Organizator : | OCR Events |
Data : | 2019-03-23 |
Miejsce : | Gdynia |
Dystans : | 9.4 km |
Zgłoszonych : | 309 |
Wystartowało : | 290 |
Nie ukończyło : | 82 |
Ukończyło : | 208 |
Na trasie : | 0 |
Klasyfikacje wg kategorii:
Wszyscy | Elite Kobiety | Klasyfikacja Drużynowa Kobiety | Elite Mężczyźni | Klasyfikacja Drużynowa Mężczyźni | Elite A - 13:00 | Elite B - 13:10 | Elite C - 13:20 | Elite Kobiety - 13:30
Klasyfikacja wg
czasu netto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Czas startu | Point_0 0.1km | Point_1 3km | Finish_All 4.7km |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | DOLATA Krzysztof | 19 | SOCIOS SILESIA | GLIWICE | Elite A - 13:00 | 00:00:00 | 00:00:31 | 00:28:06 | 00:30:16 | |
2 | KRAWCZYK Tomasz | 48 | Husaria Race Team | DOBROŃ | Elite A - 13:00 | 00:00:00 | 00:00:30 | 00:21:42 | 00:34:38 | |
3 | OŚLIZŁO Tomasz | 72 | Husaria Race Team | GORZYCE | Elite A - 13:00 | 00:00:00 | 00:00:29 | 00:21:42 | 00:34:45 | |
4 | PUPKOWSKI Kamil | 78 | xRunners | SKWIERZYNA | Elite A - 13:00 | 00:00:00 | 00:00:17 | 00:22:43 | 00:35:02 | |
5 | BUDZISZ Krzysztof | 8 | SOCIOS SILESIA | BYTOM | Elite A - 13:00 | 00:00:00 | 00:00:20 | 00:22:23 | 00:35:24 | |
6 | KRAWIECKI Mateusz | 49 | Husaria Race Team | LUBAWA | Elite A - 13:00 | 00:00:00 | 00:00:20 | 00:22:57 | 00:35:45 | |
7 | KRÓL Piotr | 50 | SOCIOS SILESIA | RYBNIK | Elite A - 13:00 | 00:00:00 | 00:00:19 | 00:22:44 | 00:35:50 | |
8 | BANDOSZ Robert | 4 | Koniuchy OCR | SIERPC | Elite A - 13:00 | 00:00:00 | 00:00:21 | 00:23:07 | 00:35:58 | |
9 | SZCZEPANIAK Marcin | 83 | xRunners | KONIN | Elite A - 13:00 | 00:00:00 | 00:00:15 | 00:22:01 | 00:35:59 | |
10 | BRZOSKWINIA Wojciech | 6 | Husaria Race Team | BOLECHOWICE | Elite A - 13:00 | 00:00:00 | 00:00:24 | 00:23:44 | 00:37:22 | |
11 | WASIELEWSKI Michał | 95 | Koniuchy OCR | KUTNO | Elite A - 13:00 | 00:00:00 | 00:00:22 | 00:23:26 | 00:37:25 | |
Niesklasyfikowani | ||||||||||
DQ | WOJTYSZYN Wojciech | 96 | xRunners | NAMYSŁÓW | Elite A - 13:00 | DQ | 00:00:19 DQ | 00:23:16 DQ | 00:37:30 DQ | |
13 | ARSENTSYEU Andrei | 2 | xRunners | NOVOPOLOTSK | Elite A - 13:00 | 00:00:00 | 00:00:23 | 00:24:23 | 00:37:35 | |
14 | JANUSZEWSKI Bartosz | 33 | Koniuchy OCR | WARSZAWA | Elite A - 13:00 | 00:00:00 | 00:00:19 | 00:22:52 | 00:37:40 | |
15 | MARUSZEWSKI Marcin | 62 | Nextreme | BRWILNO | Elite A - 13:00 | 00:00:00 | 00:00:25 | 00:24:07 | 00:37:43 | |
16 | KOZŁOWSKI Artur | 47 | Husaria Race Team | ŁASK | Elite A - 13:00 | 00:00:00 | 00:00:19 | 00:23:23 | 00:37:50 | |
17 | ANTCZAK Marcin | 1 | Nextreme | MIĘDZYRZECZ | Elite A - 13:00 | 00:00:00 | 00:00:19 | 00:23:24 | 00:37:56 | |
18 | LEWICKI Marcin | 57 | Nextreme | BODZANÓW | Elite A - 13:00 | 00:00:00 | 00:00:21 | 00:24:32 | 00:38:25 | |
19 | KASZA Rafał | 39 | Husaria Race Team | ZIELONA GÓRA | Elite A - 13:00 | 00:00:00 | 00:00:19 | 00:24:08 | 00:38:54 | |
20 | SALAMON Mateusz | 79 | Power Training | KIELCE | Elite A - 13:00 | 00:00:00 | 00:00:26 | 00:24:43 | 00:39:02 | |
21 | ŚWIĘTEK Bartosz | 85 | Gorący Potok Team | NOWE BRZESKO | Elite A - 13:00 | 00:00:00 | 00:00:26 | 00:25:05 | 00:39:02 | |
22 | KUPIS Łukasz | 54 | Scyzory | MASŁÓW | Elite A - 13:00 | 00:00:00 | 00:00:27 | 00:25:21 | 00:39:33 | |
23 | TARKA Andrzej | 87 | Husaria Race Team | ZELÓW | Elite A - 13:00 | 00:00:00 | 00:00:27 | 00:25:15 | 00:39:34 | |
24 | KOŁOSZUK Marcin | 267 | Nextreme | LESZNO | Elite A - 13:00 | 00:00:00 | 00:00:31 | 00:26:05 | 00:39:50 | |
25 | BRZOZOWSKI Filip | 7 | Husaria Race Team | ZALASEWO | Elite A - 13:00 | 00:00:00 | 00:00:25 | 00:24:59 | 00:40:09 | |
26 | SAŁATA Marcin | 80 | Koniuchy OCR | RADOM | Elite A - 13:00 | 00:00:00 | 00:00:22 | 00:25:28 | 00:40:30 | |
27 | URBAŃSKI Kamil | 93 | Nextreme | SULĘCIN | Elite A - 13:00 | 00:00:00 | 00:00:23 | 00:25:04 | 00:40:37 | |
28 | TOMAKA Tomasz | 88 | Husaria Race Team | RZESZÓW | Elite A - 13:00 | 00:00:00 | 00:00:24 | 00:25:44 | 00:40:43 | |
29 | FARKOWSKI Konrad | 21 | Koniuchy OCR | NULL | Elite A - 13:00 | 00:00:00 | 00:00:25 | 00:25:33 | 00:40:47 | |
30 | CEJKO Dawid | 12 | Baltic Seals | SŁUPSK | Elite A - 13:00 | 00:00:00 | 00:00:20 | 00:25:34 | 00:41:16 | |
31 | KAŁUŻNY Adam | 37 | SOCIOS SILESIA | RUDA ŚLĄSKA | Elite A - 13:00 | 00:00:00 | 00:00:23 | 00:25:50 | 00:41:22 | |
32 | BUGAJSKI Jakub | 10 | Scyzory | MASŁÓW | Elite A - 13:00 | 00:00:00 | 00:00:30 | 00:25:58 | 00:41:49 | |
33 | JASTRZĘBSKI Piotr | 34 | SOCIOS SILESIA | ZABRZE | Elite A - 13:00 | 00:00:00 | 00:00:25 | 00:26:45 | 00:42:01 | |
34 | KALININ Jarek | 36 | xRunners | WROCŁAW | Elite A - 13:00 | 00:00:00 | 00:00:28 | 00:26:53 | 00:42:07 | |
35 | CZERWIŃSKI Maciej | 15 | Baltic Seals | SŁUPSK | Elite A - 13:00 | 00:00:00 | 00:00:20 | 00:25:07 | 00:42:15 | |
36 | PAWŁOWSKI Kamil | 75 | Dirty Sparrows | CHOCEŃ | Elite A - 13:00 | 00:00:00 | 00:00:24 | 00:25:53 | 00:42:22 | |
37 | LISOWSKI Grzegorz | 58 | SOCIOS SILESIA | ŚWIĘTOCHŁOWICE | Elite A - 13:00 | 00:00:00 | 00:00:28 | 00:26:37 | 00:42:49 | |
38 | WYPUKOŁ Jakub | 99 | SOCIOS SILESIA | KATOWICE | Elite A - 13:00 | 00:00:00 | 00:00:29 | 00:26:50 | 00:42:49 | |
39 | KONEWKA Jacek | 45 | Husaria Race Team | DRZEWICA | Elite A - 13:00 | 00:00:00 | 00:00:29 | 00:28:01 | 00:42:50 | |
40 | JELIŃSKI Mateusz | 35 | xRunners | GORĘCZYNO | Elite A - 13:00 | 00:00:00 | 00:00:31 | 00:27:04 | 00:43:04 | |
41 | ZAWISTOWSKI Jakub | 101 | Husaria Race Team | WARSZAWA | Elite A - 13:00 | 00:00:00 | 00:00:24 | 00:27:31 | 00:43:05 | |
42 | JAKUBCZAK Marcin | 31 | Best Beasts | BYDLINO UL .WCZASOWA 58 | Elite A - 13:00 | 00:00:00 | 00:00:28 | 00:27:07 | 00:43:12 | |
43 | STOKOWSKI Dariusz | 82 | Husaria Race Team | WARSZAWA | Elite A - 13:00 | 00:00:00 | 00:00:26 | 00:25:44 | 00:43:31 | |
44 | ZGUTKA Tomasz | 102 | Husaria Race Team | SZCZECIN | Elite A - 13:00 | 00:00:00 | 00:00:25 | 00:29:04 | 00:44:00 | |
45 | GAŁDYN Kamil | 23 | Gorący Potok Team | SZAFLARY | Elite A - 13:00 | 00:00:00 | 00:00:23 | 00:26:19 | 00:44:06 | |
46 | MAZUR Damian | 63 | SOCIOS SILESIA | RUDA ŚLĄSKA | Elite A - 13:00 | 00:00:00 | 00:00:27 | 00:27:32 | 00:44:06 | |
47 | ILNICKI Dariusz | 51 | NOWY TARG | Elite A - 13:00 | 00:00:00 | 00:00:22 | 00:26:51 | 00:44:17 | ||
48 | HEŁMECKI Mateusz | 28 | Koniuchy OCR | CHEŁMIEC | Elite A - 13:00 | 00:00:00 | 00:00:23 | 00:27:20 | 00:44:42 | |
49 | MÓRAWSKI Mieszko | 67 | Husaria Race Team | WARSZAWA | Elite A - 13:00 | 00:00:00 | 00:00:20 | 00:27:33 | 00:44:53 | |
DQ | KOŁODZIEJCZYK Kamil | 43 | SOCIOS SILESIA | RYBNIK | Elite A - 13:00 | DQ | 00:00:29 DQ | 00:28:07 DQ | 00:44:53 DQ | |
51 | JAGODZKI Daniel | 30 | KIELCE | Elite A - 13:00 | 00:00:00 | 00:00:29 | 00:29:03 | 00:44:56 | ||
52 | GAZUREK Kacper | 24 | xRunners | USTROŃ | Elite A - 13:00 | 00:00:00 | 00:00:28 | 00:28:18 | 00:45:03 | |
53 | KUPIJAJ Marcin | 53 | SOCIOS SILESIA | GLIWICE | Elite A - 13:00 | 00:00:00 | 00:00:20 | 00:27:58 | 00:45:13 | |
54 | TRAPKOWSKI Przemek | 89 | xRunners | GDAŃSK | Elite A - 13:00 | 00:00:00 | 00:00:20 | 00:28:28 | 00:45:17 | |
DQ | ZIOBER Zbigniew | 103 | xRunners | ŻMIGRÓD | Elite A - 13:00 | DQ | 00:00:23 DQ | 00:28:22 DQ | 00:46:45 DQ | |
DQ | SZUMLAŃSKI Marcin | 329 | Gorący Potok Team | TARNÓW | Elite A - 13:00 | DQ | 00:00:28 DQ | 00:29:43 DQ | 00:47:14 DQ | |
57 | KOLIBABSKI Radosław | 42 | Hardcorowe Wychylylybymy | WARSZAWA | Elite A - 13:00 | 00:00:00 | 00:00:17 | 00:30:59 | 00:47:19 | |
58 | LEJK Beniamin | 56 | xRunners | ŻUKOWO | Elite A - 13:00 | 00:00:00 | 00:00:27 | 00:30:32 | 00:47:22 | |
59 | KILIMNIK Tomasz | 41 | Hardcorowe Wychylylybymy | OTWOCK | Elite A - 13:00 | 00:00:00 | 00:00:22 | 00:29:03 | 00:47:26 | |
60 | MĘDYGRAŁ Krystian | 64 | Wataha Grupa Treningowa | WROCŁAW | Elite A - 13:00 | 00:00:00 | 00:00:27 | 00:30:22 | 00:48:06 | |
61 | GRABARCZYK Wojciech | 26 | Best Beasts | SŁUPSK | Elite A - 13:00 | 00:00:00 | 00:00:39 | 00:32:57 | 00:48:14 | |
62 | MORAWSKI Grzegorz | 66 | Koniuchy OCR | WARSZAWA | Elite A - 13:00 | 00:00:00 | 00:00:24 | 00:30:16 | 00:48:37 | |
63 | KOWALEWSKI Kasper | 46 | Dirty Sparrows | GRUSZCZYN | Elite A - 13:00 | 00:00:00 | 00:00:27 | 00:31:17 | 00:48:40 | |
64 | ORANKIEWICZ Krzysztof | 71 | Nextreme | PŁOCK | Elite A - 13:00 | 00:00:00 | 00:00:37 | 00:31:22 | 00:48:53 | |
65 | WAŁDOWSKI Dominik | 94 | xRunners | GDAŃSK | Elite A - 13:00 | 00:00:00 | 00:00:32 | 00:32:23 | 00:48:57 | |
66 | GALICA Andrzej | 22 | Gorący Potok Team | SZAFLARY | Elite A - 13:00 | 00:00:00 | 00:00:29 | 00:27:45 | 00:49:06 | |
67 | MACHTYL Zygmunt | 60 | Best Beasts | BIERKOWO | Elite A - 13:00 | 00:00:00 | 00:00:28 | 00:33:34 | 00:49:35 | |
68 | TRELKA Karol | 91 | Dirty Sparrows | OSTRÓW WLKP. | Elite A - 13:00 | 00:00:00 | 00:00:20 | 00:31:00 | 00:50:01 | |
69 | JAGODZIŃSKI Karol | 29 | Power Training | WARSZAWA | Elite A - 13:00 | 00:00:00 | 00:00:20 | 00:32:51 | 00:50:43 | |
70 | TRĄBIŃSKI Grzegorz | 90 | xRunners | GDAŃSK | Elite A - 13:00 | 00:00:00 | 00:00:19 | 00:32:52 | 00:51:41 | |
71 | BUGAJ Mariusz | 9 | Hardcorowe Wychylylybymy | WARSZAWA | Elite A - 13:00 | 00:00:00 | 00:00:36 | 00:33:19 | 00:52:05 | |
72 | JANISZEWSKI Grzegorz | 32 | Dziady OCR | WARSZAWA | Elite A - 13:00 | 00:00:00 | 00:00:30 | 00:32:34 | 00:53:25 | |
73 | ŁUCZAK Łukasz | 59 | xRunners | GDAŃSK | Elite A - 13:00 | 00:00:00 | 00:00:26 | 00:34:43 | 00:53:41 | |
74 | MIKRUT Jakub | 65 | Gorący Potok Team | CZARNY DUNAJEC | Elite A - 13:00 | 00:00:00 | 00:00:30 | 00:37:23 | 00:54:10 | |
75 | ARUSZTOWICZ Bartosz | 3 | Hardcorowe Wychylylybymy | OTWOCK | Elite A - 13:00 | 00:00:00 | 00:00:34 | 00:33:55 | 00:54:32 | |
76 | OTWINOWSKI Maciej | 73 | KLOBUCK | Elite A - 13:00 | 00:00:00 | 00:00:23 | 00:34:17 | 00:54:43 | ||
DQ | PIĘTKA Marcin | 77 | Hardcorowe Wychylylybymy | OTWOCK | Elite A - 13:00 | DQ | 00:00:25 DQ | 00:37:36 DQ | 00:55:10 DQ | |
78 | SZYSZKA Kacper | 84 | Koniuchy OCR | KUTNO | Elite A - 13:00 | 00:00:00 | 00:00:17 | 00:35:51 | 00:55:56 | |
DQ | ŚWIGOŃSKI Piotr | 86 | Husaria Race Team | SZCZECINEK | Elite A - 13:00 | DQ | 00:00:34 DQ | 00:33:41 DQ | 00:56:24 DQ | |
80 | PIELATOWSKI Adam | 76 | Dirty Sparrows | POZNAŃ | Elite A - 13:00 | 00:00:00 | 00:00:35 | 00:36:00 | 00:56:26 | |
81 | PAŁDYNA Mateusz | 74 | xRunners | WYDMINY | Elite A - 13:00 | 00:00:00 | 00:00:21 | 00:38:15 | 00:56:46 | |
82 | BASIAK Michał | 5 | Hardcorowe Wychylylybymy | JÓZEFÓW | Elite A - 13:00 | 00:00:00 | 00:00:33 | 00:36:17 | 00:57:13 | |
83 | BURDZY Daniel | 11 | Bestie OCR Legionowo | LEGIONOWO | Elite A - 13:00 | 00:00:00 | 00:00:19 | 00:27:15 | 00:58:36 | |
84 | ZALEWSKI Michał | 100 | Bestie OCR Legionowo | NOWY DWÓR MAZOWIECKI | Elite A - 13:00 | 00:00:00 | 00:00:26 | 00:33:02 | 00:58:41 | |
DQ | KURTA Rafał | 55 | Koniuchy OCR | SIERPC | Elite A - 13:00 | DQ | 00:00:35 DQ | 00:36:29 DQ | 01:00:09 DQ | |
DQ | KOŁODZIEJCZYK Dariusz | 44 | SOCIOS SILESIA | RUDA ŚLĄSKA | Elite A - 13:00 | DQ | 00:00:30 DQ | 00:36:16 DQ | 01:01:32 DQ | |
DQ | WRÓBEL Nikodem | 98 | Dirty Sparrows | POZNAŃ | Elite A - 13:00 | DQ | 00:00:28 DQ | 00:34:04 DQ | 01:02:25 DQ | |
DQ | ONUFREJUK Marcin | 70 | Best Beasts | GÓROWO IŁAWECKIE | Elite A - 13:00 | DQ | 00:00:36 DQ | 00:39:57 DQ | 01:04:18 DQ | |
89 | KARCZEWSKI Piotr | 38 | Best Beasts | KOBYLNICA | Elite A - 13:00 | 00:00:00 | 00:00:40 | 00:42:45 | 01:04:23 | |
DQ | GÓRZYŃSKI Janusz | 25 | Bestie OCR Legionowo | WARSZAWA | Elite A - 13:00 | DQ | 00:00:24 DQ | 00:38:45 DQ | 01:04:35 DQ | |
DQ | NIKIEL Dariusz | 68 | Dirty Sparrows | WĄGROWIEC | Elite A - 13:00 | DQ | 00:00:38 DQ | 00:43:47 DQ | 01:12:05 DQ | |
DQ | ĆWIRZEŃ Marcin | 16 | RMF4 RACING TEAM | TRZCIANKA | Elite A - 13:00 | DQ | DQ | DQ | 01:12:30 DQ | |
DQ | GÓRSKI Emil | 317 | Husaria Race Team | ZĄBKI | Elite A - 13:00 | DQ | 00:00:35 DQ | 00:43:06 DQ | 01:14:46 DQ | |
DQ | DULĘBA Marcin | 20 | Scyzory | ŁĄCZNA | Elite A - 13:00 | DQ | 00:00:28 DQ | 00:56:59 DQ | 01:18:53 DQ | |
95 | GRZELAK Marek | 27 | Hardcorowe Wychylylybymy | OSTRÓWIEC | Elite A - 13:00 | 00:00:00 | 00:00:39 | 00:59:29 | 01:23:36 | |
DQ | TUWALSKI Bernard | 92 | Dziady OCR | WARSZAWA | Elite A - 13:00 | DQ | 00:00:34 DQ | 00:54:31 DQ | 01:25:35 DQ | |
DQ | CZAPRAN Marek | 14 | xRunners | GDANSK | Elite A - 13:00 | DQ | 00:00:30 DQ | 01:03:20 DQ | 01:27:40 DQ | |
DQ | SEWERYNOWICZ Michal | 81 | Hardcorowe Wychylylybymy | OTWOCK | Elite A - 13:00 | DQ | 00:00:29 DQ | 01:22:41 DQ | 01:51:24 DQ | |
DQ | BYRA Michał | 17 | Dirty Sparrows | ŻUKOWICE | Elite A - 13:00 | DQ | 00:20:33 DQ | 01:56:14 DQ | 02:36:48 DQ | |
DQ | KUBERA Kajetan | 52 | Baltic Seals | USTKA | Elite A - 13:00 | DQ | 00:00:27 DQ | 02:14:12 DQ | 02:41:33 DQ | |
DMUCH Jakub | 18 | Nextreme | TRZEBNICA | Elite A - 13:00 | DNF | 00:00:19 DNF | DNF | DNF | ||
KAZUŁA Jakub | 40 | Koniuchy OCR | PIOTRKÓW TRYB | Elite A - 13:00 | DNF | 00:00:22 DNF | 00:26:24 DNF | DNF | ||
DQ | CHOJNA Zygmunt | 13 | SOCIOS SILESIA | PIEKARY ŚLĄSKIE | Elite A - 13:00 | DQ | 00:00:34 DQ | 01:01:58 DQ | DQ | |
DQ | MADEJSKI Krzysztof | 61 | xRunners | BIAŁOGARD | Elite A - 13:00 | DQ | 00:00:21 DQ | DQ | DQ |
Znaleziono 104 wynik(ów)