BIEGUN ELITE

Organizator:
OCR Events
Data:
2021-03-27
Miejsce:
Gdynia
Dystans:
10 km
Zgłoszonych:
170
Wystartowało:
156
Nie ukończyło:
26
Ukończyło:
130
Na trasie:
4
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 2.5km | 5km | 7.5km | Meta

Klasyfikacja wg czasów netto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuMoment startu2.5km5km7.5kmCzas
netto
10km
Czas
brutto
10km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
           
1JANUSZEWSKI Bartosz 86Obstacle Center TeamWARSZAWAElite Mężczyźni1M 100:20:132021-03-27 13:19:1100:18:1100:35:4200:55:2601:13:34.4501:33:48.00 7:218,2
2KĄKOL Kacper 109Biegun OCR TeamGDYNIAElite Mężczyźni2M 200:24:572021-03-27 13:23:5500:17:0300:34:2200:54:5701:15:32.9501:40:30.30+00:01:587:337,9
3BĄK Daniel 71Biegun OCR TeamGDAŃSKElite Mężczyźni3M 300:15:352021-03-27 13:14:3300:17:5400:36:3500:56:4901:16:14.4501:31:49.80+00:02:407:377,9
4LIUTKUS Dainius 108OCR Baltic WarriorsPILIUONAElite Mężczyźni4M 400:24:572021-03-27 13:23:5500:16:5500:34:0700:54:2801:16:48.2001:41:45.85+00:03:137:407,8
5SIMUTIS Gediminas 110OCR Baltic WarriorsKLAIPEDAElite Mężczyźni5M 500:24:572021-03-27 13:23:5500:16:5500:34:1100:54:4201:17:55.9501:42:53.40+00:04:217:477,7
6OLICHOWSKI Mateusz 5WOLF TEAMNAKIELNO 39Elite Mężczyźni6M 600:00:032021-03-27 12:59:0100:18:4500:39:1101:01:0401:20:53.2501:20:56.90+00:07:188:057,4
7FORMELA Piotr 73Biegun OCR TeamGDAŃSKElite Mężczyźni7M 700:15:352021-03-27 13:14:3300:19:2200:38:1301:01:1801:22:45.5501:38:21.15+00:09:118:167,3
8OBRĘBSKI Patryk 19Rajsport ActivePŁOCKElite Mężczyźni8M 800:04:392021-03-27 13:03:3700:19:3100:39:3501:02:3301:22:49.6501:27:29.40+00:09:158:167,2
9TRAPKOWSKI Przemysław 46xRunnersGDAŃSKElite Mężczyźni9M 900:11:212021-03-27 13:10:1900:19:2600:39:0301:02:3001:23:21.5501:34:43.35+00:09:478:207,2
10WAŁDOWSKI Dominik 25xRunnersGDAŃSKElite Mężczyźni10M 1000:04:402021-03-27 13:03:3800:20:0400:39:3301:02:4201:23:45.7001:28:26.00+00:10:118:227,2
11LORYCH Krystian 186Biegun OCR TeamElite Mężczyźni11M 1100:28:442021-03-27 13:27:4200:19:2800:39:1301:01:2901:24:14.5501:52:58.60+00:10:408:257,1
12ŁOSIN Marta 173Biegun OCR TeamGDYNIAElite Kobiety1K 100:34:552021-03-27 13:33:5300:20:4700:40:5901:03:1401:24:24.4501:59:19.85+00:10:508:267,1
13STOKOWSKI Dariusz 67RUNMAGEDDONCIECHANÓWElite Mężczyźni12M 1200:15:352021-03-27 13:14:3300:19:3200:38:5401:00:5801:25:26.7501:41:02.25+00:11:528:327,0
14PAŁDYNA Mateusz 82xRunnersWYDMINYElite Mężczyźni13M 1300:20:132021-03-27 13:19:1100:19:3700:39:1401:02:0401:25:37.3501:45:50.90+00:12:028:337,0
15BURAS Radosław 138Elite Mężczyźni14M 1400:20:132021-03-27 13:19:1100:20:0400:39:5701:02:1101:26:08.3501:46:22.30+00:12:338:367,0
16BAŁDYGA Miłosz 122Biegun OCR TeamREDAElite Mężczyźni15M 1500:28:432021-03-27 13:27:4100:18:4800:37:2100:59:3201:26:54.1001:55:37.10+00:13:198:416,9
17KALWAS Mateusz 137Rajsport ActiveMAŃSKOWOElite Mężczyźni16M 1600:15:352021-03-27 13:14:3300:19:1000:38:4501:01:2101:27:29.7501:43:05.45+00:13:558:446,9
18DASZKIEWICZ Małgorzata 160Power TrainingPŁOCKElite Kobiety2K 200:32:092021-03-27 13:31:0700:20:2700:43:4401:06:0301:28:38.9502:00:48.80+00:15:048:516,8
19ZALEJASZ Sylwester 22xRunnersGDAŃSKElite Mężczyźni17M 1700:04:402021-03-27 13:03:3800:21:1900:41:5201:07:0001:28:56.0001:33:36.30+00:15:218:536,7
20PISKAŁA Daniel 84Power TrainingElite Mężczyźni18M 1800:20:132021-03-27 13:19:1100:20:5500:43:4701:08:2901:31:43.6001:51:57.30+00:18:099:106,5
21KOŁAKOWSKI Krzysztof 50CIECHANÓWElite Mężczyźni19M 1900:11:212021-03-27 13:10:1900:20:1800:41:5601:05:2401:31:46.3501:43:08.05+00:18:119:106,5
22DZIÓBEK Lech 115Biegun OCR TeamGDAŃSKElite Mężczyźni20M 2000:28:442021-03-27 13:27:4200:19:2700:40:2801:03:4901:32:03.5002:00:47.50+00:18:299:126,5
23SZULWACH Czarek 509Biegun OCR TeamElite Mężczyźni21M 2100:28:452021-03-27 13:27:4300:20:1300:39:2201:03:0501:32:48.1002:01:33.45+00:19:139:166,5
24STEC Jakub 28Best BeastsNIEWIEROWO 6EElite Mężczyźni22M 2200:04:402021-03-27 13:03:3800:19:2900:39:4701:03:5201:32:49.1501:37:29.75+00:19:149:166,5
25IDCZAK Piotr 69Dirty SparrowsSULĘCINEKElite Mężczyźni23M 2300:15:352021-03-27 13:14:3300:20:5100:43:4701:09:2201:33:39.6001:49:15.55+00:20:059:216,4
26DOBRZYŃSKI Tomasz 21xRunnersGDYNIAElite Mężczyźni24M 2400:04:402021-03-27 13:03:3800:21:0400:41:2301:07:3801:34:14.9001:38:54.90+00:20:409:256,4
27KROPIDŁOWSKI Grzegorz 9WOLF TEAMŁĘCZYN DOLNYElite Mężczyźni25M 2500:00:042021-03-27 12:59:0200:21:3200:43:3601:08:3301:34:18.2501:34:22.70+00:20:439:256,4
28PUZDROWSKI Jarek 114Biegun OCR TeamGDYNIAElite Mężczyźni26M 2600:24:582021-03-27 13:23:5600:22:1800:44:3301:11:3301:34:20.5501:59:18.80+00:20:469:266,4
29BRZESKI Robert 128CrossElite83-110Elite Mężczyźni27M 2700:28:432021-03-27 13:27:4100:21:1600:43:3801:08:4401:37:08.7502:05:52.25+00:23:349:426,2
30KURTA Rafał 23xRunnersSIERPCElite Mężczyźni28M 2800:04:402021-03-27 13:03:3800:19:5000:44:2101:10:2501:39:46.1501:44:26.15+00:26:119:586,0
31HUDASZEK Zbigniew 129Dragon RunnersRUDNIKElite Mężczyźni29M 2900:28:592021-03-27 13:27:5700:23:5600:47:1401:13:5401:40:29.8502:09:29.35+00:26:5510:026,0
32WERYK Mateusz 35Biegun OCR TeamGDAŃSKElite Mężczyźni30M 3000:04:402021-03-27 13:03:3800:21:0900:45:0801:10:5401:40:54.9001:45:35.80+00:27:2010:055,9
33GOLDA Michał 105Mad RunnersMIŁOSZYCEElite Mężczyźni31M 3100:24:582021-03-27 13:23:5600:23:1900:47:5101:15:2701:40:57.2002:05:55.75+00:27:2210:055,9
34KARBOWSKI Sławomir 6Nextream vikings runTORUŃElite Mężczyźni32M 3200:00:042021-03-27 12:59:0200:21:1200:43:5801:10:4701:41:12.6001:41:16.75+00:27:3810:075,9
35SIROCKI Dawid 113Biegun OCR TeamGDYNIAElite Mężczyźni33M 3300:24:592021-03-27 13:23:5700:22:3300:46:0401:14:2901:41:14.0002:06:13.10+00:27:3910:075,9
36KUCHARSKI Łukasz 42BigYellowFoot Adventure TeamGDYNIAElite Mężczyźni34M 3400:11:242021-03-27 13:10:2200:22:5500:45:4301:13:3001:44:10.0001:55:34.35+00:30:3510:255,8
37ZIELIŃSKI Bartosz 209Dynamic Strong GnieznoGNIEZNOElite Mężczyźni35M 3500:28:432021-03-27 13:27:4100:23:2400:49:2001:17:1901:44:16.2502:12:59.70+00:30:4110:255,8
38ŚWIERSZCZ Paweł 26LEGNICAElite Mężczyźni36M 3600:04:402021-03-27 13:03:3800:23:1000:48:2201:17:0701:44:20.8001:49:00.90+00:30:4610:265,8
39JASTRZĘBSKI Sławomir 136BESTIE OCR LEGIONOWOElite Mężczyźni37M 3700:28:442021-03-27 13:27:4200:23:2200:48:5701:14:5501:45:42.4502:14:26.65+00:32:0810:345,7
40GAWLAK Damian 57Obstacle Center TeamWARSZAWAElite Mężczyźni38M 3800:11:212021-03-27 13:10:1900:21:4600:48:3901:15:0501:46:06.4501:57:28.30+00:32:3210:365,7
41SADOWSKI Michał 16Power TrainingWARSZAWAElite Mężczyźni39M 3900:00:042021-03-27 12:59:0200:23:1100:46:3801:16:0401:47:19.4001:47:23.40+00:33:4410:435,6
42STAMATEL Sebastian 72RUDA ŚLĄSKAElite Mężczyźni40M 4000:15:372021-03-27 13:14:3500:22:4800:49:4201:18:5201:49:55.1502:05:32.40+00:36:2010:595,5
43CZAPRAN Marek 118xRunnersGDANSKElite Mężczyźni41M 4100:28:432021-03-27 13:27:4100:23:1100:48:0901:13:1401:51:22.5502:20:06.20+00:37:4811:085,4
44GRZEGORZYCA Damian 11OCR BANINOElite Mężczyźni42M 4200:00:042021-03-27 12:59:0200:21:4700:46:0001:16:3501:54:18.3501:54:22.80+00:40:4311:255,2
45ŁAWNICZAK Paweł 139Rajsport ActiveElite Mężczyźni43M 4300:28:452021-03-27 13:27:4300:25:2900:51:2001:19:3501:55:17.1502:24:02.20+00:41:4211:315,2
46TRZEBIATOWSKA Sylwia 174xRunnersGDAŃSKElite Kobiety3K 300:34:552021-03-27 13:33:5300:27:1300:54:2801:24:0201:55:26.0502:30:21.90+00:41:5111:325,2
47STROJNY Paweł 52www.sprawdzonytrener.plKRAKÓWElite Mężczyźni44M 4400:28:432021-03-27 13:27:4100:24:4700:51:2701:19:2301:56:02.6502:24:46.10+00:42:2811:365,2
48NOWICKI Marcin 107WOLF TEAMCHODZIEŻElite Mężczyźni45M 4500:24:582021-03-27 13:23:5600:21:1900:49:0901:19:2101:56:32.0002:21:30.00+00:42:5711:395,1
49PUSTOŁA Maksymilian 89Obstacle Center TeamCHROŚLAElite Mężczyźni46M 4600:20:132021-03-27 13:19:1100:23:5100:49:1001:20:0801:57:43.6502:17:57.20+00:44:0911:465,1
50REDZIK Mateusz 125Dynamic Strong GnieznoGNIEZNOElite Mężczyźni47M 4700:28:452021-03-27 13:27:4300:28:5800:57:2401:27:5901:59:40.7002:28:26.00+00:46:0611:585,0
51WITKA Patryk 68Mad RunnersNOWA RUDAElite Mężczyźni48M 4800:15:352021-03-27 13:14:3300:23:4600:50:4501:22:3502:00:34.9002:16:10.30+00:47:0012:035,0
52WYSŁUCH Iza 172Carbon Silesia SportRUDA ŚLĄSKAElite Kobiety4K 400:34:552021-03-27 13:33:5300:26:2400:53:1201:23:1402:00:56.1002:35:51.80+00:47:2112:055,0
53WIECZOREK Mateusz 44xRunnersGDAŃSKElite Mężczyźni49M 4900:11:222021-03-27 13:10:2000:25:5700:53:0201:26:3202:02:03.0002:13:25.10+00:48:2812:124,9
54SZCZUKA Leszek 17BRANICEElite Mężczyźni50M 5000:00:032021-03-27 12:59:0100:27:1300:56:2601:30:3402:02:25.2002:02:29.10+00:48:5012:144,9
55GAŁUSZYŃSKI Paweł 4Active FlowGDYNIAElite Mężczyźni51M 5100:28:442021-03-27 13:27:4200:27:0900:54:2801:23:1302:02:55.9002:31:40.45+00:49:2112:174,9
56DALKIEWICZ Dariusz 55Crossfit Team SuszSUSZElite Mężczyźni52M 5200:11:222021-03-27 13:10:2000:25:5300:52:2201:24:2302:04:36.0502:15:58.60+00:51:0112:274,8
57KOCZOROWSKI Paweł 15Baltic SealsUSTKAElite Mężczyźni53M 5300:00:042021-03-27 12:59:0200:26:1700:56:4401:29:3802:05:26.0502:05:30.20+00:51:5112:324,8
58MALCZEWSKI Tomasz 80Rajsport ActiveRĄBIEŃElite Mężczyźni54M 5400:20:132021-03-27 13:19:1100:24:1000:51:4601:24:2702:06:06.2002:26:20.10+00:52:3112:364,8
59BARAN Dawid 121Dzicy OgrodnicySIEPRAWElite Mężczyźni55M 5500:28:452021-03-27 13:27:4300:28:2701:03:4201:35:2402:06:23.7502:35:08.95+00:52:4912:384,7
60JAGODZIŃSKI Damian 45xRunnersGDAŃSKElite Mężczyźni56M 5600:11:222021-03-27 13:10:2000:26:1600:54:5301:26:3102:07:59.9002:19:21.90+00:54:2512:474,7
61MALCZEWSKI Daniel 81Rajsport ActiveRĄBIEŃElite Mężczyźni57M 5700:20:132021-03-27 13:19:1100:22:2600:50:5801:24:2702:08:43.7002:28:57.30+00:55:0912:524,7
62PERKOWSKI Paweł 99Power TrainingWARSZAWAElite Mężczyźni58M 5800:24:582021-03-27 13:23:5600:25:4400:56:1501:30:3502:10:33.3002:35:31.35+00:56:5813:034,6
63BŁASZCZYK Brunon 201BorsukCrewWARSZAWAElite Mężczyźni59M 5900:11:232021-03-27 13:10:2100:30:1701:02:1501:40:3702:12:21.7002:23:45.25+00:58:4713:144,5
64ZIMIŃSKI Paweł 70WOLF TEAMRAJGRÓDElite Mężczyźni60M 6000:15:362021-03-27 13:14:3400:26:2200:58:0901:33:1402:14:54.2002:30:30.80+01:01:1913:294,4
65KASPRZAK Sebastian 58Obstacle Center TeamWARSZAWAElite Mężczyźni61M 6100:15:372021-03-27 13:14:3500:26:5300:55:3801:33:3502:15:43.1002:31:20.75+01:02:0813:344,4
66DUKIEWICZ Dariusz 76WOLF TEAMPIŁAElite Mężczyźni62M 6200:20:142021-03-27 13:19:1200:25:3200:55:2301:29:3602:16:05.5502:36:19.95+01:02:3113:364,4
67PONTUS Piotr 40OSPRO OCRWARSZAWAElite Mężczyźni63M 6300:11:232021-03-27 13:10:2100:27:0500:57:2101:40:3702:17:44.0002:29:07.05+01:04:0913:464,4
68JARZYNA Bartłomiej 132OSPRO OCRElite Mężczyźni64M 6400:28:462021-03-27 13:27:4400:29:0801:05:5701:43:4002:17:49.2502:46:35.40+01:04:1413:464,4
69ŁAPACZ Tomasz 127Power TrainingWARSZAWAElite Mężczyźni65M 6500:28:442021-03-27 13:27:4200:29:1201:00:3501:41:1502:17:53.0502:46:37.30+01:04:1813:474,4
70RYBICKI Marcin 8OLSZTYNEKElite Mężczyźni66M 6600:00:042021-03-27 12:59:0200:29:4501:02:1201:40:4302:18:51.5002:18:55.80+01:05:1713:534,3
71DROZD Dariusz 111EichhörnchenSZCZECINElite Mężczyźni67M 6700:28:442021-03-27 13:27:4200:27:3701:04:2601:36:5602:19:04.2002:47:48.80+01:05:2913:544,3
72KOŁODZIEJEK Robert 140Rajsport ActiveElite Mężczyźni68M 6800:28:452021-03-27 13:27:4300:26:3001:02:5001:34:4602:19:48.2002:48:34.15+01:06:1313:584,3
73KULAGA Peter 100Dragon RunnersKRAKOWElite Mężczyźni69M 6900:24:592021-03-27 13:23:5700:30:3401:06:4401:39:1302:20:31.5502:45:31.10+01:06:5714:034,3
74JESKA Tomasz 18Dirty SparrowsŁUKOWOElite Mężczyźni70M 7000:00:042021-03-27 12:59:0200:31:1901:05:0801:38:1002:21:16.9002:21:20.90+01:07:4214:074,2
75. . 131  100:04:422021-03-27 13:03:4000:31:1401:04:1301:41:0002:21:18.5002:26:00.55+01:07:4414:074,2
76KARCZMAR Kornelia 167WF OCR Team Kostrzyn nad OdrąKRZEŚNICAElite Kobiety5K 500:32:102021-03-27 13:31:0800:28:5001:00:5801:43:3302:21:45.6002:53:56.00+01:08:1114:104,2
77TADZIK Tomasz 47LESZNOElite Mężczyźni71M 7100:11:232021-03-27 13:10:2100:30:1801:02:1601:40:4002:22:11.7502:33:35.00+01:08:3714:134,2
78RATAJCZAK Małgorzata 154OCR Team Zielona GóraZIELONA GÓRAElite Kobiety6K 600:32:112021-03-27 13:31:0900:33:0201:10:5401:48:3002:22:37.8002:54:48.80+01:09:0314:154,2
79PLUCIŃSKI Jakub 101Dragon RunnersKRAKÓWElite Mężczyźni72M 7200:24:592021-03-27 13:23:5700:30:2901:06:4301:38:5902:22:43.7002:47:43.20+01:09:0914:164,2
80KOCHANEK Agata 152Kontener Formy | Intel RunnersDĘBOGÓRZEElite Kobiety7K 700:32:112021-03-27 13:31:0900:35:4201:18:4301:56:2102:25:06.9002:57:17.90+01:11:3214:304,1
81HANUSIAK Leszek 31Koniu SquadKRAKÓWElite Mężczyźni73M 7300:04:402021-03-27 13:03:3800:25:4901:02:1901:39:3102:27:09.6502:31:50.35+01:13:3514:424,1
82ŁUSZCZAK Anna 168Lemon TeamKRAKÓWElite Kobiety8K 800:32:112021-03-27 13:31:0900:34:5201:11:4401:48:4702:27:56.3503:00:07.45+01:14:2114:474,1
83MACIEJAK Anna 43United RunnersElite Kobiety9K 900:34:572021-03-27 13:33:5500:31:2701:06:2501:42:4202:28:10.5003:03:07.50+01:14:3614:494,0
Przekroczony limit czasu: 02:30:00
84GRYŻEWSKI Karol 59Obstacle Center TeamKIEŁPINElite Mężczyźni74M 7400:15:362021-03-27 13:14:3400:29:5501:04:3301:45:5202:31:18.2002:46:54.60+01:17:4315:074,0
85N Dariusz 98Dynamic Strong GnieznoElite Mężczyźni75M 7500:20:162021-03-27 13:19:1400:31:0601:12:3901:49:4302:31:21.4002:51:37.55+01:17:4615:084,0
86GAŃKO Mateusz 60Obstacle Center TeamDĘBE WIELKIEElite Mężczyźni76M 7600:15:362021-03-27 13:14:3400:37:4201:18:2001:58:5602:39:08.8502:54:45.15+01:25:3415:543,8
87FORNALSKI Ireneusz 95Obstacle Center TeamSOCHACZEWElite Mężczyźni77M 7700:20:142021-03-27 13:19:1200:25:2900:56:41+00:20:5911:205,3
88SZAŁKOWSKA Agnieszka 207BYDGOSZCZElite Kobiety10K 1000:34:572021-03-27 13:33:5500:39:1801:23:25+00:47:4316:413,6
89SIERPIŃSKA Monika 166Obstacle Center TeamJÓZEFÓWElite Kobiety11K 1100:32:112021-03-27 13:31:0900:46:0401:30:16+00:54:3418:033,3
90KOCHANEK Paweł 124Kontener Formy | Intel RunnersDĘBOGÓZEElite Mężczyźni78M 7800:28:462021-03-27 13:27:4400:31:0902:27:33+01:51:5129:302,0
Niesklasyfikowani
DQŁOTOCKI Rafał 10STGSZCZECINTRZCIANKAElite MężczyźniDQ2021-03-27 12:59:0200:21:35 DQ00:45:44 DQ DQ00:59:56.05 DQ DQ0:0010,0
DQMARKOWSKI Fabian 130MS-FIT STUDIOGARZYNElite MężczyźniDQ2021-03-27 13:27:4200:21:07 DQ00:43:14 DQ01:07:34 DQ01:29:27.10 DQ DQ0:006,7
DNCRYBAK Paulina 164WARSZAWAElite Kobiety00:32:102021-03-27 13:31:0800:32:5501:15:5901:28:31.4502:00:42.000:006,8
DNCBARAŃSKI Radosław 51OCR MaltaMSIDAElite Mężczyźni00:11:212021-03-27 13:10:1900:19:5400:50:1501:20:1001:41:53.9001:53:15.850:005,9
DNCMISSALA Magdalena 159Power TrainingSTARE BABICEElite Kobiety00:32:092021-03-27 13:31:0700:21:4000:46:3101:14:4001:44:56.7002:17:06.550:005,7
DNCDACIO Mirek 13JUSZKOWOElite Mężczyźni00:00:052021-03-27 12:59:0300:23:3000:50:3201:20:0401:48:46.7501:48:51.800:005,5
DNCKUNCEWICZ Szymon 112CrossEliteTCZEWElite Mężczyźni00:28:442021-03-27 13:27:4200:25:1000:51:5501:24:0601:54:43.6502:23:28.050:005,2
DNCGAŁUSZYŃSKA Katarzyna 151Active FlowGDYNIAElite Kobiety00:32:092021-03-27 13:31:0700:28:0201:00:4701:33:2201:57:54.2002:30:03.750:005,1
DNCBŁAŻKIEWICZ Dawid 135BESTIE OCR LEGIONOWOElite Mężczyźni00:28:442021-03-27 13:27:4200:24:1800:54:4401:25:0701:58:01.3002:26:46.200:005,1
DNCKOWALSKI Bartosz 126Positive Freaks TeamGRUDZIĄDZElite Mężczyźni00:24:592021-03-27 13:23:5700:24:5900:55:2401:26:0801:58:31.5002:23:30.700:005,1
DNCPAWLISIAK Paweł 133BBL PoliceElite Mężczyźni00:28:432021-03-27 13:27:4100:18:5200:39:0001:01:0301:58:44.1002:27:27.900:005,1
DNCKOWALSKI Mariusz 102OCR Team Zielona GóraZIELONA GÓRAElite Mężczyźni00:24:572021-03-27 13:23:5500:24:5200:53:2001:23:1702:01:42.8502:26:40.600:004,9
DNCZALEJASZ Paulina 156xRunnersGDAŃSKElite Kobiety00:32:102021-03-27 13:31:0800:26:0100:58:4601:31:3402:05:05.5502:37:15.650:004,8
DNCKUZNICKI Pawel 94WARSZAWAElite Mężczyźni00:20:152021-03-27 13:19:1300:28:4900:59:1101:33:0402:06:21.9002:26:37.350:004,7
DNCNAJDEREK Michał 27CHODZIEŻElite Mężczyźni00:04:402021-03-27 13:03:3800:30:2301:03:2201:33:3502:07:33.8002:12:14.150:004,7
DNCFÓRMAN Daniel 30CHODZIEŻElite Mężczyźni00:04:402021-03-27 13:03:3800:30:2201:03:2201:33:3602:07:34.4502:12:15.000:004,7
DNCSZCZYGLAK Mariusz 2CrossEliteTCZEWElite Mężczyźni00:00:042021-03-27 12:59:0200:32:4101:05:3401:39:4202:08:20.6002:08:24.900:004,7
DNCWEIS Michał 116Obstacle Center TeamŚREMElite Mężczyźni00:28:452021-03-27 13:27:4300:27:0101:06:5101:41:0702:09:42.9002:38:28.500:004,6
DNCPŁAŻALSKI Przemysław 29Positive Freaks TeamBROJCEElite Mężczyźni00:04:412021-03-27 13:03:3900:29:3201:01:4801:36:4802:09:47.3502:14:28.450:004,6
DNCPILAWSKI Ryszard 20WOLF TEAMCZARNKÓWElite Mężczyźni00:04:402021-03-27 13:03:3800:27:2400:59:3901:33:0002:11:17.4002:15:57.950:004,6
DNCJANISZEWSKI Grzegorz 63WARSZAWAElite Mężczyźni00:15:352021-03-27 13:14:3300:26:0700:57:2401:29:4802:12:24.1002:27:59.100:004,5
DNCSZCZECH Szymon 64WOLF TEAMŁUGI UJSKIEElite Mężczyźni00:15:352021-03-27 13:14:3300:32:0301:06:2001:42:0802:12:40.7502:28:16.650:004,5
DNCMANGONI Francesco 106OCR SQUAD FRIULI VENEZIA GIULIANAPOLIElite Mężczyźni00:24:572021-03-27 13:23:5500:31:0601:05:5201:42:2102:14:34.4502:39:32.400:004,5
DNCŁUCZAK Łukasz 117xRunnersGDAŃSKElite Mężczyźni00:32:102021-03-27 13:31:0800:25:0701:01:3001:39:4102:15:14.7002:47:24.700:004,4
DNCLATOPOLSKI Piotr 97Crossfit Team SuszKWIDZYNElite Mężczyźni00:20:142021-03-27 13:19:1200:29:5701:04:1401:45:1402:16:32.8002:36:47.500:004,4
DNCBERNACKA Katarzyna 175WOLF TEAMROMANOWO DOLNEElite Kobiety00:34:562021-03-27 13:33:5400:31:0001:03:5501:36:3402:17:30.2002:52:26.500:004,4
DNCSTĘPIEŃ Paulina 184WARSZAWAElite Kobiety00:34:572021-03-27 13:33:5500:38:0401:12:3201:51:4302:22:55.2502:57:52.950:004,2
DNCMISZEWSKI Grzegorz 120xRunnersGDAŃSKElite Mężczyźni00:28:442021-03-27 13:27:4200:28:4801:06:1101:49:0702:23:33.3002:52:18.100:004,2
DNCBOIŃSKA Agnieszka 155WOLF TEAMPIŁAElite Kobiety00:32:102021-03-27 13:31:0800:36:1201:15:3801:54:4102:26:51.5002:59:01.700:004,1
DNCŁAWNICZAK Justyna 157ZŁOTÓWElite Kobiety00:32:102021-03-27 13:31:0800:29:4201:12:3201:54:3002:26:52.7502:59:02.850:004,1
DNCSZCZEPEK Michał 91Obstacle Center TeamDĘBE WIELKIEElite Mężczyźni00:20:142021-03-27 13:19:1200:35:1701:18:3101:58:1502:29:37.2502:49:51.950:004,0
DNCKACZOR Paulina 158GDYNIAElite Kobiety00:37:342021-03-27 13:36:3200:37:4801:19:2902:03:0402:31:41.1503:09:15.700:004,0
DNCCUDNIK Sebastian 88Obstacle Center TeamDĘBE WIELKIEElite Mężczyźni00:20:142021-03-27 13:19:1200:36:5001:17:1701:54:1802:32:20.2002:52:34.600:003,9
DNCJAŁOCHA Sylwia 205Lemon TeamKRAKÓWElite Kobiety00:34:562021-03-27 13:33:5400:38:2101:14:0601:53:5302:34:12.3503:09:09.100:003,9
DNCMAREK Anna 185EichhörnchenSZCZECINElite Kobiety00:34:562021-03-27 13:33:5400:30:1101:14:5201:54:3802:34:14.6503:09:10.950:003,9
DNCSERAFIN Mariusz 32WITNICAElite Mężczyźni00:04:402021-03-27 13:03:3800:33:3601:15:0902:00:2902:35:44.0002:40:24.900:003,9
DNCŁUŃSKI Maciej 83WOLF TEAMZŁOTÓWElite Mężczyźni00:20:152021-03-27 13:19:1300:33:4801:09:4301:55:0402:38:48.1502:59:03.200:003,8
DNCGAŁUSZYŃSKI Łukasz 78Active FlowGDYNIAElite Mężczyźni00:28:462021-03-27 13:27:4400:34:3701:14:0601:58:2202:39:36.3503:08:23.250:003,8
DNCKAMIŃSKA Justyna 181Dynamic Strong GnieznoGNIEZNOElite Kobiety00:34:582021-03-27 13:33:5600:49:0401:41:3502:17:5002:43:13.0503:18:11.050:003,7
DNCALAMENCIAK Angelika 178Dynamic Strong GnieznoGNIEZNOElite Kobiety00:34:572021-03-27 13:33:5500:49:0201:41:3502:17:5202:43:15.6003:18:13.400:003,7
DNCTUPACZEWSKI Piotr 85Obstacle Center TeamWARSZAWAElite Mężczyźni00:20:152021-03-27 13:19:1300:37:3501:28:0502:13:1702:45:22.8003:05:38.350:003,6
DNCGAŃKO Karolina 162Obstacle Center TeamDĘBE WIELKIEElite Kobiety00:32:112021-03-27 13:31:0900:42:3201:31:5702:14:2402:49:29.3003:21:41.250:003,5
DNCKURPIOS Milena 161Obstacle Center TeamWARSZAWAElite Kobiety00:32:122021-03-27 13:31:1000:42:2901:31:2402:14:2002:49:29.4503:21:41.650:003,5
DNCŁYSZKIEWICZ Roger 87Obstacle Center TeamPRUSZKÓWElite Mężczyźni00:20:162021-03-27 13:19:1400:45:0801:30:3802:22:3902:59:48.0503:20:04.050:003,3
DNCSTACHYRA Rafal 119ŁĘCZNAElite Mężczyźni00:28:432021-03-27 13:27:4100:28:4301:17:0301:52:05  
DNCMACIEJEWSKI Łukasz 92RUDA ŚLĄSKAElite Mężczyźni00:20:132021-03-27 13:19:1100:23:1200:48:57  
DNCRACZYŃSKA Anna 183Baltic SealsSŁUPSKElite Kobiety00:34:572021-03-27 13:33:5500:28:0601:01:04  
DNCLIMANOWSKA Olga 153Obstacle Center TeamWARSZAWAElite Kobiety00:34:582021-03-27 13:33:5600:31:2901:06:16  
DNCŁOBOCKI Andrzej 56Positive Freaks TeamJEŻEWOElite Mężczyźni00:11:222021-03-27 13:10:2000:30:3101:09:32  
DNCJULIKOWSKI Karol 90Power TrainingPIASECZNOElite Mężczyźni00:20:132021-03-27 13:19:1100:32:0501:10:07  
DNCBOREK Marcin 134MASZEWOElite Mężczyźni00:20:142021-03-27 13:19:1200:32:5501:13:03  
DNCŁĘPICKI Mateusz 54Lemon TeamKRAKÓWElite Mężczyźni00:11:222021-03-27 13:10:2000:34:1001:14:35  
DNCBARTŁOMIEJCZYK Sylwia 169Socios SilesiaGLIWICEElite Kobiety00:32:112021-03-27 13:31:0900:39:5901:18:57  
DNCBARAN Konrad 123Brygiery OCRSKIERNIEWICEElite Mężczyźni00:28:442021-03-27 13:27:4200:36:4101:22:59  
DNCNOWAK Paweł 53Baltic SealsSŁUPSKElite Mężczyźni00:11:232021-03-27 13:10:2100:43:1901:25:40  
DNCGAWRON Monika 177ŁÓDŹElite Kobiety00:34:562021-03-27 13:33:5400:42:3701:26:49  
DNCKWIATKOWSKA Daria 176Brygiery OCRŁÓDŹElite Kobiety00:34:562021-03-27 13:33:5400:42:4901:26:51  
DNCMACIAK Grzegorz 74WARSZAWAElite Mężczyźni00:20:162021-03-27 13:19:1400:42:4801:28:44  
DNCREDZIK Angelina 182Dynamic Strong GnieznoGNIEZNOElite Kobiety00:34:582021-03-27 13:33:5600:50:1201:44:30  
DNCDĄDELEWSKA Joanna 180Piękni i BestieMALBORKElite Kobiety00:34:572021-03-27 13:33:5500:51:2501:52:52  
DNCDĄDELEWSKA Oliwia 179MALBORKElite Kobiety00:34:562021-03-27 13:33:5400:50:3001:52:53  
DNCŻUCHOWSKA Oliwia 187MALBORKElite Kobiety00:34:562021-03-27 13:33:5400:51:2601:52:53  
DNCPILSAK Agnieszka 171LUBLINElite Kobiety00:34:562021-03-27 13:33:5400:58:0901:55:50  
DNCWOJTASIK Marta 170BERLINElite Kobiety00:34:552021-03-27 13:33:5300:58:0801:55:52  
DNCBOREK Marcin 134MASZEWOElite Mężczyźni00:00:00  
DNCŻUCHOWSKA Oliwia 187MALBORKElite Kobiety00:00:00  
Znaleziono 156 wynik(ów)