Organizator : OCR Events
Data : 2020-05-30
Miejsce : Gdynia
Dystans : 5 km
Zgłoszonych : 96
Wystartowało : 71
Nie ukończyło : 0
Ukończyło : 71
Na trasie : 0
Pełne wyniki dla 2.5km :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 2.5km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | Elite Kobiety | Elite Mężczyźni
Klasyfikacja wg czasu netto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoria2.5km
  
1BĄK Piotr 284Bieun OCR TeamGRYFICEElite Mężczyźni00:19:28
2BĄK Daniel 361Biegun OCR TeamGDAŃSKElite Mężczyźni00:19:50
3KRAWIECKI Mateusz 363Elite Mężczyźni00:20:13
4WASIELEWSKI Michał 327OCRlandKUTNOElite Mężczyźni00:21:17
5WAŁDOWSKI Dominik 329xRunnersGDAŃSKElite Mężczyźni00:21:17
6OLICHOWSKI Mateusz 273SurviWałTeamNAKIELNOElite Mężczyźni00:22:06
7JÓZEFIAK Łukasz 313Biegun OCR TeamPSZCZÓŁKIElite Mężczyźni00:22:19
8SZULWAH Maciej 255Biegun OCR TeamTRZCIANKAElite Mężczyźni00:22:27
9STEC Jakub 316BestBeastsNIEWIEROWO 6EElite Mężczyźni00:22:34
10DUDA Grzegorz 305Best BeastsSŁUPSKElite Mężczyźni00:23:07
11LORYCH Krystian 331Biegun OCR TeamBORKOWOElite Mężczyźni00:23:17
12ŻURAWIK Rafał 326Lemon TeamKRAKÓWElite Mężczyźni00:23:18
13GUZ Grzegorz 299Positive Freaks TeamŚWIECIEElite Mężczyźni00:23:29
14DZIÓBEK Lech 330GDAŃSKElite Mężczyźni00:23:55
15FORMELA Piotr 302Biegun OCR TeamGDAŃSKElite Mężczyźni00:23:57
16KOZUBEK Sebastian 304RAJSPORT ACTIVESIERADZElite Mężczyźni00:24:03
17ZALEJASZ Sylwester 262GDAŃSKElite Mężczyźni00:24:20
18SZULWACH Czarek 364Biegun OCR TeamGDYNIAElite Mężczyźni00:24:36
19DOBRZYŃSKI Tomasz 275xRunnersGDYNIAElite Mężczyźni00:25:55
20SARZYŃSKI Arkadiusz 283GDAŃSKElite Mężczyźni00:26:04
21GRZEGORZYCA Damian 288Socios SilesiaBYDLINOElite Mężczyźni00:26:12
22WIŚNIEWSKI Michał 268Best BeastsBIERKOWOElite Mężczyźni00:26:13
23KARBOWSKI Sławomir 256NextremeOBORYElite Mężczyźni00:26:27
24TRZEBIATOWSKA Sylwia 356Biegun OCR TeamGDAŃSKElite Kobiety00:27:13
25KNOP Marcin 300xRunners30-350Elite Mężczyźni00:27:19
26KUJAWA Marcin 315Dirty SparrowGOŚLINOWOElite Mężczyźni00:27:20
27CZAPRAN Marek 325xRunnersGDANSKElite Mężczyźni00:27:20
28SIROCKI Dawid 250Elite Mężczyźni00:27:22
Niesklasyfikowani
DNCABRAMOWICZ Michał 332Biegun OCR TeamGDAŃSKElite Mężczyźni00:27:27
30KARCZEWSKI Adam 261SRKCHMIELNOElite Mężczyźni00:27:41
31KOZUBEK Seweryn 303RAJSPORT ACTIVESIERADZElite Mężczyźni00:28:02
32KROPIDŁOWSKI Grzegorz 271BestBeastsŁĘCZYN DOLNYElite Mężczyźni00:28:04
33TOMCZAK Artur 263BOGDANOWOElite Mężczyźni00:28:07
34SŁODOWNIK Dominik 287xRunnersWARSZAWAElite Mężczyźni00:28:09
35LEJK Beniamin 260xRunnersŻUKOWOElite Mężczyźni00:28:30
DNCDACIO Mirek 257JUSZKOWOElite Mężczyźni00:28:38
37CZAPIEWSKI Sylwester 272BigYellowFootGDAŃSKElite Mężczyźni00:29:17
38WIECZOREK Mateusz 298xRunnersGDAŃSKElite Mężczyźni00:29:34
39PTASZNIK Michał 259Harpagan RunnersBYDGOSZCZElite Mężczyźni00:29:37
DNCMIŁOŚ Tomasz 365Big Yellow FootElite Mężczyźni00:29:38
41WITEK Paweł 286PZU Sport TeamBRWINÓWElite Mężczyźni00:29:39
42PUZDROWSKI Jarosław 269XrunnersWĘGORZYNElite Mężczyźni00:30:41
43ZALEJASZ Paulina 266xRunnersGDAŃSKElite Kobiety00:30:58
DNCFALARSKI Lucjan 324RMF GladiatorsGDAŃSKElite Mężczyźni00:31:24
DNCPIŁAT Kacper 308Best BeastsWŁYNKOWOElite Mężczyźni00:31:40
46KONARSKI Łukasz 285KONTENER FORMYRUMIAElite Mężczyźni00:31:58
DNCPIŁAT Paweł 301Best BeastsWŁYNKOWOElite Mężczyźni00:32:14
48KULAK Rafał 290Baltic SealsGŁOBINOElite Mężczyźni00:32:25
49KOTŁOWSKI Marcin 253BigYellowFoot Adventure TeamGDYNIAElite Mężczyźni00:32:46
50KASPRZYK Mikołaj 328DZIKIsquadRADOMElite Mężczyźni00:33:46
DNCKOCHANEK Paweł 309Kontener Formy | Intel RunnersDĘBOGÓRZEElite Mężczyźni00:34:14
52KAPICA Damian 252BigYellowFoot AdventureTeamGDYNIAElite Mężczyźni00:34:16
53PIWOWARCZYK Anna 251BigYellowFoot Adventure TeamGDYNIAElite Kobiety00:35:30
54TATAREWICZ Arkadiusz 254GDAŃSKElite Mężczyźni00:36:14
55RYBICKI Marcin 323OLSZTYNEKElite Mężczyźni00:36:14
DNCZIELONKA Mateusz 292Baltic SealsSŁUPSKElite Mężczyźni00:36:26
57BENGIER Kamil Best BeastsBYDLINOElite Mężczyźni00:37:08
58KURAŚ Beata 346xRunnersGDAŃSKElite Kobiety00:38:08
59JAŁOCHA Sylwia 350Lemon TeamWRZĄSOWICEElite Kobiety00:38:17
60STEFANIAK Dariusz 306RMF4RT GladiatorsTRZCIANKAElite Mężczyźni00:38:25
61ŁOBOCKI Andrzej 281Positive Freaks TeamJEŻEWOElite Mężczyźni00:38:57
DNCŁAWNICZAK Justyna 343RMF4RT GladiatorsZAKRZEWOElite Kobiety00:39:16
DNCKOCHANEK Agata 348Kontener FormyDĘBOGÓRZEElite Kobiety00:41:14
DNCNOWAK Paweł 280Baltic SealsSŁUPSKElite Mężczyźni00:42:36
DNCMARCH David 276United RunnersWĄBRZEŹNOElite Mężczyźni00:43:53
66NIKIEL Dariusz 310Dirty SparrowsWĄGROWIECElite Mężczyźni00:46:21
67ŁĘPICKI Mateusz 258Lemon TeamKRAKÓWElite Mężczyźni00:46:23
68TOMCZAK Joanna 264BOGDANOWOElite Kobiety00:47:56
DNCLEONIAK Łucja 351TSUNAMI SZCZECINEKSZCZECINEKElite Kobiety00:48:16
DNCSZYCHUŁDA Joanna 342UnitedrunnersWĄBRZEŹNOElite Kobiety00:48:52
71STEFANIAK Katarzyna 340Rmf4rt gladiatorsTRZCIANKAElite Kobiety00:50:44
Znaleziono 71 wynik(ów)