BIEGUN ELITE

Organizator:
OCR Events
Data:
2020-11-07
Miejsce:
Gdynia
Dystans:
11 km
Zgłoszonych:
104
Wystartowało:
90
Nie ukończyło:
4
Ukończyło:
86
Na trasie:
0
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 3km | 5.5km | 8.5km | Meta

Klasyfikacja wg czasów netto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuMoment startu3km5.5km8.5kmCzas
netto
11km
Czas
brutto
11km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
           
1JACIÓW Paweł 68WATAHAPRZEMYŚLElite Mężczyźni1M 100:21:082020-11-07 13:24:5700:24:3800:33:5501:00:4001:09:34.9001:30:43.85 6:199,5
2WÓJCIK Adam 72Ex TeamCHOCZNIAElite Mężczyźni2M 200:21:092020-11-07 13:24:5800:25:0900:34:0000:59:0901:10:53.4001:32:02.65+00:01:186:269,3
3LORENC Łukasz 59WOLF TEAMCHWALECICEElite Mężczyźni3M 300:21:082020-11-07 13:24:5700:25:2500:34:5101:01:1401:11:17.1501:32:25.95+00:01:426:289,3
4SZULWACH Maciej 90Biegun OCR TeamElite Mężczyźni4M 400:21:102020-11-07 13:24:5900:25:0000:34:5501:01:4001:11:20.8501:32:31.60+00:01:456:299,3
5TRAPKOWSKI Przemysław 95xRunnersElite Mężczyźni5M 500:00:042020-11-07 13:03:5300:24:4100:33:3401:00:5401:12:51.5001:12:56.10+00:03:166:379,1
6JÓZEFIAK Łukasz 81Biegun OCR TeamPSZCZÓŁKIElite Mężczyźni6M 600:00:052020-11-07 13:03:5400:25:2800:34:5301:03:2901:13:21.0501:13:26.10+00:03:466:409,0
7BĄK Daniel 83Biegun OCR TeamElite Mężczyźni7M 700:21:082020-11-07 13:24:5700:25:2200:34:4801:03:4301:13:45.1001:34:53.70+00:04:106:428,9
8OLICHOWSKI Mateusz 43SurviwałTeamNAKIELNO 39Elite Mężczyźni8M 800:10:022020-11-07 13:13:5100:27:5700:38:5101:06:5601:16:48.9501:26:51.25+00:07:146:588,6
9ĆWIRZEŃ Marcin 53WOLF TEAMTRZCIANKAElite Mężczyźni9M 900:21:082020-11-07 13:24:5700:28:2500:38:4801:07:3001:16:52.3501:38:00.50+00:07:176:598,6
10ŁOSIN Marta 192Biegun OCR TeamGDYNIAElite Kobiety1K 100:36:142020-11-07 13:40:0300:26:3800:37:4801:06:3901:17:18.9501:53:33.80+00:07:447:018,5
11DZIÓBEK Lech 69Biegun OCR TeamGDAŃSKElite Mężczyźni10M 1000:21:092020-11-07 13:24:5800:26:5100:37:2501:07:0601:17:32.7501:38:42.60+00:07:577:028,5
12ZALEJASZ Sylwester 18xRunnersGDAŃSKElite Mężczyźni11M 1100:00:052020-11-07 13:03:5400:28:1200:37:5901:08:2301:18:07.4501:18:12.90+00:08:327:068,4
13STEC Jakub 58BestBeastsSŁUPSKElite Mężczyźni12M 1200:21:102020-11-07 13:24:5900:27:5400:38:0401:09:2501:20:00.1001:41:10.55+00:10:257:168,3
14SZULWACH Cezary 85Biegun OCR TeamElite Mężczyźni13M 1300:21:112020-11-07 13:25:0000:27:3900:37:4001:08:1601:20:18.6001:41:29.85+00:10:437:188,2
15KUCHARSKI Łukasz 13Big Yellow Foot Adventure TeamGDYNIAElite Mężczyźni14M 1400:00:082020-11-07 13:03:5700:27:1600:36:4501:06:5301:20:42.0001:20:50.35+00:11:077:208,2
16RYNKIEWICZ Mateusz 92NextremeElite Mężczyźni15M 1500:21:082020-11-07 13:24:5700:26:4100:37:0501:06:5801:20:55.5501:42:03.70+00:11:207:218,2
17CEJKO Dawid 64NEXTREME VIKINGS RUNSŁUPSKElite Mężczyźni16M 1600:21:092020-11-07 13:24:5800:27:4800:38:4801:11:1701:21:30.0501:42:39.30+00:11:557:248,1
18FORMELA Piotr 24Biegun OCR TeamGDAŃSKElite Mężczyźni17M 1700:21:092020-11-07 13:24:5800:27:3000:38:3101:11:0001:21:39.1001:42:48.65+00:12:047:258,1
19PAŁDYNA Mateusz 35xRunnersWYDMINYElite Mężczyźni18M 1800:10:012020-11-07 13:13:5000:29:0000:39:0301:08:0701:22:01.2001:32:02.20+00:12:267:278,0
20KARBOWSKI Sławomir 3NextremeOBORYElite Mężczyźni19M 1900:00:052020-11-07 13:03:5400:29:1400:40:1601:13:1201:24:39.2001:24:44.25+00:15:047:417,8
21PRZYBYLSKI Krzysztof 46Crossfit StoczniaGDANSKElite Mężczyźni20M 2000:10:042020-11-07 13:13:5300:30:3900:42:0101:14:0501:25:00.1001:35:04.75+00:15:257:437,8
22PUZDROWSKI Jarosław 84Biegun OCR TeamElite Mężczyźni21M 2100:10:022020-11-07 13:13:5100:31:1900:42:1401:14:2801:25:21.1501:35:23.35+00:15:467:457,7
23KROPIDŁOWSKI Grzegorz 12WOLF TEAMŁĘCZYN DOLNYElite Mężczyźni22M 2200:00:052020-11-07 13:03:5400:29:2600:40:5201:13:3401:25:56.3001:26:01.35+00:16:217:487,7
24TEKLAK Karol 45BigYellowFoot Adventure TeamGDYNIAElite Mężczyźni23M 2300:00:082020-11-07 13:03:5700:31:2200:42:1901:15:3601:26:08.6001:26:17.15+00:16:337:497,7
25SIEKIERSKI Mateusz 25WOLF TEAMPIŁAElite Mężczyźni24M 2400:00:042020-11-07 13:03:5300:30:1300:41:0401:15:5301:26:17.3001:26:22.05+00:16:427:507,6
26GUZ Grzegorz 48Positive Freaks TeamŚWIECIEElite Mężczyźni25M 2500:10:032020-11-07 13:13:5200:32:3500:44:0301:16:0401:26:47.7501:36:50.85+00:17:127:537,6
27MIŁOŚ Tomasz 88Big Yellow Foot Adventure TeamElite Mężczyźni26M 2600:00:082020-11-07 13:03:5700:31:2100:42:1601:16:0901:27:17.4501:27:26.40+00:17:427:567,6
28MORAWSKI Grzegorz 56Best BeastsWARSZAWAElite Mężczyźni27M 2700:00:062020-11-07 13:03:5500:30:2000:42:3101:16:3601:28:04.7501:28:10.90+00:18:298:007,5
29MISSALA Magdalena 195Power TrainingSTARE BABICEElite Kobiety2K 200:36:152020-11-07 13:40:0400:30:4600:43:0901:16:3401:28:49.7002:05:05.50+00:19:148:047,4
30MACHTYL Zygmunt 79Best BeastsBIERKOWOElite Mężczyźni28M 2800:21:092020-11-07 13:24:5800:32:2400:44:2001:18:1401:28:53.3001:50:03.15+00:19:188:047,4
31TATAROWICZ Jan 181Raj Sport Active Ninja TeamElite Mężczyźni29M 2900:21:132020-11-07 13:25:0200:30:5700:43:1601:19:0701:30:18.5501:51:31.55+00:20:438:127,3
32KARCZEWSKI Piotr 15Best BeastsElite Mężczyźni30M 3000:00:082020-11-07 13:03:5700:33:0800:45:0101:20:1801:31:41.9001:31:50.80+00:22:078:207,2
33HENDZEL Miłosz 37Mustangi KobylankaKOBYLANKAElite Mężczyźni31M 3100:10:022020-11-07 13:13:5100:31:5700:44:2501:19:5001:31:45.9501:41:47.95+00:22:118:207,2
34BRZESKI Robert 38CrossEliteTCZEWElite Mężczyźni32M 3200:10:032020-11-07 13:13:5200:30:4700:42:5801:13:0301:31:56.3001:41:59.70+00:22:218:217,2
35CZAPIEWSKI Sylwester 10BigYellowFoot Adventure TeamGDAŃSKElite Mężczyźni33M 3300:00:072020-11-07 13:03:5600:31:3100:44:2401:20:1701:32:24.7501:32:31.90+00:22:498:247,1
36KUNCEWICZ Szymon 40CrossEliteTCZEWElite Mężczyźni34M 3400:10:032020-11-07 13:13:5200:32:2300:44:4701:19:5201:32:46.0501:42:49.85+00:23:118:267,1
37KNOP Marcin 52Lemon TeamKRAKÓWElite Mężczyźni35M 3500:21:092020-11-07 13:24:5800:34:5200:47:3701:21:1701:32:57.8001:54:07.15+00:23:228:277,1
38JÓZEFIAK Aleksandra 197Biegun OCR teamPSZCZÓŁKIElite Kobiety3K 300:36:142020-11-07 13:40:0300:32:3200:45:3501:22:1601:35:22.9002:11:37.85+00:25:488:406,9
39DOBRZYŃSKI Tomasz 94xRunnersElite Mężczyźni36M 3600:21:112020-11-07 13:25:0000:32:2600:44:0301:21:5301:36:30.2501:57:41.30+00:26:558:466,8
40DALKIEWICZ Dariusz 11CrossFit Team SuszSUSZElite Mężczyźni37M 3700:00:062020-11-07 13:03:5500:32:0000:44:2001:20:1401:37:41.0001:37:47.50+00:28:068:526,8
41SIROCKI Dawid 80GDYNIAElite Mężczyźni38M 3800:21:112020-11-07 13:25:0000:33:2700:45:4601:25:0201:37:50.2001:59:01.55+00:28:158:536,7
42POLASZYK Krzysztof 32BOREK WIELKOPOLSKIElite Mężczyźni39M 3900:10:032020-11-07 13:13:5200:34:2700:47:4201:22:4501:38:35.9001:48:39.45+00:29:018:576,7
43KOTŁOWSKI Marcin 7Big Yellow Foot Adventure TeamGDYNIAElite Mężczyźni40M 4000:00:082020-11-07 13:03:5700:33:2500:45:4301:24:0701:39:07.7501:39:16.05+00:29:329:006,7
44MISSALA Mateusz 75Power TrainingSTARE BABICEElite Mężczyźni41M 4100:21:092020-11-07 13:24:5800:33:5900:48:2101:27:0101:39:39.1502:00:49.00+00:30:049:036,6
45LITWINSK Mirosław 89Elite Mężczyźni42M 4200:21:122020-11-07 13:25:0100:32:3500:44:5401:20:5701:40:07.4002:01:19.90+00:30:329:066,6
46KOZLOWSKI Michal 28KOBYSEWOElite Mężczyźni43M 4300:10:042020-11-07 13:13:5300:36:4800:50:2701:27:1501:40:12.1501:50:16.50+00:30:379:066,6
47WIŚNIEWSKI Michał 21Best BeastsBIERKOWOElite Mężczyźni44M 4400:00:102020-11-07 13:03:5900:35:1100:47:2401:24:4201:41:16.1501:41:26.55+00:31:419:126,5
48JANISZEWSKI Grzegorz 67Dziady OCRWARSZAWAElite Mężczyźni45M 4500:00:082020-11-07 13:03:5700:33:4600:47:4901:24:2901:41:46.4001:41:55.05+00:32:119:156,5
49SARZYŃSKI Arkadiusz 62Biegun OCR TeamGDAŃSKElite Mężczyźni46M 4600:21:112020-11-07 13:25:0000:35:3400:49:0401:29:0401:42:43.3502:03:55.10+00:33:089:206,4
50DACIO Mirek 4JUSZKOWOElite Mężczyźni47M 4700:00:062020-11-07 13:03:5500:35:4800:49:3501:29:1801:44:30.7501:44:37.45+00:34:559:306,3
51ZIMIŃSKI Paweł 70gladiatorsbyrmf4RAJGRÓDElite Mężczyźni48M 4800:21:132020-11-07 13:25:0200:39:0200:53:5601:31:5201:44:38.6502:05:52.00+00:35:039:306,3
52SZUBERTOWSKI Kamil 93Elite Mężczyźni49M 4900:10:012020-11-07 13:13:5000:37:3800:51:2501:31:3201:45:07.9001:55:09.45+00:35:339:336,3
53KACHNIARZ Łukasz 91Mustangi KobylankaElite Mężczyźni50M 5000:10:032020-11-07 13:13:5200:36:1300:51:0601:32:2501:46:00.6001:56:03.90+00:36:259:386,2
54TATAREWICZ Arkadiusz 8GDAŃSKElite Mężczyźni51M 5100:00:072020-11-07 13:03:5600:36:2400:50:0001:31:3301:46:09.9501:46:17.85+00:36:359:396,2
55NAJDEREK Michał 47Furia ChodzieżCHODZIEŻElite Mężczyźni52M 5200:10:032020-11-07 13:13:5200:38:0500:52:5401:31:5501:46:50.1501:56:53.95+00:37:159:426,2
56KARCZEWSKI Adam 17SRKCHMIELNOElite Mężczyźni53M 5300:00:072020-11-07 13:03:5600:36:5700:51:1201:33:5201:47:49.7501:47:57.20+00:38:149:486,1
57JAGODZIŃSKI Damian 33xRunnersGDAŃSKElite Mężczyźni54M 5400:10:012020-11-07 13:13:5000:40:0800:54:4101:35:1101:47:54.4501:57:56.30+00:38:199:486,1
58BRUSIŁO Bartosz 71United RunnersWARSZAWAElite Mężczyźni55M 5500:21:102020-11-07 13:24:5900:38:1400:53:0401:34:5101:48:58.0002:10:08.50+00:39:239:546,1
59TOMCZAK Artur 19BOGDANOWOElite Mężczyźni56M 5600:00:072020-11-07 13:03:5600:36:2400:49:2601:29:3601:49:22.3501:49:29.85+00:39:479:566,0
60ŁAWRENCZUK Paweł 63Raj Sport ActiveŁÓDŹElite Mężczyźni57M 5700:21:082020-11-07 13:24:5700:36:0000:49:4501:28:1301:51:26.0002:12:34.95+00:41:5110:075,9
61ZALEJASZ Paulina 190xRunnersGDAŃSKElite Kobiety4K 400:36:152020-11-07 13:40:0400:38:4700:54:2001:39:0201:52:11.3002:28:27.10+00:42:3610:115,9
62SZCZUKA Leszek 50CrosseliteLEWICEElite Mężczyźni58M 5800:10:022020-11-07 13:13:5100:38:4200:53:5001:37:4601:52:28.4502:02:30.55+00:42:5310:135,9
63PIŁAT Paweł 54Best BeastsWŁYNKOWOElite Mężczyźni59M 5900:00:082020-11-07 13:03:5700:37:4300:51:5201:34:2101:54:58.3501:55:06.90+00:45:2310:275,7
64GRABARZ Artur 61RajSportActiveALEKSANDRÓW ŁÓDZKIElite Mężczyźni60M 6000:21:122020-11-07 13:25:0100:33:5500:50:0901:32:0501:55:03.4502:16:15.55+00:45:2810:275,7
65FRONTCZAK Izabela 196SZCZECINEKElite Kobiety5K 500:36:162020-11-07 13:40:0500:38:1300:54:5401:38:2901:58:12.7502:34:29.15+00:48:3710:445,6
66NOWICKI Marcin 66WOLF TEAMCHODZIEŻElite Mężczyźni61M 6100:21:102020-11-07 13:24:5900:43:0700:59:3401:43:5102:00:41.0002:21:51.35+00:51:0610:585,5
67OŚCIK Krzysztof 82Elite Mężczyźni62M 6200:21:142020-11-07 13:25:0300:39:1200:54:0801:37:5402:02:49.8502:24:03.85+00:53:1411:095,4
68WIECZOREK Mateusz 31xRunnersElite Mężczyźni63M 6300:10:022020-11-07 13:13:5100:43:0100:59:0601:51:0502:06:04.8002:16:07.00+00:56:2911:275,2
69LATOPOLSKI Piotr 42CrossFit SuszKWIDZYNElite Mężczyźni64M 6400:10:022020-11-07 13:13:5100:37:0000:51:1101:40:0702:08:40.5002:18:42.90+00:59:0511:415,1
70GRYŻEWSKI Karol 57Nie W Szczepionkę TeamKIEŁPINElite Mężczyźni65M 6500:21:122020-11-07 13:25:0100:46:0001:03:3601:54:2902:12:04.3002:33:16.30+01:02:2912:005,0
71ŁAWNICZAK Justyna 180WOLF TEAMZAKRZEWOElite Kobiety6K 600:36:162020-11-07 13:40:0500:42:4101:01:3901:51:5202:12:32.7502:48:49.00+01:02:5712:025,0
72DUKIEWICZ Dariusz 1WOLF TEAMPIŁAElite Mężczyźni66M 6600:00:052020-11-07 13:03:5400:44:1001:00:5501:52:5302:15:19.1002:15:24.65+01:05:4412:184,9
73KARCZMAR Kornelia 193Wf Ocr team Kostrzyn nad OdrąKRZEŚNICAElite Kobiety7K 700:36:152020-11-07 13:40:0400:45:3801:05:0601:52:5502:19:01.6502:55:16.95+01:09:2612:384,7
74JAŁOCHA Sylwia 186Lemon TeamKRAKÓWElite Kobiety8K 800:36:162020-11-07 13:40:0500:48:4901:06:2601:54:2402:20:28.6002:56:44.95+01:10:5312:464,7
75ŁOBOCKI Andrzej 22Positive Freaks TeamJEŻEWOElite Mężczyźni67M 6700:00:062020-11-07 13:03:5500:45:3701:05:4301:57:2702:20:31.9002:20:38.00+01:10:5712:464,7
76MALIUSHYTSKYI Oleksandr 30CrossEliteTCZEWElite Mężczyźni68M 6800:10:002020-11-07 13:13:4900:48:4401:06:1701:57:4302:22:19.3002:32:20.25+01:12:4412:564,6
77STEFANIAK Dariusz 9WOLF TEAMTRZCIANKAElite Mężczyźni69M 6900:00:062020-11-07 13:03:5500:44:3601:02:3101:56:1702:23:32.2002:23:38.70+01:13:5713:024,6
78KACZOR Paulina 194GDYNIAElite Kobiety9K 900:36:162020-11-07 13:40:0500:44:4401:05:5301:58:1002:24:33.7003:00:50.65+01:14:5813:084,6
79KULAK Rafał 49Baltic SealsGŁOBINOElite Mężczyźni70M 7000:10:002020-11-07 13:13:4900:47:1801:04:2302:00:4602:26:04.0502:36:04.85+01:16:2913:164,5
DQKUZNICKI Pawel 74WARSZAWAElite MężczyźniDQ2020-11-07 13:25:0300:39:55 DQ00:55:58 DQ01:35:02 DQ01:50:26.55 DQ DQ0:006,0
DQCICHOSZ Maksymilian 55LUBAŃElite MężczyźniDQ2020-11-07 13:13:5000:39:10 DQ00:54:19 DQ01:38:13 DQ01:52:56.00 DQ DQ0:005,8
DQTARKOWSKI Dawid 29CrossElitePRUSZCZ GDAŃSKIElite MężczyźniDQ2020-11-07 13:13:5200:43:55 DQ01:03:00 DQ01:57:39 DQ02:17:03.85 DQ DQ0:004,8
DQKOŁODZIEJEK Robert 60Raisport ActiveŁÓDŹElite MężczyźniDQ2020-11-07 13:25:0100:51:17 DQ01:13:36 DQ02:03:21 DQ02:28:12.55 DQ DQ0:004,5
DQWINKLER Mateusz 76Vikings Run TeamTOMASZÓW MAZOWIECKIElite MężczyźniDQ2020-11-07 13:25:0000:50:03 DQ01:10:00 DQ DQ DQ DQ  
DQSTEFANIAK Katarzyna 188WOLF TEAMTRZCIANKAElite KobietyDQ2020-11-07 13:40:0400:52:27 DQ01:10:53 DQ DQ DQ DQ  
DQWŁODARSKI Dariusz 39CrossEliteTCZEWElite MężczyźniDQ2020-11-07 13:13:5300:57:07 DQ01:14:47 DQ DQ DQ DQ  
LIMGANKO Karolina 185Nie W Szczepionkę TeamDĘBE WIELKIEElite Kobiety00:36:172020-11-07 13:40:0600:57:4001:17:1602:13:5402:36:02.8503:12:19.950:004,2
LIMTOMCZAK Joanna 189BOGDANOWOElite Kobiety00:36:162020-11-07 13:40:0500:50:1201:10:5302:13:5502:36:02.9003:12:19.600:004,2
LIMŁĘPICKI Mateusz 6Lemon TeamKRAKÓWElite Mężczyźni00:00:082020-11-07 13:03:5701:04:4601:26:2902:33:3602:54:20.5002:54:29.450:003,8
S Adam 44RajSportActiveElite MężczyźniDNF2020-11-07 13:25:0100:43:28 DNF DNF DNF DNF DNF--
Znaleziono 90 wynik(ów)