BIEGUN ELITE

Organizator:
OCR Events
Data:
2020-05-30
Miejsce:
Gdynia
Dystans:
5 km
Zgłoszonych:
96
Wystartowało:
71
Nie ukończyło:
0
Ukończyło:
71
Na trasie:
0
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 2.5km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | Elite Kobiety | Elite Mężczyźni

Klasyfikacja wg czasów netto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/M2.5kmKara/
bonifikata
Czas
netto
5km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
       
1BĄK Daniel 361Biegun OCR TeamGDAŃSKElite Mężczyźni1M 100:19:5000:34:54.85 6:598,6
2KRAWIECKI Mateusz 363Elite Mężczyźni2M 200:20:1300:35:50.20+00:00:557:108,4
3WAŁDOWSKI Dominik 329xRunnersGDAŃSKElite Mężczyźni3M 300:21:1700:36:56.70+00:02:017:238,1
4SZULWAH Maciej 255Biegun OCR TeamTRZCIANKAElite Mężczyźni4M 400:22:2700:38:35.05+00:03:407:437,8
5JÓZEFIAK Łukasz 313Biegun OCR TeamPSZCZÓŁKIElite Mężczyźni5M 500:22:1900:39:25.65+00:04:307:537,6
6OLICHOWSKI Mateusz 273SurviWałTeamNAKIELNOElite Mężczyźni6M 600:22:0600:40:34.70+00:05:398:077,4
7BĄK Piotr 284Bieun OCR TeamGRYFICEElite Mężczyźni7M 700:19:2800:05:0000:41:07.00+00:06:127:138,3
8SZULWACH Czarek 364Biegun OCR TeamGDYNIAElite Mężczyźni8M 800:24:3600:41:23.65+00:06:288:167,2
9ZALEJASZ Sylwester 262GDAŃSKElite Mężczyźni9M 900:24:2000:41:24.85+00:06:308:177,2
10ŻURAWIK Rafał 326Lemon TeamKRAKÓWElite Mężczyźni10M 1000:23:1800:41:51.70+00:06:568:227,2
11WASIELEWSKI Michał 327OCRlandKUTNOElite Mężczyźni11M 1100:21:1700:05:0000:42:01.00+00:07:067:248,1
12DUDA Grzegorz 305Best BeastsSŁUPSKElite Mężczyźni12M 1200:23:0700:42:46.20+00:07:518:337,0
13DZIÓBEK Lech 330GDAŃSKElite Mężczyźni13M 1300:23:5500:43:00.25+00:08:058:367,0
14FORMELA Piotr 302Biegun OCR TeamGDAŃSKElite Mężczyźni14M 1400:23:5700:43:01.00+00:08:068:367,0
15KOZUBEK Sebastian 304RAJSPORT ACTIVESIERADZElite Mężczyźni15M 1500:24:0300:43:33.05+00:08:388:426,9
16TRZEBIATOWSKA Sylwia 356Biegun OCR TeamGDAŃSKElite Kobiety1K 100:27:1300:45:53.05+00:10:589:106,5
17SARZYŃSKI Arkadiusz 283GDAŃSKElite Mężczyźni16M 1600:26:0400:46:12.70+00:11:179:146,5
18STEC Jakub 316BestBeastsNIEWIEROWO 6EElite Mężczyźni17M 1700:22:3400:05:0000:47:11.00+00:12:168:267,1
19GRZEGORZYCA Damian 288Socios SilesiaBYDLINOElite Mężczyźni18M 1800:26:1200:47:27.80+00:12:329:296,3
20LORYCH Krystian 331Biegun OCR TeamBORKOWOElite Mężczyźni19M 1900:23:1700:05:0000:47:57.00+00:13:028:357,0
21LEJK Beniamin 260xRunnersŻUKOWOElite Mężczyźni20M 2000:28:3000:48:54.85+00:14:009:476,1
22KNOP Marcin 300xRunners30-350Elite Mężczyźni21M 2100:27:1900:49:01.50+00:14:069:486,1
23DOBRZYŃSKI Tomasz 275xRunnersGDYNIAElite Mężczyźni22M 2200:25:5500:05:0000:49:38.00+00:14:438:556,7
24TOMCZAK Artur 263BOGDANOWOElite Mężczyźni23M 2300:28:0700:49:41.45+00:14:469:566,0
25KARCZEWSKI Adam 261SRKCHMIELNOElite Mężczyźni24M 2400:27:4100:50:31.00+00:15:3610:065,9
26CZAPRAN Marek 325xRunnersGDANSKElite Mężczyźni25M 2500:27:2000:50:44.35+00:15:4910:095,9
27WIŚNIEWSKI Michał 268Best BeastsBIERKOWOElite Mężczyźni26M 2600:26:1300:05:0000:51:06.00+00:16:119:136,5
28KARBOWSKI Sławomir 256NextremeOBORYElite Mężczyźni27M 2700:26:2700:05:0000:51:10.00+00:16:159:146,5
29KROPIDŁOWSKI Grzegorz 271BestBeastsŁĘCZYN DOLNYElite Mężczyźni28M 2800:28:0400:51:31.30+00:16:3610:185,8
30SŁODOWNIK Dominik 287xRunnersWARSZAWAElite Mężczyźni29M 2900:28:0900:51:45.20+00:16:5010:215,8
31GUZ Grzegorz 299Positive Freaks TeamŚWIECIEElite Mężczyźni30M 3000:23:2900:05:0000:52:07.00+00:17:129:256,4
32PUZDROWSKI Jarosław 269XrunnersWĘGORZYNElite Mężczyźni31M 3100:30:4100:52:47.60+00:17:5210:335,7
33WITEK Paweł 286PZU Sport TeamBRWINÓWElite Mężczyźni32M 3200:29:3900:53:13.85+00:18:1910:385,6
34SIROCKI Dawid 250Elite Mężczyźni33M 3300:27:2200:05:0000:53:53.00+00:18:589:466,1
35CZAPIEWSKI Sylwester 272BigYellowFootGDAŃSKElite Mężczyźni34M 3400:29:1700:54:15.60+00:19:2010:515,5
36KUJAWA Marcin 315Dirty SparrowGOŚLINOWOElite Mężczyźni35M 3500:27:2000:05:0000:54:24.00+00:19:299:526,1
37KONARSKI Łukasz 285KONTENER FORMYRUMIAElite Mężczyźni36M 3600:31:5800:56:59.40+00:22:0411:235,3
38WIECZOREK Mateusz 298xRunnersGDAŃSKElite Mężczyźni37M 3700:29:3400:05:0000:57:08.00+00:22:1310:255,8
39KOZUBEK Seweryn 303RAJSPORT ACTIVESIERADZElite Mężczyźni38M 3800:28:0200:05:0000:59:04.00+00:24:0910:485,5
40KULAK Rafał 290Baltic SealsGŁOBINOElite Mężczyźni39M 3900:32:2500:59:20.70+00:24:2511:525,1
41KOTŁOWSKI Marcin 253BigYellowFoot Adventure TeamGDYNIAElite Mężczyźni40M 4000:32:4600:59:28.25+00:24:3311:535,0
42ZALEJASZ Paulina 266xRunnersGDAŃSKElite Kobiety2K 200:30:5801:00:04.10+00:25:0912:005,0
43KAPICA Damian 252BigYellowFoot AdventureTeamGDYNIAElite Mężczyźni41M 4100:34:1600:05:0001:05:57.00+00:31:0212:114,9
44PIWOWARCZYK Anna 251BigYellowFoot Adventure TeamGDYNIAElite Kobiety3K 300:35:3000:05:0001:07:16.00+00:32:2112:274,8
45KURAŚ Beata 346xRunnersGDAŃSKElite Kobiety4K 400:38:0801:07:23.50+00:32:2813:284,5
46TATAREWICZ Arkadiusz 254GDAŃSKElite Mężczyźni42M 4200:36:1401:08:49.15+00:33:5413:454,4
47ŁOBOCKI Andrzej 281Positive Freaks TeamJEŻEWOElite Mężczyźni43M 4300:38:5701:08:51.95+00:33:5713:464,4
48PTASZNIK Michał 259Harpagan RunnersBYDGOSZCZElite Mężczyźni44M 4400:29:3700:05:0001:09:37.00+00:34:4212:554,6
49RYBICKI Marcin 323OLSZTYNEKElite Mężczyźni45M 4500:36:1400:05:0001:09:48.00+00:34:5312:574,6
50BENGIER Kamil Best BeastsBYDLINOElite Mężczyźni46M 4600:37:0801:13:13.55+00:38:1814:384,1
51JAŁOCHA Sylwia 350Lemon TeamWRZĄSOWICEElite Kobiety5K 500:38:1700:05:0001:15:25.00+00:40:3014:054,3
52STEFANIAK Dariusz 306RMF4RT GladiatorsTRZCIANKAElite Mężczyźni47M 4700:38:2501:15:38.60+00:40:4315:074,0
53KASPRZYK Mikołaj 328DZIKIsquadRADOMElite Mężczyźni48M 4800:33:4600:05:0001:20:12.00+00:45:1715:024,0
54ŁĘPICKI Mateusz 258Lemon TeamKRAKÓWElite Mężczyźni49M 4900:46:2300:05:0001:31:59.00+00:57:0417:233,4
55STEFANIAK Katarzyna 340Rmf4rt gladiatorsTRZCIANKAElite Kobiety6K 600:50:4400:05:0001:34:51.00+00:59:5617:583,3
56NIKIEL Dariusz 310Dirty SparrowsWĄGROWIECElite Mężczyźni50M 5000:46:2100:05:0001:44:04.00+01:09:0919:493,0
57TOMCZAK Joanna 264BOGDANOWOElite Kobiety7K 700:47:5600:05:0001:45:33.00+01:10:3820:063,0
DNCABRAMOWICZ Michał 332Biegun OCR TeamGDAŃSKElite Mężczyźni00:27:2700:52:31.950:005,7
DNCMIŁOŚ Tomasz 365Big Yellow FootElite Mężczyźni00:29:3800:53:26.050:005,6
DNCDACIO Mirek 257JUSZKOWOElite Mężczyźni00:28:3800:53:41.700:005,6
DNCFALARSKI Lucjan 324RMF GladiatorsGDAŃSKElite Mężczyźni00:31:2400:57:35.550:005,2
DNCPIŁAT Kacper 308Best BeastsWŁYNKOWOElite Mężczyźni00:31:4000:58:16.850:005,1
DNCPIŁAT Paweł 301Best BeastsWŁYNKOWOElite Mężczyźni00:32:1401:02:14.100:004,8
DNCKOCHANEK Paweł 309Kontener Formy | Intel RunnersDĘBOGÓRZEElite Mężczyźni00:34:1401:03:15.400:004,7
DNCNOWAK Paweł 280Baltic SealsSŁUPSKElite Mężczyźni00:42:3601:15:10.900:004,0
DNCZIELONKA Mateusz 292Baltic SealsSŁUPSKElite Mężczyźni00:36:2601:16:26.850:003,9
DNCKOCHANEK Agata 348Kontener FormyDĘBOGÓRZEElite Kobiety00:41:1401:17:49.800:003,9
DNCŁAWNICZAK Justyna 343RMF4RT GladiatorsZAKRZEWOElite Kobiety00:39:1601:18:38.350:003,8
DNCMARCH David 276United RunnersWĄBRZEŹNOElite Mężczyźni00:43:5301:25:10.950:003,5
DNCLEONIAK Łucja 351TSUNAMI SZCZECINEKSZCZECINEKElite Kobiety00:48:1601:26:53.100:003,5
DNCSZYCHUŁDA Joanna 342UnitedrunnersWĄBRZEŹNOElite Kobiety00:48:5201:28:17.300:003,4
Znaleziono 71 wynik(ów)