ01:26:48 DQ DQ02:09:15.90 DQ DQ--
DQDULĘBA Marcin 20ScyzoryŁĄCZNAElite A - 13:00DQ00:00:28 DQ00:56:59 DQ01:18:53 DQ01:19:40 DQ02:03:22 DQ02:18:31.65 DQ DQ--
DQGÓRSKI Mateusz 141Piękni i BestieLĘBORKElite B - 13:10DQ00:00:18 DQ00:35:38 DQ00:55:38 DQ00:56:47 DQ02:01:37 DQ02:21:58.75 DQ DQ--
DQMARUSZAK Damian 290Best BeastsDAMNICAElite C - 13:20DQ00:00:27 DQ00:45:43 DQ01:09:36 DQ01:10:43 DQ02:00:56 DQ02:22:59.10 DQ DQ--
DQPIĘTKA Marcin 77Hardcorowe WychylylybymyOTWOCKElite A - 13:00DQ00:00:25 DQ00:37:36 DQ00:55:10 DQ00:55:55 DQ02:12:17 DQ02:26:54.60 DQ DQ--
DQŁĄCKI Łukasz 286Hardcorowe WychylylybymyNOWY DWÓR MAZOWIECKIElite C - 13:20DQ00:00:35 DQ01:05:58 DQ01:57:19 DQ01:58:47 DQ DQ02:28:26.35 DQ DQ--
DQBIERNACKI Rafał 110xRunnersBIELICAElite B - 13:10DQ00:00:25 DQ00:28:05 DQ01:03:42 DQ01:04:29 DQ02:14:53 DQ02:31:51.85 DQ DQ--
DQWĘGRZYN Adam 335OSTRÓDAElite C - 13:20DQ00:00:22 DQ00:41:23 DQ01:21:31 DQ01:22:25 DQ02:09:06 DQ02:32:51.45 DQ DQ--
DQBĄK Łukasz 107Baltic SealsDĘBNICA KASZUBSKAElite B - 13:10DQ00:00:22 DQ00:34:59 DQ00:56:36 DQ00:57:29 DQ02:04:42 DQ02:33:49.30 DQ DQ--
DQLASKOWSKI Tomasz 278Piękni i BestieSTARGARDElite B - 13:10DQ00:00:23 DQ00:50:08 DQ01:14:17 DQ01:15:09 DQ02:14:38 DQ02:34:27.30 DQ DQ--
DQCZACHURSKI Wojciech 117BOCHNIAElite B - 13:10DQ00:00:23 DQ00:50:37 DQ01:22:50 DQ01:23:50 DQ02:14:49 DQ02:34:29.35 DQ DQ--
DQSZKURŁAT Tomasz 327Power TrainingSKARŻYSKOElite C - 13:20DQ00:00:27 DQ00:38:17 DQ01:03:55 DQ01:05:18 DQ02:18:31 DQ02:40:25.70 DQ DQ--
DQGABELGAARD Tanja 158RIBEElite Kobiety - 13:30DQ00:30:35 DQ01:25:24 DQ01:53:49 DQ01:54:44 DQ DQ02:43:40.90 DQ DQ--
DQWOJCIECHOWSKI Maciej 339POZNANElite C - 13:20DQ00:00:37 DQ00:59:56 DQ01:25:24 DQ01:26:13 DQ02:06:26 DQ02:44:34.80 DQ DQ--
DQMACIEJEWSKI Krystian 288Bestie OCR LegionowoLEGIONOWOElite C - 13:20DQ00:00:23 DQ00:59:54 DQ01:23:17 DQ01:24:08 DQ02:23:52 DQ02:45:09.35 DQ DQ--
DQSZCZĘSNY Andrzej 326Husaria Race TeamPOZNAŃElite C - 13:20DQ00:00:24 DQ00:37:47 DQ01:00:09 DQ01:01:14 DQ02:23:46 DQ02:45:34.45 DQ DQ--
DQSERAFIN Mariusz 314Dirty SparrowsNULLElite C - 13:20DQ00:00:33 DQ01:01:55 DQ01:32:11 DQ01:33:27 DQ02:23:35 DQ02:46:55.60 DQ DQ--
DQKOŁCZYN Magdalena 171BeFit24TeamKRAKOWElite Kobiety - 13:30DQ00:30:27 DQ01:10:43 DQ01:41:55 DQ01:42:47 DQ DQ02:51:04.40 DQ DQ--
DQKURTA Rafał 55Koniuchy OCRSIERPCElite A - 13:00DQ00:00:35 DQ00:36:29 DQ01:00:09 DQ01:01:14 DQ02:34:27 DQ02:54:14.40 DQ DQ--
DQDYCZKOWSKI Andrzej 127Husaria Race TeamJASTROWIEElite B - 13:10DQ00:00:34 DQ00:55:28 DQ01:50:17 DQ01:51:27 DQ02:33:34 DQ02:54:31.80 DQ DQ--
DQMITOSEK Paweł 294Power TrainingWARSZAWAElite C - 13:20DQ00:00:26 DQ01:34:58 DQ02:43:42 DQ02:44:52 DQ DQ02:54:50.15 DQ DQ--
DQKOŁODZIEJCZYK Dariusz 44SOCIOS SILESIARUDA ŚLĄSKAElite A - 13:00DQ00:00:30 DQ00:36:16 DQ01:01:32 DQ01:02:24 DQ01:49:46 DQ02:58:49.55 DQ DQ--
DQGÓRSKI Emil 317Husaria Race TeamZĄBKIElite A - 13:00DQ00:00:35 DQ00:43:06 DQ01:14:46 DQ01:16:09 DQ02:38:32 DQ03:02:07.25 DQ DQ--
DQOŚKO Łukasz 298Hardcorowe WychylylybymyWARSZAWAElite C - 13:20DQ00:00:28 DQ00:50:07 DQ01:23:56 DQ01:25:16 DQ02:18:58 DQ03:03:07.95 DQ DQ--
DQGRESZTA Waldemar 142Dziady OCRPUŁTUSKElite B - 13:10DQ00:00:25 DQ00:38:41 DQ01:00:33 DQ01:01:27 DQ01:53:02 DQ03:03:23.30 DQ DQ--
DQSWACZYŃSKI Krzysztof 324Seqred Race TeamWARSZAWAElite C - 13:20DQ00:00:27 DQ01:01:26 DQ01:22:46 DQ01:23:44 DQ02:43:00 DQ03:03:51.70 DQ DQ--
DQPOGORZELSKI Mariusz 303Hardcorowe WychylylybymyKARCZEWElite C - 13:20DQ00:00:33 DQ00:42:24 DQ01:05:58 DQ01:07:07 DQ02:39:13 DQ03:04:24.30 DQ DQ--
DQNIKIEL Dariusz 68Dirty SparrowsWĄGROWIECElite A - 13:00DQ00:00:38 DQ00:43:47 DQ01:12:05 DQ01:13:11 DQ02:18:00 DQ03:04:41.95 DQ DQ--
DQKASCHEL Patryk 257Baltic SealsTCZEWElite B - 13:10DQ00:00:28 DQ00:40:32 DQ01:02:45 DQ01:04:02 DQ02:42:06 DQ03:06:49.35 DQ DQ--
DQWRÓBEL Nikodem 98Dirty SparrowsPOZNAŃElite A - 13:00DQ00:00:28 DQ00:34:04 DQ01:02:25 DQ01:03:34 DQ02:26:04 DQ03:06:52.55 DQ DQ--
DQKWIDZIŃSKI Daniel 277LĘBORKElite B - 13:10DQ00:00:29 DQ01:36:52 DQ02:05:30 DQ02:07:00 DQ02:44:14 DQ03:08:07.45 DQ DQ--
DQGÓRZYŃSKI Janusz 25Bestie OCR LegionowoWARSZAWAElite A - 13:00DQ00:00:24 DQ00:38:45 DQ01:04:35 DQ01:05:57 DQ03:00:14 DQ03:16:36.15 DQ DQ--
DQSOSIŃSKA Anna 195Bestie OCR LegionowoWARSZAWAElite Kobiety - 13:30DQ00:30:20 DQ01:48:45 DQ02:21:05 DQ02:21:54 DQ03:00:13 DQ03:17:25.50 DQ DQ--
DQSOLAKIEWICZ Anna 194BeFit24TeamKRAKÓWElite Kobiety - 13:30DQ00:30:23 DQ01:08:55 DQ01:32:01 DQ01:32:53 DQ DQ03:19:25.00 DQ DQ--
DQWOROBIEWA Jekatierina 201Power TrainingWARSZAWAElite Kobiety - 13:30DQ00:30:35 DQ01:12:15 DQ01:36:44 DQ01:37:53 DQ03:06:22 DQ03:28:37.70 DQ DQ--
DQSZWARC Jagoda 197OCR EventsGDYNIAElite Kobiety - 13:30DQ00:30:31 DQ01:13:24 DQ01:38:36 DQ01:39:40 DQ02:22:06 DQ03:30:00.55 DQ DQ--
DQLORYCH Krystian 284Dziady OCRBORKOWOElite C - 13:20DQ00:00:19 DQ01:35:56 DQ02:02:08 DQ02:03:11 DQ02:58:59 DQ03:30:14.45 DQ DQ--
DQGORNOWICZ Marcin 140TREC TEAMLEŹNOElite B - 13:10DQ00:00:23 DQ00:45:17 DQ01:11:09 DQ01:12:35 DQ03:00:07 DQ03:33:50.40 DQ DQ--
DQJESKA Tomasz 250Dirty SparrowsŁUKOWOElite B - 13:10DQ00:00:24 DQ00:35:46 DQ01:01:06 DQ01:02:18 DQ02:29:50 DQ03:33:51.65 DQ DQ--
DQFRONTCZAK Izabela 157Husaria Race TeamSZCZECINEKElite Kobiety - 13:30DQ00:30:31 DQ01:16:58 DQ01:40:19 DQ01:41:14 DQ02:40:55 DQ03:38:24.15 DQ DQ--
DQKOŁODZIEJCZYK Kamil 43SOCIOS SILESIARYBNIKElite A - 13:00DQ00:00:29 DQ00:28:07 DQ00:44:53 DQ00:45:43 DQ DQ DQ DQ--
DQZIOBER Zbigniew 103xRunnersŻMIGRÓDElite A - 13:00DQ00:00:23 DQ00:28:22 DQ00:46:45 DQ00:48:04 DQ DQ DQ DQ--
DQSZUMLAŃSKI Marcin 329Gorący Potok TeamTARNÓWElite A - 13:00DQ00:00:28 DQ00:29:43 DQ00:47:14 DQ00:48:09 DQ DQ DQ DQ--
DQZAJĄC Cezary 340GRYFICEElite C - 13:20DQ00:00:24 DQ00:31:40 DQ00:51:55 DQ00:55:02 DQ DQ DQ DQ--
DQŚWIGOŃSKI Piotr 86Husaria Race TeamSZCZECINEKElite A - 13:00DQ00:00:34 DQ00:33:41 DQ00:56:24 DQ00:57:34 DQ DQ DQ DQ--
DQBRZEZIŃSKI Bartosz 113BUKOWIECElite B - 13:10DQ00:00:22 DQ00:50:02 DQ01:18:44 DQ01:19:39 DQ DQ DQ DQ--
DQDROZD Dariusz 123EichhörnchenSZCZECINElite B - 13:10DQ00:00:26 DQ00:49:52 DQ01:21:13 DQ01:22:27 DQ DQ DQ DQ--
DQBAGIŃSKI Marcin 105KOBYLANKAElite B - 13:10DQ00:00:29 DQ01:07:16 DQ01:30:52 DQ01:32:01 DQ DQ DQ DQ--
DQULMAN Jakub 334Lemon TeamKRAKÓWElite C - 13:20DQ00:00:28 DQ00:40:40 DQ01:30:34 DQ01:34:19 DQ DQ DQ DQ--
DQJÓZEFIAK Aleksandra 165xRunnersPSZCZÓŁKIElite Kobiety - 13:30DQ00:30:30 DQ01:07:23 DQ01:36:58 DQ01:37:59 DQ DQ DQ DQ--
DQKĘPA Justyna 168Husaria Race TeamKRAKÓWElite Kobiety - 13:30DQ00:30:21 DQ01:10:09 DQ01:52:33 DQ01:53:36 DQ DQ DQ DQ--
DQMACIUSZEK Julia 181Wataha Grupa TreningowaWROCŁAWElite Kobiety - 13:30DQ00:30:23 DQ01:28:29 DQ02:21:09 DQ02:21:55 DQ DQ DQ DQ--
DQDUDKIEWICZ Marcin 125WARSZAWAElite B - 13:10DQ00:00:19 DQ00:36:54 DQ00:57:44 DQ DQ DQ DQ DQ--
DQTOMCZYK Andrzej 330Dirty SparrowsCZERWONAKElite C - 13:20DQ00:00:55 DQ DQ01:08:57 DQ DQ DQ DQ DQ--
DQĆWIRZEŃ Marcin 16RMF4 RACING TEAMTRZCIANKAElite A - 13:00DQ DQ DQ01:12:30 DQ DQ DQ DQ DQ--
DQMOSZYŃSKI Patryk 296Husaria Race TeamSZCZECINElite C - 13:20DQ00:00:26 DQ00:50:24 DQ01:13:58 DQ DQ DQ DQ DQ--
DQBIRULA Michał 348xRunnersSZCZECINElite C - 13:20DQ00:00:19 DQ00:50:25 DQ01:14:18 DQ DQ DQ DQ DQ--
DQJÓZWIK Adrian 252SŁUBICEElite B - 13:10DQ00:00:21 DQ01:05:17 DQ01:24:54 DQ DQ DQ DQ DQ--
DQTRZASKOWSKI Daniel 331Hardcorowe WychylylybymyOTWOCKElite C - 13:20DQ00:00:35 DQ01:02:39 DQ01:26:37 DQ DQ DQ DQ DQ--
DQCZAPRAN Marek 14xRunnersGDANSKElite A - 13:00DQ00:00:30 DQ01:03:20 DQ01:27:40 DQ DQ DQ DQ DQ--
DQKACPERSKI Radosław 254Dziady OCRNADOLICE WIELKIEElite B - 13:10DQ00:00:25 DQ00:55:19 DQ01:27:55 DQ DQ DQ DQ DQ--
DQSTASZKIEWICZ Mateusz 321STRZELCE KRAJ.Elite C - 13:20DQ00:00:31 DQ01:01:55 DQ01:31:51 DQ DQ DQ DQ DQ--
DQMAJEWSKI Witold 289Bestie OCR LegionowoCHOTOMÓWElite C - 13:20DQ00:00:29 DQ00:59:56 DQ01:32:44 DQ DQ DQ DQ DQ--
DQSTRADZA Bartłomiej 323Carbon OCR Racing TeamKATOWICEElite C - 13:20DQ00:00:20 DQ01:06:32 DQ01:33:23 DQ DQ DQ DQ DQ--
DQZIĘTARA Dawid 345Baltic SealsREDZIKOWOElite C - 13:20DQ00:00:28 DQ01:08:46 DQ01:33:38 DQ DQ DQ DQ DQ--
DQZELINSKI Tomasz 342GDYNIAElite C - 13:20DQ00:00:35 DQ01:07:34 DQ01:40:45 DQ DQ DQ DQ DQ--
DQLEŚNIAK Grzegorz 281Dirty SparrowsPOZNAŃElite B - 13:10DQ00:00:21 DQ00:44:47 DQ01:44:02 DQ DQ DQ DQ DQ--
DQKOLASIŃSKI Jakub 265Dirty SparrowsPOZNAŃElite B - 13:10DQ00:00:37 DQ01:16:40 DQ01:44:21 DQ DQ DQ DQ DQ--
DQELLMANN Leszek 131Dirty SparrowsPOZNAŃElite B - 13:10DQ00:00:29 DQ01:16:51 DQ01:44:22 DQ DQ DQ DQ DQ--
DQGAJOWNICZEK Jarosaw 136Bestie OCR LegionowoWARSZAWAElite B - 13:10DQ00:00:27 DQ01:20:48 DQ01:47:14 DQ DQ DQ DQ DQ--
DQSEWERYNOWICZ Michal 81Hardcorowe WychylylybymyOTWOCKElite A - 13:00DQ00:00:29 DQ01:22:41 DQ01:51:24 DQ DQ DQ DQ DQ--
DQKAMIŃSKA Ewelina 167Dirty SparrowsPOZNAŃElite Kobiety - 13:30DQ00:30:21 DQ01:26:40 DQ01:54:14 DQ DQ DQ DQ DQ--
DQSZPARAGOWSKI Bartosz 328Husaria Race TeamKONINElite C - 13:20DQ00:00:27 DQ01:24:03 DQ01:54:39 DQ DQ DQ DQ DQ--
DQRĘBACZ Krzysztof 307Baltic SealsSŁUPSKElite C - 13:20DQ00:00:28 DQ01:00:40 DQ01:58:27 DQ DQ DQ DQ DQ--
DQBASSA Adrian 106CHOJNICEElite B - 13:10DQ00:00:30 DQ01:30:47 DQ01:59:43 DQ DQ DQ DQ DQ--
DQHORODECKA Monika 162Sporty walki GorzówDESZCZNOElite Kobiety - 13:30DQ00:30:37 DQ01:37:01 DQ02:03:43 DQ DQ DQ DQ DQ--
DQLIBERADZKI Marcin 282Athletic ApolloWEJHEROWOElite B - 13:10DQ00:00:30 DQ01:27:32 DQ02:05:29 DQ DQ DQ DQ DQ--
DQZIELONKA Mateusz 344Baltic SealsSŁUPSKElite C - 13:20DQ00:00:27 DQ01:24:51 DQ02:11:25 DQ DQ DQ DQ DQ--
DQLIMANOWSKA Olga 178trener24h.com.plWARSZAWAElite Kobiety - 13:30DQ00:30:26 DQ01:48:32 DQ02:21:19 DQ DQ DQ DQ DQ--
DQMAJDAN-ADAMSKA Agnieszka 182Husaria Race TeamBEZRZECZEElite Kobiety - 13:30DQ00:30:35 DQ02:05:15 DQ02:29:11 DQ DQ DQ DQ DQ--
DQMYALSKA Katarzyna 187Do porzygu OCR TEAMLEDZINYElite Kobiety - 13:30DQ00:30:33 DQ01:24:02 DQ02:31:40 DQ DQ DQ DQ DQ--
DQRACZYŃSKA Anna 191Baltic SealsSŁUPSKElite Kobiety - 13:30DQ00:30:21 DQ01:08:25 DQ02:31:42 DQ DQ DQ DQ DQ--
DQKURAŚ Beata 174xRunnersGDAŃSKElite Kobiety - 13:30DQ00:30:34 DQ01:26:59 DQ02:32:15 DQ DQ DQ DQ DQ--
DQBYRA Michał 17Dirty SparrowsŻUKOWICEElite A - 13:00DQ00:20:33 DQ01:56:14 DQ02:36:48 DQ DQ DQ DQ DQ--
DQKOZŁOWSKI Radosław 271Best BeastsBYDLINOElite B - 13:10DQ00:00:35 DQ02:02:13 DQ02:38:12 DQ DQ DQ DQ DQ--
DQDĄDELEWSKA Joanna 204Piękni i BestieMALBORKElite Kobiety - 13:30DQ00:30:33 DQ02:06:00 DQ02:41:03 DQ DQ DQ DQ DQ--
DQKUBERA Kajetan 52Baltic SealsUSTKAElite A - 13:00DQ00:00:27 DQ02:14:12 DQ02:41:33 DQ DQ DQ DQ DQ--
DQMACHTYL Marta 179Best BeastsSŁUPSKElite Kobiety - 13:30DQ00:30:30 DQ02:12:14 DQ02:49:36 DQ DQ DQ DQ DQ--
DQBIELEC Kinga 152Husaria Race TeamKRAKÓWElite Kobiety - 13:30DQ00:30:24 DQ02:27:41 DQ02:53:14 DQ DQ DQ DQ DQ--
DQJAŁOCHA Sylwia 163Lemon TeamWRZĄSOWICEElite Kobiety - 13:30DQ00:30:38 DQ02:20:04 DQ02:55:22 DQ DQ DQ DQ DQ--
DQMAŁKOWSKA Katarzyna 183xRunnersZŁOTÓWElite Kobiety - 13:30DQ00:30:27 DQ02:20:31 DQ02:56:06 DQ DQ DQ DQ DQ--
DQKOWALSKA Natalia 172Biegun OCRGDANSKElite Kobiety - 13:30DQ00:30:18 DQ02:22:16 DQ02:57:07 DQ DQ DQ DQ DQ--
DQCHMIELORZ Donata 153Carbon OCR Racing TeamLĘDZINYElite Kobiety - 13:30DQ00:30:32 DQ02:19:06 DQ02:57:53 DQ DQ DQ DQ DQ--
DQMISIOR Paulina 186Hardcorowe WychylylybymyWARSZAWAElite Kobiety - 13:30DQ00:30:37 DQ02:25:18 DQ02:58:38 DQ DQ DQ DQ DQ--
DQWOŹNIAK Joanna 202Dirty SparrowsGNIEZNOElite Kobiety - 13:30DQ00:30:34 DQ02:24:53 DQ02:59:04 DQ DQ DQ DQ DQ--
DQLEWANDOWSKA Kasandra 177Bestie OCR LegionowoLEGIONOWOElite Kobiety - 13:30DQ00:30:23 DQ02:21:00 DQ02:59:24 DQ DQ DQ DQ DQ--
DQKUŹNIEWSKA Angelina 175Dirty SparrowsGNIEZNOElite Kobiety - 13:30DQ00:30:39 DQ02:24:54 DQ02:59:41 DQ DQ DQ DQ DQ--
DQKRAUSE Magdalena 173Husaria Race TeamTCZEWElite Kobiety - 13:30DQ00:30:25 DQ02:38:33 DQ03:01:49 DQ DQ DQ DQ DQ--
DQDMOCHOWSKI Sebastian 121Hardcorowe WychylylybymyOTWOCKElite B - 13:10DQ00:00:28 DQ02:25:08 DQ03:04:09 DQ DQ DQ DQ DQ--
DQKAJDANOWICZ Anastazja 166Husaria Race TeamPOZNAŃElite Kobiety - 13:30DQ00:30:26 DQ02:29:16 DQ03:06:29 DQ DQ DQ DQ DQ--
DQRYBARCZYK Ilona 192Husaria Race TeamKOŁOElite Kobiety - 13:30DQ00:30:24 DQ02:43:37 DQ03:09:24 DQ DQ DQ DQ DQ--
DQMACIEJAK Anna 180Husaria Race TeamWARSZAWAElite Kobiety - 13:30DQ00:30:22 DQ02:22:00 DQ03:10:42 DQ DQ DQ DQ DQ--
DQKLUK Katarzyna 170Husaria Race TeamKRAKÓWElite Kobiety - 13:30DQ00:30:28 DQ02:22:00 DQ03:11:06 DQ DQ DQ DQ DQ--
DQLEŚNIAK Dorota 176Dirty SparrowsPOZNAŃElite Kobiety - 13:30DQ00:30:30 DQ DQ03:17:32 DQ DQ DQ DQ DQ--
DQGARLACZ Justyna 160Power TrainingWARSZAWAElite B - 13:10DQ00:20:33 DQ02:56:21 DQ03:18:48 DQ DQ DQ DQ DQ--
DQGADZIŃSKA Dorota 159Koniuchy OCRSIERPCElite Kobiety - 13:30DQ00:30:29 DQ01:29:52 DQ03:23:11 DQ DQ DQ DQ DQ--
DQWARDA Justyna 199Hardcorowe WychylylybymyWARSZAWAElite Kobiety - 13:30DQ00:30:29 DQ02:08:14 DQ03:50:46 DQ DQ DQ DQ DQ--
DQMAREK Anna 184EichhörnchenSZCZECINElite Kobiety - 13:30DQ00:30:19 DQ02:50:18 DQ03:52:11 DQ DQ DQ DQ DQ--
DQPRAŁAT Arkadiusz 304LESZNOElite C - 13:20DQ00:00:21 DQ00:44:42 DQ DQ DQ DQ DQ DQ--
DQDOROMIEJCZUK Andrzej 129Dziady OCRKONSTANCIN JEZIORNAElite B - 13:10DQ00:00:28 DQ00:51:57 DQ DQ DQ DQ DQ DQ--
DQCHOJNA Zygmunt 13SOCIOS SILESIAPIEKARY ŚLĄSKIEElite A - 13:00DQ00:00:34 DQ01:01:58 DQ DQ DQ DQ DQ DQ--
DQTROJAN Anna 198Dziady OCRKRAKÓWElite Kobiety - 13:30DQ00:30:31 DQ01:32:42 DQ DQ DQ DQ DQ DQ--
DQBAGROWSKA Agata 150Husaria Race TeamMICHAŁOWICEElite Kobiety - 13:30DQ00:30:18 DQ02:22:00 DQ DQ DQ DQ DQ DQ--
DQMADEJSKI Krzysztof 61xRunnersBIAŁOGARDElite A - 13:00DQ00:00:21 DQ DQ DQ DQ DQ DQ DQ--
DQOŹMINKOWSKA Aleksandra 188Dirty SparrowsPOZNAŃElite Kobiety - 13:30DQ00:30:36 DQ DQ DQ DQ DQ DQ DQ--
DQJAŚKIEWICZ Weronika 164Power TrainingTOMASZÓW MAZOWIECKIElite Kobiety - 13:30DQ00:30:40 DQ DQ DQ DQ DQ DQ DQ--
MIERZICKI Marcel 291Power TrainingWARSZAWAElite C - 13:20DNF00:00:32 DNF01:35:54 DNF02:06:41 DNF DNF DNF DNF DNF--
DUKIEWICZ Dariusz 126PIŁAElite B - 13:10DNF00:00:21 DNF01:25:00 DNF02:11:08 DNF DNF DNF DNF DNF--
DZIDT Małgorzata 156SOCIOS SILESIAGLIWICEElite B - 13:10DNF00:20:27 DNF01:00:52 DNF02:23:18 DNF DNF DNF DNF DNF--
BENTKOWSKA Magdalena 151Dirty SparrowsPOZNAŃElite Kobiety - 13:30DNF00:30:32 DNF01:59:58 DNF02:34:20 DNF DNF DNF DNF DNF--
KAZUŁA Jakub 40Koniuchy OCRPIOTRKÓW TRYBElite A - 13:00DNF00:00:22 DNF00:26:24 DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
DMUCH Jakub 18NextremeTRZEBNICAElite A - 13:00DNF00:00:19 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
Znaleziono 290 wynik(ów)