Organizator : | OCR Events |
Data : | 2021-07-03 |
Miejsce : | Gdynia |
Dystans : | 10 km |
Zgłoszonych : | 201 |
Wystartowało : | 172 |
Nie ukończyło : | 51 |
Ukończyło : | 121 |
Na trasie : | 0 |
Klasyfikacje wg kategorii:
Wszyscy | Elite Kobiet | Elite Kobiet Liga OCR Polska | Elite Mężczyzn | Elite Mężczyzn Liga OCR Polska | Drużynowa Elite Kobiet | Drużynowa Elite Kobiet Liga OCR Polska | Drużynowa Elite Mężczyzn | Drużynowa Elite Mężczyzn Liga OCR Polska | K13-17 | M13-17 | K18-24 | M18-24 | K25-29 | M25-29 | K30-34 | M30-34 | K35-39 | M35-39 | Masters 40+ K | Masters 40+ M | K40-44 | M40-44 | K45-49 | M45-49 | K50+ | M50+
Klasyfikacja wg
czasu netto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Moment startu | 2.5km | 5km |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | SERAFIŃSKI Maciej | 56 | RAJSPORT ACTIVE | KONIN | Elite Mężczyzn Liga OCR Polska | 2021-07-03 14:03:10 | 00:15:48 | 00:31:54 | |
2 | JANUSZEWSKI Bartosz | 136 | Obstacle Center Team | WARSZAWA | Elite Mężczyzn Liga OCR Polska | 2021-07-03 14:03:10 | 00:16:11 | 00:33:38 | |
3 | WOJTYSZYN Wojciech | 197 | Ex Team | NAMYSŁÓW | Elite Mężczyzn Liga OCR Polska | 2021-07-03 14:03:09 | 00:16:47 | 00:34:10 | |
Niesklasyfikowani | |||||||||
DNC | KĄKOL Kacper | 196 | Biegun OCR Team | GDYNIA | Elite Mężczyzn Liga OCR Polska | 2021-07-03 14:03:09 | 00:16:39 | 00:34:50 | |
5 | JACIÓW Paweł | 50 | WATAHA | PRZEMYŚL | Elite Mężczyzn Liga OCR Polska | 2021-07-03 14:03:10 | 00:16:35 | 00:35:49 | |
6 | SZULWACH Cezary | 222 | Biegun OCR Team | GDYNIA | Elite Mężczyzn Liga OCR Polska | 2021-07-03 14:03:11 | 00:17:47 | 00:35:52 | |
7 | STOKOWSKI Dariusz | 29 | RUNMAGEDDON | CIECHANÓW | Elite Mężczyzn Liga OCR Polska | 2021-07-03 14:03:09 | 00:17:42 | 00:36:46 | |
8 | BĄK Daniel | 223 | Biegun ocr team | GDAŃSK | Elite Mężczyzn Liga OCR Polska | 2021-07-03 14:03:09 | 00:17:56 | 00:37:35 | |
DNC | LORYCH Krystian | 138 | Biegun OCR Team | BORKOWO | Elite Mężczyzn Liga OCR Polska | 2021-07-03 14:11:09 | 00:17:35 | 00:37:38 | |
10 | TRAPKOWSKI Przemysław | 187 | xRunners | - | Elite Mężczyzn Liga OCR Polska | 2021-07-03 14:03:10 | 00:18:03 | 00:37:47 | |
11 | JÓZEFIAK Łukasz | 217 | Biegun OCR Team | PSZCZOLKI | Elite Mężczyzn Liga OCR Polska | 2021-07-03 14:19:47 | 00:18:11 | 00:37:58 | |
12 | WITEK Piotr | 357 | HUNTERS OCR TEAM | WOLA DĘBIŃSKA | Elite Mężczyzn | 2021-07-03 15:09:19 | 00:18:40 | 00:38:44 | |
DNC | FORMELA Piotr | 124 | Biegun OCR Team | Elite Mężczyzn Liga OCR Polska | 2021-07-03 14:03:10 | 00:17:59 | 00:39:15 | ||
DNC | RYNKIEWICZ Matesz | 91 | Runmageddon | Elite Mężczyzn Liga OCR Polska | 2021-07-03 14:03:09 | 00:18:19 | 00:39:19 | ||
15 | KIĘPISTY Patryk | 122 | RAJSPORT ACTIVE | ŁÓDŹ | Elite Mężczyzn | 2021-07-03 15:09:19 | 00:18:47 | 00:39:56 | |
16 | KOZUBEK Sebastian | 305 | RAJSPORT ACTIVE | SIERADZ | Elite Mężczyzn | 2021-07-03 15:00:44 | 00:19:58 | 00:40:25 | |
DNC | OLICHOWSKI Mateusz | 246 | WolfTeam | NAKIELNO39 | Elite Mężczyzn Liga OCR Polska | 2021-07-03 14:11:09 | 00:18:02 | 00:40:35 | |
DNC | SZULWACH Maciej | 213 | Biegun OCR Team | GDYNIA | Elite Mężczyzn Liga OCR Polska | 2021-07-03 14:19:48 | 00:18:36 | 00:40:58 | |
DNC | KURTA Rafał | 36 | xRunners | SIERPC | Elite Mężczyzn Liga OCR Polska | 2021-07-03 14:03:10 | 00:19:13 | 00:41:13 | |
DNC | WASIELEWSKI Michał | 7 | Biegun OCR Team | KUTNO | Elite Mężczyzn Liga OCR Polska | 2021-07-03 14:11:09 | 00:20:10 | 00:41:13 | |
DNC | ŁOSIN Marta | 424 | Biegun OCR Team | GDYNIA | Elite Kobiet Liga OCR Polska | 2021-07-03 14:30:41 | 00:18:45 | 00:41:17 | |
DNC | DASZKIEWICZ Małgorzata | 405 | Power Training | PŁOCK | Elite Kobiet Liga OCR Polska | 2021-07-03 14:30:41 | 00:19:39 | 00:41:17 | |
DNC | KOŁAKOWSKI Krzysztof | 9 | RUNMAGEDON | CIECHANÓW | Elite Mężczyzn Liga OCR Polska | 2021-07-03 14:03:10 | 00:20:40 | 00:41:37 | |
24 | WAŁDOWSKI Dominik | 189 | xRunners | GDAŃSK | Elite Mężczyzn Liga OCR Polska | 2021-07-03 14:03:11 | 00:19:41 | 00:41:38 | |
DNC | SAŁATA Marcin | 90 | 2021-07-03 14:03:10 | 00:19:18 | 00:41:50 | ||||
DNC | GAWRON Marcin | 24 | KUŹNICA TEAM | RUDA ŚLĄSKA | Elite Mężczyzn Liga OCR Polska | 2021-07-03 14:03:11 | 00:19:47 | 00:41:51 | |
27 | KUBER Andrzej | 35 | xRunners | OLSZTYN | Elite Mężczyzn Liga OCR Polska | 2021-07-03 14:11:10 | 00:19:51 | 00:42:42 | |
28 | ZALEJASZ Sylwester | 81 | xRunners | GDAŃSK | Elite Mężczyzn Liga OCR Polska | 2021-07-03 14:03:11 | 00:20:36 | 00:42:45 | |
29 | CICHOCKI Filip | 120 | Power Training | Elite Mężczyzn Liga OCR Polska | 2021-07-03 14:03:11 | 00:19:09 | 00:42:56 | ||
30 | CHMIELORZ Józef | 244 | Elite Mężczyzn | 2021-07-03 14:50:11 | 00:19:20 | 00:42:58 | |||
DNC | TESKA Patrycja | 412 | Biegun OCR Team | GDYNIA | Elite Kobiet Liga OCR Polska | 2021-07-03 14:30:41 | 00:19:58 | 00:43:17 | |
DNC | STEC Jakub | 66 | Best Beasts | NIEWIEROWO 6E | Elite Mężczyzn Liga OCR Polska | 2021-07-03 14:11:09 | 00:20:16 | 00:43:20 | |
33 | STAMATEL Sebastian | 43 | RUDA ŚLĄSKA | Elite Mężczyzn Liga OCR Polska | 2021-07-03 14:03:10 | 00:20:16 | 00:43:24 | ||
34 | ORAWCZAK Kamil | 317 | Carbon Silesia Sport | KOZY | Elite Mężczyzn | 2021-07-03 14:50:11 | 00:19:03 | 00:43:30 | |
DNC | BRZEZIŃSKI Bartosz | 38 | RUNMAGEDDON | BUKOWIEC | Elite Mężczyzn Liga OCR Polska | 2021-07-03 14:03:10 | 00:20:19 | 00:43:33 | |
DNC | GOLEC Rafał | 15 | Iwonex Drukarnia | KRZESK KRÓLOWA NIWA | Elite Mężczyzn Liga OCR Polska | 2021-07-03 14:11:09 | 00:20:10 | 00:43:44 | |
37 | WÓJCIK Adam | 129 | Ex Team /Ambasador | Elite Mężczyzn | 2021-07-03 14:50:11 | 00:20:27 | 00:45:24 | ||
DNC | BURAS Radosław | 274 | Hell's heaven szczecin | GRYFINO | Elite Mężczyzn | 2021-07-03 14:50:11 | 00:21:20 | 00:45:38 | |
DNC | JAGODZIŃSKI Karol | 21 | Power Training | WARSZAWA | Elite Mężczyzn Liga OCR Polska | 2021-07-03 14:03:11 | 00:20:31 | 00:45:41 | |
DNC | DOBRZYŃSKI Tomasz | 33 | xRunners | GDYNIA | Elite Mężczyzn Liga OCR Polska | 2021-07-03 14:19:46 | 00:20:29 | 00:46:12 | |
41 | MĘDYGRAŁ Krystian | 308 | WATAHA | WROCŁAW | Elite Mężczyzn Liga OCR Polska | 2021-07-03 14:03:10 | 00:20:56 | 00:46:24 | |
DNC | KUCHARSKI Łukasz | 168 | BigYellowFoot Adventure Team | GDYNIA | Elite Mężczyzn Liga OCR Polska | 2021-07-03 14:11:11 | 00:19:43 | 00:46:40 | |
DNC | PUSTOŁA Maksymilian | 151 | Obstacle center team | CHROŚLA | Elite Mężczyzn Liga OCR Polska | 2021-07-03 14:11:10 | 00:21:06 | 00:47:03 | |
DNC | KARBOWSKI Sławomir | 277 | OBORY | Elite Mężczyzn | 2021-07-03 14:50:12 | 00:20:46 | 00:47:07 | ||
45 | KOZUBEK Seweryn | 302 | RAJSPORT ACTIVE | SIERADZ | Elite Mężczyzn | 2021-07-03 15:00:45 | 00:23:02 | 00:47:19 | |
46 | MÓRAWSKI Mieszko | 316 | POWER TRAINING | WARSZAWA | Elite Mężczyzn Liga OCR Polska | 2021-07-03 14:19:47 | 00:23:06 | 00:47:44 | |
47 | SZKURŁAT Tomasz | 170 | POWER TRAINING | URZUT | Elite Mężczyzn Liga OCR Polska | 2021-07-03 14:11:10 | 00:20:51 | 00:48:23 | |
DNC | PERKOWSKI Paweł | 186 | Power Training | WARSZAWA | Elite Mężczyzn Liga OCR Polska | 2021-07-03 14:11:10 | 00:21:36 | 00:48:29 | |
DNC | BRZESKI Robert | 97 | CROSSELITE | Elite Mężczyzn | 2021-07-03 15:09:20 | 00:21:59 | 00:48:41 | ||
DNC | ŚLOTAŁA Karol | 289 | OTUSZ | Elite Mężczyzn | 2021-07-03 15:00:44 | 00:23:06 | 00:48:43 | ||
DNC | DOMINEK Grzegorz | 245 | Fit & More Rybnik | CZERWIONKA-LESZCZYNY | Elite Mężczyzn Liga OCR Polska | 2021-07-03 14:11:09 | 00:22:01 | 00:48:48 | |
DNC | PAWLISIAK Paweł | 98 | Elite Mężczyzn | 2021-07-03 14:50:12 | 00:20:16 | 00:49:23 | |||
DNC | ZIELIŃSKI Kamil | 121 | SKORZEWO | Elite Mężczyzn | 2021-07-03 15:09:20 | 00:24:36 | 00:49:39 | ||
DNC | PERKOWSKI Jakub | 260 | GDYNIA | Elite Mężczyzn | 2021-07-03 14:50:13 | 00:22:52 | 00:49:54 | ||
DNC | DACIO Mirek | 275 | JUSZKOWO | Elite Mężczyzn | 2021-07-03 14:50:12 | 00:23:47 | 00:50:13 | ||
DNC | SOBAŃSKI Maciej | 262 | Obstacle Center Team | WARSZAWA | Elite Mężczyzn Liga OCR Polska | 2021-07-03 14:19:45 | 00:24:59 | 00:51:12 | |
DNC | TKACZYK Michał | 261 | Obstacle Center Team | MIŃSK MAZOWIECKI | Elite Mężczyzn Liga OCR Polska | 2021-07-03 14:19:46 | 00:24:06 | 00:51:16 | |
DNC | WYSŁUCH Iza | 410 | RUDA ŚLĄSKA | Elite Kobiet Liga OCR Polska | 2021-07-03 14:30:42 | 00:22:02 | 00:51:28 | ||
DNC | TRZEBIATOWSKA Sylwia | 421 | xRunners | GDYNIA | Elite Kobiet Liga OCR Polska | 2021-07-03 14:30:42 | 00:23:54 | 00:51:28 | |
60 | IDCZAK Piotr | 326 | Dirty Sparrows | SULĘCINEK | Elite Mężczyzn | 2021-07-03 15:09:20 | 00:22:36 | 00:51:36 | |
DNC | NIŹNIK Borys | 306 | KoniuSquad | BIBICE | Elite Mężczyzn | 2021-07-03 15:00:46 | 00:24:51 | 00:51:40 | |
62 | BUGAJ Mariusz | 71 | Hardcorowe Wychylylybymy | WARSZAWA | Elite Mężczyzn Liga OCR Polska | 2021-07-03 14:11:09 | 00:22:18 | 00:51:53 | |
63 | GABELGAARD Claus | 356 | Elite Mężczyzn | 2021-07-03 15:09:22 | 00:22:26 | 00:52:11 | |||
DNC | WITKA Patryk | 92 | Mad Runners | NOWA RUD | Elite Mężczyzn Liga OCR Polska | 2021-07-03 14:11:08 | 00:24:38 | 00:52:22 | |
DNC | CZAPRAN Marek | 143 | xRunners | GDANSK | Elite Mężczyzn Liga OCR Polska | 2021-07-03 14:11:10 | 00:23:06 | 00:52:25 | |
DNC | MACHTYL Zygmunt | 48 | Best Beasts | BIERKOWO | Elite Mężczyzn Liga OCR Polska | 2021-07-03 14:11:10 | 00:23:35 | 00:52:39 | |
67 | MALCZEWSKI Tomasz | 304 | RAJSPORT ACTIVE | RĄBIEŃ | Elite Mężczyzn | 2021-07-03 15:00:46 | 00:24:03 | 00:52:48 | |
DNC | KURACH Stanisław | 93 | DZIADY OCR | OSTROŁĘKA | Elite Mężczyzn Liga OCR Polska | 2021-07-03 14:11:11 | 00:24:01 | 00:52:51 | |
DNC | WOŁCZEK Paulina | 436 | Ex Team | WĘGORZEWO | Elite Kobiet Liga OCR Polska | 2021-07-03 14:30:42 | 00:24:47 | 00:52:55 | |
70 | SERAFIŃSKI Robert | 290 | RAJSPORT ACTIVE | KONIN | Elite Mężczyzn | 2021-07-03 15:00:46 | 00:24:28 | 00:53:10 | |
71 | 358 | 2021-07-03 15:09:18 | 00:23:53 | 00:53:11 | |||||
72 | PUZDROWSKI Jarek | 5 | - | Elite Mężczyzn Liga OCR Polska | 2021-07-03 14:19:47 | 00:25:20 | 00:53:20 | ||
73 | ŚWIERSZCZ Paweł | 20 | LEGNICA | Elite Mężczyzn Liga OCR Polska | 2021-07-03 14:11:09 | 00:24:18 | 00:54:29 | ||
74 | KUJAWA Marcin | 313 | Dynamic Strong | GOŚLINOWO | Elite Mężczyzn | 2021-07-03 15:09:20 | 00:26:18 | 00:55:05 | |
DNC | MISSALA Magdalena | 404 | Power Training | STARE BABICE | Elite Kobiet Liga OCR Polska | 2021-07-03 14:30:41 | 00:23:54 | 00:55:43 | |
DNC | KOWALEWSKI Filip | 132 | Obstacle Center Team | WARSZAWA | Elite Mężczyzn Liga OCR Polska | 2021-07-03 14:11:11 | 00:23:44 | 00:55:45 | |
77 | KNOP Marcin | 272 | Lemon Team/ AMBASADOR | 30-350 | Elite Mężczyzn | 2021-07-03 14:50:11 | 00:25:59 | 00:55:57 | |
DNC | ZALEJASZ Paulina | 403 | xRunners | GDAŃSK | Elite Kobiet Liga OCR Polska | 2021-07-03 14:30:42 | 00:24:48 | 00:56:02 | |
DNC | MISSALA Mateusz | 17 | Power Training | STARE BABICE | Elite Mężczyzn Liga OCR Polska | 2021-07-03 14:11:11 | 00:24:56 | 00:56:43 | |
DNC | KULAGA Peter | 279 | Dragon Runners | KRAKOW | Elite Mężczyzn | 2021-07-03 14:50:12 | 00:25:21 | 00:57:07 | |
Przekroczony limit czasu: 02:30:00 | |||||||||
DNC | WIECZOREK Mateusz | 285 | xRunners | GDAŃSK | Elite Mężczyzn Liga OCR Polska | 2021-07-03 14:19:47 | 00:27:29 | 00:57:08 | |
ZIELIŃSKI Bartosz | 328 | Dynamic Strong Gniezno | GNIEZNO | Elite Mężczyzn | 2021-07-03 15:09:20 | 00:26:20 DNF | 00:57:11 DNF | ||
DQ | DALKIEWICZ Dariusz | 310 | GIERZWAŁD | Elite Mężczyzn | 2021-07-03 15:00:45 | 00:26:11 DQ | 00:57:22 DQ | ||
84 | GRABSZ Artur | 127 | RAJSPORT ACTIVE | Elite Mężczyzn | 2021-07-03 15:09:20 | 00:27:45 | 00:57:24 | ||
85 | REDZIK Mateusz | 322 | Dynamic Strong Gniezno | GNIEZNO | Elite Mężczyzn | 2021-07-03 15:09:21 | 00:28:12 | 00:58:01 | |
DNC | KATINAS Andrius | 294 | OCR Baltic Warriors | VILNIUS | Elite Mężczyzn | 2021-07-03 15:00:43 | 00:26:28 | 00:58:24 | |
87 | RĘKLEWSKI Andrzej | 312 | Dynamic strong Gniezno | GNIEZNO | Elite Mężczyzn | 2021-07-03 15:09:21 | 00:27:49 | 00:58:39 | |
88 | MISIAK Przemysław | 284 | Crossfit Team Susz | SUSZ | Elite Mężczyzn | 2021-07-03 15:00:44 | 00:26:21 | 00:59:15 | |
DNC | NAJDEREK Michał | 86 | CHODZIEŻ | Elite Mężczyzn Liga OCR Polska | 2021-07-03 14:19:48 | 00:30:18 | 00:59:45 | ||
DNC | BARAN Dawid | 276 | SIEPRAW | Elite Mężczyzn | 2021-07-03 14:50:14 | 00:29:27 | 00:59:59 | ||
DNC | MACIUSZEK Julia | 406 | Power Training | WROCŁAW | Elite Kobiet Liga OCR Polska | 2021-07-03 14:30:42 | 00:23:54 | 01:00:04 | |
DNC | TEMPSKA Anna Aka Rysia | 126 | OCR Park Team | - | Elite Kobiet | 2021-07-03 15:21:23 | 00:27:18 | 01:00:15 | |
93 | ABRAMOWICZ Michał | 320 | Biegun OCR Team | GDAŃSK | Elite Mężczyzn | 2021-07-03 15:09:20 | 00:26:47 | 01:01:00 | |
DNC | TATAREWICZ Arkadiusz | 299 | BigYellowFoot Adventure Team | GDAŃSK | Elite Mężczyzn | 2021-07-03 15:00:45 | 00:26:15 | 01:01:14 | |
95 | KORSUNAS Sergejus | 345 | OCR Baltic Wariors | Elite Mężczyzn | 2021-07-03 15:09:19 | 00:30:44 | 01:02:28 | ||
DNC | GRESZTA Waldemar | 295 | DZIADY OCR | PUŁTUSK | Elite Mężczyzn | 2021-07-03 15:00:45 | 00:28:18 | 01:02:53 | |
GÓRKOWSKI Rafał | 315 | WOLFTEAM | GNIEWINO | Elite Mężczyzn | 2021-07-03 15:09:19 | 00:28:40 DNF | 01:02:54 DNF | ||
98 | MOKSIK Jan | 301 | Fit & More Rybnik | RYBNIK | Elite Mężczyzn Liga OCR Polska | 2021-07-03 14:19:48 | 00:29:34 | 01:03:03 | |
DNC | SZCZEPANIK Michał | 107 | Obstacle Center Team | WARSZAWA | Elite Mężczyzn Liga OCR Polska | 2021-07-03 14:11:10 | 00:27:05 | 01:03:54 | |
100 | PILAWSKI Ryszard | 286 | WOLF TEAM | CZARNKÓW | Elite Mężczyzn | 2021-07-03 15:00:46 | 00:27:51 | 01:03:54 | |
DNC | BRACHACZEK Bartosz | 176 | Power Training | WARSZAWA | Elite Mężczyzn Liga OCR Polska | 2021-07-03 14:19:47 | 00:27:13 | 01:04:10 | |
DNC | KOZŁOWSKI Dawid | 259 | Obstacle Center Team | WARSZAWA | Elite Mężczyzn Liga OCR Polska | 2021-07-03 14:19:46 | 00:28:48 | 01:04:29 | |
DNC | GAŁUSZYŃSKI Paweł | 202 | Active Flow | GDYNIA | Elite Mężczyzn Liga OCR Polska | 2021-07-03 14:19:46 | 00:25:58 | 01:04:50 | |
DNC | GŁOWACKI Franciszek | 41 | WARSZAWA | Elite Mężczyzn Liga OCR Polska | 2021-07-03 14:19:47 | 00:30:40 | 01:05:07 | ||
DNC | KRZYWOŃ Marian | 288 | Lemon Team | KRAKÓW | Elite Mężczyzn | 2021-07-03 15:00:45 | 00:27:56 | 01:05:16 | |
DNC | ŁAPACZ Tomasz | 32 | Power Training | WARSZAWA | Elite Mężczyzn Liga OCR Polska | 2021-07-03 14:19:47 | 00:29:45 | 01:05:19 | |
DNC | KOCHANEK Agata | 179 | Kontener Formy | DĘBOGÓRZE | Elite Kobiet | 2021-07-03 15:21:22 | 00:30:16 | 01:05:40 | |
DNC | LATOPOLSKI Piotr | 291 | Crossfit Team Susz | KWIDZYN | Elite Mężczyzn | 2021-07-03 15:00:43 | 00:27:02 | 01:05:56 | |
109 | HAJEWSKI Michał | 2 | DZIADY OCR | DĄBROWA GÓRNICZA | Elite Mężczyzn Liga OCR Polska | 2021-07-03 14:19:46 | 00:29:22 | 01:05:57 | |
110 | FRANCZYK Artur | 255 | WIELKA WIEŚ | Elite Mężczyzn | 2021-07-03 14:50:13 | 00:30:43 | 01:06:29 | ||
DNC | KOWALSKI Mateusz | 251 | Dirty Sparrows | MOSINA | Elite Mężczyzn | 2021-07-03 14:50:13 | 00:31:17 | 01:06:50 | |
112 | JAWORSKI Sylwester | 307 | Obstacle Center Team | MARKI | Elite Mężczyzn | 2021-07-03 15:00:45 | 00:33:24 | 01:07:02 | |
GAŁUSZYŃSKA Katarzyna | 401 | Active Flow | GDYNIA | Elite Kobiet Liga OCR Polska | 2021-07-03 14:30:42 | 00:26:44 DNF | 01:07:03 DNF | ||
114 | LEWANDOWSKI Tomasz | 280 | Crossfit Team Susz | SUSZ | Elite Mężczyzn | 2021-07-03 14:50:13 | 00:28:45 | 01:07:57 | |
DNC | BARZOWSKI Kamil | 105 | BraveRunnersOCR | Elite Mężczyzn | 2021-07-03 14:50:14 | 00:32:56 | 01:08:16 | ||
DNC | SZCZESNY Damian | 258 | BraveRunnersOCR | BABI DÓŁ | Elite Mężczyzn | 2021-07-03 14:50:14 | 00:32:55 | 01:08:17 | |
DNC | MIZGALSKI Jacek | 12 | DZIADY OCR | JAROCIN | Elite Mężczyzn Liga OCR Polska | 2021-07-03 14:11:10 | 00:25:06 | 01:08:21 | |
DNC | GARNUSZEK Anita | 431 | Power Training | WARSZAWA | Elite Kobiet Liga OCR Polska | 2021-07-03 14:30:42 | 00:32:22 | 01:08:40 | |
DNC | KUREK Hubert | 350 | SZCZECIN | Elite Mężczyzn | 2021-07-03 15:09:20 | 00:34:51 | 01:08:40 | ||
DNC | OGIŃSKI Szymon | 248 | ŁÓDŹ | Elite Mężczyzn Liga OCR Polska | 2021-07-03 14:19:47 | 00:30:44 | 01:09:18 | ||
. . | 1870 | Elite Mężczyzn Liga OCR Polska | 2021-07-03 15:21:21 | 00:31:59 DNF | 01:09:21 DNF | ||||
DNC | RYBICKI Marcin | 283 | OLSZTYNEK | Elite Mężczyzn | 2021-07-03 14:50:12 | 00:29:54 | 01:09:33 | ||
DNC | . . | 164 | Elite Kobiet | 2021-07-03 14:30:42 | 00:33:15 | 01:09:41 | |||
DNC | BAJSAROWICZ Marta | 429 | OCR Witches | GLIWICE | Elite Kobiet Liga OCR Polska | 2021-07-03 14:30:43 | 00:31:36 | 01:10:18 | |
DNC | JAGODZIŃSKI Damian | 149 | xRunners | GDAŃSK | Elite Mężczyzn Liga OCR Polska | 2021-07-03 14:19:48 | 00:27:50 | 01:10:27 | |
DNC | KURPIOS Milena | 417 | Obstacle Center Team | WARSZAWA | Elite Kobiet Liga OCR Polska | 2021-07-03 14:30:43 | 00:33:26 | 01:10:29 | |
DNC | GAŃKO Karolina | 426 | Obstacle Center Team | DĘBE WIELKIE | Elite Kobiet Liga OCR Polska | 2021-07-03 14:30:43 | 00:33:29 | 01:10:31 | |
DNC | JANISZEWSKI Grzegorz | 11 | WARSZAWA | Elite Mężczyzn Liga OCR Polska | 2021-07-03 14:11:11 | 00:27:46 | 01:10:38 | ||
DNC | GRYŻEWSKI Karol | 3 | Obstacle Center Team | KIEŁPIN | Elite Mężczyzn Liga OCR Polska | 2021-07-03 14:19:48 | 00:34:04 | 01:10:46 | |
DNC | MIERZICKI Marcel | 83 | Power Training | WARSZAWA | Elite Mężczyzn Liga OCR Polska | 2021-07-03 14:19:47 | 00:35:35 | 01:10:53 | |
DNC | CUDNIK Sebastian | 156 | Obstacle Center team | DĘBE WIELKIE | Elite Mężczyzn Liga OCR Polska | 2021-07-03 14:19:47 | 00:32:54 | 01:11:47 | |
DNC | GABELGAARD Tanja | 161 | Elite Kobiet | 2021-07-03 15:21:24 | 00:33:52 | 01:11:55 | |||
DNC | STĘPIEŃ Paulina | 435 | Obstacle Center Team | WARSZAWA | Elite Kobiet Liga OCR Polska | 2021-07-03 14:30:43 | 00:38:20 | 01:11:59 | |
DNC | GABELGAARD Inga | 167 | Elite Kobiet | 2021-07-03 15:21:24 | 00:33:54 | 01:12:12 | |||
135 | GAŃKO Mateusz | 327 | Obstacle Center team | DĘBE WIELKIE | Elite Mężczyzn | 2021-07-03 14:50:14 | 00:34:57 | 01:12:35 | |
136 | KOŁODZIEJEK Robert | 163 | RAJSPORT ACTIVE | Elite Mężczyzn Liga OCR Polska | 2021-07-03 14:19:48 | 00:28:47 | 01:12:37 | ||
DNC | ŁUSZCZAK Anna | 178 | KRAKÓW | Elite Kobiet | 2021-07-03 15:21:21 | 00:32:42 | 01:12:46 | ||
DNC | JEZIORSKI Paweł | 76 | ANDRESPOL | Elite Mężczyzn Liga OCR Polska | 2021-07-03 14:19:47 | 00:30:36 | 01:12:50 | ||
DNC | KNIAŹ Tomasz | 273 | Hell's Heaven Szczecin | DOBRA | Elite Mężczyzn | 2021-07-03 14:50:13 | 00:33:55 | 01:14:39 | |
DNC | DROZD Dariusz | 292 | Eichhörnchen | SZCZECIN | Elite Mężczyzn | 2021-07-03 15:00:44 | 00:29:59 | 01:14:40 | |
DNC | ŁUCZAK Paweł | 298 | Koniu Squad | KRAKÓW | Elite Mężczyzn | 2021-07-03 15:00:47 | 00:35:30 | 01:14:40 | |
DNC | DYKO Bartosz | 73 | Mad Runners | ŚWIDNICA | Elite Mężczyzn Liga OCR Polska | 2021-07-03 14:19:47 | 00:29:28 | 01:15:39 | |
DNC | ALAMENCIAK Angelika | 185 | Dynamic Strong Gniezno | GNIEZNO | Elite Kobiet | 2021-07-03 15:21:22 | 00:37:46 | 01:15:43 | |
MIŁOŚ Tomasz | 224 | Biegun OCR Team | GDYNIA | Elite Mężczyzn Liga OCR Polska | 2021-07-03 14:03:10 | 00:19:45 DNF | 01:15:44 DNF | ||
145 | SZAGAŁA Piotr | 281 | Crossfit Team Susz | SUSZ | Elite Mężczyzn | 2021-07-03 14:50:13 | 00:34:46 | 01:16:46 | |
DNC | GAŁUSZYŃSKI Łukasz | 169 | Active Flow | GDYNIA | Elite Mężczyzn Liga OCR Polska | 2021-07-03 14:19:47 | 00:37:39 | 01:17:58 | |
DNC | ŁĘPICKI Mateusz | 296 | Lemon Team | KRAKÓW | Elite Mężczyzn | 2021-07-03 15:00:45 | 00:39:44 | 01:22:34 | |
148 | WŁODARCZYK Jan | 325 | Koniu Squad | KRAKÓW | Elite Mężczyzn | 2021-07-03 15:09:19 | 00:38:08 | 01:27:18 | |
DNC | JAŁOCHA Sylwia | 174 | Lemon Team/AMBASADORKA | KRAKÓW | Elite Kobiet | 2021-07-03 15:21:21 | 00:40:47 | 01:27:18 | |
150 | SOBOCZYŃSKI Bartosz | 351 | Elite Mężczyzn Liga OCR Polska | 2021-07-03 15:00:47 | 00:42:41 | 01:27:54 | |||
DNC | KALETA Anna | 428 | OCR WITCHES | KRAKÓW | Elite Kobiet Liga OCR Polska | 2021-07-03 14:30:42 | 00:48:22 | 01:28:00 | |
152 | DDEK Marcel | 253 | JAWORZNO | Elite Mężczyzn | 2021-07-03 15:00:47 | 00:42:42 | 01:28:05 | ||
ZACHARA Katarzyna | 200 | Lemon Team | KRAKÓW | Elite Kobiet | 2021-07-03 15:21:23 | 00:40:48 DNF | 01:28:24 DNF | ||
154 | FACISZEWSKI Adam | 300 | KRAKÓW | Elite Mężczyzn | 2021-07-03 15:00:45 | 00:41:56 | 01:29:54 | ||
KACZOR Paulina | 173 | GDYNIA | Elite Kobiet | 2021-07-03 15:21:23 | 00:38:17 DNF | 01:32:42 DNF | |||
DNC | DĄDELEWSKA Oliwia | 181 | Piękni i bestie | MALBORK | Elite Kobiet | 2021-07-03 15:21:21 | 00:46:22 | 01:33:36 | |
DNC | SZAŁKOWSKA Agnieszka | 172 | AMBASADORKA | BYDGOSZCZ | Elite Kobiet | 2021-07-03 15:21:23 | 00:42:31 | 01:34:31 | |
DNC | MARKOWSKA Nikola | 441 | GARZYN | Elite Kobiet Liga OCR Polska | 2021-07-03 14:30:42 | 00:52:45 | 01:39:55 | ||
KAMIŃSKA Justyna | 128 | DYNAMIC STRONG GNIEZNO | Elite Kobiet | 2021-07-03 15:21:22 | 00:46:17 DNF | 01:41:46 DNF | |||
DNC | KRÓLIKOWSKA Anna | 419 | OCR WITCHES | MODLNICZKA | Elite Kobiet Liga OCR Polska | 2021-07-03 14:30:42 | 00:44:43 | 01:43:22 | |
LICHAŃSKA Karolina | 180 | Obstacle Center Team | WARSZAWA | Elite Kobiet | 2021-07-03 15:21:24 | 01:01:34 DNF | 01:48:38 DNF | ||
GAWRON Hubert | 311 | SIERADZ | Elite Mężczyzn | 2021-07-03 15:00:46 | 01:22:05 DNF | 01:49:29 DNF | |||
PŁOŃSKA Beata | 344 | WILK TRENUJE FAMILY | WARSZAWA | Elite Kobiet | 2021-07-03 15:20:22 | 01:00:42 DNF | 01:54:41 DNF | ||
REDZIK Angelina | 184 | Dynamic Strong Gniezno | GNIEZNO | Elite Kobiet | 2021-07-03 15:21:22 | 00:46:37 DNF | 01:54:52 DNF | ||
GANDURSKA Magdalena | 183 | Dynamic Strong Gniezno | GNIEZNO | Elite Kobiet | 2021-07-03 15:21:21 | 01:01:30 DNF | 01:54:53 DNF | ||
HANUSIAK Leszek | 271 | Koniu Squad | KRAKÓW | Elite Mężczyzn | 2021-07-03 14:50:13 | 01:48:23 DNF | 02:26:33 DNF | ||
DNC | CHAJA Radosław | 252 | OBORNIKI ŚLĄSKIE | Elite Mężczyzn | 01:07:44 | ||||
DNC | JARZĄBEK Dawid | 257 | Socios Silesia | RYBNIK | Elite Mężczyzn | ||||
DNC | CHMIELORZ Józef | 125 | Carbon Silesia Sport | LĘDZINY | Elite Mężczyzn | ||||
DNC | ZALEWSKI Michał | 215 | NOWY DWÓR MAZOWIECKI | Elite Mężczyzn Liga OCR Polska | 2021-07-03 14:11:10 | 00:22:04 | |||
DNC | PUZDROWSKI Jarek | 94 | Biegun OCR Team | GDAŃSK | Elite Mężczyzn Liga OCR Polska | 2021-07-03 14:19:48 | 00:25:24 | ||
CIEPLIŃSKI Tomasz | 18 | WARSZAWA | Elite Mężczyzn Liga OCR Polska | 2021-07-03 14:19:46 | 00:23:44 DNF | DNF |
Znaleziono 172 wynik(ów)