Organizator : | OCR Events |
Data : | 2019-03-23 |
Miejsce : | Gdynia |
Dystans : | 9.4 km |
Zgłoszonych : | 309 |
Wystartowało : | 290 |
Nie ukończyło : | 82 |
Ukończyło : | 208 |
Na trasie : | 0 |
Klasyfikacje wg kategorii:
Wszyscy | Elite Kobiety | Klasyfikacja Drużynowa Kobiety | Elite Mężczyźni | Klasyfikacja Drużynowa Mężczyźni | Elite A - 13:00 | Elite B - 13:10 | Elite C - 13:20 | Elite Kobiety - 13:30
Klasyfikacja wg
czasu netto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Czas startu | Point_0 0.1km | Point_1 3km | Finish_All 4.7km |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | KOWALCZYK Dawid | 270 | KRASOCIN | Elite B - 13:10 | 00:00:00 | 00:00:22 | 00:23:28 | 00:37:46 | ||
2 | JÓZEFIAK Łukasz | 251 | xRunners | PSZCZÓŁKI | Elite B - 13:10 | 00:00:00 | 00:00:19 | 00:24:24 | 00:38:29 | |
3 | KATOLIKAU Raman | 258 | xRunners | MINSK | Elite B - 13:10 | 00:00:00 | 00:00:19 | 00:25:22 | 00:39:21 | |
4 | IDCZAK Piotr | 148 | Dirty Sparrows | SULĘCINEK | Elite B - 13:10 | 00:00:00 | 00:00:17 | 00:25:34 | 00:39:48 | |
5 | HENDZEL Miłosz | 146 | Koniuchy OCR | SZCZECIN | Elite B - 13:10 | 00:00:00 | 00:00:23 | 00:26:46 | 00:42:02 | |
6 | GROCHOŁA Michał | 143 | SOCIOS SILESIA | MIKOŁÓW | Elite B - 13:10 | 00:00:00 | 00:00:15 | 00:26:20 | 00:42:08 | |
7 | KLONOWSKI Kamil | 261 | Husaria Race Team | MIKOŁÓW | Elite B - 13:10 | 00:00:00 | 00:00:18 | 00:26:26 | 00:42:39 | |
8 | CHMIELORZ Józef | 122 | Carbon OCR Racing Team | LĘDZINY | Elite B - 13:10 | 00:00:00 | 00:00:17 | 00:27:41 | 00:43:34 | |
9 | LISOWSKI Adam | 283 | SOCIOS SILESIA | MYSŁOWICE | Elite B - 13:10 | 00:00:00 | 00:00:21 | 00:25:58 | 00:43:47 | |
10 | DALKIEWICZ Dariusz | 118 | CrossFit Team Susz | SUSZ | Elite B - 13:10 | 00:00:00 | 00:00:23 | 00:29:18 | 00:44:29 | |
11 | HOŁDA Dominik | 147 | KONTENER FORMY | GDYNIA | Elite B - 13:10 | 00:00:00 | 00:00:24 | 00:28:41 | 00:45:02 | |
12 | GUZ Grzegorz | 144 | PositiveFreaksTeam | ŚWIECIE | Elite B - 13:10 | 00:00:00 | 00:00:26 | 00:29:09 | 00:46:22 | |
13 | DĄBROWSKI Przemysław | 119 | Hardcorowe Wychylylybymy | OTWOCK | Elite B - 13:10 | 00:00:00 | 00:00:20 | 00:30:14 | 00:46:54 | |
14 | BYRCZEK Michał | 114 | Wataha Grupa Treningowa | WROCŁAW | Elite B - 13:10 | 00:00:00 | 00:00:23 | 00:30:58 | 00:47:16 | |
15 | KIĘPISTY Patryk | 260 | Move Factory | ŁÓDŹ | Elite B - 13:10 | 00:00:00 | 00:00:15 | 00:29:15 | 00:47:21 | |
16 | KEMPNY Paweł | 259 | SOCIOS SILESIA | MIKOŁÓW | Elite B - 13:10 | 00:00:00 | 00:00:20 | 00:32:01 | 00:48:08 | |
17 | KOŁODZIEJ Krystian | 266 | Bestie OCR Legionowo | MARKI | Elite B - 13:10 | 00:00:00 | 00:00:18 | 00:31:16 | 00:49:04 | |
18 | KMIECIAK Jakub | 262 | Dirty Sparrows | SULĘCINEK | Elite B - 13:10 | 00:00:00 | 00:00:18 | 00:31:02 | 00:49:23 | |
19 | BĄK Daniel | 108 | GDAŃSK | Elite B - 13:10 | 00:00:00 | 00:00:16 | 00:30:16 | 00:50:01 | ||
20 | KUBER Andrzej | 272 | xRunners | LIDZBARK WARMIŃSKI | Elite B - 13:10 | 00:00:00 | 00:00:17 | 00:30:23 | 00:51:40 | |
21 | FRANASZEK Bartłomiej | 135 | Husaria Race Team | ZĄBKI | Elite B - 13:10 | 00:00:00 | 00:00:25 | 00:31:24 | 00:52:00 | |
22 | DYSZKIEWICZ Grzegorz | 128 | Koniuchy OCR | KUTNO | Elite B - 13:10 | 00:00:00 | 00:00:19 | 00:32:04 | 00:52:10 | |
Niesklasyfikowani | ||||||||||
DQ | CZACHURSKI Mateusz | 116 | xRunners | BOCHNIA | Elite B - 13:10 | DQ | 00:00:21 DQ | 00:30:28 DQ | 00:53:22 DQ | |
24 | KONARSKI Łukasz | 268 | KONTENER FORMY | WARSZAWA | Elite B - 13:10 | 00:00:00 | 00:00:22 | 00:34:05 | 00:53:25 | |
25 | EBERT Damian | 130 | Bestie OCR Legionowo | LEGIONOWO | Elite B - 13:10 | 00:00:00 | 00:00:16 | 00:33:07 | 00:53:50 | |
26 | KONARSKI Tomasz | 269 | Power Training | WARSZAWA | Elite B - 13:10 | 00:00:00 | 00:00:22 | 00:34:21 | 00:54:25 | |
27 | DUCHNOWSKI Tomasz | 124 | Husaria Race Team | POZNAŃ | Elite B - 13:10 | 00:00:00 | 00:00:24 | 00:36:39 | 00:54:53 | |
28 | KOCZOROWSKI Paweł | 264 | Baltic Seals | USTKA | Elite B - 13:10 | 00:00:00 | 00:00:28 | 00:34:39 | 00:55:27 | |
DQ | GÓRSKI Mateusz | 141 | Piękni i Bestie | LĘBORK | Elite B - 13:10 | DQ | 00:00:18 DQ | 00:35:38 DQ | 00:55:38 DQ | |
30 | KNOP Marcin | 263 | xRunners | KRAKÓW | Elite B - 13:10 | 00:00:00 | 00:00:16 | 00:33:45 | 00:55:57 | |
DQ | BĄK Łukasz | 107 | Baltic Seals | DĘBNICA KASZUBSKA | Elite B - 13:10 | DQ | 00:00:22 DQ | 00:34:59 DQ | 00:56:36 DQ | |
32 | KACHNIARZ Marcin | 253 | KOBYLANKA | Elite B - 13:10 | 00:00:00 | 00:00:26 | 00:36:25 | 00:56:50 | ||
33 | JASTRZĘBSKI Sławomir | 149 | Dziady OCR | LEGIONOWO | Elite B - 13:10 | 00:00:00 | 00:00:20 | 00:35:56 | 00:57:11 | |
34 | KULAK Rafał | 273 | Baltic Seals | GŁOBINO | Elite B - 13:10 | 00:00:00 | 00:00:21 | 00:34:08 | 00:57:15 | |
DQ | DUDKIEWICZ Marcin | 125 | WARSZAWA | Elite B - 13:10 | DQ | 00:00:19 DQ | 00:36:54 DQ | 00:57:44 DQ | ||
36 | KUMOROWSKI Rafał | 274 | KONTENER FORMY | GDYNIA | Elite B - 13:10 | 00:00:00 | 00:00:22 | 00:34:51 | 00:58:22 | |
37 | KURACH Stanisław | 276 | Dziady OCR | WARKA | Elite B - 13:10 | 00:00:00 | 00:00:32 | 00:38:41 | 00:59:27 | |
38 | LEBIODA Marcin | 279 | SOCIOS SILESIA | RYBNIK | Elite B - 13:10 | 00:00:00 | 00:00:35 | 00:39:24 | 00:59:46 | |
DQ | GRESZTA Waldemar | 142 | Dziady OCR | PUŁTUSK | Elite B - 13:10 | DQ | 00:00:25 DQ | 00:38:41 DQ | 01:00:33 DQ | |
DQ | JESKA Tomasz | 250 | Dirty Sparrows | ŁUKOWO | Elite B - 13:10 | DQ | 00:00:24 DQ | 00:35:46 DQ | 01:01:06 DQ | |
41 | LECH Mateusz | 280 | Hardcorowe Wychylylybymy | OTWOCK | Elite B - 13:10 | 00:00:00 | 00:00:20 | 00:36:57 | 01:02:14 | |
DQ | KASCHEL Patryk | 257 | Baltic Seals | TCZEW | Elite B - 13:10 | DQ | 00:00:28 DQ | 00:40:32 DQ | 01:02:45 DQ | |
43 | HAJEWSKI Michał | 145 | Dziady OCR | DĄBROWA GÓRNICZA | Elite B - 13:10 | 00:00:00 | 00:00:27 | 00:42:01 | 01:03:05 | |
DQ | BIERNACKI Rafał | 110 | xRunners | BIELICA | Elite B - 13:10 | DQ | 00:00:25 DQ | 00:28:05 DQ | 01:03:42 DQ | |
45 | BENGIER Kamil | 109 | Best Beasts | BYDLINO | Elite B - 13:10 | 00:00:00 | 00:00:34 | 00:44:35 | 01:04:40 | |
46 | GOLAK Sebastian | 139 | POZNAŃ | Elite B - 13:10 | 00:00:00 | 00:00:19 | 00:36:11 | 01:04:47 | ||
47 | KAMIONKA Mateusz | 256 | Husaria Race Team | CHOJNICE | Elite B - 13:10 | 00:00:00 | 00:00:20 | 00:46:22 | 01:08:17 | |
DQ | GORNOWICZ Marcin | 140 | TREC TEAM | LEŹNO | Elite B - 13:10 | DQ | 00:00:23 DQ | 00:45:17 DQ | 01:11:09 DQ | |
49 | DĄBROWSKI Adam | 120 | Husaria Race Team | WARSZAWA | Elite B - 13:10 | 00:00:00 | 00:00:24 | 00:49:01 | 01:12:21 | |
DQ | FABIAN Marcel | 132 | SOCIOS SILESIA | PYSKOWICE | Elite B - 13:10 | DQ | 00:00:19 DQ | 00:46:15 DQ | 01:12:55 DQ | |
DQ | KUPIS Przemysław | 275 | Scyzory | MASŁÓW | Elite B - 13:10 | DQ | 00:00:24 DQ | 00:40:45 DQ | 01:12:55 DQ | |
DQ | LASKOWSKI Tomasz | 278 | Piękni i Bestie | STARGARD | Elite B - 13:10 | DQ | 00:00:23 DQ | 00:50:08 DQ | 01:14:17 DQ | |
DQ | BRANDT Arkadiusz | 112 | Best Beasts | BYDLINO | Elite B - 13:10 | DQ | 00:00:32 DQ | 00:45:52 DQ | 01:18:19 DQ | |
DQ | BRZEZIŃSKI Bartosz | 113 | BUKOWIEC | Elite B - 13:10 | DQ | 00:00:22 DQ | 00:50:02 DQ | 01:18:44 DQ | ||
DQ | DROZD Dariusz | 123 | Eichhörnchen | SZCZECIN | Elite B - 13:10 | DQ | 00:00:26 DQ | 00:49:52 DQ | 01:21:13 DQ | |
DQ | CZACHURSKI Wojciech | 117 | BOCHNIA | Elite B - 13:10 | DQ | 00:00:23 DQ | 00:50:37 DQ | 01:22:50 DQ | ||
DQ | JÓZWIK Adrian | 252 | SŁUBICE | Elite B - 13:10 | DQ | 00:00:21 DQ | 01:05:17 DQ | 01:24:54 DQ | ||
DQ | KACPERSKI Radosław | 254 | Dziady OCR | NADOLICE WIELKIE | Elite B - 13:10 | DQ | 00:00:25 DQ | 00:55:19 DQ | 01:27:55 DQ | |
DQ | BAGIŃSKI Marcin | 105 | KOBYLANKA | Elite B - 13:10 | DQ | 00:00:29 DQ | 01:07:16 DQ | 01:30:52 DQ | ||
DQ | LEŚNIAK Grzegorz | 281 | Dirty Sparrows | POZNAŃ | Elite B - 13:10 | DQ | 00:00:21 DQ | 00:44:47 DQ | 01:44:02 DQ | |
DQ | KOLASIŃSKI Jakub | 265 | Dirty Sparrows | POZNAŃ | Elite B - 13:10 | DQ | 00:00:37 DQ | 01:16:40 DQ | 01:44:21 DQ | |
DQ | ELLMANN Leszek | 131 | Dirty Sparrows | POZNAŃ | Elite B - 13:10 | DQ | 00:00:29 DQ | 01:16:51 DQ | 01:44:22 DQ | |
DQ | GAJOWNICZEK Jarosaw | 136 | Bestie OCR Legionowo | WARSZAWA | Elite B - 13:10 | DQ | 00:00:27 DQ | 01:20:48 DQ | 01:47:14 DQ | |
DQ | DYCZKOWSKI Andrzej | 127 | Husaria Race Team | JASTROWIE | Elite B - 13:10 | DQ | 00:00:34 DQ | 00:55:28 DQ | 01:50:17 DQ | |
DQ | BASSA Adrian | 106 | CHOJNICE | Elite B - 13:10 | DQ | 00:00:30 DQ | 01:30:47 DQ | 01:59:43 DQ | ||
DQ | LIBERADZKI Marcin | 282 | Athletic Apollo | WEJHEROWO | Elite B - 13:10 | DQ | 00:00:30 DQ | 01:27:32 DQ | 02:05:29 DQ | |
DQ | KWIDZIŃSKI Daniel | 277 | LĘBORK | Elite B - 13:10 | DQ | 00:00:29 DQ | 01:36:52 DQ | 02:05:30 DQ | ||
DUKIEWICZ Dariusz | 126 | PIŁA | Elite B - 13:10 | DNF | 00:00:21 DNF | 01:25:00 DNF | 02:11:08 DNF | |||
DZIDT Małgorzata | 156 | SOCIOS SILESIA | GLIWICE | Elite B - 13:10 | DNF | 00:20:27 DNF | 01:00:52 DNF | 02:23:18 DNF | ||
DQ | KOZŁOWSKI Radosław | 271 | Best Beasts | BYDLINO | Elite B - 13:10 | DQ | 00:00:35 DQ | 02:02:13 DQ | 02:38:12 DQ | |
DQ | DMOCHOWSKI Sebastian | 121 | Hardcorowe Wychylylybymy | OTWOCK | Elite B - 13:10 | DQ | 00:00:28 DQ | 02:25:08 DQ | 03:04:09 DQ | |
DQ | GARLACZ Justyna | 160 | Power Training | WARSZAWA | Elite B - 13:10 | DQ | 00:20:33 DQ | 02:56:21 DQ | 03:18:48 DQ | |
DQ | DOROMIEJCZUK Andrzej | 129 | Dziady OCR | KONSTANCIN JEZIORNA | Elite B - 13:10 | DQ | 00:00:28 DQ | 00:51:57 DQ | DQ |
Znaleziono 73 wynik(ów)