Organizator : | OCR Events |
Data : | 2021-03-27 |
Miejsce : | Gdynia |
Dystans : | 10 km |
Zgłoszonych : | 170 |
Wystartowało : | 156 |
Nie ukończyło : | 26 |
Ukończyło : | 130 |
Na trasie : | 4 |
Klasyfikacje wg kategorii:
Wszyscy | Elite Kobiety | Elite Mężczyźni | Drużynowa Elite Kobiety | Drużynowa Elite Mężczyźni | Masters 40+ K | Masters 40+ M
Klasyfikacja wg
czasu netto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Czas startu | Moment startu | 2.5km | 5km | 7.5km |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Niesklasyfikowani | |||||||||||
DNC | ŻUCHOWSKA Oliwia | 187 | MALBORK | Elite Kobiety | 00:00:00 | ||||||
DNC | BOREK Marcin | 134 | MASZEWO | Elite Mężczyźni | 00:00:00 | ||||||
3 | OLICHOWSKI Mateusz | 5 | WOLF TEAM | NAKIELNO 39 | Elite Mężczyźni | 00:00:03 | 2021-03-27 12:59:01 | 00:18:45 | 00:39:11 | 01:01:04 | |
4 | SZCZUKA Leszek | 17 | BRANICE | Elite Mężczyźni | 00:00:03 | 2021-03-27 12:59:01 | 00:27:13 | 00:56:26 | 01:30:34 | ||
5 | KARBOWSKI Sławomir | 6 | Nextream vikings run | TORUŃ | Elite Mężczyźni | 00:00:04 | 2021-03-27 12:59:02 | 00:21:12 | 00:43:58 | 01:10:47 | |
6 | RYBICKI Marcin | 8 | OLSZTYNEK | Elite Mężczyźni | 00:00:04 | 2021-03-27 12:59:02 | 00:29:45 | 01:02:12 | 01:40:43 | ||
7 | KROPIDŁOWSKI Grzegorz | 9 | WOLF TEAM | ŁĘCZYN DOLNY | Elite Mężczyźni | 00:00:04 | 2021-03-27 12:59:02 | 00:21:32 | 00:43:36 | 01:08:33 | |
8 | GRZEGORZYCA Damian | 11 | OCR BANINO | Elite Mężczyźni | 00:00:04 | 2021-03-27 12:59:02 | 00:21:47 | 00:46:00 | 01:16:35 | ||
9 | KOCZOROWSKI Paweł | 15 | Baltic Seals | USTKA | Elite Mężczyźni | 00:00:04 | 2021-03-27 12:59:02 | 00:26:17 | 00:56:44 | 01:29:38 | |
10 | SADOWSKI Michał | 16 | Power Training | WARSZAWA | Elite Mężczyźni | 00:00:04 | 2021-03-27 12:59:02 | 00:23:11 | 00:46:38 | 01:16:04 | |
11 | JESKA Tomasz | 18 | Dirty Sparrows | ŁUKOWO | Elite Mężczyźni | 00:00:04 | 2021-03-27 12:59:02 | 00:31:19 | 01:05:08 | 01:38:10 | |
DNC | SZCZYGLAK Mariusz | 2 | CrossElite | TCZEW | Elite Mężczyźni | 00:00:04 | 2021-03-27 12:59:02 | 00:32:41 | 01:05:34 | 01:39:42 | |
DNC | DACIO Mirek | 13 | JUSZKOWO | Elite Mężczyźni | 00:00:05 | 2021-03-27 12:59:03 | 00:23:30 | 00:50:32 | 01:20:04 | ||
14 | OBRĘBSKI Patryk | 19 | Rajsport Active | PŁOCK | Elite Mężczyźni | 00:04:39 | 2021-03-27 13:03:37 | 00:19:31 | 00:39:35 | 01:02:33 | |
15 | DOBRZYŃSKI Tomasz | 21 | xRunners | GDYNIA | Elite Mężczyźni | 00:04:40 | 2021-03-27 13:03:38 | 00:21:04 | 00:41:23 | 01:07:38 | |
16 | ZALEJASZ Sylwester | 22 | xRunners | GDAŃSK | Elite Mężczyźni | 00:04:40 | 2021-03-27 13:03:38 | 00:21:19 | 00:41:52 | 01:07:00 | |
17 | KURTA Rafał | 23 | xRunners | SIERPC | Elite Mężczyźni | 00:04:40 | 2021-03-27 13:03:38 | 00:19:50 | 00:44:21 | 01:10:25 | |
18 | WAŁDOWSKI Dominik | 25 | xRunners | GDAŃSK | Elite Mężczyźni | 00:04:40 | 2021-03-27 13:03:38 | 00:20:04 | 00:39:33 | 01:02:42 | |
19 | ŚWIERSZCZ Paweł | 26 | LEGNICA | Elite Mężczyźni | 00:04:40 | 2021-03-27 13:03:38 | 00:23:10 | 00:48:22 | 01:17:07 | ||
20 | STEC Jakub | 28 | Best Beasts | NIEWIEROWO 6E | Elite Mężczyźni | 00:04:40 | 2021-03-27 13:03:38 | 00:19:29 | 00:39:47 | 01:03:52 | |
21 | HANUSIAK Leszek | 31 | Koniu Squad | KRAKÓW | Elite Mężczyźni | 00:04:40 | 2021-03-27 13:03:38 | 00:25:49 | 01:02:19 | 01:39:31 | |
22 | WERYK Mateusz | 35 | Biegun OCR Team | GDAŃSK | Elite Mężczyźni | 00:04:40 | 2021-03-27 13:03:38 | 00:21:09 | 00:45:08 | 01:10:54 | |
DNC | FÓRMAN Daniel | 30 | CHODZIEŻ | Elite Mężczyźni | 00:04:40 | 2021-03-27 13:03:38 | 00:30:22 | 01:03:22 | 01:33:36 | ||
DNC | PILAWSKI Ryszard | 20 | WOLF TEAM | CZARNKÓW | Elite Mężczyźni | 00:04:40 | 2021-03-27 13:03:38 | 00:27:24 | 00:59:39 | 01:33:00 | |
DNC | NAJDEREK Michał | 27 | CHODZIEŻ | Elite Mężczyźni | 00:04:40 | 2021-03-27 13:03:38 | 00:30:23 | 01:03:22 | 01:33:35 | ||
Przekroczony limit czasu: 02:30:00 | |||||||||||
DNC | SERAFIN Mariusz | 32 | WITNICA | Elite Mężczyźni | 00:04:40 | 2021-03-27 13:03:38 | 00:33:36 | 01:15:09 | 02:00:29 | ||
DNC | PŁAŻALSKI Przemysław | 29 | Positive Freaks Team | BROJCE | Elite Mężczyźni | 00:04:41 | 2021-03-27 13:03:39 | 00:29:32 | 01:01:48 | 01:36:48 | |
28 | . . | 131 | 00:04:42 | 2021-03-27 13:03:40 | 00:31:14 | 01:04:13 | 01:41:00 | ||||
29 | TRAPKOWSKI Przemysław | 46 | xRunners | GDAŃSK | Elite Mężczyźni | 00:11:21 | 2021-03-27 13:10:19 | 00:19:26 | 00:39:03 | 01:02:30 | |
30 | KOŁAKOWSKI Krzysztof | 50 | CIECHANÓW | Elite Mężczyźni | 00:11:21 | 2021-03-27 13:10:19 | 00:20:18 | 00:41:56 | 01:05:24 | ||
31 | GAWLAK Damian | 57 | Obstacle Center Team | WARSZAWA | Elite Mężczyźni | 00:11:21 | 2021-03-27 13:10:19 | 00:21:46 | 00:48:39 | 01:15:05 | |
DNC | BARAŃSKI Radosław | 51 | OCR Malta | MSIDA | Elite Mężczyźni | 00:11:21 | 2021-03-27 13:10:19 | 00:19:54 | 00:50:15 | 01:20:10 | |
33 | WIECZOREK Mateusz | 44 | xRunners | GDAŃSK | Elite Mężczyźni | 00:11:22 | 2021-03-27 13:10:20 | 00:25:57 | 00:53:02 | 01:26:32 | |
34 | JAGODZIŃSKI Damian | 45 | xRunners | GDAŃSK | Elite Mężczyźni | 00:11:22 | 2021-03-27 13:10:20 | 00:26:16 | 00:54:53 | 01:26:31 | |
35 | DALKIEWICZ Dariusz | 55 | Crossfit Team Susz | SUSZ | Elite Mężczyźni | 00:11:22 | 2021-03-27 13:10:20 | 00:25:53 | 00:52:22 | 01:24:23 | |
DNC | ŁĘPICKI Mateusz | 54 | Lemon Team | KRAKÓW | Elite Mężczyźni | 00:11:22 | 2021-03-27 13:10:20 | 00:34:10 | 01:14:35 | ||
DNC | ŁOBOCKI Andrzej | 56 | Positive Freaks Team | JEŻEWO | Elite Mężczyźni | 00:11:22 | 2021-03-27 13:10:20 | 00:30:31 | 01:09:32 | ||
38 | PONTUS Piotr | 40 | OSPRO OCR | WARSZAWA | Elite Mężczyźni | 00:11:23 | 2021-03-27 13:10:21 | 00:27:05 | 00:57:21 | 01:40:37 | |
39 | BŁASZCZYK Brunon | 201 | BorsukCrew | WARSZAWA | Elite Mężczyźni | 00:11:23 | 2021-03-27 13:10:21 | 00:30:17 | 01:02:15 | 01:40:37 | |
40 | TADZIK Tomasz | 47 | LESZNO | Elite Mężczyźni | 00:11:23 | 2021-03-27 13:10:21 | 00:30:18 | 01:02:16 | 01:40:40 | ||
DNC | NOWAK Paweł | 53 | Baltic Seals | SŁUPSK | Elite Mężczyźni | 00:11:23 | 2021-03-27 13:10:21 | 00:43:19 | 01:25:40 | ||
42 | KUCHARSKI Łukasz | 42 | BigYellowFoot Adventure Team | GDYNIA | Elite Mężczyźni | 00:11:24 | 2021-03-27 13:10:22 | 00:22:55 | 00:45:43 | 01:13:30 | |
43 | STOKOWSKI Dariusz | 67 | RUNMAGEDDON | CIECHANÓW | Elite Mężczyźni | 00:15:35 | 2021-03-27 13:14:33 | 00:19:32 | 00:38:54 | 01:00:58 | |
44 | WITKA Patryk | 68 | Mad Runners | NOWA RUDA | Elite Mężczyźni | 00:15:35 | 2021-03-27 13:14:33 | 00:23:46 | 00:50:45 | 01:22:35 | |
45 | IDCZAK Piotr | 69 | Dirty Sparrows | SULĘCINEK | Elite Mężczyźni | 00:15:35 | 2021-03-27 13:14:33 | 00:20:51 | 00:43:47 | 01:09:22 | |
46 | BĄK Daniel | 71 | Biegun OCR Team | GDAŃSK | Elite Mężczyźni | 00:15:35 | 2021-03-27 13:14:33 | 00:17:54 | 00:36:35 | 00:56:49 | |
47 | FORMELA Piotr | 73 | Biegun OCR Team | GDAŃSK | Elite Mężczyźni | 00:15:35 | 2021-03-27 13:14:33 | 00:19:22 | 00:38:13 | 01:01:18 | |
48 | KALWAS Mateusz | 137 | Rajsport Active | MAŃSKOWO | Elite Mężczyźni | 00:15:35 | 2021-03-27 13:14:33 | 00:19:10 | 00:38:45 | 01:01:21 | |
DNC | JANISZEWSKI Grzegorz | 63 | WARSZAWA | Elite Mężczyźni | 00:15:35 | 2021-03-27 13:14:33 | 00:26:07 | 00:57:24 | 01:29:48 | ||
DNC | SZCZECH Szymon | 64 | WOLF TEAM | ŁUGI UJSKIE | Elite Mężczyźni | 00:15:35 | 2021-03-27 13:14:33 | 00:32:03 | 01:06:20 | 01:42:08 | |
51 | GRYŻEWSKI Karol | 59 | Obstacle Center Team | KIEŁPIN | Elite Mężczyźni | 00:15:36 | 2021-03-27 13:14:34 | 00:29:55 | 01:04:33 | 01:45:52 | |
52 | GAŃKO Mateusz | 60 | Obstacle Center Team | DĘBE WIELKIE | Elite Mężczyźni | 00:15:36 | 2021-03-27 13:14:34 | 00:37:42 | 01:18:20 | 01:58:56 | |
53 | ZIMIŃSKI Paweł | 70 | WOLF TEAM | RAJGRÓD | Elite Mężczyźni | 00:15:36 | 2021-03-27 13:14:34 | 00:26:22 | 00:58:09 | 01:33:14 | |
54 | KASPRZAK Sebastian | 58 | Obstacle Center Team | WARSZAWA | Elite Mężczyźni | 00:15:37 | 2021-03-27 13:14:35 | 00:26:53 | 00:55:38 | 01:33:35 | |
55 | STAMATEL Sebastian | 72 | RUDA ŚLĄSKA | Elite Mężczyźni | 00:15:37 | 2021-03-27 13:14:35 | 00:22:48 | 00:49:42 | 01:18:52 | ||
56 | BURAS Radosław | 138 | Elite Mężczyźni | 00:20:13 | 2021-03-27 13:19:11 | 00:20:04 | 00:39:57 | 01:02:11 | |||
57 | MALCZEWSKI Tomasz | 80 | Rajsport Active | RĄBIEŃ | Elite Mężczyźni | 00:20:13 | 2021-03-27 13:19:11 | 00:24:10 | 00:51:46 | 01:24:27 | |
58 | MALCZEWSKI Daniel | 81 | Rajsport Active | RĄBIEŃ | Elite Mężczyźni | 00:20:13 | 2021-03-27 13:19:11 | 00:22:26 | 00:50:58 | 01:24:27 | |
59 | PAŁDYNA Mateusz | 82 | xRunners | WYDMINY | Elite Mężczyźni | 00:20:13 | 2021-03-27 13:19:11 | 00:19:37 | 00:39:14 | 01:02:04 | |
60 | PISKAŁA Daniel | 84 | Power Training | Elite Mężczyźni | 00:20:13 | 2021-03-27 13:19:11 | 00:20:55 | 00:43:47 | 01:08:29 | ||
61 | JANUSZEWSKI Bartosz | 86 | Obstacle Center Team | WARSZAWA | Elite Mężczyźni | 00:20:13 | 2021-03-27 13:19:11 | 00:18:11 | 00:35:42 | 00:55:26 | |
62 | PUSTOŁA Maksymilian | 89 | Obstacle Center Team | CHROŚLA | Elite Mężczyźni | 00:20:13 | 2021-03-27 13:19:11 | 00:23:51 | 00:49:10 | 01:20:08 | |
DNC | JULIKOWSKI Karol | 90 | Power Training | PIASECZNO | Elite Mężczyźni | 00:20:13 | 2021-03-27 13:19:11 | 00:32:05 | 01:10:07 | ||
DNC | MACIEJEWSKI Łukasz | 92 | RUDA ŚLĄSKA | Elite Mężczyźni | 00:20:13 | 2021-03-27 13:19:11 | 00:23:12 | 00:48:57 | |||
65 | FORNALSKI Ireneusz | 95 | Obstacle Center Team | SOCHACZEW | Elite Mężczyźni | 00:20:14 | 2021-03-27 13:19:12 | 00:25:29 | 00:56:41 | ||
66 | DUKIEWICZ Dariusz | 76 | WOLF TEAM | PIŁA | Elite Mężczyźni | 00:20:14 | 2021-03-27 13:19:12 | 00:25:32 | 00:55:23 | 01:29:36 | |
DNC | LATOPOLSKI Piotr | 97 | Crossfit Team Susz | KWIDZYN | Elite Mężczyźni | 00:20:14 | 2021-03-27 13:19:12 | 00:29:57 | 01:04:14 | 01:45:14 | |
DNC | CUDNIK Sebastian | 88 | Obstacle Center Team | DĘBE WIELKIE | Elite Mężczyźni | 00:20:14 | 2021-03-27 13:19:12 | 00:36:50 | 01:17:17 | 01:54:18 | |
DNC | SZCZEPEK Michał | 91 | Obstacle Center Team | DĘBE WIELKIE | Elite Mężczyźni | 00:20:14 | 2021-03-27 13:19:12 | 00:35:17 | 01:18:31 | 01:58:15 | |
DNC | BOREK Marcin | 134 | MASZEWO | Elite Mężczyźni | 00:20:14 | 2021-03-27 13:19:12 | 00:32:55 | 01:13:03 | |||
DNC | KUZNICKI Pawel | 94 | WARSZAWA | Elite Mężczyźni | 00:20:15 | 2021-03-27 13:19:13 | 00:28:49 | 00:59:11 | 01:33:04 | ||
DNC | ŁUŃSKI Maciej | 83 | WOLF TEAM | ZŁOTÓW | Elite Mężczyźni | 00:20:15 | 2021-03-27 13:19:13 | 00:33:48 | 01:09:43 | 01:55:04 | |
DNC | TUPACZEWSKI Piotr | 85 | Obstacle Center Team | WARSZAWA | Elite Mężczyźni | 00:20:15 | 2021-03-27 13:19:13 | 00:37:35 | 01:28:05 | 02:13:17 | |
74 | N Dariusz | 98 | Dynamic Strong Gniezno | Elite Mężczyźni | 00:20:16 | 2021-03-27 13:19:14 | 00:31:06 | 01:12:39 | 01:49:43 | ||
DNC | MACIAK Grzegorz | 74 | WARSZAWA | Elite Mężczyźni | 00:20:16 | 2021-03-27 13:19:14 | 00:42:48 | 01:28:44 | |||
DNC | ŁYSZKIEWICZ Roger | 87 | Obstacle Center Team | PRUSZKÓW | Elite Mężczyźni | 00:20:16 | 2021-03-27 13:19:14 | 00:45:08 | 01:30:38 | 02:22:39 | |
77 | LIUTKUS Dainius | 108 | OCR Baltic Warriors | PILIUONA | Elite Mężczyźni | 00:24:57 | 2021-03-27 13:23:55 | 00:16:55 | 00:34:07 | 00:54:28 | |
78 | KĄKOL Kacper | 109 | Biegun OCR Team | GDYNIA | Elite Mężczyźni | 00:24:57 | 2021-03-27 13:23:55 | 00:17:03 | 00:34:22 | 00:54:57 | |
79 | SIMUTIS Gediminas | 110 | OCR Baltic Warriors | KLAIPEDA | Elite Mężczyźni | 00:24:57 | 2021-03-27 13:23:55 | 00:16:55 | 00:34:11 | 00:54:42 | |
DNC | KOWALSKI Mariusz | 102 | OCR Team Zielona Góra | ZIELONA GÓRA | Elite Mężczyźni | 00:24:57 | 2021-03-27 13:23:55 | 00:24:52 | 00:53:20 | 01:23:17 | |
DNC | MANGONI Francesco | 106 | OCR SQUAD FRIULI VENEZIA GIULIA | NAPOLI | Elite Mężczyźni | 00:24:57 | 2021-03-27 13:23:55 | 00:31:06 | 01:05:52 | 01:42:21 | |
82 | PERKOWSKI Paweł | 99 | Power Training | WARSZAWA | Elite Mężczyźni | 00:24:58 | 2021-03-27 13:23:56 | 00:25:44 | 00:56:15 | 01:30:35 | |
83 | GOLDA Michał | 105 | Mad Runners | MIŁOSZYCE | Elite Mężczyźni | 00:24:58 | 2021-03-27 13:23:56 | 00:23:19 | 00:47:51 | 01:15:27 | |
84 | NOWICKI Marcin | 107 | WOLF TEAM | CHODZIEŻ | Elite Mężczyźni | 00:24:58 | 2021-03-27 13:23:56 | 00:21:19 | 00:49:09 | 01:19:21 | |
85 | PUZDROWSKI Jarek | 114 | Biegun OCR Team | GDYNIA | Elite Mężczyźni | 00:24:58 | 2021-03-27 13:23:56 | 00:22:18 | 00:44:33 | 01:11:33 | |
86 | KULAGA Peter | 100 | Dragon Runners | KRAKOW | Elite Mężczyźni | 00:24:59 | 2021-03-27 13:23:57 | 00:30:34 | 01:06:44 | 01:39:13 | |
87 | PLUCIŃSKI Jakub | 101 | Dragon Runners | KRAKÓW | Elite Mężczyźni | 00:24:59 | 2021-03-27 13:23:57 | 00:30:29 | 01:06:43 | 01:38:59 | |
88 | SIROCKI Dawid | 113 | Biegun OCR Team | GDYNIA | Elite Mężczyźni | 00:24:59 | 2021-03-27 13:23:57 | 00:22:33 | 00:46:04 | 01:14:29 | |
DNC | KOWALSKI Bartosz | 126 | Positive Freaks Team | GRUDZIĄDZ | Elite Mężczyźni | 00:24:59 | 2021-03-27 13:23:57 | 00:24:59 | 00:55:24 | 01:26:08 | |
90 | ZIELIŃSKI Bartosz | 209 | Dynamic Strong Gniezno | GNIEZNO | Elite Mężczyźni | 00:28:43 | 2021-03-27 13:27:41 | 00:23:24 | 00:49:20 | 01:17:19 | |
91 | CZAPRAN Marek | 118 | xRunners | GDANSK | Elite Mężczyźni | 00:28:43 | 2021-03-27 13:27:41 | 00:23:11 | 00:48:09 | 01:13:14 | |
92 | BRZESKI Robert | 128 | CrossElite | 83-110 | Elite Mężczyźni | 00:28:43 | 2021-03-27 13:27:41 | 00:21:16 | 00:43:38 | 01:08:44 | |
DNC | STACHYRA Rafal | 119 | ŁĘCZNA | Elite Mężczyźni | 00:28:43 | 2021-03-27 13:27:41 | 00:28:43 | 01:17:03 | 01:52:05 | ||
DNC | PAWLISIAK Paweł | 133 | BBL Police | Elite Mężczyźni | 00:28:43 | 2021-03-27 13:27:41 | 00:18:52 | 00:39:00 | 01:01:03 | ||
95 | STROJNY Paweł | 52 | www.sprawdzonytrener.pl | KRAKÓW | Elite Mężczyźni | 00:28:43 | 2021-03-27 13:27:41 | 00:24:47 | 00:51:27 | 01:19:23 | |
96 | BAŁDYGA Miłosz | 122 | Biegun OCR Team | REDA | Elite Mężczyźni | 00:28:43 | 2021-03-27 13:27:41 | 00:18:48 | 00:37:21 | 00:59:32 | |
97 | JASTRZĘBSKI Sławomir | 136 | BESTIE OCR LEGIONOWO | Elite Mężczyźni | 00:28:44 | 2021-03-27 13:27:42 | 00:23:22 | 00:48:57 | 01:14:55 | ||
98 | LORYCH Krystian | 186 | Biegun OCR Team | Elite Mężczyźni | 00:28:44 | 2021-03-27 13:27:42 | 00:19:28 | 00:39:13 | 01:01:29 | ||
99 | DZIÓBEK Lech | 115 | Biegun OCR Team | GDAŃSK | Elite Mężczyźni | 00:28:44 | 2021-03-27 13:27:42 | 00:19:27 | 00:40:28 | 01:03:49 | |
100 | ŁAPACZ Tomasz | 127 | Power Training | WARSZAWA | Elite Mężczyźni | 00:28:44 | 2021-03-27 13:27:42 | 00:29:12 | 01:00:35 | 01:41:15 | |
101 | DROZD Dariusz | 111 | Eichhörnchen | SZCZECIN | Elite Mężczyźni | 00:28:44 | 2021-03-27 13:27:42 | 00:27:37 | 01:04:26 | 01:36:56 | |
102 | GAŁUSZYŃSKI Paweł | 4 | Active Flow | GDYNIA | Elite Mężczyźni | 00:28:44 | 2021-03-27 13:27:42 | 00:27:09 | 00:54:28 | 01:23:13 | |
DNC | BARAN Konrad | 123 | Brygiery OCR | SKIERNIEWICE | Elite Mężczyźni | 00:28:44 | 2021-03-27 13:27:42 | 00:36:41 | 01:22:59 | ||
DNC | KUNCEWICZ Szymon | 112 | CrossElite | TCZEW | Elite Mężczyźni | 00:28:44 | 2021-03-27 13:27:42 | 00:25:10 | 00:51:55 | 01:24:06 | |
DNC | MISZEWSKI Grzegorz | 120 | xRunners | GDAŃSK | Elite Mężczyźni | 00:28:44 | 2021-03-27 13:27:42 | 00:28:48 | 01:06:11 | 01:49:07 | |
DNC | BŁAŻKIEWICZ Dawid | 135 | BESTIE OCR LEGIONOWO | Elite Mężczyźni | 00:28:44 | 2021-03-27 13:27:42 | 00:24:18 | 00:54:44 | 01:25:07 | ||
107 | KOŁODZIEJEK Robert | 140 | Rajsport Active | Elite Mężczyźni | 00:28:45 | 2021-03-27 13:27:43 | 00:26:30 | 01:02:50 | 01:34:46 | ||
108 | ŁAWNICZAK Paweł | 139 | Rajsport Active | Elite Mężczyźni | 00:28:45 | 2021-03-27 13:27:43 | 00:25:29 | 00:51:20 | 01:19:35 | ||
109 | BARAN Dawid | 121 | Dzicy Ogrodnicy | SIEPRAW | Elite Mężczyźni | 00:28:45 | 2021-03-27 13:27:43 | 00:28:27 | 01:03:42 | 01:35:24 | |
110 | REDZIK Mateusz | 125 | Dynamic Strong Gniezno | GNIEZNO | Elite Mężczyźni | 00:28:45 | 2021-03-27 13:27:43 | 00:28:58 | 00:57:24 | 01:27:59 | |
111 | SZULWACH Czarek | 509 | Biegun OCR Team | Elite Mężczyźni | 00:28:45 | 2021-03-27 13:27:43 | 00:20:13 | 00:39:22 | 01:03:05 | ||
DNC | WEIS Michał | 116 | Obstacle Center Team | ŚREM | Elite Mężczyźni | 00:28:45 | 2021-03-27 13:27:43 | 00:27:01 | 01:06:51 | 01:41:07 | |
113 | JARZYNA Bartłomiej | 132 | OSPRO OCR | Elite Mężczyźni | 00:28:46 | 2021-03-27 13:27:44 | 00:29:08 | 01:05:57 | 01:43:40 | ||
114 | KOCHANEK Paweł | 124 | Kontener Formy | Intel Runners | DĘBOGÓZE | Elite Mężczyźni | 00:28:46 | 2021-03-27 13:27:44 | 00:31:09 | 02:27:33 | ||
DNC | GAŁUSZYŃSKI Łukasz | 78 | Active Flow | GDYNIA | Elite Mężczyźni | 00:28:46 | 2021-03-27 13:27:44 | 00:34:37 | 01:14:06 | 01:58:22 | |
116 | HUDASZEK Zbigniew | 129 | Dragon Runners | RUDNIK | Elite Mężczyźni | 00:28:59 | 2021-03-27 13:27:57 | 00:23:56 | 00:47:14 | 01:13:54 | |
117 | DASZKIEWICZ Małgorzata | 160 | Power Training | PŁOCK | Elite Kobiety | 00:32:09 | 2021-03-27 13:31:07 | 00:20:27 | 00:43:44 | 01:06:03 | |
DNC | GAŁUSZYŃSKA Katarzyna | 151 | Active Flow | GDYNIA | Elite Kobiety | 00:32:09 | 2021-03-27 13:31:07 | 00:28:02 | 01:00:47 | 01:33:22 | |
DNC | MISSALA Magdalena | 159 | Power Training | STARE BABICE | Elite Kobiety | 00:32:09 | 2021-03-27 13:31:07 | 00:21:40 | 00:46:31 | 01:14:40 | |
120 | KARCZMAR Kornelia | 167 | WF OCR Team Kostrzyn nad Odrą | KRZEŚNICA | Elite Kobiety | 00:32:10 | 2021-03-27 13:31:08 | 00:28:50 | 01:00:58 | 01:43:33 | |
DNC | BOIŃSKA Agnieszka | 155 | WOLF TEAM | PIŁA | Elite Kobiety | 00:32:10 | 2021-03-27 13:31:08 | 00:36:12 | 01:15:38 | 01:54:41 | |
DNC | ŁUCZAK Łukasz | 117 | xRunners | GDAŃSK | Elite Mężczyźni | 00:32:10 | 2021-03-27 13:31:08 | 00:25:07 | 01:01:30 | 01:39:41 | |
DNC | ZALEJASZ Paulina | 156 | xRunners | GDAŃSK | Elite Kobiety | 00:32:10 | 2021-03-27 13:31:08 | 00:26:01 | 00:58:46 | 01:31:34 | |
DNC | ŁAWNICZAK Justyna | 157 | ZŁOTÓW | Elite Kobiety | 00:32:10 | 2021-03-27 13:31:08 | 00:29:42 | 01:12:32 | 01:54:30 | ||
DNC | RYBAK Paulina | 164 | WARSZAWA | Elite Kobiety | 00:32:10 | 2021-03-27 13:31:08 | 00:32:55 | 01:15:59 | |||
126 | KOCHANEK Agata | 152 | Kontener Formy | Intel Runners | DĘBOGÓRZE | Elite Kobiety | 00:32:11 | 2021-03-27 13:31:09 | 00:35:42 | 01:18:43 | 01:56:21 | |
127 | RATAJCZAK Małgorzata | 154 | OCR Team Zielona Góra | ZIELONA GÓRA | Elite Kobiety | 00:32:11 | 2021-03-27 13:31:09 | 00:33:02 | 01:10:54 | 01:48:30 | |
128 | SIERPIŃSKA Monika | 166 | Obstacle Center Team | JÓZEFÓW | Elite Kobiety | 00:32:11 | 2021-03-27 13:31:09 | 00:46:04 | 01:30:16 | ||
129 | ŁUSZCZAK Anna | 168 | Lemon Team | KRAKÓW | Elite Kobiety | 00:32:11 | 2021-03-27 13:31:09 | 00:34:52 | 01:11:44 | 01:48:47 | |
DNC | GAŃKO Karolina | 162 | Obstacle Center Team | DĘBE WIELKIE | Elite Kobiety | 00:32:11 | 2021-03-27 13:31:09 | 00:42:32 | 01:31:57 | 02:14:24 | |
DNC | BARTŁOMIEJCZYK Sylwia | 169 | Socios Silesia | GLIWICE | Elite Kobiety | 00:32:11 | 2021-03-27 13:31:09 | 00:39:59 | 01:18:57 | ||
DNC | KURPIOS Milena | 161 | Obstacle Center Team | WARSZAWA | Elite Kobiety | 00:32:12 | 2021-03-27 13:31:10 | 00:42:29 | 01:31:24 | 02:14:20 | |
133 | WYSŁUCH Iza | 172 | Carbon Silesia Sport | RUDA ŚLĄSKA | Elite Kobiety | 00:34:55 | 2021-03-27 13:33:53 | 00:26:24 | 00:53:12 | 01:23:14 | |
134 | ŁOSIN Marta | 173 | Biegun OCR Team | GDYNIA | Elite Kobiety | 00:34:55 | 2021-03-27 13:33:53 | 00:20:47 | 00:40:59 | 01:03:14 | |
DNC | WOJTASIK Marta | 170 | BERLIN | Elite Kobiety | 00:34:55 | 2021-03-27 13:33:53 | 00:58:08 | 01:55:52 | |||
136 | TRZEBIATOWSKA Sylwia | 174 | xRunners | GDAŃSK | Elite Kobiety | 00:34:55 | 2021-03-27 13:33:53 | 00:27:13 | 00:54:28 | 01:24:02 | |
DNC | KWIATKOWSKA Daria | 176 | Brygiery OCR | ŁÓDŹ | Elite Kobiety | 00:34:56 | 2021-03-27 13:33:54 | 00:42:49 | 01:26:51 | ||
DNC | ŻUCHOWSKA Oliwia | 187 | MALBORK | Elite Kobiety | 00:34:56 | 2021-03-27 13:33:54 | 00:51:26 | 01:52:53 | |||
DNC | PILSAK Agnieszka | 171 | LUBLIN | Elite Kobiety | 00:34:56 | 2021-03-27 13:33:54 | 00:58:09 | 01:55:50 | |||
DNC | BERNACKA Katarzyna | 175 | WOLF TEAM | ROMANOWO DOLNE | Elite Kobiety | 00:34:56 | 2021-03-27 13:33:54 | 00:31:00 | 01:03:55 | 01:36:34 | |
DNC | GAWRON Monika | 177 | ŁÓDŹ | Elite Kobiety | 00:34:56 | 2021-03-27 13:33:54 | 00:42:37 | 01:26:49 | |||
DNC | DĄDELEWSKA Oliwia | 179 | MALBORK | Elite Kobiety | 00:34:56 | 2021-03-27 13:33:54 | 00:50:30 | 01:52:53 | |||
DNC | MAREK Anna | 185 | Eichhörnchen | SZCZECIN | Elite Kobiety | 00:34:56 | 2021-03-27 13:33:54 | 00:30:11 | 01:14:52 | 01:54:38 | |
DNC | JAŁOCHA Sylwia | 205 | Lemon Team | KRAKÓW | Elite Kobiety | 00:34:56 | 2021-03-27 13:33:54 | 00:38:21 | 01:14:06 | 01:53:53 | |
145 | MACIEJAK Anna | 43 | United Runners | Elite Kobiety | 00:34:57 | 2021-03-27 13:33:55 | 00:31:27 | 01:06:25 | 01:42:42 | ||
146 | SZAŁKOWSKA Agnieszka | 207 | BYDGOSZCZ | Elite Kobiety | 00:34:57 | 2021-03-27 13:33:55 | 00:39:18 | 01:23:25 | |||
DNC | DĄDELEWSKA Joanna | 180 | Piękni i Bestie | MALBORK | Elite Kobiety | 00:34:57 | 2021-03-27 13:33:55 | 00:51:25 | 01:52:52 | ||
DNC | ALAMENCIAK Angelika | 178 | Dynamic Strong Gniezno | GNIEZNO | Elite Kobiety | 00:34:57 | 2021-03-27 13:33:55 | 00:49:02 | 01:41:35 | 02:17:52 | |
DNC | RACZYŃSKA Anna | 183 | Baltic Seals | SŁUPSK | Elite Kobiety | 00:34:57 | 2021-03-27 13:33:55 | 00:28:06 | 01:01:04 | ||
DNC | STĘPIEŃ Paulina | 184 | WARSZAWA | Elite Kobiety | 00:34:57 | 2021-03-27 13:33:55 | 00:38:04 | 01:12:32 | 01:51:43 | ||
DNC | LIMANOWSKA Olga | 153 | Obstacle Center Team | WARSZAWA | Elite Kobiety | 00:34:58 | 2021-03-27 13:33:56 | 00:31:29 | 01:06:16 | ||
DNC | KAMIŃSKA Justyna | 181 | Dynamic Strong Gniezno | GNIEZNO | Elite Kobiety | 00:34:58 | 2021-03-27 13:33:56 | 00:49:04 | 01:41:35 | 02:17:50 | |
DNC | REDZIK Angelina | 182 | Dynamic Strong Gniezno | GNIEZNO | Elite Kobiety | 00:34:58 | 2021-03-27 13:33:56 | 00:50:12 | 01:44:30 | ||
DNC | KACZOR Paulina | 158 | GDYNIA | Elite Kobiety | 00:37:34 | 2021-03-27 13:36:32 | 00:37:48 | 01:19:29 | 02:03:04 | ||
DQ | MARKOWSKI Fabian | 130 | MS-FIT STUDIO | GARZYN | Elite Mężczyźni | DQ | 2021-03-27 13:27:42 | 00:21:07 DQ | 00:43:14 DQ | 01:07:34 DQ | |
DQ | ŁOTOCKI Rafał | 10 | STGSZCZECIN | TRZCIANKA | Elite Mężczyźni | DQ | 2021-03-27 12:59:02 | 00:21:35 DQ | 00:45:44 DQ | DQ |
Znaleziono 156 wynik(ów)